Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Velké Verandy

5.12.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Velké Verandy
  • datum konání: 5.12.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KOB Choceň

Sociální sítě

Místo konání

Choceň - Velká Veranda (N 49°59'45, E 16°12'10)
od 10:15 hodin

Přihlášky

na níže uvedený mail

Prezentace

od 9:45 hodin v místě startu

Startovné

10 Kč (žactvo a dorost 5 Kč) v případě doručení přihlášky do pátku 3. 12. 2010
50 Kč (žactvo a dorost 30 Kč) v den závodu
Startovné zaplatíte v hotovosti při prezentaci.

Popis tratě

4.300 m po lesních cestách a pěšinách (400 m asfalt), kopcovitý profil (převýšení 200 m)

Ceny pro vítěze

Putovní pohár pro nejlepšího muže a ženu v absolutním pořadí
Finanční odměny za 1.-5. místo v kategoriích muži a ženy (2.000,- 1.000,- 500,- 200,- 100,- Kč) a za 1.-3. místo v kategoriích Muži 40, 50, 60 a Ženy 40 a 50 (300,- 200,- 100,- Kč)
Věcné odměny pro nejlepší v žákovských a dorosteneckých kategoriích

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lidový běh na 1.000 m od 10:00 hodin - startovné zdarma

Internetové stránky

http://www.mcvv.org

E-mailová adresa

mcvv@mcvv.org

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.12.2015Malá cena Velké Verandy-
4.12.2011Malá cena Velké Verandy-
7.12.2008Malá cena Velké Verandy247
2.12.2007Malá cena Velké Verandy231
3.12.2006Malá cena Velké verandy, Choceň214
4.12.2005Malá cena Velké verandy v Chocni191
5.12.2004Malá cena Velké verandy192
7.12.2003Malá cena Velké verandy, 11. ročník194
1.12.200210. ročník, Malá cena Velké verandy223
2.12.20019. ročník, Malá cena Velké Verandy177
3.12.2000Malá cena Velké Verandy 2000116
6.12.1999Malá cena velké verandy 99', 7. ročník69

Statistika závodu Malá cena Velké Verandy

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1854

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Třasák Milan5211
Švadlena Jiří4611
Farář Václav5211
Hepner David7610
Juračka Vojtěch5410
Klimplová Zuzana8110
Sadílek Ota4610
Macháček Lubomír7510
Švadlena Pavel7510
Macháček Milan7710
Křivdová Lenka729
Svoboda Ondřej769
Řemínek Matěj869
Jirásko Lubomír719
Jakeš Ondřej919
Doležal Petr549
Mrštík Václav509
Šlajs Tomáš609
Leštínský Tomáš789
Juračková Jana609
Vlčovská Marta769
Půlpán Roman659
Pešek Ondřej859
Běhoun Pavel579
Sládek František839
Křivda Martin958
Čípa Jiří508
Červ Miloslav508
Vondrouš Jaroslav528
Hubáček Petr788
Pátek Michal868
Hausvater Karel588
Pilgr Luděk768
Pilgr Bohuslav518
Krátký Josef658
Černý Milan488
Šlajs Tomáš838
Víšek Zdeněk538
Běhounová Jiřina568
Siegel Josef868
Bašarinová Michaela688
Kolek Petr758
Šafář Jaroslav518
Horáček Josef758
Jirásko Dušan738
Juračková Jana867
Stulík Jakub827
Vilnerová Eva607
Mrštíková Hana557
Stránský Aleš607

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H5652Hladík PavelFPA Pardubice9600:22:30-
2H5954Horáček PetrOK99 Hradec Králové9600:22:35-
3H7264Kanta MartinOK Lokomotiva Pardubice9700:23:07-
4H8876Semrád LadislavKOB Choceň9700:25:10-
5H9582Vilímek VáclavAC Choceň9800:25:32-
6H119103Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:26:47-
7H138114Tužil OndřejOK Lokomotiva Pardubice9600:27:59-
8H155125Jakeš JosefSK Týniště nad Orlicí OOB0100:30:23-
9H158127Švadlena MichalKOB Choceň0100:30:49-
10H160128Dojčán JanUW Rugby Pardubice9900:30:52-
11H162129Skalický JohanMagnus Orienteering9900:31:07-
12H164131Paukert LukášMagnus Orienteering9800:31:23-
13H169134Grundman VáclavKOB Choceň9900:31:53-
14H182139Jirásko JosefSK Srch0100:34:20-
15H200141Jelínek TomášKOB Choceň9901:02:36-
Žákyně (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1I70149Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě9600:23:06-
2I79150Chládková SimonaOK Lokomotiva Pardubice9600:24:14-
3I101155Pártlová DanielaAC Choceň9700:25:47-
4I143166Machačová MichaelaOK 99 Hradec Králové9600:28:16-
5I144167Chaloupková VeronikaKOB Choceň9800:28:23-
6I161174Kosová TerezaSOOB Spartak Rychnov nad Kn.0100:31:05-
7I172179Chaloupková KateřinaKOB Choceň0000:32:20-
8I183185Schvachová DenisaOK Lokomotiva Pardubice9600:34:27-
9I185187Držková BerenikaOK Lokomotiva Pardubice0100:35:18-
10I195197Dojčánová KateřinaHvězda SKP Pardubice9900:38:49-
11I197199Jelínková ZuzanaKOB Choceň0100:40:46-
12I199200Shánělová ŠtěpánkaKOB Choceň0100:50:58-
Dorostenci (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1J1010Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:18:41-
2J1212Šacl JiříTJ Nové Město na Moravě9400:18:49-
3J1413Kubelka TomášOK Lokomotiva Pardubice9300:19:16-
4J1514Záveský FilipOK Lokomotiva Pardubice9300:19:21-
5J1918Fuksa JakubTJ Nové Město na Moravě9400:19:55-
6J2120Valko TomášAtletika Chrudim9300:20:10-
7J2625Štancl DanielSK Žamberk Tessuti Sport9500:20:26-
8J2928Duda ŠtěpánAtletika Jihlava9400:20:48-
9J3432Křivda MartinKOB Choceň9500:21:10-
10J3533Kos TomášOK Lokomotiva Pardubice9300:21:11-
11J3836Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:21:20-
12J4138Kos OldřichOK Lokomotiva Pardubice9300:21:33-
13J5651Lakota AntonínAC Choceň9500:22:30-
14J6055Polák ŠtěpánAC Choceň9500:22:38-
15J9987Jakeš VojtěchSK Týniště nad Orlicí OOB9300:25:40-
16J10490Jirges RadekMagnus Orienteering9400:25:59-
17J11399Ryšavý OndřejMagnus Orienteering9400:26:34-
18J121104Zelinka JanOK Lokomotiva Pardubice9400:26:50-
19J163130Lemberk JakubOK Lokomotiva Pardubice9500:31:17-
20J180138Sháněl JanKOB Choceň9400:33:55-
Dorostenky (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1K33143Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:21:08-
2K44145Miličková MarieTJ Nové Město na Moravě9200:21:40-
3K108156Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:26:19-
4K167177Šrenkelová SoňaOK Lokomotiva Pardubice9500:31:44-
5K175181Kisková KláraOK Lokomotiva Pardubice9300:32:35-
6K179183Hronová AnnaOK Lokomotiva Pardubice9500:33:54-
7K189191Šrenkelová KateřinaOK Lokomotiva Pardubice9500:35:50-
Muži A (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1A11Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:17:17-
2A22Hepner DavidTJ Slavia Hradec Králové7600:17:47-
3A33Kamenický MatějOK Lokomotiva Pardubice9000:17:48-
4A44Řemínek MatějAC Choceň8600:17:57-
5A55Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:18:00-
6A66Knížek JiříOK Lokomotiva Pardubice8200:18:11-
7A77Jirásek MichalTJ Slavia Hradec Králové8900:18:21-
8A88Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:34-
9A1615Lenner MiroslavOK Lokomotiva Pardubice8600:19:22-
10A1817Doucha JiříTJ START Náchod7100:19:51-
11A2019Kolek PetrKOB Dobruška7500:20:04-
12A2221Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7800:20:16-
13A2423Svoboda OndřejTJ Slavia Hradec Králové7600:20:24-
13A2424Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9000:20:24-
15A2726Koblížek KamilMagnus Orienteering8000:20:29-
16A2827Stulík JakubTJ Slavia Hradec Králové8200:20:42-
17A3029Koblic JanOOB Vamberk7600:20:52-
18A3130Khýn VítězslavKOB Dobruška8300:21:00-
19A3231Zachař JiříSokol Sruby7200:21:01-
20A3634Jirásek AlešOK Lokomotiva Pardubice7600:21:12-
21A3735Pátek MichalKOB Choceň8600:21:14-
22A3837Kalný PetrAtletika Chrudim8100:21:20-
23A4239Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:21:36-
24A4340Švadlena PavelKOB Choceň7500:21:38-
25A4541Adamec MarekK.O.B. Choceň8900:21:42-
26A4642Novák PavelKRB Chrudim8100:21:43-
27A4944Pilgr LuděkTJ Loko Česká Třebová7600:21:48-
28A5045Zelenka TomášOK99 Hradec Králové9000:21:50-
29A5146Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:03-
30A5247Držka ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7600:22:17-
31A5348Pešek OndřejK.O.B. Choceň8500:22:22-
32A5449Veverka TomášOOB Vamberk8400:22:23-
33A5550Šír JaroslavAquavit Trutnov7800:22:26-
34A5853Adamec PetrCC Choceň7500:22:34-
35A6156Nechvíl LukášChoceň8300:22:39-
36A6962Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:23:02-
37A7063Horáček JosefOK Lokomotiva Pardubice7500:23:06-
38A7567Dojčán IvoUW Rugby Pardubice7300:23:42-
39A8473Jakeš OndřejSK Týniště nad Orlicí OOB9100:24:55-
40A8675Marhold LubošChoceň7700:25:07-
41A9885Jirásko LubomírSK Srch7100:25:35-
42A10288Jirásko DušanSK Srch7300:25:48-
43A10389Korbel MichalKOB Choceň7700:25:54-
44A10692Grundman VojtěchKOB Choceň8800:26:06-
45A10793Leštínský TomášKOB Dobruška7800:26:09-
46A10994Macháček Martin-8800:26:27-
47A11095Netolický MilanChoceň7600:26:30-
48A116101Němec RadekHradec Králové8400:26:38-
49A122105Šlajs TomášKOB Choceň8300:26:51-
50A124107Pešek KamilTJ Loko Česká Třebová8000:26:59-
51A125108Sládek FrantišekChoceň8300:27:01-
52A126109Siegel JosefAC Choceň8600:27:02-
52A126110Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:27:02-
54A138115Pašek JiříKOB Choceň7600:27:59-
55A140116Sedláček PetrTýniště nad Orlicí8200:28:05-
56A147120Doležal JanSK Týniště nad Orlicí OOB8900:28:47-
57A152123Nováček OndřejSK Bystřian Kunčice8500:29:58-
58A157126Střílek JiříSK Vraclav7400:30:40-
59A174135Macháček LubomírKOB Choceň7500:32:31-
60A198140Macháček MilanKOB Choceň7700:43:55-
Muži B (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1B1111Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:18:48-
2B4643Hladík VladimírFPA Pardubice6800:21:43-
3B6358Jakeš JosefSK Týniště nad Orlicí OOB6500:22:46-
4B6761Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:22:58-
5B7365Pospíšil MilanSokol Jehnědí7000:23:15-
6B7466Štancl JiříMagnus Orienteering6300:23:19-
7B8171Myšák MilanSokol Jehnědí6600:24:34-
8B9178Půlpán RomanKOB Choceň6500:25:19-
9B9279Gwozdiak RomanČeský veslařský klub Pardubice6700:25:20-
10B9583Šrámek Radomil-6700:25:32-
11B10591Marhold StanislavChoceň6600:26:00-
12B11196Jelínek RomanKOB Choceň6300:26:32-
13B11297Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:26:33-
14B130111Metelka PavelHradec Králové6800:27:19-
15B133112Müller RobertAR206900:27:36-
16B134113Pokorný MilanSK Vraclav6400:27:40-
17B145119Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:42-
18B149121Bartoš PetrKynologové Svatý Jiří6600:29:15-
19B151122Sisr FrantišekCyklo Stratílek Litomyšl6700:29:56-
20B154124Tužil PavelOK Lokomotiva Pardubice6700:30:08-
21B177137Košťálek RadimChoceň6500:33:29-
Muži D (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D6559Švadlena JiříKOB Choceň4600:22:48-
2D7769Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:59-
3D9481Čípa JiříTJ Loko Česká Třebová5000:25:24-
4D9986Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:40-
5D11398Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:26:34-
Ženy E (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1E13142Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:03-
2E40144Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:21:23-
3E68148Labašová KatarínaMagnus Orienteering8300:22:59-
4E80151Petrová DanielaOK Lokomotiva Pardubice8400:24:23-
5E82152Záveská AnnaTJ Loko Česká Třebová8800:24:37-
6E86153Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:25:07-
7E116157Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:26:38-
8E120158Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:49-
9E131161Stříhavková PetraAC Choceň7900:27:29-
10E132162Křivdová LenkaKOB Choceň7200:27:34-
11E135163Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:46-
12E136164Simonová MonikaTJ Sokol Česká Třebová8500:27:50-
13E137165Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:27:52-
14E150170Švíglerová PavlaOK Lokomotiva Pardubice7600:29:34-
15E156172Bartošová JindraKynologové Svatý Jiří7300:30:25-
16E166176Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8100:31:38-
17E171178Poslušná AnežkaMagnus Orienteering9000:31:56-
18E178182Schvachová StanislavaOK Lokomotiva Pardubice7100:33:46-
19E184186Kosová LeonaOK Lokomotiva Pardubice7100:35:12-
20E187189Češíková EliškaSK Slatiňany8800:35:23-
21E188190Doležalová MarieSK Týniště nad Orlicí OOB8600:35:28-
22E190192Kosková KristýnaOK Lokomotiva Pardubice8500:36:10-
23E191193Barešová TerezaOK Lokomotiva Pardubice8400:36:24-
24E193195Sládková TerezaChoceň8200:37:14-
25E196198Šlajsová MichaelaK.O.B. Choceň8300:40:00-
Ženy F (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1F46146Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:21:43-
2F63147Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:46-
3F90154Kosová MichaelaSOOB Spartak Rychnov nad Kn.6700:25:18-
4F146168Tužilová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice7000:28:45-
5F148169Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:28:53-
6F153171Čermáková RenataOK Lokomotiva Pardubice6500:30:00-
7F159173Hausvaterová MarcelaTJ Slavia Hradec Králové6100:30:51-
8F165175Klapalová JanaOOB Vamberk6400:31:29-
9F173180Bašarinová MichaelaChoceň6800:32:29-
10F181184Doležalová IvanaSK Týniště nad Orlicí OOB6400:34:19-
11F192194Jelínková MartaKOB Choceň6700:36:47-
12F194196Semrádová JitkaKOB Choceň6600:38:38-
Ženy G (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1G128159Slavíková NaďaČeský veslařský klub Pardubice5800:27:13-
2G129160Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:27:17-
3G186188Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:20-
Trať 4,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1A11Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:17:17-
2A22Hepner DavidTJ Slavia Hradec Králové7600:17:47-
3A33Kamenický MatějOK Lokomotiva Pardubice9000:17:48-
4A44Řemínek MatějAC Choceň8600:17:57-
5A55Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:18:00-
6A66Knížek JiříOK Lokomotiva Pardubice8200:18:11-
7A77Jirásek MichalTJ Slavia Hradec Králové8900:18:21-
8A88Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:34-
1C99Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:35-
1J1010Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:18:41-
1B1111Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:18:48-
2J1212Šacl JiříTJ Nové Město na Moravě9400:18:49-
1E13142Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:03-
3J1413Kubelka TomášOK Lokomotiva Pardubice9300:19:16-
4J1514Záveský FilipOK Lokomotiva Pardubice9300:19:21-
9A1615Lenner MiroslavOK Lokomotiva Pardubice8600:19:22-
2C1716Svoboda PetrAC Pardubice6000:19:38-
10A1817Doucha JiříTJ START Náchod7100:19:51-
5J1918Fuksa JakubTJ Nové Město na Moravě9400:19:55-
11A2019Kolek PetrKOB Dobruška7500:20:04-
6J2120Valko TomášAtletika Chrudim9300:20:10-
12A2221Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7800:20:16-
3C2322Siegel JosefAC Choceň5800:20:21-
13A2424Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9000:20:24-
13A2423Svoboda OndřejTJ Slavia Hradec Králové7600:20:24-
7J2625Štancl DanielSK Žamberk Tessuti Sport9500:20:26-
15A2726Koblížek KamilMagnus Orienteering8000:20:29-
16A2827Stulík JakubTJ Slavia Hradec Králové8200:20:42-
8J2928Duda ŠtěpánAtletika Jihlava9400:20:48-
17A3029Koblic JanOOB Vamberk7600:20:52-
18A3130Khýn VítězslavKOB Dobruška8300:21:00-
19A3231Zachař JiříSokol Sruby7200:21:01-
1K33143Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:21:08-
9J3432Křivda MartinKOB Choceň9500:21:10-
10J3533Kos TomášOK Lokomotiva Pardubice9300:21:11-
20A3634Jirásek AlešOK Lokomotiva Pardubice7600:21:12-
21A3735Pátek MichalKOB Choceň8600:21:14-
22A3837Kalný PetrAtletika Chrudim8100:21:20-
11J3836Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:21:20-
2E40144Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:21:23-
12J4138Kos OldřichOK Lokomotiva Pardubice9300:21:33-
23A4239Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:21:36-
24A4340Švadlena PavelKOB Choceň7500:21:38-
2K44145Miličková MarieTJ Nové Město na Moravě9200:21:40-
25A4541Adamec MarekK.O.B. Choceň8900:21:42-
2B4643Hladík VladimírFPA Pardubice6800:21:43-
26A4642Novák PavelKRB Chrudim8100:21:43-
1F46146Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:21:43-
27A4944Pilgr LuděkTJ Loko Česká Třebová7600:21:48-
28A5045Zelenka TomášOK99 Hradec Králové9000:21:50-
29A5146Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:03-
30A5247Držka ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7600:22:17-
31A5348Pešek OndřejK.O.B. Choceň8500:22:22-
32A5449Veverka TomášOOB Vamberk8400:22:23-
33A5550Šír JaroslavAquavit Trutnov7800:22:26-
1H5652Hladík PavelFPA Pardubice9600:22:30-
13J5651Lakota AntonínAC Choceň9500:22:30-
34A5853Adamec PetrCC Choceň7500:22:34-
2H5954Horáček PetrOK99 Hradec Králové9600:22:35-
14J6055Polák ŠtěpánAC Choceň9500:22:38-
35A6156Nechvíl LukášChoceň8300:22:39-
4C6257Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:22:43-
3B6358Jakeš JosefSK Týniště nad Orlicí OOB6500:22:46-
2F63147Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:46-
1D6559Švadlena JiříKOB Choceň4600:22:48-
5C6660Černý VladimírOlymp Praha5200:22:49-
4B6761Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:22:58-
3E68148Labašová KatarínaMagnus Orienteering8300:22:59-
36A6962Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:23:02-
1I70149Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě9600:23:06-
37A7063Horáček JosefOK Lokomotiva Pardubice7500:23:06-
3H7264Kanta MartinOK Lokomotiva Pardubice9700:23:07-
5B7365Pospíšil MilanSokol Jehnědí7000:23:15-
6B7466Štancl JiříMagnus Orienteering6300:23:19-
38A7567Dojčán IvoUW Rugby Pardubice7300:23:42-
6C7668Šlajs TomášCC Choceň6000:23:43-
2D7769Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:59-
7C7770Hausvater KarelTJ Slavia Hradec Králové5800:23:59-
2I79150Chládková SimonaOK Lokomotiva Pardubice9600:24:14-
4E80151Petrová DanielaOK Lokomotiva Pardubice8400:24:23-
7B8171Myšák MilanSokol Jehnědí6600:24:34-
5E82152Záveská AnnaTJ Loko Česká Třebová8800:24:37-
8C8372Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:24:53-
39A8473Jakeš OndřejSK Týniště nad Orlicí OOB9100:24:55-
9C8574Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:25:00-
6E86153Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:25:07-
40A8675Marhold LubošChoceň7700:25:07-
4H8876Semrád LadislavKOB Choceň9700:25:10-
10C8977Gazdačko MilanTJ Slavia Hradec Králové5700:25:14-
3F90154Kosová MichaelaSOOB Spartak Rychnov nad Kn.6700:25:18-
8B9178Půlpán RomanKOB Choceň6500:25:19-
9B9279Gwozdiak RomanČeský veslařský klub Pardubice6700:25:20-
11C9380Čížek MilošSK-senior klub6000:25:23-
3D9481Čípa JiříTJ Loko Česká Třebová5000:25:24-
10B9583Šrámek Radomil-6700:25:32-
5H9582Vilímek VáclavAC Choceň9800:25:32-
12C9784Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:25:33-
41A9885Jirásko LubomírSK Srch7100:25:35-
15J9987Jakeš VojtěchSK Týniště nad Orlicí OOB9300:25:40-
4D9986Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:40-
3I101155Pártlová DanielaAC Choceň9700:25:47-
42A10288Jirásko DušanSK Srch7300:25:48-
43A10389Korbel MichalKOB Choceň7700:25:54-
16J10490Jirges RadekMagnus Orienteering9400:25:59-
11B10591Marhold StanislavChoceň6600:26:00-
44A10692Grundman VojtěchKOB Choceň8800:26:06-
45A10793Leštínský TomášKOB Dobruška7800:26:09-
3K108156Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:26:19-
46A10994Macháček Martin-8800:26:27-
47A11095Netolický MilanChoceň7600:26:30-
12B11196Jelínek RomanKOB Choceň6300:26:32-
13B11297Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:26:33-
5D11398Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:26:34-
17J11399Ryšavý OndřejMagnus Orienteering9400:26:34-
13C113100Vlček JosefSK Týniště nad Orlicí OOB5600:26:34-
7E116157Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:26:38-
48A116101Němec RadekHradec Králové8400:26:38-
14C118102Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:26:42-
6H119103Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:26:47-
8E120158Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:49-
18J121104Zelinka JanOK Lokomotiva Pardubice9400:26:50-
49A122105Šlajs TomášKOB Choceň8300:26:51-
15C123106Bartoš ZdeněkTýniště nad Orlicí5400:26:57-
50A124107Pešek KamilTJ Loko Česká Třebová8000:26:59-
51A125108Sládek FrantišekChoceň8300:27:01-
52A126110Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:27:02-
52A126109Siegel JosefAC Choceň8600:27:02-
1G128159Slavíková NaďaČeský veslařský klub Pardubice5800:27:13-
2G129160Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:27:17-
14B130111Metelka PavelHradec Králové6800:27:19-
9E131161Stříhavková PetraAC Choceň7900:27:29-
10E132162Křivdová LenkaKOB Choceň7200:27:34-
15B133112Müller RobertAR206900:27:36-
16B134113Pokorný MilanSK Vraclav6400:27:40-
11E135163Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:46-
12E136164Simonová MonikaTJ Sokol Česká Třebová8500:27:50-
13E137165Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:27:52-
7H138114Tužil OndřejOK Lokomotiva Pardubice9600:27:59-
54A138115Pašek JiříKOB Choceň7600:27:59-
55A140116Sedláček PetrTýniště nad Orlicí8200:28:05-
16C141117Grundman MartinKOB Choceň5800:28:15-
16C141118Sáňka BedřichOK Lokomotiva Pardubice5100:28:15-
4I143166Machačová MichaelaOK 99 Hradec Králové9600:28:16-
5I144167Chaloupková VeronikaKOB Choceň9800:28:23-
17B145119Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:42-
4F146168Tužilová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice7000:28:45-
56A147120Doležal JanSK Týniště nad Orlicí OOB8900:28:47-
5F148169Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:28:53-
18B149121Bartoš PetrKynologové Svatý Jiří6600:29:15-
14E150170Švíglerová PavlaOK Lokomotiva Pardubice7600:29:34-
19B151122Sisr FrantišekCyklo Stratílek Litomyšl6700:29:56-
57A152123Nováček OndřejSK Bystřian Kunčice8500:29:58-
6F153171Čermáková RenataOK Lokomotiva Pardubice6500:30:00-
20B154124Tužil PavelOK Lokomotiva Pardubice6700:30:08-
8H155125Jakeš JosefSK Týniště nad Orlicí OOB0100:30:23-
15E156172Bartošová JindraKynologové Svatý Jiří7300:30:25-
58A157126Střílek JiříSK Vraclav7400:30:40-
9H158127Švadlena MichalKOB Choceň0100:30:49-
7F159173Hausvaterová MarcelaTJ Slavia Hradec Králové6100:30:51-
10H160128Dojčán JanUW Rugby Pardubice9900:30:52-
6I161174Kosová TerezaSOOB Spartak Rychnov nad Kn.0100:31:05-
11H162129Skalický JohanMagnus Orienteering9900:31:07-
19J163130Lemberk JakubOK Lokomotiva Pardubice9500:31:17-
12H164131Paukert LukášMagnus Orienteering9800:31:23-
8F165175Klapalová JanaOOB Vamberk6400:31:29-
16E166176Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8100:31:38-
4K167177Šrenkelová SoňaOK Lokomotiva Pardubice9500:31:44-
18C168132Pilgr BohuslavTJ Loko Česká Třebová5100:31:46-
19C169133Janeba PetrKOB Choceň6000:31:53-
13H169134Grundman VáclavKOB Choceň9900:31:53-
17E171178Poslušná AnežkaMagnus Orienteering9000:31:56-
7I172179Chaloupková KateřinaKOB Choceň0000:32:20-
9F173180Bašarinová MichaelaChoceň6800:32:29-
59A174135Macháček LubomírKOB Choceň7500:32:31-
5K175181Kisková KláraOK Lokomotiva Pardubice9300:32:35-
20C176136Doležal PetrSK Týniště nad Orlicí OOB5400:32:53-
21B177137Košťálek RadimChoceň6500:33:29-
18E178182Schvachová StanislavaOK Lokomotiva Pardubice7100:33:46-
6K179183Hronová AnnaOK Lokomotiva Pardubice9500:33:54-
20J180138Sháněl JanKOB Choceň9400:33:55-
10F181184Doležalová IvanaSK Týniště nad Orlicí OOB6400:34:19-
14H182139Jirásko JosefSK Srch0100:34:20-
8I183185Schvachová DenisaOK Lokomotiva Pardubice9600:34:27-
19E184186Kosová LeonaOK Lokomotiva Pardubice7100:35:12-
9I185187Držková BerenikaOK Lokomotiva Pardubice0100:35:18-
3G186188Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:20-
20E187189Češíková EliškaSK Slatiňany8800:35:23-
21E188190Doležalová MarieSK Týniště nad Orlicí OOB8600:35:28-
7K189191Šrenkelová KateřinaOK Lokomotiva Pardubice9500:35:50-
22E190192Kosková KristýnaOK Lokomotiva Pardubice8500:36:10-
23E191193Barešová TerezaOK Lokomotiva Pardubice8400:36:24-
11F192194Jelínková MartaKOB Choceň6700:36:47-
24E193195Sládková TerezaChoceň8200:37:14-
12F194196Semrádová JitkaKOB Choceň6600:38:38-
10I195197Dojčánová KateřinaHvězda SKP Pardubice9900:38:49-
25E196198Šlajsová MichaelaK.O.B. Choceň8300:40:00-
11I197199Jelínková ZuzanaKOB Choceň0100:40:46-
60A198140Macháček MilanKOB Choceň7700:43:55-
12I199200Shánělová ŠtěpánkaKOB Choceň0100:50:58-
15H200141Jelínek TomášKOB Choceň9901:02:36-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód