Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okolo Trusnova

18.3.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Trusnova
  • datum konání: 18.3.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Věk Triatlonu Trusnov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Trusnov
9.00 - 11.00 hodin

Přihlášky

od 8.00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20,- Kč
děti a dorost 10,- Kč

Popis tratě

Délka: 10 km hlavní závod, ostatní méně
Silniční běh s menším převýšením.

Ceny pro vítěze

finanční ceny v kategoriích mužů a žen do 35 let, v ostatních kategoriích věcné ceny dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jaroslav Fiala
Trusnov 21
534 01 Holice v Čechách
tel. 723 532 673

Propozice ve formátu Word

Internetové stránky

http://www.novyvek.cz

E-mailová adresa

milandudek@atlas.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2167Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:00:59-
2Ž2288Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:01-
3Ž2360Bílá ZdeňkaNový věk TT9900:01:08-
4Ž2589Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:20-
5Ž2991Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:34-
6Ž21490Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:15-
7Ž21584Rudová DenisaTrusnov0200:02:23-
-Ž2-16Kotingová PetraChvojenec02DNF-
-Ž2-15Kotingová EliškaChvojenec00DNF-
Žáci nejmladší 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2480Vaňásek RomanJaroslav9800:01:11-
2M2672Šaloun JanKosořín9800:01:25-
3M2782Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:01:27-
4M2871Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:31-
5M21076Čejka Jakub-0000:01:35-
6M21159Drahoš MatějVysoké Mýto0100:02:03-
7M21211Vojtíšek MarekTrusnov0200:02:06-
8M21358Hemer JosefTrusnov0200:02:08-
9M216100Martinec OndřejČeská Třebová0300:02:42-
-M2-75Čejka Jan-01DNF-
Benjamínci (chlapci) 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3169Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:01:52-
2M3793Lakota AntonínAC Choceň9500:02:07-
3M3883Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:02:08-
4M3985Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:11-
5M31092Frydrych JakubAC Choceň9500:02:14-
6M31173Šaloun VojtěchKosořín9600:02:55-
-M3-19Hloupý DavidOpočno96DNF-
Benjamínci (děvčata) 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3264Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:01:57-
2Ž3362Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:59-
3Ž3470Adámková JanaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:02:02-
4Ž3566Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:03-
5Ž3665Fáberová ZuzanaKB OEZ Letohrad9600:02:04-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM299Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:03:55-
2MM361Troppová KateřinaNový věk TT Trusnov9400:04:01-
3MM563Taclíková LucieNový věk TT Trusnov9300:04:23-
4MM786Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:46-
5MM881Vaňásková AnetaJaroslav9400:05:16-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM174Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:03:52-
2MM487Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:06-
3MM694Prachař DavidAC Choceň9400:04:29-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1179Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:11:20-
2ŽS1212Říčařová ŽanetaSRK Rychnov nad Kněžnou9100:13:45-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS121Siegel JakubAC Choceň9200:09:31-
2MS222Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:39-
3MS395Nikl LukášAC Choceň9100:09:57-
4MS468Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:10:05-
5MS534Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:10:08-
6MS630Zemaník JanSK OB Týniště nad Orlicí9100:10:15-
7MS797Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:10:31-
8MS831Handl JindřichSOOB Rychnov nad Kněžnou9200:10:57-
9MS98Černý TomášUhersko9100:11:02-
10MS1078Mohelník PetrAtletika Polička9200:11:03-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD120Dusílek AdamSOOB Rychnov nad Kněžnou8900:11:11-
2MD277Večeře TomášAtletika Polička9000:11:17-
3MD396Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:11:33-
4MD4148Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:11:46-
5MD542Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:12:07-
6MD623Pátek LukášSOOB Rychnov nad Kněžnou8900:12:18-
7MD1049Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:13:32-
8MD11139Bůžek JanSRK Rychnov nad Kněžnou8900:14:17-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD798Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:13:02-
2ŽD814Jirčáková MartinaSOOB Rychnov nad Kněžnou8900:13:20-
3ŽD910Mullerová VěraSRK Rychnov nad Kněžnou9000:13:26-
4ŽD1238Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:14:47-
Junioři 18-19 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ165Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:18:15102,35
2MJ2142Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:3199,46
3MJ377Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:3898,19
4MJ4141Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:4596,93
5MJ59Jirčák OndřejSRK Rychnov nad Kněžnou8800:21:0771,30
6MJ717Klícha MartinRychnov nad Kněžnou8800:22:4353,97
7MJ818Klapal MichalDoudleby nad Orlicí8800:23:3644,40
Muži A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA171Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:15101,33
2MA37Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:4798,14
3MA776Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:34:1795,15
4MA952Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:35:1689,28
5MA116Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:2188,78
5MA1189Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:2188,78
7MA1570Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:35:5485,49
8MA1632Fajfr FrantišekŽamberk7200:36:0084,90
9MA1848Dobšíček PavelSK Hronov8000:36:2382,61
10MA1998Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:36:2582,41
11MA2139Čejka BořivojKRB Chrudim8000:36:3681,31
12MA231Řemínek MatějAC Choceň8600:36:4880,12
13MA2478Šutera JosefAtletika Polička7900:36:5479,52
14MA2540Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:0078,92
15MA2672Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:37:0978,02
16MA3211Mikelka OskarSKM Vraclav7800:38:1471,55
17MA3683Černík TomášSokol Třebechovice7300:38:3069,96
18MA3716David PavelČernilov7200:38:3569,46
19MA3833Mařík JiříMP Žamberk7200:38:3669,36
20MA4125Potštejnský JanSOOB Rychnov nad Kněžnou7800:38:5267,77
21MA4212Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:39:0266,77
22MA4362Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:39:3663,39
23MA4941Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:40:3257,81
24MA5379Krištof PetrAtletika Polička7500:42:0148,95
25MA6030Hotárek VladimírNáchod7700:43:0942,17
26MA6197Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7500:43:1541,58
27MA83138Hulec JanOrlické Záhoří8100:48:1711,50
28MA8480Cvrček MartinAtletika Polička7900:48:498,32
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB290Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:33:23100,53
2MB556Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:33:5597,34
3MB65Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:0496,45
4MB1358Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:2896,10
5MB14100Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:5185,79
6MB2088Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:36:2982,01
7MB2285Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:36:3989,30
8MB27149Kubiczek ZdeněkTK Opava6900:37:1177,83
9MB2866Bielčik PetrLichkov7100:37:1377,63
10MB3174Doucha JiříStart Náchod7100:38:0472,55
11MB5551Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:42:2356,34
12MB573Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:42:3745,36
13MB584Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:42:3954,81
14MB5999Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:42:5952,89
15MB7336Krátký JosefLabe Tri Club Hradec Králové6500:46:2832,86
16MB7819Pokorný MilanSK Vraclav6400:47:2127,79
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC426Siegel JosefAC Choceň5800:33:48105,69
2MC843Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:0698,21
3MC1057Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:18109,16
4MC2973Klimeš JiříAC Náchod6100:37:1685,76
5MC3050Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:37:2597,72
6MC3367Švec MiroslavSokol Potštejn5200:38:1693,12
7MC3447Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:1979,72
8MC3596Schwarz JosefSK Chotěboř5500:38:2692,22
9MC4094Šofr ZdeněkSokol Mnětice5600:38:4690,42
10MC47111Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:40:2681,41
11MC4863Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:40:2767,45
12MC4944Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:40:3280,87
13MC6413Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:44:0146,95
14MC6695Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:44:1560,77
15MC75113Bajer MiloslavCaFa Bajer5500:46:5246,63
16MC79115Krejčí MilanCaFa Bajer5300:47:2643,57
17MC8515Miřejovský TomášSABZO Praha6100:49:2515,91
18MC8759Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:49:3831,67
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3954Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:38:3891,14
2MD518Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:40:4879,43
3MD5281Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:3775,01
4MD532Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:0172,85
5MD5655Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:42:3270,06
6MD6345Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:43:4963,12
7MD6893Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:44:1960,41
8MD6992Jelínek MatějHradec Králové4200:45:1788,83
9MD7437Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:46:3982,46
10MD8028Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:5241,22
11MD8282Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:48:1275,23
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4653Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:18112,07
2ME6534Vorel MilanSlatiňany4000:44:0694,35
3ME6768Bielčik JindřichLichkov4000:44:1693,58
4ME7021Doležal StanislavBK Pardubice3800:45:4386,81
5ME7646Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:47:0280,67
6ME9124Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:54:5643,83
Muži F 75 let a starší (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6114Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:22:21100,00
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1764Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:07118,81
2ZA4561Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:5799,58
3ZA6235Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:43:3281,61
4ZA7786Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:0963,46
5ZA8160Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:48:0059,20
6ZA9084Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:53:0733,53
Ženy B 35 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4431Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:43124,00
2ZB7175Vacková HanaSK Hronov5600:46:02109,55
3ZB7229Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:0995,49
4ZB8627Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:49:3280,50
5ZB8887Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:50:3990,45
6ZB8991Klimešová AlenaBukovice6300:52:1868,24
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2167Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:00:59-
2Ž2288Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:01-
3Ž2360Bílá ZdeňkaNový věk TT9900:01:08-
1M2480Vaňásek RomanJaroslav9800:01:11-
4Ž2589Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:20-
2M2672Šaloun JanKosořín9800:01:25-
3M2782Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:01:27-
4M2871Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:31-
5Ž2991Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:34-
5M21076Čejka Jakub-0000:01:35-
6M21159Drahoš MatějVysoké Mýto0100:02:03-
7M21211Vojtíšek MarekTrusnov0200:02:06-
8M21358Hemer JosefTrusnov0200:02:08-
6Ž21490Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:15-
7Ž21584Rudová DenisaTrusnov0200:02:23-
9M216100Martinec OndřejČeská Třebová0300:02:42-
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3169Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:01:52-
1Ž3264Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:01:57-
2Ž3362Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:59-
3Ž3470Adámková JanaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:02:02-
4Ž3566Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:03-
5Ž3665Fáberová ZuzanaKB OEZ Letohrad9600:02:04-
2M3793Lakota AntonínAC Choceň9500:02:07-
3M3883Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:02:08-
4M3985Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:11-
5M31092Frydrych JakubAC Choceň9500:02:14-
6M31173Šaloun VojtěchKosořín9600:02:55-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM174Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:03:52-
1MM299Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:03:55-
2MM361Troppová KateřinaNový věk TT Trusnov9400:04:01-
2MM487Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:06-
3MM563Taclíková LucieNový věk TT Trusnov9300:04:23-
3MM694Prachař DavidAC Choceň9400:04:29-
4MM786Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:46-
5MM881Vaňásková AnetaJaroslav9400:05:16-
Trať 2,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS121Siegel JakubAC Choceň9200:09:31-
2MS222Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:39-
3MS395Nikl LukášAC Choceň9100:09:57-
4MS468Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:10:05-
5MS534Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:10:08-
6MS630Zemaník JanSK OB Týniště nad Orlicí9100:10:15-
7MS797Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:10:31-
8MS831Handl JindřichSOOB Rychnov nad Kněžnou9200:10:57-
9MS98Černý TomášUhersko9100:11:02-
10MS1078Mohelník PetrAtletika Polička9200:11:03-
1ŽS1179Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:11:20-
2ŽS1212Říčařová ŽanetaSRK Rychnov nad Kněžnou9100:13:45-
Trať 5,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ165Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:18:15102,35
2MJ2142Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:3199,46
3MJ377Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:3898,19
4MJ4141Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:4596,93
5MJ59Jirčák OndřejSRK Rychnov nad Kněžnou8800:21:0771,30
1ŽJ6114Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:22:21100,00
6MJ717Klícha MartinRychnov nad Kněžnou8800:22:4353,97
7MJ818Klapal MichalDoudleby nad Orlicí8800:23:3644,40
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA171Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:15101,33
1MB290Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:33:23100,53
2MA37Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:4798,14
1MC426Siegel JosefAC Choceň5800:33:48105,69
2MB556Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:33:5597,34
3MB65Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:0496,45
3MA776Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:34:1795,15
2MC843Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:0698,21
4MA952Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:35:1689,28
3MC1057Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:18109,16
5MA116Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:2188,78
5MA1189Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:2188,78
4MB1358Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:2896,10
5MB14100Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:5185,79
7MA1570Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:35:5485,49
8MA1632Fajfr FrantišekŽamberk7200:36:0084,90
1ZA1764Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:07118,81
9MA1848Dobšíček PavelSK Hronov8000:36:2382,61
10MA1998Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:36:2582,41
6MB2088Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:36:2982,01
11MA2139Čejka BořivojKRB Chrudim8000:36:3681,31
7MB2285Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:36:3989,30
12MA231Řemínek MatějAC Choceň8600:36:4880,12
13MA2478Šutera JosefAtletika Polička7900:36:5479,52
14MA2540Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:0078,92
15MA2672Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:37:0978,02
8MB27149Kubiczek ZdeněkTK Opava6900:37:1177,83
9MB2866Bielčik PetrLichkov7100:37:1377,63
4MC2973Klimeš JiříAC Náchod6100:37:1685,76
5MC3050Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:37:2597,72
10MB3174Doucha JiříStart Náchod7100:38:0472,55
16MA3211Mikelka OskarSKM Vraclav7800:38:1471,55
6MC3367Švec MiroslavSokol Potštejn5200:38:1693,12
7MC3447Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:1979,72
8MC3596Schwarz JosefSK Chotěboř5500:38:2692,22
17MA3683Černík TomášSokol Třebechovice7300:38:3069,96
18MA3716David PavelČernilov7200:38:3569,46
19MA3833Mařík JiříMP Žamberk7200:38:3669,36
1MD3954Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:38:3891,14
9MC4094Šofr ZdeněkSokol Mnětice5600:38:4690,42
20MA4125Potštejnský JanSOOB Rychnov nad Kněžnou7800:38:5267,77
21MA4212Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:39:0266,77
22MA4362Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:39:3663,39
1ZB4431Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:43124,00
2ZA4561Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:5799,58
1ME4653Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:18112,07
10MC47111Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:40:2681,41
11MC4863Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:40:2767,45
12MC4944Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:40:3280,87
23MA4941Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:40:3257,81
2MD518Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:40:4879,43
3MD5281Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:3775,01
4MD532Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:0172,85
24MA5379Krištof PetrAtletika Polička7500:42:0148,95
11MB5551Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:42:2356,34
5MD5655Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:42:3270,06
12MB573Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:42:3745,36
13MB584Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:42:3954,81
14MB5999Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:42:5952,89
25MA6030Hotárek VladimírNáchod7700:43:0942,17
26MA6197Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7500:43:1541,58
3ZA6235Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:43:3281,61
6MD6345Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:43:4963,12
13MC6413Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:44:0146,95
2ME6534Vorel MilanSlatiňany4000:44:0694,35
14MC6695Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:44:1560,77
3ME6768Bielčik JindřichLichkov4000:44:1693,58
7MD6893Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:44:1960,41
8MD6992Jelínek MatějHradec Králové4200:45:1788,83
4ME7021Doležal StanislavBK Pardubice3800:45:4386,81
2ZB7175Vacková HanaSK Hronov5600:46:02109,55
3ZB7229Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:0995,49
15MB7336Krátký JosefLabe Tri Club Hradec Králové6500:46:2832,86
9MD7437Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:46:3982,46
15MC75113Bajer MiloslavCaFa Bajer5500:46:5246,63
5ME7646Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:47:0280,67
4ZA7786Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:0963,46
16MB7819Pokorný MilanSK Vraclav6400:47:2127,79
16MC79115Krejčí MilanCaFa Bajer5300:47:2643,57
10MD8028Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:5241,22
5ZA8160Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:48:0059,20
11MD8282Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:48:1275,23
27MA83138Hulec JanOrlické Záhoří8100:48:1711,50
28MA8480Cvrček MartinAtletika Polička7900:48:498,32
17MC8515Miřejovský TomášSABZO Praha6100:49:2515,91
4ZB8627Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:49:3280,50
18MC8759Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:49:3831,67
5ZB8887Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:50:3990,45
6ZB8991Klimešová AlenaBukovice6300:52:1868,24
6ZA9084Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:53:0733,53
6ME9124Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:54:5643,83

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 55%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

Jako veterán bych uvítal vyvěšení startovních listin, abych věděl, které mám soupeře v kategorii. Také předběžné výsledky by mohly viset před vyhlášením. Zvuk tlampače by chtělo příště zkvalitnit. Po sportovní a společenské stránce velmi kvalitní akce.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód