Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Svinnou

30.8.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Svinnou
  • datum konání: 30.8.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Hřiště ve Svinné u České Třebové
10:10 - 11:00 hodin

Přihlášky

8:30 - 9:45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
děti 10 Kč

Popis tratě

délka 110 m - 5,6 km
asfaltové a nezpevněné komunikace na katastru obce Svinná, kopcovitý terén

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v každé kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Michal Jaško
Svinná 44
560 02 Česká Třebová
tel. 602 536 947

Internetové stránky

http://www.svinna.cz

E-mailová adresa

jasko@kkh.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2004 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž0276Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:36-
2Ž0356Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:00:37-
3Ž0750Kopecká MichaelaZáškoláci0500:00:44-
4Ž0953Kohoutková TerezaKikiňáci0400:00:47-
5Ž01380Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:02-
6Ž014100Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:04-
7Ž017132Houdová NelaČeská Třebová0700:01:14-
Chlapci r. 2004 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M012Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:34-
2M0449Kopecký JosefZáškoláci0400:00:37-
3M0544Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:39-
4M061Zachař LukášSDH Svinná0400:00:39-
5M08130Jaško MichalSDH Svinná0400:00:46-
6M010112Tomšů OndřejMlýn Janderov0500:00:49-
7M01133Němec DominikSDH Svinná0600:00:52-
8M01287Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:01:01-
9M01520Divíšek Radimneregistrován0700:01:08-
10M016110Brychta JakubChoceň0800:01:12-
11M018113Tomšů TomášMlýn Janderov0700:01:25-
12M01940Vaňura Pavel-0700:01:50-
13M020128Šos Radek-0800:02:23-
Dívky r. 03-00 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1570Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:01:36103,72
2Ž1659Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:37100,38
3Ž1897Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:4095,90
4Ž11093Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:4193,76
5Ž11174Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:4388,36
6Ž11335Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:4584,43
7Ž11436Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:4682,83
8Ž11679Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:01:4781,67
9Ž119117Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:4976,05
10Ž12045Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:5172,66
11Ž12124Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:5270,54
12Ž12582Hanáková KláraTJ Rychnov nad Kněžnou0200:02:0347,90
13Ž132125Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov0000:02:1816,90
-Ž1-51Kopecká PavlaZáškoláci03DNF-
-Ž1-52Kohoutková MichaelaKikiňáci02DNF-
Chlapci r. 03-00 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1137Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:32103,50
2M1246Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:3399,86
3M1319Divíšek JanSokol Žamberk0000:01:3596,63
4M1423Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:3595,84
5M1775Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:3987,27
6M1934Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:4086,41
7M11272Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:4476,46
8M11583Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:4672,28
9M11773Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:01:4771,57
10M11860Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:4770,26
11M12215Hagemann IngmarSV Alteglofsheim0100:01:5456,50
12M12317Kameník Ondřejneregistrován0100:01:5553,66
13M12478Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:01:5748,47
14M12669Vondra JanČeská Třebová0200:02:0336,00
15M1278Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:0434,47
16M12814Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:0433,65
17M129102Martinek OndřejNový Věk0300:02:0629,89
18M130105Rybka LukášČeská Třebová0200:02:0726,72
19M131176Gyombér Martin-0300:02:175,66
20M133118Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:230,00
Žákyně nejmladší r. 99-98 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3664Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:07:50115,11
2Ž31326Pártlová DanielaAC Choceň9700:08:4693,41
3Ž31471Svobodová EditaPardubice9800:08:5191,48
4Ž31694Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:09:3275,35
5Ž320126Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:10:5343,46
Žáci nejmladší r. 99-98 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3565Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:07:48107,27
2M3854Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:07:56104,10
3M31010Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:08:3488,63
Žákyně mladší r. 97-96 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM11119Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:08:36104,76
2ŽM1296Hanušová VeronikaAC Choceň9700:08:40103,08
3ŽM159Průšová RadkaTJ Svitavy9600:09:0992,16
4ŽM1830Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:10:3260,71
Žáci mladší r. 97-96 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM798Václavek JanDlouhá Třebová9600:07:55100,00
Žákyně starší r. 95-94 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1711Krátká HanaLanškroun9500:10:01100,00
Žáci starší r. 95-94 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS161Pavel JanLoko Trutnov9500:07:13104,35
2MS2115Lakota AntonínAC Choceň9500:07:2499,56
3MS395Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:07:3196,09
4MS485Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:07:3992,70
5MS958Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:08:1477,03
6MS19116Frydrych JakubAC Choceň9500:10:515,71
Junioři 16-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8148Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:21:17-
2MJ14157Večeře TomášAtletika Polička9000:21:48-
3MJ1591Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:49-
4MJ383Pecháček JanSDH Svinná9000:24:14-
-MJ-21Divíšek JanTJ Jiskra Králíky93DNF-
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1137Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:19-
2MA2162Bogdał RomanMiedzygorze7900:20:10-
3MA5160Bogdał PawełMiedzygorze7600:20:53-
4MA6173Fajfr FrantišekŽamberk7200:21:00-
5MA7152Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:21:11-
6MA9163Pusz PawelBystryca Klodzka8100:21:19-
7MA137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:48-
8MA18166Mrklovský MiroslavSTALAK7200:22:12-
9MA20169Rozprým JiříŽamberk7700:22:23-
10MA21171Šutera JosefAtletika Polička7900:22:25-
11MA2281Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:28-
12MA2357Barvínek LadislavČeská Třebová7700:22:30-
13MA2425Jadrný LubomírJiskra Ústí nad Orlicí7300:22:32-
14MA25120Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:46-
15MA2663Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:49-
16MA27153Bielčik PetrViking Králiky7100:22:59-
17MA28149Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:00-
18MA3131Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:23:32-
19MA35143Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:59-
20MA37109Kalný PetrPardubice8100:24:12-
21MA39177Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:24:22-
22MA4016Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:25-
23MA42170Kalous PetrSK Žamberk7700:24:39-
24MA43161Bogdał LukaszMiedzygorze8200:24:47-
25MA44178Marhold LubošChoceň7700:25:28-
26MA4677Gregora ZdenekLanškroun7300:25:30-
27MA4947Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:57-
28MA5348Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:19-
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3168Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:47-
2MB4111Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:52-
3MB11141Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:25-
4MB12164Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:21:38-
5MB1784Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:56-
6MB2962Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:23:10-
7MB3286Buriánek RomanČeská Třebová6500:23:43-
8MB33151Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:47-
9MB3612Krátký LubošLanškroun6200:24:03-
10MB54114Tomšů PetrMlýn Janderov6400:26:22-
11MB5788Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:26:59-
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10129Filip LubošAC Choceň5900:21:21-
2MC1666Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:50-
3MC1943Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:22:18-
4MC34131Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:55-
5MC41165Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:30-
6MC45121Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:25:30-
7MC47103Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:31-
8MC48154Švec MiroslavSokol Potštejn5200:25:46-
9MC50156Červ MiloslavAtletika Polička5000:25:58-
10MC6429Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:40-
11MC65181Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:53-
12MC6732Vytlačil BedřichSDH Svinná5500:29:17-
13MC68150Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:29:21-
14MC814Rádl PetrSK Nohyb5000:35:07-
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD30146Krsek MiroslavMK Luková4900:23:23-
2MD51174Vodička JanMK Radslavice4500:26:04-
3MD55167Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:23-
4MD60106Krumer MiroslavOstrov4900:27:41-
5MD6189Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:27:59-
6MD6313Václavík JaroslavŘetová4800:28:20-
7MD7341Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:30:22-
8MD7567Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:55-
9MD77180Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:51-
10MD78172Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:33-
11MD80142Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:33:54-
12MD83158Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4800:35:54-
13MD8592Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:20-
Juniorky 16-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ58155Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:00-
2ŽJ70175Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:29:32-
3ŽJ71138Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:29:54-
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA52139Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:26:13-
2ZA596Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:06-
3ZA66107Kalná JitkaAFK Chrudim7500:29:08-
4ZA69179Marholdová LucieChoceň8300:29:29-
5ZA7222Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:09-
6ZA82159Václavková PetraMK Seitl Ostrava8400:35:54-
Ženy B 35 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB56145Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:41-
2ZB62140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:03-
3ZB74124Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:30-
4ZB76104Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:30:56-
5ZB7928Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:33:28-
6ZB8427Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:36:36-
Svinnovská míle (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1147Jaško MichalSDH Svinná7500:06:04-
2LB239Vaňura LukášSDH Svinná7700:06:44-
3LB3127Pán Stanislav-9500:06:51-
4LB4135Houdová PavlínaČeská Třebová8500:06:55-
5LB5144Hrušková Darina-7500:06:58-
6LB668Jasanská PetraSvinná7700:07:01-
7LB7136Houdová MartinaČeská Třebová8800:07:17-
8LB8133Štanclová LenkaDlouhá třebová8100:07:18-
9LB918Kameník Matěj-9700:07:27-
10LB105Hác DanielSDH Svinná9900:07:28-
11LB11134Houdová MiroslavaČeská Třebová6600:07:36-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M012Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:34-
1Ž0276Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:36-
2Ž0356Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:00:37-
2M0449Kopecký JosefZáškoláci0400:00:37-
3M0544Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:39-
4M061Zachař LukášSDH Svinná0400:00:39-
3Ž0750Kopecká MichaelaZáškoláci0500:00:44-
5M08130Jaško MichalSDH Svinná0400:00:46-
4Ž0953Kohoutková TerezaKikiňáci0400:00:47-
6M010112Tomšů OndřejMlýn Janderov0500:00:49-
7M01133Němec DominikSDH Svinná0600:00:52-
8M01287Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:01:01-
5Ž01380Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:02-
6Ž014100Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:04-
9M01520Divíšek Radimneregistrován0700:01:08-
10M016110Brychta JakubChoceň0800:01:12-
7Ž017132Houdová NelaČeská Třebová0700:01:14-
11M018113Tomšů TomášMlýn Janderov0700:01:25-
12M01940Vaňura Pavel-0700:01:50-
13M020128Šos Radek-0800:02:23-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1137Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:32103,50
2M1246Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:3399,86
3M1319Divíšek JanSokol Žamberk0000:01:3596,63
4M1423Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:3595,84
1Ž1570Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:01:36103,72
2Ž1659Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:37100,38
5M1775Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:3987,27
3Ž1897Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:4095,90
6M1934Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:4086,41
4Ž11093Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:4193,76
5Ž11174Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:4388,36
7M11272Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:4476,46
6Ž11335Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:4584,43
7Ž11436Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:4682,83
8M11583Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:4672,28
8Ž11679Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:01:4781,67
9M11773Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:01:4771,57
10M11860Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:4770,26
9Ž119117Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:4976,05
10Ž12045Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:5172,66
11Ž12124Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:5270,54
11M12215Hagemann IngmarSV Alteglofsheim0100:01:5456,50
12M12317Kameník Ondřejneregistrován0100:01:5553,66
13M12478Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:01:5748,47
12Ž12582Hanáková KláraTJ Rychnov nad Kněžnou0200:02:0347,90
14M12669Vondra JanČeská Třebová0200:02:0336,00
15M1278Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:0434,47
16M12814Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:0433,65
17M129102Martinek OndřejNový Věk0300:02:0629,89
18M130105Rybka LukášČeská Třebová0200:02:0726,72
19M131176Gyombér Martin-0300:02:175,66
13Ž132125Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov0000:02:1816,90
20M133118Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:230,00
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1147Jaško MichalSDH Svinná7500:06:04-
2LB239Vaňura LukášSDH Svinná7700:06:44-
3LB3127Pán Stanislav-9500:06:51-
4LB4135Houdová PavlínaČeská Třebová8500:06:55-
5LB5144Hrušková Darina-7500:06:58-
6LB668Jasanská PetraSvinná7700:07:01-
7LB7136Houdová MartinaČeská Třebová8800:07:17-
8LB8133Štanclová LenkaDlouhá třebová8100:07:18-
9LB918Kameník Matěj-9700:07:27-
10LB105Hác DanielSDH Svinná9900:07:28-
11LB11134Houdová MiroslavaČeská Třebová6600:07:36-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS161Pavel JanLoko Trutnov9500:07:13104,35
2MS2115Lakota AntonínAC Choceň9500:07:2499,56
3MS395Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:07:3196,09
4MS485Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:07:3992,70
1M3565Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:07:48107,27
1Ž3664Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:07:50115,11
1MM798Václavek JanDlouhá Třebová9600:07:55100,00
2M3854Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:07:56104,10
5MS958Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:08:1477,03
3M31010Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:08:3488,63
1ŽM11119Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:08:36104,76
2ŽM1296Hanušová VeronikaAC Choceň9700:08:40103,08
2Ž31326Pártlová DanielaAC Choceň9700:08:4693,41
3Ž31471Svobodová EditaPardubice9800:08:5191,48
3ŽM159Průšová RadkaTJ Svitavy9600:09:0992,16
4Ž31694Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:09:3275,35
1ŽS1711Krátká HanaLanškroun9500:10:01100,00
4ŽM1830Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:10:3260,71
6MS19116Frydrych JakubAC Choceň9500:10:515,71
5Ž320126Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:10:5343,46
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1137Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:19-
2MA2162Bogdał RomanMiedzygorze7900:20:10-
1MB3168Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:47-
2MB4111Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:52-
3MA5160Bogdał PawełMiedzygorze7600:20:53-
4MA6173Fajfr FrantišekŽamberk7200:21:00-
5MA7152Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:21:11-
1MJ8148Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:21:17-
6MA9163Pusz PawelBystryca Klodzka8100:21:19-
1MC10129Filip LubošAC Choceň5900:21:21-
3MB11141Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:25-
4MB12164Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:21:38-
7MA137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:48-
2MJ14157Večeře TomášAtletika Polička9000:21:48-
3MJ1591Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:49-
2MC1666Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:50-
5MB1784Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:56-
8MA18166Mrklovský MiroslavSTALAK7200:22:12-
3MC1943Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:22:18-
9MA20169Rozprým JiříŽamberk7700:22:23-
10MA21171Šutera JosefAtletika Polička7900:22:25-
11MA2281Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:28-
12MA2357Barvínek LadislavČeská Třebová7700:22:30-
13MA2425Jadrný LubomírJiskra Ústí nad Orlicí7300:22:32-
14MA25120Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:46-
15MA2663Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:49-
16MA27153Bielčik PetrViking Králiky7100:22:59-
17MA28149Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:00-
6MB2962Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:23:10-
1MD30146Krsek MiroslavMK Luková4900:23:23-
18MA3131Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:23:32-
7MB3286Buriánek RomanČeská Třebová6500:23:43-
8MB33151Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:47-
4MC34131Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:55-
19MA35143Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:59-
9MB3612Krátký LubošLanškroun6200:24:03-
20MA37109Kalný PetrPardubice8100:24:12-
4MJ383Pecháček JanSDH Svinná9000:24:14-
21MA39177Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:24:22-
22MA4016Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:25-
5MC41165Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:30-
23MA42170Kalous PetrSK Žamberk7700:24:39-
24MA43161Bogdał LukaszMiedzygorze8200:24:47-
25MA44178Marhold LubošChoceň7700:25:28-
6MC45121Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:25:30-
26MA4677Gregora ZdenekLanškroun7300:25:30-
7MC47103Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:31-
8MC48154Švec MiroslavSokol Potštejn5200:25:46-
27MA4947Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:57-
9MC50156Červ MiloslavAtletika Polička5000:25:58-
2MD51174Vodička JanMK Radslavice4500:26:04-
1ZA52139Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:26:13-
28MA5348Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:19-
10MB54114Tomšů PetrMlýn Janderov6400:26:22-
3MD55167Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:23-
1ZB56145Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:41-
11MB5788Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:26:59-
1ŽJ58155Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:00-
2ZA596Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:06-
4MD60106Krumer MiroslavOstrov4900:27:41-
5MD6189Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:27:59-
2ZB62140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:03-
6MD6313Václavík JaroslavŘetová4800:28:20-
10MC6429Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:40-
11MC65181Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:53-
3ZA66107Kalná JitkaAFK Chrudim7500:29:08-
12MC6732Vytlačil BedřichSDH Svinná5500:29:17-
13MC68150Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:29:21-
4ZA69179Marholdová LucieChoceň8300:29:29-
2ŽJ70175Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:29:32-
3ŽJ71138Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:29:54-
5ZA7222Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:09-
7MD7341Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:30:22-
3ZB74124Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:30-
8MD7567Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:55-
4ZB76104Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:30:56-
9MD77180Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:51-
10MD78172Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:33-
5ZB7928Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:33:28-
11MD80142Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:33:54-
14MC814Rádl PetrSK Nohyb5000:35:07-
6ZA82159Václavková PetraMK Seitl Ostrava8400:35:54-
12MD83158Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4800:35:54-
6ZB8427Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:36:36-
13MD8592Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:20-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód