hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Orlická běžecká liga mládeže

ročník 2007

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I r. 1998 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč981301,121512/15 záv.
2Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší991198,141412/14 záv.
3Gregora JakubLanškroun981053,221212/12 záv.
4Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí99943,531212/12 záv.
5Večeř PetrTJ Jiskra Králíky99901,451312/13 záv.
6Vondra VojtěchSKI klub Česká Třebová98868,3599/9 záv.
7Švéda RomanTJ Jiskra Králíky99836,831212/12 záv.
8Svatoš JanSKI klub Česká Třebová98609,1888/8 záv.
9Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč98492,5288/8 záv.
10Valenta AdamSpartak OEZ Letohrad98388,2555/5 záv.
11Mikyska TomášSK Žamberk00279,7533/3 záv.
12Polák DanielFenix Ski team Jeseník98275,6233/3 záv.
13Stehno FilipKKL Hlinsko99265,6433/3 záv.
14Bráblík MichalFenix Jeseník98242,5333/3 záv.
15Remeš VojtěchSKI Skuhrov98242,3233/3 záv.

Nejmladší žákyně I r. 1998 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší991315,221712/17 záv.
2Dvořáčková LucieAC Choceň981186,721712/17 záv.
3Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto981177,221312/13 záv.
4Svobodová EditaPardubice98942,91412/14 záv.
5Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová99798,331212/12 záv.
6Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto00490,6599/9 záv.
7Václavková HanaDlouhá Třebová99397,081010/10 záv.
8Vondrová SimonaLetohrad98321,5644/4 záv.
9Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov99319,9744/4 záv.
10Adamcová DominikaSpartak OEZ Letohrad99292,2644/4 záv.
11Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad98264,2144/4 záv.
12Snítilová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad99248,3633/3 záv.
13Faltusová KateřinaSpartak OEZ Letohrad99247,233/3 záv.
14Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad98243,933/3 záv.
15Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad98223,333/3 záv.

Nejmladší žáci II r. 1996 - 1997 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Halbrštát TomášAC Choceň961310,151212/12 záv.
2Václavek JanDlouhá Třebová961229,291312/13 záv.
3Večeř MilanTJ Jiskra Králíky961080,11412/14 záv.
4Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad617,4477/7 záv.
5Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí97531,377/7 záv.
6Bárnet MiroslavSpartak OEZ Letohrad96414,4855/5 záv.
7Holubář BartolomějSpartak OEZ Letohrad96373,0744/4 záv.
8Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad97351,8544/4 záv.
9Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad97322,4444/4 záv.
10Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad96315,1944/4 záv.
11Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad96303,0333/3 záv.
12Doskočil JanAC Vysoké Mýto97301,7633/3 záv.
13Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí97276,4244/4 záv.
14Strnad TomášSpartak OEZ Letohrad97199,244/4 záv.
15Adamec MatoušAC Choceň97190,3422/2 záv.

Nejmladší žákyně II r. 1996 - 1997 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Couralová SimonaJiskra Vír961264,751412/14 záv.
2Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová971240,481712/17 záv.
3Čerenkova DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší961174,041512/15 záv.
4Dvořáčková KristýnaAC Choceň96853,441412/14 záv.
5Poláková AnnaAC Choceň97723,591212/12 záv.
6Hanušová VeronikaAC Choceň97636,4677/7 záv.
7Leinweberová DenisaAtletika Polička97566,6977/7 záv.
8Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad96438,555/5 záv.
9Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad97401,0255/5 záv.
10Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad96359,0244/4 záv.
11Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad97277,9144/4 záv.
12Prachařová EvaAC Choceň97273,7944/4 záv.
13Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto96231,0333/3 záv.
14Soldánová BeátaTJ Svitavy97207,2633/3 záv.
15Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách96203,1922/2 záv.

Mladší žáci r. 1994 - 1995 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší951263,931312/13 záv.
2Vondra DavidLetohrad941186,51212/12 záv.
3Friš JanSKI Klub Česká Třebová951158,811512/15 záv.
4Smolák PetrBK Vysoké Mýto941041,861111/11 záv.
5Lakota AntonínAC Choceň95844,771111/11 záv.
6Polák ŠtěpánAC Choceň95601,5799/9 záv.
7Prachař DavidAC Choceň94591,3788/8 záv.
8Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad94352,0444/4 záv.
9Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník94286,5633/3 záv.
10Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad95244,4144/4 záv.
11Komínek JiříLitomyšl94242,7544/4 záv.
12Frydrych JakubAC Choceň95238,6977/7 záv.
13Voleský KryštofVysoké Mýto95230,4833/3 záv.
14Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí95221,4733/3 záv.
15Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice94197,3522/2 záv.

Mladší žákyně r. 1994 - 1995 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vytlačilová TerezaAtletika Polička951360,891412/14 záv.
2Civišová AnnaAC Choceň95803,121010/10 záv.
3Tesařová HedvikaAC Choceň94750,7888/8 záv.
4Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky94705,41312/13 záv.
5Bártová KristýnaAtletika Choceň95538,1966/6 záv.
6Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad95476,6955/5 záv.
7Střihavková LucieSpartak OEZ Letohrad410,155/5 záv.
8Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě94310,5533/3 záv.
9Tancerová KateřinaSokol Přísnotice95287,8533/3 záv.
10Ulrichová AlenaSK Nové Město nad Metují94215,822/2 záv.
11Pařilová NikolaAK Moravská Třebová94197,6422/2 záv.
12Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto94188,622/2 záv.
13Gregorová AdélaMARS Svratka94183,8922/2 záv.
14Caldová AdélaAtletika Albrechtice94183,2822/2 záv.
15Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová95181,2933/3 záv.

Starší žáci r. 1992 - 1993 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí931219,961512/15 záv.
2Siegel JakubAC Choceň921156,151111/11 záv.
3Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí931151,771212/12 záv.
4Mohelník PetrAtletika Polička921063,461212/12 záv.
5Halanič JakubTJ Jiskra Králíky92923,531010/10 záv.
6Divíšek JanTJ Jiskra Králíky93922,271312/13 záv.
7Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí92355,244/4 záv.
8Vinduška PetrAtletika Albrechtice335,4344/4 záv.
9Kabrhel TomášDTC Litomyšl92328,7844/4 záv.
10Trávníček MatějMARS Svratka92203,3622/2 záv.
11Staněk TomášOsík Litomyšl92176,922/2 záv.
12Heger MarekSKI klub Česká Třebová93157,0233/3 záv.
13Exler LiborSK Žamberk92155,6322/2 záv.
14Suchodol JiříKB OEZ Letohrad92147,6233/3 záv.
15Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad93143,8433/3 záv.

Starší žákyně r. 1992 - 1993 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová931235,981212/12 záv.
2Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky931134,831412/14 záv.
3Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto93908,931212/12 záv.
4Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová93867,2799/9 záv.
5Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová93826,7888/8 záv.
6Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová92302,1433/3 záv.
7Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě93236,2522/2 záv.
8Satoriová MartinaSpartak OEZ Letohrad92184,9222/2 záv.
9Kulhavá ŠárkaOB Sokol Žamberk93181,9222/2 záv.
10Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad92176,3322/2 záv.
11Langrová LudmilaAtletika Albrechtice93176,0522/2 záv.
12Tomanová VeronikaSpartak OEZ Letohrad93117,3922/2 záv.
13Kvašinská PavlaNový Věk TT93104,4111/1 záv.
14Schejbalová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9398,8411/1 záv.
15Kubíčková TerezaSK Nové Město nad Metují9297,9311/1 záv.

Dorostenci r. 1990 - 1991 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Večeře TomášAtletika Polička901238,341212/12 záv.
2Nechvíl PetrAC Choceň911197,861912/19 záv.
3Kopecký JanAC Vysoké Mýto901174,061212/12 záv.
4Nikl LukášAC Choceň911070,991212/12 záv.
5Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí91746,388/8 záv.
6Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí91730,4188/8 záv.
7Dudek MilanJiskra Ústí nad Orlicí91352,7244/4 záv.
8Syrovátka JakubAC Pardubice91351,6244/4 záv.
9Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad90289,4633/3 záv.
10Vařeka MartinŽamberk91180,3822/2 záv.
11Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice91176,922/2 záv.
12Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad90137,2622/2 záv.
13Záveský MarekOB Česká Třebová90126,422/2 záv.
14Svoboda PetrKKL Hlinsko91115,6922/2 záv.
15Vitner PetrJihlava90107,5211/1 záv.

Dorostenky r. 1990 - 1991 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší911061,921010/10 záv.
2Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová91751,7888/8 záv.
3Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91691,1677/7 záv.
4Kůtová EliškaAC Choceň90480,5277/7 záv.
5Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová90420,0355/5 záv.
6Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší99313,3233/3 záv.
7Vlčková ZuzanaAtletika Polička91308,7533/3 záv.
8Sontáková LenkaAtletika Albrechtice91272,3933/3 záv.
9Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91249,4333/3 záv.
10Maršánová LucieJihlava90201,1722/2 záv.
11Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad90169,6822/2 záv.
12Vévodová MartinaAK Perná90119,9711/1 záv.
13Davidová RomanaKB OEZ Letohrad90109,6111/1 záv.
14Krchová ZuzanaUSK Praha90109,511/1 záv.
15Palupčíková NikolaOlympia Bruntál91107,9111/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.3.2007Choceňský kros154
18.3.2007Okolo Trusnova170
24.3.2007Saucony Litomyšlská dvanáctka164
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
4.5.2007Běh na Rozálku198
6.5.2007Běh Javorkou255
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
27.5.2007Nekořský kros86
16.6.2007Knířovský běh104
12.8.2007Černovírský kros148
26.8.2007Běh Svinnou182
22.9.2007Králický Lískovec110
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
21.10.2007Ve stopě Líšnické patnáctky156
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2007Malá cena Velké Verandy231