Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

11.3.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 11.3.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Místo konání

u zimního stadionu, Choceň
10.00 - 11.45 hodin

Přihlášky

8.30 - 11.00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí a dorost 20,- Kč
žactvo 5,- Kč

Popis tratě

Délka: junioři a muži 7,8 km, dorostenci, juniorky a ženy 3,9 km, mládež méně
Tratě vedou po polních a lesních cestách s převýšením.

Ceny pro vítěze

věcné ceny a diplomy

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jaromír Kopecký
Mikoláše Alše 1583
565 01 Choceň
tel. 465 471 995

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 1997 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž212Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:02:08-
2Ž223Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:12-
3Ž234Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:16-
4Ž2105Nováková LucieAC Vysoké Mýto9800:02:49-
5Ž2136Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:25-
6Ž2157Lakotová TerezaAC Choceň0000:04:01-
Předžáci r. 1997 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M242Macoun JanAC Vysoké Mýto9700:02:24-
2M253Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:02:25-
3M264Cihlář AdamSokol Hylváty9800:02:26-
4M275Novák DavidAC Vysoké Mýto9700:02:39-
5M286Webr PavelMUF TEAM Praha9700:02:41-
6M297Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:02:44-
7M2118Webr MatějMuf TEAM Praha9900:02:59-
8M2129Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:03:03-
9M21410Metelka OndřejSK Týniště nad Orlicí0100:03:58-
Žáci nejmladší r. 95-96 (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:02:56-
2M333Lakota AntonínAC Choceň9500:03:16-
3M344Veselka RadekDětský dům Sluníčko9500:03:22-
4M355Frydrych JakubAC Choceň9500:03:24-
5M386Filip OndřejAC Choceň9600:03:27-
6M397Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:32-
7M3118Čulík JanAC Choceň9600:03:40-
8M3129Bruckner TomášAC Choceň9600:03:53-
9M31310Fallada JanDětský dům Sluníčko9600:04:19-
10M31411Radiměřský MarekAC Vysoké Mýto9600:04:47-
Žákyně nejmladší r. 95-96 (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž322Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:13-
2Ž353Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:24-
3Ž374Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:26-
4Ž395Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:32-
Žákyně mladší r. 93-94 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM12Pokorná MartinaAC Choceň9400:07:09-
2ŽM23Kaniščevová KristýnaTriklub Loštice9300:07:11-
3ŽM34Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:07:21-
4ŽM45Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:08:55-
Žáci mladší r. 93-94 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM12Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:09:46-
2MM23Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:09:57-
3MM44Prachař DavidAC Choceň9400:11:13-
4MM65Lahodyvk OleksandrDětský dům Sluníčko9400:12:39-
5MM76Červinka VáclavDětský dům Sluníčko9400:13:25-
6MM97Uhnavý JakubDětský dům Sluníčko9400:15:35-
Žákyně starší r. 91-92 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS32Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:11:01-
2ŽS53Daňková MichaelaAC Vysoké Mýto9100:12:38-
3ŽS84Macounová KateřinaAC Vysoké Mýto9100:13:34-
Žáci starší r. 91-92 (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS12Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:11:39-
2MS23Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:01-
3MS34Nikl LukášAC Choceň9100:12:21-
4MS45Siegel JakubAC Choceň9200:13:09-
5MS56Kaniščev RomanTRI CLUB Loštice9100:13:23-
6MS67Mohelník PetrAtletika Polička9200:14:12-
7MS78Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:14:34-
Dorostenci r. 89-90 (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:15:44-
2MD23Večeře TomášAtletika Polička9000:15:45-
3MD34Zavřel JiříAC Choceň8900:15:57-
4MD55Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:17:10-
Dorostenky r. 89-90 (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD82Šedová TerezaAC Choceň9000:15:56-
2ŽD93Kůtová EliškaAC Choceň9000:18:24-
Junioři (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ42Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:31:11111,45
2MJ83Sejkora KarelAtletika Polička8800:33:3397,14
3MJ134Berka MartinHvězda AFK Pardubice8700:34:3091,40
4MJ175Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:35:2985,46
5MJ186Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:36:2080,32
6MJ197Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:37:3073,26
Muži A (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:27106,02
2MA23Dobšíček PavelSK Hronov8000:30:40104,64
3MA64Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:33:0489,35
4MA75Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:33:1787,97
5MA96Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:4285,31
6MA107Řemínek MatějAC Choceň8600:34:1182,23
7MA118Fajfr FrantišekŽamberk7200:34:1581,81
8MA129Šutera JosefAtletika Polička7900:34:2181,17
9MA1510Šmerda JakubAC Choceň7600:34:4878,30
10MA1611Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:34:5577,56
11MA2412Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:4553,14
12MA2513Hotárek VladimírNáchod7700:39:2748,68
13MA2814Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:40:0644,54
14MA2915Hájek TomášAC Vysoké Mýto7700:40:2142,95
15MA3016Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7500:40:4240,72
16MA3117Borovec AlexandrChoceň7600:40:4340,61
17MA3418Siegel JosefAC Choceň8600:43:0125,96
Muži B (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB32Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:43111,91
2MB53Siegel JosefAC Choceň5800:32:4199,86
3MB144Čechal JaroslavTS Letohrad6100:34:3588,23
4MB225Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:0966,39
5MB266Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:39:3857,31
Muži C (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC202Černý VladimírHAC Praha5200:37:42101,90
2MC213Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:37:45101,63
3MC234Červ MiloslavAtletika Polička5000:38:4496,47
4MC275Švadlena JiříKOB Choceň4600:39:41103,95
5MC326Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:5098,27
6MC337Bielčik JindřichLichkov4000:40:5697,78
7MC358Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:43:1672,65
8MC369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:0747,16
9MC3710Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:55:5423,84
10MC3811Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:11:09100,00
Ženy A (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA42Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:33124,20
2ZA73Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:32100,00
3ZA84Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:19:5488,61
4ZA95Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:20:0287,19
5ZA136Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:0045,06
6ZA147Rychtaříková IvaAC Choceň8500:24:2141,34
7ZA158Kočová MarkétaSDH Černovír8400:39:170,00
Ženy B (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB62Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:18:51121,28
2ZB103Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:2596,94
3ZB114Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:23:0181,78
4ZB125Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:35100,00
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž212Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:02:08-
2Ž223Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:12-
3Ž234Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:16-
1M242Macoun JanAC Vysoké Mýto9700:02:24-
2M253Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:02:25-
3M264Cihlář AdamSokol Hylváty9800:02:26-
4M275Novák DavidAC Vysoké Mýto9700:02:39-
5M286Webr PavelMUF TEAM Praha9700:02:41-
6M297Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:02:44-
4Ž2105Nováková LucieAC Vysoké Mýto9800:02:49-
7M2118Webr MatějMuf TEAM Praha9900:02:59-
8M2129Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:03:03-
5Ž2136Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:25-
9M21410Metelka OndřejSK Týniště nad Orlicí0100:03:58-
6Ž2157Lakotová TerezaAC Choceň0000:04:01-
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:02:56-
1Ž322Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:13-
2M333Lakota AntonínAC Choceň9500:03:16-
3M344Veselka RadekDětský dům Sluníčko9500:03:22-
4M355Frydrych JakubAC Choceň9500:03:24-
2Ž353Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:24-
3Ž374Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:26-
5M386Filip OndřejAC Choceň9600:03:27-
4Ž395Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:32-
6M397Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:32-
7M3118Čulík JanAC Choceň9600:03:40-
8M3129Bruckner TomášAC Choceň9600:03:53-
9M31310Fallada JanDětský dům Sluníčko9600:04:19-
10M31411Radiměřský MarekAC Vysoké Mýto9600:04:47-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM12Pokorná MartinaAC Choceň9400:07:09-
2ŽM23Kaniščevová KristýnaTriklub Loštice9300:07:11-
3ŽM34Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:07:21-
4ŽM45Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:08:55-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM12Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:09:46-
2MM23Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:09:57-
1ŽS32Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:11:01-
3MM44Prachař DavidAC Choceň9400:11:13-
2ŽS53Daňková MichaelaAC Vysoké Mýto9100:12:38-
4MM65Lahodyvk OleksandrDětský dům Sluníčko9400:12:39-
5MM76Červinka VáclavDětský dům Sluníčko9400:13:25-
3ŽS84Macounová KateřinaAC Vysoké Mýto9100:13:34-
6MM97Uhnavý JakubDětský dům Sluníčko9400:15:35-
Trať 2,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS12Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:11:39-
2MS23Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:01-
3MS34Nikl LukášAC Choceň9100:12:21-
4MS45Siegel JakubAC Choceň9200:13:09-
5MS56Kaniščev RomanTRI CLUB Loštice9100:13:23-
6MS67Mohelník PetrAtletika Polička9200:14:12-
7MS78Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:14:34-
1ŽD82Šedová TerezaAC Choceň9000:15:56-
2ŽD93Kůtová EliškaAC Choceň9000:18:24-
Trať 3,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:15:44-
2MD23Večeře TomášAtletika Polička9000:15:45-
3MD34Zavřel JiříAC Choceň8900:15:57-
1ZA42Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:33124,20
4MD55Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:17:10-
1ZB62Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:18:51121,28
2ZA73Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:32100,00
3ZA84Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:19:5488,61
4ZA95Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:20:0287,19
2ZB103Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:2596,94
3ZB114Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:23:0181,78
4ZB125Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:35100,00
5ZA136Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:0045,06
6ZA147Rychtaříková IvaAC Choceň8500:24:2141,34
7ZA158Kočová MarkétaSDH Černovír8400:39:170,00
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:27106,02
2MA23Dobšíček PavelSK Hronov8000:30:40104,64
1MB32Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:43111,91
1MJ42Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:31:11111,45
2MB53Siegel JosefAC Choceň5800:32:4199,86
3MA64Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:33:0489,35
4MA75Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:33:1787,97
2MJ83Sejkora KarelAtletika Polička8800:33:3397,14
5MA96Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:4285,31
6MA107Řemínek MatějAC Choceň8600:34:1182,23
7MA118Fajfr FrantišekŽamberk7200:34:1581,81
8MA129Šutera JosefAtletika Polička7900:34:2181,17
3MJ134Berka MartinHvězda AFK Pardubice8700:34:3091,40
3MB144Čechal JaroslavTS Letohrad6100:34:3588,23
9MA1510Šmerda JakubAC Choceň7600:34:4878,30
10MA1611Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:34:5577,56
4MJ175Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:35:2985,46
5MJ186Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:36:2080,32
6MJ197Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:37:3073,26
1MC202Černý VladimírHAC Praha5200:37:42101,90
2MC213Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:37:45101,63
4MB225Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:0966,39
3MC234Červ MiloslavAtletika Polička5000:38:4496,47
11MA2412Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:4553,14
12MA2513Hotárek VladimírNáchod7700:39:2748,68
5MB266Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:39:3857,31
4MC275Švadlena JiříKOB Choceň4600:39:41103,95
13MA2814Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:40:0644,54
14MA2915Hájek TomášAC Vysoké Mýto7700:40:2142,95
15MA3016Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7500:40:4240,72
16MA3117Borovec AlexandrChoceň7600:40:4340,61
5MC326Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:5098,27
6MC337Bielčik JindřichLichkov4000:40:5697,78
17MA3418Siegel JosefAC Choceň8600:43:0125,96
7MC358Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:43:1672,65
8MC369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:0747,16
9MC3710Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:55:5423,84
10MC3811Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:11:09100,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód