Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okolo Trusnova

20.3.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Trusnova
  • datum konání: 20.3.2004
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Trusnov
9.00 - 11.00 hodin

Přihlášky

8.00 - 9.00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč
děti a dorost 10 Kč

Popis tratě

Silniční běh s menším převýšením.
Délka 10 km

Ceny pro vítěze

Finanční ceny pro dospělé, věcné pro děti a dorost.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Fiala
Trusnov
534 01 Holice v Čechách
Tel. 723 532 673 nebo 776 119 537

E-mailová adresa

milan.dudek@atlas.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 9 let a mladší (trať 0,220 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2340Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:04-
2Ž2537Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:11-
3Ž2642Špačková KristinaBK Vysoké Mýto9500:01:14-
4Ž2758Bílá ZdeňkaNový Věk Trusnov9900:01:17-
5Ž21018Říhová MarkétaŽika9600:01:22-
6Ž21352Bromová MichaelaTrusnov9700:01:35-
7Ž21738Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:49-
Žáci nejmladší 9 let a mladší (trať 0,220 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2123Lakota AntonínAC Choceň9500:01:00-
2M2249Kunst DavidČeská Třebová9500:01:03-
3M2421Frydrych JakubAC Choceň9500:01:09-
4M289Hájek JiříTýnišťko9800:01:19-
5M2931Webr PavelPraha 109700:01:21-
6M2112Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:01:24-
7M21253Vaňásek RomanJaroslav9800:01:31-
8M21430Webr MatějPraha 109900:01:41-
9M2156Vojtíšek MartinTrusnov9800:01:43-
10M21633Hloupý DavidOpočno9600:01:48-
11M21860Muller FilipMnětice0000:01:55-
12M21955Hemer JosefTrusnov0200:01:58-
13M2205Vojtíšek MarekTrusnov0200:01:59-
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3348Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:01:52-
2M3436Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:00-
3M358Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:02:03-
4M3720Prachař DavidAC Choceň9400:02:14-
5M31249Jelínek TomášUhersko9400:02:43-
6M3131Štarman RadekTrusnov9400:02:49-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3115Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:01:48-
2Ž3214Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:49-
3Ž3635Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:02:08-
4Ž3839Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:02:20-
5Ž3951Vaňásková AnetaJaroslav9400:02:23-
6Ž3103Škorpíková AndreaTrusnov9300:02:27-
7Ž31129Tomášková IvetaFranclina9300:02:39-
8Ž31428Tomášková LenkaFranclina9400:02:52-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM213Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:51-
2ŽM454Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:03-
3ŽM624Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:07-
4ŽM711Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:11-
5ŽM1441Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:05:10-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM159Siegel JakubAC Choceň9200:03:50-
2MM348Mundok MarianLužná9100:03:57-
3MM522Jukl JiříAtletika Polička9200:04:06-
4MM810Dudek Milan Nový Věk Trusnov9100:04:12-
5MM917Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:13-
6MM1044Černý TomášUhersko9100:04:21-
7MM1132Hloupý LukášOpočno9100:04:36-
8MM1243Koriťák DavidČáslav9100:04:44-
9MM1347Černý LukášUhersko9100:04:45-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,750 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS107Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:11:25-
2ŽS1225Kůtová EliškaAC Choceň9000:12:45-
3ŽS1544Derková KateřinaVysoké Mýto8900:16:43-
4ŽS164Škorpíková AnetaTrusnov9000:18:44-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,750 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS119Červ JakubAtletika Polička8900:09:26-
2MS216Večeře TomášAtletika Polička9000:09:30-
3MS327Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:39-
4MS426Zavřel JiříAC Choceň8900:09:41-
5MS556Tománek FilipAtletika Polička9000:10:17-
6MS636Zajíc JakubHvězda Pardubice8900:10:30-
7MS763Mundok MarianLužná9100:11:12-
8MS850Kunst MichalSKI Česká Třebová8900:11:19-
9MS912Chládek LubošAtletika Polička9000:11:23-
10MS1157Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:11:27-
11MS1346Břečka JanRoveň8900:13:26-
12MS1445Vaněk JanTrusnov9000:16:30-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 3,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD193Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:10:38-
2MD291Luptovský MatějNový Věk Trusnov8700:11:09-
3MD385Sejkora KarelAtletika Polička8800:11:10-
4MD484Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:10-
5MD587Tomášek LukášAtletika Polička8800:11:11-
6MD669Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:12:07-
7MD767Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:12:07-
8MD888Toušek JaroslavAC Choceň8700:12:19-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 3,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD914Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:12:38-
2ŽD1083Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:27-
Junioři (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ130Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:19:10106,81
2MJ392Šopa DanielAC Choceň8600:19:5898,76
3MJ434Žák TomášAC Pardubice8500:20:2494,43
4MJ595Turek JanNový Věk Trusnov8600:20:4690,75
Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:31:47104,14
2MA210Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:32:11101,70
3MA589Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:33:3593,12
4MA880Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:1189,40
5MA925Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:34:1788,75
6MA1159Vagenknecht RomanTrutnov7500:34:3886,61
7MA1279Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:34:5085,42
8MA1577Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:35:4379,99
9MA1621Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:5179,10
10MA1841Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:36:2076,12
11MA2056Mocek TomášAC Pardubice7900:36:2675,52
12MA2232Částek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:36:3574,59
13MA2578Buriánek JiříISCAREX Česká Třebová7700:37:2269,78
14MA28100Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:37:5566,38
15MA3028Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:3362,43
16MA3248Mikelka OskarSKM Vraclav7800:38:5260,53
17MA3568Mikeš DavidMikeš8200:39:3056,60
18MA5553Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:41:5741,50
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB374Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:41106,59
2MB464Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:2594,16
3MB639Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:33:4292,36
4MB10399Ulich PetrMaterial Technology6800:34:2088,42
5MB1326Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:34:5393,64
6MB1438Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:35:3589,50
7MB2158Čechal JaroslavTS Letohrad6100:36:2984,19
8MB2429Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:37:0571,54
9MB363Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:39:3166,18
10MB459Tomšů PetrMlýn Janderov6400:40:3959,52
11MB4627Krátký JosefLabe Tri Club Hradec Králové6500:40:3949,49
12MB50100Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:41:1755,75
13MB5254Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:41:3853,64
14MB5671Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:42:5346,26
15MB5815Schaffer PetrMlýn Janderov6000:43:1743,87
16MB598Páriš AttilaKRB Chrudim6000:43:2043,57
17MB6620Berka MichalBerka6300:45:1732,07
18MB6855Rejl JiříSrch6300:45:4129,68
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC747Siegel JosefSpartak Choceň5800:33:5199,77
2MC1965Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:36:2384,78
3MC2331Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:36:4882,29
4MC264Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:37:4097,78
5MC2715Němec JanSokol Osík5100:37:5096,90
6MC2950Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:38:1473,82
7MC3112Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:4271,02
8MC3363Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:39:1089,72
9MC3442Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5300:39:2688,27
10MC3760Bříza VladimírKRB Chrudim5100:39:3287,75
11MC385Soldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:39:3787,31
12MC412Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:40:0285,09
13MC4481Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:40:3682,01
14MC4711Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:40:4980,81
15MC4982Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:41:0879,14
16MC5123Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:41:2377,77
17MC549Sedlák JiříSK Přelouč5800:41:4353,21
18MC6090Šopr ZdeněkPardubice5600:43:2143,53
19MC628Krejčí MilanPardubice5300:44:1862,13
20MC6476Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:44:2161,87
21MC6741Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:45:2056,61
22MC7316Bajer MilanPardubice5500:47:5616,35
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1728Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:36:15105,32
2MD4017Novotný JosefTransporta Chrudim4800:39:4986,26
3MD436Zeman PavelKRB Chrudim4300:40:0999,22
4MD4818Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:41:0079,90
5MD5361Krajtl SvatoplukPardubice4900:41:3976,34
6MD5737Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:0268,92
7MD6136Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:44:0163,68
8MD6346Jelínek MatějHradec Králové4200:44:1878,44
9MD6545Krumer MiroslavOstrov4900:44:5858,60
10MD7198Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:46:0869,26
11MD7235Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:46:5165,72
12MD7666Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:1724,65
13MD7714Kalousek JanSK Žamberk4100:54:3726,89
Muži E (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3943Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:39:46101,11
2ME4297Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:40:0499,67
3ME6913Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:45:4970,87
4ME7049Doležal StanislavBK Pardubice3800:45:5670,26
5ME747Lanta JiříLO Hronov3400:48:1159,01
6ME7512Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:2847,63
7ME7844Domanský IvoAVC Praha3800:55:0224,79
8ME7933Sokol LumírRC Ponorka Pardubice3300:55:4721,00
Muži F (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF261Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:30:40-
Juniorky (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1986Rychtaříková IvaAC Choceň8500:26:18105,19
2ŽJ2219Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:4294,81
Ženy A (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA27Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:25118,43
2ZA624Havlíková HanaSK Chotěboř7200:22:1292,44
3ZA827Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:3389,13
4ZA922Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:4786,94
5ZA1094Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:22:5485,90
6ZA1125Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:5485,85
7ZA1270Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:0584,11
8ZA1340Čejková VěraJR Running Sport Nasavrky8300:23:2780,77
9ZA1416Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:23:4577,87
10ZA1618Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:3470,38
11ZA1811Zvolanicová MarieMlýn Janderov7100:25:2961,76
12ZA2573Vaňásková MarkétaJaroslav7300:30:1417,26
Ženy B (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB732Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:22:13112,57
2ZB1545Vacková HanaSK Hronov5600:24:1495,47
3ZB1723Novotná EvaLetohrad4800:24:3991,96
4ZB2020Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:2676,90
5ZB2199Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:26:4274,59
6ZB2317Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:28:5456,01
7ZB2422Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:4648,74
Trať 0,220 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2123Lakota AntonínAC Choceň9500:01:00-
2M2249Kunst DavidČeská Třebová9500:01:03-
1Ž2340Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:04-
3M2421Frydrych JakubAC Choceň9500:01:09-
2Ž2537Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:11-
3Ž2642Špačková KristinaBK Vysoké Mýto9500:01:14-
4Ž2758Bílá ZdeňkaNový Věk Trusnov9900:01:17-
4M289Hájek JiříTýnišťko9800:01:19-
5M2931Webr PavelPraha 109700:01:21-
5Ž21018Říhová MarkétaŽika9600:01:22-
6M2112Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:01:24-
7M21253Vaňásek RomanJaroslav9800:01:31-
6Ž21352Bromová MichaelaTrusnov9700:01:35-
8M21430Webr MatějPraha 109900:01:41-
9M2156Vojtíšek MartinTrusnov9800:01:43-
10M21633Hloupý DavidOpočno9600:01:48-
7Ž21738Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:49-
11M21860Muller FilipMnětice0000:01:55-
12M21955Hemer JosefTrusnov0200:01:58-
13M2205Vojtíšek MarekTrusnov0200:01:59-
Trať 0,550 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3115Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:01:48-
2Ž3214Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:49-
1M3348Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:01:52-
2M3436Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:00-
3M358Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:02:03-
3Ž3635Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:02:08-
4M3720Prachař DavidAC Choceň9400:02:14-
4Ž3839Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:02:20-
5Ž3951Vaňásková AnetaJaroslav9400:02:23-
6Ž3103Škorpíková AndreaTrusnov9300:02:27-
7Ž31129Tomášková IvetaFranclina9300:02:39-
5M31249Jelínek TomášUhersko9400:02:43-
6M3131Štarman RadekTrusnov9400:02:49-
8Ž31428Tomášková LenkaFranclina9400:02:52-
Trať 1,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM159Siegel JakubAC Choceň9200:03:50-
1ŽM213Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:51-
2MM348Mundok MarianLužná9100:03:57-
2ŽM454Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:03-
3MM522Jukl JiříAtletika Polička9200:04:06-
3ŽM624Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:07-
4ŽM711Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:11-
4MM810Dudek Milan Nový Věk Trusnov9100:04:12-
5MM917Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:13-
6MM1044Černý TomášUhersko9100:04:21-
7MM1132Hloupý LukášOpočno9100:04:36-
8MM1243Koriťák DavidČáslav9100:04:44-
9MM1347Černý LukášUhersko9100:04:45-
5ŽM1441Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:05:10-
Trať 2,750 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS119Červ JakubAtletika Polička8900:09:26-
2MS216Večeře TomášAtletika Polička9000:09:30-
3MS327Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:39-
4MS426Zavřel JiříAC Choceň8900:09:41-
5MS556Tománek FilipAtletika Polička9000:10:17-
6MS636Zajíc JakubHvězda Pardubice8900:10:30-
7MS763Mundok MarianLužná9100:11:12-
8MS850Kunst MichalSKI Česká Třebová8900:11:19-
9MS912Chládek LubošAtletika Polička9000:11:23-
1ŽS107Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:11:25-
10MS1157Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:11:27-
2ŽS1225Kůtová EliškaAC Choceň9000:12:45-
11MS1346Břečka JanRoveň8900:13:26-
12MS1445Vaněk JanTrusnov9000:16:30-
3ŽS1544Derková KateřinaVysoké Mýto8900:16:43-
4ŽS164Škorpíková AnetaTrusnov9000:18:44-
Trať 3,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD193Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:10:38-
2MD291Luptovský MatějNový Věk Trusnov8700:11:09-
3MD385Sejkora KarelAtletika Polička8800:11:10-
4MD484Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:10-
5MD587Tomášek LukášAtletika Polička8800:11:11-
6MD669Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:12:07-
7MD767Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:12:07-
8MD888Toušek JaroslavAC Choceň8700:12:19-
1ŽD914Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:12:38-
2ŽD1083Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:27-
Trať 5,700 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ130Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:19:10106,81
1ZA27Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:25118,43
2MJ392Šopa DanielAC Choceň8600:19:5898,76
3MJ434Žák TomášAC Pardubice8500:20:2494,43
4MJ595Turek JanNový Věk Trusnov8600:20:4690,75
2ZA624Havlíková HanaSK Chotěboř7200:22:1292,44
1ZB732Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:22:13112,57
3ZA827Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:3389,13
4ZA922Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:4786,94
5ZA1094Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:22:5485,90
6ZA1125Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:5485,85
7ZA1270Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:0584,11
8ZA1340Čejková VěraJR Running Sport Nasavrky8300:23:2780,77
9ZA1416Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:23:4577,87
2ZB1545Vacková HanaSK Hronov5600:24:1495,47
10ZA1618Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:3470,38
3ZB1723Novotná EvaLetohrad4800:24:3991,96
11ZA1811Zvolanicová MarieMlýn Janderov7100:25:2961,76
1ŽJ1986Rychtaříková IvaAC Choceň8500:26:18105,19
4ZB2020Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:2676,90
5ZB2199Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:26:4274,59
2ŽJ2219Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:4294,81
6ZB2317Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:28:5456,01
7ZB2422Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:4648,74
12ZA2573Vaňásková MarkétaJaroslav7300:30:1417,26
1MF261Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:30:40-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:31:47104,14
2MA210Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:32:11101,70
1MB374Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:41106,59
2MB464Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:2594,16
3MA589Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:33:3593,12
3MB639Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:33:4292,36
1MC747Siegel JosefSpartak Choceň5800:33:5199,77
4MA880Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:1189,40
5MA925Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:34:1788,75
4MB10399Ulich PetrMaterial Technology6800:34:2088,42
6MA1159Vagenknecht RomanTrutnov7500:34:3886,61
7MA1279Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:34:5085,42
5MB1326Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:34:5393,64
6MB1438Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:35:3589,50
8MA1577Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:35:4379,99
9MA1621Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:5179,10
1MD1728Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:36:15105,32
10MA1841Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:36:2076,12
2MC1965Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:36:2384,78
11MA2056Mocek TomášAC Pardubice7900:36:2675,52
7MB2158Čechal JaroslavTS Letohrad6100:36:2984,19
12MA2232Částek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:36:3574,59
3MC2331Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:36:4882,29
8MB2429Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:37:0571,54
13MA2578Buriánek JiříISCAREX Česká Třebová7700:37:2269,78
4MC264Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:37:4097,78
5MC2715Němec JanSokol Osík5100:37:5096,90
14MA28100Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:37:5566,38
6MC2950Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:38:1473,82
15MA3028Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:3362,43
7MC3112Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:4271,02
16MA3248Mikelka OskarSKM Vraclav7800:38:5260,53
8MC3363Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:39:1089,72
9MC3442Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5300:39:2688,27
17MA3568Mikeš DavidMikeš8200:39:3056,60
9MB363Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:39:3166,18
10MC3760Bříza VladimírKRB Chrudim5100:39:3287,75
11MC385Soldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:39:3787,31
1ME3943Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:39:46101,11
2MD4017Novotný JosefTransporta Chrudim4800:39:4986,26
12MC412Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:40:0285,09
2ME4297Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:40:0499,67
3MD436Zeman PavelKRB Chrudim4300:40:0999,22
13MC4481Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:40:3682,01
10MB459Tomšů PetrMlýn Janderov6400:40:3959,52
11MB4627Krátký JosefLabe Tri Club Hradec Králové6500:40:3949,49
14MC4711Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:40:4980,81
4MD4818Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:41:0079,90
15MC4982Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:41:0879,14
12MB50100Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:41:1755,75
16MC5123Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:41:2377,77
13MB5254Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:41:3853,64
5MD5361Krajtl SvatoplukPardubice4900:41:3976,34
17MC549Sedlák JiříSK Přelouč5800:41:4353,21
18MA5553Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:41:5741,50
14MB5671Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:42:5346,26
6MD5737Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:0268,92
15MB5815Schaffer PetrMlýn Janderov6000:43:1743,87
16MB598Páriš AttilaKRB Chrudim6000:43:2043,57
18MC6090Šopr ZdeněkPardubice5600:43:2143,53
7MD6136Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:44:0163,68
19MC628Krejčí MilanPardubice5300:44:1862,13
8MD6346Jelínek MatějHradec Králové4200:44:1878,44
20MC6476Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:44:2161,87
9MD6545Krumer MiroslavOstrov4900:44:5858,60
17MB6620Berka MichalBerka6300:45:1732,07
21MC6741Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:45:2056,61
18MB6855Rejl JiříSrch6300:45:4129,68
3ME6913Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:45:4970,87
4ME7049Doležal StanislavBK Pardubice3800:45:5670,26
10MD7198Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:46:0869,26
11MD7235Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:46:5165,72
22MC7316Bajer MilanPardubice5500:47:5616,35
5ME747Lanta JiříLO Hronov3400:48:1159,01
6ME7512Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:2847,63
12MD7666Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:1724,65
13MD7714Kalousek JanSK Žamberk4100:54:3726,89
7ME7844Domanský IvoAVC Praha3800:55:0224,79
8ME7933Sokol LumírRC Ponorka Pardubice3300:55:4721,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

chybělo mi označení vzdáleností na trati
karel.kouril

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč