Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

3.7.2013, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 3.7.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice Pekelného kilometru 2013

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.7.20194. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
12.7.20174. Pekelný kilometr111
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.7.20154. Pekelný kilometr107
2.7.20144. Pekelný kilometr141
4.7.20124. Pekelný kilometr106
13.7.20114. Pekelný kilometr101
7.7.20104. Pekelný kilometr69
29.7.20094. Pekelný kilometr72
6.8.20084. Pekelný kilometr67

Statistika závodu 4. Pekelný kilometr

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1130

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7012
Sejkorová Lenka6311
Sadílek Ota4611
Keprtová Miloslava4810
Borková Agáta0210
Stránský Aleš609
Červ Miloslav508
Šimůnek Jan828
Šimůnková Pavla778
Buriánek Roman658
Černá Markéta708
Borek Viktor048
Matyášová Jana658
Serbousková Sára047
Stránská Adéla917
Preislerová Agáta Nela097
Šimůnek Jan497
Kostřicová Blanka617
Šimůnková Zdena587
Vacek Martin697
Marhold Luboš777
Pilgr Luděk767
Vondra Vojtěch987
Kubišta Oto536
Tlapák Jaroslav876
Hofmanová Veronika786
Radiměřský Karel876
Kolářová Adéla036
Šafář Jaroslav516
Mannlová Jana806
Kalous Petr776
Marholdová Aneta075
Grätz Luděk585
Hanáková Klára025
Záveský Filip935
Vetchá Rozálie075
Bureš Josef065
Leszkow Petr445
Turek Martin805
Hruban Jan665
Preislerová Elena065
Dejdarová Tereza105
Kyncl Jakub095
Jirásková Eva645
Ducháček Bedřich595
Lánová Aneta075
Bielčik Jindřich405
Dufková Marie135
Pazderová Alena755
Pilgr Bohuslav514

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2115Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:29-
2C222Dostál TadeášBUDOKLUB Lanškroun0600:00:31-
3C2324Zářecký MatyášMŠ u koupaliště0600:00:34-
4C257Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:35-
5C21020Vávra JanPiráti0700:00:41-
6C21219Bezděk BedřichPiráti0700:00:49-
7C21423Zářecký MarekMŠ u koupaliště0900:00:58-
8C2158Doucha TomášTJ Start Náchod0800:01:01-
9C21621Šmehlík Antonínneregistrován0800:01:05-
10C21713Marhold DanielHorní Jelení0900:01:08-
11C2186Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:01:09-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2411Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:34-
2D2614Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:36-
3D2712Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:37-
4D2817Borková JohankaPiráti0700:00:38-
5D291Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:41-
6D2113Štěpánová AlenaSokol Česká Třebová0700:00:45-
7D21318Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:00:54-
8D21910Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:13-
9D22022Šmehlíková Alenaneregistrována1000:01:16-
10D22116Sýkorová Kateřinaneregistrována1100:01:23-
11D2224Štěpánová EvaSokol Česká Třebová0900:01:34-
12D2235Jirásková Apolenaneregistrována1100:02:09-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M164Polášek MatějFK Česká Třebová0400:01:29-
2M173Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:29-
3M1131Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:43-
4M11619Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:48-
5M11715Kovář RadimOB Loko Česká Třebová0500:02:06-
6M11816Štantejský VojtěchŘetůvka0500:02:07-
7M12013Doucha MartinStart Náchod0500:02:51-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1110Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:16-
2Z1312Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:22-
3Z11511Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:48-
4Z11917Benešová VeronikaSemanín0500:02:42-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M247Semirád JanTJ Spartak OEZ Letohrad0300:01:26-
2M288Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:32-
3M21018Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:01:34-
4M2116Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:38-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z225Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:22-
2Z252Dostálová ViktorieBUDO Klub Lanškroun0300:01:28-
3Z299Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:32-
4Z21220Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:41-
5Z21414Kovářová JanaOB Loko Česká Třebová0200:01:46-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M342Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:18-
2M353Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:20-
3M367Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:03:37-
4M371Švorčík Václavneregistrován0100:03:45-
5M3108Beneš TomášSemanín0100:04:24-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M419Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:02:27-
2M4210Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:33-
3M434Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:02:49-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z485Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:50-
2Z496Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:03:58-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5352Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:06-
2M53119Pavlas JanActivity Lanškroun9600:07:08-
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2327Komínek JiříCyklo Stratílek Litomyšl9400:06:42-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Hrdina PavelAK Perná8800:04:53-
2MA260Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:04:55-
3MA566Turek MartinŽakis Team8000:05:42-
4MA77Kučera Ladislav-7600:05:54-
5MA832Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:55-
6MA1014Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:06:01-
7MA1243Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:07-
8MA1410Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:06:14-
9MA189Sládek JakubČernošice9300:06:22-
10MA1969Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:06:23-
11MA2226Kozák VojtěchTJ Jiskra Litomyšl9200:06:36-
12MA2461Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8600:06:48-
13MA2535Marhold LubošHorní Jelení7700:06:51-
14MA2829Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:55-
15MA2913Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:04-
16MA3534Štěpán PavelLokomotiva Česká Třebová7700:07:35-
17MA4041Šmehlík OndřejOSŽ7700:07:54-
18MA4168Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:07:55-
19MA504Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:08:11-
20MA5216Vebr MichalČeská Třebová7800:08:17-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB455Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:28-
2MB645Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:45-
3MB1124Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:06-
4MB168Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:06:20-
5MB2125Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:35-
6MB2631Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:06:55-
7MB3064Kalous Tomᚎamberk6400:07:06-
8MB3637Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:07:35-
9MB3812Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:43-
10MB3936Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:49-
11MB4454Hampl AloisOstrov7000:07:58-
12MB4740Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:02-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1363Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:10-
2MC2059Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:30-
3MC3442Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:29-
4MC4220Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:57-
5MC5817Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:08:52-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3356Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:18-
2MD4544Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:00-
3MD4657Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:02-
4MD495Hruša ZdeněkJirčany4600:08:07-
5MD5115Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:12-
6MD5411Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:37-
7MD551Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:39-
8MD5753Vilhelm VáclavPřívrat5100:08:51-
9MD653Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:12-
10MD6839Wendlig MiroslavLuková5300:11:31-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6458Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:09:44-
2ME6622Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:10:47-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA933Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:05:57-
2ZA1548Vévodová MartinaAK Perná9000:06:17-
3ZA1738Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:21-
4ZA4349Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:57-
5ZA5665Kalousová AlenaŽamberk8000:08:41-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3251Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:13-
2ZB3762Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:37-
3ZB5318Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:08:32-
4ZB602Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:12-
5ZB6128Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:09:25-
6ZB6930Štantejská Markéta-7600:12:26-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2767Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:55-
2ZC486Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:04-
3ZC6746Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:48-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5921Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:57-
2ZD6223Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:27-
3ZD6350Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:29-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Hrdina PavelAK Perná8800:04:53-
2MA260Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:04:55-
1M5352Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:06-
1MB455Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:28-
3MA566Turek MartinŽakis Team8000:05:42-
2MB645Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:45-
4MA77Kučera Ladislav-7600:05:54-
5MA832Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:55-
1ZA933Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:05:57-
6MA1014Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:06:01-
3MB1124Chlup JiříActivity Lanškroun7000:06:06-
7MA1243Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:07-
1MC1363Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:10-
8MA1410Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:06:14-
2ZA1548Vévodová MartinaAK Perná9000:06:17-
4MB168Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:06:20-
3ZA1738Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:21-
9MA189Sládek JakubČernošice9300:06:22-
10MA1969Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:06:23-
2MC2059Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:30-
5MB2125Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:35-
11MA2226Kozák VojtěchTJ Jiskra Litomyšl9200:06:36-
1MJ2327Komínek JiříCyklo Stratílek Litomyšl9400:06:42-
12MA2461Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8600:06:48-
13MA2535Marhold LubošHorní Jelení7700:06:51-
6MB2631Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:06:55-
1ZC2767Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:55-
14MA2829Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:55-
15MA2913Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:04-
7MB3064Kalous Tomᚎamberk6400:07:06-
2M53119Pavlas JanActivity Lanškroun9600:07:08-
1ZB3251Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:13-
1MD3356Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:18-
3MC3442Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:29-
16MA3534Štěpán PavelLokomotiva Česká Třebová7700:07:35-
8MB3637Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:07:35-
2ZB3762Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:37-
9MB3812Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:43-
10MB3936Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:49-
17MA4041Šmehlík OndřejOSŽ7700:07:54-
18MA4168Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:07:55-
4MC4220Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:57-
4ZA4349Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:57-
11MB4454Hampl AloisOstrov7000:07:58-
2MD4544Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:00-
3MD4657Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:02-
12MB4740Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:02-
2ZC486Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:04-
4MD495Hruša ZdeněkJirčany4600:08:07-
19MA504Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:08:11-
5MD5115Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:12-
20MA5216Vebr MichalČeská Třebová7800:08:17-
3ZB5318Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:08:32-
6MD5411Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:37-
7MD551Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:39-
5ZA5665Kalousová AlenaŽamberk8000:08:41-
8MD5753Vilhelm VáclavPřívrat5100:08:51-
5MC5817Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:08:52-
1ZD5921Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:57-
4ZB602Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:12-
5ZB6128Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:09:25-
2ZD6223Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:27-
3ZD6350Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:29-
1ME6458Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:09:44-
9MD653Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:12-
2ME6622Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:10:47-
3ZC6746Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:48-
10MD6839Wendlig MiroslavLuková5300:11:31-
6ZB6930Štantejská Markéta-7600:12:26-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód