Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hejšovinu, MČR veteránů v běhu do vrchu

28.9.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hejšovinu, MČR veteránů v běhu do vrchu
  • datum konání: 28.9.2011
  • zobrazeno již 11x
  • pořadatel: OÚ Machov

Sociální sítě

Místo konání

Machov - náměstí
12:00 hodin

Přihlášky

od 9:30 do 11:45 hodin v Obecním domě v Machově

Startovné

60 Kč

Popis tratě

délka: 8 km
převýšení: 480 m

Ceny pro vítěze

první tři v kategorii + tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Oldřich Rücker
Lhota 45
549 31 Machov
mobil 737 537 832

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

ruckeroldrich@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 3)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 29.09.2011, 09:11
  • zobrazeno 1487x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ556Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:33:0170
2MJ1930Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:35:3562
3MJ23102Pavel JanLoko Trutnov9500:36:0854
4MJ5691Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:39:3248
5MJ71108Boháč LadislavMěsto Velké Poříčí9200:41:5244
Muži A 20-34 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:1070
2MA2107Brýdl PavelSK Nové Město na Moravě8000:32:1662
3MA862Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:2344
4MA1384Herda JanDobřichov8300:34:3338
5MA22153Beran JanSpartak Police nad Metují8300:35:5232
6MA37145Friede JanHospoda Na kopci Vyskoá Srbksá7700:37:4924
7MA40155Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:37:5822
8MA4341Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:1120
9MA46114Rousek MiloslavAKLVK Jánské Lázně8400:38:2418
10MA5768Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:39:3312
11MA62143Šilpert PavelSDH Machovská Lhota8300:40:118
12MA6633Rücker JakubBonbon Lhota8800:40:374
13MA68151Divíšek DavidINS Ateliér Náchod7700:40:592
14MA6924Jirka JanSTAMP Náchod8300:41:052
15MA114147Kejzlar JanSOS Dětské vesničky7900:47:302
16MA137160Dostál JanNáchod8600:52:212
Juniorky (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ107138Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:46:2770
2ZJ12660Košíková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:49:2862
Ženy A 20-34 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4938Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:39:0670
2ZA7546Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:1162
3ZA7990Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:42:4854
4ZA10665Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:1048
5ZA117135Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:47:4744
M35 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33158Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:32:2954
2M36149Brychta JiříISRT Havlíčkův Brod7400:33:1148
3M310140Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:33:4240
4M316106Malý JanSokol Nová Paka7300:35:1136
5M321142Abrahám LuděkSK Hronov7500:35:4234
6M329146Melišík JanPavlišov7400:37:0130
7M3304Jadrný LubomírTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7300:37:0928
8M33277Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:37:3126
9M351129Kuře PetrIVT Náchod7500:39:1016
10M354154Čáp OndřejKOB Dobruška7400:39:3114
11M35988Petr JiříINS Atelier Náchod7400:39:5610
12M36536Šulc LubošPavlišov7600:40:236
13M389130John JiříSK Jíra7400:44:272
14M3127139Herbs JanVrchlabí7500:49:292
W35 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W32453Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:36:1370
2W36492Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:40:1562
3W370131Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:41:5054
4W385157Delingerová MarieAK Kroměříž7600:43:4148
5W388126Rychnovská DagmarHorní Branná7500:44:0844
6W39248Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:44:5340
7W3112127Smith LucieVrchlabí7300:47:2736
M40 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4431Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:32:3270
2M4957Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:3054
3M412103Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:34:3148
4M420134Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:4138
5M43464Ptáček MilošPetrovičky7000:37:3228
6M43935Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:37:5720
7M4417Malík VítSokol České Budějovice6900:38:0018
8M460101Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:39:588
9M48034Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:42:542
W40 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4108112Benešová JolanaRedpoint Pearl IZUMI6900:46:3038
M45 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4755Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:33:1562
2M414119Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:34:5544
3M41581Jančík BořekSvartes Hořice6400:35:0740
4M42532Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:2036
5M427109Osoba MartinLoko Meziměstí6500:36:4834
6M431148Tichý PavelAC Náchod6300:37:2332
7M433124Karlík MichalLoko Trutnov6400:37:3130
8M43563Buriánek RomanČeská Třebová6500:37:3326
9M43673Jokel LubomírPalestra Praha6400:37:4124
10M43874Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:37:5622
11M44221Soukup PetrKovohutě Příbram6500:38:0916
12M447133Hudcovic TomášSK Nové Město na Moravě6500:38:5814
13M44820Holický MilanPardubice6500:39:0512
14M45593Ambrož RadomírLanškroun6300:39:3110
15M461116Valenta MichalHZS Praha6200:40:006
16M472125Trnovský MiloslavHOBUK6500:41:574
17M494136Smutný MichalDoudleby nad Orlicí6200:45:042
18M49697Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:45:132
19M49871Matějovský PavelAVC SABZO6500:45:322
20M4138128Smith PaulVrchlabí6600:52:352
21M414710Hofman PavelMachov6600:54:352
22M415125Frýdl MiroslavHradec Králové6400:55:342
W45 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W47647Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:3070
2W49176Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:44:4662
3W4116137Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6400:47:4754
4W411870Vlachynská LibušeAC Uherské Hradiště6200:47:5548
5W4119141Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:0044
6W412150Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:48:4240
7W4124150Machalická LibušeFortex SKI Moravsky Beroun6400:49:2538
8W412859Šefcová EvaSpartak Police6400:49:5434
9W415085Němečková MartinaSK 4 Dvory - ČB6500:55:3230
10W415549Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:00:1628
M50 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51189Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:0070
2M518159Vaněk PetrAC Praha6100:35:2554
3M52661Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:3748
4M52887Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:5344
5M544117Šmíd IvanSKI Alp Veter Team6100:38:1240
6M54572Klimeš JiříAC Náchod6100:38:1638
7M55011Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:0736
8M55380Vévoda IvanAK Perná6000:39:3032
9M567111Zelený LuděkAC Náchod6100:40:5328
10M5743Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:42:0224
11M581152Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:43:1322
12M583156Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:43:2520
13M5846Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:3918
14M5935Doležal JaromírSABZO Praha5700:45:0416
15M59514Eppert RomanCanis Team5900:45:0814
16M5104161Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:45:5312
17M512317Němec MilošBonbon Praha5900:49:066
18M5141100Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:53:114
19M5148123Hruška MilanSportovní spolek Radost5900:55:112
W50 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W512567Procházková IrenaBonBon Praha5700:49:2736
2W5140105Breburdová HanaMK Kladno6100:52:4532
3W515752Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:5026
M55 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51786Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:2062
2M55242Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:1134
3M5631Flegl VlastimilBrtev5300:40:1330
4M57323Trnka MilanLokomotiva Trutnov5600:42:0126
5M511516Havlín AntonínAC OH Praha5500:47:4310
6M512227Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:49:028
7M5142144Rücker OldřichBonbon Lhota5500:53:242
8M51608Krejsa VáclavBonBon Praha5201:15:252
W55 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W558115Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:3670
2W510539Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:45:5562
3W512096Vacková HanaSK Hronov5600:48:1054
4W513619Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:51:5348
5W515329Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:2336
M60 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M67712Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:4170
2M68275Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:1754
3M68758Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:5644
4M69778Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:1538
5M69915Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:45:3336
6M610028Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:3534
7M610154Melišík MilanTrutnov4700:45:4632
8M610344Leszkow JosefMK Hlinsko5100:45:5130
9M6109110Nejman BedřichAC Náchod5000:46:3328
10M613095Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:50:0720
11M613113Tučný JanMK Pardubice4700:50:5018
12M61329Cipl FrantišekBonBon Praha5100:51:0816
13M614526Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:54:1412
W60 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W614351Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:3844
2W6144132Chlupatá JanaSABZO Praha5000:53:4040
3W6152121Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:57:5838
M65 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M67866Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:42:4662
2M68637Leszkow PetrMK Hlinsko4400:43:4748
3M690118Vodička JanMK Radslavice4500:44:3840
4M6110122Groh StanislavAC Vrchlabí4600:47:0626
5M611383Říha MiroslavSokol Sadská4500:47:2824
6M612940Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:49:5622
7M6135120Srovnal OtakarZábřeh4200:51:5114
8M6154104Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:58:4810
W65 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W615918Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:10:3534
M70 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M710294Marek FrantišekSK Hronov4100:45:4870
2M711179Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:47:1162
3M71342Hlusička JosefLiga 100 Sokolov3800:51:2148
4M713969Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:52:3644
M75 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M713299Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:51:0854
2M714622Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:54:2340
3M7149113Buchar JanATL Eklektro Vrchlabí3300:55:1938
4M715645Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:03:2936
M80 (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M715898Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:04:3534
2M716182Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:27:0032
Trať 8 km, 480 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:1070
2MA2107Brýdl PavelSK Nové Město na Moravě8000:32:1662
1M33158Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:32:2954
1M4431Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:32:3270
1MJ556Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:33:0170
2M36149Brychta JiříISRT Havlíčkův Brod7400:33:1148
1M4755Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:33:1562
3MA862Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:2344
2M4957Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:3054
3M310140Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:33:4240
1M51189Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:0070
3M412103Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:34:3148
4MA1384Herda JanDobřichov8300:34:3338
2M414119Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:34:5544
3M41581Jančík BořekSvartes Hořice6400:35:0740
4M316106Malý JanSokol Nová Paka7300:35:1136
1M51786Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:2062
2M518159Vaněk PetrAC Praha6100:35:2554
2MJ1930Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:35:3562
4M420134Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:4138
5M321142Abrahám LuděkSK Hronov7500:35:4234
5MA22153Beran JanSpartak Police nad Metují8300:35:5232
3MJ23102Pavel JanLoko Trutnov9500:36:0854
1W32453Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:36:1370
4M42532Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:2036
3M52661Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:3748
5M427109Osoba MartinLoko Meziměstí6500:36:4834
4M52887Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:5344
6M329146Melišík JanPavlišov7400:37:0130
7M3304Jadrný LubomírTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7300:37:0928
6M431148Tichý PavelAC Náchod6300:37:2332
8M33277Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:37:3126
7M433124Karlík MichalLoko Trutnov6400:37:3130
5M43464Ptáček MilošPetrovičky7000:37:3228
8M43563Buriánek RomanČeská Třebová6500:37:3326
9M43673Jokel LubomírPalestra Praha6400:37:4124
6MA37145Friede JanHospoda Na kopci Vyskoá Srbksá7700:37:4924
10M43874Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:37:5622
6M43935Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:37:5720
7MA40155Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:37:5822
7M4417Malík VítSokol České Budějovice6900:38:0018
11M44221Soukup PetrKovohutě Příbram6500:38:0916
8MA4341Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:1120
5M544117Šmíd IvanSKI Alp Veter Team6100:38:1240
6M54572Klimeš JiříAC Náchod6100:38:1638
9MA46114Rousek MiloslavAKLVK Jánské Lázně8400:38:2418
12M447133Hudcovic TomášSK Nové Město na Moravě6500:38:5814
13M44820Holický MilanPardubice6500:39:0512
1ZA4938Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:39:0670
7M55011Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:0736
9M351129Kuře PetrIVT Náchod7500:39:1016
2M55242Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:1134
8M55380Vévoda IvanAK Perná6000:39:3032
10M354154Čáp OndřejKOB Dobruška7400:39:3114
14M45593Ambrož RadomírLanškroun6300:39:3110
4MJ5691Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:39:3248
10MA5768Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:39:3312
1W558115Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:3670
11M35988Petr JiříINS Atelier Náchod7400:39:5610
8M460101Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:39:588
15M461116Valenta MichalHZS Praha6200:40:006
11MA62143Šilpert PavelSDH Machovská Lhota8300:40:118
3M5631Flegl VlastimilBrtev5300:40:1330
2W36492Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:40:1562
12M36536Šulc LubošPavlišov7600:40:236
12MA6633Rücker JakubBonbon Lhota8800:40:374
9M567111Zelený LuděkAC Náchod6100:40:5328
13MA68151Divíšek DavidINS Ateliér Náchod7700:40:592
14MA6924Jirka JanSTAMP Náchod8300:41:052
3W370131Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:41:5054
5MJ71108Boháč LadislavMěsto Velké Poříčí9200:41:5244
16M472125Trnovský MiloslavHOBUK6500:41:574
4M57323Trnka MilanLokomotiva Trutnov5600:42:0126
10M5743Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:42:0224
2ZA7546Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:1162
1W47647Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:3070
1M67712Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:4170
1M67866Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:42:4662
3ZA7990Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:42:4854
9M48034Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:42:542
11M581152Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:43:1322
2M68275Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:1754
12M583156Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:43:2520
13M5846Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:3918
4W385157Delingerová MarieAK Kroměříž7600:43:4148
2M68637Leszkow PetrMK Hlinsko4400:43:4748
3M68758Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:5644
5W388126Rychnovská DagmarHorní Branná7500:44:0844
13M389130John JiříSK Jíra7400:44:272
3M690118Vodička JanMK Radslavice4500:44:3840
2W49176Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:44:4662
6W39248Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:44:5340
14M5935Doležal JaromírSABZO Praha5700:45:0416
17M494136Smutný MichalDoudleby nad Orlicí6200:45:042
15M59514Eppert RomanCanis Team5900:45:0814
18M49697Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:45:132
4M69778Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:1538
19M49871Matějovský PavelAVC SABZO6500:45:322
5M69915Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:45:3336
6M610028Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:3534
7M610154Melišík MilanTrutnov4700:45:4632
1M710294Marek FrantišekSK Hronov4100:45:4870
8M610344Leszkow JosefMK Hlinsko5100:45:5130
16M5104161Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:45:5312
2W510539Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:45:5562
4ZA10665Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:1048
1ZJ107138Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:46:2770
1W4108112Benešová JolanaRedpoint Pearl IZUMI6900:46:3038
9M6109110Nejman BedřichAC Náchod5000:46:3328
4M6110122Groh StanislavAC Vrchlabí4600:47:0626
2M711179Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:47:1162
7W3112127Smith LucieVrchlabí7300:47:2736
5M611383Říha MiroslavSokol Sadská4500:47:2824
15MA114147Kejzlar JanSOS Dětské vesničky7900:47:302
5M511516Havlín AntonínAC OH Praha5500:47:4310
3W4116137Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6400:47:4754
5ZA117135Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:47:4744
4W411870Vlachynská LibušeAC Uherské Hradiště6200:47:5548
5W4119141Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:0044
3W512096Vacková HanaSK Hronov5600:48:1054
6W412150Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:48:4240
6M512227Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:49:028
17M512317Němec MilošBonbon Praha5900:49:066
7W4124150Machalická LibušeFortex SKI Moravsky Beroun6400:49:2538
1W512567Procházková IrenaBonBon Praha5700:49:2736
2ZJ12660Košíková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:49:2862
14M3127139Herbs JanVrchlabí7500:49:292
8W412859Šefcová EvaSpartak Police6400:49:5434
6M612940Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:49:5622
10M613095Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:50:0720
11M613113Tučný JanMK Pardubice4700:50:5018
12M61329Cipl FrantišekBonBon Praha5100:51:0816
1M713299Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:51:0854
3M71342Hlusička JosefLiga 100 Sokolov3800:51:2148
7M6135120Srovnal OtakarZábřeh4200:51:5114
4W513619Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:51:5348
16MA137160Dostál JanNáchod8600:52:212
20M4138128Smith PaulVrchlabí6600:52:352
4M713969Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:52:3644
2W5140105Breburdová HanaMK Kladno6100:52:4532
18M5141100Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:53:114
7M5142144Rücker OldřichBonbon Lhota5500:53:242
1W614351Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:3844
2W6144132Chlupatá JanaSABZO Praha5000:53:4040
13M614526Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:54:1412
2M714622Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:54:2340
21M414710Hofman PavelMachov6600:54:352
19M5148123Hruška MilanSportovní spolek Radost5900:55:112
3M7149113Buchar JanATL Eklektro Vrchlabí3300:55:1938
9W415085Němečková MartinaSK 4 Dvory - ČB6500:55:3230
22M415125Frýdl MiroslavHradec Králové6400:55:342
3W6152121Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:57:5838
5W515329Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:2336
8M6154104Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:58:4810
10W415549Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:00:1628
4M715645Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:03:2936
3W515752Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:5026
1M715898Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:04:3534
1W615918Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:10:3534
8M51608Krejsa VáclavBonBon Praha5201:15:252
2M716182Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:27:0032
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:1070
2MA2107Brýdl PavelSK Nové Město na Moravě8000:32:1662
3M33158Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:32:2954
4M4431Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:32:3248
5MJ556Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:33:0144
6M36149Brychta JiříISRT Havlíčkův Brod7400:33:1140
7M4755Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:33:1538
8MA862Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:2336
9M4957Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:3034
10M310140Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:33:4232
11M51189Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:0030
12M412103Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:34:3128
13MA1384Herda JanDobřichov8300:34:3326
14M414119Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:34:5524
15M41581Jančík BořekSvartes Hořice6400:35:0722
16M316106Malý JanSokol Nová Paka7300:35:1120
17M51786Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:2018
18M518159Vaněk PetrAC Praha6100:35:2516
19MJ1930Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:35:3514
20M420134Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:4112
21M321142Abrahám LuděkSK Hronov7500:35:4210
22MA22153Beran JanSpartak Police nad Metují8300:35:528
23MJ23102Pavel JanLoko Trutnov9500:36:086
24M42532Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:204
25M52661Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:372
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W32453Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:36:1370
2ZA4938Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:39:0662
3W558115Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:3654
4W36492Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:40:1548
5W370131Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:41:5044
6ZA7546Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:1140
7W47647Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:3038
8ZA7990Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:42:4836
9W385157Delingerová MarieAK Kroměříž7600:43:4134
10W388126Rychnovská DagmarHorní Branná7500:44:0832
11W49176Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:44:4630
12W39248Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:44:5328
13W510539Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:45:5526
14ZA10665Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:1024
15ZJ107138Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:46:2722
16W4108112Benešová JolanaRedpoint Pearl IZUMI6900:46:3020
17W3112127Smith LucieVrchlabí7300:47:2718
18W4116137Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6400:47:4716
19ZA117135Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:47:4714
20W411870Vlachynská LibušeAC Uherské Hradiště6200:47:5512
21W4119141Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:0010
22W512096Vacková HanaSK Hronov5600:48:108
23W412150Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:48:426
24W4124150Machalická LibušeFortex SKI Moravsky Beroun6400:49:254
25W512567Procházková IrenaBonBon Praha5700:49:272

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód