Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Velké verandy, Choceň

3.12.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Velké verandy, Choceň
  • datum konání: 3.12.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KOB Choceň

Sociální sítě

Místo konání

Velká veranda u Chocně
od 10.15 hodin (intervalový start)

Přihlášky

9.00 - 9.45 hodin v místě startu

Startovné

5 - 30 Kč

Popis tratě

Délka: 4,3 km
Převýšení: 200 m
Terénní běh vede po náročné lesní trati.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Pavel Švadlena
Podhomolí 1546
565 01 Choceň

Internetové stránky

http://mcvv.obdb.cz

E-mailová adresa

mcvv@obdb.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.12.2015Malá cena Velké Verandy-
4.12.2011Malá cena Velké Verandy-
5.12.2010Malá cena Velké Verandy200
7.12.2008Malá cena Velké Verandy247
2.12.2007Malá cena Velké Verandy231
4.12.2005Malá cena Velké verandy v Chocni191
5.12.2004Malá cena Velké verandy192
7.12.2003Malá cena Velké verandy, 11. ročník194
1.12.200210. ročník, Malá cena Velké verandy223
2.12.20019. ročník, Malá cena Velké Verandy177
3.12.2000Malá cena Velké Verandy 2000116
6.12.1999Malá cena velké verandy 99', 7. ročník69

Statistika závodu Malá cena Velké verandy, Choceň

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1840

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Třasák Milan5211
Švadlena Jiří4611
Farář Václav5211
Macháček Milan7710
Hepner David7610
Juračka Vojtěch5410
Klimplová Zuzana8110
Macháček Lubomír7510
Sadílek Ota4610
Švadlena Pavel7510
Jirásko Lubomír719
Jakeš Ondřej919
Doležal Petr549
Mrštík Václav509
Leštínský Tomáš789
Řemínek Matěj869
Šlajs Tomáš609
Půlpán Roman659
Juračková Jana609
Sládek František839
Křivdová Lenka729
Vlčovská Marta769
Svoboda Ondřej769
Pešek Ondřej859
Běhoun Pavel579
Čípa Jiří508
Hausvater Karel588
Červ Miloslav508
Vondrouš Jaroslav528
Hubáček Petr788
Víšek Zdeněk538
Běhounová Jiřina568
Pátek Michal868
Pilgr Luděk768
Kolek Petr758
Pilgr Bohuslav518
Krátký Josef658
Horáček Josef758
Jirásko Dušan738
Černý Milan488
Šlajs Tomáš838
Siegel Josef868
Bašarinová Michaela688
Křivda Martin958
Šafář Jaroslav518
Fencl Petr697
Šubert Petr627
Stránský Aleš607
Siegel Jakub927
Procházková Klára947

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS79164Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:21:2094,05
2ŽS132165Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:24:0068,30
3ŽS145208Fundová EliškaSlávia OB Hradec Králové9300:24:4461,22
4ŽS151211Teplá KarolínaSlávia OB Hradec Králové9200:25:0158,49
5ŽS169166Tesařová HedvikaAC Choceň9400:26:2045,78
6ŽS176167Knapová LenkaLoko OB Pardubice9300:26:4441,91
7ŽS196168Kisková KláraOK Lokomotiva Pardubice9300:29:1617,46
8ŽS202169Lehká ZuzanaSK Donocykl Vysoké Mýto9700:31:490,00
9ŽS209170Hradecká GabrielaTJ Sokol Dobříkov9800:36:210,00
10ŽS214171Hradecká BarboraTJ Sokol Dobříkov9700:45:150,00
Žáci (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS26141Siegel JakubAC Choceň9200:18:4677,84
2MS62142Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:20:4454,55
3MS72143Mohelník PetrAtletika Polička9200:20:5851,79
4MS84144Slanař MatějOK Lokomotiva Pardubice9300:21:3145,28
5MS87145Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:21:3943,70
6MS90146Záveský FilipTJ Loko Česká Třebová9300:21:4243,11
7MS103196Egrt MartinSlávia OB Hradec Králové9200:22:2834,03
8MS116147Maňák MatějOK 99 Hradec Králové9300:23:1225,35
9MS119148Smitka JanSlávia OB Hradec Králové9200:23:2223,38
10MS123149Prachař DavidAC Choceň9400:23:3321,21
11MS127150Tomandl MartinAC Čáslav9400:23:4618,65
12MS134151Kudera DanielSlávia OB Hradec Králové9200:24:0215,49
13MS146152Křivda MartinKOB Choceň9500:24:466,81
14MS158153Lakota AntonínAC Choceň9500:25:340,00
15MS181154Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:27:150,00
16MS184155Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9300:27:380,00
17MS187156Kaplan JanOK Lokomotiva Pardubice9400:28:080,00
18MS189157Provázek JiříSlávia OB Hradec Králové9300:28:190,00
19MS192158Kaplan MartinOK Lokomotiva Pardubice9600:28:300,00
20MS193159Janeba VladimírKOB Choceň9600:28:380,00
21MS201160Zelinka JanOK Lokomotiva Pardubice9400:31:400,00
22MS206161Kratochvíl FilipBačetín9500:34:200,00
23MS207162Lehký RomanSK Donocykl Vysoké Mýto9600:34:290,00
24MS213163Švadlena MichalKOB Choceň0100:43:280,00
Dorostenci (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3172Kourek LukášNové Město na Moravě8800:16:04109,80
2MD11173Panchártek JanOK 99 Hradec Králové8800:17:3092,83
3MD17174Večeře TomášAtletika Polička9000:17:4989,08
4MD20175Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:18:2282,57
5MD22176Jirásek MichalSlávia OB Hradec Králové8900:18:2681,78
6MD23177Zelenka TomášOK 99 Hradec Králové9000:18:2981,19
7MD24178Břinčil MichalAC Čáslav8900:18:3779,61
8MD31179Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:19:1472,31
9MD34180Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9100:19:2071,13
10MD35181Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:2270,73
11MD36182Stulík MatějSlávia OB Hradec Králové9100:19:2669,94
12MD37183Hovorka LukášOK Lokomotiva Pardubice9000:19:2769,75
12MD37184Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice9100:19:2769,75
14MD49186Nikl LukášAC Choceň9100:20:0163,04
14MD49185Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9000:20:0163,04
16MD56187Šabetka ZdeněkSlávia OB Hradec Králové8900:20:1859,68
17MD59188Kubát JanOK 99 Hradec Králové8900:20:3356,72
18MD61189Funda JanSlávia OB Hradec Králové9100:20:3955,54
19MD63190Smejkal LukášSKOL Choceň8800:20:4554,36
20MD64191Havlas JanSlávia OB Hradec Králové8900:20:4853,77
21MD67192Bořil PetrOK Lokomotiva Pardubice9100:20:5252,98
22MD76193Adamec MarekK.O.B. Choceň8900:21:1249,03
23MD83194Záveský MarekTJ Loko Česká Třebová9000:21:3045,48
24MD95195Souček MichalSlávia OB Hradec Králové9000:21:5141,34
25MD108197Šabatka JanSlávia OB Hradec Králové9000:22:4630,48
26MD118198Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:23:2123,58
27MD124199Nožka RadekLoko Pardubice9000:23:3520,82
28MD172200Doležal JanSK OB Týniště nad Orlicí8900:26:360,00
Dorostenky (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD32201Sárová LucieNové Město na Moravě8800:19:15114,16
2ŽD86202Karochová SimonaKotlářka Praha8800:21:3491,79
3ŽD92203Procházková MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:21:4490,19
4ŽD97204Vaculíková JanaOK 99 Hradec Králové8800:21:5288,90
5ŽD99205Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:22:0187,45
6ŽD111206Mádlová VěraSlávia OB Hradec Králové8900:22:5778,44
7ŽD126207Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:23:4371,04
8ŽD148209Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:24:5160,10
9ŽD150210Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:24:5958,81
10ŽD152212Záveská AnnaTJ Loko Česká Třebová8800:25:0957,20
11ŽD160213Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:25:4152,05
12ŽD162214Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9000:25:5250,28
13ŽD174215Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:26:4142,40
Muži A (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Málek MichalAC Čáslav8400:15:36104,59
2MA23Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:0099,58
3MA44Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:1895,82
4MA55Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:16:3093,32
5MA66Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:16:5089,14
6MA77Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:0785,59
6MA78Šmehlík EduardSlávia OB Hradec Králové8700:17:0797,37
8MA99Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:1683,72
9MA1010Řemínek MatějAC Choceň8600:17:2781,42
10MA1111Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:17:3080,79
11MA1312Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:3579,75
12MA1713Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:17:4976,83
13MA2014Balcar AlešOK 99 Hradec Králové8600:18:2269,94
14MA2515Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:3966,39
15MA2916Justa PavelOK 99 Hradec Králové8700:18:5975,27
16MA3017Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:19:0660,75
17MA3318Doležal LiborTK Choceň7300:19:1658,66
18MA3919Stulík JakubSlavia Hradec Králové8200:19:3155,53
19MA4020Pátek MichalKOB Choceň8600:19:3255,32
20MA4121Gebas MiroslavOK99 Hradec Králové8100:19:3355,11
20MA4122Bříza KarelPardubáček7900:19:3355,11
22MA4323Doucha JiříStart Náchod7100:19:3754,28
23MA4624Netuka MartinSlávia OB Hradec Králové7300:19:5251,15
24MA4725Pešek OndřejKOB Choceň8500:19:5949,69
24MA4726Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:5949,69
26MA5227Weiner JakubSlávia OB Hradec Králové7900:20:0947,60
27MA5328Bláha JanTJ Slavia Hradec Králové8200:20:1047,39
28MA5429Jirásek AlešLokomotiva Pardubice7600:20:1646,14
29MA5830Smejkal ViktorSKOL Choceň8600:20:2843,63
30MA6031Janda MartinKOB Dobruška8000:20:3542,17
31MA6532Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:20:5039,04
32MA6633Horáček JosefOK Lokomotiva Pardubice7500:20:5138,83
33MA6934Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:5637,79
34MA7035Herman JanOK Lokomotiva Pardubice8500:20:5737,58
35MA7536Dejdar LukášAC Pardubice8100:21:0436,12
36MA9437Švadlena PavelKOB Choceň7500:21:4926,72
37MA9538Slovák MiroslavSlávia OB Hradec Králové7700:21:5126,30
38MA9839Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:21:5625,26
39MA10440Sedlák RadekOK Brtevští Berani7500:22:3217,75
40MA10741Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:22:4415,24
41MA11342Fukátko JanLokomotiva Pardubice8100:23:0510,86
42MA11543Šlajs TomášKOB Choceň8300:23:119,60
43MA12945Čermák MiroslavTatry.cz7600:23:521,04
43MA12944Hajn DanielSKOL Choceň6700:23:521,04
45MA13246Sýkora BohumilKOB Choceň8600:24:000,00
46MA13647Jirásko LubomírSokol Srch7100:24:120,00
47MA13948Jirásko DušanSokol Srch7300:24:170,00
48MA14949Müller RobertSlávia OB Hradec Králové6900:24:550,00
49MA15450Šafr MartinKOB Choceň8400:25:230,00
50MA15751Siegel JosefAC Choceň8600:25:310,00
51MA16252Marhold LubošChoceň7700:25:520,00
52MA17553Macháček LubomírKOB Choceň7500:26:430,00
53MA17854Korbel MichalKOB Choceň7700:27:000,00
54MA18555Charvát FrantišekSlavia Hradec Králové7600:27:570,00
55MA19056Sládek MartinChoceň7900:28:230,00
56MA21157Macháček MilanKOB Choceň7700:37:520,00
57MA21258Sládek FrantišekKOB Choceň8300:40:360,00
Muži B (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1559Holub MiroslavBukovice6600:17:41101,87
2MB1660Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:17:47100,75
3MB1961Siegel JosefAC Choceň5800:18:0597,39
4MB2762Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:18:5787,68
5MB4463Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:19:3880,02
6MB7364Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice6500:20:5964,89
7MB7865Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6000:21:1362,28
8MB8066Myšák MilanSokol Jehnědí6600:21:2260,60
9MB8767Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:21:3957,42
10MB10668Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:22:4145,85
11MB10869Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:22:4644,91
12MB11070Gazdačko MilanSlávia OB Hradec Králové5700:22:4944,35
13MB12071Smejkal ViktorSKOL Choceň6300:23:2338,00
14MB12972Marhold StanislavChoceň6600:23:5232,59
15MB13573Půlpán RomanKOB Choceň6500:24:0330,53
16MB14174Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:24:2127,17
17MB14375Souček KarelSlávia OB Hradec Králové6600:24:2825,86
18MB16576Lehký MilanSK Donocykl Vysoké Mýto6600:26:018,50
19MB17177Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:26:283,45
20MB17378Bartoš PetrZahrádkáři Svatý Jiří6600:26:371,77
21MB19479Janeba PetrKOB Choceň6000:28:460,00
22MB19980Jelínek RomanKOB Choceň6300:30:420,00
23MB20981Mádle PetrAR206100:36:210,00
Muži C (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4582Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:19:50105,24
2MC5783Černý VladimírHAC Praha5200:20:2399,84
3MC6884Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:20:5394,93
4MC8085Neruda MiroslavChrudim5600:21:2290,18
5MC8286Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:2789,36
6MC9287Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:21:4486,58
7MC10088Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:1282,00
8MC10289Hájek FrantišekFGT Stolany4900:22:2779,54
9MC11290Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:22:5874,47
10MC11791Čípa JiříOB Česká Třebová5000:23:1771,36
11MC13792Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:24:1561,87
12MC14093Třasák MilanKOB Lokomotiva Pardubice5200:24:2061,05
13MC14494Víšek ZdeněkPraha5300:24:3259,08
14MC14795Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:24:5056,14
15MC15396Beňo MiroslavSK OB Týniště nad Orlicí5300:25:1552,05
16MC16897Černý MilanCyklocentrum Choceň4800:26:1442,39
17MC17098Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:2440,75
18MC17999Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:27:0134,70
19MC203100Malec JaromírSK OB Týniště nad Orlicí5600:31:530,00
Muži D (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD70101Švadlena JiříKOB Choceň4600:20:57108,97
2MD74102Hrach JanDvůr Králové nad Labem4400:21:00108,51
3MD128103Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:5182,52
4MD137104Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:24:1578,88
5MD166105Novotný JiříKB Letohrad4500:26:1161,25
6MD183106Linhart MilošAC Náchod4400:27:3748,18
7MD205107Kalousek JanSK Žamberk4100:32:165,78
Ženy A (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14108Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:17:40113,71
2ZA27109Vlčovská MartaAC Pardubice7600:18:57100,18
3ZA51110Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:08122,27
4ZA55111Fousková PetraAC Čáslav8100:20:1786,12
5ZA76112Topinková MonikaOK Jiskra Nový Bor8000:21:1276,45
6ZA84113Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:21:3173,11
7ZA87114Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:21:3971,70
8ZA90115Skybová LucieACP Olymp Brno8700:21:4290,51
9ZA101116Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:22:2663,44
10ZA105117Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:22:3961,16
11ZA114118Petrová DanielaLokomotiva Pardubice8400:23:1055,71
12ZA122119Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:3152,02
13ZA125120Křivdová LenkaKOB Choceň7200:23:4050,44
14ZA155121Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:2432,16
15ZA159122Kaplanová IvaOK Lokomotiva Pardubice6800:25:3574,15
16ZA177123Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:26:5861,94
17ZA180124Pokorová JaroslavaPim Praha7200:27:1013,53
18ZA186125Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:27:585,10
19ZA188126Švadlenová IvanaKOB Choceň7100:28:1051,35
20ZA191127Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8100:28:270,00
21ZA195128Bartošová JindraZahrádkáři Svatý Jiří7300:28:510,00
22ZA197129Kašparová EvaLokomotiva Pardubice7800:29:460,00
23ZA200130Drymlová MiroslavaBrandýs nad Orlicí7200:31:290,00
24ZA208131Jerglová JolanaZahrádkáři Svatý Jiří7100:34:540,00
Ženy B (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB121132Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6000:23:2892,84
2ZB142133Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:24:2284,89
3ZB156134Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:25:2975,04
4ZB161135Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:25:4972,09
5ZB162136Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:25:52113,80
6ZB167137Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:26:1268,71
7ZB182138Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:31101,92
8ZB198139Červenková JanaAC Čáslav5500:29:5884,28
9ZB204140Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice5500:32:0369,29
Trať 4,3 km, 200 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Málek MichalAC Čáslav8400:15:36104,59
2MA23Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:0099,58
1MD3172Kourek LukášNové Město na Moravě8800:16:04109,80
3MA44Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:1895,82
4MA55Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:16:3093,32
5MA66Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:16:5089,14
6MA77Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:0785,59
6MA78Šmehlík EduardSlávia OB Hradec Králové8700:17:0797,37
8MA99Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:1683,72
9MA1010Řemínek MatějAC Choceň8600:17:2781,42
10MA1111Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:17:3080,79
2MD11173Panchártek JanOK 99 Hradec Králové8800:17:3092,83
11MA1312Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:3579,75
1ZA14108Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:17:40113,71
1MB1559Holub MiroslavBukovice6600:17:41101,87
2MB1660Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:17:47100,75
3MD17174Večeře TomášAtletika Polička9000:17:4989,08
12MA1713Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:17:4976,83
3MB1961Siegel JosefAC Choceň5800:18:0597,39
13MA2014Balcar AlešOK 99 Hradec Králové8600:18:2269,94
4MD20175Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:18:2282,57
5MD22176Jirásek MichalSlávia OB Hradec Králové8900:18:2681,78
6MD23177Zelenka TomášOK 99 Hradec Králové9000:18:2981,19
7MD24178Břinčil MichalAC Čáslav8900:18:3779,61
14MA2515Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:3966,39
1MS26141Siegel JakubAC Choceň9200:18:4677,84
2ZA27109Vlčovská MartaAC Pardubice7600:18:57100,18
4MB2762Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:18:5787,68
15MA2916Justa PavelOK 99 Hradec Králové8700:18:5975,27
16MA3017Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:19:0660,75
8MD31179Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:19:1472,31
1ŽD32201Sárová LucieNové Město na Moravě8800:19:15114,16
17MA3318Doležal LiborTK Choceň7300:19:1658,66
9MD34180Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9100:19:2071,13
10MD35181Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:2270,73
11MD36182Stulík MatějSlávia OB Hradec Králové9100:19:2669,94
12MD37184Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice9100:19:2769,75
12MD37183Hovorka LukášOK Lokomotiva Pardubice9000:19:2769,75
18MA3919Stulík JakubSlavia Hradec Králové8200:19:3155,53
19MA4020Pátek MichalKOB Choceň8600:19:3255,32
20MA4122Bříza KarelPardubáček7900:19:3355,11
20MA4121Gebas MiroslavOK99 Hradec Králové8100:19:3355,11
22MA4323Doucha JiříStart Náchod7100:19:3754,28
5MB4463Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:19:3880,02
1MC4582Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:19:50105,24
23MA4624Netuka MartinSlávia OB Hradec Králové7300:19:5251,15
24MA4726Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:5949,69
24MA4725Pešek OndřejKOB Choceň8500:19:5949,69
14MD49186Nikl LukášAC Choceň9100:20:0163,04
14MD49185Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9000:20:0163,04
3ZA51110Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:08122,27
26MA5227Weiner JakubSlávia OB Hradec Králové7900:20:0947,60
27MA5328Bláha JanTJ Slavia Hradec Králové8200:20:1047,39
28MA5429Jirásek AlešLokomotiva Pardubice7600:20:1646,14
4ZA55111Fousková PetraAC Čáslav8100:20:1786,12
16MD56187Šabetka ZdeněkSlávia OB Hradec Králové8900:20:1859,68
2MC5783Černý VladimírHAC Praha5200:20:2399,84
29MA5830Smejkal ViktorSKOL Choceň8600:20:2843,63
17MD59188Kubát JanOK 99 Hradec Králové8900:20:3356,72
30MA6031Janda MartinKOB Dobruška8000:20:3542,17
18MD61189Funda JanSlávia OB Hradec Králové9100:20:3955,54
2MS62142Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:20:4454,55
19MD63190Smejkal LukášSKOL Choceň8800:20:4554,36
20MD64191Havlas JanSlávia OB Hradec Králové8900:20:4853,77
31MA6532Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:20:5039,04
32MA6633Horáček JosefOK Lokomotiva Pardubice7500:20:5138,83
21MD67192Bořil PetrOK Lokomotiva Pardubice9100:20:5252,98
3MC6884Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:20:5394,93
33MA6934Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:5637,79
34MA7035Herman JanOK Lokomotiva Pardubice8500:20:5737,58
1MD70101Švadlena JiříKOB Choceň4600:20:57108,97
3MS72143Mohelník PetrAtletika Polička9200:20:5851,79
6MB7364Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice6500:20:5964,89
2MD74102Hrach JanDvůr Králové nad Labem4400:21:00108,51
35MA7536Dejdar LukášAC Pardubice8100:21:0436,12
5ZA76112Topinková MonikaOK Jiskra Nový Bor8000:21:1276,45
22MD76193Adamec MarekK.O.B. Choceň8900:21:1249,03
7MB7865Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6000:21:1362,28
1ŽS79164Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:21:2094,05
4MC8085Neruda MiroslavChrudim5600:21:2290,18
8MB8066Myšák MilanSokol Jehnědí6600:21:2260,60
5MC8286Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:2789,36
23MD83194Záveský MarekTJ Loko Česká Třebová9000:21:3045,48
6ZA84113Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:21:3173,11
4MS84144Slanař MatějOK Lokomotiva Pardubice9300:21:3145,28
2ŽD86202Karochová SimonaKotlářka Praha8800:21:3491,79
9MB8767Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:21:3957,42
5MS87145Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:21:3943,70
7ZA87114Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:21:3971,70
8ZA90115Skybová LucieACP Olymp Brno8700:21:4290,51
6MS90146Záveský FilipTJ Loko Česká Třebová9300:21:4243,11
6MC9287Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:21:4486,58
3ŽD92203Procházková MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:21:4490,19
36MA9437Švadlena PavelKOB Choceň7500:21:4926,72
24MD95195Souček MichalSlávia OB Hradec Králové9000:21:5141,34
37MA9538Slovák MiroslavSlávia OB Hradec Králové7700:21:5126,30
4ŽD97204Vaculíková JanaOK 99 Hradec Králové8800:21:5288,90
38MA9839Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:21:5625,26
5ŽD99205Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:22:0187,45
7MC10088Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:1282,00
9ZA101116Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:22:2663,44
8MC10289Hájek FrantišekFGT Stolany4900:22:2779,54
7MS103196Egrt MartinSlávia OB Hradec Králové9200:22:2834,03
39MA10440Sedlák RadekOK Brtevští Berani7500:22:3217,75
10ZA105117Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:22:3961,16
10MB10668Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:22:4145,85
40MA10741Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:22:4415,24
25MD108197Šabatka JanSlávia OB Hradec Králové9000:22:4630,48
11MB10869Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:22:4644,91
12MB11070Gazdačko MilanSlávia OB Hradec Králové5700:22:4944,35
6ŽD111206Mádlová VěraSlávia OB Hradec Králové8900:22:5778,44
9MC11290Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:22:5874,47
41MA11342Fukátko JanLokomotiva Pardubice8100:23:0510,86
11ZA114118Petrová DanielaLokomotiva Pardubice8400:23:1055,71
42MA11543Šlajs TomášKOB Choceň8300:23:119,60
8MS116147Maňák MatějOK 99 Hradec Králové9300:23:1225,35
10MC11791Čípa JiříOB Česká Třebová5000:23:1771,36
26MD118198Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:23:2123,58
9MS119148Smitka JanSlávia OB Hradec Králové9200:23:2223,38
13MB12071Smejkal ViktorSKOL Choceň6300:23:2338,00
1ZB121132Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6000:23:2892,84
12ZA122119Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:3152,02
10MS123149Prachař DavidAC Choceň9400:23:3321,21
27MD124199Nožka RadekLoko Pardubice9000:23:3520,82
13ZA125120Křivdová LenkaKOB Choceň7200:23:4050,44
7ŽD126207Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:23:4371,04
11MS127150Tomandl MartinAC Čáslav9400:23:4618,65
3MD128103Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:5182,52
43MA12944Hajn DanielSKOL Choceň6700:23:521,04
43MA12945Čermák MiroslavTatry.cz7600:23:521,04
14MB12972Marhold StanislavChoceň6600:23:5232,59
2ŽS132165Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:24:0068,30
45MA13246Sýkora BohumilKOB Choceň8600:24:000,00
12MS134151Kudera DanielSlávia OB Hradec Králové9200:24:0215,49
15MB13573Půlpán RomanKOB Choceň6500:24:0330,53
46MA13647Jirásko LubomírSokol Srch7100:24:120,00
11MC13792Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:24:1561,87
4MD137104Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:24:1578,88
47MA13948Jirásko DušanSokol Srch7300:24:170,00
12MC14093Třasák MilanKOB Lokomotiva Pardubice5200:24:2061,05
16MB14174Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:24:2127,17
2ZB142133Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:24:2284,89
17MB14375Souček KarelSlávia OB Hradec Králové6600:24:2825,86
13MC14494Víšek ZdeněkPraha5300:24:3259,08
3ŽS145208Fundová EliškaSlávia OB Hradec Králové9300:24:4461,22
13MS146152Křivda MartinKOB Choceň9500:24:466,81
14MC14795Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:24:5056,14
8ŽD148209Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:24:5160,10
48MA14949Müller RobertSlávia OB Hradec Králové6900:24:550,00
9ŽD150210Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:24:5958,81
4ŽS151211Teplá KarolínaSlávia OB Hradec Králové9200:25:0158,49
10ŽD152212Záveská AnnaTJ Loko Česká Třebová8800:25:0957,20
15MC15396Beňo MiroslavSK OB Týniště nad Orlicí5300:25:1552,05
49MA15450Šafr MartinKOB Choceň8400:25:230,00
14ZA155121Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:2432,16
3ZB156134Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:25:2975,04
50MA15751Siegel JosefAC Choceň8600:25:310,00
14MS158153Lakota AntonínAC Choceň9500:25:340,00
15ZA159122Kaplanová IvaOK Lokomotiva Pardubice6800:25:3574,15
11ŽD160213Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:25:4152,05
4ZB161135Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:25:4972,09
51MA16252Marhold LubošChoceň7700:25:520,00
5ZB162136Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:25:52113,80
12ŽD162214Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9000:25:5250,28
18MB16576Lehký MilanSK Donocykl Vysoké Mýto6600:26:018,50
5MD166105Novotný JiříKB Letohrad4500:26:1161,25
6ZB167137Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:26:1268,71
16MC16897Černý MilanCyklocentrum Choceň4800:26:1442,39
5ŽS169166Tesařová HedvikaAC Choceň9400:26:2045,78
17MC17098Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:2440,75
19MB17177Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:26:283,45
28MD172200Doležal JanSK OB Týniště nad Orlicí8900:26:360,00
20MB17378Bartoš PetrZahrádkáři Svatý Jiří6600:26:371,77
13ŽD174215Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:26:4142,40
52MA17553Macháček LubomírKOB Choceň7500:26:430,00
6ŽS176167Knapová LenkaLoko OB Pardubice9300:26:4441,91
16ZA177123Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:26:5861,94
53MA17854Korbel MichalKOB Choceň7700:27:000,00
18MC17999Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:27:0134,70
17ZA180124Pokorová JaroslavaPim Praha7200:27:1013,53
15MS181154Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:27:150,00
7ZB182138Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:31101,92
6MD183106Linhart MilošAC Náchod4400:27:3748,18
16MS184155Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9300:27:380,00
54MA18555Charvát FrantišekSlavia Hradec Králové7600:27:570,00
18ZA186125Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:27:585,10
17MS187156Kaplan JanOK Lokomotiva Pardubice9400:28:080,00
19ZA188126Švadlenová IvanaKOB Choceň7100:28:1051,35
18MS189157Provázek JiříSlávia OB Hradec Králové9300:28:190,00
55MA19056Sládek MartinChoceň7900:28:230,00
20ZA191127Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8100:28:270,00
19MS192158Kaplan MartinOK Lokomotiva Pardubice9600:28:300,00
20MS193159Janeba VladimírKOB Choceň9600:28:380,00
21MB19479Janeba PetrKOB Choceň6000:28:460,00
21ZA195128Bartošová JindraZahrádkáři Svatý Jiří7300:28:510,00
7ŽS196168Kisková KláraOK Lokomotiva Pardubice9300:29:1617,46
22ZA197129Kašparová EvaLokomotiva Pardubice7800:29:460,00
8ZB198139Červenková JanaAC Čáslav5500:29:5884,28
22MB19980Jelínek RomanKOB Choceň6300:30:420,00
23ZA200130Drymlová MiroslavaBrandýs nad Orlicí7200:31:290,00
21MS201160Zelinka JanOK Lokomotiva Pardubice9400:31:400,00
8ŽS202169Lehká ZuzanaSK Donocykl Vysoké Mýto9700:31:490,00
19MC203100Malec JaromírSK OB Týniště nad Orlicí5600:31:530,00
9ZB204140Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice5500:32:0369,29
7MD205107Kalousek JanSK Žamberk4100:32:165,78
22MS206161Kratochvíl FilipBačetín9500:34:200,00
23MS207162Lehký RomanSK Donocykl Vysoké Mýto9600:34:290,00
24ZA208131Jerglová JolanaZahrádkáři Svatý Jiří7100:34:540,00
23MB20981Mádle PetrAR206100:36:210,00
9ŽS209170Hradecká GabrielaTJ Sokol Dobříkov9800:36:210,00
56MA21157Macháček MilanKOB Choceň7700:37:520,00
57MA21258Sládek FrantišekKOB Choceň8300:40:360,00
24MS213163Švadlena MichalKOB Choceň0100:43:280,00
10ŽS214171Hradecká BarboraTJ Sokol Dobříkov9700:45:150,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód