Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Svinnou

3.8.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Svinnou
  • datum konání: 3.8.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Svinná

Sociální sítě

Místo konání

hřiště ve Svinné u České Třebové
10:00 - 11:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
děti a dorost 10 Kč

Popis tratě

Délka: 5,6 km a méně
Tratě vedou obcí Svinná u České Třebové. Kopcovitý profil, smíšený terén.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Michal Jaško
Svinná 55
560 02 Česká Třebová
tel. 602 536 947

Internetové stránky

http://www.svinna.cz

E-mailová adresa

jasko@kkh.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2003 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11141Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:29-
2D1231Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:31-
3D1351Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:34-
4D1495Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:35-
5D1590Gyombér MartinČlupek0300:00:36-
6D16213Svobodová EliškaPardubice0300:00:37-
7D17203Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:39-
8D18215Marhold StanislavChoceň0400:00:45-
9D1971Kopecký Josefneregistrován0400:00:47-
10D1101Zachař LukášSDH Svinná0400:00:48-
11D11129Dolečková ValerieSK Žamberk0400:00:50-
12D112174Borek ViktorHorní Čermná0400:00:51-
13D11316Jaško MichalSDH Svinná0400:00:51-
14D11489Němec DominikSDH Svinná0600:00:57-
15D115122Belisario SaraBŠ BCA Jána Nemce0500:00:59-
16D116305Zýková KAteřina-0400:01:00-
17D11796Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:01-
18D118143Miláčková AndreaSvinná0600:01:04-
19D119139Štyndlová Tina-0600:01:16-
20D12017Houdová NelaČeská Třebová0700:01:27-
Děvčata r. 2002-1999 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1564Mihulková ViktorieAC Choceň9900:01:40102,66
2Ž16142Šimůnková TerezaJiskra HAvlíčkův Brod0000:01:41100,67
3Ž1757Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:4396,67
4Ž18150Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:4494,65
5Ž110200Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:4886,69
6Ž113104Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:5768,80
7Ž115116Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:5962,94
8Ž116140Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:0060,95
9Ž119145Kašparová KamilaOREL Rtyně v Podkrkonoší0200:02:1434,99
10Ž120177Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:1825,09
11Ž1216Zachařová MarcelaSDH Svinná0100:02:350,00
12Ž124202Kopecká KláraSvinná0200:03:340,00
Chlapci r. 2002-1999 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11146Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:31109,82
2M1234Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:3797,17
3M1321Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:3993,01
4M14102Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:3992,91
5M19192Borek MatějČeská Třebová0000:01:4776,16
6M11136Šindelář AdamŽamberk9900:01:5167,59
7M11291Uma JakubČlupek0000:01:5754,99
8M114199Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:5852,88
9M11720Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:02:0244,37
10M118111Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:02:1027,52
11M12242Beránek ŠimonSDH Svinná0200:03:020,00
12M12312Jaško DanielSDH Svinná0100:03:030,00
Děvčata r. 1998-1997 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž35130Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:08109,52
2Ž39148Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:08:20104,82
3Ž31559Hanušová VeronikaAC Choceň9700:09:0985,67
4Ž31646Pártlová DanielaAC Choceň9700:09:1782,52
5Ž318197Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:09:2679,02
6Ž320214Svobodová EditaPardubice9800:09:5169,24
7Ž32179Poláková AnnaAC Choceň9700:11:2333,27
8Ž324123Hanušová MartinaBŠ Praha9700:16:390,00
9Ž3264Hurtová MarianaSDH Svinná9800:16:580,00
Chlapci r. 1998-1997 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3869Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:08:17104,52
2M31247Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:08:4095,48
Žákyně mladší r. 1996-1995 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM286Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:07:44114,17
2ŽM6144Couralová SimonaJiskra Vír9600:08:11103,35
3ŽM14147Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:09:0382,48
4ŽM22124Maříková LenkaPraha9500:13:140,00
5ŽM23317MIláčková Barbora-9500:14:500,00
6ŽM259Hurtová AnetaSDH SVInná9600:16:390,00
Žáci mladší r. 1996-1995 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM7121Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:08:14103,19
2MM1023Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:08:2598,80
3MM1185Polák ŠtěpánAC Choceň9500:08:2798,01
4MM1910Klejch AdamSDH Svinná9600:09:2973,25
Žákyně starší r. 1994-1993 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS453Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:07:51118,88
2ŽS1325Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:4398,83
3ŽS17198Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:2682,28
Žáci starší r. 1994-1993 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS194Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:07:21106,17
2MS3196Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:07:4993,83
Junioři 19 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1355Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:21:59107,55
2MJ14127Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:26103,51
3MJ18311Večeře TomášAtletika Polička9000:22:50-
4MJ19216Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:23:05-
5MJ2726Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:24:0688,94
6MJ40136Rentka JakubKrálíkz9000:27:21-
7MJ45208Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:28:06-
8MJ58112Živný MarekLetohrad9100:34:23-
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1314Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:20:03-
2MA2218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:26-
3MA3105Bogdał LukaszMiedzygorze8200:20:30-
4MA4220Řemínek MatějAC Choceň8600:20:34-
5MA8313Lorenc TomášAtletika Polička8600:21:15-
6MA10310Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:21:43-
7MA11107Bogdał RomanMiedzygorze7900:21:55-
8MA12307Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:21:58-
9MA15135Bielčik PetrLichkov7100:22:31-
10MA16315Šutera JosefAtletika Polička7900:22:34-
11MA20149Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:23:07-
12MA21207Doleček JosefCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:23:15-
13MA2672Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:24:04-
14MA28321Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:24:07-
15MA33210Marhold LubošChoceň7700:25:51-
16MA37193Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:37-
17MA38217Marhold PetrChoceň7800:26:43-
18MA43194Borek PetrHorní Čermná7000:27:36-
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5204Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:43-
2MB6120Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:21:02-
3MB7134Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:13-
4MB9212Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:21:22-
5MB22132Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:16-
6MB2313Dostálek PetrASPV Těchonín6700:23:27-
7MB2978Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:54-
8MB31195Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:25:38-
9MB62303Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:38:12-
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1773Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:22:39-
2MC2511Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:23:55-
3MC32133Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:43-
4MC46316Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:19-
5MC50201Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:29:06-
6MC52302Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:29:33-
7MC5475Velechovský JiříSAZS Králíky5500:32:33-
8MC57318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:23-
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD39308Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:44-
2MD42206Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:27:32-
3MD4466Václavík JaroslavTT Pardubice4800:27:59-
4MD49211Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:28:51-
5MD53309Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:30:03-
6MD56137Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:33:41-
7MD64219Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:37-
Juniorky 19 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ30312Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:24:54100,00
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA24129Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:23:36-
2ZA3454Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:25:54-
3ZA41138Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:28-
4ZA51114Stříhavková PetraAC Choceň7900:29:19-
Ženy B 35 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB35103Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:26:14-
2ZB36304Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:26:24-
3ZB47306Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:23-
4ZB48319Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:28:41-
5ZB55297Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:46-
6ZB59126Nechvílová MiroslavaChoceň6000:34:49-
7ZB6052Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:36:57-
8ZB61209Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:38:12-
9ZB63205Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.6000:41:54-
Svinnovská míle (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1301Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:04:50-
2LB2110Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:05:15-
3LB3115Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:05:43-
4LB4125Kopecký MilanSDH Svinná7300:05:52-
5LB548Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:05:55-
6LB643Jaško MichalSDH Svinná7500:05:58-
7LB728Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:06:04-
8LB819Houdová MirkaSvinná6700:08:02-
9LB9320Jašková DanielaSDH Svinná7400:08:02-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11141Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:29-
2D1231Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:31-
3D1351Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:34-
4D1495Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:35-
5D1590Gyombér MartinČlupek0300:00:36-
6D16213Svobodová EliškaPardubice0300:00:37-
7D17203Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:39-
8D18215Marhold StanislavChoceň0400:00:45-
9D1971Kopecký Josefneregistrován0400:00:47-
10D1101Zachař LukášSDH Svinná0400:00:48-
11D11129Dolečková ValerieSK Žamberk0400:00:50-
12D112174Borek ViktorHorní Čermná0400:00:51-
13D11316Jaško MichalSDH Svinná0400:00:51-
14D11489Němec DominikSDH Svinná0600:00:57-
15D115122Belisario SaraBŠ BCA Jána Nemce0500:00:59-
16D116305Zýková KAteřina-0400:01:00-
17D11796Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:01-
18D118143Miláčková AndreaSvinná0600:01:04-
19D119139Štyndlová Tina-0600:01:16-
20D12017Houdová NelaČeská Třebová0700:01:27-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11146Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:31109,82
2M1234Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:3797,17
3M1321Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:3993,01
4M14102Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:3992,91
1Ž1564Mihulková ViktorieAC Choceň9900:01:40102,66
2Ž16142Šimůnková TerezaJiskra HAvlíčkův Brod0000:01:41100,67
3Ž1757Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:4396,67
4Ž18150Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:4494,65
5M19192Borek MatějČeská Třebová0000:01:4776,16
5Ž110200Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:4886,69
6M11136Šindelář AdamŽamberk9900:01:5167,59
7M11291Uma JakubČlupek0000:01:5754,99
6Ž113104Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:5768,80
8M114199Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:5852,88
7Ž115116Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:5962,94
8Ž116140Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:0060,95
9M11720Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:02:0244,37
10M118111Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:02:1027,52
9Ž119145Kašparová KamilaOREL Rtyně v Podkrkonoší0200:02:1434,99
10Ž120177Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:1825,09
11Ž1216Zachařová MarcelaSDH Svinná0100:02:350,00
11M12242Beránek ŠimonSDH Svinná0200:03:020,00
12M12312Jaško DanielSDH Svinná0100:03:030,00
12Ž124202Kopecká KláraSvinná0200:03:340,00
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1301Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:04:50-
2LB2110Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:05:15-
3LB3115Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:05:43-
4LB4125Kopecký MilanSDH Svinná7300:05:52-
5LB548Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:05:55-
6LB643Jaško MichalSDH Svinná7500:05:58-
7LB728Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:06:04-
8LB819Houdová MirkaSvinná6700:08:02-
9LB9320Jašková DanielaSDH Svinná7400:08:02-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS194Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:07:21106,17
1ŽM286Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:07:44114,17
2MS3196Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:07:4993,83
1ŽS453Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:07:51118,88
1Ž35130Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:08109,52
2ŽM6144Couralová SimonaJiskra Vír9600:08:11103,35
1MM7121Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:08:14103,19
1M3869Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:08:17104,52
2Ž39148Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:08:20104,82
2MM1023Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:08:2598,80
3MM1185Polák ŠtěpánAC Choceň9500:08:2798,01
2M31247Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:08:4095,48
2ŽS1325Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:4398,83
3ŽM14147Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:09:0382,48
3Ž31559Hanušová VeronikaAC Choceň9700:09:0985,67
4Ž31646Pártlová DanielaAC Choceň9700:09:1782,52
3ŽS17198Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:2682,28
5Ž318197Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:09:2679,02
4MM1910Klejch AdamSDH Svinná9600:09:2973,25
6Ž320214Svobodová EditaPardubice9800:09:5169,24
7Ž32179Poláková AnnaAC Choceň9700:11:2333,27
4ŽM22124Maříková LenkaPraha9500:13:140,00
5ŽM23317MIláčková Barbora-9500:14:500,00
8Ž324123Hanušová MartinaBŠ Praha9700:16:390,00
6ŽM259Hurtová AnetaSDH SVInná9600:16:390,00
9Ž3264Hurtová MarianaSDH Svinná9800:16:580,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1314Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:20:03-
2MA2218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:26-
3MA3105Bogdał LukaszMiedzygorze8200:20:30-
4MA4220Řemínek MatějAC Choceň8600:20:34-
1MB5204Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:20:43-
2MB6120Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:21:02-
3MB7134Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:13-
5MA8313Lorenc TomášAtletika Polička8600:21:15-
4MB9212Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:21:22-
6MA10310Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:21:43-
7MA11107Bogdał RomanMiedzygorze7900:21:55-
8MA12307Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:21:58-
1MJ1355Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:21:59107,55
2MJ14127Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:26103,51
9MA15135Bielčik PetrLichkov7100:22:31-
10MA16315Šutera JosefAtletika Polička7900:22:34-
1MC1773Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:22:39-
3MJ18311Večeře TomášAtletika Polička9000:22:50-
4MJ19216Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:23:05-
11MA20149Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:23:07-
12MA21207Doleček JosefCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:23:15-
5MB22132Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:16-
6MB2313Dostálek PetrASPV Těchonín6700:23:27-
1ZA24129Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:23:36-
2MC2511Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:23:55-
13MA2672Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:24:04-
5MJ2726Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:24:0688,94
14MA28321Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:24:07-
7MB2978Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:54-
1ŽJ30312Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:24:54100,00
8MB31195Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:25:38-
3MC32133Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:43-
15MA33210Marhold LubošChoceň7700:25:51-
2ZA3454Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:25:54-
1ZB35103Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:26:14-
2ZB36304Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:26:24-
16MA37193Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:37-
17MA38217Marhold PetrChoceň7800:26:43-
1MD39308Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:44-
6MJ40136Rentka JakubKrálíkz9000:27:21-
3ZA41138Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:28-
2MD42206Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:27:32-
18MA43194Borek PetrHorní Čermná7000:27:36-
3MD4466Václavík JaroslavTT Pardubice4800:27:59-
7MJ45208Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:28:06-
4MC46316Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:19-
3ZB47306Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:23-
4ZB48319Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:28:41-
4MD49211Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:28:51-
5MC50201Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:29:06-
4ZA51114Stříhavková PetraAC Choceň7900:29:19-
6MC52302Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:29:33-
5MD53309Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:30:03-
7MC5475Velechovský JiříSAZS Králíky5500:32:33-
5ZB55297Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:46-
6MD56137Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:33:41-
8MC57318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:23-
8MJ58112Živný MarekLetohrad9100:34:23-
6ZB59126Nechvílová MiroslavaChoceň6000:34:49-
7ZB6052Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:36:57-
8ZB61209Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:38:12-
9MB62303Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:38:12-
9ZB63205Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.6000:41:54-
7MD64219Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:37-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód