Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Velké Verandy

7.12.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Velké Verandy
  • datum konání: 7.12.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KOB Choceň

Sociální sítě

Místo konání

Velká veranda u Chocně
intervalový start od 10:15 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 9:45 hodin v místě startu

Startovné

do 4. 12. 10 Kč (5 Kč mládež)
od 5. 12. 50 Kč (30 Kč mládež)

Popis tratě

Délka: 4,3 km
Terénní běh vede po náročné lesní trati.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Švadlena
tel. 605 160 897

Internetové stránky

http://www.mcvv.org

E-mailová adresa

mcvv@mcvv.org

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.12.2015Malá cena Velké Verandy-
4.12.2011Malá cena Velké Verandy-
5.12.2010Malá cena Velké Verandy200
2.12.2007Malá cena Velké Verandy231
3.12.2006Malá cena Velké verandy, Choceň214
4.12.2005Malá cena Velké verandy v Chocni191
5.12.2004Malá cena Velké verandy192
7.12.2003Malá cena Velké verandy, 11. ročník194
1.12.200210. ročník, Malá cena Velké verandy223
2.12.20019. ročník, Malá cena Velké Verandy177
3.12.2000Malá cena Velké Verandy 2000116
6.12.1999Malá cena velké verandy 99', 7. ročník69

Statistika závodu Malá cena Velké Verandy

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1807

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Farář Václav5211
Třasák Milan5211
Švadlena Jiří4611
Macháček Lubomír7510
Švadlena Pavel7510
Macháček Milan7710
Hepner David7610
Juračka Vojtěch5410
Klimplová Zuzana8110
Sadílek Ota4610
Běhoun Pavel579
Pešek Ondřej859
Sládek František839
Křivdová Lenka729
Svoboda Ondřej769
Řemínek Matěj869
Jirásko Lubomír719
Jakeš Ondřej919
Doležal Petr549
Mrštík Václav509
Šlajs Tomáš609
Leštínský Tomáš789
Juračková Jana609
Vlčovská Marta769
Půlpán Roman659
Kolek Petr758
Šafář Jaroslav518
Horáček Josef758
Jirásko Dušan738
Čípa Jiří508
Křivda Martin958
Vondrouš Jaroslav528
Červ Miloslav508
Hubáček Petr788
Pátek Michal868
Hausvater Karel588
Pilgr Luděk768
Pilgr Bohuslav518
Krátký Josef658
Černý Milan488
Šlajs Tomáš838
Víšek Zdeněk538
Běhounová Jiřina568
Siegel Josef868
Bašarinová Michaela688
Procházková Klára947
Jakeš Vojtěch937
Juračková Jana867
Stulík Jakub827
Vilnerová Eva607

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 14 let a mladší (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS952Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:22:0791,24
2ŽS1093Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:22:4784,95
3ŽS1434Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:24:3767,65
4ŽS1555Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:25:0263,71
5ŽS1626Pártlová DanielaAC Choceň9700:25:3059,31
6ŽS1637Tesařová HedvikaAC Choceň9400:25:3957,89
7ŽS2098Samková KateřinaOK 99 Hradec Králové9700:28:4928,00
8ŽS2119Oulehlová AlžbětaOK Lokomotiva Pardubice9700:28:5826,59
9ŽS22810Chaloupková VeronikaKOB Choceň9800:31:460,16
10ŽS23011Červená AdélaSlavia Hradec Králové9700:31:590,00
11ŽS23312Semrádová JanaKOB Choceň9900:32:210,00
12ŽS24613Chaloupková KateřinaKOB Choceň0000:43:560,00
13ŽS24714Jelínková ZuzanaKOB Choceň0100:50:140,00
Žáci 14 let a mladší (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS782Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:21:2559,89
2MS853Heřman OndřejSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou9500:21:4256,71
3MS864Šacl JiříNové Město na Moravě9400:21:4556,15
4MS925Křivda MartinKOB Choceň9500:22:0053,35
5MS936Sion LiborAtletika Polička9400:22:0452,60
6MS1067Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:22:4045,87
7MS1078Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:22:4245,50
8MS1109Beznoska OndřejFK Agria Choceň9400:23:0441,39
9MS11210Dvořáček RadekOB Vamberk9400:23:1838,77
10MS11611Kubelka PetrTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9500:23:3136,34
11MS12712Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:23:5432,05
12MS13913Křivda TomášSK Nové Město nad Metují9900:24:2626,07
13MS1402Polák ŠtěpánAC Choceň9500:24:2925,51
13MS14014Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:24:2925,51
15MS16815Vyskočil ŠtěpánOOB Vamberk9700:25:598,69
16MS17016Kaplan MartinOK Lokomotiva Pardubice9600:26:096,82
17MS17517Trejbal VáclavSlávia OB Hradec Králové9600:26:273,46
18MS17718Procházka MichalOrlov9900:26:401,03
19MS18419Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:26:570,00
20MS19320Švec MartinSK OB Chrast9900:27:250,00
21MS19421Semrád LadislavKOB Choceň9700:27:260,00
22MS19722Tužil OndřejOK Lokomotiva Pardubice9600:27:430,00
23MS20223Deml TomášOK Lokomotiva Pardubice9500:28:170,00
24MS21024Rykala FilipOB Vamberk9600:28:510,00
25MS21225Janeba VladimírKOB Choceň9600:29:010,00
26MS21326Záveský JanOrel Česká Třebová9500:29:060,00
27MS22227Švadlena MichalKOB Choceň0100:31:170,00
28MS22328Ryba DavidSlavia Hradec Králové9900:31:290,00
29MS23429Jirásko JosefSK Srch0100:32:380,00
30MS23730Švec PetrSK OB Chrast9900:33:130,00
31MS24231Hájek JakubSlavia Hradec Králové9800:35:540,00
32MS24432Jelínek TomášKOB Choceň9900:39:280,00
Dorostenci 15-18 let (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD102Vitner PetrNové Město na Moravě9000:17:32103,43
2MD123Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové9100:17:5299,69
3MD154Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:18:0796,89
4MD175Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:18:1395,76
5MD206Zelenka TomášOK 99 Hradec Králové9000:18:3192,40
6MD317Nikl LukášAC Choceň9100:19:1484,37
7MD328Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:19:2183,06
8MD339Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9000:19:3081,38
9MD4010Kos OldřichOK Lokomotiva Pardubice9300:19:4977,83
10MD4211Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:5576,71
11MD4912Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:20:0375,21
12MD5213Stulík MatějSlávia OB Hradec Králové9100:20:1173,72
13MD5314Azeb KarimOK 99 Hradec Králové9100:20:2271,66
14MD5815Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:20:3569,23
15MD6316Kos TomášOK Lokomotiva Pardubice9300:20:4966,61
16MD7217Funda JanSlávia OB Hradec Králové9100:21:0663,44
17MD9018Smitka JanSlávia OB Hradec Králové9200:21:5953,53
17MD9019Živný MarekLetohrad9100:21:5953,53
19MD10520Tužil AdamOK Lokomotiva Pardubice 9200:22:3047,74
20MD11721Čermák JanOK Lokomotiva Pardubice9300:23:3236,16
21MD12322Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:23:5032,79
22MD14723Provázek JiříSlávia OB Hradec Králové9300:24:4622,33
23MD15124Siegel JakubAC Choceň9200:24:5720,27
24MD15725Weisbauer VojtěchOK Lokomotiva Pardubice 9100:25:0718,41
25MD19126Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9300:27:240,00
Dorostenky 15-18 let (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD682Jahelková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové9100:20:58102,10
2ŽD733Novotná TerezaOK 99 Hradec Králové9200:21:09100,37
3ŽD814Janoušová RadkaTJ Nové Město na Moravě9200:21:2797,54
4ŽD965Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:22:1190,61
5ŽD1536Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9000:25:0163,87
6ŽD1567Teplá KarolínaSlávia OB Hradec Králové9200:25:0563,24
7ŽD1608Fundová EliškaSlávia OB Hradec Králové9300:25:2260,57
8ŽD1969Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:27:3439,80
9ŽD22910Kisková KláraOK Lokomotiva Pardubice9300:31:580,00
Muži A 19-39 let (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:51100,56
2MA24Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:15:53100,14
3MA35Málek MichalAC Čáslav8400:15:5799,30
4MA46Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:16:1495,74
5MA57Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:3192,17
6MA68Jedlička MichalSlávia OB Hradec Králové7300:17:0086,09
7MA79Dlabaja ŠtěpánSKOB Zlín8500:17:1682,73
8MA810Řemínek MatějAC Choceň8600:17:1982,10
9MA911Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:17:2680,64
10MA1312Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:0273,09
11MA1413Pusz PawelBystryca Klodzka8100:18:0472,67
12MA1714Paclík RomanSlavia OB Hradec Králové7800:18:1370,78
13MA1915Komanec VáclavSlávia OB Hradec Králové8400:18:2468,47
14MA2216Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:18:4264,70
15MA2417Procházka MichalOrlov7700:18:4564,07
16MA2618Veselý OndřejOK 99 Hradec Králové8500:18:4963,23
17MA2720Zvěřina PetrOK 99 Hradec Králové8200:18:5063,02
17MA2719Bielčik PetrLichkov7100:18:5063,02
19MA2921Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:18:5761,55
20MA3022Jirásek MichalAR208900:19:1085,11
21MA3523Griger JanRabštejnská Lhota7900:19:3952,74
22MA3624Khýn VítězslavKOB Dobruška8300:19:4252,11
23MA3725Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:19:4478,76
24MA3926Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:19:4751,07
25MA4127Veverka TomášOB Vamberk8400:19:5250,02
26MA4528Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:20:0048,34
27MA4629Švadlena PavelKOB Choceň7500:20:0148,13
28MA4730Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:20:0247,92
28MA4731Stulík JakubSlavia Hradec Králové8200:20:0247,92
30MA5132Novák PavelKRB Chrudim8100:20:0946,45
31MA5433Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:20:2842,47
31MA5434Janda MartinKOB Dobruška8000:20:2842,47
33MA5735Pešek OndřejKOB Choceň8500:20:3441,21
34MA6036Haas KarelOK Lokomotiva Pardubice7300:20:4439,11
35MA6337Samek PetrOK 99 Hradec Králové7300:20:4938,06
36MA6538Znojemský JiříSK Vinice7500:20:5037,85
37MA6639Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:5137,64
38MA7140Toužil KarelSlavia Hradec Králové7600:21:0235,34
39MA7341Pátek MichalKOB Choceň8600:21:0933,87
40MA7642Mazák LukášSokol Hrabenov8600:21:1632,40
41MA7843Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:21:2530,51
42MA8144Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:21:2730,09
43MA8745Adamec PetrChoceň7500:21:4626,11
44MA9446Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:22:0652,23
45MA9847Šlajs TomášKOB Choceň8300:22:1520,03
46MA9948Horáček JosefOK Lokomotiva Pardubice7500:22:1719,61
47MA10149Marhold LubošChoceň7700:22:2118,77
48MA10450Voleský JosefBikeservis7900:22:2717,51
49MA10851Voleský JiříDžbánov6900:22:4314,16
50MA11152Slovák MiroslavSlávia OB Hradec Králové7700:23:059,54
51MA11353Marhold PetrChoceň7800:23:196,61
52MA11954Procházka PetrOrlov7400:23:421,78
53MA12955Adamec MarekK.O.B. Choceň8900:24:0030,92
54MA13556Sládek FrantišekKOB Choceň8300:24:090,00
55MA14257Leštínský TomášKOB Dobruška7800:24:320,00
56MA14458Jirásko DušanSK Srch7300:24:410,00
57MA14659Netolický MilanChoceň7600:24:450,00
58MA15060Bolech FilipOK Lokomotiva Pardubice8600:24:530,00
59MA17161Pašek JiříKOB Choceň7600:26:150,00
60MA17262Sýkora BohumilKOB Choceň8600:26:170,00
61MA18063Konečný JiříCyklocentrum Choceň7700:26:430,00
62MA18564Jirásko LubomírSK Srch7100:27:000,00
63MA19565Müller RobertAR206900:27:320,00
64MA20666Siegel JosefAC Choceň8600:28:350,00
65MA22167Ryšavý DanielŽižkov7900:30:470,00
66MA22768Macháček LubomírKOB Choceň7500:31:420,00
67MA24169Pešek KamilOB Česká Třebová8000:35:350,00
68MA24570Macháček MilanKOB Choceň7700:42:100,00
Muži B 40-49 let (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB112Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:40106,10
2MB163Filip LubošCyklo Choceň5900:18:12100,24
3MB254Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:18:4893,66
4MB375Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:4483,41
5MB446Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:5880,85
6MB507Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6500:20:0779,21
7MB628Beznoska KamilČermná6300:20:4871,71
8MB769Marhold StanislavChoceň6600:21:1666,59
9MB8310Kaplan JanOK Lokomotiva Pardubice6400:21:2964,21
10MB8911Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:21:5759,09
11MB9712Šlajs TomášAC Choceň6000:22:1455,98
12MB10013Křivda IvanKOB Choceň6700:22:2054,88
13MB11814Myšák MilanSokol Jehnědí6600:23:3441,34
14MB12515Čížek MilošSK Choceň6000:23:5238,05
15MB13316Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:24:0835,12
16MB13717Půlpán RomanKOB Choceň6500:24:1933,11
16MB13718Chaloupka StanislavKOB Choceň6700:24:1933,11
18MB14919Čermák PetrOK Lokomotiva Pardubice6500:24:4927,62
19MB17720Bartoš PetrKynologové Svatý Jiří6600:26:407,32
20MB18321Azeb NabilOK 99 Hradec Králové6400:26:544,76
21MB18622Pokorný MilanSK Vraclav6400:27:013,48
22MB19823Janeba PetrKOB Choceň6000:27:470,00
23MB20424Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:28:220,00
24MB20725Tužil PavelOK Lokomotiva Pardubice6700:28:380,00
25MB23626Semrád PavelPojistná událost6600:33:060,00
26MB24027Mádle PetrAR206100:35:280,00
Muži C 50-59 let (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC212Siegel JosefAC Choceň5800:18:34111,08
2MC333Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:19:30101,58
3MC674Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:20:5487,34
4MC685Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:20:5886,66
5MC786Černý VladimírHAC Praha5200:21:2582,08
6MC887Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:5676,82
7MC1038Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:22:2571,91
8MC1209Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:4558,34
9MC12110Bartoš ZdeněkTýniště nad Orlicí5400:23:4658,17
10MC12311Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:23:5057,49
11MC13212Čípa JiříOB Česká Třebová5000:24:0654,78
12MC13313Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:24:0854,44
13MC14414Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:24:4148,84
14MC15215Fenyk FrantišekHvězda SKP Pardubice5300:25:0045,62
15MC15316Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:25:0145,45
16MC16417Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:25:4238,50
17MC16918Kalousek PavelKOB Choceň5200:26:0434,77
18MC17319Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:26:2231,71
19MC18220Grundman MartinKOB Choceň5800:26:4727,47
20MC18621Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:27:0125,10
21MC19122Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:27:2421,20
22MC20123Volný PetrSlezan Opava5600:28:1013,40
23MC22524Malec JaromírSK OB Týniště nad Orlicí5600:31:340,00
Muži D 60 let a starší (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD752Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:13114,07
2MD11525Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:2395,08
3MD1253Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:5290,85
4MD1884Černý MilanAC Choceň4800:27:0462,80
Ženy A 19-39 let (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA232Fenclová MartaOK Lokomotiva Pardubice7600:18:43112,73
2ZA433Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:57112,97
3ZA544Labašová KatarínaKOB Dobruška8300:20:2895,22
4ZA595Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:20:43105,78
5ZA616Dočkalová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:20:4792,05
6ZA707Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:21:0189,72
7ZA848Procházková MichaelaHvězda SKP Pardubice8900:21:4095,49
8ZA1029Doležalová VendulaOK 99 Hradec Králové8700:22:2475,88
9ZA12110Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:23:4675,67
10ZA12811Toužilová MartinaSlavia Hradec Králové8000:23:5660,53
11ZA13112Olivová LeonaChoceň8100:24:0359,37
12ZA13613Mádlová VěraAR208900:24:1670,95
13ZA14714Švecová IvaOB Chrast7100:24:4667,81
14ZA15815Křivdová LenkaKOB Choceň7200:25:1663,12
15ZA15916Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:25:2046,53
16ZA16117Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:25:2346,03
17ZA16618Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:4941,69
18ZA17319Azebová NinaOK 99 Hradec Králové8800:26:2236,19
19ZA17520Chaloupková LenkaKOB Choceň6900:26:2752,03
20ZA18121Čejková PetraChoceň7500:26:4632,18
21ZA18922Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:27:1826,85
22ZA19923Tužilová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice7000:27:5638,12
23ZA20024Votřelová KateřinaVinohradské šlapky7900:27:5720,34
24ZA20225Švadlenová IvanaKOB Choceň7100:28:1734,84
25ZA20426Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:28:2234,06
26ZA21427Bartošová JindraKynologové Svatý Jiří7300:29:0826,87
27ZA21928Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8100:29:511,33
28ZA22629Demlová JitkaOK Lokomotiva Pardubice6900:31:393,28
29ZA24330Kosová LeonaOK Lokomotiva Pardubice7100:36:090,00
Ženy B 40-49 let (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1142Kaplanová IvaOK Lokomotiva Pardubice6800:23:2081,25
2ZB1303Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:0274,69
3ZB1654Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:25:45104,55
4ZB1795Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:26:4249,69
5ZB1906Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:27:2392,16
6ZB2087Teplá HanaSlávia OB Hradec Králové6500:28:4230,94
7ZB2148Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:0878,87
8ZB2169Azebová MartinaOK 99 Hradec Králové6700:29:2923,59
9ZB21810Čermáková RenataLokomotiva Pardubice6500:29:4620,94
10ZB22011Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6400:30:3113,91
11ZB23212Mádlová IvaAR206300:32:0955,98
12ZB23513Jelínková MartaKOB Choceň6700:33:030,00
13ZB23914Semrádová JitkaKOB Choceň6600:34:450,00
Ženy C 50 let a starší (trať 4,3 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1672Běhounová JiřinaOK 99 Hradec Králové5600:25:55103,29
2ŽC2173Víchová LadislavaOK Lokomotiva Pardubice5800:29:3775,21
3ŽC2244Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové OB5200:31:31100,00
4ŽC2315Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:0856,10
5ŽC2386Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice5500:34:3837,13
Trať 4,3 km, 200 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:51100,56
2MA24Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:15:53100,14
3MA35Málek MichalAC Čáslav8400:15:5799,30
4MA46Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:16:1495,74
5MA57Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:3192,17
6MA68Jedlička MichalSlávia OB Hradec Králové7300:17:0086,09
7MA79Dlabaja ŠtěpánSKOB Zlín8500:17:1682,73
8MA810Řemínek MatějAC Choceň8600:17:1982,10
9MA911Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:17:2680,64
1MD102Vitner PetrNové Město na Moravě9000:17:32103,43
1MB112Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:40106,10
2MD123Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové9100:17:5299,69
10MA1312Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:0273,09
11MA1413Pusz PawelBystryca Klodzka8100:18:0472,67
3MD154Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:18:0796,89
2MB163Filip LubošCyklo Choceň5900:18:12100,24
12MA1714Paclík RomanSlavia OB Hradec Králové7800:18:1370,78
4MD175Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:18:1395,76
13MA1915Komanec VáclavSlávia OB Hradec Králové8400:18:2468,47
5MD206Zelenka TomášOK 99 Hradec Králové9000:18:3192,40
1MC212Siegel JosefAC Choceň5800:18:34111,08
14MA2216Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:18:4264,70
1ZA232Fenclová MartaOK Lokomotiva Pardubice7600:18:43112,73
15MA2417Procházka MichalOrlov7700:18:4564,07
3MB254Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:18:4893,66
16MA2618Veselý OndřejOK 99 Hradec Králové8500:18:4963,23
17MA2720Zvěřina PetrOK 99 Hradec Králové8200:18:5063,02
17MA2719Bielčik PetrLichkov7100:18:5063,02
19MA2921Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:18:5761,55
20MA3022Jirásek MichalAR208900:19:1085,11
6MD317Nikl LukášAC Choceň9100:19:1484,37
7MD328Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:19:2183,06
2MC333Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:19:30101,58
8MD339Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9000:19:3081,38
21MA3523Griger JanRabštejnská Lhota7900:19:3952,74
22MA3624Khýn VítězslavKOB Dobruška8300:19:4252,11
4MB375Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:4483,41
23MA3725Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:19:4478,76
24MA3926Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:19:4751,07
9MD4010Kos OldřichOK Lokomotiva Pardubice9300:19:4977,83
25MA4127Veverka TomášOB Vamberk8400:19:5250,02
10MD4211Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:5576,71
2ZA433Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:57112,97
5MB446Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:5880,85
26MA4528Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:20:0048,34
27MA4629Švadlena PavelKOB Choceň7500:20:0148,13
28MA4730Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:20:0247,92
28MA4731Stulík JakubSlavia Hradec Králové8200:20:0247,92
11MD4912Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:20:0375,21
6MB507Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6500:20:0779,21
30MA5132Novák PavelKRB Chrudim8100:20:0946,45
12MD5213Stulík MatějSlávia OB Hradec Králové9100:20:1173,72
13MD5314Azeb KarimOK 99 Hradec Králové9100:20:2271,66
3ZA544Labašová KatarínaKOB Dobruška8300:20:2895,22
31MA5433Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:20:2842,47
31MA5434Janda MartinKOB Dobruška8000:20:2842,47
33MA5735Pešek OndřejKOB Choceň8500:20:3441,21
14MD5815Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:20:3569,23
4ZA595Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:20:43105,78
34MA6036Haas KarelOK Lokomotiva Pardubice7300:20:4439,11
5ZA616Dočkalová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:20:4792,05
7MB628Beznoska KamilČermná6300:20:4871,71
15MD6316Kos TomášOK Lokomotiva Pardubice9300:20:4966,61
35MA6337Samek PetrOK 99 Hradec Králové7300:20:4938,06
36MA6538Znojemský JiříSK Vinice7500:20:5037,85
37MA6639Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:5137,64
3MC674Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:20:5487,34
1ŽD682Jahelková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové9100:20:58102,10
4MC685Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:20:5886,66
6ZA707Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:21:0189,72
38MA7140Toužil KarelSlavia Hradec Králové7600:21:0235,34
16MD7217Funda JanSlávia OB Hradec Králové9100:21:0663,44
2ŽD733Novotná TerezaOK 99 Hradec Králové9200:21:09100,37
39MA7341Pátek MichalKOB Choceň8600:21:0933,87
1MD752Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:13114,07
8MB769Marhold StanislavChoceň6600:21:1666,59
40MA7642Mazák LukášSokol Hrabenov8600:21:1632,40
41MA7843Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:21:2530,51
1MS782Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:21:2559,89
5MC786Černý VladimírHAC Praha5200:21:2582,08
42MA8144Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:21:2730,09
3ŽD814Janoušová RadkaTJ Nové Město na Moravě9200:21:2797,54
9MB8310Kaplan JanOK Lokomotiva Pardubice6400:21:2964,21
7ZA848Procházková MichaelaHvězda SKP Pardubice8900:21:4095,49
2MS853Heřman OndřejSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou9500:21:4256,71
3MS864Šacl JiříNové Město na Moravě9400:21:4556,15
43MA8745Adamec PetrChoceň7500:21:4626,11
6MC887Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:5676,82
10MB8911Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:21:5759,09
17MD9019Živný MarekLetohrad9100:21:5953,53
17MD9018Smitka JanSlávia OB Hradec Králové9200:21:5953,53
4MS925Křivda MartinKOB Choceň9500:22:0053,35
5MS936Sion LiborAtletika Polička9400:22:0452,60
44MA9446Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:22:0652,23
1ŽS952Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:22:0791,24
4ŽD965Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:22:1190,61
11MB9712Šlajs TomášAC Choceň6000:22:1455,98
45MA9847Šlajs TomášKOB Choceň8300:22:1520,03
46MA9948Horáček JosefOK Lokomotiva Pardubice7500:22:1719,61
12MB10013Křivda IvanKOB Choceň6700:22:2054,88
47MA10149Marhold LubošChoceň7700:22:2118,77
8ZA1029Doležalová VendulaOK 99 Hradec Králové8700:22:2475,88
7MC1038Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:22:2571,91
48MA10450Voleský JosefBikeservis7900:22:2717,51
19MD10520Tužil AdamOK Lokomotiva Pardubice 9200:22:3047,74
6MS1067Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:22:4045,87
7MS1078Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:22:4245,50
49MA10851Voleský JiříDžbánov6900:22:4314,16
2ŽS1093Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:22:4784,95
8MS1109Beznoska OndřejFK Agria Choceň9400:23:0441,39
50MA11152Slovák MiroslavSlávia OB Hradec Králové7700:23:059,54
9MS11210Dvořáček RadekOB Vamberk9400:23:1838,77
51MA11353Marhold PetrChoceň7800:23:196,61
1ZB1142Kaplanová IvaOK Lokomotiva Pardubice6800:23:2081,25
2MD11525Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:2395,08
10MS11611Kubelka PetrTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9500:23:3136,34
20MD11721Čermák JanOK Lokomotiva Pardubice9300:23:3236,16
13MB11814Myšák MilanSokol Jehnědí6600:23:3441,34
52MA11954Procházka PetrOrlov7400:23:421,78
8MC1209Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:4558,34
9ZA12110Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:23:4675,67
9MC12110Bartoš ZdeněkTýniště nad Orlicí5400:23:4658,17
10MC12311Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:23:5057,49
21MD12322Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:23:5032,79
14MB12515Čížek MilošSK Choceň6000:23:5238,05
3MD1253Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:5290,85
11MS12712Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:23:5432,05
10ZA12811Toužilová MartinaSlavia Hradec Králové8000:23:5660,53
53MA12955Adamec MarekK.O.B. Choceň8900:24:0030,92
2ZB1303Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:0274,69
11ZA13112Olivová LeonaChoceň8100:24:0359,37
11MC13212Čípa JiříOB Česká Třebová5000:24:0654,78
12MC13313Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:24:0854,44
15MB13316Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:24:0835,12
54MA13556Sládek FrantišekKOB Choceň8300:24:090,00
12ZA13613Mádlová VěraAR208900:24:1670,95
16MB13718Chaloupka StanislavKOB Choceň6700:24:1933,11
16MB13717Půlpán RomanKOB Choceň6500:24:1933,11
12MS13913Křivda TomášSK Nové Město nad Metují9900:24:2626,07
13MS1402Polák ŠtěpánAC Choceň9500:24:2925,51
13MS14014Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:24:2925,51
55MA14257Leštínský TomášKOB Dobruška7800:24:320,00
3ŽS1434Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:24:3767,65
13MC14414Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:24:4148,84
56MA14458Jirásko DušanSK Srch7300:24:410,00
57MA14659Netolický MilanChoceň7600:24:450,00
22MD14723Provázek JiříSlávia OB Hradec Králové9300:24:4622,33
13ZA14714Švecová IvaOB Chrast7100:24:4667,81
18MB14919Čermák PetrOK Lokomotiva Pardubice6500:24:4927,62
58MA15060Bolech FilipOK Lokomotiva Pardubice8600:24:530,00
23MD15124Siegel JakubAC Choceň9200:24:5720,27
14MC15215Fenyk FrantišekHvězda SKP Pardubice5300:25:0045,62
15MC15316Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:25:0145,45
5ŽD1536Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9000:25:0163,87
4ŽS1555Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:25:0263,71
6ŽD1567Teplá KarolínaSlávia OB Hradec Králové9200:25:0563,24
24MD15725Weisbauer VojtěchOK Lokomotiva Pardubice 9100:25:0718,41
14ZA15815Křivdová LenkaKOB Choceň7200:25:1663,12
15ZA15916Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:25:2046,53
7ŽD1608Fundová EliškaSlávia OB Hradec Králové9300:25:2260,57
16ZA16117Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:25:2346,03
5ŽS1626Pártlová DanielaAC Choceň9700:25:3059,31
6ŽS1637Tesařová HedvikaAC Choceň9400:25:3957,89
16MC16417Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:25:4238,50
3ZB1654Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:25:45104,55
17ZA16618Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:4941,69
1ŽC1672Běhounová JiřinaOK 99 Hradec Králové5600:25:55103,29
15MS16815Vyskočil ŠtěpánOOB Vamberk9700:25:598,69
17MC16918Kalousek PavelKOB Choceň5200:26:0434,77
16MS17016Kaplan MartinOK Lokomotiva Pardubice9600:26:096,82
59MA17161Pašek JiříKOB Choceň7600:26:150,00
60MA17262Sýkora BohumilKOB Choceň8600:26:170,00
18MC17319Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:26:2231,71
18ZA17319Azebová NinaOK 99 Hradec Králové8800:26:2236,19
17MS17517Trejbal VáclavSlávia OB Hradec Králové9600:26:273,46
19ZA17520Chaloupková LenkaKOB Choceň6900:26:2752,03
18MS17718Procházka MichalOrlov9900:26:401,03
19MB17720Bartoš PetrKynologové Svatý Jiří6600:26:407,32
4ZB1795Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:26:4249,69
61MA18063Konečný JiříCyklocentrum Choceň7700:26:430,00
20ZA18121Čejková PetraChoceň7500:26:4632,18
19MC18220Grundman MartinKOB Choceň5800:26:4727,47
20MB18321Azeb NabilOK 99 Hradec Králové6400:26:544,76
19MS18419Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:26:570,00
62MA18564Jirásko LubomírSK Srch7100:27:000,00
21MB18622Pokorný MilanSK Vraclav6400:27:013,48
20MC18621Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:27:0125,10
4MD1884Černý MilanAC Choceň4800:27:0462,80
21ZA18922Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:27:1826,85
5ZB1906Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:27:2392,16
21MC19122Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:27:2421,20
25MD19126Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9300:27:240,00
20MS19320Švec MartinSK OB Chrast9900:27:250,00
21MS19421Semrád LadislavKOB Choceň9700:27:260,00
63MA19565Müller RobertAR206900:27:320,00
8ŽD1969Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:27:3439,80
22MS19722Tužil OndřejOK Lokomotiva Pardubice9600:27:430,00
22MB19823Janeba PetrKOB Choceň6000:27:470,00
22ZA19923Tužilová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice7000:27:5638,12
23ZA20024Votřelová KateřinaVinohradské šlapky7900:27:5720,34
22MC20123Volný PetrSlezan Opava5600:28:1013,40
23MS20223Deml TomášOK Lokomotiva Pardubice9500:28:170,00
24ZA20225Švadlenová IvanaKOB Choceň7100:28:1734,84
25ZA20426Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:28:2234,06
23MB20424Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:28:220,00
64MA20666Siegel JosefAC Choceň8600:28:350,00
24MB20725Tužil PavelOK Lokomotiva Pardubice6700:28:380,00
6ZB2087Teplá HanaSlávia OB Hradec Králové6500:28:4230,94
7ŽS2098Samková KateřinaOK 99 Hradec Králové9700:28:4928,00
24MS21024Rykala FilipOB Vamberk9600:28:510,00
8ŽS2119Oulehlová AlžbětaOK Lokomotiva Pardubice9700:28:5826,59
25MS21225Janeba VladimírKOB Choceň9600:29:010,00
26MS21326Záveský JanOrel Česká Třebová9500:29:060,00
7ZB2148Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:0878,87
26ZA21427Bartošová JindraKynologové Svatý Jiří7300:29:0826,87
8ZB2169Azebová MartinaOK 99 Hradec Králové6700:29:2923,59
2ŽC2173Víchová LadislavaOK Lokomotiva Pardubice5800:29:3775,21
9ZB21810Čermáková RenataLokomotiva Pardubice6500:29:4620,94
27ZA21928Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8100:29:511,33
10ZB22011Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6400:30:3113,91
65MA22167Ryšavý DanielŽižkov7900:30:470,00
27MS22227Švadlena MichalKOB Choceň0100:31:170,00
28MS22328Ryba DavidSlavia Hradec Králové9900:31:290,00
3ŽC2244Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové OB5200:31:31100,00
23MC22524Malec JaromírSK OB Týniště nad Orlicí5600:31:340,00
28ZA22629Demlová JitkaOK Lokomotiva Pardubice6900:31:393,28
66MA22768Macháček LubomírKOB Choceň7500:31:420,00
9ŽS22810Chaloupková VeronikaKOB Choceň9800:31:460,16
9ŽD22910Kisková KláraOK Lokomotiva Pardubice9300:31:580,00
10ŽS23011Červená AdélaSlavia Hradec Králové9700:31:590,00
4ŽC2315Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:0856,10
11ZB23212Mádlová IvaAR206300:32:0955,98
11ŽS23312Semrádová JanaKOB Choceň9900:32:210,00
29MS23429Jirásko JosefSK Srch0100:32:380,00
12ZB23513Jelínková MartaKOB Choceň6700:33:030,00
25MB23626Semrád PavelPojistná událost6600:33:060,00
30MS23730Švec PetrSK OB Chrast9900:33:130,00
5ŽC2386Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice5500:34:3837,13
13ZB23914Semrádová JitkaKOB Choceň6600:34:450,00
26MB24027Mádle PetrAR206100:35:280,00
67MA24169Pešek KamilOB Česká Třebová8000:35:350,00
31MS24231Hájek JakubSlavia Hradec Králové9800:35:540,00
29ZA24330Kosová LeonaOK Lokomotiva Pardubice7100:36:090,00
32MS24432Jelínek TomášKOB Choceň9900:39:280,00
68MA24570Macháček MilanKOB Choceň7700:42:100,00
12ŽS24613Chaloupková KateřinaKOB Choceň0000:43:560,00
13ŽS24714Jelínková ZuzanaKOB Choceň0100:50:140,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

vsechno super az na vysledovou listinu.doslo k zamene. petr polak nebezel. bezel polak stepan 95 zaci cas 24.29..2x jsme na to upozornovali /na jméno a poté na rok narozené/. kluka to docela mrzi
stepapolak
Hodnotit MCVV nemá smysl, tento závod prostě nemá chybu, rád bych jen upozornil na drobnou chybku na těchto stránkách a to uvedení oddílu u Petr a Luboše Marholdových, správně je pouze "Choceň", ne AC Choceň. Je to tak u dnešního i včerejšího závodu. Díky za opravu. Petr Marhold
obrik
Velice pěkný závod spousta hupaček na tuto dobu počasí dobré, pro nováčky trochu málo informací o místě startu závodu, kontakt na pořadatele tel.čisl.nefunkční. Souřadnice tam jsou ,ale ne každý má navigaci. Mapka by postačila. Nevím proč poslední dva závody jsou zařazeny v propozicích dětské běžecké ligy mládeže, když se tam výsledkky stejně nepočítají. Děkuji za odpověd Berka.
ludekberka
Opraveno. V poslednich dvou zavodech boduji pouze dorostenecke kategorie.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód