Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

11.10.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 11.10.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SpartaK OEZ Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

areál biatlonu, Letohrad
10:00 - 11:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin v místě startu

Startovné

20 Kč

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Lesní cesty, částečně asfaltový povrch.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Spartak Letohrad
Jilemnického 341
561 51 Letohrad
tel. 602 155 141

E-mailová adresa

biatlon@orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě331
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů v Letohradě

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 2665

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mikyska Tomáš009
Fáberová Zuzana969
Maříková Simona969
Vinduška Petr938
Kavka Lukáš978
Bielčik Jindřich408
Polák Daniel988
Černá Kristýna938
Keprtová Miloslava488
Krejčí Stanislav638
Sadílek Ota468
Procházka Jakub968
Ducháček Bedřich598
Klaclová Šárka938
Novotná Dora978
Kalous Petr778
Leicht Jiří498
Schreierová Anna008
Novotný Luděk627
Večeř Petr997
Teplá Eliška997
Šabata Josef937
Remeš Petr947
Dušková Lenka807
Kánský Petr007
Gregora Filip027
Marek Jiří437
Remeš Vojtěch987
Vávra Vlastimil917
Fajfrová Markéta977
Koblížek Jindřich487
Exler Ondřej907
Žalčík Kim997
Večeř Milan967
Moravec Jan027
Mikysková Svatava036
Morkes Radek896
Martincová Kristýna936
Čerenkova Petra996
Schreier Jakub966
Fellnerová Natálie006
Mertová Michaela766
Stránská Adéla916
Pekař Štěpán946
Hermann Jakub036
Adamcová Martina936
Moravec Jiří966
Šebek Michal846
Cimr Tomáš966
Vávrová Markéta926

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2001 a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž132Zámečníková SáraMARS Svratka0100:02:23-
2Ž143Kroulíková ŽanetaSpartak OEZ Letohrad0100:02:34-
3Ž154Havlíčková MarieSKI Skuhrov nad Bělou0100:02:35-
4Ž185Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:43-
5Ž196Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:44-
6Ž1107Kubíčková NikitaSpartak OEZ Letohrad0200:02:47-
7Ž1128Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:02:48-
8Ž1159Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:02:52-
9Ž11710Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:00-
10Ž11811Chmelíčková ZuzanaSpartak OEZ Letohrad0200:03:03-
Chlapci r. 2001 a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M112Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:02:17-
2M123Gregora FilipLanškroun0200:02:18-
3M164Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:02:37-
4M175Barnet VojtěchSpartak OEZ Letohrad0100:02:40-
5M1106Řehák RadimSpartak OEZ Letohrad0100:02:47-
6M1127Škůrek ŠtěpánPastviny0200:02:48-
7M1148Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:02:49-
8M1169Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:02:56-
9M11910Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:15-
Chlapci r. 99-00 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M212Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:57-
2M223Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:02-
3M234Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:04:03-
4M245Mikyska TomášSK Žamberk0000:04:06-
5M286Stehno FilipKKL Hlinsko9900:04:22-
6M2107Žalčík KimFenix Jeseník9900:04:28-
7M2118Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:35-
8M2149Grebennikov PavelSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:39-
9M21810Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:04:44-
10M22211Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:04:47-
11M22312Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:04:49-
12M22613Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:04:58-
13M22814Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:05:05-
14M23015Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:05:06-
15M23216Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:05:20-
Dívky r. 97-98 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž312Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:05:47-
2Ž323Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad9700:06:07-
3Ž334Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:06:11-
4Ž345Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad9700:06:12-
5Ž356Otavová KarolínaMARS Svratka9700:06:14-
6Ž367Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:06:18-
7Ž378Ostřejšová VendulaMARS Svratka9800:06:22-
8Ž389Ostřejšová KateřinaMARS Svratka9800:06:24-
9Ž3910Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:06:27-
10Ž31011Remešová DenisaKKL Hlinsko v Čechách9700:06:36-
11Ž31112Švandová BarboraMARS Svratka9700:06:41-
12Ž31213Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:06:50-
13Ž31314Sádovská MichaelaNové Město na Moravě9700:06:53-
14Ž31415Kouřilová MartinaFenix Jeseník9700:07:05-
15Ž31516Zrníková MarkétaMARS Svratka9700:07:17-
16Ž31617Profousová K.Fenix Jeseník9800:08:10-
Chlapci r. 97-98 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:09:01-
2M323Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad9700:09:09-
3M334Polák DanielFenix Jeseník9800:09:19-
4M345Pekař JanMARS Svratka9700:09:30-
5M366Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:09:35-
6M377Trávníček MartinMARS Svratka9700:09:36-
7M398Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:09:59-
8M3109Svatoš JanSKI klub Česká Třebová9800:10:11-
9M31110Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad9700:10:15-
10M31211Medek FilipFenix Jeseník9700:10:16-
11M32112Jonáš MatějFenix Jeseník9700:11:38-
12M32513Suchodol MikulášSpartak OEZ Letohrad9800:14:40-
-M3-14Bedeč JanFenix Jeseník98DNF-
Žákyně mladší r. 95-96 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM52Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:09:31-
2ŽM83Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:09:44-
3ŽM134Lukáčová MonikaFenix Jeseník9600:10:18-
4ŽM145Kábelová DenisaKKL Hlinsko9500:10:26-
5ŽM156Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:10:35-
6ŽM167Sotníková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9600:10:52-
7ŽM178Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:11:11-
8ŽM189Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:11:16-
9ŽM1910Hamerská DagmarSKI Skuhrov nad Bělou9600:11:29-
10ŽM2011Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:11:35-
11ŽM2212Cejnarová TerezaSKI Skuhrov nad Bělou9500:11:43-
12ŽM2313Kolomazníková KláraFenix Jeseník9600:12:11-
13ŽM2414Stehnová BarboraKKL Hlinsko9500:12:59-
Žáci mladší r. 95-96 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM12Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:13:11-
2MM23Veselý MichalSpartak OEZ Letohrad9600:13:56-
3MM54Kalous MartinMARS Svratka9500:14:13-
4MM65Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:14:19-
5MM96Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:14:37-
6MM107Pěkný MartinFenix Jeseník9500:14:45-
7MM128Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:14:54-
8MM149Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:15:01-
9MM1710Bárnet MiroslavSpartak OEZ Letohrad9600:15:21-
10MM1911Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:15:29-
11MM2012Žák MartinNové Město na Moravě9600:15:38-
12MM2113Žemlička MilanKKL Hlinsko v Čechách9600:15:47-
13MM2314Šolc MartinNové Město na Moravě9500:15:59-
14MM2615Profous DanielFenix Jeseník9600:16:11-
15MM3016Pňáček JanFenix Jeseník9600:16:45-
16MM3117Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:16:56-
17MM3618Bielčik TomášSpartak OEZ Letohrad9600:18:44-
Žákyně starší r. 93-94 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS72Scheibalová AlenaOlfin Car Vella Trutnov9300:14:26-
2ŽS113Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:14:46-
3ŽS134Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:14:59-
4ŽS185Adamcová MartinaSpartak OEZ Letohrad9300:15:27-
5ŽS326Remešová HanaSKI Skuhrov nad Bělou9400:17:12-
6ŽS347Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:17:45-
7ŽS358Trávníčková NelliMARS Svratka9400:17:50-
8ŽS379Valenová AdélaAtletika Polička9300:19:05-
9ŽS3810Koprnová HanaFenix Jeseník9400:19:25-
Žáci starší r.93-94 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS12Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:15:22-
2MS23Gregor LukášMARS Svratka9400:15:42-
3MS34Teplý JanMARS Svratka9300:16:12-
4MS45Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:16:18-
5MS56Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:16:25-
6MS67Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:16:28-
7MS78Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:16:31-
8MS89Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:16:45-
9MS910Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:16:51-
10MS1011Sion LiborAtletika Polička9400:17:24-
11MS1112Pňáček TomášFenix Jeseník9400:17:46-
12MS1213Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:18:19-
13MS1314Jehlička VladimírFenix Jeseník9300:18:40-
14MS1415Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:19:31-
-MS-16Pekař ŠtěpánMARS Svratka94DNF-
Dorostenky r. 91-92 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD82Bílá TerezaSpartak OEZ Letohrad9200:14:33100,61
2ŽD153Mikulenková TerezaFenix Jeseník9200:15:1591,02
3ŽD246Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:0978,68
4ŽD285Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:16:2175,94
5ŽD334Sádovská KateřinaNové Město na Moravě9200:17:3559,04
Dorostenci r. 91-92 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Krčmář MichalSpartak OEZ Letohrad9100:23:45-
2MD23Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:24:01-
3MD34Šmerda TomášFENIX Jeseník9100:24:37-
4MD45Kroupa OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9100:24:42-
5MD56Trávníček MatějMARS Svratka9200:25:18-
6MD67Krejčíř JakubSpartak OEZ Letohrad9200:25:37-
7MD78Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:25:41-
8MD89Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:26:03-
9MD910Seifert JiříKKL Hlinsko v Čechách9200:28:11-
10MD1011Morkes MichalSpartak OEZ Letohrad9100:29:07-
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:30:37102,54
2MJ33Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:31:0199,96
3MJ54Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:31:2497,49
4MJ95Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:32:5188,14
5MJ116Novotný JanSpartak OEZ Letohrad9000:35:1372,88
6MJ127Poláček AntonínSpartak OEZ Letohrad8900:35:2172,02
7MJ138Živný MarekLetohrad9100:35:2671,48
8MJ149Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:36:0067,83
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA22Hradecký PetrSpartak OEZ Letohrad8500:30:54101,68
2MA43Bogdał RomanMiedzygorze7900:31:09100,07
3MA64Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:2698,25
4MA75Bielčik PetrSpartak OEZ Letohrad7100:31:3097,82
5MA86Bogdał PawełMiedzygorze7600:32:0194,51
6MA107Bogdał LukaszMiedzygorze8200:33:3084,99
7MA158Kalous PetrSK Žamberk7700:36:1567,34
8MA169Marhold PetrChoceň7800:38:5350,44
9MA1710Marhold LubošChoceň7700:39:0549,15
10MA1811Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:42:4425,73
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB112Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:35:32102,90
2MB123Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:36:0699,75
3MB134Čechal JaroslavTS Letohrad6100:36:3297,35
4MB145Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:37:2592,45
5MB156Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:38:0189,12
6MB167Novotný LuděkSK Žamberk6200:38:0388,94
7MB178Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:38:2287,18
8MB189Suchodol JosefSokol Žamberk6700:38:4085,52
9MB1910Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:39:1882,00
10MB2011Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:39:3380,62
11MB2212Diblík MilanSokol Líšnice6800:39:4179,88
12MB2613Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:43:5356,58
13MB2814Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:48:0233,56
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC212Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:39:36118,88
2MC243Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:42:47104,32
3MC294Velechovský JiříSAZS Králíky5500:48:4876,80
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD232Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:35109,49
2MD253Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:43:1097,37
3MD274Bielčik JindřichLichkov4000:44:0493,14
4MD305Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:22100,00
Juniorky 18-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ32Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:13:59108,37
2ŽJ163Ambrožová HanaNové Město na Moravě9000:15:2089,87
3ŽJ274Davidová RomanaSpartak OEZ Letohrad9000:16:1577,31
Ženy A 20-34 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA222Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:15:53117,84
2ZA293Bekešová AlicaX-AIR Ostrava8700:16:36109,62
3ZA394Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:19:5072,54
-ZA-5Kočová MarkétaSDH Černovír84DNF-
Ženy B 35 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB42Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:14:08113,42
2ZB253Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:16:1086,58
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M212Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:57-
2M223Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:02-
3M234Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:04:03-
4M245Mikyska TomášSK Žamberk0000:04:06-
1Ž252Snítilová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9900:04:17-
2Ž263Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:19-
3Ž274Zrníková AdélaMARS Svratka0000:04:21-
5M286Stehno FilipKKL Hlinsko9900:04:22-
4Ž295Teplá EliškaMARS Svratka9900:04:27-
6M2107Žalčík KimFenix Jeseník9900:04:28-
7M2118Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:35-
5Ž2126Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:37-
6Ž2137Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:38-
8M2149Grebennikov PavelSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:39-
7Ž2158Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:41-
8Ž2169Hamerská MichaelaSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:42-
9Ž21710Faltusová KateřinaSpartak OEZ Letohrad9900:04:42-
10Ž21811Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:44-
9M21810Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:04:44-
11Ž22012Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:04:45-
12Ž22113Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:04:46-
10M22211Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:04:47-
11M22312Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:04:49-
13Ž22414Poulíková KarolínaFenix Jeseník0000:04:51-
14Ž22515Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:04:56-
12M22613Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:04:58-
15Ž22716Smejkalová AndreaSpartak OEZ Letohrad9900:05:03-
13M22814Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:05:05-
16Ž22817Stoklasová DanielaMARS Svratka0000:05:05-
14M23015Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:05:06-
17Ž23118Fellnerová NatálieFenix Jeseník0000:05:18-
15M23216Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:05:20-
18Ž23319Adamcová DominikaSpartak OEZ Letohrad9900:05:22-
19Ž23420Stejskalová NikolaSpartak OEZ Letohrad0000:09:52-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM12Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:13:11-
2MM23Veselý MichalSpartak OEZ Letohrad9600:13:56-
1ŽJ32Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:13:59108,37
1ZB42Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:14:08113,42
3MM54Kalous MartinMARS Svratka9500:14:13-
4MM65Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:14:19-
1ŽS72Scheibalová AlenaOlfin Car Vella Trutnov9300:14:26-
1ŽD82Bílá TerezaSpartak OEZ Letohrad9200:14:33100,61
5MM96Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:14:37-
6MM107Pěkný MartinFenix Jeseník9500:14:45-
2ŽS113Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:14:46-
7MM128Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:14:54-
3ŽS134Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:14:59-
8MM149Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:15:01-
2ŽD153Mikulenková TerezaFenix Jeseník9200:15:1591,02
2ŽJ163Ambrožová HanaNové Město na Moravě9000:15:2089,87
9MM1710Bárnet MiroslavSpartak OEZ Letohrad9600:15:21-
4ŽS185Adamcová MartinaSpartak OEZ Letohrad9300:15:27-
10MM1911Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:15:29-
11MM2012Žák MartinNové Město na Moravě9600:15:38-
12MM2113Žemlička MilanKKL Hlinsko v Čechách9600:15:47-
1ZA222Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:15:53117,84
13MM2314Šolc MartinNové Město na Moravě9500:15:59-
3ŽD246Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:0978,68
2ZB253Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:16:1086,58
14MM2615Profous DanielFenix Jeseník9600:16:11-
3ŽJ274Davidová RomanaSpartak OEZ Letohrad9000:16:1577,31
4ŽD285Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:16:2175,94
2ZA293Bekešová AlicaX-AIR Ostrava8700:16:36109,62
15MM3016Pňáček JanFenix Jeseník9600:16:45-
16MM3117Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:16:56-
5ŽS326Remešová HanaSKI Skuhrov nad Bělou9400:17:12-
5ŽD334Sádovská KateřinaNové Město na Moravě9200:17:3559,04
6ŽS347Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:17:45-
7ŽS358Trávníčková NelliMARS Svratka9400:17:50-
17MM3618Bielčik TomášSpartak OEZ Letohrad9600:18:44-
8ŽS379Valenová AdélaAtletika Polička9300:19:05-
9ŽS3810Koprnová HanaFenix Jeseník9400:19:25-
3ZA394Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:19:5072,54
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS12Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:15:22-
2MS23Gregor LukášMARS Svratka9400:15:42-
3MS34Teplý JanMARS Svratka9300:16:12-
4MS45Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:16:18-
5MS56Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:16:25-
6MS67Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:16:28-
7MS78Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:16:31-
8MS89Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:16:45-
9MS910Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:16:51-
10MS1011Sion LiborAtletika Polička9400:17:24-
11MS1112Pňáček TomášFenix Jeseník9400:17:46-
12MS1213Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:18:19-
13MS1314Jehlička VladimírFenix Jeseník9300:18:40-
14MS1415Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:19:31-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Krčmář MichalSpartak OEZ Letohrad9100:23:45-
2MD23Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:24:01-
3MD34Šmerda TomášFENIX Jeseník9100:24:37-
4MD45Kroupa OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9100:24:42-
5MD56Trávníček MatějMARS Svratka9200:25:18-
6MD67Krejčíř JakubSpartak OEZ Letohrad9200:25:37-
7MD78Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:25:41-
8MD89Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:26:03-
9MD910Seifert JiříKKL Hlinsko v Čechách9200:28:11-
10MD1011Morkes MichalSpartak OEZ Letohrad9100:29:07-
1MB112Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:35:32102,90
2MB123Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:36:0699,75
3MB134Čechal JaroslavTS Letohrad6100:36:3297,35
4MB145Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:37:2592,45
5MB156Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:38:0189,12
6MB167Novotný LuděkSK Žamberk6200:38:0388,94
7MB178Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:38:2287,18
8MB189Suchodol JosefSokol Žamberk6700:38:4085,52
9MB1910Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:39:1882,00
10MB2011Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:39:3380,62
1MC212Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:39:36118,88
11MB2212Diblík MilanSokol Líšnice6800:39:4179,88
1MD232Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:35109,49
2MC243Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:42:47104,32
2MD253Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:43:1097,37
12MB2613Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:43:5356,58
3MD274Bielčik JindřichLichkov4000:44:0493,14
13MB2814Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:48:0233,56
3MC294Velechovský JiříSAZS Králíky5500:48:4876,80
4MD305Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:22100,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:30:37102,54
1MA22Hradecký PetrSpartak OEZ Letohrad8500:30:54101,68
2MJ33Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:31:0199,96
2MA43Bogdał RomanMiedzygorze7900:31:09100,07
3MJ54Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:31:2497,49
3MA64Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:2698,25
4MA75Bielčik PetrSpartak OEZ Letohrad7100:31:3097,82
5MA86Bogdał PawełMiedzygorze7600:32:0194,51
4MJ95Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:32:5188,14
6MA107Bogdał LukaszMiedzygorze8200:33:3084,99
5MJ116Novotný JanSpartak OEZ Letohrad9000:35:1372,88
6MJ127Poláček AntonínSpartak OEZ Letohrad8900:35:2172,02
7MJ138Živný MarekLetohrad9100:35:2671,48
8MJ149Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:36:0067,83
7MA158Kalous PetrSK Žamberk7700:36:1567,34
8MA169Marhold PetrChoceň7800:38:5350,44
9MA1710Marhold LubošChoceň7700:39:0549,15
10MA1811Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:42:4425,73

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 35%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
71%

Názory na závod

Ve výsledkové listně dorostenek došlo pravděpodobně k omylu v umístění u Adélky Stránské, protože ta doběhla na 3 km trati těsně přede mnou a já jsem si naměřila čas na hodinkách 16:10, jak je i uveden ve výsledkové listině ŽB. Proto by její čas odpovídal času dorostenky umístěné na 3.místě tj. 16:09. Jana Matyášová
matyasova
Jestliže muži B, C, D běželi skutečně cca 6 km, pak vznikl ve výsledkových časech těchto kategorií nějaký renonc. Myslím, že je tam přibližně 10 minut navíc. Luboš Marhold
lubos.marhold
Ano,určitě,časy mužů B,C,D mají být o 10 minut kratší
bduchacek
Samotný závod byl moc pěkný, za to velké díky! Jen bych poprosil organizátory, aby před příštím ročníkem umístili na stránky Iscarexu (jestliže je závod v rámci Iscarex poháru) propozice závodu. Na letošní závod jsme jeli s tím, že startovné je 20 Kč a start hlavního závodu v 11 hodin. Docela jsme koukali, když po nás chtěli 50 Kč, protože nejsme "předem přihlášeni" a že start mužů A je v 10:35... Prý je vše v propozicích. Bohužel propozice nebyly na webu vyvěšeny. Taky možná stálo za to vyrobit pár cedulek a osadit je na těch pár hodin na cedule zákazu vjezdu, že pro účastníky závodu je vjezd povolen, nebo označit nějakou objížďku. Místní asi věděli, jak se do areálu dostat, nás přespolní to stálo půl hodiny kroužení autem kolem Letohradu a nakonec stejně vjezd do zákazu vjezdu, protože jsme jinou cestu nenašli... Ve spojení se startem v 10:35 jsme závod skoro nestihli. Petr Marhold
obrik
Závod sám o sobě byl pěkný. Pořadatelům se dá vytknout neoznačení objízdné trasy do areálu bývalého lomu a déle trvající vyhodnocení výsledků ve kterých se i přesto objevily nepřesnosti.
ptomsk

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód