Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů - Letohrad

17.10.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů - Letohrad
  • datum konání: 17.10.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Spartak Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

areál biatlonu, Letohrad
první kategorie v 9.30 hodin
hlavní závod v 10.00 hodin

Přihlášky

od 8.00 - 9.00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20,- Kč (junioři a starší)

Popis tratě

Lesní cesty, částečně asfaltový povrch.
Délka 8 km
Převýšení 40 m

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:

František Majvald
Družstevní 592
561 51 Letohrad
tel. byt 465 620 558
tel. zam. 465 622 300

Internetové stránky

www.biatlonoez.cz

E-mailová adresa

biatlon@orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.10.2019Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě331
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů - Letohrad

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 2497

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mikyska Tomáš009
Maříková Simona968
Bielčik Jindřich408
Fáberová Zuzana968
Keprtová Miloslava488
Kalous Petr777
Dušková Lenka807
Polák Daniel987
Gregora Filip027
Schreierová Anna007
Procházka Jakub967
Leicht Jiří497
Černá Kristýna937
Novotný Luděk627
Vinduška Petr937
Sadílek Ota467
Ducháček Bedřich597
Kánský Petr007
Krejčí Stanislav637
Kavka Lukáš977
Klaclová Šárka937
Novotná Dora977
Poulíková Karolína006
Poulíková Tereza976
Jonáš Matěj976
Večeř Milan966
Remeš Vojtěch986
Koblížek Jindřich486
Stránská Adéla916
Mikysková Svatava036
Hermann Matěj006
Jirásková Eva646
Kubíčková Nikita026
Moravec Jan026
Cimr Tomáš966
Teplá Eliška996
Remeš Petr946
Večeř Petr996
Strnad Adam006
Moravec Jiří966
Ing. Moravec Martin846
Fajfrová Markéta976
Šebek Michal846
Vávrová Markéta926
Hermann Jakub036
Žalčík Kim996
Vávra Vlastimil916
Exler Ondřej906
Vondra Vojtěch986
Novotný Jan906

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž128Novotná DoraSK Žamberk9700:02:24-
2Ž159Vondrová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:02:54-
3Ž1710Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:03:09-
Předžáci do 7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M112Remeš VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:02:23-
2M133Hadrbolec PatrikSpartak OEZ Letohrad9900:02:47-
3M144Křen JakubSpartaK OEZ Letohrad9700:02:53-
4M165Mikyska TomášSK Žamberk0000:02:57-
5M186Suchodol Mikulᚎamberk9800:03:10-
6M197Kánský PetrSpartak OEZ Letohrad0000:03:53-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2522Kulhavá EliškaOB Sokol Žamberk9600:04:30-
2Ž2723Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:04:34-
3Ž2824Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:04:36-
4Ž2925Aulichová KateřinaSpartak OEZ Letohrad9500:04:37-
5Ž21026Kalousová PavlaSokol Klášterec nad Orlicí9500:04:42-
6Ž21227Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:05:03-
7Ž21428Mottlová HanaSpartak OEZ Letohrad9500:05:17-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2111Veselý MichalTJ Spartak OEZ Letohrad9600:04:10-
2M2216Bárnet MiroslavSpartak OEZ Letohrad9600:04:13-
3M2312Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:16-
4M2413Holubář BartolomějTJ Spartak OEZ Letohrad9600:04:16-
5M2514Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:04:30-
6M21115Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad9600:04:49-
7M21317Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:05:15-
8M21518Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:05:23-
9M21619Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:05:33-
10M21720Cibulka MartinLibchavy9600:05:52-
11M21821Bielčik TomášLichkov9600:05:53-
Žáci mladší 10-11 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3129Remeš PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:09:15-
2M3230Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:09:26-
3M3331Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:09:31-
4M3432Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:09:34-
5M3933Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:09:59-
6M31134Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:10:10-
7M31335Vondra DavidSpartak OEZ Letohrad9400:10:21-
8M31536Šabata JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:10:24-
9M31937Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:11:03-
10M32138Křen JakubSpartak OEZ Letohrad9400:11:12-
11M32239Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:11:59-
12M32340Levý LukášSpartak OEZ Letohrad9300:13:09-
13M32441Levý TomášSpartak OEZ Letohrad9400:13:26-
Žáci starší 12-13 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM157Krčmář MichalSpartak OEZ Letohrad9100:13:51-
2MM258Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:14:01-
3MM359Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:14:11-
4MM460Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:14:16-
5MM561Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:14:24-
6MM862Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:15:02-
7MM1463Ďuran TomášSpartak OEZ Letohrad9100:15:54-
8MM1664Šembera JiříSpartak OEZ Letohrad9100:16:04-
9MM2265Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:08-
10MM2566Exler LiborSK Žamberk9200:17:52-
11MM2667Cibulka PavelLibchavy9100:18:12-
12MM2868Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:18:19-
13MM3069Fiala ŠimonSki klub Ústí nad Orlicí9200:18:26-
-MM-70Kroupa OndřejSpartak OEZ Letohrad91DNF-
Dorostenky mladší 14-15 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS18134Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:16:1590,62
2ŽS24135Vacková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9000:17:3074,52
3ŽS26136Levá NikolaSpartak OEZ Letohrad9000:18:1265,50
4ŽS31137Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9000:18:2762,28
Dorostenci mladší 14-15 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1127Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:15:51-
2MS2128Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:16:11-
3MS3129Poláček AntonínSpartak OEZ Letohrad8900:16:19-
4MS4130Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:16:28-
5MS5131Faltus LukášSpartak OEZ Letohrad9000:17:07-
6MS6132Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:17:20-
7MS7133Novotný JanSpartak OEZ Letohrad9000:19:00-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6138Šlofar JanSpartak OEZ Letohrad8700:27:21-
2MD12139Žďárek RomanSpartak OEZ Letohrad8800:29:15-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD21140Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:16:5582,03
Junioři (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5141Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:32:13101,08
2MJ6142Hradecký PetrSpartak OEZ Letohrad8500:32:3498,92
Muži A (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:07108,44
2MA284Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:31:0195,94
3MA385Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:31:0495,61
4MA486Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:3092,76
5MA787Brichta JanSpartak OEZ Letohrad8400:32:4784,32
6MA888Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:1281,58
7MA989Adamec JosefNekoř8100:33:4078,51
8MA1090Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:33:5177,30
9MA1191Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:34:1175,11
10MA1292Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:34:1574,67
11MA1393Bielčik PetrLichkov7100:34:2873,25
12MA1494Doleček RomanSOKOL Líšnice7900:34:5170,72
13MA1595Kaválek OndřejOrel Orlice8300:42:3919,41
-MA-96Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM84DNF-
-MA-97Kuba MilošLetohrad67DNF-
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1104Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:24:57103,11
2MB2105Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:25:3098,77
3MB3106Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:3598,11
4MB5107Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:27:1584,96
5MB7108Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:27:2583,65
6MB9109Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:27:5080,36
7MB10110Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:28:0079,04
8MB11111Novotný LuděkSK Žamberk6200:28:3374,70
9MB14112Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:29:2468,00
10MB17113Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:30:0263,00
11MB26114Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:37:175,79
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4115Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:26:18110,37
2MC8116Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:27:35101,12
3MC13117Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:29:2088,50
4MC15118Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:4185,98
5MC16119Koblížek JindřichŽamberk4800:29:5584,30
6MC18120Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:30:1681,77
7MC19121Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:30:4977,81
8MC20122Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:0476,01
9MC21123Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:31:3272,64
10MC23124Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:0354,50
11MC24125Novotný JiříSpartak OEZ Letohrad4500:34:3450,77
-MC-126Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice53DNF-
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD22147Bielčik JindřichLichkov4000:32:23125,30
2MD25149Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:35:28108,66
3MD27148Kalousek JanSK Žamberk4100:43:2266,04
4MD28150Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:48:3238,17
Juniorky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7143Hlavsová TerezaSpartak OEZ Letohrad8600:14:57107,37
2ŽJ10144Skybová LucieARC Brno8700:15:30100,29
3ŽJ17145Veselá MiroslavaSpartak OEZ Letohrad8500:16:0792,34
4ŽJ23146Dušková LadaSpartak OEZ Letohrad8500:17:2575,59
Ženy A (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA698Doskočilová RadkaSpartak OEZ Letohrad8400:14:47105,62
2ZA999Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:15:1499,71
3ZA12100Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:15:3794,67
4ZA13101Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:15:4692,70
5ZA15102Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:5790,28
6ZA19103Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:16:2584,15
Ženy B (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11151Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:15:33115,25
2ZB20152Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:16:35102,97
3ZB29153Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:18:2281,78
4ZB32154Svobodová RadkaAtletika Albrechtice6600:19:3567,33
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M112Remeš VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:02:23-
1Ž128Novotná DoraSK Žamberk9700:02:24-
2M133Hadrbolec PatrikSpartak OEZ Letohrad9900:02:47-
3M144Křen JakubSpartaK OEZ Letohrad9700:02:53-
2Ž159Vondrová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:02:54-
4M165Mikyska TomášSK Žamberk0000:02:57-
3Ž1710Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:03:09-
5M186Suchodol Mikulᚎamberk9800:03:10-
6M197Kánský PetrSpartak OEZ Letohrad0000:03:53-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM157Krčmář MichalSpartak OEZ Letohrad9100:13:51-
2MM258Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:14:01-
3MM359Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:14:11-
4MM460Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:14:16-
5MM561Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:14:24-
1ZA698Doskočilová RadkaSpartak OEZ Letohrad8400:14:47105,62
1ŽJ7143Hlavsová TerezaSpartak OEZ Letohrad8600:14:57107,37
6MM862Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:15:02-
2ZA999Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:15:1499,71
2ŽJ10144Skybová LucieARC Brno8700:15:30100,29
1ZB11151Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:15:33115,25
3ZA12100Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:15:3794,67
4ZA13101Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:15:4692,70
7MM1463Ďuran TomášSpartak OEZ Letohrad9100:15:54-
5ZA15102Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:5790,28
8MM1664Šembera JiříSpartak OEZ Letohrad9100:16:04-
3ŽJ17145Veselá MiroslavaSpartak OEZ Letohrad8500:16:0792,34
1ŽS18134Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:16:1590,62
6ZA19103Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:16:2584,15
2ZB20152Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:16:35102,97
1ŽD21140Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:16:5582,03
9MM2265Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:08-
4ŽJ23146Dušková LadaSpartak OEZ Letohrad8500:17:2575,59
2ŽS24135Vacková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9000:17:3074,52
10MM2566Exler LiborSK Žamberk9200:17:52-
3ŽS26136Levá NikolaSpartak OEZ Letohrad9000:18:1265,50
11MM2667Cibulka PavelLibchavy9100:18:12-
12MM2868Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:18:19-
3ZB29153Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:18:2281,78
13MM3069Fiala ŠimonSki klub Ústí nad Orlicí9200:18:26-
4ŽS31137Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9000:18:2762,28
4ZB32154Svobodová RadkaAtletika Albrechtice6600:19:3567,33
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1127Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:15:51-
2MS2128Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:16:11-
3MS3129Poláček AntonínSpartak OEZ Letohrad8900:16:19-
4MS4130Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:16:28-
5MS5131Faltus LukášSpartak OEZ Letohrad9000:17:07-
6MS6132Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:17:20-
7MS7133Novotný JanSpartak OEZ Letohrad9000:19:00-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1104Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:24:57103,11
2MB2105Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:25:3098,77
3MB3106Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:3598,11
1MC4115Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:26:18110,37
4MB5107Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:27:1584,96
1MD6138Šlofar JanSpartak OEZ Letohrad8700:27:21-
5MB7108Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:27:2583,65
2MC8116Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:27:35101,12
6MB9109Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:27:5080,36
7MB10110Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:28:0079,04
8MB11111Novotný LuděkSK Žamberk6200:28:3374,70
2MD12139Žďárek RomanSpartak OEZ Letohrad8800:29:15-
3MC13117Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:29:2088,50
9MB14112Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:29:2468,00
4MC15118Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:4185,98
5MC16119Koblížek JindřichŽamberk4800:29:5584,30
10MB17113Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:30:0263,00
6MC18120Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:30:1681,77
7MC19121Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:30:4977,81
8MC20122Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:0476,01
9MC21123Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:31:3272,64
1MD22147Bielčik JindřichLichkov4000:32:23125,30
10MC23124Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:0354,50
11MC24125Novotný JiříSpartak OEZ Letohrad4500:34:3450,77
2MD25149Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:35:28108,66
11MB26114Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:37:175,79
3MD27148Kalousek JanSK Žamberk4100:43:2266,04
4MD28150Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:48:3238,17
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:07108,44
2MA284Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:31:0195,94
3MA385Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:31:0495,61
4MA486Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:3092,76
1MJ5141Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:32:13101,08
2MJ6142Hradecký PetrSpartak OEZ Letohrad8500:32:3498,92
5MA787Brichta JanSpartak OEZ Letohrad8400:32:4784,32
6MA888Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:1281,58
7MA989Adamec JosefNekoř8100:33:4078,51
8MA1090Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:33:5177,30
9MA1191Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:34:1175,11
10MA1292Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:34:1574,67
11MA1393Bielčik PetrLichkov7100:34:2873,25
12MA1494Doleček RomanSOKOL Líšnice7900:34:5170,72
13MA1595Kaválek OndřejOrel Orlice8300:42:3919,41

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód