Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

10. ročník, Malá cena Velké verandy

1.12.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 10. ročník, Malá cena Velké verandy
  • datum konání: 1.12.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KOB Choceň

Sociální sítě

Místo konání

Velká veranda u Chocně
10.15 hodin

Přihlášky

do 9.45 hodin

Startovné

30,- Kč (předem 10,- Kč), mládež 20,- Kč

Popis tratě

Délka 4,3 km
Terénní běh vede po náročné lesní trati.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Pavel Švadlena
Podhomolí 1546
565 01 Choceň
tel. 0468 572 560

Internetové stránky

http://mcvv.vco-ob.cz

E-mailová adresa

pavel.svadlena@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.12.2015Malá cena Velké Verandy-
4.12.2011Malá cena Velké Verandy-
5.12.2010Malá cena Velké Verandy200
7.12.2008Malá cena Velké Verandy247
2.12.2007Malá cena Velké Verandy231
3.12.2006Malá cena Velké verandy, Choceň214
4.12.2005Malá cena Velké verandy v Chocni191
5.12.2004Malá cena Velké verandy192
7.12.2003Malá cena Velké verandy, 11. ročník194
2.12.20019. ročník, Malá cena Velké Verandy177
3.12.2000Malá cena Velké Verandy 2000116
6.12.1999Malá cena velké verandy 99', 7. ročník69

Statistika závodu 10. ročník, Malá cena Velké verandy

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1831

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Farář Václav5211
Třasák Milan5211
Švadlena Jiří4611
Klimplová Zuzana8110
Sadílek Ota4610
Macháček Lubomír7510
Švadlena Pavel7510
Macháček Milan7710
Hepner David7610
Juračka Vojtěch5410
Vlčovská Marta769
Půlpán Roman659
Pešek Ondřej859
Běhoun Pavel579
Sládek František839
Křivdová Lenka729
Svoboda Ondřej769
Řemínek Matěj869
Jirásko Lubomír719
Jakeš Ondřej919
Doležal Petr549
Mrštík Václav509
Šlajs Tomáš609
Leštínský Tomáš789
Juračková Jana609
Šlajs Tomáš838
Černý Milan488
Víšek Zdeněk538
Běhounová Jiřina568
Siegel Josef868
Bašarinová Michaela688
Kolek Petr758
Šafář Jaroslav518
Horáček Josef758
Jirásko Dušan738
Čípa Jiří508
Křivda Martin958
Vondrouš Jaroslav528
Červ Miloslav508
Hubáček Petr788
Pátek Michal868
Hausvater Karel588
Pilgr Luděk768
Krátký Josef658
Pilgr Bohuslav518
Šimůnek Jan827
Procházková Klára947
Jakeš Vojtěch937
Vilnerová Eva607
Juračková Jana867

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 14 let a mladší (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS121157Marešová MichaelaLokomotiva Pardubice8900:23:4170,19
2ŽS123158Procházková MichaelaAFK SKP Pardubice8900:23:4369,87
3ŽS137159Machútová LucieOK 99 Hradec Králové8800:24:1764,37
4ŽS148160Schauerová LenkaAtletika Polička8800:24:2962,43
5ŽS166161Rousková TerezaLokomotiva Pardubice8900:25:3651,59
6ŽS169162Kiacová ZuzanaLokomotiva Pardubice8900:25:4050,94
7ŽS171163Vaculíková JanaOK 99 Hradec Králové8800:25:4649,97
8ŽS175164Knapová JanaLokomotiva Pardubice9000:26:0946,25
9ŽS189165Bolechová AnežkaLokomotiva Pardubice9000:27:0537,20
10ŽS194166Kůtová EliškaAC Choceň9000:28:0227,98
11ŽS197167Azebová NinaOK 99 Hradec Králové8800:28:3223,13
12ŽS198168Lennerová HanaLokomotiva Pardubice8900:28:3522,64
13ŽS199169Linderová EliškaOK 99 Hradec Králové9000:28:3622,48
14ŽS204170Nádvorníková TerezaLokomotiva Pardubice8900:29:4111,97
15ŽS213171Weisbauerová DagmarLokomotiva Pardubice8900:31:330,00
16ŽS217172Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:35:170,00
17ŽS219173Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:35:270,00
18ŽS222174Sládková VeronikaZŠ Skořenice9200:37:260,00
Žáci 14 let a mladší (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS411Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:19:3973,05
2MS422Sejkora KarelAtletika Polička8800:19:4072,86
3MS643Červ JakubAtletika Polička8900:20:4360,73
4MS694Večeře TomášAtletika Polička9000:20:5658,23
5MS705Jiříček LukášAO Vysoké Mýto8800:21:0556,50
6MS986Polák PetrStart Náchod8800:22:4637,05
7MS1007Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9100:22:5435,51
8MS1078Petras TomášSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou8800:23:1531,47
9MS1379Grundman VojtěchKOB Choceň8800:24:1719,54
10MS14610Zavřel JiříKOB Choceň8900:24:2518,00
11MS14811Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:24:2917,23
12MS15512Zelenka TomášOK 99 Hradec Králové9000:24:4913,38
13MS16913Siegel JakubAC Choceň9200:25:403,56
14MS17914Sygeryč DanielAC Choceň8900:26:210,00
15MS18315Bašarin TomášAC Choceň9000:26:490,00
16MS20916Jakeš VojtěchSK Týniště nad Orlicí9300:30:320,00
17MS22317Křivda MartinKOB Choceň9500:45:380,00
Dorostenci 18 let a mladší (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD818Procházka JanJunior Team OB ČR8400:17:12101,35
2MD919Komanec VáclavJunior Team OB ČR8400:17:15100,77
3MD1120Krčál JaroslavJunior Team OB ČR8400:17:3097,88
4MD1421Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:18:0790,76
5MD1922Skořepa JakubAO Nové Město na Moravě8700:18:3685,18
6MD2223Gazdačko JanTJ Slavia Hradec Králové8400:18:4483,64
7MD2824Lorenc TomášAC Pardubice8600:19:0180,37
8MD3025Tauchman JiříAC Choceň8400:19:0280,17
9MD3826Kovařík RadovanOK 99 Hradec Králové8500:19:3274,40
10MD3927Kutin TomášChoceň8400:19:3573,82
10MD3928Prášil OndřejJunior Team OB ČR8400:19:3573,82
12MD5029Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová8600:20:0767,66
13MD5130Votoček FilipJunior Team OB ČR8400:20:1067,08
14MD5631Bolech FilipLokomotiva Pardubice8600:20:2664,00
15MD6832Řemínek MatějAC Choceň8600:20:5159,19
16MD7133Pátek MichalKOB Choceň8600:21:0656,30
17MD7234Svoboda PetrTJ Slavia Hradec Králové8500:21:0955,73
18MD7335Andrš JiříSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou8600:21:1055,53
19MD8336Toušek JaroslavAC Choceň8700:21:5746,49
20MD9137Novotný MichalATC Nekoř8700:22:2940,33
21MD9938Pešek OndřejKOB Choceň8500:22:5235,90
22MD12639Novák JiříChoceň8600:23:4825,12
23MD14540Siegel JosefAC Choceň8600:24:2218,58
24MD15441Vondráček JakubStart Náchod8700:24:4414,34
25MD15642Žemlička JakubLokomotiva Pardubice8600:25:0410,49
26MD20343Severa JanKOB Choceň8400:29:340,00
Dorostenky 18 let a mladší (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD102175Doležalová VendulaOK 99 Hradec Králové8700:22:5777,30
2ŽD104176Kovářová KristýnaJunior Team OB ČR8400:22:5976,98
3ŽD105177Juračková JanaLokomotiva Pardubice8600:23:0476,17
4ŽD111178Brožková RadkaJunior Team OB ČR8400:23:1973,75
5ŽD116179Hrušková LenkaJunior Team OB ČR8500:23:3171,81
6ŽD131180Krčálová VeronikaLokomotiva Pardubice8500:23:5767,60
7ŽD139181Doskočilová MonikaAC Vysoké Mýto8700:24:1864,20
8ŽD147182Mrštíková KvětaLoko OB Pardubice8700:24:2662,91
9ŽD164183Jiskrová VeronikaAC Vysoké Mýto8600:25:2952,72
10ŽD174184Hermanová ZuzanaLokomotiva Pardubice8700:26:0247,39
11ŽD180185Čechalová HanaTS Letohrad8600:26:2244,15
12ŽD190186Sůvová BarboraLokomotiva Pardubice8700:27:1435,74
13ŽD196187Rychtaříková IvaAC Choceň8500:28:1426,04
14ŽD201188Vágnerová NatálieKOB Dobruška8400:29:2913,91
15ŽD212189Baštová MartinaLokomotiva Pardubice8400:31:210,00
Muži A (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Losman PetrOK 99 Hradec Králové7900:15:49102,91
2MA245Skalský RomanAC Slovan Mariánské Lázně7500:16:02100,21
3MA346Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:1896,88
4MA447Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:16:2096,47
5MA548Čotov IvanDatalusk Jihlava6600:17:0387,54
5MA549Zřídkaveselý LiborJunior Team OB ČR7200:17:0387,54
7MA750Novotný TomášOK 99 Hradec Králové8100:17:0487,33
8MA1051Jedlička MichalDukla Liberec7300:17:2982,14
9MA1352Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:17:4878,19
10MA1553Exner OndřejTT Schiller Choceň7100:18:1273,21
11MA1654Knížek JiříLokomotiva Pardubice8200:18:2271,13
12MA1755Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:18:2370,92
13MA1856Erlebach MichalJunior Team OB ČR8300:18:2886,72
14MA2057Šlajs TomášKOB Choceň8300:18:3884,79
15MA2158Svoboda OndřejSlavia Hradec Králové7600:18:4067,39
16MA2559Klášterecký TomášTJ Loko Česká Třebová8100:18:5564,28
17MA2660Janda MartinKOB Dobruška8000:18:5664,07
18MA2861Kolek PetrTJ Loko Česká Třebová7500:19:0163,03
19MA3162Jirásek AlešLokomotiva Pardubice7600:19:0462,41
20MA3263Pilgr LuděkTJ Loko Česká Třebová7600:19:0661,99
21MA3364Doucha JiříStart Náchod7100:19:0961,37
22MA3465Albrecht PavelAC Choceň8100:19:1061,16
23MA3766Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:2757,63
24MA4267Dejdar LukášAC Vysoké Mýto8100:19:4054,93
25MA4468Paclík RomanSlavia Hradec Králové7800:19:4254,52
25MA4469Stulík JakubSlavia Hradec Králové8200:19:4254,52
27MA4670Munster PavelAC Vysoké Mýto7800:19:5052,86
28MA4771Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:19:5452,02
29MA4972Bláha JanTJ Slavia Hradec Králové8200:20:0050,78
30MA5373Sedlák RadekSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7500:20:1447,87
31MA5574Švadlena PavelKOB Choceň7500:20:2046,63
32MA5775Bek StanislavChoceň8200:20:2745,17
33MA5876Horáček MichalTJ Loko Česká Třebová7500:20:3044,55
33MA5877Doleček MartinŽamberk7300:20:3044,55
35MA7478Matras TomášSK Chrast8000:21:2632,92
36MA7579Krátký JosefLabe Tri Club Hradec Králové6500:21:2732,71
37MA7680Procházka TomášLokomotiva Pardubice6500:21:2932,29
38MA7781Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:21:3131,88
39MA7982Novák ZdeněkSK Lob Nová Paka7700:21:3730,63
40MA8183Slavík PavelStart Náchod7300:21:5227,52
41MA8284Vávra JaroslavLokomotiva Pardubice7300:21:5526,90
42MA8485Macháček LubomírKOB Choceň7500:22:0923,99
43MA8686Fencl PetrLokomotiva Pardubice6900:22:1023,78
44MA8887Slovák MiroslavTJ Slavia Hradec Králové7700:22:1522,74
45MA8988Sládek FrantišekKOB Choceň8300:22:1842,44
46MA9289Šafář MiroslavAmatér Kerhartice7000:22:3019,63
47MA9490Borovec AlexandrChoceň7600:22:3418,80
48MA9591Limberský TomášAC Vysoké Mýto8300:22:3539,17
49MA9692Žemlička MichalSK Chrast8000:22:3917,76
50MA9793Jirásko LubomírTriatlon Pardubice7100:22:4117,34
51MA10294Fukátko JanLokomotiva Pardubice8100:22:5714,02
52MA10695Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:23:1310,70
53MA10796Půlpán RomanKOB Choceň6500:23:1510,28
54MA10997Odvody ZdeněkLokomotiva Pardubice8200:23:179,87
55MA11198Jakeš JosefSK Týniště nad Orlicí6500:23:199,45
56MA11399Pilgr AlešTJ Loko Česká Třebová8000:23:209,24
57MA114100Hlaváček LubomírOK99 Hradec Králové6400:23:307,17
58MA119101Dastych MilanVysoké Mýto7400:23:385,50
59MA121102Leštínský TomášKOB Dobruška7800:23:414,88
60MA124103Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:444,26
61MA126104Sůva PetrLokomotiva Pardubice8200:23:483,43
62MA130105Držka ŠtěpánLokomotiva Pardubice7600:23:551,97
63MA133106Jirásko DušanTriatlon Pardubice7300:24:020,52
64MA139107Žemlička JanLokomotiva Pardubice8300:24:1819,35
65MA172108Šustr PavelAmatér Knířov7100:25:550,00
66MA181109Horáček JosefLokomotiva Pardubice7500:26:250,00
67MA191110Moravec MarianSCHILLER TT Choceň7100:27:310,00
68MA210111Dobrovolski KrzysztofBrzeg7700:30:550,00
69MA216112Novák JiříSK Lob Nová Paka7500:34:030,00
70MA220113Macháček MilanKOB Choceň7700:36:230,00
Muži B (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12114Filip LubošAC Choceň5900:17:32109,19
2MB22115Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:18:4496,13
3MB24116Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:5294,68
4MB27117Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:18:5893,59
5MB35118Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:2089,60
6MB65119Šlajs TomášChoceň6000:20:4674,00
7MB78120Zdeněk BílýMK Pardubice5900:21:3465,30
8MB90121Juračka VojtěchLokomotiva Pardubice5400:22:2356,41
9MB114122Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:23:3044,26
10MB117123Kubíček Pavelneregistrován5300:23:3343,71
11MB135124Albrecht PavelAC Choceň5500:24:0537,91
12MB136132Fridrich MilanZářecká Lhota5500:24:1136,82
13MB141125Novotný PavelTJ Slavia Hradec Králové6100:24:2035,19
14MB153126Bolech JiříLokomotiva Pardubice5900:24:3931,74
15MB158127Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:25:0826,48
16MB165128Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:25:3022,49
17MB176129Víšek ZdeněkPraha5300:26:1214,87
18MB200130Malec JaromírSK Týniště nad Orlicí5600:28:390,00
19MB221131Čermák JanSTOMIX Hradec Králové5900:36:550,00
Muži C (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC47132Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:54102,15
2MC52133Švadlena JiříKOB Choceň4600:20:1199,34
3MC54134Knap JanLokomotiva Pardubice5100:20:1698,51
4MC66135Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:5092,87
4MC66136Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:20:5092,87
6MC84137Černý MilanAC Choceň4800:22:0979,78
7MC86138Farář VáclavLokomotiva Pardubice5200:22:1079,62
8MC93139Jedryszczak EdwardBrzeg4800:22:3275,97
9MC101140Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:5572,16
10MC109141Fridrich JaroslavLokomotiva Pardubice4500:23:1768,52
11MC118142Krumer MiroslavOstrov4900:23:3465,70
12MC132143Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:24:0061,39
13MC142144Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:24:2157,91
14MC151145Mrštík VáclavLoko OB Pardubice5000:24:3755,26
15MC160146Sáňka BedřichLokomotiva Pardubice5100:25:1848,47
16MC161147Pilgr BohuslavTJ Loko Česká Třebová5100:25:2147,97
17MC168148Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:25:3845,15
18MC178149Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:1539,02
19MC182150Šafr MartinKOB Choceň5100:26:2737,03
20MC184151Kynkor MartinHradec Králové4400:26:5532,39
21MC186152Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:27:0031,57
22MC202153Hejzlar JiříLO Choceň4300:29:306,71
Muži D (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD152154Bielčik JindřichLichkov4000:24:38135,75
2MD207155Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:29:58100,19
3MD218156Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:35:2364,07
Ženy A (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA36190Vlčovská MartaAC Pardubice7600:19:25117,16
2ZA60191Przyczková MichaelaJunior Team OB ČR8400:20:33100,59
3ZA61192Dočkalová MartinaJunior Team OB ČR8300:20:3899,78
4ZA62175Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:20:3999,62
4ZA62193Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:39105,55
6ZA80194Kárníková LibušeOK Jilemnice8400:21:4988,30
7ZA120195Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:23:3977,30
8ZA125196Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:23:4776,04
9ZA129197Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:23:5474,94
10ZA142198Smíčková EvaJunior Team OB ČR8200:24:2170,70
10ZA142199Melounková LucieOK99 Hradec Králové8000:24:2170,70
12ZA150200Křístková VeronikaJunior Team OB ČR8300:24:3361,78
13ZA157201Šedová JanaSruby7300:25:0763,48
14ZA173202Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:26:0155,01
15ZA177203Pilgrová JanaTJ Loko Česká Třebová8200:26:1452,97
16ZA185204Juračková KateřinaLokomotiva Pardubice8300:26:5638,65
17ZA188205Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:0245,44
18ZA192206Mrštíková HanaLokomotiva Pardubice8300:27:3931,70
19ZA193207Křivdová LenkaKOB Choceň7200:27:4538,69
20ZA195208Svobodová VeronikaHolice8100:28:0735,23
21ZA208209Jeřábková PavlínaChoceň7700:30:1315,46
22ZA211210Bašarinová MichaelaAC Choceň6800:31:057,30
23ZA215211Klimplová ZuzanaLokomotiva Pardubice8100:33:420,00
Ženy B (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB126212Knapová IvaLokomotiva Pardubice6000:23:48104,52
2ZB134213Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:24:04102,33
3ZB159214Novotná EvaLetohrad4800:25:1193,16
4ZB162215Juračková JanaLokomotiva Pardubice6000:25:2491,38
5ZB163216Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:25:2890,83
6ZB167217Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:25:3789,60
7ZB187218Vilnerová EvaLokomotiva Pardubice6000:27:0178,10
8ZB205219Kubíčková MarcelaOK 99 Hradec Králové6200:29:4655,51
9ZB206220Novotná IvaTJ Slavia Hradec Králové6100:29:5354,55
10ZB214221Mrštíková HanaLokomotiva Pardubice5500:33:3823,75
Trať 4,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Losman PetrOK 99 Hradec Králové7900:15:49102,91
2MA245Skalský RomanAC Slovan Mariánské Lázně7500:16:02100,21
3MA346Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:1896,88
4MA447Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:16:2096,47
5MA549Zřídkaveselý LiborJunior Team OB ČR7200:17:0387,54
5MA548Čotov IvanDatalusk Jihlava6600:17:0387,54
7MA750Novotný TomášOK 99 Hradec Králové8100:17:0487,33
1MD818Procházka JanJunior Team OB ČR8400:17:12101,35
2MD919Komanec VáclavJunior Team OB ČR8400:17:15100,77
8MA1051Jedlička MichalDukla Liberec7300:17:2982,14
3MD1120Krčál JaroslavJunior Team OB ČR8400:17:3097,88
1MB12114Filip LubošAC Choceň5900:17:32109,19
9MA1352Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:17:4878,19
4MD1421Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:18:0790,76
10MA1553Exner OndřejTT Schiller Choceň7100:18:1273,21
11MA1654Knížek JiříLokomotiva Pardubice8200:18:2271,13
12MA1755Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:18:2370,92
13MA1856Erlebach MichalJunior Team OB ČR8300:18:2886,72
5MD1922Skořepa JakubAO Nové Město na Moravě8700:18:3685,18
14MA2057Šlajs TomášKOB Choceň8300:18:3884,79
15MA2158Svoboda OndřejSlavia Hradec Králové7600:18:4067,39
6MD2223Gazdačko JanTJ Slavia Hradec Králové8400:18:4483,64
2MB22115Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:18:4496,13
3MB24116Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:5294,68
16MA2559Klášterecký TomášTJ Loko Česká Třebová8100:18:5564,28
17MA2660Janda MartinKOB Dobruška8000:18:5664,07
4MB27117Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:18:5893,59
7MD2824Lorenc TomášAC Pardubice8600:19:0180,37
18MA2861Kolek PetrTJ Loko Česká Třebová7500:19:0163,03
8MD3025Tauchman JiříAC Choceň8400:19:0280,17
19MA3162Jirásek AlešLokomotiva Pardubice7600:19:0462,41
20MA3263Pilgr LuděkTJ Loko Česká Třebová7600:19:0661,99
21MA3364Doucha JiříStart Náchod7100:19:0961,37
22MA3465Albrecht PavelAC Choceň8100:19:1061,16
5MB35118Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:2089,60
1ZA36190Vlčovská MartaAC Pardubice7600:19:25117,16
23MA3766Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:2757,63
9MD3826Kovařík RadovanOK 99 Hradec Králové8500:19:3274,40
10MD3927Kutin TomášChoceň8400:19:3573,82
10MD3928Prášil OndřejJunior Team OB ČR8400:19:3573,82
1MS411Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:19:3973,05
2MS422Sejkora KarelAtletika Polička8800:19:4072,86
24MA4267Dejdar LukášAC Vysoké Mýto8100:19:4054,93
25MA4468Paclík RomanSlavia Hradec Králové7800:19:4254,52
25MA4469Stulík JakubSlavia Hradec Králové8200:19:4254,52
27MA4670Munster PavelAC Vysoké Mýto7800:19:5052,86
28MA4771Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:19:5452,02
1MC47132Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:54102,15
29MA4972Bláha JanTJ Slavia Hradec Králové8200:20:0050,78
12MD5029Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová8600:20:0767,66
13MD5130Votoček FilipJunior Team OB ČR8400:20:1067,08
2MC52133Švadlena JiříKOB Choceň4600:20:1199,34
30MA5373Sedlák RadekSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7500:20:1447,87
3MC54134Knap JanLokomotiva Pardubice5100:20:1698,51
31MA5574Švadlena PavelKOB Choceň7500:20:2046,63
14MD5631Bolech FilipLokomotiva Pardubice8600:20:2664,00
32MA5775Bek StanislavChoceň8200:20:2745,17
33MA5877Doleček MartinŽamberk7300:20:3044,55
33MA5876Horáček MichalTJ Loko Česká Třebová7500:20:3044,55
2ZA60191Przyczková MichaelaJunior Team OB ČR8400:20:33100,59
3ZA61192Dočkalová MartinaJunior Team OB ČR8300:20:3899,78
4ZA62193Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:39105,55
4ZA62175Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:20:3999,62
3MS643Červ JakubAtletika Polička8900:20:4360,73
6MB65119Šlajs TomášChoceň6000:20:4674,00
4MC66136Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:20:5092,87
4MC66135Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:5092,87
15MD6832Řemínek MatějAC Choceň8600:20:5159,19
4MS694Večeře TomášAtletika Polička9000:20:5658,23
5MS705Jiříček LukášAO Vysoké Mýto8800:21:0556,50
16MD7133Pátek MichalKOB Choceň8600:21:0656,30
17MD7234Svoboda PetrTJ Slavia Hradec Králové8500:21:0955,73
18MD7335Andrš JiříSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou8600:21:1055,53
35MA7478Matras TomášSK Chrast8000:21:2632,92
36MA7579Krátký JosefLabe Tri Club Hradec Králové6500:21:2732,71
37MA7680Procházka TomášLokomotiva Pardubice6500:21:2932,29
38MA7781Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:21:3131,88
7MB78120Zdeněk BílýMK Pardubice5900:21:3465,30
39MA7982Novák ZdeněkSK Lob Nová Paka7700:21:3730,63
6ZA80194Kárníková LibušeOK Jilemnice8400:21:4988,30
40MA8183Slavík PavelStart Náchod7300:21:5227,52
41MA8284Vávra JaroslavLokomotiva Pardubice7300:21:5526,90
19MD8336Toušek JaroslavAC Choceň8700:21:5746,49
42MA8485Macháček LubomírKOB Choceň7500:22:0923,99
6MC84137Černý MilanAC Choceň4800:22:0979,78
7MC86138Farář VáclavLokomotiva Pardubice5200:22:1079,62
43MA8686Fencl PetrLokomotiva Pardubice6900:22:1023,78
44MA8887Slovák MiroslavTJ Slavia Hradec Králové7700:22:1522,74
45MA8988Sládek FrantišekKOB Choceň8300:22:1842,44
8MB90121Juračka VojtěchLokomotiva Pardubice5400:22:2356,41
20MD9137Novotný MichalATC Nekoř8700:22:2940,33
46MA9289Šafář MiroslavAmatér Kerhartice7000:22:3019,63
8MC93139Jedryszczak EdwardBrzeg4800:22:3275,97
47MA9490Borovec AlexandrChoceň7600:22:3418,80
48MA9591Limberský TomášAC Vysoké Mýto8300:22:3539,17
49MA9692Žemlička MichalSK Chrast8000:22:3917,76
50MA9793Jirásko LubomírTriatlon Pardubice7100:22:4117,34
6MS986Polák PetrStart Náchod8800:22:4637,05
21MD9938Pešek OndřejKOB Choceň8500:22:5235,90
7MS1007Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9100:22:5435,51
9MC101140Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:5572,16
51MA10294Fukátko JanLokomotiva Pardubice8100:22:5714,02
1ŽD102175Doležalová VendulaOK 99 Hradec Králové8700:22:5777,30
2ŽD104176Kovářová KristýnaJunior Team OB ČR8400:22:5976,98
3ŽD105177Juračková JanaLokomotiva Pardubice8600:23:0476,17
52MA10695Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:23:1310,70
53MA10796Půlpán RomanKOB Choceň6500:23:1510,28
8MS1078Petras TomášSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou8800:23:1531,47
10MC109141Fridrich JaroslavLokomotiva Pardubice4500:23:1768,52
54MA10997Odvody ZdeněkLokomotiva Pardubice8200:23:179,87
4ŽD111178Brožková RadkaJunior Team OB ČR8400:23:1973,75
55MA11198Jakeš JosefSK Týniště nad Orlicí6500:23:199,45
56MA11399Pilgr AlešTJ Loko Česká Třebová8000:23:209,24
57MA114100Hlaváček LubomírOK99 Hradec Králové6400:23:307,17
9MB114122Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:23:3044,26
5ŽD116179Hrušková LenkaJunior Team OB ČR8500:23:3171,81
10MB117123Kubíček Pavelneregistrován5300:23:3343,71
11MC118142Krumer MiroslavOstrov4900:23:3465,70
58MA119101Dastych MilanVysoké Mýto7400:23:385,50
7ZA120195Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:23:3977,30
1ŽS121157Marešová MichaelaLokomotiva Pardubice8900:23:4170,19
59MA121102Leštínský TomášKOB Dobruška7800:23:414,88
2ŽS123158Procházková MichaelaAFK SKP Pardubice8900:23:4369,87
60MA124103Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:444,26
8ZA125196Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:23:4776,04
1ZB126212Knapová IvaLokomotiva Pardubice6000:23:48104,52
61MA126104Sůva PetrLokomotiva Pardubice8200:23:483,43
22MD12639Novák JiříChoceň8600:23:4825,12
9ZA129197Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:23:5474,94
62MA130105Držka ŠtěpánLokomotiva Pardubice7600:23:551,97
6ŽD131180Krčálová VeronikaLokomotiva Pardubice8500:23:5767,60
12MC132143Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:24:0061,39
63MA133106Jirásko DušanTriatlon Pardubice7300:24:020,52
2ZB134213Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:24:04102,33
11MB135124Albrecht PavelAC Choceň5500:24:0537,91
12MB136132Fridrich MilanZářecká Lhota5500:24:1136,82
3ŽS137159Machútová LucieOK 99 Hradec Králové8800:24:1764,37
9MS1379Grundman VojtěchKOB Choceň8800:24:1719,54
64MA139107Žemlička JanLokomotiva Pardubice8300:24:1819,35
7ŽD139181Doskočilová MonikaAC Vysoké Mýto8700:24:1864,20
13MB141125Novotný PavelTJ Slavia Hradec Králové6100:24:2035,19
10ZA142199Melounková LucieOK99 Hradec Králové8000:24:2170,70
10ZA142198Smíčková EvaJunior Team OB ČR8200:24:2170,70
13MC142144Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:24:2157,91
23MD14540Siegel JosefAC Choceň8600:24:2218,58
10MS14610Zavřel JiříKOB Choceň8900:24:2518,00
8ŽD147182Mrštíková KvětaLoko OB Pardubice8700:24:2662,91
11MS14811Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:24:2917,23
4ŽS148160Schauerová LenkaAtletika Polička8800:24:2962,43
12ZA150200Křístková VeronikaJunior Team OB ČR8300:24:3361,78
14MC151145Mrštík VáclavLoko OB Pardubice5000:24:3755,26
1MD152154Bielčik JindřichLichkov4000:24:38135,75
14MB153126Bolech JiříLokomotiva Pardubice5900:24:3931,74
24MD15441Vondráček JakubStart Náchod8700:24:4414,34
12MS15512Zelenka TomášOK 99 Hradec Králové9000:24:4913,38
25MD15642Žemlička JakubLokomotiva Pardubice8600:25:0410,49
13ZA157201Šedová JanaSruby7300:25:0763,48
15MB158127Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:25:0826,48
3ZB159214Novotná EvaLetohrad4800:25:1193,16
15MC160146Sáňka BedřichLokomotiva Pardubice5100:25:1848,47
16MC161147Pilgr BohuslavTJ Loko Česká Třebová5100:25:2147,97
4ZB162215Juračková JanaLokomotiva Pardubice6000:25:2491,38
5ZB163216Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:25:2890,83
9ŽD164183Jiskrová VeronikaAC Vysoké Mýto8600:25:2952,72
16MB165128Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:25:3022,49
5ŽS166161Rousková TerezaLokomotiva Pardubice8900:25:3651,59
6ZB167217Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:25:3789,60
17MC168148Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:25:3845,15
13MS16913Siegel JakubAC Choceň9200:25:403,56
6ŽS169162Kiacová ZuzanaLokomotiva Pardubice8900:25:4050,94
7ŽS171163Vaculíková JanaOK 99 Hradec Králové8800:25:4649,97
65MA172108Šustr PavelAmatér Knířov7100:25:550,00
14ZA173202Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:26:0155,01
10ŽD174184Hermanová ZuzanaLokomotiva Pardubice8700:26:0247,39
8ŽS175164Knapová JanaLokomotiva Pardubice9000:26:0946,25
17MB176129Víšek ZdeněkPraha5300:26:1214,87
15ZA177203Pilgrová JanaTJ Loko Česká Třebová8200:26:1452,97
18MC178149Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:1539,02
14MS17914Sygeryč DanielAC Choceň8900:26:210,00
11ŽD180185Čechalová HanaTS Letohrad8600:26:2244,15
66MA181109Horáček JosefLokomotiva Pardubice7500:26:250,00
19MC182150Šafr MartinKOB Choceň5100:26:2737,03
15MS18315Bašarin TomášAC Choceň9000:26:490,00
20MC184151Kynkor MartinHradec Králové4400:26:5532,39
16ZA185204Juračková KateřinaLokomotiva Pardubice8300:26:5638,65
21MC186152Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:27:0031,57
7ZB187218Vilnerová EvaLokomotiva Pardubice6000:27:0178,10
17ZA188205Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:0245,44
9ŽS189165Bolechová AnežkaLokomotiva Pardubice9000:27:0537,20
12ŽD190186Sůvová BarboraLokomotiva Pardubice8700:27:1435,74
67MA191110Moravec MarianSCHILLER TT Choceň7100:27:310,00
18ZA192206Mrštíková HanaLokomotiva Pardubice8300:27:3931,70
19ZA193207Křivdová LenkaKOB Choceň7200:27:4538,69
10ŽS194166Kůtová EliškaAC Choceň9000:28:0227,98
20ZA195208Svobodová VeronikaHolice8100:28:0735,23
13ŽD196187Rychtaříková IvaAC Choceň8500:28:1426,04
11ŽS197167Azebová NinaOK 99 Hradec Králové8800:28:3223,13
12ŽS198168Lennerová HanaLokomotiva Pardubice8900:28:3522,64
13ŽS199169Linderová EliškaOK 99 Hradec Králové9000:28:3622,48
18MB200130Malec JaromírSK Týniště nad Orlicí5600:28:390,00
14ŽD201188Vágnerová NatálieKOB Dobruška8400:29:2913,91
22MC202153Hejzlar JiříLO Choceň4300:29:306,71
26MD20343Severa JanKOB Choceň8400:29:340,00
14ŽS204170Nádvorníková TerezaLokomotiva Pardubice8900:29:4111,97
8ZB205219Kubíčková MarcelaOK 99 Hradec Králové6200:29:4655,51
9ZB206220Novotná IvaTJ Slavia Hradec Králové6100:29:5354,55
2MD207155Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:29:58100,19
21ZA208209Jeřábková PavlínaChoceň7700:30:1315,46
16MS20916Jakeš VojtěchSK Týniště nad Orlicí9300:30:320,00
68MA210111Dobrovolski KrzysztofBrzeg7700:30:550,00
22ZA211210Bašarinová MichaelaAC Choceň6800:31:057,30
15ŽD212189Baštová MartinaLokomotiva Pardubice8400:31:210,00
15ŽS213171Weisbauerová DagmarLokomotiva Pardubice8900:31:330,00
10ZB214221Mrštíková HanaLokomotiva Pardubice5500:33:3823,75
23ZA215211Klimplová ZuzanaLokomotiva Pardubice8100:33:420,00
69MA216112Novák JiříSK Lob Nová Paka7500:34:030,00
16ŽS217172Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:35:170,00
3MD218156Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:35:2364,07
17ŽS219173Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:35:270,00
70MA220113Macháček MilanKOB Choceň7700:36:230,00
19MB221131Čermák JanSTOMIX Hradec Králové5900:36:550,00
18ŽS222174Sládková VeronikaZŠ Skořenice9200:37:260,00
17MS22317Křivda MartinKOB Choceň9500:45:380,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

bylo to dobry!!!!!!!!!!!!!!!
cervici
super blaaato!!!!
bahen

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód