Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Velké Verandy 2000

3.12.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Velké Verandy 2000
  • datum konání: 3.12.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KOB Choceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.12.2015Malá cena Velké Verandy-
4.12.2011Malá cena Velké Verandy-
5.12.2010Malá cena Velké Verandy200
7.12.2008Malá cena Velké Verandy247
2.12.2007Malá cena Velké Verandy231
3.12.2006Malá cena Velké verandy, Choceň214
4.12.2005Malá cena Velké verandy v Chocni191
5.12.2004Malá cena Velké verandy192
7.12.2003Malá cena Velké verandy, 11. ročník194
1.12.200210. ročník, Malá cena Velké verandy223
2.12.20019. ročník, Malá cena Velké Verandy177
6.12.1999Malá cena velké verandy 99', 7. ročník69

Statistika závodu Malá cena Velké Verandy 2000

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1938

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Švadlena Jiří4611
Farář Václav5211
Třasák Milan5211
Klimplová Zuzana8110
Sadílek Ota4610
Macháček Lubomír7510
Švadlena Pavel7510
Macháček Milan7710
Hepner David7610
Juračka Vojtěch5410
Jirásko Lubomír719
Jakeš Ondřej919
Doležal Petr549
Mrštík Václav509
Šlajs Tomáš609
Leštínský Tomáš789
Juračková Jana609
Vlčovská Marta769
Půlpán Roman659
Běhoun Pavel579
Pešek Ondřej859
Sládek František839
Křivdová Lenka729
Svoboda Ondřej769
Řemínek Matěj869
Hubáček Petr788
Pátek Michal868
Hausvater Karel588
Pilgr Luděk768
Pilgr Bohuslav518
Krátký Josef658
Černý Milan488
Šlajs Tomáš838
Víšek Zdeněk538
Běhounová Jiřina568
Siegel Josef868
Bašarinová Michaela688
Kolek Petr758
Šafář Jaroslav518
Horáček Josef758
Jirásko Dušan738
Čípa Jiří508
Křivda Martin958
Červ Miloslav508
Vondrouš Jaroslav528
Stránský Aleš607
Fencl Petr697
Šubert Petr627
Siegel Jakub927
Šimůnek Jan827

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 4,300 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Losman PetrOK99 Hradec Králové7900:15:25-
2MA237Kratochvíl MilošHolice7500:16:00-
3MA338Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:16:01-
4MA439Zřídkaveselý LiborSK Žabovřesky Brno7200:16:09-
5MA640Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:17:08-
6MA741Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:1211,00
7MA842Vlach JaromírOK99 Hradec Králové8100:17:22-
8MA943Svoboda LukášSlavia Hradec Králové7900:17:25-
9MA1044Pilgr LuděkLoko Česká Třebová7600:17:279,00
10MA1245Gebas MiroslavOK99 Hradec Králové8100:17:41-
11MA1346Paclík RomanSlavia Hradec Králové7800:17:55-
12MA1547Jirásek AlešLokomotiva Pardubice7600:18:04-
13MA1648Musil JiříMK Hlinsko7200:18:20-
14MA1749Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:258,00
15MA1850Čivrný JiříSemily8000:18:45-
16MA1951Fátor JanSlavia Hradec Králové7900:18:55-
17MA2152Kříž LiborLokomotiva Pardubice7800:19:16-
18MA2253Hovorka JanLokomotiva Pardubice7900:19:17-
19MA2354Udržal TomášLokomotiva Pardubice8000:19:19-
20MA2455Svoboda OndřejSlavia Hradec Králové7600:19:20-
21MA2556Švadlena PavelKOB Choceň7500:19:237,00
22MA2657Farář MartinLokomotiva Pardubice7700:19:24-
23MA2858Vobr MarekOK Jiskra Nový Bor7800:19:49-
24MA3059Vávra JaroslavLokomotiva Pardubice7300:19:57-
25MA3260Mocek TomášAC Pardubice7900:20:05-
26MA3661Slavík PavelStart Náchod7300:20:39-
27MA3962Doležal AlešChoceň7900:21:096,00
28MA4063Hejzlar JiříLO Choceň7100:21:125,00
29MA4364Horáček JosefLokomotiva Pardubice7500:21:31-
30MA4565Tupec ZdeněkBayer Team7300:21:36-
31MA4666Procházka PetrOrlov7400:21:41-
32MA4967Fukátko JanLokomotiva Pardubice8100:21:47-
33MA5068Smutný MichalOK Polart Vamberk6200:21:53-
34MA56149Dočkalová MartinaLokomotiva Pardubice8300:22:19-
35MA5969Hlaváček LubomírOK99 Hradec Králové6400:22:33-
36MA6170Čálek FilipJavor7600:22:36-
36MA6171Šafář MiroslavKerhartice7000:22:365,00
38MA6372Chaloupka StanislavChoceň6700:22:533,00
39MA65150Fejlková MartinaSlavia Hradec Králové8100:23:00-
40MA6873Půlpán RomanKOB Choceň6500:23:082,00
41MA7074Leštínský TomášDobruška7800:23:20-
42MA7275Trkal JaroslavXXX6400:23:391,00
43MA7376Roudný VáclavLokomotiva Pardubice6100:23:51-
44MA7777Macháček LubomírKOB Choceň7500:24:080,00
45MA7878Držka ŠtěpánLokomotiva Pardubice7600:24:13-
46MA9379Šustr PavelAmatér Knířov7100:25:18-
47MA94154Klimplová ZuzanaLokomotiva Pardubice8100:25:27-
48MA10180Pecina RomanChoceň6600:26:150,00
49MA10481Macháček MilanKOB Choceň7700:26:570,00
Muži B (trať 4,300 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB584Čivrný JiříSlavia Liberec5300:16:53-
2MB1185Filip LubošAC Spartak Choceň5900:17:4011,00
3MB1486Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:18:00-
4MB2087Martinák Sl.CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:19:039,00
5MB2788Papáček JanOseva Choceň5400:19:468,00
6MB3389Šlajs TomášChoceň 00:20:107,00
7MB3490Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:166,00
8MB4491Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:345,00
9MB4792Netušil PavelRieter Žamberk5200:21:424,00
10MB4893Juračka VojtěchLokomotiva Pardubice5400:21:43-
11MB5294Zajíc JanKRB Chrudim5300:21:573,00
12MB5395Farář VáclavLokomotiva Pardubice5200:22:08-
13MB5596Filip JaroslavXXX5900:22:18-
14MB5897Bolech JiříLokomotiva Pardubice5900:22:26-
15MB6098Friedrich MilanZářecká Lhota5100:22:342,00
16MB6399Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:22:53-
17MB65100Toman OtakarTýniště nad Orlicí5600:23:00-
18MB67101Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:23:01-
19MB71102Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:23:21-
20MB73103Pilgr BohuslavLoko Česká Třebová5100:23:511,00
21MB80104Dočkal ZdeněkTýniště nad Orlicí5600:24:22-
22MB81105Doležal PetrTýniště nad Orlicí5400:24:24-
23MB82106Sáňka BedřichLokomotiva Pardubice5100:24:31-
24MB84107Víšek ZdeněkPraha5300:24:43-
25MB85108Hubka JosefChoceň5800:24:510,00
26MB88109Vlček JosefTýniště nad Orlicí5600:24:57-
27MB90110Šafr MartinKOB Choceň5100:25:050,00
28MB92111Král VlastimilAFK SKP Pardubice5200:25:11-
29MB109112Šejna JiříZimní plavci5500:28:50-
Muži C 50 a starší (trať 4,300 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC29113Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:5611,00
2MC35114Švadlena JiříKOB Choceň4600:20:299,00
3MC37115Náprstek JiříJilemnice4900:20:47-
4MC38116Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:20:53-
5MC42117Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:21:27-
6MC51118Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:568,00
7MC54119Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:12-
8MC57120Černý MilanAC Spartak Choceň4800:22:257,00
9MC69121Čípa JiříLoko Česká Třebová5000:23:106,00
10MC76122Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:23:595,00
11MC91123Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:25:074,00
12MC9582Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:333,00
13MC96124Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:402,00
14MC9783Krůmer MiroslavOstrov4900:25:431,00
15MC99125Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:26:11-
16MC107126Hejzlar JiříLO Choceň4300:27:380,00
17MC114127Kalousek JanKČT Žamberk4100:31:090,00
Ženy A (trať 4,300 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA31147Vlčovská MartaAC Pardubice7600:20:01-
2ZA41148Melounková LucieOK99 Hradec Králové8000:21:13-
3ZA75151Čtvrtečková PetraAO TJ Jablonné nad Orlicí6900:23:5711,00
4ZA79152Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:24:189,00
5ZA87153Šedová JanaSruby7300:24:528,00
6ZA98155Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:48-
7ZA99156Brožková ZuzanaLokomotiva Pardubice7800:26:11-
8ZA101157Kašparová EvaLokomotiva Pardubice7800:26:15-
9ZA103158Vlčovská EvaLokomotiva Pardubice7900:26:30-
10ZA105159Křivdová LenkaKOB Choceň7200:27:287,00
11ZA110162Bašarinová MichaelaChoceň6800:28:586,00
12ZA115164Šedová LucieSruby7700:33:365,00
13ZA116165Jiroutová JanaSruby7600:34:434,00
Ženy B (trať 4,300 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB83166Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:24:3311,00
2ZB85167Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:24:51-
3ZB88168Juračková JanaLokomotiva Pardubice6000:24:57-
4ZB106160Čermáková RenataLokomotiva Pardubice6500:27:33-
5ZB108161Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:28:06-
6ZB111169Dočkalová JiřinaLokomotiva Pardubice5600:29:04-
7ZB112163Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:129,00
8ZB113170Kubíková KvětaLokomotiva Pardubice4700:29:42-
Trať 4,300 km, 200,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Losman PetrOK99 Hradec Králové7900:15:25-
2MA237Kratochvíl MilošHolice7500:16:00-
3MA338Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:16:01-
4MA439Zřídkaveselý LiborSK Žabovřesky Brno7200:16:09-
1MB584Čivrný JiříSlavia Liberec5300:16:53-
5MA640Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:17:08-
6MA741Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:1211,00
7MA842Vlach JaromírOK99 Hradec Králové8100:17:22-
8MA943Svoboda LukášSlavia Hradec Králové7900:17:25-
9MA1044Pilgr LuděkLoko Česká Třebová7600:17:279,00
2MB1185Filip LubošAC Spartak Choceň5900:17:4011,00
10MA1245Gebas MiroslavOK99 Hradec Králové8100:17:41-
11MA1346Paclík RomanSlavia Hradec Králové7800:17:55-
3MB1486Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:18:00-
12MA1547Jirásek AlešLokomotiva Pardubice7600:18:04-
13MA1648Musil JiříMK Hlinsko7200:18:20-
14MA1749Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:258,00
15MA1850Čivrný JiříSemily8000:18:45-
16MA1951Fátor JanSlavia Hradec Králové7900:18:55-
4MB2087Martinák Sl.CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:19:039,00
17MA2152Kříž LiborLokomotiva Pardubice7800:19:16-
18MA2253Hovorka JanLokomotiva Pardubice7900:19:17-
19MA2354Udržal TomášLokomotiva Pardubice8000:19:19-
20MA2455Svoboda OndřejSlavia Hradec Králové7600:19:20-
21MA2556Švadlena PavelKOB Choceň7500:19:237,00
22MA2657Farář MartinLokomotiva Pardubice7700:19:24-
5MB2788Papáček JanOseva Choceň5400:19:468,00
23MA2858Vobr MarekOK Jiskra Nový Bor7800:19:49-
1MC29113Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:5611,00
24MA3059Vávra JaroslavLokomotiva Pardubice7300:19:57-
1ZA31147Vlčovská MartaAC Pardubice7600:20:01-
25MA3260Mocek TomášAC Pardubice7900:20:05-
6MB3389Šlajs TomášChoceň 00:20:107,00
7MB3490Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:166,00
2MC35114Švadlena JiříKOB Choceň4600:20:299,00
26MA3661Slavík PavelStart Náchod7300:20:39-
3MC37115Náprstek JiříJilemnice4900:20:47-
4MC38116Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:20:53-
27MA3962Doležal AlešChoceň7900:21:096,00
28MA4063Hejzlar JiříLO Choceň7100:21:125,00
2ZA41148Melounková LucieOK99 Hradec Králové8000:21:13-
5MC42117Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:21:27-
29MA4364Horáček JosefLokomotiva Pardubice7500:21:31-
8MB4491Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:345,00
30MA4565Tupec ZdeněkBayer Team7300:21:36-
31MA4666Procházka PetrOrlov7400:21:41-
9MB4792Netušil PavelRieter Žamberk5200:21:424,00
10MB4893Juračka VojtěchLokomotiva Pardubice5400:21:43-
32MA4967Fukátko JanLokomotiva Pardubice8100:21:47-
33MA5068Smutný MichalOK Polart Vamberk6200:21:53-
6MC51118Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:568,00
11MB5294Zajíc JanKRB Chrudim5300:21:573,00
12MB5395Farář VáclavLokomotiva Pardubice5200:22:08-
7MC54119Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:12-
13MB5596Filip JaroslavXXX5900:22:18-
34MA56149Dočkalová MartinaLokomotiva Pardubice8300:22:19-
8MC57120Černý MilanAC Spartak Choceň4800:22:257,00
14MB5897Bolech JiříLokomotiva Pardubice5900:22:26-
35MA5969Hlaváček LubomírOK99 Hradec Králové6400:22:33-
15MB6098Friedrich MilanZářecká Lhota5100:22:342,00
36MA6171Šafář MiroslavKerhartice7000:22:365,00
36MA6170Čálek FilipJavor7600:22:36-
38MA6372Chaloupka StanislavChoceň6700:22:533,00
16MB6399Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:22:53-
17MB65100Toman OtakarTýniště nad Orlicí5600:23:00-
39MA65150Fejlková MartinaSlavia Hradec Králové8100:23:00-
18MB67101Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:23:01-
40MA6873Půlpán RomanKOB Choceň6500:23:082,00
9MC69121Čípa JiříLoko Česká Třebová5000:23:106,00
41MA7074Leštínský TomášDobruška7800:23:20-
19MB71102Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:23:21-
42MA7275Trkal JaroslavXXX6400:23:391,00
43MA7376Roudný VáclavLokomotiva Pardubice6100:23:51-
20MB73103Pilgr BohuslavLoko Česká Třebová5100:23:511,00
3ZA75151Čtvrtečková PetraAO TJ Jablonné nad Orlicí6900:23:5711,00
10MC76122Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:23:595,00
44MA7777Macháček LubomírKOB Choceň7500:24:080,00
45MA7878Držka ŠtěpánLokomotiva Pardubice7600:24:13-
4ZA79152Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:24:189,00
21MB80104Dočkal ZdeněkTýniště nad Orlicí5600:24:22-
22MB81105Doležal PetrTýniště nad Orlicí5400:24:24-
23MB82106Sáňka BedřichLokomotiva Pardubice5100:24:31-
1ZB83166Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:24:3311,00
24MB84107Víšek ZdeněkPraha5300:24:43-
2ZB85167Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:24:51-
25MB85108Hubka JosefChoceň5800:24:510,00
5ZA87153Šedová JanaSruby7300:24:528,00
3ZB88168Juračková JanaLokomotiva Pardubice6000:24:57-
26MB88109Vlček JosefTýniště nad Orlicí5600:24:57-
27MB90110Šafr MartinKOB Choceň5100:25:050,00
11MC91123Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:25:074,00
28MB92111Král VlastimilAFK SKP Pardubice5200:25:11-
46MA9379Šustr PavelAmatér Knířov7100:25:18-
47MA94154Klimplová ZuzanaLokomotiva Pardubice8100:25:27-
12MC9582Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:333,00
13MC96124Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:402,00
14MC9783Krůmer MiroslavOstrov4900:25:431,00
6ZA98155Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:48-
7ZA99156Brožková ZuzanaLokomotiva Pardubice7800:26:11-
15MC99125Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:26:11-
8ZA101157Kašparová EvaLokomotiva Pardubice7800:26:15-
48MA10180Pecina RomanChoceň6600:26:150,00
9ZA103158Vlčovská EvaLokomotiva Pardubice7900:26:30-
49MA10481Macháček MilanKOB Choceň7700:26:570,00
10ZA105159Křivdová LenkaKOB Choceň7200:27:287,00
4ZB106160Čermáková RenataLokomotiva Pardubice6500:27:33-
16MC107126Hejzlar JiříLO Choceň4300:27:380,00
5ZB108161Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:28:06-
29MB109112Šejna JiříZimní plavci5500:28:50-
11ZA110162Bašarinová MichaelaChoceň6800:28:586,00
6ZB111169Dočkalová JiřinaLokomotiva Pardubice5600:29:04-
7ZB112163Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:129,00
8ZB113170Kubíková KvětaLokomotiva Pardubice4700:29:42-
17MC114127Kalousek JanKČT Žamberk4100:31:090,00
12ZA115164Šedová LucieSruby7700:33:365,00
13ZA116165Jiroutová JanaSruby7600:34:434,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód