Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

10.3.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 10.3.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Místo konání

zimní stadion (areál baseball), Choceň
10.00 - 11.45 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 11.00 hodin v místě startu

Startovné

žactvo 5 Kč
dorost a dospělí 20 Kč

Popis tratě

Délka: 7,8 km (muži), 3,9 (ženy), ostatní méně
polní a lesní cesty s převýšením

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jaromír Kopecký
Mikoláše Alše 1583
565 01 Choceň
tel. 465 471 995

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně 1998 a mladší (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2253Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:17-
2Ž2354Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:21-
3Ž2556Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:23-
4Ž2957Svobodová EditaPardubice9800:02:42-
5Ž21158Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:47-
6Ž21559Dunajová SimonaChoceň9900:02:55-
7Ž21661Járová TerezaHvězda Pardubice9800:02:57-
8Ž21764Sedláčková LucieDDM Týniště nad Orlicí9800:02:59-
9Ž21866Jandová PavlínaHvězda Pardubice9900:03:04-
10Ž21968Mirovská DianaDDM Týniště nad Orlicí9800:03:09-
11Ž22070Jirsová NelaDDM Týniště nad Orlicí9900:03:11-
12Ž22271Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:21-
13Ž22373Rydrochová AnetaDDM Týniště nad Orlicí9800:03:25-
14Ž22474Lakotová TerezaAC Choceň0000:03:29-
15Ž22575Novotná PetraAC Choceň9800:03:32-
16Ž22776Šedová TerezaSruby0300:04:30-
17Ž23077Čejková MarieAC Choceň0400:06:07-
Předžáci 1998 a mladší (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2178Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:15-
2M2479Brožek LukášBasketbalový klub Choceň9800:02:22-
3M2680Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:26-
4M2781Procházka MichalDDM Týniště nad Orlicí9800:02:37-
5M2882Knypl RomanAC Choceň9900:02:41-
6M21083Ptáček AntonínDDM Týniště nad Orlicí9800:02:46-
7M21284Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:02:50-
8M21385Vacek LukášDDM Týniště nad Orlicí0000:02:51-
9M21486Svoboda JanHvězda Pardubice9900:02:52-
10M22187Metelka OndřejDDM Týniště nad Orlicí0100:03:13-
11M22688Praus MarekDDM Týniště nad Orlicí0100:03:40-
12M22889Šeda FrantišekSruby0400:04:44-
13M22990Jirsa MatějDDM Týniště nad Orlicí0300:05:35-
Nejmladší žáci 1996 - 1997 (trať 550 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31101Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:01-
2M35102Filip OndřejAC Choceň9600:03:17-
3M36103Jaroměřský PatrikDDM Týniště nad Orlicí9600:03:24-
4M37104Tužil OndřejHvězda Pardubice9600:03:32-
5M38105Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:03:34-
6M39106Barták MartinAC Choceň9700:03:35-
7M313107Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:44-
Nejmladší žákyně 1996 - 1997 (trať 550 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3291Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:02-
2Ž3392Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:07-
3Ž3493Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:16-
4Ž31094Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:36-
5Ž31195Baurová DenisaVysoké Mýto9600:03:37-
6Ž31296Poláková AnnaAC Choceň9700:03:43-
7Ž31497Bartošová KarolínaDDM Týniště nad Orlicí9600:03:50-
8Ž31598Růžičková MichaelaHvězda Pardubice9700:04:03-
9Ž31699Sokolovská KateřinaDDM Týniště nad Orlicí9700:04:14-
10Ž317100Bartáková ZuzanaVysoké Mýto9700:06:48-
Mladší žákyně 1994 - 1995 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1108Ulrichová AlenaSK Nové Město nad Metují9400:06:19-
2ŽM2109Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:06:34-
3ŽM3110Tesařová HedvikaAC Choceň9400:06:49-
4ŽM4111Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:06:51-
5ŽM5112Hrdličková AnetaHvězda Pardubice9400:07:34-
6ŽM6113Horáková DenisaHvězda Pardubice9500:08:27-
7ŽM7114Průšová MichaelaHvězda pardubice9500:09:03-
8ŽM8115Plíšková MartinaHvězda Pardubice9400:09:11-
Mladší žáci 1994 - 1995 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1116Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:08:09-
2MM2117Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:08:18-
3MM3118Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:08:19-
4MM4119Vondra DavidLetohrad9400:08:23-
5MM6120Maivald JiříHvězda Pardubice9400:09:04-
6MM7121Lakota AntonínAC Choceň9500:09:06-
7MM8122Prachař DavidAC Choceň9400:09:24-
8MM9123Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:09:32-
9MM10124Polák ŠtěpánAC Choceň9500:10:00-
10MM11125Komínek JiříLitomyšl9400:10:10-
11MM13126Netyma VojtěchHvězda Pardubice9500:10:15-
12MM15127Temňák JiříDDM Týniště nad Orlicí9500:11:02-
13MM17128Veselka RadekDDM Týniště nad Orlicí9500:14:28-
Starší žákyně 1992 - 1993 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS4129Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:08:23-
2ŽS12130Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:12-
3ŽS14131Janatová SimonaHvězda Pardubice9300:10:56-
4ŽS16132Brýdlová KarinaHvězda Pardubice9300:13:13-
Starší žáci 1992 - 1993 (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1133Siegel JakubAC Choceň9200:11:00-
2MS2134Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:11:18-
3MS3135Šubert DanielŠAK Pardubice9300:11:36-
4MS4136Záveský FilipOB Česká Třebová9300:11:44-
5MS5137Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:11:50-
6MS6138Mohelník PetrAtletika Polička9200:11:52-
7MS7139Vávra MichalHvězda SKP Pardubice9300:11:55-
8MS11140Pidrman ZdeněkHvězda Pardubice9300:14:24-
Dorostenci 1990 - 1991 (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8142Večeře TomášAtletika Polička9000:13:51-
2MD9143Nechvíl PetrAC Choceň9100:14:08-
3MD10144Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:14:10-
4MD12145Nikl LukášAC Choceň9100:14:26-
5MD13146Cvejn MilošHvězda SKP Pardubice9100:15:00-
6MD14147Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:15:22-
7MD15148Kadeřávek TomášSKP Duha Lanškroun9100:15:39-
8MD16149Záveský MarekOB Česká Třebová9000:16:24-
Dorostenky 1990 - 1991 (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD4141Kůtová EliškaAC Choceň9000:16:15-
Junioři (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ315Kourek LukášNové Město na Moravě8800:27:13105,60
2MJ916Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:28:0899,05
3MJ1217Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:28:3995,36
4MJ1518Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:29:0192,74
5MJ1719Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:29:1591,07
6MJ1920Sejkora KarelAtletika Polička8800:29:3988,21
7MJ2521Zavřel JiříAC Choceň8900:31:0078,57
8MJ2622Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:31:0977,50
Muži A (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:26:22104,05
2MA224Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:5799,71
3MA425Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:2596,24
4MA626Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:27:4593,77
5MA727Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:27:4993,27
6MA828Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:5792,28
7MA1029Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:28:1190,55
8MA1130Řemínek MatějAC Choceň8600:28:2289,18
9MA1331Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:28:5385,34
10MA1632Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:29:0783,61
11MA1833Šutera JosefAtletika Polička7900:29:2181,87
12MA2034Šmerda JakubAC Choceň7600:29:4379,15
13MA2135Adamec JosefATC Nekoř8100:30:0176,92
14MA2236Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:30:0776,18
15MA2737Dejdar LukášAC Vysoké Mýto8100:31:4464,16
16MA2838Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:1260,69
17MA3239Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:33:1752,64
18MA3440Borovec AlexandrChoceň7600:34:2943,72
19MA3641Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:34:4142,24
20MA3942Šlajs TomášKOB Choceň8300:35:1538,03
21MA4143Poborský PetrEKP Praha7500:35:4434,43
22MA4244Krištof PetrAtletika Polička7500:35:5133,57
23MA4445Kvičera PetrLitoměřice7000:37:2322,17
24MA4546Šmerda ZdeněkChoceň7700:39:207,68
25MA4747Siegel JosefAC Choceň8600:42:340,00
Muži B (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB548Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:34109,59
2MB1449Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:28:56100,15
3MB2350Čechal JaroslavTS Letohrad6100:30:2290,25
4MB3351Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6000:33:3767,81
Muži C (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2452Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:30:51107,52
2MC2954Schwarz JosefSK Chotěboř5500:32:3396,92
3MC3055Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:32:4695,56
4MC3156Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:5095,15
5MC3558Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:34:3184,64
6MC3759Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:34:5182,56
7MC3860Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:34:5582,15
8MC4062Hájek FrantišekFGT Stolany4900:35:2279,34
9MC4363Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:36:5669,57
10MC4665Bielčik JindřichLichkov4000:39:34129,43
11MC4866Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:1623,81
12MC4967Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:45:21104,50
13MC5069Velechovský JiříSAZS Králíky5500:46:438,53
14MC5170Kalousek JanKČT Žamberk4100:54:1666,06
15MC5272Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:26:24100,00
Ženy A (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA22Sárová LucieNové Město na Moravě8800:14:13127,91
2ZA33Poborská HelenaPraha 37800:15:44111,26
3ZA54Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:16:4399,47
4ZA65Schauerová LenkaAtletika Polička8800:17:1291,80
5ZA76Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:3489,27
6ZA87Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:5884,47
7ZA98Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:18:0980,30
8ZA109Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:18:2479,27
9ZA1110Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:0169,80
10ZA1311Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:20:3852,48
Ženy B (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB112Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:14:11132,73
2ZB1213Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:19:4467,27
3ZB1414Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:22:49100,00
Trať 400 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2178Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:15-
1Ž2253Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:17-
2Ž2354Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:21-
2M2479Brožek LukášBasketbalový klub Choceň9800:02:22-
3Ž2556Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:23-
3M2680Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:26-
4M2781Procházka MichalDDM Týniště nad Orlicí9800:02:37-
5M2882Knypl RomanAC Choceň9900:02:41-
4Ž2957Svobodová EditaPardubice9800:02:42-
6M21083Ptáček AntonínDDM Týniště nad Orlicí9800:02:46-
5Ž21158Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:47-
7M21284Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:02:50-
8M21385Vacek LukášDDM Týniště nad Orlicí0000:02:51-
9M21486Svoboda JanHvězda Pardubice9900:02:52-
6Ž21559Dunajová SimonaChoceň9900:02:55-
7Ž21661Járová TerezaHvězda Pardubice9800:02:57-
8Ž21764Sedláčková LucieDDM Týniště nad Orlicí9800:02:59-
9Ž21866Jandová PavlínaHvězda Pardubice9900:03:04-
10Ž21968Mirovská DianaDDM Týniště nad Orlicí9800:03:09-
11Ž22070Jirsová NelaDDM Týniště nad Orlicí9900:03:11-
10M22187Metelka OndřejDDM Týniště nad Orlicí0100:03:13-
12Ž22271Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:21-
13Ž22373Rydrochová AnetaDDM Týniště nad Orlicí9800:03:25-
14Ž22474Lakotová TerezaAC Choceň0000:03:29-
15Ž22575Novotná PetraAC Choceň9800:03:32-
11M22688Praus MarekDDM Týniště nad Orlicí0100:03:40-
16Ž22776Šedová TerezaSruby0300:04:30-
12M22889Šeda FrantišekSruby0400:04:44-
13M22990Jirsa MatějDDM Týniště nad Orlicí0300:05:35-
17Ž23077Čejková MarieAC Choceň0400:06:07-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1108Ulrichová AlenaSK Nové Město nad Metují9400:06:19-
2ŽM2109Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:06:34-
3ŽM3110Tesařová HedvikaAC Choceň9400:06:49-
4ŽM4111Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:06:51-
5ŽM5112Hrdličková AnetaHvězda Pardubice9400:07:34-
6ŽM6113Horáková DenisaHvězda Pardubice9500:08:27-
7ŽM7114Průšová MichaelaHvězda pardubice9500:09:03-
8ŽM8115Plíšková MartinaHvězda Pardubice9400:09:11-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1116Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:08:09-
2MM2117Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:08:18-
3MM3118Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:08:19-
4MM4119Vondra DavidLetohrad9400:08:23-
1ŽS4129Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:08:23-
5MM6120Maivald JiříHvězda Pardubice9400:09:04-
6MM7121Lakota AntonínAC Choceň9500:09:06-
7MM8122Prachař DavidAC Choceň9400:09:24-
8MM9123Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:09:32-
9MM10124Polák ŠtěpánAC Choceň9500:10:00-
10MM11125Komínek JiříLitomyšl9400:10:10-
2ŽS12130Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:12-
11MM13126Netyma VojtěchHvězda Pardubice9500:10:15-
3ŽS14131Janatová SimonaHvězda Pardubice9300:10:56-
12MM15127Temňák JiříDDM Týniště nad Orlicí9500:11:02-
4ŽS16132Brýdlová KarinaHvězda Pardubice9300:13:13-
13MM17128Veselka RadekDDM Týniště nad Orlicí9500:14:28-
Trať 2,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1133Siegel JakubAC Choceň9200:11:00-
2MS2134Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:11:18-
3MS3135Šubert DanielŠAK Pardubice9300:11:36-
4MS4136Záveský FilipOB Česká Třebová9300:11:44-
5MS5137Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:11:50-
6MS6138Mohelník PetrAtletika Polička9200:11:52-
7MS7139Vávra MichalHvězda SKP Pardubice9300:11:55-
1MD8142Večeře TomášAtletika Polička9000:13:51-
2MD9143Nechvíl PetrAC Choceň9100:14:08-
3MD10144Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:14:10-
8MS11140Pidrman ZdeněkHvězda Pardubice9300:14:24-
4MD12145Nikl LukášAC Choceň9100:14:26-
5MD13146Cvejn MilošHvězda SKP Pardubice9100:15:00-
6MD14147Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:15:22-
7MD15148Kadeřávek TomášSKP Duha Lanškroun9100:15:39-
8MD16149Záveský MarekOB Česká Třebová9000:16:24-
Trať 3,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB112Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:14:11132,73
1ZA22Sárová LucieNové Město na Moravě8800:14:13127,91
2ZA33Poborská HelenaPraha 37800:15:44111,26
1ŽD4141Kůtová EliškaAC Choceň9000:16:15-
3ZA54Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:16:4399,47
4ZA65Schauerová LenkaAtletika Polička8800:17:1291,80
5ZA76Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:3489,27
6ZA87Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:5884,47
7ZA98Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:18:0980,30
8ZA109Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:18:2479,27
9ZA1110Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:0169,80
2ZB1213Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:19:4467,27
10ZA1311Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:20:3852,48
3ZB1414Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:22:49100,00
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:26:22104,05
2MA224Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:5799,71
1MJ315Kourek LukášNové Město na Moravě8800:27:13105,60
3MA425Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:2596,24
1MB548Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:34109,59
4MA626Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:27:4593,77
5MA727Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:27:4993,27
6MA828Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:5792,28
2MJ916Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:28:0899,05
7MA1029Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:28:1190,55
8MA1130Řemínek MatějAC Choceň8600:28:2289,18
3MJ1217Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:28:3995,36
9MA1331Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:28:5385,34
2MB1449Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:28:56100,15
4MJ1518Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:29:0192,74
10MA1632Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:29:0783,61
5MJ1719Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:29:1591,07
11MA1833Šutera JosefAtletika Polička7900:29:2181,87
6MJ1920Sejkora KarelAtletika Polička8800:29:3988,21
12MA2034Šmerda JakubAC Choceň7600:29:4379,15
13MA2135Adamec JosefATC Nekoř8100:30:0176,92
14MA2236Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:30:0776,18
3MB2350Čechal JaroslavTS Letohrad6100:30:2290,25
1MC2452Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:30:51107,52
7MJ2521Zavřel JiříAC Choceň8900:31:0078,57
8MJ2622Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:31:0977,50
15MA2737Dejdar LukášAC Vysoké Mýto8100:31:4464,16
16MA2838Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:1260,69
2MC2954Schwarz JosefSK Chotěboř5500:32:3396,92
3MC3055Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:32:4695,56
4MC3156Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:5095,15
17MA3239Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:33:1752,64
4MB3351Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6000:33:3767,81
18MA3440Borovec AlexandrChoceň7600:34:2943,72
5MC3558Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:34:3184,64
19MA3641Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:34:4142,24
6MC3759Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:34:5182,56
7MC3860Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:34:5582,15
20MA3942Šlajs TomášKOB Choceň8300:35:1538,03
8MC4062Hájek FrantišekFGT Stolany4900:35:2279,34
21MA4143Poborský PetrEKP Praha7500:35:4434,43
22MA4244Krištof PetrAtletika Polička7500:35:5133,57
9MC4363Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:36:5669,57
23MA4445Kvičera PetrLitoměřice7000:37:2322,17
24MA4546Šmerda ZdeněkChoceň7700:39:207,68
10MC4665Bielčik JindřichLichkov4000:39:34129,43
25MA4747Siegel JosefAC Choceň8600:42:340,00
11MC4866Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:1623,81
12MC4967Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:45:21104,50
13MC5069Velechovský JiříSAZS Králíky5500:46:438,53
14MC5170Kalousek JanKČT Žamberk4100:54:1666,06
15MC5272Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:26:24100,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 76%
Vyhlášení výsledků: 58%
Zpracování výsledků: 64%
Ceny vítězům: 42%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
66%

Názory na závod

V kategorii předžáci vznikla chyba při prvotním zápisu jména Knypl Adam. Správné jméno je Knypl Roman. Je-li to možné, prosím o opravu. Děkuji, Frydrychová
frydrychovaRadka
hezkej zavod,dost tezkej teren
Vondra43
Knypl Adam opraven na Romana.
kebrle
Byl to pěkný závod.Bylo to pěkně po trávníku,ale mohlo to být trošičku do kopce!!!
Dendulak.C
Tezkej vybeh jinak vpohode
Kominjir
pěkný závod
jdvoracek154
blbý

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód