hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pekelný kilometr

ročník 2011

Celkové pořadí poháru

Předškolní děti

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hacura LukášHK Seloutky05---400:01:55.82
2Smoláková RitaRybníky Lanškroun05---500:02:07.67
3Zachová AnetaPeklák team05---400:02:16.95
4Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov06---400:02:22.40
5Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová06---400:02:41.04
6Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto08---400:03:32.66
7Kyncl JakubČeská Třebová09---300:04:08.66
8Preislerová AgátaISCAREX Team09---300:05:06.14

Žáci I 7-10 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora FilipAtletika Albrechtice02---500:03:52.06
2Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí02---300:04:02.38
3Fedra VojtěchKlepačov02---400:04:53.36
4Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí02---400:05:10.15
5Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová04---400:05:36.88
6Vencl FilipAtletika Žamberk03---300:05:46.47
7Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová03---500:05:47.57
8Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová03---300:05:58.32
9Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová03---300:06:15.57
10Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---500:06:20.53

Žákyně I 7-10 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí02---400:04:38.67
2Štichauerová EliškaPeklák team01---300:04:40.69
3Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí01---400:04:43.78
4Serbousková SáraStep Klub Česká Třebová04---400:04:48.15
5Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice01---400:05:01.38
6Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---400:05:18.10
7Zachová MarkétaPeklák team01---300:05:41.52
8Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice04---500:05:57.16
9Stříhavková EliškaAC Choceň02---300:05:59.23

Žáci II 11-14 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kačerovský MichalAtletika Albrechtice98---500:09:36.72
2Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98---400:10:19.99
3Gregora JakubAtletika Albrechtice98---300:11:47.14
4Stříhavka JindřichAC Choceň00---300:12:16.84
5Gregora JanAtletika Albrechtice00---500:12:16.88
6Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí99---300:12:36.04
7Fedra FrantišekKlepačov00---300:12:37.98

Žákyně II 11-14 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97---300:10:42.27
2Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto98---500:12:00.48
3Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí00---300:12:19.38
4Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí00---400:12:39.81
5Gregorová MonikaAtletika Albrechtice00---500:12:57.22

Dorostenci a junioři 15-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93---400:16:23.10
2Cink MartinAC Pardubice94---400:16:34.92
3Divíšek JanNový Věk triatlon Trusnov93---300:19:02.04
4Vinduška PetrAtletika Albrechtice93---300:19:37.08
5Smolák PetrBK Vysoké Mýto94---300:19:41.94
6Pavlas JanAtletika Albrechtice96---300:22:32.88
7Bednář PetrDolní Čermná93---300:22:37.44

Muži A 20-39 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí88---500:14:46.76
2Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---500:16:04.59
3Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75---500:16:12.59
4Řehák TomášLukostřelba Jablonné79---300:17:20.56
5Abrahám LuděkSK Hronov75---300:17:40.82
6Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou74---400:19:25.42
7Gregora ZdenekLanškroun73---400:19:35.82
8Zachař JiříSruby72---300:19:44.19
9Hartman KarelOMT Pardubice77---300:19:47.65
10Pilgr LuděkOB Česká Třebová76---400:20:13.70
11Kalous PetrSK Žamberk77---400:20:46.72
12Zeman BřetislavBHLT75---300:24:20.75

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69---400:16:39.75
2Buriánek RomanČeská Třebová65---300:18:52.22
3Stříhavka JindřichAC Choceň71---500:19:27.99
4Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---500:24:27.60
5Křivohlávek MiroslavOrlice67---300:24:30.37

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60---500:17:06.40
2Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí61---400:19:00.90
3Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí60---300:20:16.95
4Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová53---300:22:07.68
5Volf BřetislavAtletika Albrechtice52---400:27:43.80
6Zajíc JanHvězda SKP Pardubice53---400:28:09.35

Muži D 60 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51---500:22:37.29
2Červ MiloslavAtletika Polička50---400:23:19.06
3Sadílek OtaAtletika Albrechtice46---500:24:35.83
4Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová35---300:29:11.72
5Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49---500:30:46.38
6Rossi OttoHradec Králové43---400:34:00.92

Dorostenky a juniorky 15-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto93---300:27:02.31
2Krátká HanaLanškroun95---400:27:43.67

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vévodová MartinaAK Perná90---300:20:37.77
2Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80---400:20:56.71
3Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91---400:21:00.85
4Stříhavková PetraAC Choceň79---500:23:05.08
5Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84---400:23:11.74
6Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---400:24:36.50
7Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78---400:25:20.25
8Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí81---400:25:44.21
9Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno77---400:28:01.13

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno76---500:22:19.59
2Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová73---300:23:57.17
3Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto69---400:25:26.16
4Herclíková JaroslavaČeská Třebová72---300:31:58.38

Ženy C 45 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč65---400:22:43.56
2Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová64---300:26:06.98
3Sejkorová LenkaČeská Třebová63---500:26:10.10
4Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová53---400:28:14.42
5Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---400:29:48.94
6Rossi LenkaHradec Králové54---400:31:36.04
7Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58---400:34:50.30

Štafety

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1StřelciStřelci---300:13:02.26
2ISCAREX AISCAREX Česká Třebová---400:13:53.06
3SoupeřiSoupeři---400:16:06.78


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.4.20111. Pekelný kilometr104
4.5.20112. Pekelný kilometr122
1.6.20113. Pekelný kilometr98
13.7.20114. Pekelný kilometr101
24.8.20115. Pekelný kilometr100