Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

13.10.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 13.10.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Spartak OEZ Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

areál biatlonu, Letohrad,
10.00 - 10.30 hodin

Přihlášky

od 8.00 do 9.30 hodin v místě startu

Startovné

20 Kč

Popis tratě

délka: 8 km, převýšení: 40 m
Lesní cesty, částečně asfaltový povrch.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Spartak Letohrad
lyžařský oddíl
Jilemnického 341
561 51 Letohrad
tel. 602 155 141

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

biatlon@orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě331
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů v Letohradě

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 2650

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fáberová Zuzana969
Maříková Simona969
Mikyska Tomáš009
Vinduška Petr938
Kavka Lukáš978
Polák Daniel988
Bielčik Jindřich408
Černá Kristýna938
Keprtová Miloslava488
Krejčí Stanislav638
Sadílek Ota468
Ducháček Bedřich598
Procházka Jakub968
Klaclová Šárka938
Novotná Dora978
Kalous Petr778
Leicht Jiří498
Schreierová Anna008
Večeř Petr997
Teplá Eliška997
Šabata Josef937
Remeš Petr947
Dušková Lenka807
Kánský Petr007
Gregora Filip027
Vávra Vlastimil917
Fajfrová Markéta977
Marek Jiří437
Remeš Vojtěch987
Koblížek Jindřich487
Exler Ondřej907
Žalčík Kim997
Večeř Milan967
Moravec Jan027
Novotný Luděk627
Schreier Jakub966
Martincová Kristýna936
Čerenkova Petra996
Fellnerová Natálie006
Mertová Michaela766
Stránská Adéla916
Pekař Štěpán946
Hermann Jakub036
Adamcová Martina936
Moravec Jiří966
Šebek Michal846
Vávrová Markéta926
Cimr Tomáš966
Kalous Martin956
Krčmář Michal916

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žákyně do 7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž13217Gregorová MonikaLanškroun0000:02:30-
2Ž15122Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:33-
3Ž162Fellnerová NatálieFenix Ski team Jeseník0000:02:34-
4Ž19221Smrčková NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:02:37-
5Ž110175Gregorová AnetaMARS Svratka0100:02:42-
6Ž11176Mrklovská DanaSpartak Letohrad0000:02:45-
7Ž113176Kvintusová DitaMARS Svratka0100:02:48-
8Ž115149Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:54-
9Ž11661Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:57-
10Ž118174Tomanová KateřinaSpartak OEZ Letohrad0100:03:04-
11Ž1191Schreierová AnnaFenix SKI Team Jeseník0000:03:09-
12Ž122203Chmelíčková ZuzanaSpartak OEZ Letohrad0200:03:36-
Nejmladší žáci do 7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11161Mikyska TomášSK Žamberk0000:02:13-
2M124Bráblík MartinFenix Jeseník0000:02:26-
3M14168Hermann MatějTJ Jablonné nad Orlicí0000:02:31-
4M1778Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:02:36-
5M18218Gregora FilipLanškroun0200:02:37-
6M112123Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:47-
7M114150Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:02:52-
8M117152Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:02:58-
9M119151Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:03:09-
10M1213Vessa OliverFenix SKI Team Jeseník0000:03:20-
11M123144Richter Adamneregistrován0200:03:37-
12M12477Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:38-
13M125177Jebas JakubMARS Svratka0100:03:48-
Žákyně 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž22125Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:59-
2Ž212181Nováková KamilaMARS Svratka9900:04:25-
3Ž21562Dvořáčková LucieAC Choceň9800:04:31-
4Ž218148Holíková ZuzanaSKI Skuhrov9900:04:37-
5Ž219180Ostrejšová VendulaMARS Svratka9800:04:39-
6Ž220226Svobodová EditaPardubice9800:04:40-
7Ž221178Teplá EliškaMARS Svratka9900:04:48-
8Ž223129Macháčková AnetaKKL Hlinsko9900:04:56-
9Ž22582Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:05:02-
10Ž22653Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:05:03-
11Ž227179Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:05:05-
12Ž22979Adamcová DominikaSpartak OEZ Letohrad9900:05:06-
13Ž2306Janočková PetraFenix SKI team Jeseník9800:05:07-
14Ž23150Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:05:08-
15Ž2355Vessová NatálieFenix SKI Team Jeseník9800:05:35-
16Ž23783Smejkalová AndreaSpartak OEZ Letohrad9900:05:42-
17Ž238143Richterová Nikolaneregistrována9900:06:07-
Žáci 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2149Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:56-
2M23126Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:04:03-
3M24216Gregora JakubLanškroun9800:04:07-
4M25160Vondra VojtěchSKI klub Česká Třebová9800:04:08-
5M26147Martinec OndřejSKI Skuhrov9900:04:15-
6M2712Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:04:16-
7M2840Svatoš JanSKI klub Česká Třebová9800:04:20-
8M299Bráblík MichalFenix Jeseník9800:04:22-
9M210128Stehno FilipKKL Hlinsko9900:04:23-
10M211153Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:04:23-
11M213130Tkadlec JanKKL Hlinsko9800:04:27-
12M214222Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:04:29-
13M21687Valenta AdamSpartak OEZ Letohrad9800:04:33-
14M217146Remeš VojtěchSKI Skuhrov9800:04:34-
15M222162Procházka VojtěchSK Žamberk9900:04:49-
16M224145Grebennikov PavelSKI Skuhrov nad Bělou9900:05:01-
17M227154Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:05:05-
18M232201Teplý JaroslavSki Team Herálec9800:05:08-
19M2338Bedeč JanFenix Jeseník9800:05:18-
20M2347Nohel TomášFenix Jeseník9900:05:29-
21M23685Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:05:38-
22M239182Pešek VladimírMARS Svratka9900:06:20-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31199Couralová SimonaJiskra Vír9600:05:35-
2Ž32131Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách9600:05:37-
3Ž3341Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:06:00-
4Ž3489Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:06:09-
5Ž3588Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:06:15-
6Ž36184Otavová KarolínaMARS Svratka9700:06:36-
7Ž3790Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad9700:06:54-
8Ž3815Sotníková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9600:06:56-
9Ž3963Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:06:57-
10Ž310183Švandová BarboraMARS Svratka9700:07:06-
11Ž31117Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:07:22-
12Ž31216Lukáčová MonikaFenix SKI Team Jeseník9600:07:36-
13Ž31313Němcová BarboraFenix Jeseník9700:08:22-
14Ž31491Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:08:28-
-Ž3-14Kolomazníková KláraFenix Jeseník96DNF-
Žáci mladší 10-11 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3164Halbrštát TomášAC Choceň9600:08:52-
2M33133Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:09:28-
3M35155Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:09:40-
4M3692Bárnet MiroslavSpartak OEZ Letohrad9600:09:42-
5M39132Žemlička MilanKKL Hlinsko v Čechách9600:09:58-
6M310185Pekař JanMARS Svratka9700:10:02-
7M31195Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:10:03-
8M31296Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad9700:10:08-
9M31399Kavka LukášSpartak OEZ Letohrad9700:10:37-
10M317205Hondl DanielFenix SKI Team Jeseník9700:11:13-
11M31898Strnad TomášSpartak OEZ Letohrad9700:11:16-
12M323206Jonáš MatějFenix Jeseník9700:11:59-
13M32593Bielčik TomášSpartak OEZ Letohrad9600:12:20-
Žákyně starší 12-13 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2169Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:09:25-
2ŽM465Tesařová HedvikaAC Choceň9400:09:36-
3ŽM6101Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:09:42-
4ŽM8186Gregorová AdélaMARS Svratka9400:09:53-
5ŽM14135Tkadlecová DenisaKKL Hlinsko9500:10:58-
6ŽM1566Civišová AnnaAC Choceň9500:10:59-
7ŽM16100Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:11:05-
8ŽM1919Cirjaková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9500:11:18-
9ŽM20187Trávníčková NelliMARS Svratka9400:11:19-
10ŽM2120Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:11:23-
11ŽM2242Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:11:43-
12ŽM2418Ignačáková JarmilaFenix SKI Team Jeseník9500:12:04-
13ŽM25156Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:12:20-
14ŽM27134Stehnová BarboraKKL Hlinsko9500:12:47-
Žáci starší 12-13 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1134Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:13:49-
2MM2228Vondra DavidLetohrad9400:14:04-
3MM3102Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:14:28-
4MM522Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:14:50-
5MM843Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:15:02-
6MM10192Švanda JakubMARS Svratka9400:15:15-
7MM12188Kalous MartinMARS Svratka9500:15:23-
8MM1467Lakota AntonínAC Choceň9500:15:29-
9MM22190Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:16:05-
10MM23191Gregor LukášMARS Svratka9400:16:08-
11MM26189Klaudinger PetrMARS Svratka9500:16:44-
12MM2721Pěkný MartinFenix ski team Jeseník9500:17:17-
13MM36193Schlosser MatoušMARS Svratka9400:19:05-
Mladší dorostenky 14-15 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS6103Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:14:54-
2ŽS745Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:14:58-
3ŽS946Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:15:04-
4ŽS1044Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:15:15-
5ŽS1824Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:15:51-
5ŽS18108Satoriová MartinaSpartak OEZ Letohrad9200:15:51-
7ŽS21104Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:16:02-
8ŽS24157Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:16:30-
9ŽS2525Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:16:39-
10ŽS30109Tomanová VeronikaSpartak OEZ Letohrad9300:17:49-
11ŽS32194Kopecká MichaelaMARS Svratka9300:18:10-
12ŽS3537Sádovská KateřinaNové Město na Moravě9200:19:03-
-ŽS-107Faltusová KristýnaSpartak OEZ Letohrad93DNF-
Mladší dorostenci 14-15 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS168Siegel JakubAC Choceň9200:16:05-
2MS2196Trávníček MatějMARS Svratka9200:16:11-
3MS3167Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:16:27-
4MS4136Kučera TomášKKL Hlinsko v Čechách9200:16:37-
5MS5159Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:17:21-
6MS6112Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:17:36-
7MS7195Teplý JanMARS Svratka9300:17:59-
8MS8170Exler LiborSK Žamberk9200:18:01-
9MS9158Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:18:22-
10MS10110Suchodol JiříKB OEZ Letohrad9200:20:03-
11MS11207Jehlička VladimírFenix Jeseník9300:20:29-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD131Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:23:05-
2MD230Zapalač DušanFenix ski team Jeseník9000:23:43-
3MD5120Krčmář MichalKB OEZ Letohrad9100:24:51-
4MD7118Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:25:01-
5MD9141Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:25:21-
6MD10164Syrovátka JakubLetohrad9100:25:32-
7MD1329Klosovský TomášFENIX Ski Team Jeseník9000:26:29-
8MD1472Nechvíl PetrAC Choceň9100:26:34-
9MD15231Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:26:39-
10MD21119Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:28:24-
11MD29137Svoboda PetrKKL Hlinsko9100:30:54-
-MD-28Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník91DNF-
-MD-71Nikl LukášAC Choceň91DNF-
-MD-121Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad91DNF-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD13113Davidová RomanaKB OEZ Letohrad9000:15:25-
2ŽD1638Ambrožová HanaKB OEZ Letohrad9000:15:35-
3ŽD29114Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:17:35-
4ŽD3169Kůtová EliškaAC Choceň9000:17:59-
5ŽD3470Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:18:57-
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ132Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:29:00112,80
2MJ5116Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:31:4794,84
3MJ6208Smékal VlastimilFENIX Ski Team Jeseník8900:32:1092,36
4MJ7117Morkes RadekTJ Spartak OEZ Letohrad8900:32:5088,06
5MJ14166Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:39:4942,98
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA255Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:29:07102,49
2MA3172Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:14101,70
3MA473Řemínek MatějAC Choceň8600:30:0695,82
4MA8204Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:33:1274,79
5MA9232Hlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:0568,80
6MA10212Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:34:1567,67
7MA11220Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:34:5063,71
8MA12163Kalous PetrSK Žamberk7700:35:5955,91
9MA13202Marhold LubošChoceň7700:38:5036,57
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB375Siegel JosefAC Choceň5800:23:54106,52
2MB6227Svoboda Mojmír-6600:24:5498,43
3MB8224Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:25:1995,05
4MB1234Fellner MarekFenix Jeseník6500:26:1986,96
5MB16142Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:27:4475,49
6MB17215Liška Pavel-6300:27:4775,08
7MB22233Novotný LuděkSK Žamberk6200:28:2569,96
8MB2354Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:28:3768,34
9MB24239Hynek VladimírJeseník5800:28:4567,26
10MB28197Fáber Viliam-6200:30:5050,39
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4211Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:24:08114,00
2MC11213Krupička Miroslav-5300:25:51100,77
3MC18240Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:5285,23
4MC19232Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:28:0184,07
5MC2056Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:0983,04
6MC25214Šafář Jaroslav-5100:29:1075,21
7MC26230Stuchlík Zdeněk-5000:29:3572,00
8MC27219Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:5968,91
9MC32140Leicht JiříASPV Těchonín4900:31:3057,23
10MC34234Koblížek JindřichSK Žamberk4800:33:0045,66
11MC35173Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:33:0145,54
12MC3659Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:35:1028,97
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3060Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:55104,32
2MD31235Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:31:08102,95
3MD33139Bielčik JindřichLichkov4000:32:4592,72
4MD37236Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:47:50100,00
Juniorky 18-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2057Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:15:57109,27
2ŽJ2858Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:17:3090,73
Ženy A 20-34 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4225Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:14:48153,59
2ZA38200Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:19:23108,24
3ZA41198Kočová MarkétaSDH Černovír8400:26:2838,17
Ženy B 35-49 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB14165Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:15:29112,64
2ZB17233Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:15:46109,21
3ZB3374Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:18:2078,15
4ZB39209Tomanová IvaJeseník6400:19:3862,42
5ZB40238Nechvílová Miroslava-6000:20:00100,00
Ženy C 50 let a více (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC37171Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:19:21100,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2149Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:56-
1Ž22125Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:59-
2M23126Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:04:03-
3M24216Gregora JakubLanškroun9800:04:07-
4M25160Vondra VojtěchSKI klub Česká Třebová9800:04:08-
5M26147Martinec OndřejSKI Skuhrov9900:04:15-
6M2712Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:04:16-
7M2840Svatoš JanSKI klub Česká Třebová9800:04:20-
8M299Bráblík MichalFenix Jeseník9800:04:22-
9M210128Stehno FilipKKL Hlinsko9900:04:23-
10M211153Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:04:23-
2Ž212181Nováková KamilaMARS Svratka9900:04:25-
11M213130Tkadlec JanKKL Hlinsko9800:04:27-
12M214222Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:04:29-
3Ž21562Dvořáčková LucieAC Choceň9800:04:31-
13M21687Valenta AdamSpartak OEZ Letohrad9800:04:33-
14M217146Remeš VojtěchSKI Skuhrov9800:04:34-
4Ž218148Holíková ZuzanaSKI Skuhrov9900:04:37-
5Ž219180Ostrejšová VendulaMARS Svratka9800:04:39-
6Ž220226Svobodová EditaPardubice9800:04:40-
7Ž221178Teplá EliškaMARS Svratka9900:04:48-
15M222162Procházka VojtěchSK Žamberk9900:04:49-
8Ž223129Macháčková AnetaKKL Hlinsko9900:04:56-
16M224145Grebennikov PavelSKI Skuhrov nad Bělou9900:05:01-
9Ž22582Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:05:02-
10Ž22653Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:05:03-
11Ž227179Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:05:05-
17M227154Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:05:05-
12Ž22979Adamcová DominikaSpartak OEZ Letohrad9900:05:06-
13Ž2306Janočková PetraFenix SKI team Jeseník9800:05:07-
14Ž23150Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:05:08-
18M232201Teplý JaroslavSki Team Herálec9800:05:08-
19M2338Bedeč JanFenix Jeseník9800:05:18-
20M2347Nohel TomášFenix Jeseník9900:05:29-
15Ž2355Vessová NatálieFenix SKI Team Jeseník9800:05:35-
21M23685Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:05:38-
16Ž23783Smejkalová AndreaSpartak OEZ Letohrad9900:05:42-
17Ž238143Richterová Nikolaneregistrována9900:06:07-
22M239182Pešek VladimírMARS Svratka9900:06:20-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3164Halbrštát TomášAC Choceň9600:08:52-
1ŽM2169Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:09:25-
2M33133Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:09:28-
2ŽM465Tesařová HedvikaAC Choceň9400:09:36-
3M35155Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:09:40-
4M3692Bárnet MiroslavSpartak OEZ Letohrad9600:09:42-
3ŽM6101Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:09:42-
4ŽM8186Gregorová AdélaMARS Svratka9400:09:53-
5M39132Žemlička MilanKKL Hlinsko v Čechách9600:09:58-
6M310185Pekař JanMARS Svratka9700:10:02-
7M31195Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:10:03-
8M31296Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad9700:10:08-
9M31399Kavka LukášSpartak OEZ Letohrad9700:10:37-
5ŽM14135Tkadlecová DenisaKKL Hlinsko9500:10:58-
6ŽM1566Civišová AnnaAC Choceň9500:10:59-
7ŽM16100Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:11:05-
10M317205Hondl DanielFenix SKI Team Jeseník9700:11:13-
11M31898Strnad TomášSpartak OEZ Letohrad9700:11:16-
8ŽM1919Cirjaková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9500:11:18-
9ŽM20187Trávníčková NelliMARS Svratka9400:11:19-
10ŽM2120Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:11:23-
11ŽM2242Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:11:43-
12M323206Jonáš MatějFenix Jeseník9700:11:59-
12ŽM2418Ignačáková JarmilaFenix SKI Team Jeseník9500:12:04-
13M32593Bielčik TomášSpartak OEZ Letohrad9600:12:20-
13ŽM25156Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:12:20-
14ŽM27134Stehnová BarboraKKL Hlinsko9500:12:47-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1134Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:13:49-
2MM2228Vondra DavidLetohrad9400:14:04-
3MM3102Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:14:28-
1ZA4225Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:14:48153,59
4MM522Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:14:50-
1ŽS6103Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:14:54-
2ŽS745Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:14:58-
5MM843Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:15:02-
3ŽS946Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:15:04-
4ŽS1044Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:15:15-
6MM10192Švanda JakubMARS Svratka9400:15:15-
7MM12188Kalous MartinMARS Svratka9500:15:23-
1ŽD13113Davidová RomanaKB OEZ Letohrad9000:15:25-
8MM1467Lakota AntonínAC Choceň9500:15:29-
1ZB14165Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:15:29112,64
2ŽD1638Ambrožová HanaKB OEZ Letohrad9000:15:35-
2ZB17233Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:15:46109,21
5ŽS1824Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:15:51-
5ŽS18108Satoriová MartinaSpartak OEZ Letohrad9200:15:51-
1ŽJ2057Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:15:57109,27
7ŽS21104Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:16:02-
9MM22190Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:16:05-
10MM23191Gregor LukášMARS Svratka9400:16:08-
8ŽS24157Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:16:30-
9ŽS2525Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:16:39-
11MM26189Klaudinger PetrMARS Svratka9500:16:44-
12MM2721Pěkný MartinFenix ski team Jeseník9500:17:17-
2ŽJ2858Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:17:3090,73
3ŽD29114Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:17:35-
10ŽS30109Tomanová VeronikaSpartak OEZ Letohrad9300:17:49-
4ŽD3169Kůtová EliškaAC Choceň9000:17:59-
11ŽS32194Kopecká MichaelaMARS Svratka9300:18:10-
3ZB3374Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:18:2078,15
5ŽD3470Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:18:57-
12ŽS3537Sádovská KateřinaNové Město na Moravě9200:19:03-
13MM36193Schlosser MatoušMARS Svratka9400:19:05-
1ŽC37171Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:19:21100,00
2ZA38200Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:19:23108,24
4ZB39209Tomanová IvaJeseník6400:19:3862,42
5ZB40238Nechvílová Miroslava-6000:20:00100,00
3ZA41198Kočová MarkétaSDH Černovír8400:26:2838,17
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS168Siegel JakubAC Choceň9200:16:05-
2MS2196Trávníček MatějMARS Svratka9200:16:11-
3MS3167Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:16:27-
4MS4136Kučera TomášKKL Hlinsko v Čechách9200:16:37-
5MS5159Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:17:21-
6MS6112Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:17:36-
7MS7195Teplý JanMARS Svratka9300:17:59-
8MS8170Exler LiborSK Žamberk9200:18:01-
9MS9158Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:18:22-
10MS10110Suchodol JiříKB OEZ Letohrad9200:20:03-
11MS11207Jehlička VladimírFenix Jeseník9300:20:29-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD131Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:23:05-
2MD230Zapalač DušanFenix ski team Jeseník9000:23:43-
1MB375Siegel JosefAC Choceň5800:23:54106,52
1MC4211Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:24:08114,00
3MD5120Krčmář MichalKB OEZ Letohrad9100:24:51-
2MB6227Svoboda Mojmír-6600:24:5498,43
4MD7118Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:25:01-
3MB8224Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:25:1995,05
5MD9141Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:25:21-
6MD10164Syrovátka JakubLetohrad9100:25:32-
2MC11213Krupička Miroslav-5300:25:51100,77
4MB1234Fellner MarekFenix Jeseník6500:26:1986,96
7MD1329Klosovský TomášFENIX Ski Team Jeseník9000:26:29-
8MD1472Nechvíl PetrAC Choceň9100:26:34-
9MD15231Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:26:39-
5MB16142Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:27:4475,49
6MB17215Liška Pavel-6300:27:4775,08
3MC18240Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:5285,23
4MC19232Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:28:0184,07
5MC2056Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:0983,04
10MD21119Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:28:24-
7MB22233Novotný LuděkSK Žamberk6200:28:2569,96
8MB2354Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:28:3768,34
9MB24239Hynek VladimírJeseník5800:28:4567,26
6MC25214Šafář Jaroslav-5100:29:1075,21
7MC26230Stuchlík Zdeněk-5000:29:3572,00
8MC27219Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:5968,91
10MB28197Fáber Viliam-6200:30:5050,39
11MD29137Svoboda PetrKKL Hlinsko9100:30:54-
1MD3060Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:55104,32
2MD31235Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:31:08102,95
9MC32140Leicht JiříASPV Těchonín4900:31:3057,23
3MD33139Bielčik JindřichLichkov4000:32:4592,72
10MC34234Koblížek JindřichSK Žamberk4800:33:0045,66
11MC35173Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:33:0145,54
12MC3659Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:35:1028,97
4MD37236Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:47:50100,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ132Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:29:00112,80
1MA255Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:29:07102,49
2MA3172Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:14101,70
3MA473Řemínek MatějAC Choceň8600:30:0695,82
2MJ5116Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:31:4794,84
3MJ6208Smékal VlastimilFENIX Ski Team Jeseník8900:32:1092,36
4MJ7117Morkes RadekTJ Spartak OEZ Letohrad8900:32:5088,06
4MA8204Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:33:1274,79
5MA9232Hlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:0568,80
6MA10212Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:34:1567,67
7MA11220Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:34:5063,71
8MA12163Kalous PetrSK Žamberk7700:35:5955,91
9MA13202Marhold LubošChoceň7700:38:5036,57
5MJ14166Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:39:4942,98

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód