Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Svinnou

26.8.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Svinnou
  • datum konání: 26.8.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2002 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž15138Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:34-
2Ž16149Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:36-
3Ž1997Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:37-
4Ž114178Svobodová EliškaPardubice0300:00:42-
5Ž119157Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:51-
6Ž120151Ptáčková Markétaneregistrována0300:00:51-
7Ž12141Zachařová MarcelaSDH Svinná0100:00:57-
8Ž126174Kopecká PavlaATC Člupek0300:01:04-
9Ž12761Belisario SaraBŠ BCA Jána Nemce0500:01:09-
10Ž130186Celerinová ZuzanaSVK TAT Martin0500:01:15-
11Ž13170Miláčková AndreaSvinná0600:01:21-
12Ž134122Celerinová KateřinaSVK TAT Martin0300:01:42-
13Ž135161Smoláková RitaIscarex Česká Třebová0500:02:18-
Chlapci r.2002 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1193Batěk OndřejČeská Třebová0200:00:30-
2M12127Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:31-
3M13156Gregora FilipLanškroun0200:00:32-
4M1450Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:33-
5M1740Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:36-
6M18160Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:37-
7M11072Rybka LukášČeská Třebová0200:00:38-
8M1112Beránek ŠimonSDH Svinná0200:00:39-
9M11244Vondra JanČeská Třebová0200:00:40-
10M113147Gyombér Martinneregistrován0300:00:41-
11M115106Kašpar LukášTrutnov0400:00:43-
12M11666Martinek OndřejSKI Česká Třebová0300:00:49-
13M117171Zolfl OndřejATC Člupek0300:00:49-
14M118121Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:50-
15M122139Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou0300:00:58-
16M123150Borek ViktorHorní Čermná0400:00:58-
17M12430Jaško MichalSDH Svinná0400:00:59-
18M12542Zachař LukášSDH Svinná0400:01:00-
19M12855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:11-
20M129152Marhold StanislavChoceň0400:01:11-
21M132158Uma Janneregistrován0400:01:31-
22M133113Zeman DavidTJ - Svitavy0500:01:33-
Děvčata r.01-98 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z24166Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:10109,85
2Z27110Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:1799,75
3Z28142Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:2390,40
4Z29180Svobodová EditaPardubice9800:02:2588,56
5Z21473Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:4262,91
6Z215143Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:4360,75
7Z216155Gregorová MonikaLanškroun0000:02:4460,30
8Z21880Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:02:4755,85
9Z21978Pirklová Natálieneregistrována9800:02:4754,97
10Z22069Václavková HanaDlouhá Třebová9900:02:5051,58
11Z223199Krčmářová AnitaSokol Klášterec nad Orlicí9900:02:5740,20
12Z225120Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:0429,88
13Z22890Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:1119,73
14Z229172Zolflová KarolínaATC Člupek0000:03:250,00
Chlapci r. 01-98 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2192Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:00108,78
2M22165Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:0697,86
3M2343Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:0993,35
4M25146Klejch Adamneregistrován9600:02:1289,24
5M2638Klumpar KryštofČeská Třebová0000:02:1682,06
6M210154Gregora JakubLanškroun9800:02:2667,16
7M211137Borek MatějČeská Třebová0000:02:2764,55
8M212107Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:3847,50
9M213159Uma Stanislavneregistrován0000:02:4043,67
10M21798Kavín MichaelSebranice0100:02:4633,83
11M22181Krmela MartinSDH Svinná9800:02:5126,32
12M222167Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:5225,22
13M224210Hác DanielSDH Svinná9900:03:029,06
14M22679Pirkl Tobiášneregistrován0100:03:053,98
15M22777Toman VojtěchSDH Svinná9900:03:080,00
-M2-37Jaško DanielSDH Svinná01DNF-
Děvčata r.97-96 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3648Couralová SimonaJiskra Vír9600:07:55112,28
2Z3945Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:3297,90
3Z315164Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:08:5289,83
4Z321133Poláková AnnaAC Choceň9700:10:5242,31
5Z323105Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:11:0238,61
6Z32553Hanušová Martinaneregistrována9700:13:030,00
Chlapci r. 97-96 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31268Václavek JanDlouhá Třebová9600:08:36117,81
2M31476Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:08:45114,63
3M32219Tancer PetrSokol Přisnotice9700:10:5967,56
Děvčata r.95-94 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4782Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:08:13124,11
2Z41617Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:09:19100,23
3Z41923Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:10:2875,67
4Z420104Bártová KristýnaAtletika Polička9500:10:3473,59
5Z42463Maříková LenkaPraha9500:12:4526,96
Chlapci r. 95-94 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M44163Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:07:43105,99
2M45141Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:07:49103,45
3M4887Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:08:2090,55
4M413119Lakota AntonínAC Choceň9500:08:3883,06
5M417132Polák ŠtěpánAC Choceň9500:09:2463,72
Děvčata r.93-92 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51188Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:35113,45
2Z518144Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:5086,55
Chlapci r. 93-92 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5199Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:07:23104,89
2M52109Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:07:3798,66
3M5386Mohelník PetrAtletika Polička9200:07:4296,44
4M51089Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:08:3373,96
5M52615Markowski AdamWKB META Lubliniec - POL9300:27:010,00
Junioři 19 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8181Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:21:29-
2MJ11103Večeře TomášAtletika Polička9000:22:15101,94
3MJ14131Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:4198,06
4MJ61193Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:30:20-
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Kosgei Henry C.Keňa8300:18:39-
2MA24Kimutai DicksonKeňa8600:18:57-
3MA3218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:29-
4MA5125Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:38-
5MA10209Šutera JosefAtletika Polička7900:21:51-
6MA15189Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:22:57-
7MA18198Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:23:29-
8MA25101Vlček JakubProstějov8600:24:53-
9MA26111Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:53-
10MA29208Krištof PetrAtletika Polička7500:25:43-
11MA35192Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:14-
12MA38140Marhold LubošChoceň7700:26:49-
13MA42191Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:14-
14MA4516Markowski ZbigniewWKB META Lublinec - PL7000:27:50-
15MA48136Borek MartinČeská Třebová7200:28:37-
16MA49135Dostál Vratislavneregistrován7600:28:46-
17MA52148Borek PetrHorní Čermná7000:28:57-
18MA559Stanislawczyk JacekWKB META Lubliniec - POL6800:29:18-
-MA-177Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč71DNF-
-MA-170Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší72DNF-
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4123Celerin MilanTAT Martin - SVK6500:20:35-
2MB6217Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:51-
3MB7205Siegel JosefAC Choceň5800:20:55-
4MB9179Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:21:43-
5MB12204Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:22:26-
6MB1712Szwed KrzysztofWKB META Lublinec - POL6500:23:21-
7MB2774Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:07-
8MB327Kordziński KazimierzWKB META Lublinec - POL5800:25:55-
9MB406Twardzik GrzegorzWKB META Lublinec - POL6700:26:56-
10MB41169Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:27:00-
11MB43182Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:27:19-
12MB54153Marhold StanislavChoceň6600:29:13-
13MB69184Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:33:27-
14MB71215Miřejovský TomášSABZO Praha6100:33:46-
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1313Kocyba HenrykWKB META Lublinec - POL5500:22:35-
2MC1625Krupka MilanTJ Rumburk5600:23:12-
3MC1994Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:33-
4MC2095Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:23:48-
5MC21211Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:53-
6MC22219Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:05-
7MC24187Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:24:50-
8MC33126Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:58-
9MC34175Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:14-
10MC36212Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:24-
11MC53202Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:29:04-
12MC58194Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:29:55-
13MC67201Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:38-
Muži D 60 a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M639196Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:51-
2M644200Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:29-
3M647188Bielčik JindřichLichkov4000:28:22-
4M651128Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:28:54-
5M660176Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:30:17-
6M66331Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:30:30-
7M6643Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:36-
8M67336Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:34:57-
9M678203Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:39:20-
Juniorky 19 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ30183Vévodová MartinaAK Perná9000:25:49119,97
2ŽJ57134Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:29:5092,02
3ŽJ62168Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:30:2488,01
Ženy 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM238Golek DianaWKB META Lublinec - POL8300:24:44-
2ŽM28195Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:20-
3ŽM3139Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:52-
4ŽM37102Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:40-
5ŽM46124Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:28:14-
6ŽM5656Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:32-
7ŽM70185Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:33:35-
8ŽM79100Škochová LucieProstějov8700:39:21-
Ženy 35 a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZS50197Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:51-
2ZS5927Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:30:09-
3ZS65206Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:31:10-
4ZS6634Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:03-
5ZS68145Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:33:20-
6ZS7235Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:34:56-
7ZS7432Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:40-
8ZS75162Nechvílová MiroslavaChoceň6000:35:57-
9ZS76216Felklová JarmilaSalón Zdena6000:36:37-
10ZS77207Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:37-
Svinovská míle - Muži (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SM1114Vytlačil PetrDlouhá Třebová8300:05:58-
2SM391Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:06:20-
3SM4190Jaško MichalSDH Svinná7500:06:24-
4SM8118Jaško BartolomějSvinná4200:07:58-
Svinovská míle - Ženy (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SZ2129Lněničková JiřinaSvinná7900:06:19-
2SZ5130Jasanská PetraSvinná7700:07:08-
3SZ6115Houdová MartinaČeská Třebová8800:07:30-
4SZ7117Baťková NaďaČeská Třebová7900:07:43-
5SZ947Bartoníčková Miladaneregistrována7700:08:00-
6SZ10116Houdová MiroslavaČeská Třebová6600:08:01-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1193Batěk OndřejČeská Třebová0200:00:30-
2M12127Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:31-
3M13156Gregora FilipLanškroun0200:00:32-
4M1450Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:33-
1Ž15138Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:34-
2Ž16149Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:36-
5M1740Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:36-
6M18160Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:37-
3Ž1997Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:37-
7M11072Rybka LukášČeská Třebová0200:00:38-
8M1112Beránek ŠimonSDH Svinná0200:00:39-
9M11244Vondra JanČeská Třebová0200:00:40-
10M113147Gyombér Martinneregistrován0300:00:41-
4Ž114178Svobodová EliškaPardubice0300:00:42-
11M115106Kašpar LukášTrutnov0400:00:43-
12M11666Martinek OndřejSKI Česká Třebová0300:00:49-
13M117171Zolfl OndřejATC Člupek0300:00:49-
14M118121Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:50-
5Ž119157Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:51-
6Ž120151Ptáčková Markétaneregistrována0300:00:51-
7Ž12141Zachařová MarcelaSDH Svinná0100:00:57-
15M122139Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou0300:00:58-
16M123150Borek ViktorHorní Čermná0400:00:58-
17M12430Jaško MichalSDH Svinná0400:00:59-
18M12542Zachař LukášSDH Svinná0400:01:00-
8Ž126174Kopecká PavlaATC Člupek0300:01:04-
9Ž12761Belisario SaraBŠ BCA Jána Nemce0500:01:09-
19M12855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:11-
20M129152Marhold StanislavChoceň0400:01:11-
10Ž130186Celerinová ZuzanaSVK TAT Martin0500:01:15-
11Ž13170Miláčková AndreaSvinná0600:01:21-
21M132158Uma Janneregistrován0400:01:31-
22M133113Zeman DavidTJ - Svitavy0500:01:33-
12Ž134122Celerinová KateřinaSVK TAT Martin0300:01:42-
13Ž135161Smoláková RitaIscarex Česká Třebová0500:02:18-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2192Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:00108,78
2M22165Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:0697,86
3M2343Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:0993,35
1Z24166Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:10109,85
4M25146Klejch Adamneregistrován9600:02:1289,24
5M2638Klumpar KryštofČeská Třebová0000:02:1682,06
2Z27110Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:1799,75
3Z28142Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:2390,40
4Z29180Svobodová EditaPardubice9800:02:2588,56
6M210154Gregora JakubLanškroun9800:02:2667,16
7M211137Borek MatějČeská Třebová0000:02:2764,55
8M212107Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:3847,50
9M213159Uma Stanislavneregistrován0000:02:4043,67
5Z21473Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:4262,91
6Z215143Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:4360,75
7Z216155Gregorová MonikaLanškroun0000:02:4460,30
10M21798Kavín MichaelSebranice0100:02:4633,83
8Z21880Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:02:4755,85
9Z21978Pirklová Natálieneregistrována9800:02:4754,97
10Z22069Václavková HanaDlouhá Třebová9900:02:5051,58
11M22181Krmela MartinSDH Svinná9800:02:5126,32
12M222167Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:5225,22
11Z223199Krčmářová AnitaSokol Klášterec nad Orlicí9900:02:5740,20
13M224210Hác DanielSDH Svinná9900:03:029,06
12Z225120Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:0429,88
14M22679Pirkl Tobiášneregistrován0100:03:053,98
15M22777Toman VojtěchSDH Svinná9900:03:080,00
13Z22890Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:1119,73
14Z229172Zolflová KarolínaATC Člupek0000:03:250,00
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SM1114Vytlačil PetrDlouhá Třebová8300:05:58-
1SZ2129Lněničková JiřinaSvinná7900:06:19-
2SM391Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:06:20-
3SM4190Jaško MichalSDH Svinná7500:06:24-
2SZ5130Jasanská PetraSvinná7700:07:08-
3SZ6115Houdová MartinaČeská Třebová8800:07:30-
4SZ7117Baťková NaďaČeská Třebová7900:07:43-
4SM8118Jaško BartolomějSvinná4200:07:58-
5SZ947Bartoníčková Miladaneregistrována7700:08:00-
6SZ10116Houdová MiroslavaČeská Třebová6600:08:01-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5199Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:07:23104,89
2M52109Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:07:3798,66
3M5386Mohelník PetrAtletika Polička9200:07:4296,44
1M44163Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:07:43105,99
2M45141Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:07:49103,45
1Z3648Couralová SimonaJiskra Vír9600:07:55112,28
1Z4782Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:08:13124,11
3M4887Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:08:2090,55
2Z3945Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:3297,90
4M51089Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:08:3373,96
1Z51188Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:35113,45
1M31268Václavek JanDlouhá Třebová9600:08:36117,81
4M413119Lakota AntonínAC Choceň9500:08:3883,06
2M31476Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:08:45114,63
3Z315164Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:08:5289,83
2Z41617Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:09:19100,23
5M417132Polák ŠtěpánAC Choceň9500:09:2463,72
2Z518144Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:5086,55
3Z41923Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:10:2875,67
4Z420104Bártová KristýnaAtletika Polička9500:10:3473,59
4Z321133Poláková AnnaAC Choceň9700:10:5242,31
3M32219Tancer PetrSokol Přisnotice9700:10:5967,56
5Z323105Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:11:0238,61
5Z42463Maříková LenkaPraha9500:12:4526,96
6Z32553Hanušová Martinaneregistrována9700:13:030,00
5M52615Markowski AdamWKB META Lubliniec - POL9300:27:010,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Kosgei Henry C.Keňa8300:18:39-
2MA24Kimutai DicksonKeňa8600:18:57-
3MA3218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:29-
1MB4123Celerin MilanTAT Martin - SVK6500:20:35-
4MA5125Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:38-
2MB6217Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:51-
3MB7205Siegel JosefAC Choceň5800:20:55-
1MJ8181Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:21:29-
4MB9179Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:21:43-
5MA10209Šutera JosefAtletika Polička7900:21:51-
2MJ11103Večeře TomášAtletika Polička9000:22:15101,94
5MB12204Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:22:26-
1MC1313Kocyba HenrykWKB META Lublinec - POL5500:22:35-
3MJ14131Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:4198,06
6MA15189Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:22:57-
2MC1625Krupka MilanTJ Rumburk5600:23:12-
6MB1712Szwed KrzysztofWKB META Lublinec - POL6500:23:21-
7MA18198Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:23:29-
3MC1994Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:23:33-
4MC2095Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:23:48-
5MC21211Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:53-
6MC22219Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:05-
1ŽM238Golek DianaWKB META Lublinec - POL8300:24:44-
7MC24187Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:24:50-
8MA25101Vlček JakubProstějov8600:24:53-
9MA26111Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:53-
7MB2774Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:07-
2ŽM28195Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:20-
10MA29208Krištof PetrAtletika Polička7500:25:43-
1ŽJ30183Vévodová MartinaAK Perná9000:25:49119,97
3ŽM3139Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:52-
8MB327Kordziński KazimierzWKB META Lublinec - POL5800:25:55-
8MC33126Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:58-
9MC34175Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:14-
11MA35192Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:14-
10MC36212Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:24-
4ŽM37102Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:40-
12MA38140Marhold LubošChoceň7700:26:49-
1M639196Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:51-
9MB406Twardzik GrzegorzWKB META Lublinec - POL6700:26:56-
10MB41169Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:27:00-
13MA42191Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:14-
11MB43182Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:27:19-
2M644200Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:29-
14MA4516Markowski ZbigniewWKB META Lublinec - PL7000:27:50-
5ŽM46124Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:28:14-
3M647188Bielčik JindřichLichkov4000:28:22-
15MA48136Borek MartinČeská Třebová7200:28:37-
16MA49135Dostál Vratislavneregistrován7600:28:46-
1ZS50197Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:51-
4M651128Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:28:54-
17MA52148Borek PetrHorní Čermná7000:28:57-
11MC53202Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:29:04-
12MB54153Marhold StanislavChoceň6600:29:13-
18MA559Stanislawczyk JacekWKB META Lubliniec - POL6800:29:18-
6ŽM5656Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:32-
2ŽJ57134Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:29:5092,02
12MC58194Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:29:55-
2ZS5927Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:30:09-
5M660176Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:30:17-
4MJ61193Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:30:20-
3ŽJ62168Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:30:2488,01
6M66331Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:30:30-
7M6643Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:36-
3ZS65206Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:31:10-
4ZS6634Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:03-
13MC67201Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:38-
5ZS68145Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:33:20-
13MB69184Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:33:27-
7ŽM70185Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:33:35-
14MB71215Miřejovský TomášSABZO Praha6100:33:46-
6ZS7235Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:34:56-
8M67336Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:34:57-
7ZS7432Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:40-
8ZS75162Nechvílová MiroslavaChoceň6000:35:57-
9ZS76216Felklová JarmilaSalón Zdena6000:36:37-
10ZS77207Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:37-
9M678203Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:39:20-
8ŽM79100Škochová LucieProstějov8700:39:21-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 83%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 77%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 65%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
77%

Názory na závod

Kordziński
mailo13
:) ok
gtwardzik
Pěkný přespolák na rozmanité trati. Příště bych uvítal dodržení doby startu a brzké vyvěšení předběžných výsledků po doběhu.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód