Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Svinnou

27.8.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Svinnou
  • datum konání: 27.8.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Svinná

Sociální sítě

Místo konání

hřiště Svinná, Česká Třebová
10.10 - 11.30 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč, děti a dorost 10 Kč

Popis tratě

Délka: hlavní závod 4.650 m, děti a dorost méně
Tratě vedou obcí Svinná u České Třebové. Kopcovitý profil, smíšený terén.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Michal Jaško
Svinná 55
560 02 Česká Třebová
mobil: 602 536 947
tel. domů: 465 533 815
tel. zam.: 465 534 295

E-mailová adresa

jasko@kkh.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2001 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X1195Kavín MichaelSebranice0100:00:33-
2X1279Gregora FilipLanškroun0200:00:35-
3X137Hanuš MartinLitomyšl0100:00:37-
4X14101Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:38-
5X1512Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:39-
6X1684Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:41-
7X1796Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:42-
8X1858Batěk OndřejKladno0200:00:42-
9X19114Jaško DanielSDH Svinná0100:00:44-
10X11083Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:46-
11X11161Beránek ŠimonSDH Svinná0200:00:51-
12X112119Miřejovská KláraPraha0100:00:52-
13X113121Miřejovský MatějPraha0300:00:58-
14X11451Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:58-
15X11527Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:01:00-
16X116109Hubálek AntonínČeská Třebová0400:01:02-
17X11781Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:06-
18X118134Zölfl OndřejČlupek0300:01:07-
19X11957Kašpar LukášRybník0400:01:09-
20X120111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:10-
21X12140Vomočil MichalSDH Svinná0400:01:11-
22X12280Gregorová MichaelaLanškroun0400:01:12-
23X123124Kopecká PavlaSDH Svinná0300:01:15-
24X1245Zachařová MarcelaSDM Svinná0100:01:19-
25X125110Hubálková AnnaČeská Třebová0200:01:26-
26X12654Jaško MichalSDH Svinná0400:01:26-
27X127135Zölfová ŠarlotaČlupek0200:01:27-
28X12867Tomšů OndřejMlýn Janderov0500:03:21-
-X1-4Zachař LukášSDM Svinná04DNF-
-X1-94Dostálková RadanaPraha 401DNF-
-X1-203Slavíková KateřinaSvinná Kouty04DNF-
Dívky r. 97-00 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1371Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:27-
2Ž1419Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:30-
3Ž1131Hanušová MartinaBŠ Praha9700:02:50-
4Ž11553Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:55-
Chlapci r. 97-00 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1176Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:02:19-
2M1256Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:02:24-
3M1578Gregora JakubLanškroun9800:02:38-
4M16126Cihlář AdamSokol Hylváty9800:02:40-
5M17103Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:40-
6M189Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:02:47-
7M1914Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:02:47-
8M11031Krmela MartinSDH Svinná9800:02:48-
9M11137Tancer PetrSokol Přisnotice9700:02:49-
10M11213Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:49-
11M114115Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:02:53-
12M1166Hanuš JanLitomyšl9800:03:13-
13M11745Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:03:14-
14M11893Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:03:23-
15M11952Hác DanielSDH Svinná9900:03:23-
16M120116Toman VojtěchSDH Svinná9900:03:25-
Chlapci r. 95-96 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3820Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:08:01-
2M3966Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:08:22-
3M31238Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:08:36-
4M31744Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:08:58-
5M31886Lakota AntonínAC Choceň9500:09:01-
6M32410Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:10:06-
7M32598Cimr TomášSokol Kameničná9600:10:12-
8M32616Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:10:27-
9M32885Frydrych JakubAC Choceň9500:10:56-
Dívky r. 95-96 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3138Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:08:37-
2Ž31428Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:08:37-
3Ž32135Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:09:24-
4Ž322107Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:09:37-
5Ž32323Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:09:58-
6Ž327102Aulichová KateřinaSokol Kameničná9500:10:39-
7Ž3313Maříková LenkaBŠ Praha9500:13:49-
Dívky r. 93-94 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1124Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:08:36-
2ŽM16120Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:56-
3ŽM2936Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:11:12-
Chlapci r. 93-94 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM5122Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:07:49-
2MM639Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:07:56-
3MM1018Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:08:34-
4MM1587Prachař DavidAC Choceň9400:08:43-
5MM2017Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:09:23-
Dívky r. 91-92 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS7128Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:59-
2ŽS19142Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:12-
3ŽS302Maříková AndreaTK Praha9200:11:56-
Chlapci r. 91-92 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS190Siegel JakubAC Choceň9200:06:59-
2MS288Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:15-
3MS3104Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:23-
4MS489Nikl LukášAC Choceň9100:07:34-
Junioři (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5131Sejkora KarelAtletika Polička8800:20:42107,23
2MJ9137Večeře TomášAtletika Polička9000:21:3998,29
3MJ15136Červ JakubAtletika Polička8900:22:0494,48
4MJ1891Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:22:4388,42
Muži A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2227Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:33102,77
2MA3143Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:19:43101,11
3MA457Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:1396,12
4MA6132Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:4590,70
5MA892Řemínek MatějAC Choceň8600:21:3282,88
6MA11217Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:21:4381,06
7MA12244Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:21:4780,31
8MA13133Šutera JosefAtletika Polička7900:21:4979,93
9MA17108Mařík JiříMP Žamberk7200:22:4071,39
10MA20145Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:23:2264,31
11MA21240Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:23:2364,23
12MA23243Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:4460,60
13MA2742Vavřín JanLitomyšl7700:24:2354,05
14MA2911Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:2553,72
15MA3882Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:25:4041,22
16MA3922Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:25:4240,83
17MA4721Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:26:2833,05
18MA5499Šos MiloslavSDH Svinná7900:28:1115,82
19MA55149Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:28:3611,48
20MA6441Vomočil MichalSDH Svinná7700:30:590,00
21MA6559Batěk LukášKladno7900:31:000,00
22MA67118Jaško MichalSDH Svinná7500:31:570,00
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1225Čotov IvanLubná6600:19:31113,18
2MB773Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:2794,56
3MB1063Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:4292,26
4MB14205Siegel JosefAC Choceň5800:21:5690,07
5MB16209Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:22:0788,27
6MB28105Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:24:2466,44
7MB32146Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:24:4263,58
8MB33117Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:4862,55
9MB35226Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:1658,04
10MB4368Tomšů PetrMlýn Janderov6400:26:0051,00
11MB5097Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:0640,49
12MB5255Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:27:2837,01
13MB62123Miřejovský TomášSABZO Praha6100:30:298,06
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC19138Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:23:06103,40
2MC22234Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:23:3898,93
3MC24113Švec MiroslavSokol Potštejn5200:23:4797,67
4MC26106Černý VladimírHAC Praha5200:24:2392,57
5MC30223Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:24:3291,24
6MC34214Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:5987,41
7MC36202Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:3083,09
8MC41140Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:4481,04
9MC57215Volf BřetislavLanškroun5200:28:4555,44
10MC61220Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:30:2141,73
11MC63239Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:5237,34
12MC70231Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:33:5511,46
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD49144Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:05104,27
2MD51150Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:15103,09
3MD56228Bielčik JindřichLichkov4000:28:4192,65
4MD71207Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:34:00100,00
5MD73242Kalousek JanSK Žamberk4100:36:4034,97
Juniorky (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2565Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:24:20109,46
2ŽJ42129Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:5097,69
3ŽJ46127Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:26:2792,85
4ŽJ5969Karlová VeronikaAC Hradec Králové9000:29:1570,97
5ŽJ6872Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:32:4243,90
Ženy A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA45125Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:15104,65
2ZA48141Chaloupecká AlenaVSK UNI Brno8100:26:44101,12
3ZA53139Pokorová JaroslavaPim Praha7200:27:3994,24
4ZA6061Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:2481,21
Ženy B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB31218Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:24:35138,94
2ZB37204Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:25:39101,34
3ZB40216Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:25:43100,83
4ZB44219Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:26:0697,83
5ZB58130Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:0874,30
6ZB66147Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:31:5291,18
7ZB69206Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:33:2740,85
8ZB72148Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:0769,89
9ZB74237Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:41:430,00
Svinnovská míle - ženy (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SZ10241Novotná DanaSDH Svinná5900:06:41-
2SZ15100Jasanská PetraSvinná7700:07:28-
3SZ18208Jašková DanielaSDH Svinná7400:07:37-
Svinnovská míle - muži (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SM1213Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:04:58-
2SM2229Pecháček OndřejSDH Svinná8600:05:15-
3SM3236Krmela JiříSDH Svinná8600:05:39-
4SM462Štolba ZdeněkSDH Svinná6100:06:04-
5SM5221Aulich TomášSDH Kameničná6600:06:08-
6SM675Beránek JakubTJ Sokol Chrudim8900:06:09-
7SM7224Kopecký MilanSDH Svinná7300:06:11-
8SM8210Dvořák MilanSDH Svinná6200:06:14-
9SM9230Miláček LadislavSDH Svinná8300:06:40-
10SM1177Krmela JakubSvinná8800:07:04-
11SM12212Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:07:06-
12SM1376Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:07:22-
13SM1474Beránek MatějSDH Svinná9300:07:28-
14SM16115Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:07:28-
15SM17211Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim7100:07:29-
16SM19203Jasanský PavelSvinná 00:09:19-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X1195Kavín MichaelSebranice0100:00:33-
2X1279Gregora FilipLanškroun0200:00:35-
3X137Hanuš MartinLitomyšl0100:00:37-
4X14101Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:38-
5X1512Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:39-
6X1684Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:41-
7X1796Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:42-
8X1858Batěk OndřejKladno0200:00:42-
9X19114Jaško DanielSDH Svinná0100:00:44-
10X11083Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:46-
11X11161Beránek ŠimonSDH Svinná0200:00:51-
12X112119Miřejovská KláraPraha0100:00:52-
13X113121Miřejovský MatějPraha0300:00:58-
14X11451Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:58-
15X11527Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:01:00-
16X116109Hubálek AntonínČeská Třebová0400:01:02-
17X11781Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:06-
18X118134Zölfl OndřejČlupek0300:01:07-
19X11957Kašpar LukášRybník0400:01:09-
20X120111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:10-
21X12140Vomočil MichalSDH Svinná0400:01:11-
22X12280Gregorová MichaelaLanškroun0400:01:12-
23X123124Kopecká PavlaSDH Svinná0300:01:15-
24X1245Zachařová MarcelaSDM Svinná0100:01:19-
25X125110Hubálková AnnaČeská Třebová0200:01:26-
26X12654Jaško MichalSDH Svinná0400:01:26-
27X127135Zölfová ŠarlotaČlupek0200:01:27-
28X12867Tomšů OndřejMlýn Janderov0500:03:21-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1176Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:02:19-
2M1256Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:02:24-
1Ž1371Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:27-
2Ž1419Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:30-
3M1578Gregora JakubLanškroun9800:02:38-
4M16126Cihlář AdamSokol Hylváty9800:02:40-
5M17103Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:40-
6M189Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:02:47-
7M1914Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:02:47-
8M11031Krmela MartinSDH Svinná9800:02:48-
9M11137Tancer PetrSokol Přisnotice9700:02:49-
10M11213Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:49-
3Ž1131Hanušová MartinaBŠ Praha9700:02:50-
11M114115Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:02:53-
4Ž11553Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:55-
12M1166Hanuš JanLitomyšl9800:03:13-
13M11745Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:03:14-
14M11893Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:03:23-
15M11952Hác DanielSDH Svinná9900:03:23-
16M120116Toman VojtěchSDH Svinná9900:03:25-
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SM1213Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:04:58-
2SM2229Pecháček OndřejSDH Svinná8600:05:15-
3SM3236Krmela JiříSDH Svinná8600:05:39-
4SM462Štolba ZdeněkSDH Svinná6100:06:04-
5SM5221Aulich TomášSDH Kameničná6600:06:08-
6SM675Beránek JakubTJ Sokol Chrudim8900:06:09-
7SM7224Kopecký MilanSDH Svinná7300:06:11-
8SM8210Dvořák MilanSDH Svinná6200:06:14-
9SM9230Miláček LadislavSDH Svinná8300:06:40-
1SZ10241Novotná DanaSDH Svinná5900:06:41-
10SM1177Krmela JakubSvinná8800:07:04-
11SM12212Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:07:06-
12SM1376Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:07:22-
13SM1474Beránek MatějSDH Svinná9300:07:28-
2SZ15100Jasanská PetraSvinná7700:07:28-
14SM16115Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:07:28-
15SM17211Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim7100:07:29-
3SZ18208Jašková DanielaSDH Svinná7400:07:37-
16SM19203Jasanský PavelSvinná 00:09:19-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS190Siegel JakubAC Choceň9200:06:59-
2MS288Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:15-
3MS3104Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:23-
4MS489Nikl LukášAC Choceň9100:07:34-
1MM5122Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:07:49-
2MM639Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:07:56-
1ŽS7128Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:59-
1M3820Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:08:01-
2M3966Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:08:22-
3MM1018Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:08:34-
1ŽM1124Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:08:36-
3M31238Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:08:36-
1Ž3138Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:08:37-
2Ž31428Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:08:37-
4MM1587Prachař DavidAC Choceň9400:08:43-
2ŽM16120Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:56-
4M31744Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:08:58-
5M31886Lakota AntonínAC Choceň9500:09:01-
2ŽS19142Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:12-
5MM2017Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:09:23-
3Ž32135Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:09:24-
4Ž322107Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:09:37-
5Ž32323Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:09:58-
6M32410Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:10:06-
7M32598Cimr TomášSokol Kameničná9600:10:12-
8M32616Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:10:27-
6Ž327102Aulichová KateřinaSokol Kameničná9500:10:39-
9M32885Frydrych JakubAC Choceň9500:10:56-
3ŽM2936Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:11:12-
3ŽS302Maříková AndreaTK Praha9200:11:56-
7Ž3313Maříková LenkaBŠ Praha9500:13:49-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1225Čotov IvanLubná6600:19:31113,18
1MA2227Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:33102,77
2MA3143Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:19:43101,11
3MA457Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:1396,12
1MJ5131Sejkora KarelAtletika Polička8800:20:42107,23
4MA6132Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:4590,70
2MB773Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:2794,56
5MA892Řemínek MatějAC Choceň8600:21:3282,88
2MJ9137Večeře TomášAtletika Polička9000:21:3998,29
3MB1063Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:4292,26
6MA11217Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:21:4381,06
7MA12244Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:21:4780,31
8MA13133Šutera JosefAtletika Polička7900:21:4979,93
4MB14205Siegel JosefAC Choceň5800:21:5690,07
3MJ15136Červ JakubAtletika Polička8900:22:0494,48
5MB16209Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:22:0788,27
9MA17108Mařík JiříMP Žamberk7200:22:4071,39
4MJ1891Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:22:4388,42
1MC19138Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:23:06103,40
10MA20145Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:23:2264,31
11MA21240Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:23:2364,23
2MC22234Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:23:3898,93
12MA23243Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:4460,60
3MC24113Švec MiroslavSokol Potštejn5200:23:4797,67
1ŽJ2565Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:24:20109,46
4MC26106Černý VladimírHAC Praha5200:24:2392,57
13MA2742Vavřín JanLitomyšl7700:24:2354,05
6MB28105Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:24:2466,44
14MA2911Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:2553,72
5MC30223Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:24:3291,24
1ZB31218Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:24:35138,94
7MB32146Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:24:4263,58
8MB33117Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:4862,55
6MC34214Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:5987,41
9MB35226Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:1658,04
7MC36202Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:3083,09
2ZB37204Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:25:39101,34
15MA3882Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:25:4041,22
16MA3922Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:25:4240,83
3ZB40216Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:25:43100,83
8MC41140Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:4481,04
2ŽJ42129Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:5097,69
10MB4368Tomšů PetrMlýn Janderov6400:26:0051,00
4ZB44219Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:26:0697,83
1ZA45125Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:15104,65
3ŽJ46127Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:26:2792,85
17MA4721Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:26:2833,05
2ZA48141Chaloupecká AlenaVSK UNI Brno8100:26:44101,12
1MD49144Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:05104,27
11MB5097Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:0640,49
2MD51150Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:15103,09
12MB5255Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:27:2837,01
3ZA53139Pokorová JaroslavaPim Praha7200:27:3994,24
18MA5499Šos MiloslavSDH Svinná7900:28:1115,82
19MA55149Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:28:3611,48
3MD56228Bielčik JindřichLichkov4000:28:4192,65
9MC57215Volf BřetislavLanškroun5200:28:4555,44
5ZB58130Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:0874,30
4ŽJ5969Karlová VeronikaAC Hradec Králové9000:29:1570,97
4ZA6061Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:2481,21
10MC61220Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:30:2141,73
13MB62123Miřejovský TomášSABZO Praha6100:30:298,06
11MC63239Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:5237,34
20MA6441Vomočil MichalSDH Svinná7700:30:590,00
21MA6559Batěk LukášKladno7900:31:000,00
6ZB66147Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:31:5291,18
22MA67118Jaško MichalSDH Svinná7500:31:570,00
5ŽJ6872Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:32:4243,90
7ZB69206Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:33:2740,85
12MC70231Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:33:5511,46
4MD71207Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:34:00100,00
8ZB72148Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:0769,89
5MD73242Kalousek JanSK Žamberk4100:36:4034,97
9ZB74237Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:41:430,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód