Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okolo Trusnova

13.3.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Trusnova
  • datum konání: 13.3.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Věk TT Trusnov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Trusnov
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 hodin v místě startu, nejpozději 15 m před startem kategorie

Startovné

děti 10 Kč
dospělí 50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
silniční běh s menším převýšením

Ceny pro vítěze

dětské kategorie poháry, ostatní medaile
finanční ceny pro kategorie Muži A a Ženy A, ostatní věcné ceny dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Nový Věk Triatlonu Trusnov
Milan Dudek
Trusnov 21
534 01 Holice v Čechách
mobil 723 532 673

Propozice pořadatele ve formátu JPG (cca 1,4 MB)

Internetové stránky

http://www.novyvek.cz/triatlon

E-mailová adresa

milandudek@holice.net

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž24142Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:02-
2Ž253Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:03-
3Ž2647Awramová KatkaUW Rugby Pardubice0100:01:04-
4Ž2716Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:05-
5Ž2846Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:05-
6Ž2938Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:06-
7Ž21012Rejdová KarolínaPardubice0100:01:08-
8Ž21444Šprincová VendulaTrusnov0200:01:20-
9Ž21730Metelková MichaelaHradec Králové0500:01:29-
10Ž219146Dudová DenisaTrusnov0100:01:37-
11Ž222149Nováková MarkétaMěstec0400:01:50-
Žáci nejmladší 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:00:57-
2M2226Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:58-
3M23147Tropp MarekHradec Králové0100:01:01-
4M211144Janáček AdamFranclina0100:01:13-
5M2121Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:01:14-
6M213129Hemer JosefTrusnov0200:01:19-
7M21539Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:21-
8M21627Čejka RadekPardubice0500:01:27-
9M21845Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:32-
10M220150Dvořák MatějMěstec0500:01:47-
11M221143Jirásek TomášPardubice0500:01:48-
12M223148Hemer JaromírTrusnov0500:01:55-
13M224145Duda MichaelTrusnov0500:02:06-
Žákyně benjamínci 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž36141Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:02:03-
2Ž3710Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:04-
3Ž38140Awramová PavlaUW Rugby Pardubice9900:02:05-
4Ž3925Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:02:06-
5Ž311133Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:02:13-
6Ž3124Cápková KláraŠardice0000:02:17-
Žáci benjamínci 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M315Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:01:45-
2M3219Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:01:55-
3M3321Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:59-
4M348Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:00-
5M3520Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:02:02-
6M3102Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:11-
7M31328Čejka JakubPardubice0000:02:35-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM16Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:48-
2ŽM235Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:50-
3ŽM4131Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:55-
4ŽM613Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:13-
5ŽM836Dvořáčková LucieAC Choceň9800:04:30-
6ŽM911Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:43-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM315Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:51-
2MM518Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:02-
3MM724Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:17-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS434Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:11:39-
2ŽS57Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:12:33-
3ŽS614Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:13:05-
4ŽS742Krátká HanaLanškroun9500:13:53-
5ŽS837Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:13:54-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS19Pavel JanLoko Trutnov Rtyně v Podkrkonoší9500:09:44-
2MS240Lakota AntonínAC Choceň9500:09:55-
3MS323Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:11:08-
Dorostenky 16-17 let (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD548Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:13:46-
Dorostenci 16-17 let (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1132Kalvoda VítAtletika Polička9300:11:19-
2MD2135Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:11:26-
3MD3134Divíšek JanNový Věk TT9300:11:53-
4MD4137Wyszynski KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:12:26-
5MD6139Kaplita KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:15:43-
Junioři 18-19 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ171Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:36101,41
2MJ255Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:19:4699,72
3MJ372Nikl LukášAC Choceň9100:19:5198,87
4MJ4106Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka9100:20:3890,94
5MJ5119Krejčí StanislavVencl Tým9100:21:0286,88
6MJ6128Volár JanNový Věk TT9200:22:0676,08
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:24104,20
2MA292Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:34:00100,68
3MA32Řemínek MatějAC Choceň8600:34:5795,11
4MA498Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:35:0993,94
5MA5105Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:35:1893,06
6MA6107Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:4790,23
7MA7108Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:36:0788,28
8MA882Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:1487,59
9MA1093Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:36:4984,17
10MA11111Doucha JiříTJ Start Náchod7100:37:0282,90
11MA12116Mocek TomášAC Pardubice7900:37:0982,22
12MA1456Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:3479,78
13MA1597Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:4079,19
14MA1791Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:38:1875,48
15MA186Doleček JosefVencl Tým7900:38:2674,69
16MA20117Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:39:2768,73
17MA2458Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:40:3462,19
18MA30113Marhold PetrChoceň7800:42:5048,90
19MA355Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:43:5342,75
20MA413Dojčan IvošUW Rugby Pardubice7300:45:3532,78
21MA4435Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:46:0429,95
22MA46103Stehno JanPraha8100:46:1828,58
23MA50114Marhold LubošChoceň7700:48:2815,88
24MA5476Avramov ValentýnUW Rugby Pardubice7200:50:313,86
25MA6063Čejka MartinPardubice7400:56:203,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB996Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:36:20108,41
2MB16109Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:38:1498,39
3MB19110Klimeš JiříAC Náchod6100:39:1393,20
4MB2177Hanuš MartinChoceň7000:40:0688,55
5MB2257Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:40:1088,19
6MB23118Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:40:2786,70
7MB2659Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:41:3780,55
8MB27121Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:41:4579,84
9MB3674Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2865,52
10MB3773Krátký LubošLanškroun6200:44:3065,34
11MB434Sisr FrantišekCyklo Stratílek Litomyšl6700:46:0057,43
12MB4994Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:2749,79
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2954Černý VladimírHAC Praha5200:42:12103,03
2MC3189Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:43:0898,68
3MC32127Brožek RadmilKRB Chrudim5400:43:1398,29
4MC3379Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:43:2297,59
5MC39112Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:45:1788,64
6MC42125Alexa JiříKRB Chrudim5300:45:4686,39
7MC51123Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:49:1769,97
8MC5524Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:50:4463,20
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3886Červ MiloslavAtletika Polička5000:44:43103,11
2MD4087Vodička JanMK Radslavice4500:45:25100,02
3MD45115Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:46:0896,87
4MD48124Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:0892,47
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME52122Bielčik JindřichLichkov4000:49:41102,63
2ME5383Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:02101,24
3ME5670Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:1996,14
4ME62126Vorel MilanSlatiňany4000:56:5473,96
Juniorky 18-19 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ881Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:05100,00
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2515Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:41:06120,18
2ZA2875Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:46117,26
3ZA5852Hemerová JitkaVenango Praha7700:54:1662,57
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1369Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:14100,00
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3488Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:28118,95
2ŽC4721Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:46:23106,80
3ŽC57104Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:1274,25
4ŽC6162Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:56:4563,62
5ŽC6478Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:05:1428,29
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5960Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:32116,36
2ZD637Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:1583,64
Běh pro zdraví - MUŽI (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM780Hemer JindřichTrusnov7500:23:49-
2LM1085Fiala JaroslavPardubice3800:26:10-
3LM111Mudruňka MarekUhersko9000:27:46-
4LM1290Bína JosefTrusnov8800:28:47-
5LM1395Dufek TomášPardubice7200:29:09-
Běh pro zdraví - ŽENY (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ9101Češíková EliškaSK Slatiňany8800:25:26-
2LZ1320Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:29:09-
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:00:57-
2M2226Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:58-
3M23147Tropp MarekHradec Králové0100:01:01-
1Ž24142Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:02-
2Ž253Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:03-
3Ž2647Awramová KatkaUW Rugby Pardubice0100:01:04-
4Ž2716Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:05-
5Ž2846Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:05-
6Ž2938Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:06-
7Ž21012Rejdová KarolínaPardubice0100:01:08-
4M211144Janáček AdamFranclina0100:01:13-
5M2121Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:01:14-
6M213129Hemer JosefTrusnov0200:01:19-
8Ž21444Šprincová VendulaTrusnov0200:01:20-
7M21539Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:21-
8M21627Čejka RadekPardubice0500:01:27-
9Ž21730Metelková MichaelaHradec Králové0500:01:29-
9M21845Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:32-
10Ž219146Dudová DenisaTrusnov0100:01:37-
10M220150Dvořák MatějMěstec0500:01:47-
11M221143Jirásek TomášPardubice0500:01:48-
11Ž222149Nováková MarkétaMěstec0400:01:50-
12M223148Hemer JaromírTrusnov0500:01:55-
13M224145Duda MichaelTrusnov0500:02:06-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM16Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:48-
2ŽM235Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:50-
1MM315Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:51-
3ŽM4131Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:55-
2MM518Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:02-
4ŽM613Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:13-
3MM724Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:17-
5ŽM836Dvořáčková LucieAC Choceň9800:04:30-
6ŽM911Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:43-
Trať 2,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS19Pavel JanLoko Trutnov Rtyně v Podkrkonoší9500:09:44-
2MS240Lakota AntonínAC Choceň9500:09:55-
3MS323Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:11:08-
1ŽS434Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:11:39-
2ŽS57Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:12:33-
3ŽS614Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:13:05-
4ŽS742Krátká HanaLanškroun9500:13:53-
5ŽS837Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:13:54-
Trať 3,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1132Kalvoda VítAtletika Polička9300:11:19-
2MD2135Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:11:26-
3MD3134Divíšek JanNový Věk TT9300:11:53-
4MD4137Wyszynski KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:12:26-
1ŽD548Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:13:46-
5MD6139Kaplita KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:15:43-
Trať 5,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ171Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:36101,41
2MJ255Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:19:4699,72
3MJ372Nikl LukášAC Choceň9100:19:5198,87
4MJ4106Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka9100:20:3890,94
5MJ5119Krejčí StanislavVencl Tým9100:21:0286,88
6MJ6128Volár JanNový Věk TT9200:22:0676,08
1LM780Hemer JindřichTrusnov7500:23:49-
1ŽJ881Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:05100,00
1LZ9101Češíková EliškaSK Slatiňany8800:25:26-
2LM1085Fiala JaroslavPardubice3800:26:10-
3LM111Mudruňka MarekUhersko9000:27:46-
4LM1290Bína JosefTrusnov8800:28:47-
2LZ1320Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:29:09-
5LM1395Dufek TomášPardubice7200:29:09-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:24104,20
2MA292Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:34:00100,68
3MA32Řemínek MatějAC Choceň8600:34:5795,11
4MA498Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:35:0993,94
5MA5105Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:35:1893,06
6MA6107Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:4790,23
7MA7108Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:36:0788,28
8MA882Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:1487,59
1MB996Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:36:20108,41
9MA1093Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:36:4984,17
10MA11111Doucha JiříTJ Start Náchod7100:37:0282,90
11MA12116Mocek TomášAC Pardubice7900:37:0982,22
1ZB1369Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:14100,00
12MA1456Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:3479,78
13MA1597Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:4079,19
2MB16109Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:38:1498,39
14MA1791Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:38:1875,48
15MA186Doleček JosefVencl Tým7900:38:2674,69
3MB19110Klimeš JiříAC Náchod6100:39:1393,20
16MA20117Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:39:2768,73
4MB2177Hanuš MartinChoceň7000:40:0688,55
5MB2257Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:40:1088,19
6MB23118Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:40:2786,70
17MA2458Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:40:3462,19
1ZA2515Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:41:06120,18
7MB2659Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:41:3780,55
8MB27121Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:41:4579,84
2ZA2875Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:46117,26
1MC2954Černý VladimírHAC Praha5200:42:12103,03
18MA30113Marhold PetrChoceň7800:42:5048,90
2MC3189Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:43:0898,68
3MC32127Brožek RadmilKRB Chrudim5400:43:1398,29
4MC3379Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:43:2297,59
1ŽC3488Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:28118,95
19MA355Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:43:5342,75
9MB3674Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2865,52
10MB3773Krátký LubošLanškroun6200:44:3065,34
1MD3886Červ MiloslavAtletika Polička5000:44:43103,11
5MC39112Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:45:1788,64
2MD4087Vodička JanMK Radslavice4500:45:25100,02
20MA413Dojčan IvošUW Rugby Pardubice7300:45:3532,78
6MC42125Alexa JiříKRB Chrudim5300:45:4686,39
11MB434Sisr FrantišekCyklo Stratílek Litomyšl6700:46:0057,43
21MA4435Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:46:0429,95
3MD45115Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:46:0896,87
22MA46103Stehno JanPraha8100:46:1828,58
2ŽC4721Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:46:23106,80
4MD48124Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:0892,47
12MB4994Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:2749,79
23MA50114Marhold LubošChoceň7700:48:2815,88
7MC51123Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:49:1769,97
1ME52122Bielčik JindřichLichkov4000:49:41102,63
2ME5383Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:02101,24
24MA5476Avramov ValentýnUW Rugby Pardubice7200:50:313,86
8MC5524Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:50:4463,20
3ME5670Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:1996,14
3ŽC57104Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:1274,25
3ZA5852Hemerová JitkaVenango Praha7700:54:1662,57
1ZD5960Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:32116,36
25MA6063Čejka MartinPardubice7400:56:203,00
4ŽC6162Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:56:4563,62
4ME62126Vorel MilanSlatiňany4000:56:5473,96
2ZD637Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:1583,64
5ŽC6478Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:05:1428,29
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:24104,20
2MA292Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:34:00100,68
3MA32Řemínek MatějAC Choceň8600:34:5795,11
4MA498Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:35:0993,94
5MA5105Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:35:1893,06
6MA6107Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:4790,23
7MA7108Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:36:0788,28
8MA882Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:1487,59
9MB996Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:36:2087,01
10MA1093Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:36:4984,17
11MA11111Doucha JiříTJ Start Náchod7100:37:0282,90
12MA12116Mocek TomášAC Pardubice7900:37:0982,22
13MA1456Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:3479,78
14MA1597Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:4079,19
15MB16109Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:38:1475,87
16MA1791Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:38:1875,48
17MA186Doleček JosefVencl Tým7900:38:2674,69
18MB19110Klimeš JiříAC Náchod6100:39:1370,10
19MA20117Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:39:2768,73
20MB2177Hanuš MartinChoceň7000:40:0664,92
21MB2257Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:40:1064,53
22MB23118Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:40:2762,87
23MA2458Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:40:3462,19
24MB2659Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:41:3756,03
25MB27121Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:41:4555,25
26MC2954Černý VladimírHAC Praha5200:42:1252,61
27MA30113Marhold PetrChoceň7800:42:5048,90
28MC3189Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:43:0847,14
29MC32127Brožek RadmilKRB Chrudim5400:43:1346,65
30MC3379Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:43:2245,77
31MA355Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:43:5342,75
32MB3674Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2839,33
33MB3773Krátký LubošLanškroun6200:44:3039,13
34MD3886Červ MiloslavAtletika Polička5000:44:4337,86
35MC39112Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:45:1734,54
36MD4087Vodička JanMK Radslavice4500:45:2533,76
37MA413Dojčan IvošUW Rugby Pardubice7300:45:3532,78
38MC42125Alexa JiříKRB Chrudim5300:45:4631,70
39MB434Sisr FrantišekCyklo Stratílek Litomyšl6700:46:0030,34
40MA4435Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:46:0429,95
41MD45115Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:46:0829,56
42MA46103Stehno JanPraha8100:46:1828,58
43MD48124Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:0823,69
44MB4994Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:2721,84
45MA50114Marhold LubošChoceň7700:48:2815,88
46MC51123Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:49:1711,09
47ME52122Bielčik JindřichLichkov4000:49:418,74
48ME5383Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:026,69
49MA5476Avramov ValentýnUW Rugby Pardubice7200:50:313,86
50MC5524Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:50:443,00
51ME5670Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:193,00
52MA6063Čejka MartinPardubice7400:56:203,00
53ME62126Vorel MilanSlatiňany4000:56:543,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1369Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:14113,99
2ZA2515Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:41:0694,67
3ZA2875Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:4691,34
4ŽC3488Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:2882,85
5ŽC4721Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:46:2368,28
6ŽC57104Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:1229,23
7ZA5852Hemerová JitkaVenango Praha7700:54:1628,89
8ZD5960Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:3227,56
9ŽC6162Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:56:4516,49
10ZD637Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:153,00
11ŽC6478Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:05:143,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

vše hodnotím kladně,jen výsledky nejmladších dívek chybí a stejně tak i v poháru mládeže.....a jsou tam nějaké nedostatky v tabulkách,děti jsou mnohem citlivější a cílevědomější....určitě je to mrzí
v.kocourek
Opravena chyba v kategorii benjamínků.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód