13.10.2007, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
14.10.2023 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 230 |
15.10.2022 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 247 |
10.10.2021 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 260 |
18.10.2020 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | - |
13.10.2019 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 266 |
14.10.2018 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 331 |
15.10.2017 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 399 |
13.10.2012 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 234 |
15.10.2011 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 254 |
16.10.2010 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 266 |
10.10.2009 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 195 |
11.10.2008 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 198 |
14.10.2006 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 213 |
15.10.2005 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 237 |
17.10.2004 | Přespolní běh lyžařů - Letohrad | 153 |
19.10.2003 | Přespolní běh lyžařů - Letohrad | 170 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Novotný Luděk | 62 | 10 |
Kalous Petr | 77 | 10 |
Sklenářová Eva | 81 | 9 |
Šebek Michal | 84 | 9 |
Bielčik Jindřich | 40 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Fajfr František | 72 | 9 |
Fáberová Zuzana | 96 | 9 |
Maříková Simona | 96 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Moravec Martin | 84 | 9 |
Klaclová Šárka | 93 | 8 |
Polák Daniel | 98 | 8 |
Hermann Jakub | 03 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Krejčí Stanislav | 63 | 8 |
Živný Marek | 91 | 8 |
Procházka Jakub | 96 | 8 |
Ducháček Bedřich | 59 | 8 |
Vinduška Petr | 93 | 8 |
Leicht Jiří | 49 | 8 |
Schreierová Anna | 00 | 8 |
Exler Ondřej | 90 | 8 |
Kubíčková Nikita | 02 | 8 |
Novotná Dora | 97 | 8 |
Kavka Lukáš | 97 | 8 |
Stránský Aleš | 60 | 8 |
Černá Kristýna | 93 | 8 |
Strnad Tomáš | 69 | 8 |
Remeš Petr | 94 | 7 |
Borek Petr | 70 | 7 |
Kánský Petr | 00 | 7 |
Koblížek Jindřich | 48 | 7 |
Gregora Filip | 02 | 7 |
Šabata Josef | 93 | 7 |
Marek Jiří | 43 | 7 |
Remeš Vojtěch | 98 | 7 |
Strnad Adam | 00 | 7 |
Fajfrová Markéta | 97 | 7 |
Novotný Přemysl | 59 | 7 |
Žalčík Kim | 99 | 7 |
Borek Viktor | 04 | 7 |
Kánská Lucie | 04 | 7 |
Hermann Matěj | 00 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Večeř Milan | 96 | 7 |
Hanuš Petr | 64 | 7 |
Sontáková Lenka | 91 | 7 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 3 | 217 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:02:30 | - |
2 | Ž1 | 5 | 122 | Kábrtová Pavla | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:02:33 | - |
3 | Ž1 | 6 | 2 | Fellnerová Natálie | Fenix Ski team Jeseník | 00 | 00:02:34 | - |
4 | Ž1 | 9 | 221 | Smrčková Natálie | Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:02:37 | - |
5 | Ž1 | 10 | 175 | Gregorová Aneta | MARS Svratka | 01 | 00:02:42 | - |
6 | Ž1 | 11 | 76 | Mrklovská Dana | Spartak Letohrad | 00 | 00:02:45 | - |
7 | Ž1 | 13 | 176 | Kvintusová Dita | MARS Svratka | 01 | 00:02:48 | - |
8 | Ž1 | 15 | 149 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:02:54 | - |
9 | Ž1 | 16 | 61 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:57 | - |
10 | Ž1 | 18 | 174 | Tomanová Kateřina | Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:03:04 | - |
11 | Ž1 | 19 | 1 | Schreierová Anna | Fenix SKI Team Jeseník | 00 | 00:03:09 | - |
12 | Ž1 | 22 | 203 | Chmelíčková Zuzana | Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:03:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 161 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:02:13 | - |
2 | M1 | 2 | 4 | Bráblík Martin | Fenix Jeseník | 00 | 00:02:26 | - |
3 | M1 | 4 | 168 | Hermann Matěj | TJ Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:02:31 | - |
4 | M1 | 7 | 78 | Strnad Adam | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:02:36 | - |
5 | M1 | 8 | 218 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:02:37 | - |
6 | M1 | 12 | 123 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:02:47 | - |
7 | M1 | 14 | 150 | Kubíček Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:02:52 | - |
8 | M1 | 17 | 152 | Hejkrlík Matěj | TJ Jiskra Králíky | 00 | 00:02:58 | - |
9 | M1 | 19 | 151 | Kubíček Kryštof | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:03:09 | - |
10 | M1 | 21 | 3 | Vessa Oliver | Fenix SKI Team Jeseník | 00 | 00:03:20 | - |
11 | M1 | 23 | 144 | Richter Adam | neregistrován | 02 | 00:03:37 | - |
12 | M1 | 24 | 77 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:03:38 | - |
13 | M1 | 25 | 177 | Jebas Jakub | MARS Svratka | 01 | 00:03:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 2 | 125 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:59 | - |
2 | Ž2 | 12 | 181 | Nováková Kamila | MARS Svratka | 99 | 00:04:25 | - |
3 | Ž2 | 15 | 62 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:04:31 | - |
4 | Ž2 | 18 | 148 | Holíková Zuzana | SKI Skuhrov | 99 | 00:04:37 | - |
5 | Ž2 | 19 | 180 | Ostrejšová Vendula | MARS Svratka | 98 | 00:04:39 | - |
6 | Ž2 | 20 | 226 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:04:40 | - |
7 | Ž2 | 21 | 178 | Teplá Eliška | MARS Svratka | 99 | 00:04:48 | - |
8 | Ž2 | 23 | 129 | Macháčková Aneta | KKL Hlinsko | 99 | 00:04:56 | - |
9 | Ž2 | 25 | 82 | Koclířová Adéla | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:05:02 | - |
10 | Ž2 | 26 | 53 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:05:03 | - |
11 | Ž2 | 27 | 179 | Ostrejšová Kateřina | MARS Svratka | 98 | 00:05:05 | - |
12 | Ž2 | 29 | 79 | Adamcová Dominika | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:05:06 | - |
13 | Ž2 | 30 | 6 | Janočková Petra | Fenix SKI team Jeseník | 98 | 00:05:07 | - |
14 | Ž2 | 31 | 50 | Jakubcová Adéla | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:05:08 | - |
15 | Ž2 | 35 | 5 | Vessová Natálie | Fenix SKI Team Jeseník | 98 | 00:05:35 | - |
16 | Ž2 | 37 | 83 | Smejkalová Andrea | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:05:42 | - |
17 | Ž2 | 38 | 143 | Richterová Nikola | neregistrována | 99 | 00:06:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 199 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:05:35 | - |
2 | Ž3 | 2 | 131 | Tkadlecová Anna | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:05:37 | - |
3 | Ž3 | 3 | 41 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:06:00 | - |
4 | Ž3 | 4 | 89 | Maříková Simona | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:06:09 | - |
5 | Ž3 | 5 | 88 | Fáberová Zuzana | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:06:15 | - |
6 | Ž3 | 6 | 184 | Otavová Karolína | MARS Svratka | 97 | 00:06:36 | - |
7 | Ž3 | 7 | 90 | Kopecká Simona | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:06:54 | - |
8 | Ž3 | 8 | 15 | Sotníková Kristýna | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:06:56 | - |
9 | Ž3 | 9 | 63 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:06:57 | - |
10 | Ž3 | 10 | 183 | Švandová Barbora | MARS Svratka | 97 | 00:07:06 | - |
11 | Ž3 | 11 | 17 | Poulíková Tereza | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:07:22 | - |
12 | Ž3 | 12 | 16 | Lukáčová Monika | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:07:36 | - |
13 | Ž3 | 13 | 13 | Němcová Barbora | Fenix Jeseník | 97 | 00:08:22 | - |
14 | Ž3 | 14 | 91 | Fajfrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:08:28 | - |
- | Ž3 | - | 14 | Kolomazníková Klára | Fenix Jeseník | 96 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 64 | Halbrštát Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:08:52 | - |
2 | M3 | 3 | 133 | Seifert Vojtěch | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:09:28 | - |
3 | M3 | 5 | 155 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:09:40 | - |
4 | M3 | 6 | 92 | Bárnet Miroslav | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:09:42 | - |
5 | M3 | 9 | 132 | Žemlička Milan | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:09:58 | - |
6 | M3 | 10 | 185 | Pekař Jan | MARS Svratka | 97 | 00:10:02 | - |
7 | M3 | 11 | 95 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:10:03 | - |
8 | M3 | 12 | 96 | Suchomel Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:10:08 | - |
9 | M3 | 13 | 99 | Kavka Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:10:37 | - |
10 | M3 | 17 | 205 | Hondl Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:11:13 | - |
11 | M3 | 18 | 98 | Strnad Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:11:16 | - |
12 | M3 | 23 | 206 | Jonáš Matěj | Fenix Jeseník | 97 | 00:11:59 | - |
13 | M3 | 25 | 93 | Bielčik Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:12:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 169 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:09:25 | - |
2 | ŽM | 4 | 65 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:09:36 | - |
3 | ŽM | 6 | 101 | Vodehnalová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:09:42 | - |
4 | ŽM | 8 | 186 | Gregorová Adéla | MARS Svratka | 94 | 00:09:53 | - |
5 | ŽM | 14 | 135 | Tkadlecová Denisa | KKL Hlinsko | 95 | 00:10:58 | - |
6 | ŽM | 15 | 66 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:10:59 | - |
7 | ŽM | 16 | 100 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:11:05 | - |
8 | ŽM | 19 | 19 | Cirjaková Kristýna | Fenix SKI Team Jeseník | 95 | 00:11:18 | - |
9 | ŽM | 20 | 187 | Trávníčková Nelli | MARS Svratka | 94 | 00:11:19 | - |
10 | ŽM | 21 | 20 | Koprnová Hana | Fenix Ski klub Jeseník | 94 | 00:11:23 | - |
11 | ŽM | 22 | 42 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:11:43 | - |
12 | ŽM | 24 | 18 | Ignačáková Jarmila | Fenix SKI Team Jeseník | 95 | 00:12:04 | - |
13 | ŽM | 25 | 156 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:12:20 | - |
14 | ŽM | 27 | 134 | Stehnová Barbora | KKL Hlinsko | 95 | 00:12:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 134 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:13:49 | - |
2 | MM | 2 | 228 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:14:04 | - |
3 | MM | 3 | 102 | Majvald Tadeáš | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:14:28 | - |
4 | MM | 5 | 22 | Pňáček Tomáš | Fenix SKI Team Jeseník | 94 | 00:14:50 | - |
5 | MM | 8 | 43 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:15:02 | - |
6 | MM | 10 | 192 | Švanda Jakub | MARS Svratka | 94 | 00:15:15 | - |
7 | MM | 12 | 188 | Kalous Martin | MARS Svratka | 95 | 00:15:23 | - |
8 | MM | 14 | 67 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:15:29 | - |
9 | MM | 22 | 190 | Pekař Štěpán | MARS Svratka | 94 | 00:16:05 | - |
10 | MM | 23 | 191 | Gregor Lukáš | MARS Svratka | 94 | 00:16:08 | - |
11 | MM | 26 | 189 | Klaudinger Petr | MARS Svratka | 95 | 00:16:44 | - |
12 | MM | 27 | 21 | Pěkný Martin | Fenix ski team Jeseník | 95 | 00:17:17 | - |
13 | MM | 36 | 193 | Schlosser Matouš | MARS Svratka | 94 | 00:19:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 6 | 103 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:14:54 | - |
2 | ŽS | 7 | 45 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:14:58 | - |
3 | ŽS | 9 | 46 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:15:04 | - |
4 | ŽS | 10 | 44 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:15:15 | - |
5 | ŽS | 18 | 24 | Mikulenková Tereza | Fenix Ski team Jeseník | 92 | 00:15:51 | - |
5 | ŽS | 18 | 108 | Satoriová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:15:51 | - |
7 | ŽS | 21 | 104 | Vávrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:16:02 | - |
8 | ŽS | 24 | 157 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:16:30 | - |
9 | ŽS | 25 | 25 | Lapčíková Eliška | Fenix Ski Team Jeseník | 92 | 00:16:39 | - |
10 | ŽS | 30 | 109 | Tomanová Veronika | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:17:49 | - |
11 | ŽS | 32 | 194 | Kopecká Michaela | MARS Svratka | 93 | 00:18:10 | - |
12 | ŽS | 35 | 37 | Sádovská Kateřina | Nové Město na Moravě | 92 | 00:19:03 | - |
- | ŽS | - | 107 | Faltusová Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 93 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 68 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:16:05 | - |
2 | MS | 2 | 196 | Trávníček Matěj | MARS Svratka | 92 | 00:16:11 | - |
3 | MS | 3 | 167 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:16:27 | - |
4 | MS | 4 | 136 | Kučera Tomáš | KKL Hlinsko v Čechách | 92 | 00:16:37 | - |
5 | MS | 5 | 159 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:17:21 | - |
6 | MS | 6 | 112 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:17:36 | - |
7 | MS | 7 | 195 | Teplý Jan | MARS Svratka | 93 | 00:17:59 | - |
8 | MS | 8 | 170 | Exler Libor | SK Žamberk | 92 | 00:18:01 | - |
9 | MS | 9 | 158 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:18:22 | - |
10 | MS | 10 | 110 | Suchodol Jiří | KB OEZ Letohrad | 92 | 00:20:03 | - |
11 | MS | 11 | 207 | Jehlička Vladimír | Fenix Jeseník | 93 | 00:20:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 31 | Horčička Jiří | Fenix Ski Team Jeseník | 90 | 00:23:05 | - |
2 | MD | 2 | 30 | Zapalač Dušan | Fenix ski team Jeseník | 90 | 00:23:43 | - |
3 | MD | 5 | 120 | Krčmář Michal | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:24:51 | - |
4 | MD | 7 | 118 | Exler Ondřej | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:25:01 | - |
5 | MD | 9 | 141 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:25:21 | - |
6 | MD | 10 | 164 | Syrovátka Jakub | Letohrad | 91 | 00:25:32 | - |
7 | MD | 13 | 29 | Klosovský Tomáš | FENIX Ski Team Jeseník | 90 | 00:26:29 | - |
8 | MD | 14 | 72 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:26:34 | - |
9 | MD | 15 | 231 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:26:39 | - |
10 | MD | 21 | 119 | Novotný Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:28:24 | - |
11 | MD | 29 | 137 | Svoboda Petr | KKL Hlinsko | 91 | 00:30:54 | - |
- | MD | - | 28 | Šmerda Tomáš | FENIX Ski Team Jeseník | 91 | DNF | - |
- | MD | - | 71 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | DNF | - |
- | MD | - | 121 | Vávra Vlastimil | KB OEZ Letohrad | 91 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 13 | 113 | Davidová Romana | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:15:25 | - |
2 | ŽD | 16 | 38 | Ambrožová Hana | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:15:35 | - |
3 | ŽD | 29 | 114 | Vacková Michaela | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:17:35 | - |
4 | ŽD | 31 | 69 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:17:59 | - |
5 | ŽD | 34 | 70 | Kuchařová Michaela | AC Choceň | 91 | 00:18:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 32 | Tejchman Jakub | FENIX Ski Team Jeseník | 88 | 00:29:00 | 112,80 |
2 | MJ | 5 | 116 | Poláček Antonín | KB OEZ Letohrad | 89 | 00:31:47 | 94,84 |
3 | MJ | 6 | 208 | Smékal Vlastimil | FENIX Ski Team Jeseník | 89 | 00:32:10 | 92,36 |
4 | MJ | 7 | 117 | Morkes Radek | TJ Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:32:50 | 88,06 |
5 | MJ | 14 | 166 | Matějka Petr | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:39:49 | 42,98 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 2 | 55 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:29:07 | 102,49 |
2 | MA | 3 | 172 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:29:14 | 101,70 |
3 | MA | 4 | 73 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:30:06 | 95,82 |
4 | MA | 8 | 204 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:33:12 | 74,79 |
5 | MA | 9 | 232 | Hlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 00:34:05 | 68,80 |
6 | MA | 10 | 212 | Jarinkovič Jan | Orlické Záhoří | 80 | 00:34:15 | 67,67 |
7 | MA | 11 | 220 | Jadrný Lubomír | LABO Moravia Šumperk | 73 | 00:34:50 | 63,71 |
8 | MA | 12 | 163 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:35:59 | 55,91 |
9 | MA | 13 | 202 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:38:50 | 36,57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 75 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:23:54 | 106,52 |
2 | MB | 6 | 227 | Svoboda Mojmír | - | 66 | 00:24:54 | 98,43 |
3 | MB | 8 | 224 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:25:19 | 95,05 |
4 | MB | 12 | 34 | Fellner Marek | Fenix Jeseník | 65 | 00:26:19 | 86,96 |
5 | MB | 16 | 142 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:27:44 | 75,49 |
6 | MB | 17 | 215 | Liška Pavel | - | 63 | 00:27:47 | 75,08 |
7 | MB | 22 | 233 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:28:25 | 69,96 |
8 | MB | 23 | 54 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:28:37 | 68,34 |
9 | MB | 24 | 239 | Hynek Vladimír | Jeseník | 58 | 00:28:45 | 67,26 |
10 | MB | 28 | 197 | Fáber Viliam | - | 62 | 00:30:50 | 50,39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 4 | 211 | Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 57 | 00:24:08 | 114,00 |
2 | MC | 11 | 213 | Krupička Miroslav | - | 53 | 00:25:51 | 100,77 |
3 | MC | 18 | 240 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:27:52 | 85,23 |
4 | MC | 19 | 232 | Cejnar Václav | SKP Hradec Králové | 51 | 00:28:01 | 84,07 |
5 | MC | 20 | 56 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:28:09 | 83,04 |
6 | MC | 25 | 214 | Šafář Jaroslav | - | 51 | 00:29:10 | 75,21 |
7 | MC | 26 | 230 | Stuchlík Zdeněk | - | 50 | 00:29:35 | 72,00 |
8 | MC | 27 | 219 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:29:59 | 68,91 |
9 | MC | 32 | 140 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:31:30 | 57,23 |
10 | MC | 34 | 234 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 00:33:00 | 45,66 |
11 | MC | 35 | 173 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:33:01 | 45,54 |
12 | MC | 36 | 59 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:35:10 | 28,97 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 30 | 60 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:30:55 | 104,32 |
2 | MD | 31 | 235 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:31:08 | 102,95 |
3 | MD | 33 | 139 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:32:45 | 92,72 |
4 | MD | 37 | 236 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:47:50 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 20 | 57 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:15:57 | 109,27 |
2 | ŽJ | 28 | 58 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:17:30 | 90,73 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 4 | 225 | Klímová Ivana | Hvězda Pardubice | 87 | 00:14:48 | 153,59 |
2 | ZA | 38 | 200 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:19:23 | 108,24 |
3 | ZA | 41 | 198 | Kočová Markéta | SDH Černovír | 84 | 00:26:28 | 38,17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 14 | 165 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | 00:15:29 | 112,64 |
2 | ZB | 17 | 233 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:15:46 | 109,21 |
3 | ZB | 33 | 74 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:18:20 | 78,15 |
4 | ZB | 39 | 209 | Tomanová Iva | Jeseník | 64 | 00:19:38 | 62,42 |
5 | ZB | 40 | 238 | Nechvílová Miroslava | - | 60 | 00:20:00 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 37 | 171 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:19:21 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 199 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:05:35 | - |
2 | Ž3 | 2 | 131 | Tkadlecová Anna | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:05:37 | - |
3 | Ž3 | 3 | 41 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:06:00 | - |
4 | Ž3 | 4 | 89 | Maříková Simona | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:06:09 | - |
5 | Ž3 | 5 | 88 | Fáberová Zuzana | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:06:15 | - |
6 | Ž3 | 6 | 184 | Otavová Karolína | MARS Svratka | 97 | 00:06:36 | - |
7 | Ž3 | 7 | 90 | Kopecká Simona | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:06:54 | - |
8 | Ž3 | 8 | 15 | Sotníková Kristýna | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:06:56 | - |
9 | Ž3 | 9 | 63 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:06:57 | - |
10 | Ž3 | 10 | 183 | Švandová Barbora | MARS Svratka | 97 | 00:07:06 | - |
11 | Ž3 | 11 | 17 | Poulíková Tereza | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:07:22 | - |
12 | Ž3 | 12 | 16 | Lukáčová Monika | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:07:36 | - |
13 | Ž3 | 13 | 13 | Němcová Barbora | Fenix Jeseník | 97 | 00:08:22 | - |
14 | Ž3 | 14 | 91 | Fajfrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:08:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 68 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:16:05 | - |
2 | MS | 2 | 196 | Trávníček Matěj | MARS Svratka | 92 | 00:16:11 | - |
3 | MS | 3 | 167 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:16:27 | - |
4 | MS | 4 | 136 | Kučera Tomáš | KKL Hlinsko v Čechách | 92 | 00:16:37 | - |
5 | MS | 5 | 159 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:17:21 | - |
6 | MS | 6 | 112 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:17:36 | - |
7 | MS | 7 | 195 | Teplý Jan | MARS Svratka | 93 | 00:17:59 | - |
8 | MS | 8 | 170 | Exler Libor | SK Žamberk | 92 | 00:18:01 | - |
9 | MS | 9 | 158 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:18:22 | - |
10 | MS | 10 | 110 | Suchodol Jiří | KB OEZ Letohrad | 92 | 00:20:03 | - |
11 | MS | 11 | 207 | Jehlička Vladimír | Fenix Jeseník | 93 | 00:20:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 32 | Tejchman Jakub | FENIX Ski Team Jeseník | 88 | 00:29:00 | 112,80 |
1 | MA | 2 | 55 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:29:07 | 102,49 |
2 | MA | 3 | 172 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:29:14 | 101,70 |
3 | MA | 4 | 73 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:30:06 | 95,82 |
2 | MJ | 5 | 116 | Poláček Antonín | KB OEZ Letohrad | 89 | 00:31:47 | 94,84 |
3 | MJ | 6 | 208 | Smékal Vlastimil | FENIX Ski Team Jeseník | 89 | 00:32:10 | 92,36 |
4 | MJ | 7 | 117 | Morkes Radek | TJ Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:32:50 | 88,06 |
4 | MA | 8 | 204 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:33:12 | 74,79 |
5 | MA | 9 | 232 | Hlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 00:34:05 | 68,80 |
6 | MA | 10 | 212 | Jarinkovič Jan | Orlické Záhoří | 80 | 00:34:15 | 67,67 |
7 | MA | 11 | 220 | Jadrný Lubomír | LABO Moravia Šumperk | 73 | 00:34:50 | 63,71 |
8 | MA | 12 | 163 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:35:59 | 55,91 |
9 | MA | 13 | 202 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:38:50 | 36,57 |
5 | MJ | 14 | 166 | Matějka Petr | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:39:49 | 42,98 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.