Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

10.10.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 10.10.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Spartak Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

areál klubu biatlonu letohrad
10:00 - 11:15 hodin

Přihlášky

8:00 - 9:30 hodin

Startovné

pro předem přihlášené do 8. 10. 2009: žáci 2000 a ml. zdarma, žactvo 10,- Kč, dospělí 20,- Kč (junioři a st.)
50,- Kč pro přihlášené na místě

Popis tratě

lesní pěšiny
8 km a méně

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

KB OEZ Letohrad
Šedivská 839
561 51 Letohrad
tel. 606 726 808

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

biatlon@orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě331
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů v Letohradě

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 2668

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Maříková Simona969
Fáberová Zuzana969
Mikyska Tomáš009
Leicht Jiří498
Polák Daniel988
Procházka Jakub968
Kavka Lukáš978
Bielčik Jindřich408
Černá Kristýna938
Sadílek Ota468
Krejčí Stanislav638
Ducháček Bedřich598
Schreierová Anna008
Klaclová Šárka938
Kalous Petr778
Vinduška Petr938
Novotná Dora978
Novotný Luděk627
Keprtová Miloslava487
Gregora Filip027
Kánský Petr007
Fajfrová Markéta977
Šabata Josef937
Remeš Vojtěch987
Dušková Lenka807
Remeš Petr947
Žalčík Kim997
Moravec Jan027
Vávra Vlastimil917
Večeř Milan967
Marek Jiří437
Koblížek Jindřich487
Exler Ondřej907
Večeř Petr997
Teplá Eliška997
Pekař Štěpán946
Hermann Jakub036
Stránská Adéla916
Jirásková Eva646
Moravec Jiří966
Morkes Radek896
Cimr Tomáš966
Krčmář Michal916
Kalous Martin956
Martincová Kristýna936
Strnad Adam006
Mertová Michaela766
Poulíková Karolína006
Šebek Michal846
Adamcová Martina936

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1458Mičkářová KarlaFenix Jeseník0200:02:17-
2Ž1554Kubíčková NikitaSpartak OEZ Letohrad0200:02:18-
3Ž161Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:20-
4Ž175Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:25-
5Ž1103Mikysková SvatavaSpartak OEZ Letohrad0300:02:38-
-Ž1-2Mrklovská MagdalenaSpartak Letohrad03DNF-
Žáci 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1130Pilný MichalKKL Hlinsko0200:02:01-
2M1225Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:04-
3M1324Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:08-
4M1831Medek JakubFenix ski team Jeseník0200:02:34-
5M1927Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:37-
6M11023Vondra JanČeská Třebová0200:02:38-
7M11226Moravec JanSpartak OEZ Letohrad0200:02:52-
8M1134Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:07-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2559Poulíková KarolínaFenix Jeseník0000:04:03-
2Ž2763Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:04:05-
3Ž2845Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:04:06-
4Ž21260Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:13-
5Ž21348Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:19-
6Ž21647Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:22-
7Ž21942Gregorová AnetaMARS Svratka0100:04:26-
8Ž22055Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:28-
9Ž22149Mikulová KarolínaSpartak Letohrad0100:04:29-
10Ž22244Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:30-
11Ž22357Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:04:40-
12Ž22452Kroulíková ŽanetaSpartak Letohrad0100:04:42-
13Ž22556Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:04:44-
14Ž22646Stoklasová DanielaMARS Svratka0000:04:45-
15Ž22750Šilarová MichaelaSpartak Letohrad0100:04:49-
16Ž22864Kvintusová DitaMARS Svratka0100:04:52-
17Ž22951Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:04:57-
18Ž23061Lakotová TerezaAC Choceň0000:05:53-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2170Mikyska TomášSpartak OEZ Letohrad0000:03:52-
2M2266Gregor TomášTJ Mars Svratka0000:03:56-
3M2378Remeš TadeášKKL Hlinsko0100:03:57-
4M2479Brábík MartinFenix Jeseník0000:03:58-
5M2682Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:04-
6M2877Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:06-
7M21069Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:08-
8M21181Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:04:09-
9M21473Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:20-
10M21580Divíšek JanAtletika Žamberk0000:04:21-
11M21771Strnad AdamSpartak Letohrad0000:04:23-
11M21772Kánský PetrLetohrad0000:04:23-
Žáci mladší 10-11 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31122Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:08:34-
2M34138Polák DanielFenix Jeseník9800:08:45-
3M38127Macháček VojtěchSpartak Letohrad9900:09:26-
4M310125Večeř PetrSpartak Letohrad9900:09:29-
5M312123Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:09:39-
6M314135Žalčík KimFenix Jeseník9900:09:42-
7M315129Biško PatrikKKL Hlinsko9800:09:49-
8M317134Vodák OndřejFenix Jeseník9900:09:56-
9M319121Kalous TomášTJ Mars Svratka9800:10:14-
10M321130Tkadlec JanKKL Hlinsko9800:10:26-
11M322128Stehno FilipKKL Hlinsko v Čechách9900:10:50-
12M323133Břenek VáclavFenix ski team Jeseník9900:11:09-
13M326131Kuchejda JakubFenix Jeseník9900:12:18-
14M327126Suchodol MikulášSpartak Letohrad9800:12:33-
-M3-132Hondl DominikFenix Jeseník99DNF-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31106Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:05:25-
2Ž3295Ostrejšová VendulaMARS Svratka9800:05:46-
3Ž33102Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:05:57-
4Ž3494Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:06:09-
5Ž3592Teplá EliškaMARS Svratka9900:06:10-
6Ž3697Joštová KristýnaSpartak Letohrad9800:06:11-
7Ž37105Pečenková VeronikaFenix Jeseník9800:06:13-
8Ž3898Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:06:16-
9Ž39100Mikulová MarkétaSpartak Letohrad9800:06:30-
10Ž31091Nováková KamilaSvratka9900:06:38-
11Ž31199Snítilová ZuzanaSpartak Letohrad9900:06:42-
12Ž312101Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:07:09-
13Ž313104Svobodová EliškaKKL Hlinsko v Čechách9800:07:51-
Žákyně staršíí 12-13 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS2165Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:42-
2ŽS3160Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách9600:08:43-
3ŽS5164Hanušová VeronikaAC Choceň9700:08:54-
4ŽS6153Fáberová ZuzanaSpartak Letohrad9600:09:15-
5ŽS7156Novotná DoraSpartak Letohrad9700:09:24-
6ŽS8157Maříková SimonaSpartak Letohrad9600:09:26-
7ŽS10159Remešová DenisaKKL Hlinsko v Čechách9700:09:29-
8ŽS13161Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:09:40-
9ŽS16158Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:09:54-
10ŽS18155Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:10:08-
11ŽS20162Lukáčová MonikaFenix Jeseník9600:10:15-
12ŽS24148Švandová BarboraMARS Svratka9700:11:36-
13ŽS25152Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:11:59-
14ŽS28154Fajfrová MarkétaSpartak Letohrad9700:13:11-
-ŽS-163Kolomazníková KláraFenix Jeseník96DNF-
Žáci staršíí 12-13 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS3181Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:13:27-
2MS6187Profous DanielFenix Jeseník9600:13:58-
3MS8185Medek FilipFenix Jeseník9700:14:13-
4MS9180Večeř MilanSpartak Letohrad9600:14:19-
5MS10179Procházka JakubSpartak Letohrad9600:14:31-
6MS11177Kavka LukášSpartak Letohrad9700:14:33-
7MS13182Málek AdamKKL Hlinsko9700:14:39-
8MS15188Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:14:41-
9MS18174Barnet MiroslavSpartak Letohrad9600:15:06-
10MS19183Hondl DanielFenix SKI Team Jeseník9700:15:08-
11MS21190Trávníček MartinMARS Svratka9700:15:14-
12MS25176Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:15:44-
13MS31184Jonáš MatějFenix Jeseník9700:15:58-
14MS32175Cimr TomášSpartak Letohrad9600:16:07-
15MS34186Pňáček JanFenix Jeseník9600:16:29-
Dorostenci mladší 14-15 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM1223Janíček JakubSK Nové Město na Moravě9400:15:47-
2DM2224Pnáček TomášFenix Jeseník9400:16:03-
3DM3222Švanda JakubSK Nové Město na Moravě9400:16:15-
4DM4221Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:16:25-
5DM5217Kalous MartinMARS Svratka9500:17:05-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1254Bidmon JiříSK Nové Město na Moravě9300:23:47-
2MD2260Ondrášek PavelSki Fénix Klub Jeseník9200:23:59-
3MD5257Hýbl JaroslavSK Nové Město na Moravě9300:24:31-
4MD7255Chytil DavidSK Nové Město na Moravě9200:24:54-
5MD8256Kura HynekSK Nové Město na Moravě9200:25:02-
6MD9259Fellner AdamFenix Jeseník9300:25:44-
7MD10252Krejčíř JakubSpartak OEZ Letohrad9200:26:18-
8MD13261Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:28:09-
Dorostenky mladší 14-15 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
111204Ostrejšová KarolínaSK Nové Město naMoravě9400:14:33-
229202Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:15:53-
330205Kabelová DenisaKKL Hlinsko9500:15:56-
437203Greplová AlžbětaBatt Nové Město na Moravě9500:17:08-
541206Krátká HanaLanškroun9500:17:43-
646201Stříhavková LucieSpartak OEZ Letohrad9500:19:05-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD4243Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:13:42-
2ŽD7245Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:14:03-
3ŽD14237Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:14:40-
4ŽD16238Adamcová MartinaSpartak OEZ Letohrad9300:14:49-
5ŽD21246Schejbalová AlenaOlfin Car Vella Trutnov9300:15:14-
6ŽD25242Lavičková BarboraSK Nové Město na Moravě9200:15:44-
7ŽD33239Vávrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9200:16:09-
8ŽD40241Rolínková LudmilaSK Nové Město na Moravě9300:17:42-
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1274Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:27:55106,36
2MJ719Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9100:29:1497,23
3MJ815Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:29:2196,42
4MJ913Krčmář MichalSpartak OEZ Letohrad9100:29:2496,07
5MJ1117Jurovatý VojtěchSK Nové Město na Moravě9100:29:3095,38
6MJ1414Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:29:5892,14
7MJ1816Sláma JaroslavSK Nové Město na Moravě9000:30:5885,20
8MJ2011Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:32:2974,68
9MJ2374Živný MarekOrel Orlice9100:33:0071,10
10MJ2412Kroupa OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9100:33:3567,05
11MJ2520Novotný JanSpartak Letohrad9000:34:0363,82
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA275Ročárek JiříDukla Liberec8300:28:04102,81
2MA368Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:3798,95
3MA463Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:28:4398,24
4MA578Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:29:0895,32
5MA662Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:29:1095,08
6MA1082Bogdał PawełMiedzygorze7600:29:2793,09
7MA1269Krška JanSK Nové Město n. M.8600:29:4391,22
8MA1381Bogdał RomanMiedzygorze7900:29:4990,52
9MA1570Janošec MiroslavSK Nové Město n. M.8700:30:1687,35
10MA1664Fajfr FrantišekŽamberk7200:30:3185,60
11MA1779Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:30:4683,84
12MA1973Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:31:3378,34
13MA2180Bogdał LukaszMiedzygorze8200:32:4669,79
14MA2267Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:32:5668,62
15MA2665Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:34:2957,73
16MA2771Kalous PetrSK Žamberk7700:34:3956,56
17MA28273Gregora ZdenekLanškroun7300:36:3343,21
18MA291Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:3835,60
19MA3077Marhold LubošChoceň7700:40:1617,10
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB494Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:24:22109,92
2MB695Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:24:48106,54
3MB1193Liška PavelSpartak Letohrad6300:27:4583,53
4MB1498Diblík MilanSokol Líšnice6800:28:2278,72
5MB15101Krátký LubošLanškroun6200:28:3876,64
6MB16100Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:28:4475,86
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3138Filip LubošAC Choceň5900:24:02121,90
2MC12123Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:0392,14
3MC17124Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:28:5385,96
4MC18125Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:29:1383,49
5MC22122Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:3258,91
6MC24139Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:38:5511,61
7MC25121Velechovský JiříSAZS Králíky5500:42:380,00
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD19143Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:32106,80
2MD20142Leicht JiříASPV Těchonín4900:30:5098,29
3MD21140Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:31:2194,91
4MD23141Bielčik JindřichLichkov4000:34:4273,00
Juniorky 18-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ203Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:15:10119,38
2ŽJ381Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:17:1794,18
3ŽJ432Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:17:5686,44
Ženy A 20-34 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA130Chrástková MartinaSK Nové Město na Moravě8500:13:23102,05
2ZA228Johanidesová LeaSpartak OEZ Letohrad8900:13:24101,81
3ZA535Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:13:4796,14
4ZA1732Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:15:0477,16
5ZA2334Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:15:2970,99
6ZA2429Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:15:3070,75
7ZA2731Stříhavková PetraAC Choceň7900:15:4866,31
8ZA3647Klimešová MagdalénaFitka Česká Třebová7600:16:4851,52
9ZA3933Marholdová LucieChoceň8300:17:4038,70
Ženy B 35-44 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2848Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:15:49111,77
2ZB3546Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:16:44100,86
3ZB4245Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:17:5287,37
4ZB4544Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:18:2481,02
Ženy C 45 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4456Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:18:18100,00
2ŽC4755Nechvílová MiroslavaChoceň6000:19:38115,22
3ŽC4857Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:22:5284,78
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1130Pilný MichalKKL Hlinsko0200:02:01-
2M1225Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:04-
3M1324Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:08-
1Ž1458Mičkářová KarlaFenix Jeseník0200:02:17-
2Ž1554Kubíčková NikitaSpartak OEZ Letohrad0200:02:18-
3Ž161Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:20-
4Ž175Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:25-
4M1831Medek JakubFenix ski team Jeseník0200:02:34-
5M1927Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:37-
5Ž1103Mikysková SvatavaSpartak OEZ Letohrad0300:02:38-
6M11023Vondra JanČeská Třebová0200:02:38-
7M11226Moravec JanSpartak OEZ Letohrad0200:02:52-
8M1134Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:07-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2170Mikyska TomášSpartak OEZ Letohrad0000:03:52-
2M2266Gregor TomášTJ Mars Svratka0000:03:56-
3M2378Remeš TadeášKKL Hlinsko0100:03:57-
4M2479Brábík MartinFenix Jeseník0000:03:58-
1Ž2559Poulíková KarolínaFenix Jeseník0000:04:03-
5M2682Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:04-
2Ž2763Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:04:05-
6M2877Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:06-
3Ž2845Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:04:06-
7M21069Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:08-
8M21181Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:04:09-
4Ž21260Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:13-
5Ž21348Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:19-
9M21473Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:20-
10M21580Divíšek JanAtletika Žamberk0000:04:21-
6Ž21647Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:22-
11M21772Kánský PetrLetohrad0000:04:23-
11M21771Strnad AdamSpartak Letohrad0000:04:23-
7Ž21942Gregorová AnetaMARS Svratka0100:04:26-
8Ž22055Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:28-
9Ž22149Mikulová KarolínaSpartak Letohrad0100:04:29-
10Ž22244Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:30-
11Ž22357Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:04:40-
12Ž22452Kroulíková ŽanetaSpartak Letohrad0100:04:42-
13Ž22556Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:04:44-
14Ž22646Stoklasová DanielaMARS Svratka0000:04:45-
15Ž22750Šilarová MichaelaSpartak Letohrad0100:04:49-
16Ž22864Kvintusová DitaMARS Svratka0100:04:52-
17Ž22951Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:04:57-
18Ž23061Lakotová TerezaAC Choceň0000:05:53-
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31106Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:05:25-
2Ž3295Ostrejšová VendulaMARS Svratka9800:05:46-
3Ž33102Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:05:57-
4Ž3494Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:06:09-
5Ž3592Teplá EliškaMARS Svratka9900:06:10-
6Ž3697Joštová KristýnaSpartak Letohrad9800:06:11-
7Ž37105Pečenková VeronikaFenix Jeseník9800:06:13-
8Ž3898Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:06:16-
9Ž39100Mikulová MarkétaSpartak Letohrad9800:06:30-
10Ž31091Nováková KamilaSvratka9900:06:38-
11Ž31199Snítilová ZuzanaSpartak Letohrad9900:06:42-
12Ž312101Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:07:09-
13Ž313104Svobodová EliškaKKL Hlinsko v Čechách9800:07:51-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31122Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:08:34-
1ŽS2165Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:42-
2ŽS3160Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách9600:08:43-
2M34138Polák DanielFenix Jeseník9800:08:45-
3ŽS5164Hanušová VeronikaAC Choceň9700:08:54-
4ŽS6153Fáberová ZuzanaSpartak Letohrad9600:09:15-
5ŽS7156Novotná DoraSpartak Letohrad9700:09:24-
6ŽS8157Maříková SimonaSpartak Letohrad9600:09:26-
3M38127Macháček VojtěchSpartak Letohrad9900:09:26-
7ŽS10159Remešová DenisaKKL Hlinsko v Čechách9700:09:29-
4M310125Večeř PetrSpartak Letohrad9900:09:29-
5M312123Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:09:39-
8ŽS13161Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:09:40-
6M314135Žalčík KimFenix Jeseník9900:09:42-
7M315129Biško PatrikKKL Hlinsko9800:09:49-
9ŽS16158Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:09:54-
8M317134Vodák OndřejFenix Jeseník9900:09:56-
10ŽS18155Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:10:08-
9M319121Kalous TomášTJ Mars Svratka9800:10:14-
11ŽS20162Lukáčová MonikaFenix Jeseník9600:10:15-
10M321130Tkadlec JanKKL Hlinsko9800:10:26-
11M322128Stehno FilipKKL Hlinsko v Čechách9900:10:50-
12M323133Břenek VáclavFenix ski team Jeseník9900:11:09-
12ŽS24148Švandová BarboraMARS Svratka9700:11:36-
13ŽS25152Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:11:59-
13M326131Kuchejda JakubFenix Jeseník9900:12:18-
14M327126Suchodol MikulášSpartak Letohrad9800:12:33-
14ŽS28154Fajfrová MarkétaSpartak Letohrad9700:13:11-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA130Chrástková MartinaSK Nové Město na Moravě8500:13:23102,05
2ZA228Johanidesová LeaSpartak OEZ Letohrad8900:13:24101,81
1MS3181Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:13:27-
1ŽD4243Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:13:42-
3ZA535Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:13:4796,14
2MS6187Profous DanielFenix Jeseník9600:13:58-
2ŽD7245Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:14:03-
3MS8185Medek FilipFenix Jeseník9700:14:13-
4MS9180Večeř MilanSpartak Letohrad9600:14:19-
5MS10179Procházka JakubSpartak Letohrad9600:14:31-
6MS11177Kavka LukášSpartak Letohrad9700:14:33-
111204Ostrejšová KarolínaSK Nové Město naMoravě9400:14:33-
7MS13182Málek AdamKKL Hlinsko9700:14:39-
3ŽD14237Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:14:40-
8MS15188Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:14:41-
4ŽD16238Adamcová MartinaSpartak OEZ Letohrad9300:14:49-
4ZA1732Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:15:0477,16
9MS18174Barnet MiroslavSpartak Letohrad9600:15:06-
10MS19183Hondl DanielFenix SKI Team Jeseník9700:15:08-
1ŽJ203Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:15:10119,38
11MS21190Trávníček MartinMARS Svratka9700:15:14-
5ŽD21246Schejbalová AlenaOlfin Car Vella Trutnov9300:15:14-
5ZA2334Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:15:2970,99
6ZA2429Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:15:3070,75
6ŽD25242Lavičková BarboraSK Nové Město na Moravě9200:15:44-
12MS25176Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:15:44-
7ZA2731Stříhavková PetraAC Choceň7900:15:4866,31
1ZB2848Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:15:49111,77
229202Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:15:53-
330205Kabelová DenisaKKL Hlinsko9500:15:56-
13MS31184Jonáš MatějFenix Jeseník9700:15:58-
14MS32175Cimr TomášSpartak Letohrad9600:16:07-
7ŽD33239Vávrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9200:16:09-
15MS34186Pňáček JanFenix Jeseník9600:16:29-
2ZB3546Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:16:44100,86
8ZA3647Klimešová MagdalénaFitka Česká Třebová7600:16:4851,52
437203Greplová AlžbětaBatt Nové Město na Moravě9500:17:08-
2ŽJ381Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:17:1794,18
9ZA3933Marholdová LucieChoceň8300:17:4038,70
8ŽD40241Rolínková LudmilaSK Nové Město na Moravě9300:17:42-
541206Krátká HanaLanškroun9500:17:43-
3ZB4245Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:17:5287,37
3ŽJ432Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:17:5686,44
1ŽC4456Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:18:18100,00
4ZB4544Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:18:2481,02
646201Stříhavková LucieSpartak OEZ Letohrad9500:19:05-
2ŽC4755Nechvílová MiroslavaChoceň6000:19:38115,22
3ŽC4857Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:22:5284,78
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM1223Janíček JakubSK Nové Město na Moravě9400:15:47-
2DM2224Pnáček TomášFenix Jeseník9400:16:03-
3DM3222Švanda JakubSK Nové Město na Moravě9400:16:15-
4DM4221Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:16:25-
5DM5217Kalous MartinMARS Svratka9500:17:05-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1254Bidmon JiříSK Nové Město na Moravě9300:23:47-
2MD2260Ondrášek PavelSki Fénix Klub Jeseník9200:23:59-
1MC3138Filip LubošAC Choceň5900:24:02121,90
1MB494Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:24:22109,92
3MD5257Hýbl JaroslavSK Nové Město na Moravě9300:24:31-
2MB695Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:24:48106,54
4MD7255Chytil DavidSK Nové Město na Moravě9200:24:54-
5MD8256Kura HynekSK Nové Město na Moravě9200:25:02-
6MD9259Fellner AdamFenix Jeseník9300:25:44-
7MD10252Krejčíř JakubSpartak OEZ Letohrad9200:26:18-
3MB1193Liška PavelSpartak Letohrad6300:27:4583,53
2MC12123Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:0392,14
8MD13261Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:28:09-
4MB1498Diblík MilanSokol Líšnice6800:28:2278,72
5MB15101Krátký LubošLanškroun6200:28:3876,64
6MB16100Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:28:4475,86
3MC17124Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:28:5385,96
4MC18125Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:29:1383,49
1MD19143Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:32106,80
2MD20142Leicht JiříASPV Těchonín4900:30:5098,29
3MD21140Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:31:2194,91
5MC22122Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:3258,91
4MD23141Bielčik JindřichLichkov4000:34:4273,00
6MC24139Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:38:5511,61
7MC25121Velechovský JiříSAZS Králíky5500:42:380,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1274Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:27:55106,36
1MA275Ročárek JiříDukla Liberec8300:28:04102,81
2MA368Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:3798,95
3MA463Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:28:4398,24
4MA578Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:29:0895,32
5MA662Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:29:1095,08
2MJ719Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9100:29:1497,23
3MJ815Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:29:2196,42
4MJ913Krčmář MichalSpartak OEZ Letohrad9100:29:2496,07
6MA1082Bogdał PawełMiedzygorze7600:29:2793,09
5MJ1117Jurovatý VojtěchSK Nové Město na Moravě9100:29:3095,38
7MA1269Krška JanSK Nové Město n. M.8600:29:4391,22
8MA1381Bogdał RomanMiedzygorze7900:29:4990,52
6MJ1414Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:29:5892,14
9MA1570Janošec MiroslavSK Nové Město n. M.8700:30:1687,35
10MA1664Fajfr FrantišekŽamberk7200:30:3185,60
11MA1779Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:30:4683,84
7MJ1816Sláma JaroslavSK Nové Město na Moravě9000:30:5885,20
12MA1973Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:31:3378,34
8MJ2011Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:32:2974,68
13MA2180Bogdał LukaszMiedzygorze8200:32:4669,79
14MA2267Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:32:5668,62
9MJ2374Živný MarekOrel Orlice9100:33:0071,10
10MJ2412Kroupa OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9100:33:3567,05
11MJ2520Novotný JanSpartak Letohrad9000:34:0363,82
15MA2665Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:34:2957,73
16MA2771Kalous PetrSK Žamberk7700:34:3956,56
17MA28273Gregora ZdenekLanškroun7300:36:3343,21
18MA291Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:3835,60
19MA3077Marhold LubošChoceň7700:40:1617,10

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Krásné prostředí areálu doporučuji se zůčastnit..
jirkabiatlon

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód