Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

28.6.2023, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 28.6.2023
  • zobrazeno již 180x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.20244. Pekelný kilometr-
29.6.20224. Pekelný kilometr104
30.6.20214. Pekelný kilometr79
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.7.20194. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
12.7.20174. Pekelný kilometr111
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.7.20154. Pekelný kilometr107
2.7.20144. Pekelný kilometr141
3.7.20134. Pekelný kilometr122
4.7.20124. Pekelný kilometr106
13.7.20114. Pekelný kilometr101
7.7.20104. Pekelný kilometr69
29.7.20094. Pekelný kilometr72
6.8.20084. Pekelný kilometr67

Statistika závodu 4. Pekelný kilometr

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 1435

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7015
Sadílek Ota4614
Sejkorová Lenka6314
Šimůnková Pavla7711
Keprtová Miloslava4810
Borková Agáta0210
Buriánek Roman6510
Pilgr Luděk7610
Šimůnek Jan829
Tlapák Jaroslav879
Červ Miloslav509
Matyášová Jana659
Kostřicová Blanka619
Stránský Aleš609
Kubišta Oto539
Vondra Vojtěch989
Grätz Luděk588
Vacek Martin698
Černá Markéta708
Preislerová Agáta Nela098
Borek Viktor048
Stránská Adéla917
Šimůnek Jan497
Serbousková Sára047
Šimůnková Zdena587
Kouba Radim117
Hofmanová Veronika787
Marhold Luboš777
Borková Johanka076
Mannlová Jana806
Preislerová Elena Marie066
Vacek Michal046
Kovář Lukáš016
Radiměřský Karel876
Kolářová Adéla036
Dejdarová Tereza106
Ráb Pavel526
Kalous Petr776
Šafář Jaroslav516
Simon Petr725
Bureš Josef065
Záveský Filip935
Marholdová Aneta075
Pazderová Alena755
Dufková Marie135
Šimůnek Jan035
Hanáková Klára025
Leszkow Petr445
Doucha Jiří715
Bielčik Jindřich405

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2113Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:00:21-
2C237Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:22-
3C266Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:23-
4C2811Bárta Filip-1700:00:24-
5C21014Rudolf JonášČeská Třebová1700:00:25-
6C21412Hromádko ArturSki team Svratka1800:00:29-
7C21618Ludwig AdrianPopletenej pejsek1700:00:32-
8C22021Voleský SamuelÚstí nad Orlicí1900:00:44-
9C22116Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:48-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2222Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:00:22-
2D242Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:22-
3D255Vobořilová ZuzanaAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:23-
4D278Jandová Nikol-1700:00:23-
5D283Kohoutová KarolínaAK Iscarex Česká Třebová1600:00:24-
6D21110Budilová AnežkaHabeš Česká Třebová1600:00:25-
7D21223Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:27-
8D21319Kostroňová ErikaČeská Třebová1700:00:28-
9D2159Kotvová Karla-1800:00:30-
10D21724Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:33-
11D21815Kubrtová Johana-1700:00:33-
12D21917Marková Adéla-1900:00:42-
13D2224Všetulová Emily-2000:00:56-
14D22326Kusá Adéla-2000:01:11-
15D22425Dvořáčková EmaRun Sport Team2100:02:00-
16D22520Voleská ViktorÚstí nad Orlicí2100:02:01-
-D2-1Tomešová TeaČeská Třebová20DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1818Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:16-
2M11235Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:17-
3M11322Prudil AntonínAtletika Žamberk1400:01:17-
4M11612Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:19-
5M12037Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:20-
6M1224Špůrek DominikTJ Dlouhá Třebová1400:01:21-
7M12621Stránský FilipAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:26-
8M1293Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1500:01:27-
9M13042Hartman TomášKB Letohrad1400:01:28-
10M13331Kubrt Josef-1500:01:31-
11M1342Bečička JindřichČeská Třebová1400:01:31-
12M14128Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:40-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1343Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:14-
2Z178Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:15-
3Z11123Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:17-
4Z11824Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:20-
5Z12114Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:21-
6Z12320Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:23-
7Z13736Ludwigová Justýna-1500:01:36-
8Z13834Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:36-
9Z1391Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:37-
10Z14025Bártová EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:39-
11Z14340Mikulecká Leontýnka-1500:01:54-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:12-
2M2930Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:01:16-
3M21029Stránský TomášSokol Ústí nad Orlicí1200:01:17-
4M2149Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:18-
5M22826Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:27-
6M23627Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:35-
7M24216Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:42-
8M24419Martínek JosefAK ISCAREX Česká Třebová1200:02:20-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3411Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:09-
2M3111Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:52-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z353Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:25-
2Z364Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:35-
3Z382Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:42-
4Z398Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:03:42-
5Z31010Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:56-
6Z3127Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:05:10-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M419Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:42-
2M425Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:47-
3M436Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:05-
4M4712Foff KarelSKI TEAM Česká Třebová0800:03:38-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5810Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:05:56-
2M51540Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:09-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52017Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:40-
2Z54834Foffová SimonaSKI TEAM Česká Třebová0600:09:33-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ620Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:05:55-
2MJ1430Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:07-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4213Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:12-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Novák JosefSK Veterání Dobrouč9700:04:53-
2MA252Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:10-
3MA335Kamenský Zdeněk-9600:05:23-
4MA438Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:25-
5MA1033Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:05:58-
6MA1324Marek Ondřej-9300:06:02-
7MA162Simon JakubPolička0000:06:17-
8MA1723Šebek MichalČeská Třebová8400:06:34-
9MA223Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:43-
10MA239Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:06:46-
11MA2550Švec MartinVK Choceň8700:06:50-
12MA308Červ JakubAtletika Polička8900:07:05-
13MA3128Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:13-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB919Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:05:57-
2MB1142Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:05:59-
3MB1218Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:02-
4MB1844Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:38-
5MB2421Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:46-
6MB2739Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:00-
7MB3215Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:23-
8MB357Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:37-
9MB3845Němec RadekLitomyšl7700:07:51-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC732Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:05:56-
2MC261Simon PetrPolička 7200:06:59-
3MC2812Rajnet RudolfSK Veteráni Dobrouč7300:07:01-
4MC4541Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:08:26-
5MC4747Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:06-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2151Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:06:41-
2MD294Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:07:02-
3MD3437Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:07:34-
4MD5129Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:34-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4022Ráb PavelČeská Třebová5200:08:03-
2ME4131Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:04-
3ME525Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:20-
4ME5346Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:12:12-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA511Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:05:46-
2ZA1936Marková BarboraHČ Athletics0200:06:39-
3ZA5025Ludwigová KamilaPanda Team9500:10:32-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3649Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:44-
2ZB3927Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:02-
3ZB4448Zapletalová Barbora-8800:08:24-
4ZB4614Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:08:42-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3326Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:30-
2ZC3743Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:07:49-
3ZC4353Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:12-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD496Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:52-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:12-
1Z2239Vančáková AnetaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:13-
1Z1343Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:14-
2Z245Bečičková HelenaČeská Třebová1200:01:14-
3Z2513Matejov JohanaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:14-
4Z2615Hurtová MarcelaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:14-
2Z178Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:15-
1M1818Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:16-
2M2930Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:01:16-
3M21029Stránský TomášSokol Ústí nad Orlicí1200:01:17-
3Z11123Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:17-
2M11235Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:17-
3M11322Prudil AntonínAtletika Žamberk1400:01:17-
4M2149Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:18-
5Z21517Pirklová AgnesAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:18-
4M11612Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:19-
6Z2177Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:20-
4Z11824Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:20-
7Z21911Horáková NicolAK Iscarex Česká Třebová1200:01:20-
5M12037Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:20-
5Z12114Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:21-
6M1224Špůrek DominikTJ Dlouhá Třebová1400:01:21-
6Z12320Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:23-
8Z22410Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:24-
9Z22538Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:25-
7M12621Stránský FilipAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:26-
10Z22732Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:26-
5M22826Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:27-
8M1293Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1500:01:27-
9M13042Hartman TomášKB Letohrad1400:01:28-
11Z23141Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:29-
12Z23233Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:01:30-
10M13331Kubrt Josef-1500:01:31-
11M1342Bečička JindřichČeská Třebová1400:01:31-
13Z23544Broulíková AlžbětaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:35-
6M23627Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:35-
7Z13736Ludwigová Justýna-1500:01:36-
8Z13834Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:36-
9Z1391Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:37-
10Z14025Bártová EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:39-
12M14128Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:40-
7M24216Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:42-
11Z14340Mikulecká Leontýnka-1500:01:54-
8M24419Martínek JosefAK ISCAREX Česká Třebová1200:02:20-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Novák JosefSK Veterání Dobrouč9700:04:53-
2MA252Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:10-
3MA335Kamenský Zdeněk-9600:05:23-
4MA438Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:25-
1ZA511Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:05:46-
1MJ620Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:05:55-
1MC732Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:05:56-
1M5810Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:05:56-
1MB919Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:05:57-
5MA1033Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:05:58-
2MB1142Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:05:59-
3MB1218Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:02-
6MA1324Marek Ondřej-9300:06:02-
2MJ1430Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:07-
2M51540Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:09-
7MA162Simon JakubPolička0000:06:17-
8MA1723Šebek MichalČeská Třebová8400:06:34-
4MB1844Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:38-
2ZA1936Marková BarboraHČ Athletics0200:06:39-
1Z52017Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:40-
1MD2151Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:06:41-
9MA223Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:43-
10MA239Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:06:46-
5MB2421Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:46-
11MA2550Švec MartinVK Choceň8700:06:50-
2MC261Simon PetrPolička 7200:06:59-
6MB2739Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:00-
3MC2812Rajnet RudolfSK Veteráni Dobrouč7300:07:01-
2MD294Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:07:02-
12MA308Červ JakubAtletika Polička8900:07:05-
13MA3128Dostál OndřejDOSI TEAM9000:07:13-
7MB3215Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:23-
1ZC3326Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:30-
3MD3437Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:07:34-
8MB357Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:37-
1ZB3649Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:44-
2ZC3743Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:07:49-
9MB3845Němec RadekLitomyšl7700:07:51-
2ZB3927Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:02-
1ME4022Ráb PavelČeská Třebová5200:08:03-
2ME4131Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:04-
1ZJ4213Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:12-
3ZC4353Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:12-
3ZB4448Zapletalová Barbora-8800:08:24-
4MC4541Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:08:26-
4ZB4614Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:08:42-
5MC4747Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:06-
2Z54834Foffová SimonaSKI TEAM Česká Třebová0600:09:33-
1ZD496Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:52-
3ZA5025Ludwigová KamilaPanda Team9500:10:32-
4MD5129Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:34-
3ME525Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:20-
4ME5346Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:12:12-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód