Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

13.7.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 13.7.2011
  • zobrazeno již 16x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/propozice.php?poharindex=85

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Přeškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D111Hacura LukášHK Seloutky0500:00:38-
2D126Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:44-
3D133Krásná KateřinaKoťata Heřmanův Městec0500:00:46-
4D144Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:00:47-
5D1510Wölfel MatějMoravská Třebová0600:00:51-
6D1613Marholdová AnetaChoceň0700:00:54-
7D1712Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:55-
8D185Kyncl JakubČeská Třebová0900:01:06-
9D192Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:11-
10D1108Štěpánová AlenaSokol Česká Třebová0700:01:15-
11D1117Štěpán JakubSokol Česká Třebová0700:01:16-
12D11211Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:43-
13D1139Štěpánová EvaSokol Česká Třebová0900:01:53-
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1113Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:16-
2M1416Fedra VojtěchKlepačov0200:01:35-
3M1712Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:01:41-
4M186Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:46-
5M192Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:46-
6M11111Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:01:58-
7M1129Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:03-
8M1138Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:04-
9M1147Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:02:04-
10M11515Verner Jakubneregistrován0400:02:04-
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z121Serbousková SáraStep Klub Česká Třebová0400:01:32-
2Z133Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:34-
3Z155Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:39-
4Z1610Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:41-
5Z11014Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:55-
6Z1164Leszkowová EsterKoťata Heřmanův Městec0400:02:25-
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M218Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:15-
2M231Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:29-
3M2410Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:54-
4M2511Typl VojtěchČeská Třebová9700:03:55-
5M262Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:01-
6M296Havran LukášLitomyšl9700:04:13-
7M2117Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:23-
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z225Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:26-
2Z273Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:08-
3Z284Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:10-
4Z2109Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:17-
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ650Cink MartinAC Pardubice9400:05:35-
2MJ732Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:39-
3MJ1042Bednář PetrDolní Čermná9300:06:10-
4MJ179Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:38-
5MJ3420Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:51-
Muži A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:05:00-
2MA234Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:05:01-
3MA341Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:25-
4MA435Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:28-
5MA551Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:05:34-
6MA916Abrahám LuděkSK Hronov7500:05:41-
7MA1352Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:29-
8MA141Zachař JiříSruby7200:06:30-
9MA1656Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:33-
10MA1828Gregora ZdenekLanškroun7300:06:42-
11MA1954Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:44-
12MA2057Hartman KarelOMT Pardubice7700:06:49-
13MA2229Marhold LubošChoceň7700:06:59-
14MA2643Kalous PetrSK Žamberk7700:07:05-
15MA2748Sejkora PatrikLanškroun7800:07:10-
16MA3158Hájek VáclavČeská Třebová9000:07:44-
17MA3313Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:07:51-
18MA3849Zeman BřetislavBHLT7500:08:15-
Muži B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1144Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:11-
2MB124Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:29-
3MB3615Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:03-
Muži C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC833Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:39-
2MC1517Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:30-
3MC4821Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:29-
4MC5145Wendlig MiroslavLuková5300:10:06-
Muži D (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2512Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:04-
2MD3039Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:41-
3MD3714Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:11-
4MD502Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:37-
5MD5330Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:32-
6MD557Rossi OttoHradec Králové4300:11:24-
7MD5740Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:12:21-
8MD5818Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:18:45-
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2136Vévodová MartinaAK Perná9000:06:54-
2ZA2346Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:59-
3ZA2424Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:00-
4ZA3238Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:49-
5ZA353Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:51-
6ZA3931Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:08:16-
7ZA4025Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:19-
8ZA4222Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:32-
9ZA4311Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:36-
10ZA4619Kantová OlgaSpona Teplice7900:08:51-
11ZA4955Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:35-
Ženy B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2823Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:07:26-
2ZB4110Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:26-
3ZB546Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:34-
Ženy C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2953Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:40-
2ZC4427Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:44-
3ZC455Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:08:50-
4ZC4747Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:09:21-
5ZC528Rossi LenkaHradec Králové5400:10:30-
6ZC5626Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:44-
Štafety (trať 1 km - štafety)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST11StřelciStřelci 00:04:20-
1. úsekVévodová Martina 00:01:33
2. úsekHrdina Pavel 00:01:28
3. úsekŘehák Tomáš 00:01:17
2ST22ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:31-
1. úsekStránská Michaela 00:01:34
2. úsekŠimůnek Jan 00:01:30
3. úsekHoráček Michal 00:01:24
3ST33SoupeřiSoupeři 00:05:28-
1. úsekŠimůnková Pavla 00:02:09
2. úsekZáveský Filip 00:01:36
3. úsekPilgr Luděk 00:01:41
Trať 1 km - štafety
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST11StřelciStřelci 00:04:20-
1. úsekVévodová Martina 00:01:33
2. úsekHrdina Pavel 00:01:28
3. úsekŘehák Tomáš 00:01:17
2ST22ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:31-
1. úsekStránská Michaela 00:01:34
2. úsekŠimůnek Jan 00:01:30
3. úsekHoráček Michal 00:01:24
3ST33SoupeřiSoupeři 00:05:28-
1. úsekŠimůnková Pavla 00:02:09
2. úsekZáveský Filip 00:01:36
3. úsekPilgr Luděk 00:01:41
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:05:00-
2MA234Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:05:01-
3MA341Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:25-
4MA435Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:28-
5MA551Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:05:34-
1MJ650Cink MartinAC Pardubice9400:05:35-
2MJ732Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:39-
1MC833Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:39-
6MA916Abrahám LuděkSK Hronov7500:05:41-
3MJ1042Bednář PetrDolní Čermná9300:06:10-
1MB1144Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:11-
2MB124Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:29-
7MA1352Kochánek PetrJZD Česká Třebová8700:06:29-
8MA141Zachař JiříSruby7200:06:30-
2MC1517Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:30-
9MA1656Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:33-
4MJ179Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:38-
10MA1828Gregora ZdenekLanškroun7300:06:42-
11MA1954Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:44-
12MA2057Hartman KarelOMT Pardubice7700:06:49-
1ZA2136Vévodová MartinaAK Perná9000:06:54-
13MA2229Marhold LubošChoceň7700:06:59-
2ZA2346Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:59-
3ZA2424Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:00-
1MD2512Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:04-
14MA2643Kalous PetrSK Žamberk7700:07:05-
15MA2748Sejkora PatrikLanškroun7800:07:10-
1ZB2823Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:07:26-
1ZC2953Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:40-
2MD3039Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:41-
16MA3158Hájek VáclavČeská Třebová9000:07:44-
4ZA3238Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:49-
17MA3313Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:07:51-
5MJ3420Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:51-
5ZA353Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:51-
3MB3615Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:03-
3MD3714Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:11-
18MA3849Zeman BřetislavBHLT7500:08:15-
6ZA3931Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:08:16-
7ZA4025Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:19-
2ZB4110Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:26-
8ZA4222Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:32-
9ZA4311Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:36-
2ZC4427Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:44-
3ZC455Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:08:50-
10ZA4619Kantová OlgaSpona Teplice7900:08:51-
4ZC4747Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:09:21-
3MC4821Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:29-
11ZA4955Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:35-
4MD502Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:37-
4MC5145Wendlig MiroslavLuková5300:10:06-
5ZC528Rossi LenkaHradec Králové5400:10:30-
5MD5330Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:32-
3ZB546Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:34-
6MD557Rossi OttoHradec Králové4300:11:24-
6ZC5626Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:44-
7MD5740Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:12:21-
8MD5818Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:18:45-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód