Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okolo Trusnova

19.3.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Trusnova
  • datum konání: 19.3.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Věk Trusnov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž91144Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:00:5911,00
2Ž93188Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:079,00
3Ž97184Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:128,00
4Ž98183Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:137,00
5Ž912160Ruszová DenisaRadhošť 00:01:216,00
6Ž914191Bílá ZdeňkaNový Věk Trusnov9900:01:265,00
7Ž916152Říhová MarkétaŽika9600:02:044,00
8Ž917154Jasanská AnetaVysoké Mýto9900:02:093,00
9Ž919131Maštalířová RomanaRadhošť9600:02:302,00
Žáci 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M92147Ješina FrantišekSruby9600:01:0611,00
2M94155Ouřecký TomášLetohrad9700:01:109,00
3M95141Webr PavelPraha 109700:01:118,00
4M96128Hájek JiříTýnišťko9800:01:127,00
5M99156Hemer JosefTrusnov0200:01:156,00
6M910151Vojtíšek MarekTrusnov0200:01:175,00
7M911129Hájek VojtěchTýnišťko0200:01:184,00
8M913182Webr MatějPraha 109900:01:233,00
9M915150Vojtíšek MartinTrusnov9800:01:272,00
10M918159Vaňásek RomanJaroslav9800:02:171,00
11M920132Ruszo RomanRadhošť9900:02:510,00
12M921127Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:03:040,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31145Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:5611,00
2M32185Lakota AntonínAC Choceň9500:02:059,00
3M33148Ješina LukášSruby9400:02:108,00
4M34197Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:137,00
5M35186Frydrych JakubAC Choceň9500:02:266,00
6M36195Mikan LukášTrusnov9400:02:575,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž37106Maštalířová AnetaRadhošť9500:02:5811,00
2Ž38107Ochová PatricieRadhošť9500:03:039,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2190Bílá TerezaNový Věk Trusnov9200:03:4711,00
2ŽM11119Sásiková MichaelaDobruška9200:05:459,00
3ŽM13194Mileová PavlínaUhersko9300:06:288,00
4ŽM14196Tomášková IvetaTrusnov9300:06:297,00
-ŽM-100Ochová AnežkaRadhošť93DNF-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM191Siegel JakubAC Choceň9200:03:4311,00
2MM3103Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:509,00
3MM4146Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:588,00
4MM5143Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:077,00
5MM6120Nosek TomášHC MOELLER Pardubice9200:04:156,00
6MM792Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:04:165,00
7MM8200Hloušek JanNový Věk Trusnov9300:04:174,00
8MM9118Horáček MartinHC MOELLER Pardubice9200:04:453,00
9MM10126Maštalíř RadekRadhošť9200:05:102,00
10MM12198Chour JanTrusnov9300:06:261,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5189Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:11:1511,00
2ŽS6142Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:12:189,00
Žáci starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS173Večeře TomášAtletika Polička9000:09:3611,00
2MS2114Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:369,00
3MS3195Černý TomášUhersko9100:10:478,00
4MS4192Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:10:547,00
5MS776Mohelník PetrAtletika Polička9200:12:486,00
6MS898Kejla OndřejRadhošť9000:16:575,00
7MS9199Vaněk JanTrusnov9000:16:584,00
Dorostenky (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD875Schauerová LenkaAtletika Polička8800:13:5711,00
2ZD10153Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:15:309,00
Dorostenci (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1201Sejkora KarelAtletika Polička8800:10:4311,00
2MD2157Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:10:479,00
3MD371Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:118,00
4MD472Červ JakubAtletika Polička8900:11:187,00
5MD594Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:11:226,00
6MD6187Zavřel JiříAC Choceň8900:11:555,00
7MD795Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:12:264,00
8MD9149Husák OndřejUhersko8900:14:563,00
Junioři (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1158Siegel JosefAC Choceň8600:20:21-
Juniorky (trať 5,7 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3541Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:40:30-
2ZA3942Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:43-
3ZA4645Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:43:49-
4ZA4977Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:45:02-
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2748Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:32-
2ZB4238Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:42:46-
3ZB4440Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:42-
4ZB5561Vacková HanaSK Hronov5600:46:19-
5ZB5778Novotná EvaLetohrad4800:46:44-
6ZB6079Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:48:07-
7ZB67135Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:52:16-
8ZB7086Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:58:20-
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Pelouch LeošSK Chotěboř7500:33:06-
2MA3111Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:24-
3MA780Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:34:58-
4MA8165Adamec JosefATC Nekoř8100:35:29-
5MA1068Chmelík JosefSK Polička7300:35:40-
6MA1266Smejkal LukášSKAO Chotěboř8500:35:51-
7MA1570Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:36:36-
8MA1635Doucha JiříStart Náchod7100:36:36-
9MA1781Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:36:55-
10MA1889Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:04-
11MA2184Mikelka OskarSKM Vraclav7800:37:23-
12MA2693Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:38:20-
13MA30164Mocek TomášAC Vysoké Mýto7900:39:08-
14MA3263Konfršt PetrChotěboř8600:40:16-
15MA33140Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:40:20-
16MA38163David PavelČernilov7200:41:31-
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB267Novák PavelAtletika Jihlava7000:33:10-
2MB5124Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:34-
3MB6109Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:34:43-
4MB943Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:35:33-
5MB1362Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:36:05-
6MB1433Glaser VáclavCTC FORT SMS Ústí nad Orlicí7000:36:18-
7MB2050Vanta JosefTC Dobruška6200:37:20-
8MB2485Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:38:08-
9MB2558Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:38:13-
10MB3464Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:40:26-
11MB4047Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:42:28-
12MB47116Tomšů PetrMlýn Janderov6400:44:10-
13MB6131Rejl JiříSokol Srch6300:48:14-
14MB68173Smrček VladimírST Chvojkovice Brod6200:53:43-
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4136Siegel JosefAC Choceň5800:34:23-
2MC1182Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:35:44-
3MC1944Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:37:11-
4MC2249Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:37:27-
5MC28121Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:37-
6MC2937Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:47-
7MC36110Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:40:40-
8MC4196Zdeněk BílýMK Pardubice5900:42:38-
9MC48172Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:44:19-
10MC51162Sedlák JiříPřelouč5800:45:19-
11MC54104Páriš AttilaKRB Chrudim6000:45:52-
12MC5983Doleček JosefPřívrat5500:48:06-
13MC63179Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:49:08-
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2351Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:37:53-
2MD31113Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:13-
3MD4346Krajtl SvatoplukPardubice4900:43:22-
4MD4532Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:43-
5MD5097Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:45:14-
6MD5134Jelínek MatějHradec Králové4200:45:19-
7MD53139Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:43-
8MD651Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:49:35-
9MD66125Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:51:18-
10MD6939Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:06-
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3765Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:41:20-
2ME56102Doležal StanislavBK Pardubice3800:46:33-
3ME5860Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:47:33-
4ME6288Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:48:52-
5ME6487Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:49:22-
6ME72161Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:18-
Muži F (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF71112Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:01:08-
Lidový běh (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB259Hemer JosefTrusnov7500:22:58-
2LB356Vávra PetrHIC parta Trusnov7500:24:15-
3LB4115Pokorný MilanSK Vraclav6400:26:23-
4LB5117Vaňásek RomanJaroslav6800:27:17-
5LB699Och TomášRadhošť6700:27:48-
6LB7137Ludvig ArturTrusnov8500:28:07-
7LB8138Šejnoha JosefTrusnov6900:29:54-
8LB9133Vaňásková MarkétaJaroslav7300:30:03-
9LB1055Podzimek MichalHIC parta Trusnov8000:30:49-
10LB1154Vrba TomášHIC parta Trusnov8200:31:51-
11LB1252Filipi ZdeněkHIC parta Trusnov8600:40:14-
12LB1353Motyčka RadekHIC parta Trusnov8600:40:15-
13LB1457Hájková PetraHIC parta Trusnov8400:41:26-
14LB15101Kejla MartinRadhošť8700:45:18-
15LB16108Filipová JiřinaTrusnov9500:48:08-
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž91144Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:00:5911,00
1M92147Ješina FrantišekSruby9600:01:0611,00
2Ž93188Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:079,00
2M94155Ouřecký TomášLetohrad9700:01:109,00
3M95141Webr PavelPraha 109700:01:118,00
4M96128Hájek JiříTýnišťko9800:01:127,00
3Ž97184Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:128,00
4Ž98183Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:137,00
5M99156Hemer JosefTrusnov0200:01:156,00
6M910151Vojtíšek MarekTrusnov0200:01:175,00
7M911129Hájek VojtěchTýnišťko0200:01:184,00
5Ž912160Ruszová DenisaRadhošť 00:01:216,00
8M913182Webr MatějPraha 109900:01:233,00
6Ž914191Bílá ZdeňkaNový Věk Trusnov9900:01:265,00
9M915150Vojtíšek MartinTrusnov9800:01:272,00
7Ž916152Říhová MarkétaŽika9600:02:044,00
8Ž917154Jasanská AnetaVysoké Mýto9900:02:093,00
10M918159Vaňásek RomanJaroslav9800:02:171,00
9Ž919131Maštalířová RomanaRadhošť9600:02:302,00
11M920132Ruszo RomanRadhošť9900:02:510,00
12M921127Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:03:040,00
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31145Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:5611,00
2M32185Lakota AntonínAC Choceň9500:02:059,00
3M33148Ješina LukášSruby9400:02:108,00
4M34197Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:137,00
5M35186Frydrych JakubAC Choceň9500:02:266,00
6M36195Mikan LukášTrusnov9400:02:575,00
1Ž37106Maštalířová AnetaRadhošť9500:02:5811,00
2Ž38107Ochová PatricieRadhošť9500:03:039,00
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM191Siegel JakubAC Choceň9200:03:4311,00
1ŽM2190Bílá TerezaNový Věk Trusnov9200:03:4711,00
2MM3103Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:509,00
3MM4146Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:588,00
4MM5143Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:077,00
5MM6120Nosek TomášHC MOELLER Pardubice9200:04:156,00
6MM792Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:04:165,00
7MM8200Hloušek JanNový Věk Trusnov9300:04:174,00
8MM9118Horáček MartinHC MOELLER Pardubice9200:04:453,00
9MM10126Maštalíř RadekRadhošť9200:05:102,00
2ŽM11119Sásiková MichaelaDobruška9200:05:459,00
10MM12198Chour JanTrusnov9300:06:261,00
3ŽM13194Mileová PavlínaUhersko9300:06:288,00
4ŽM14196Tomášková IvetaTrusnov9300:06:297,00
Trať 2,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS173Večeře TomášAtletika Polička9000:09:3611,00
2MS2114Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:369,00
3MS3195Černý TomášUhersko9100:10:478,00
4MS4192Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:10:547,00
1ŽS5189Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:11:1511,00
2ŽS6142Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:12:189,00
5MS776Mohelník PetrAtletika Polička9200:12:486,00
6MS898Kejla OndřejRadhošť9000:16:575,00
7MS9199Vaněk JanTrusnov9000:16:584,00
Trať 3,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1201Sejkora KarelAtletika Polička8800:10:4311,00
2MD2157Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:10:479,00
3MD371Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:118,00
4MD472Červ JakubAtletika Polička8900:11:187,00
5MD594Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:11:226,00
6MD6187Zavřel JiříAC Choceň8900:11:555,00
7MD795Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:12:264,00
1ZD875Schauerová LenkaAtletika Polička8800:13:5711,00
8MD9149Husák OndřejUhersko8900:14:563,00
2ZD10153Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:15:309,00
Trať 5,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1158Siegel JosefAC Choceň8600:20:21-
1LB259Hemer JosefTrusnov7500:22:58-
2LB356Vávra PetrHIC parta Trusnov7500:24:15-
3LB4115Pokorný MilanSK Vraclav6400:26:23-
4LB5117Vaňásek RomanJaroslav6800:27:17-
5LB699Och TomášRadhošť6700:27:48-
6LB7137Ludvig ArturTrusnov8500:28:07-
7LB8138Šejnoha JosefTrusnov6900:29:54-
8LB9133Vaňásková MarkétaJaroslav7300:30:03-
9LB1055Podzimek MichalHIC parta Trusnov8000:30:49-
10LB1154Vrba TomášHIC parta Trusnov8200:31:51-
11LB1252Filipi ZdeněkHIC parta Trusnov8600:40:14-
12LB1353Motyčka RadekHIC parta Trusnov8600:40:15-
13LB1457Hájková PetraHIC parta Trusnov8400:41:26-
14LB15101Kejla MartinRadhošť8700:45:18-
15LB16108Filipová JiřinaTrusnov9500:48:08-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Pelouch LeošSK Chotěboř7500:33:06-
1MB267Novák PavelAtletika Jihlava7000:33:10-
2MA3111Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:24-
1MC4136Siegel JosefAC Choceň5800:34:23-
2MB5124Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:34-
3MB6109Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:34:43-
3MA780Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:34:58-
4MA8165Adamec JosefATC Nekoř8100:35:29-
4MB943Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:35:33-
5MA1068Chmelík JosefSK Polička7300:35:40-
2MC1182Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:35:44-
6MA1266Smejkal LukášSKAO Chotěboř8500:35:51-
5MB1362Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:36:05-
6MB1433Glaser VáclavCTC FORT SMS Ústí nad Orlicí7000:36:18-
7MA1570Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:36:36-
8MA1635Doucha JiříStart Náchod7100:36:36-
9MA1781Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:36:55-
10MA1889Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:04-
3MC1944Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:37:11-
7MB2050Vanta JosefTC Dobruška6200:37:20-
11MA2184Mikelka OskarSKM Vraclav7800:37:23-
4MC2249Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:37:27-
1MD2351Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:37:53-
8MB2485Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:38:08-
9MB2558Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:38:13-
12MA2693Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:38:20-
1ZB2748Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:32-
5MC28121Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:37-
6MC2937Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:47-
13MA30164Mocek TomášAC Vysoké Mýto7900:39:08-
2MD31113Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:13-
14MA3263Konfršt PetrChotěboř8600:40:16-
15MA33140Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:40:20-
10MB3464Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:40:26-
1ZA3541Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:40:30-
7MC36110Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:40:40-
1ME3765Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:41:20-
16MA38163David PavelČernilov7200:41:31-
2ZA3942Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:43-
11MB4047Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:42:28-
8MC4196Zdeněk BílýMK Pardubice5900:42:38-
2ZB4238Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:42:46-
3MD4346Krajtl SvatoplukPardubice4900:43:22-
3ZB4440Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:42-
4MD4532Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:43-
3ZA4645Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:43:49-
12MB47116Tomšů PetrMlýn Janderov6400:44:10-
9MC48172Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:44:19-
4ZA4977Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:45:02-
5MD5097Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:45:14-
10MC51162Sedlák JiříPřelouč5800:45:19-
6MD5134Jelínek MatějHradec Králové4200:45:19-
7MD53139Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:43-
11MC54104Páriš AttilaKRB Chrudim6000:45:52-
4ZB5561Vacková HanaSK Hronov5600:46:19-
2ME56102Doležal StanislavBK Pardubice3800:46:33-
5ZB5778Novotná EvaLetohrad4800:46:44-
3ME5860Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:47:33-
12MC5983Doleček JosefPřívrat5500:48:06-
6ZB6079Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:48:07-
13MB6131Rejl JiříSokol Srch6300:48:14-
4ME6288Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:48:52-
13MC63179Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:49:08-
5ME6487Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:49:22-
8MD651Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:49:35-
9MD66125Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:51:18-
7ZB67135Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:52:16-
14MB68173Smrček VladimírST Chvojkovice Brod6200:53:43-
10MD6939Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:06-
8ZB7086Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:58:20-
1MF71112Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:01:08-
6ME72161Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:18-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 77%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 57%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 57%
Ceny vítězům: 43%
Celkový dojem ze závodu: 73%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
64%

Názory na závod

Zarazilo mě, že finanční ceny byly určeny pouze pro závodníky do 35 let, když v absolutním pořadí mužů i žen se na medailové pozice prosadili veteráni. Vím, že je to věc pořadatelů, ale připadá mi to jako věková diskriminace. Rozhodující má být vždy absolutní pořadí, tak i závodící borci odměněni.
cagwe
dobrý
Slusny zavody.Osobne se me libily.Chtel bych pouze podotknout ze jsem v dorostencich byl ctvrty,ne paty......K
jakub.cerv
Je tam chyba v závodě dorostenců, Jakub Červ bal na 4.místě a Radek Hübl na 5.místě.
eva.hublova
Souhlasím s běžeckým kolegou Cagwem, protože sama jsem už velmi často na věkovou diskriminaci narazila. V Trusnově mě to překvapilo o to více, že celkové vítězce - veteránce Aničce Báčové byl prý zněmožněn start v kategorii mladších žen, kam se chtěla přihlásit, přestože je to u vynikajících veteránů běžná praxe, která neodporuje pravidlům atletiky. Organizátoři nejen v Trusnově by si měli uvědomit, že běžecká obec bohužel stárne - viz nenaplněné juniorské kategorie a převaha veteránů nejen u mužů. Nezasloužily by si proto svoji kategorii a ocenění i ženy nad 45 let? Zdravím všechny běžce. Ahoj, Dáša
Dagmar.Kubrova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód