1.5.2004, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
1.5.2023 | Běh kolem poličských hradeb | 324 |
1.5.2022 | Běh kolem poličských hradeb | 227 |
28.9.2021 | Běh kolem poličských hradeb | 157 |
1.5.2020 | Běh kolem poličských hradeb | - |
1.5.2019 | Běh kolem poličských hradeb | 321 |
1.5.2018 | Běh kolem poličských hradeb | 362 |
1.5.2017 | Běh kolem poličských hradeb | 361 |
1.5.2016 | Běh kolem poličských hradeb | 319 |
1.5.2015 | Běh kolem poličských hradeb | 384 |
1.5.2014 | Běh kolem poličských hradeb | 339 |
1.5.2013 | Běh kolem poličských hradeb | 351 |
1.5.2012 | Běh kolem poličských hradeb | 353 |
1.5.2011 | Běh kolem poličských hradeb | 255 |
1.5.2010 | Běh kolem poličských hradeb | 265 |
1.5.2009 | Běh kolem poličských hradeb | 297 |
1.5.2008 | Běh kolem poličských hradeb | 247 |
1.5.2007 | Běh kolem poličských hradeb | 269 |
1.5.2006 | Běh kolem poličských hradeb | 224 |
1.5.2005 | Běh kolem poličských hradeb | 294 |
1.5.2003 | Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník | 253 |
1.5.2002 | Běh kolem poličských hradeb | 319 |
1.5.2001 | Běh kolem poličských hradeb | 225 |
1.5.2000 | Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník | - |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Štyndl Miroslav | 57 | 21 |
Nechvíl Petr | 91 | 20 |
Večeře Tomáš | 90 | 20 |
Sejkora Karel | 88 | 18 |
Schauerová Lenka | 88 | 18 |
Šimůnek Jan | 03 | 16 |
Šutera Josef | 79 | 16 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 15 |
Šimůnek Jan | 82 | 15 |
Pešlová Ivana | 63 | 15 |
Klepárník Otakar | 57 | 15 |
Červ Jakub | 89 | 15 |
Gdula Petr | 61 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 15 |
Stránský Aleš | 60 | 15 |
Cvrček Martin | 79 | 14 |
Jirásková Eva | 64 | 14 |
Smolák Petr | 94 | 14 |
Ožana Václav | 64 | 14 |
Sontáková Lenka | 91 | 14 |
Krátká Anna | 69 | 13 |
Fiedler Jan | 56 | 13 |
Frydrychová Eliška | 01 | 13 |
Šimůnková Pavla | 77 | 13 |
Řemínek Matěj | 86 | 12 |
Boháč Bonifác | 01 | 12 |
Peterková Veronika | 84 | 12 |
Stránská Adéla | 91 | 12 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Šimůnek Jan | 49 | 12 |
Smoláková Alexandra | 98 | 12 |
Borek Petr | 70 | 12 |
Červ Miloslav | 50 | 12 |
Jelínek Matěj | 42 | 12 |
Lorenc Tomáš | 86 | 12 |
Smoláková Valérie | 93 | 12 |
Lakota Antonín | 95 | 11 |
Boháč Pankrác | 06 | 11 |
Matyášová Jana | 65 | 11 |
Brychtová Veronika | 10 | 11 |
Klímová Ivana | 87 | 11 |
Hubáček Petr | 78 | 11 |
Chlubna Jan | 84 | 11 |
Vondra Vojtěch | 98 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 11 |
Stránská Michaela | 97 | 11 |
Horáček Michal | 75 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Pulgretová Kateřina | 99 | 10 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 13 | 29 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:00:20 | 0,00 |
2 | Ž1 | 15 | 90 | Dvořáková Kristýna | Polička | 00 | 00:00:21 | 0,00 |
3 | Ž1 | 19 | 41 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:21 | 0,00 |
4 | Ž1 | 21 | 61 | Dvořáková Marie | Polička | 00 | 00:00:23 | 0,00 |
5 | Ž1 | 25 | 76 | Kozáčková Karolína | Polička | 99 | 00:00:24 | 0,00 |
6 | Ž1 | 26 | 19 | Lněničková Martina | Dolní Počernice | 01 | 00:00:26 | 0,00 |
7 | Ž1 | 28 | 89 | Kabelková Petra | Polička | 00 | 00:00:27 | 0,00 |
8 | Ž1 | 31 | 18 | Vindušková Barbara | Atletika Albrechtice | 01 | 00:00:30 | 0,00 |
9 | Ž1 | 34 | 30 | Flídrová Bára | AC Choceň | 01 | 00:00:31 | 0,00 |
10 | Ž1 | 35 | 32 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:32 | 0,00 |
11 | Ž1 | 37 | 87 | Šafářová Natálie | Polička | 01 | 00:00:33 | 0,00 |
12 | Ž1 | 39 | 69 | Štolová Barbora | Polička | 01 | 00:00:35 | 0,00 |
13 | Ž1 | 40 | 77 | Moravcová Rozálie | Polička | 02 | 00:00:36 | 0,00 |
14 | Ž1 | 44 | 73 | Štulpová Filipa | TJ Svitavy | 01 | 00:00:44 | 0,00 |
15 | Ž1 | 45 | 33 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:45 | 0,00 |
16 | Ž1 | 47 | 63 | Pešlová Eliška | TJ Svitavy | 01 | 00:01:11 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 22 | 50 | Červený Radek | Polička | 00 | 00:00:23 | 0,00 |
2 | M1 | 23 | 63 | Boháček Lukáš | Pardubice | 01 | 00:00:24 | 0,00 |
3 | M1 | 27 | 44 | Augustin Filip | Polička | 00 | 00:00:26 | 0,00 |
4 | M1 | 30 | 49 | Metelka Ondřej | Týniště nad Orlicí | 01 | 00:00:30 | 0,00 |
5 | M1 | 32 | 81 | Šafář Vojtěch | Polička | 01 | 00:00:31 | 0,00 |
6 | M1 | 33 | 28 | Tropp Marek | Hradec Králové | 01 | 00:00:31 | 0,00 |
7 | M1 | 36 | 71 | Pešl František | TJ Svitavy | 01 | 00:00:33 | 0,00 |
8 | M1 | 38 | 92 | Měšťan Ondřej | Praha | 01 | 00:00:33 | 0,00 |
9 | M1 | 41 | 60 | Bros František | Polička | 01 | 00:00:40 | 0,00 |
10 | M1 | 42 | 79 | Prokopec Radim | Polička | 01 | 00:00:40 | 0,00 |
11 | M1 | 43 | 54 | Lajžner Marek | Polička | 02 | 00:00:43 | 0,00 |
12 | M1 | 46 | 65 | Valentík Tomáš | Olomouc | 02 | 00:00:55 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 40 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:16 | 0,00 |
2 | Ž2 | 3 | 9 | Bílá Zdeňka | Nový Věk Trusnov | 99 | 00:00:16 | 0,00 |
3 | Ž2 | 5 | 86 | Šafářová Kristýna | Polička | 98 | 00:00:17 | 0,00 |
4 | Ž2 | 7 | 44 | Sabolčíková Adéla | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:18 | 0,00 |
5 | Ž2 | 9 | 52 | Hergl Anja | Mnichov | 99 | 00:00:19 | 0,00 |
6 | Ž2 | 17 | 81 | Štejdířová Markéta | Polička | 99 | 00:00:21 | 0,00 |
7 | Ž2 | 20 | 75 | Štulpová Julie | TJ Svitavy | 99 | 00:00:22 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 74 | Ondráček Daniel | Litomyšl | 98 | 00:00:16 | 0,00 |
2 | M2 | 4 | 55 | Švanda Štěpán | Polička | 98 | 00:00:17 | 0,00 |
3 | M2 | 6 | 18 | Mužík Jan | Polička | 98 | 00:00:18 | 0,00 |
4 | M2 | 8 | 95 | Šlezinger Jiří | Polička | 98 | 00:00:18 | 0,00 |
5 | M2 | 10 | 10 | Šimek Jakub | Polička | 98 | 00:00:19 | 0,00 |
6 | M2 | 11 | 9 | Šimek Matěj | Polička | 98 | 00:00:20 | 0,00 |
7 | M2 | 12 | 68 | Kozel David | Polička | 99 | 00:00:20 | 0,00 |
8 | M2 | 14 | 59 | Bros Václav | Polička | 99 | 00:00:20 | 0,00 |
9 | M2 | 15 | 66 | Dvořák Petr | Polička | 98 | 00:00:21 | 0,00 |
10 | M2 | 18 | 46 | Teplý Jan | Atletika Polička | 99 | 00:00:21 | 0,00 |
11 | M2 | 24 | 84 | Navrátil Tadeáš | Polička | 99 | 00:00:24 | 0,00 |
12 | M2 | 29 | 53 | Lajžner David | Polička | 99 | 00:00:29 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 7 | 54 | Stránská Michaela | Česká Třebová | 97 | 00:01:48 | 0,00 |
2 | Ž3 | 8 | 51 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:01:49 | 0,00 |
3 | Ž3 | 11 | 35 | Flídrová Klára | AC Choceň | 97 | 00:01:56 | 0,00 |
4 | Ž3 | 12 | 21 | Kozlová Karolína | Polička | 97 | 00:01:58 | 0,00 |
5 | Ž3 | 13 | 53 | Hergl Mája | Mnichov | 97 | 00:01:58 | 0,00 |
6 | Ž3 | 15 | 43 | Sabolčíková Natalie | BK Vysoké Mýto | 97 | 00:02:07 | 0,00 |
7 | Ž3 | 16 | 77 | Nehodová Lenka | Polička | 97 | 00:02:08 | 0,00 |
8 | Ž3 | 17 | 15 | Tobýšková Kateřina | Polička | 97 | 00:02:09 | 0,00 |
9 | Ž3 | 18 | 92 | Vacková Barbora | Polička | 97 | 00:02:11 | 0,00 |
10 | Ž3 | 20 | 64 | Roušarová Andrea | Polička | 97 | 00:02:11 | 0,00 |
11 | Ž3 | 22 | 71 | Prokopcová Karolína | Polička | 97 | 00:02:26 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 10 | 69 | Weber David | Polička | 97 | 00:01:51 | 0,00 |
2 | M3 | 14 | 51 | Červený Ladislav | Polička | 97 | 00:02:03 | 0,00 |
3 | M3 | 19 | 41 | Kouřil Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:02:11 | 0,00 |
4 | M3 | 21 | 85 | Dolanský Dominik | TJ Svitavy | 97 | 00:02:22 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž4 | 1 | 60 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:01:38 | 11,00 |
2 | Ž4 | 2 | 38 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:38 | 9,00 |
3 | Ž4 | 3 | 1 | Greplová Alžběta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 95 | 00:01:39 | 8,00 |
4 | Ž4 | 4 | 59 | Bobková Veronika | Litomyšl | 95 | 00:01:40 | 7,00 |
5 | Ž4 | 5 | 42 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:01:44 | 6,00 |
6 | Ž4 | 6 | 62 | Pešlová Zuzana | TJ Svitavy | 96 | 00:01:48 | 5,00 |
7 | Ž4 | 9 | 74 | Křesťanová Valérie | SK Reinpo Žďár nad Sázavou | 96 | 00:01:50 | 4,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 5 | 39 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:31 | 11,00 |
2 | M4 | 6 | 2 | Vašík Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 95 | 00:03:33 | 9,00 |
3 | M4 | 7 | 26 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:33 | 8,00 |
4 | M4 | 8 | 1 | Roušar Mario | Polička | 95 | 00:03:34 | 7,00 |
5 | M4 | 9 | 76 | Omasta Miroslav | TJ - Svitavy | 95 | 00:03:35 | 6,00 |
6 | M4 | 12 | 3 | Mysař Tomáš | Schmier klub Nové Město na Moravě | 96 | 00:03:46 | 5,00 |
7 | M4 | 13 | 6 | Beneš Viktor | TJ Nové Město na Moravě | 96 | 00:03:54 | 4,00 |
8 | M4 | 14 | 83 | Kolena Jan | TJ Svitavy | 95 | 00:03:55 | 3,00 |
9 | M4 | 16 | 37 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:01 | 2,00 |
10 | M4 | 17 | 80 | Lidmila Ladislav | TJ - Svitavy | 95 | 00:04:07 | 1,00 |
11 | M4 | 19 | 77 | Anýž Lukáš | TJ Svitavy | 96 | 00:04:09 | 0,00 |
12 | M4 | 24 | 5 | Konečný Matouš | Schmier klub Nové Město na Moravě | 96 | 00:04:19 | 0,00 |
13 | M4 | 25 | 78 | Blažejovský Patrik | TJ Svitavy | 96 | 00:04:21 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž5 | 1 | 3 | Košíková Tereza | Schmier klub Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:13 | 11,00 |
2 | Ž5 | 2 | 80 | Marshallová Petra | Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:14 | 9,00 |
3 | Ž5 | 3 | 22 | Troppová Kateřina | Hradec Králové | 94 | 00:03:21 | 8,00 |
4 | Ž5 | 4 | 4 | Karasová Martina | Schmier klub Nové Město na Moravě | 94 | 00:03:24 | 7,00 |
5 | Ž5 | 10 | 39 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:36 | 6,00 |
6 | Ž5 | 11 | 50 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:03:37 | 5,00 |
7 | Ž5 | 15 | 84 | Dvořáková Veronika | TJ Svitavy | 93 | 00:03:58 | 4,00 |
8 | Ž5 | 18 | 28 | Slováková Zuzana | Nové Město na Moravě | 94 | 00:04:08 | 3,00 |
9 | Ž5 | 20 | 85 | Nemšovská Kristina | TJ Svitavy | 94 | 00:04:11 | 2,00 |
10 | Ž5 | 21 | 48 | Kadeřábková Lucie | Mars Svratka | 93 | 00:04:13 | 1,00 |
11 | Ž5 | 22 | 20 | Lněničková Michaela | Polička | 94 | 00:04:14 | 0,00 |
12 | Ž5 | 23 | 72 | Zajíčková Petra | Žďár - Reinpo | 94 | 00:04:19 | 0,00 |
13 | Ž5 | 26 | 92 | Šlezingerová Veronika | neregistrována | 94 | 00:04:42 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 11 | Ostrejš Jan | Nové Město na Moravě | 91 | 00:03:01 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 13 | Dostál Mirek | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:03:05 | 9,00 |
3 | MM | 3 | 12 | Buchta Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:03:07 | 8,00 |
4 | MM | 4 | 30 | Propper Miroslav | Sádek | 91 | 00:03:13 | 7,00 |
5 | MM | 10 | 38 | Mundok Marian | Rakovník | 91 | 00:03:19 | 6,00 |
6 | MM | 15 | 15 | Mrkos Michal | Schmier klub Nové Město na Moravě | 92 | 00:03:24 | 5,00 |
7 | MM | 18 | 89 | Pospíšil Dominik | TJ - Svitavy | 92 | 00:03:25 | 4,00 |
8 | MM | 19 | 56 | Gdula Lukáš | Hvězda AFK Pardubice | 91 | 00:03:26 | 3,00 |
9 | MM | 24 | 100 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:03:29 | 2,00 |
10 | MM | 27 | 34 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:31 | 1,00 |
11 | MM | 29 | 14 | Janíček Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 92 | 00:03:34 | 0,00 |
12 | MM | 33 | 73 | Dvořák Ivoš | Atletika Polička | 91 | 00:03:40 | 0,00 |
13 | MM | 34 | 32 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:03:41 | 0,00 |
14 | MM | 55 | 93 | Peréz Ondřej | SK Reinpo Žďár nad Sázavou | 91 | 00:04:04 | 0,00 |
15 | MM | 62 | 29 | Bednář Miroslav | Sádek | 92 | 00:04:45 | 0,00 |
16 | MM | 64 | 49 | Nehoda Petr | Polička | 92 | 00:04:46 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 8 | 10 | Krejčí Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:03:17 | 11,00 |
2 | ŽS | 9 | 11 | Pospíšilová Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:03:18 | 9,00 |
3 | ŽS | 12 | 12 | Košíková Vendula | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:03:19 | 8,00 |
4 | ŽS | 25 | 54 | Karlová Veronika | Nový Věk Trusnov | 90 | 00:03:29 | 7,00 |
5 | ŽS | 32 | 67 | Vacková Barbora | Žďár - Reinpo | 90 | 00:03:37 | 6,00 |
6 | ŽS | 45 | 36 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:03:48 | 5,00 |
7 | ŽS | 63 | 38 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:04:46 | 4,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 23 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:03:30 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 43 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:32 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 16 | Schmier Petr | Schmier klub Nové Město na Moravě | 90 | 00:03:39 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 68 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:03:42 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 91 | Peníz Kamil | SK reinpo Žďár nad Sázavou | 89 | 00:03:50 | 6,00 |
6 | MS | 6 | 94 | Koutný Martin | Atletika Polička | 90 | 00:03:54 | 5,00 |
7 | MS | 7 | 96 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 00:03:59 | 4,00 |
8 | MS | 11 | 86 | Adel Filip | SK Reinpo Žďár nad Sázavou | 90 | 00:04:20 | 3,00 |
9 | MS | 13 | 99 | Sklenář Jakub | Nové Město na Moravě | 90 | 00:04:28 | 2,00 |
10 | MS | 14 | 35 | Bašarin Tomáš | AC Choceň | 90 | 00:04:34 | 1,00 |
11 | MS | 16 | 17 | Konar Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 90 | 00:04:41 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 41 | Skořepa Jakub | Nové Město na Moravě | 87 | 00:07:20 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 69 | Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:07:31 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 22 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:07:32 | 8,00 |
4 | MD | 4 | 82 | Klička Ondřej | TJ Svitavy | 88 | 00:07:34 | 7,00 |
5 | MD | 5 | 42 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:07:49 | 6,00 |
6 | MD | 6 | 51 | Kourek Lukáš | Nové Město na Moravě | 88 | 00:07:50 | 5,00 |
7 | MD | 7 | 24 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:08:02 | 4,00 |
8 | MD | 8 | 25 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:09:04 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 8 | 24 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:04:02 | 11,00 |
2 | ŽD | 9 | 13 | Klímová Ivana | Schmier klub Nové Město na Moravě | 87 | 00:04:03 | 9,00 |
3 | ŽD | 10 | 14 | Fialová Tereza | Schmier klub Nové Město na Moravě | 88 | 00:04:12 | 8,00 |
4 | ŽD | 12 | 51 | Slonková Lenka | Nové Město na Moravě | 88 | 00:04:20 | 7,00 |
5 | ŽD | 15 | 57 | Slonková Iva | Nové Město na Moravě | 88 | 00:04:36 | 6,00 |
6 | ŽD | 17 | 66 | Mazlová Markéta | SK Reinpo Žďár nad Sázavou | 88 | 00:05:01 | 5,00 |
7 | ŽD | 18 | 68 | Řezníčková Lada | SK Reinpo Žďár nad Sázavou | 88 | 00:05:27 | 4,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 41 | Skořepa Jakub | Nové Město na Moravě | 87 | 00:07:20 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 69 | Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:07:31 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 22 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:07:32 | 8,00 |
4 | MD | 4 | 82 | Klička Ondřej | TJ Svitavy | 88 | 00:07:34 | 7,00 |
5 | MD | 5 | 42 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:07:49 | 6,00 |
6 | MD | 6 | 51 | Kourek Lukáš | Nové Město na Moravě | 88 | 00:07:50 | 5,00 |
7 | MD | 7 | 24 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:08:02 | 4,00 |
8 | MD | 8 | 25 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:09:04 | 3,00 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.