Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Velké verandy

5.12.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Velké verandy
  • datum konání: 5.12.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KOB Choceň

Sociální sítě

Místo konání

Velká veranda, Choceň
od 10.15 hodin (intervalový)

Přihlášky

do 9.45 hodin v místě startu

Startovné

5-30 Kč

Popis tratě

Lesní cesty a pěšiny, 400 m asfalt, kopcovitý profil.
Délka 4,3 km
Převýšení 200 m

Ceny pro vítěze

Putovní poháry pro nejlepšího muže a ženu v absolutním pořadí. Finanční odměny za 1.-5. místo v kategoriích muži a ženy (2000 Kč, 1000 Kč, 500 Kč, 200 Kč, 100 Kč) a za 1.-3. místo v kategoriích muži 40, muži 50, muži 60 a ženy 40 (300 Kč, 200 Kč, 100 Kč).

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

žaci a žákyně (14 let a mladší)
dorostenci a dorostenky (18 let a mladší)
muži A, ženy A
muži B, ženy B (40 let a starší)
muži C (50 let a starší) muži D (60 let starší)

Kontakt:

Pavel Švadlena
Podhomolí 1546
565 01 Choceň
tel. 605 160 897

Internetové stránky

http://mcvv.obdb.cz

E-mailová adresa

mcvv@obdb.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.12.2015Malá cena Velké Verandy-
4.12.2011Malá cena Velké Verandy-
5.12.2010Malá cena Velké Verandy200
7.12.2008Malá cena Velké Verandy247
2.12.2007Malá cena Velké Verandy231
3.12.2006Malá cena Velké verandy, Choceň214
4.12.2005Malá cena Velké verandy v Chocni191
7.12.2003Malá cena Velké verandy, 11. ročník194
1.12.200210. ročník, Malá cena Velké verandy223
2.12.20019. ročník, Malá cena Velké Verandy177
3.12.2000Malá cena Velké Verandy 2000116
6.12.1999Malá cena velké verandy 99', 7. ročník69

Statistika závodu Malá cena Velké verandy

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1862

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Farář Václav5211
Třasák Milan5211
Švadlena Jiří4611
Sadílek Ota4610
Macháček Lubomír7510
Švadlena Pavel7510
Macháček Milan7710
Hepner David7610
Juračka Vojtěch5410
Klimplová Zuzana8110
Půlpán Roman659
Pešek Ondřej859
Běhoun Pavel579
Sládek František839
Křivdová Lenka729
Svoboda Ondřej769
Řemínek Matěj869
Jirásko Lubomír719
Jakeš Ondřej919
Doležal Petr549
Mrštík Václav509
Šlajs Tomáš609
Leštínský Tomáš789
Juračková Jana609
Vlčovská Marta769
Běhounová Jiřina568
Siegel Josef868
Bašarinová Michaela688
Kolek Petr758
Šafář Jaroslav518
Horáček Josef758
Jirásko Dušan738
Čípa Jiří508
Křivda Martin958
Vondrouš Jaroslav528
Červ Miloslav508
Hubáček Petr788
Pátek Michal868
Hausvater Karel588
Pilgr Luděk768
Krátký Josef658
Pilgr Bohuslav518
Šlajs Tomáš838
Černý Milan488
Víšek Zdeněk538
Procházková Klára947
Jakeš Vojtěch937
Vilnerová Eva607
Juračková Jana867
Stulík Jakub827

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně starší 14 let a mladší (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS87138Novotná TerezaOK 99 Hradec Králové9200:22:1693,61
2ŽS122139Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:23:5877,86
3ŽS138140Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:24:3771,83
4ŽS144141Novotná MarkétaOK 99 Hradec Králové9400:24:4570,60
5ŽS156142Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:25:4561,33
6ŽS168143Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9000:27:1148,04
7ŽS172144Bolechová AnežkaOK Lokomotiva Pardubice9000:27:4043,56
8ŽS184145Baboráková TerezaAC Choceň9100:31:1011,12
8ŽS184146Knapová LenkaLoko OB Pardubice9300:31:1011,12
10ŽS186168Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:31:327,72
11ŽS189147Bezdíčková PavlaAC Choceň9200:34:030,00
12ŽS190148Kaisrlíková IlonaAC Choceň9200:34:590,00
Žáci starší 14 let a mladší (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS232Večeře TomášAtletika Polička9000:18:3287,58
2MS463Zelenka TomášOK 99 Hradec Králové9000:20:0370,20
3MS674Siegel JakubAC Choceň9200:21:1556,45
4MS755Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:21:4051,67
5MS796Hovorka LukášOK Lokomotiva Pardubice9000:21:5449,00
6MS907Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9100:22:2842,50
7MS1028Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice9100:22:4838,68
8MS1059Klapal JanOOB Vamberk9000:23:0236,01
9MS11310Nechvíl PetrAC Choceň9100:23:3729,32
10MS12111Seidl JakubOK Lokomotiva Pardubice9100:23:5326,27
11MS13012Ptáček AdamOK Lokomotiva Pardubice9200:24:2021,11
12MS14313Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:24:4117,10
13MS14614Křivda MartinKOB Choceň9500:25:0811,94
14MS15515Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:25:415,64
15MS16316Zima JakubAlbrechtice9000:26:180,00
16MS16417Bašarin TomášAC Choceň9000:26:200,00
17MS17318Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9300:27:480,00
18MS19219Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:47:540,00
Dorostenci starší 15-18 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD520Kourek LukášNové Město na Moravě8800:17:16102,10
2MD621Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:18101,72
3MD1122Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:17:4796,18
4MD1523Šmehlík EduardTJ Slavia Hradec Králové8700:17:5594,65
5MD1724Panchártek JanOK 99 Hradec Králové8800:18:0792,36
6MD1925Řemínek MatějAC Choceň8600:18:1690,64
7MD2026Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:18:1990,07
8MD2227Siegel JosefAC Choceň8600:18:2588,92
9MD2528Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:18:3786,63
10MD3229Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:18:5683,00
11MD3330Zavřel JiříKOB Choceň8900:18:5882,62
12MD3831Justa PavelOK 99 Hradec Králové8700:19:1579,37
13MD4032Muller MartinOK 99 Hradec Králové8900:19:3076,50
14MD4433Balcar AlešOK 99 Hradec Králové8600:19:5571,73
15MD5434Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:20:3663,90
16MD5635Lenner MiroslavLOKO OB Pardubice8600:20:4462,37
17MD5936Bolech FilipLoko OB Pardubice8600:20:5161,03
18MD6737Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:21:1556,45
19MD7638Kubát JanOK 99 Hradec Králové8900:21:4450,91
20MD9339Veselý JiříOK 99 Hradec Králové8700:22:3042,12
21MD9940Kycl JosefOK 99 Hradec Králové8800:22:4239,83
22MD11041Adamec MarekK.O.B. Choceň8900:23:3130,47
23MD14942Košťálek MartinKOB Choceň8900:25:288,12
Dorostenky starší 15-18 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD66149Slonková LenkaNové Město na Moravě8800:21:14103,19
2ŽD72150Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:21:33100,26
3ŽD80151Mrštíková KvětaOK Lokomotiva Pardubice8700:21:5796,55
4ŽD82152Skybová LucieARC Brno8700:22:0195,93
5ŽD83153Machútová LucieOK 99 Hradec Králové8800:22:0795,01
6ŽD84154Šediváková HelenaOK Lokomotiva Pardubice8800:22:0894,85
7ŽD88155Procházková MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:22:2093,00
8ŽD96156Duchová IvetaLOKO OB Pardubice8600:22:3291,14
8ŽD96157Marešová MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:22:3291,14
10ŽD107158Hausvaterová PavlaSlavia Hradec Králové8600:23:0885,58
11ŽD117159Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:4679,71
12ŽD124160Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:24:0377,09
13ŽD142161Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8700:24:4071,37
14ŽD151162Rousková TerezaOK Lokomotiva Pardubice8900:25:3363,18
15ŽD153163Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:25:4062,10
16ŽD160164Balcarová JanaOK 99 Hradec Králové8800:26:0158,86
17ŽD165165Azebová NinaOK 99 Hradec Králové8800:26:3753,30
18ŽD177166Weisbauerová DagmarOK Lokomotiva Pardubice8900:28:3934,45
19ŽD181167Lennerová HanaLokomotiva Pardubice8900:29:5822,25
Muži A (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:16:06102,92
2MA244Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:16:18100,48
3MA345Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:3796,60
4MA446Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:1489,05
5MA747Jedlička MichalTJ Slavia Hradec Králové7300:17:2287,42
6MA848Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:3484,97
7MA949Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:17:3884,16
8MA1050Bláha JanTJ Slavia Hradec Králové8200:17:4383,13
9MA1251Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:17:4995,80
10MA1452Svoboda OndřejSlavia Hradec Králové7600:17:5480,89
11MA1653Knížek JiříOK Lokomotiva Pardubice8200:18:0179,46
12MA1854Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:1077,63
13MA2455Šutera JosefAtletika Polička7900:18:3572,53
14MA2656Netuka MartinSlavia Hradec Králové7300:18:3871,91
15MA2757Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:4470,69
16MA2858Bielčik PetrLichkov7100:18:4570,49
17MA2959Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:18:5069,47
18MA3160Kovařík RadovanOK 99 Hradec Králové8500:18:5483,38
19MA3561Vrátil JaroslavZářecká Lhota7400:19:0566,41
20MA4262Ježek JiříOK 99 Hradec Králové8400:19:4258,86
21MA4563Kupka JaroslavAlbrechtice7800:19:5755,80
22MA4764Krčál JaroslavOK Lokomotiva Pardubice8400:20:0853,55
23MA4865Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové8000:20:1252,74
24MA4966Stuchlík JakubTJ Slavia Hradec Králové8200:20:1552,13
25MA5067Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:20:1651,92
26MA5168Turský JurajOK Lokomotiva Pardubice8300:20:1851,51
27MA5369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:2849,47
28MA5570Pešek OndřejKOB Choceň8500:20:4362,56
29MA5771Veselý OndřejOK 99 Hradec Králové8500:20:4761,80
30MA6473Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:21:0941,11
31MA6574Fukátko JanLokomotiva Pardubice8100:21:1240,50
32MA6975Fukátko PetrOK Lokomotiva Pardubice8500:21:2354,92
33MA7176Herman JanOK Lokomotiva Pardubice8500:21:2853,96
34MA7477Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:21:3735,40
35MA8578Dastych MilanVysoké Mýto7400:22:1128,46
36MA8979Šafář MiroslavKerhartice7000:22:2226,22
37MA9180Hájek TomášVysoké Mýto7700:22:2924,79
38MA9381Krtička JanKOB Konice7900:22:3024,58
39MA9582Leštínský TomášKOB Dobruška7800:22:3124,38
40MA10983Sládek FrantišekKOB Choceň8300:23:1814,79
41MA12084Švadlena PavelKOB Choceň7500:23:527,85
42MA12585Šafr MartinKOB Choceň8400:24:065,00
43MA12686Půlpán RomanKOB Choceň6500:24:123,77
44MA12787Sládek Martinneregistrován7900:24:162,96
45MA13888Jirásko LubomírTriatlon Pardubice7100:24:370,00
45MA13889Jirásko DušanTriatlon Pardubice7300:24:370,00
47MA14590Čermák MiroslavHorolezecký klub Choceň7600:25:010,00
48MA14791Hejzlar JiříLO Choceň7100:25:120,00
49MA16792Jirout MilanKOB Konice7600:26:540,00
50MA17493Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:27:510,00
51MA17694Macháček LubomírKOB Choceň7500:28:370,00
52MA18295Pešek KamilTJ Loko Česká Třebová8000:30:040,00
53MA19196Macháček MilanKOB Choceň7700:35:310,00
Muži B (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1397Siegel JosefAC Choceň5800:17:51105,45
2MB2098Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:19100,36
3MB3099Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:18:5394,19
4MB36100Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:19:0791,64
5MB37101Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:19:0891,46
6MB39102Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:19:1889,65
7MB6172Šlajs TomášKOB Choceň6000:20:5472,21
8MB62103Zdeněk BílýMK Pardubice5900:20:5572,03
9MB72104Neruda MiroslavChrudim5600:21:3365,12
10MB81105Žemlička ZbyněkSK OB Chrast5500:21:5860,58
11MB86118Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:22:1585,31
12MB91106Bednařík OtakarZářecká Lhota6300:22:2954,95
13MB113107Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:3742,60
14MB135108Fridrich MilanZářecká Lhota5500:24:2733,51
15MB136109Korenyev VolodymyrPIM Praha5900:24:3432,24
16MB137110Bolech JiříOK Lokomotiva Pardubice5900:24:3532,06
17MB150129Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:25:3153,79
18MB188111Balcar AlešOK 99 Hradec Králové5700:32:000,00
Muži C (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC52112Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:20:23103,32
2MC60113Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:20:5298,66
3MC63114Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:20:5698,02
4MC70115Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:2493,51
5MC77116Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:21:4889,65
6MC78117Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:5388,85
7MC98119Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:3482,26
8MC100120Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:4580,49
9MC107121Krumer MiroslavOstrov4900:23:0876,79
10MC115122Čípa JiříOB Česká Třebová5000:23:4071,64
11MC116123Třasák MilanKOB Lokomotiva Pardubice5200:23:4371,16
12MC118124Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:23:4970,20
13MC130125Černý MilanAC Choceň4800:24:2065,21
13MC130126Víšek ZdeněkPraha5300:24:2065,21
15MC134127Fridrich JaroslavOK Lokomotiva Pardubice4500:24:2664,25
16MC138128Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:24:3762,48
17MC151130Novotný JiříKB Letohrad4500:25:3353,47
18MC161131Beňo MiroslavSK OB Týniště nad Orlicí5300:26:0548,32
19MC171132Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:3034,66
20MC174133Šafr MartinKOB Choceň5100:27:5131,28
Muži D (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD123134Bielčik JindřichLichkov4000:24:01106,58
2MD133135Jelínek MatějHradec Králové4200:24:21103,89
3MD162136Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:26:0889,53
4MD179137Hejzlar JiříLO Choceň4300:29:1464,56
Ženy A (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA34169Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice7600:19:04113,73
2ZA41170Mostecká JanaPSK Olymp Praha8200:19:34108,85
3ZA43171Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:54114,26
4ZA58172Novotná PetraOK 99 Hradec Králové6600:20:50105,55
5ZA101173Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:4777,42
6ZA103174Klimplová LenkaOK Lokomotiva Pardubice7900:22:5176,77
7ZA104175Krčálová VeronikaOK Lokomotiva Pardubice8500:23:0186,66
8ZA106176Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:23:0374,82
9ZA111177Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:23:3369,93
10ZA119178Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:5067,16
11ZA127179Kovářová AnnaTJ Loko Česká Třebová7500:24:1662,93
12ZA129180Krtičková MichaelaKOB Konice7900:24:1862,61
13ZA153181Rychtaříková IvaAC Choceň8500:25:4062,10
14ZA158182Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:25:4947,79
15ZA166183Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:26:3939,65
16ZA169184Procházková AlexandraLOKO OB Pardubice7000:27:1334,11
17ZA170185Křivdová LenkaKOB Choceň7200:27:2132,81
18ZA178186Klimplová ZuzanaLokomotiva Pardubice8100:28:5916,85
19ZA180187Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:3510,99
20ZA183188Bašarinová MichaelaAC Choceň6800:30:1417,81
Ženy B (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB111189Knapová IvaLokomotiva Pardubice6000:23:3380,19
2ZB148190Juračková JanaLokomotiva Pardubice6000:25:1963,70
3ZB157191Novotná EvaLetohrad4800:25:4759,35
4ZB159192Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:25:5458,26
5ZB187193Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:31:502,88
Trať 4,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:16:06102,92
2MA244Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:16:18100,48
3MA345Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:3796,60
4MA446Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:1489,05
1MD520Kourek LukášNové Město na Moravě8800:17:16102,10
2MD621Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:18101,72
5MA747Jedlička MichalTJ Slavia Hradec Králové7300:17:2287,42
6MA848Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:3484,97
7MA949Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:17:3884,16
8MA1050Bláha JanTJ Slavia Hradec Králové8200:17:4383,13
3MD1122Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:17:4796,18
9MA1251Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:17:4995,80
1MB1397Siegel JosefAC Choceň5800:17:51105,45
10MA1452Svoboda OndřejSlavia Hradec Králové7600:17:5480,89
4MD1523Šmehlík EduardTJ Slavia Hradec Králové8700:17:5594,65
11MA1653Knížek JiříOK Lokomotiva Pardubice8200:18:0179,46
5MD1724Panchártek JanOK 99 Hradec Králové8800:18:0792,36
12MA1854Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:1077,63
6MD1925Řemínek MatějAC Choceň8600:18:1690,64
7MD2026Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:18:1990,07
2MB2098Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:19100,36
8MD2227Siegel JosefAC Choceň8600:18:2588,92
1MS232Večeře TomášAtletika Polička9000:18:3287,58
13MA2455Šutera JosefAtletika Polička7900:18:3572,53
9MD2528Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:18:3786,63
14MA2656Netuka MartinSlavia Hradec Králové7300:18:3871,91
15MA2757Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:4470,69
16MA2858Bielčik PetrLichkov7100:18:4570,49
17MA2959Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:18:5069,47
3MB3099Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:18:5394,19
18MA3160Kovařík RadovanOK 99 Hradec Králové8500:18:5483,38
10MD3229Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:18:5683,00
11MD3330Zavřel JiříKOB Choceň8900:18:5882,62
1ZA34169Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice7600:19:04113,73
19MA3561Vrátil JaroslavZářecká Lhota7400:19:0566,41
4MB36100Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:19:0791,64
5MB37101Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:19:0891,46
12MD3831Justa PavelOK 99 Hradec Králové8700:19:1579,37
6MB39102Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:19:1889,65
13MD4032Muller MartinOK 99 Hradec Králové8900:19:3076,50
2ZA41170Mostecká JanaPSK Olymp Praha8200:19:34108,85
20MA4262Ježek JiříOK 99 Hradec Králové8400:19:4258,86
3ZA43171Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:54114,26
14MD4433Balcar AlešOK 99 Hradec Králové8600:19:5571,73
21MA4563Kupka JaroslavAlbrechtice7800:19:5755,80
2MS463Zelenka TomášOK 99 Hradec Králové9000:20:0370,20
22MA4764Krčál JaroslavOK Lokomotiva Pardubice8400:20:0853,55
23MA4865Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové8000:20:1252,74
24MA4966Stuchlík JakubTJ Slavia Hradec Králové8200:20:1552,13
25MA5067Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:20:1651,92
26MA5168Turský JurajOK Lokomotiva Pardubice8300:20:1851,51
1MC52112Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:20:23103,32
27MA5369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:2849,47
15MD5434Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:20:3663,90
28MA5570Pešek OndřejKOB Choceň8500:20:4362,56
16MD5635Lenner MiroslavLOKO OB Pardubice8600:20:4462,37
29MA5771Veselý OndřejOK 99 Hradec Králové8500:20:4761,80
4ZA58172Novotná PetraOK 99 Hradec Králové6600:20:50105,55
17MD5936Bolech FilipLoko OB Pardubice8600:20:5161,03
2MC60113Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:20:5298,66
7MB6172Šlajs TomášKOB Choceň6000:20:5472,21
8MB62103Zdeněk BílýMK Pardubice5900:20:5572,03
3MC63114Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:20:5698,02
30MA6473Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:21:0941,11
31MA6574Fukátko JanLokomotiva Pardubice8100:21:1240,50
1ŽD66149Slonková LenkaNové Město na Moravě8800:21:14103,19
3MS674Siegel JakubAC Choceň9200:21:1556,45
18MD6737Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:21:1556,45
32MA6975Fukátko PetrOK Lokomotiva Pardubice8500:21:2354,92
4MC70115Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:2493,51
33MA7176Herman JanOK Lokomotiva Pardubice8500:21:2853,96
2ŽD72150Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:21:33100,26
9MB72104Neruda MiroslavChrudim5600:21:3365,12
34MA7477Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:21:3735,40
4MS755Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:21:4051,67
19MD7638Kubát JanOK 99 Hradec Králové8900:21:4450,91
5MC77116Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:21:4889,65
6MC78117Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:5388,85
5MS796Hovorka LukášOK Lokomotiva Pardubice9000:21:5449,00
3ŽD80151Mrštíková KvětaOK Lokomotiva Pardubice8700:21:5796,55
10MB81105Žemlička ZbyněkSK OB Chrast5500:21:5860,58
4ŽD82152Skybová LucieARC Brno8700:22:0195,93
5ŽD83153Machútová LucieOK 99 Hradec Králové8800:22:0795,01
6ŽD84154Šediváková HelenaOK Lokomotiva Pardubice8800:22:0894,85
35MA8578Dastych MilanVysoké Mýto7400:22:1128,46
11MB86118Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:22:1585,31
1ŽS87138Novotná TerezaOK 99 Hradec Králové9200:22:1693,61
7ŽD88155Procházková MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:22:2093,00
36MA8979Šafář MiroslavKerhartice7000:22:2226,22
6MS907Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9100:22:2842,50
37MA9180Hájek TomášVysoké Mýto7700:22:2924,79
12MB91106Bednařík OtakarZářecká Lhota6300:22:2954,95
38MA9381Krtička JanKOB Konice7900:22:3024,58
20MD9339Veselý JiříOK 99 Hradec Králové8700:22:3042,12
39MA9582Leštínský TomášKOB Dobruška7800:22:3124,38
8ŽD96157Marešová MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:22:3291,14
8ŽD96156Duchová IvetaLOKO OB Pardubice8600:22:3291,14
7MC98119Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:3482,26
21MD9940Kycl JosefOK 99 Hradec Králové8800:22:4239,83
8MC100120Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:4580,49
5ZA101173Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:4777,42
7MS1028Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice9100:22:4838,68
6ZA103174Klimplová LenkaOK Lokomotiva Pardubice7900:22:5176,77
7ZA104175Krčálová VeronikaOK Lokomotiva Pardubice8500:23:0186,66
8MS1059Klapal JanOOB Vamberk9000:23:0236,01
8ZA106176Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:23:0374,82
10ŽD107158Hausvaterová PavlaSlavia Hradec Králové8600:23:0885,58
9MC107121Krumer MiroslavOstrov4900:23:0876,79
40MA10983Sládek FrantišekKOB Choceň8300:23:1814,79
22MD11041Adamec MarekK.O.B. Choceň8900:23:3130,47
9ZA111177Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:23:3369,93
1ZB111189Knapová IvaLokomotiva Pardubice6000:23:3380,19
13MB113107Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:3742,60
9MS11310Nechvíl PetrAC Choceň9100:23:3729,32
10MC115122Čípa JiříOB Česká Třebová5000:23:4071,64
11MC116123Třasák MilanKOB Lokomotiva Pardubice5200:23:4371,16
11ŽD117159Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:4679,71
12MC118124Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:23:4970,20
10ZA119178Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:5067,16
41MA12084Švadlena PavelKOB Choceň7500:23:527,85
10MS12111Seidl JakubOK Lokomotiva Pardubice9100:23:5326,27
2ŽS122139Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:23:5877,86
1MD123134Bielčik JindřichLichkov4000:24:01106,58
12ŽD124160Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:24:0377,09
42MA12585Šafr MartinKOB Choceň8400:24:065,00
43MA12686Půlpán RomanKOB Choceň6500:24:123,77
44MA12787Sládek Martinneregistrován7900:24:162,96
11ZA127179Kovářová AnnaTJ Loko Česká Třebová7500:24:1662,93
12ZA129180Krtičková MichaelaKOB Konice7900:24:1862,61
13MC130126Víšek ZdeněkPraha5300:24:2065,21
13MC130125Černý MilanAC Choceň4800:24:2065,21
11MS13012Ptáček AdamOK Lokomotiva Pardubice9200:24:2021,11
2MD133135Jelínek MatějHradec Králové4200:24:21103,89
15MC134127Fridrich JaroslavOK Lokomotiva Pardubice4500:24:2664,25
14MB135108Fridrich MilanZářecká Lhota5500:24:2733,51
15MB136109Korenyev VolodymyrPIM Praha5900:24:3432,24
16MB137110Bolech JiříOK Lokomotiva Pardubice5900:24:3532,06
45MA13889Jirásko DušanTriatlon Pardubice7300:24:370,00
45MA13888Jirásko LubomírTriatlon Pardubice7100:24:370,00
16MC138128Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:24:3762,48
3ŽS138140Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:24:3771,83
13ŽD142161Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8700:24:4071,37
12MS14313Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:24:4117,10
4ŽS144141Novotná MarkétaOK 99 Hradec Králové9400:24:4570,60
47MA14590Čermák MiroslavHorolezecký klub Choceň7600:25:010,00
13MS14614Křivda MartinKOB Choceň9500:25:0811,94
48MA14791Hejzlar JiříLO Choceň7100:25:120,00
2ZB148190Juračková JanaLokomotiva Pardubice6000:25:1963,70
23MD14942Košťálek MartinKOB Choceň8900:25:288,12
17MB150129Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:25:3153,79
17MC151130Novotný JiříKB Letohrad4500:25:3353,47
14ŽD151162Rousková TerezaOK Lokomotiva Pardubice8900:25:3363,18
13ZA153181Rychtaříková IvaAC Choceň8500:25:4062,10
15ŽD153163Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:25:4062,10
14MS15515Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:25:415,64
5ŽS156142Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:25:4561,33
3ZB157191Novotná EvaLetohrad4800:25:4759,35
14ZA158182Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:25:4947,79
4ZB159192Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:25:5458,26
16ŽD160164Balcarová JanaOK 99 Hradec Králové8800:26:0158,86
18MC161131Beňo MiroslavSK OB Týniště nad Orlicí5300:26:0548,32
3MD162136Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:26:0889,53
15MS16316Zima JakubAlbrechtice9000:26:180,00
16MS16417Bašarin TomášAC Choceň9000:26:200,00
17ŽD165165Azebová NinaOK 99 Hradec Králové8800:26:3753,30
15ZA166183Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:26:3939,65
49MA16792Jirout MilanKOB Konice7600:26:540,00
6ŽS168143Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9000:27:1148,04
16ZA169184Procházková AlexandraLOKO OB Pardubice7000:27:1334,11
17ZA170185Křivdová LenkaKOB Choceň7200:27:2132,81
19MC171132Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:3034,66
7ŽS172144Bolechová AnežkaOK Lokomotiva Pardubice9000:27:4043,56
17MS17318Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9300:27:480,00
20MC174133Šafr MartinKOB Choceň5100:27:5131,28
50MA17493Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:27:510,00
51MA17694Macháček LubomírKOB Choceň7500:28:370,00
18ŽD177166Weisbauerová DagmarOK Lokomotiva Pardubice8900:28:3934,45
18ZA178186Klimplová ZuzanaLokomotiva Pardubice8100:28:5916,85
4MD179137Hejzlar JiříLO Choceň4300:29:1464,56
19ZA180187Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:3510,99
19ŽD181167Lennerová HanaLokomotiva Pardubice8900:29:5822,25
52MA18295Pešek KamilTJ Loko Česká Třebová8000:30:040,00
20ZA183188Bašarinová MichaelaAC Choceň6800:30:1417,81
8ŽS184146Knapová LenkaLoko OB Pardubice9300:31:1011,12
8ŽS184145Baboráková TerezaAC Choceň9100:31:1011,12
10ŽS186168Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:31:327,72
5ZB187193Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:31:502,88
18MB188111Balcar AlešOK 99 Hradec Králové5700:32:000,00
11ŽS189147Bezdíčková PavlaAC Choceň9200:34:030,00
12ŽS190148Kaisrlíková IlonaAC Choceň9200:34:590,00
53MA19196Macháček MilanKOB Choceň7700:35:310,00
18MS19219Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:47:540,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód