Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Svinnou 2003

30.8.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Svinnou 2003
  • datum konání: 30.8.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
10.00 hodin (první kategorie)
11.00 hodin (hlavní závod)

Přihlášky

v místě startu od 8.30 do 9.45 hodin

Startovné

dospělí 30,- Kč
děti a dorost 10,- Kč

Popis tratě

místní komunikace, asfalt a nezpevněné cesty
hlavní kategorie 5 km
děti a dorost méně

Ceny pro vítěze

věcné ceny pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Michal Jaško
602 536 947
465 534 295

E-mailová adresa

kkh.gabo@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti do 6 let (trať 100 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1145Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:00:20-
2M1241Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:21-
3M1363Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:21-
4M1455Šalda MichalČeské Libchavy9700:00:21-
5M151Hanušová AničkaSvinná9700:00:22-
6M164Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:00:27-
7M176Krmela MartinSvinná9800:00:28-
8M1856Hanušová MartinaPraha9700:00:28-
9M1944Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:29-
10M11035Hác DanielSDH Svinná9900:00:31-
11M11142Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:32-
12M11231Langová EliškaSvinná0000:00:53-
13M11350Jaško DanielXXX0100:00:57-
14M11425Zachařová MarcelaSvinná0100:01:07-
15M11564Kopecká KláraSvinná0200:01:20-
Děvčata a chlapci 7-10 let (trať 600 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2132Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:02:13-
2Ž2251Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:17-
3Ž2343Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:02:24-
4Ž2452Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:32-
5Ž2533Heger MarekKozlov9300:02:36-
6Ž2657Maříková LenkaPraha9500:02:43-
7Ž2749Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:02:45-
8Ž289Kopecký JanXXX9000:02:48-
9Ž292Hanušová TerezaXXX9600:02:49-
10Ž21054Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:02:56-
11Ž2113Němcová VeronikaSvinná9400:03:02-
12Ž21234Hácová RomanaXXX9300:03:13-
13Ž21379Kopecká LucieXXX9500:03:16-
-Ž2-92Šalda MichalXXX96DNF-
Děvčata a chlapci 11-15 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3169Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:50-
2Ž3267Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:07:08-
3Ž3368Večeře TomášAtletika Polička9000:07:32-
4Ž3448Morkes RadekSKI Česká Třebová8900:07:56-
5Ž3547Morkes MichalSKI Česká Třebová9100:07:57-
6Ž3618Voleský MartinSKI Česká Třebová9100:08:03-
7Ž3772Siegel JakubAC Choceň9200:08:25-
8Ž3889Kunst MichalSKI Česká Třebová8900:08:42-
9Ž3961Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:45-
10Ž31060Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:08:57-
11Ž3117Pecháček JanSvinná9000:09:13-
12Ž31277Kopecký MartinČeská Třebová9000:09:17-
13Ž31315Voleská VeronikaSKI Česká Třebová9200:09:17-
14Ž31416Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:09:47-
15Ž31591Houdová MartinaXXX8800:10:03-
16Ž31653Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:10:20-
17Ž31785Ptáček RomanFK Česká Třebová9100:10:34-
18Ž31866Jiskra OndřejBK Vysoké Mýto9200:10:36-
19Ž31920Jurečková JanaISCAREX Česká Třebová9000:11:05-
20Ž32059Maříková AndreaPraha9200:12:41-
Muži do 39 let (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:15:18-
2MA276Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:33-
3MA374Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:15:48-
4MA626Bogdał PawełMiędzygórze Polska7600:16:30-
5MA714Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:35-
6MA821Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:17:05-
7MA930Hordějčuk VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí8700:17:09-
8MA1023Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:17:13-
9MA1228Bielčik PetrLichkov7100:17:35-
10MA1458Bartoň EduardSK Štíty8500:17:51-
11MA1595Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:17:55-
12MA1886Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:36-
13MA2013Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:45-
14MA2171Tomšů PetrMlýn Janderov6400:19:52-
15MA2217Pecháček OndřejSvinná8600:19:58-
16MA2665Kopecký MilanSvinná7300:20:46-
17MA3511Krmela JiříSvinná8600:24:28-
18MA3936Jaško MichalSvinná7500:25:59-
19MA4012Krmela JakubSvinná8800:26:20-
20MA4375Houda JaroslavXXX6400:27:19-
Muži nad 40 let (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB462Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:52-
2MB573Siegel JosefSpartak Choceň5800:16:03-
3MB1170Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:17:16-
4MB1338Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:45-
5MB1697Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:18:03-
6MB1983Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:46-
7MB2324Ehrig RudolfSemanín4800:20:17-
8MB2488Vytlačil BedřichSvinná SDM5500:20:27-
9MB2596Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:20:40-
10MB2710Pecháček VratislavSvinná6000:20:51-
11MB3029Bielčik JindřichLichkov4000:21:14-
12MB3184Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:21:30-
13MB3393Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:22:12-
14MB3694Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:12-
15MB375Dvořák MilanSvinná6200:25:25-
16MB4190Kalousek JanSK Žamberk4100:26:30-
17MB4539Jaško BartolomějSvinná4200:28:18-
18MB468Zachař JaroslavSvinná5200:28:52-
19MB4780Nejedlý BohumírBedla Team5300:32:12-
20MB4881Kopecký MiroslavXXX6100:32:12-
Ženy do 34 let (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1746Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:07-
2ZA2823Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:57-
3ZA2927Dostálková LenkaTěchonín7700:21:12-
4ZA4278Pecháčková PetraXXX8200:27:06-
Ženy nad 35 let (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3219Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:35-
2ZB3422Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:25-
3ZB3887Coufalová MajkaLitomyšl5700:25:33-
4ZB4440Houdová MirkaSvinná6700:28:18-
5ZB49200Novotná DanaSvinná5900:33:51-
-ZB-82Zadinová VlastaBedla Team51DNF-
Trať 100 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1145Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:00:20-
2M1241Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:21-
3M1363Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:21-
4M1455Šalda MichalČeské Libchavy9700:00:21-
5M151Hanušová AničkaSvinná9700:00:22-
6M164Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:00:27-
7M176Krmela MartinSvinná9800:00:28-
8M1856Hanušová MartinaPraha9700:00:28-
9M1944Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:29-
10M11035Hác DanielSDH Svinná9900:00:31-
11M11142Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:32-
12M11231Langová EliškaSvinná0000:00:53-
13M11350Jaško DanielXXX0100:00:57-
14M11425Zachařová MarcelaSvinná0100:01:07-
15M11564Kopecká KláraSvinná0200:01:20-
Trať 600 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2132Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:02:13-
2Ž2251Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:17-
3Ž2343Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:02:24-
4Ž2452Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:32-
5Ž2533Heger MarekKozlov9300:02:36-
6Ž2657Maříková LenkaPraha9500:02:43-
7Ž2749Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:02:45-
8Ž289Kopecký JanXXX9000:02:48-
9Ž292Hanušová TerezaXXX9600:02:49-
10Ž21054Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:02:56-
11Ž2113Němcová VeronikaSvinná9400:03:02-
12Ž21234Hácová RomanaXXX9300:03:13-
13Ž21379Kopecká LucieXXX9500:03:16-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3169Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:50-
2Ž3267Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:07:08-
3Ž3368Večeře TomášAtletika Polička9000:07:32-
4Ž3448Morkes RadekSKI Česká Třebová8900:07:56-
5Ž3547Morkes MichalSKI Česká Třebová9100:07:57-
6Ž3618Voleský MartinSKI Česká Třebová9100:08:03-
7Ž3772Siegel JakubAC Choceň9200:08:25-
8Ž3889Kunst MichalSKI Česká Třebová8900:08:42-
9Ž3961Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:45-
10Ž31060Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:08:57-
11Ž3117Pecháček JanSvinná9000:09:13-
12Ž31277Kopecký MartinČeská Třebová9000:09:17-
13Ž31315Voleská VeronikaSKI Česká Třebová9200:09:17-
14Ž31416Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:09:47-
15Ž31591Houdová MartinaXXX8800:10:03-
16Ž31653Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:10:20-
17Ž31785Ptáček RomanFK Česká Třebová9100:10:34-
18Ž31866Jiskra OndřejBK Vysoké Mýto9200:10:36-
19Ž31920Jurečková JanaISCAREX Česká Třebová9000:11:05-
20Ž32059Maříková AndreaPraha9200:12:41-
Trať 4,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:15:18-
2MA276Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:33-
3MA374Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:15:48-
1MB462Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:52-
2MB573Siegel JosefSpartak Choceň5800:16:03-
4MA626Bogdał PawełMiędzygórze Polska7600:16:30-
5MA714Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:35-
6MA821Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:17:05-
7MA930Hordějčuk VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí8700:17:09-
8MA1023Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:17:13-
3MB1170Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:17:16-
9MA1228Bielčik PetrLichkov7100:17:35-
4MB1338Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:45-
10MA1458Bartoň EduardSK Štíty8500:17:51-
11MA1595Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:17:55-
5MB1697Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:18:03-
1ZA1746Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:07-
12MA1886Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:36-
6MB1983Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:46-
13MA2013Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:45-
14MA2171Tomšů PetrMlýn Janderov6400:19:52-
15MA2217Pecháček OndřejSvinná8600:19:58-
7MB2324Ehrig RudolfSemanín4800:20:17-
8MB2488Vytlačil BedřichSvinná SDM5500:20:27-
9MB2596Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:20:40-
16MA2665Kopecký MilanSvinná7300:20:46-
10MB2710Pecháček VratislavSvinná6000:20:51-
2ZA2823Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:57-
3ZA2927Dostálková LenkaTěchonín7700:21:12-
11MB3029Bielčik JindřichLichkov4000:21:14-
12MB3184Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:21:30-
1ZB3219Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:35-
13MB3393Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:22:12-
2ZB3422Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:25-
17MA3511Krmela JiříSvinná8600:24:28-
14MB3694Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:12-
15MB375Dvořák MilanSvinná6200:25:25-
3ZB3887Coufalová MajkaLitomyšl5700:25:33-
18MA3936Jaško MichalSvinná7500:25:59-
19MA4012Krmela JakubSvinná8800:26:20-
16MB4190Kalousek JanSK Žamberk4100:26:30-
4ZA4278Pecháčková PetraXXX8200:27:06-
20MA4375Houda JaroslavXXX6400:27:19-
4ZB4440Houdová MirkaSvinná6700:28:18-
17MB4539Jaško BartolomějSvinná4200:28:18-
18MB468Zachař JaroslavSvinná5200:28:52-
19MB4780Nejedlý BohumírBedla Team5300:32:12-
20MB4881Kopecký MiroslavXXX6100:32:12-
5ZB49200Novotná DanaSvinná5900:33:51-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód