Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okolo Trusnova

14.3.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Trusnova
  • datum konání: 14.3.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Trusnov
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

9:00 - 10:00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

délka 10 km a méně
Silniční závod s mírně zvlněným profilem

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Nový věk TRIATLONU - Trusnov
Jaroslav Fiala
Trusnov 21
534 01 Holice v Čechách
tel. 723 532 673, 776 119 537

Internetové stránky

http://www.novyvek.cz/triatlon

E-mailová adresa

milandudek@holice.net

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž9139Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:00:56103,51
2Ž9224Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:00:57100,00
3Ž9323Kábrtová PavlaAtletika Rtyně0000:00:5896,49
4Ž9574Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:5992,98
5Ž9825Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:0668,42
6Ž91043Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:0764,91
7Ž91179Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:0861,40
8Ž91285Nováková MarkétaDolní Libchavy0000:01:0957,89
9Ž91358Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:1054,39
10Ž91467Kotingová EliškaNový Věk TT Trusnov0000:01:1150,88
11Ž9168Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:1247,37
12Ž91711Awramová KatkaUW Rugby Pardubice0100:01:1343,86
13Ž91928Kašparová KamilaAtletika Rtyně0200:01:1826,32
14Ž92015Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:1922,81
15Ž92176Svobodová EliškaPardubice0300:01:2019,30
16Ž92435Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:01:270,00
17Ž92747Rudová DenisaTrusnov0200:01:330,00
18Ž929101Nováková MarkétaMěstec0400:01:530,00
Žáci 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M9342Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:58104,49
2M9578Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:59101,12
3M9720Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:01:0194,38
4M985Pavel TomášAtletika Rtyně0000:01:0677,53
5M91437Čejka JakubPardubice0000:01:1160,67
6M91826Vojtíšek MarekTrusnov0200:01:1547,19
7M92291Šeda RomanAC Choceň0200:01:2320,22
8M92331Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:01:2416,85
9M92598Hemer JosefTrusnov0200:01:283,37
10M9267Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:290,00
11M92859Borek ViktorHorní Čermná0400:01:490,00
12M9304Jirásek TomášPardubice0500:02:130,00
13M931103Hemer JaromírTrusnov0500:02:320,00
-M9-36Čejka RadekPardubice05DNF-
Žáci benjamíncií 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3112Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:42109,94
2M3246Kašpar JosefAtletika Rtyně9900:01:46102,48
3M3644Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:01:5487,58
4M3816Vilímek VáclavAC Choceň9800:02:0174,53
5M3109Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:02:0567,08
6M31152Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:02:1155,90
7M31213Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:02:1548,45
8M3136Dojčan JanUW Rugby Pardubice9900:02:1744,72
Žákyně benjamínci 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3314Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:01:49102,42
2Ž3480Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:50100,60
3Ž3596Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:5296,98
4Ž373Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:5689,73
5Ž3975Svobodová EditaPardubice9800:02:0475,23
6Ž31494Šedová KristýnaAC Choceň9800:02:2242,60
7Ž31595Kroupová monikaAC Choceň9800:02:2340,79
8Ž31645Awramová PavlaUW Rugby Pardubice9900:02:3028,10
9Ž3171Dojčanová KateřinaUW Rugby Pardubice9900:02:3224,47
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM210Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:03:49103,71
2ŽM319Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:52101,14
3ŽM483Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:5995,14
4ŽM562Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:04:1482,29
5ŽM648Čerenková DenisaAtletika Rtyně9600:04:2077,14
6ŽM772Pešková AdélaAC Choceň9600:04:2374,57
7ŽM892Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:2473,71
8ŽM1018Poláková AnnaAC Choceň9700:04:5051,43
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM155Le Viet MilanAtletika Polička9600:03:36121,86
2MM92Adamec MatoušAC Choceň9700:04:2978,14
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS956Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:11:59119,95
2ŽS1040Civišová AnnaAC Choceň9500:13:3695,66
3ŽS1121Krátká HanaLanškroun9500:14:2184,39
Žáci starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS177Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:09:28107,78
2MS286Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:10:0096,95
3MS354Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:10:0595,26
4MS438Lakota AntonínAC Choceň9500:10:0993,91
5MS587Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:10:1492,22
6MS671Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:5678,00
7MS763Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:11:0076,65
8MS864Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:11:1372,25
9MS1230Frydrych JakubAC Choceň9500:14:560,00
Dorostenky (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD482Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:15:39104,07
2ZD570Valenová AdélaAtletika Polička9300:16:1895,93
Dorostenci (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD169Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:11:51112,40
2MD227Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:12:34101,06
3MD3127Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:13:2986,54
Lidový běh (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB431Hemer JindřichTrusnov7500:23:15-
2LB639Pokorný MilanSK Vraclav6400:25:33-
3LB974Střílek JiříSK Vraclav7400:29:18-
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5118Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:53-
2ŽJ7119Kůtová EliškaAC Choceň9000:27:15-
3ŽJ8142Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:28:33-
Junioři 19 let a mladší (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ190Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:19:06-
2MJ297Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:07-
3MJ3104Večeře TomášAtletika Polička9000:21:15-
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:00-
2MA2101Švarc PřemyslNový věk TT Trusnov8500:33:20-
3MA311Čivrný JiříAC Semily8000:33:26-
4MA4106Berka MartinHvězda SKP Pardubice8700:34:27-
5MA5129Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:34:41-
6MA6141Sejkora KarelAtletika Polička8800:35:01-
7MA9113Řemínek MatějAC Choceň8600:35:43-
8MA1024Dobšíček PavelSK Hronov8000:36:00-
9MA1381Bogdał PawełMiedzygorze7600:36:32-
10MA15135Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:36:43-
11MA16147Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:36:45-
12MA17124Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:36:52-
13MA1959Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:37:03-
14MA23131Pusz PawelBystryca Klodzka8100:37:52-
15MA24125Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:38:33-
16MA2657Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:38:44-
17MA2958Maier LukášKRB Chrudim7800:39:22-
18MA31115Stříhavka JindřichAC Choceň7100:39:30-
19MA32107Rezek LukášNový věk TT Trusnov8600:39:42-
20MA34116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:30-
21MA3735Mocek TomášHvězda Pardubice7900:41:55-
22MA4385Marhold LubošChoceň7700:42:49-
23MA4476Marhold PetrChoceň7800:43:21-
24MA46149Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:43:37-
25MA5034Dojčan IvošUW Rugby Pardubice7300:45:44-
26MA5673Čejka PavelUW Rugby Pardubice7100:48:40-
27MA6189Avramov ValentýnUW Rugby Pardubice7200:49:53-
28MA65144Čejka MartinPardubice7400:54:01-
-MA-8Jirásek RadekPardubice76DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8134Holický MilanPardubice6500:35:28-
2MB11132Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:12-
3MB12121Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:36:23-
4MB1826Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:36:58-
5MB2023Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:13-
6MB2167Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:37:39-
7MB22126Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:37:47-
8MB25148Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:40-
9MB3560Pavel JanAtletika Rtyně6700:40:35-
10MB3993Krátký LubošLanškroun6200:42:12-
11MB42143Voleský JiříDžbánov6900:42:48-
12MB45123Kovařík PetrLanškroun6900:43:26-
13MB4778Marhold StanislavChoceň6600:43:57-
14MB5588Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:54-
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC728Siegel JosefAC Choceň5800:35:05-
2MC14108Filip LubošAC Choceň5900:36:40-
3MC27103Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:48-
4MC2815Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:38:54-
5MC30105Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:27-
6MC3379Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:23-
7MC41109Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:42:24-
8MC4998Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:45:19-
-MC-43Sedlák JiříPřelouč58DNF-
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD48112Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:58-
2MD524Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:46:41-
3MD57111Bielčik JindřichLichkov4000:48:57-
4MD58110Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:06-
5MD6425Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:00-
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME60133Fiala JaroslavNový Věk TT Trusnov3800:49:28-
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA38145Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:05-
2ZA40139Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:18-
3ZA51114Hemerová JitkaVenango Praha7700:45:47-
4ZA54117Stříhavková PetraAC Choceň7900:47:31-
5ZA6391Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:53:16-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB36137Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:40:54-
2ZB59128Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:49:25-
3ZB6247Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:51:38-
Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC53140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:55-
2ZC66122Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:11-
3ZC67146Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:00-
4ZC68120Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:08:02-
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž9139Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:00:56103,51
2Ž9224Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:00:57100,00
1M9342Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:58104,49
3Ž9323Kábrtová PavlaAtletika Rtyně0000:00:5896,49
4Ž9574Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:5992,98
2M9578Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:59101,12
3M9720Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:01:0194,38
5Ž9825Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:0668,42
4M985Pavel TomášAtletika Rtyně0000:01:0677,53
6Ž91043Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:0764,91
7Ž91179Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:0861,40
8Ž91285Nováková MarkétaDolní Libchavy0000:01:0957,89
9Ž91358Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:1054,39
10Ž91467Kotingová EliškaNový Věk TT Trusnov0000:01:1150,88
5M91437Čejka JakubPardubice0000:01:1160,67
11Ž9168Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:1247,37
12Ž91711Awramová KatkaUW Rugby Pardubice0100:01:1343,86
6M91826Vojtíšek MarekTrusnov0200:01:1547,19
13Ž91928Kašparová KamilaAtletika Rtyně0200:01:1826,32
14Ž92015Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:1922,81
15Ž92176Svobodová EliškaPardubice0300:01:2019,30
7M92291Šeda RomanAC Choceň0200:01:2320,22
8M92331Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:01:2416,85
16Ž92435Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:01:270,00
9M92598Hemer JosefTrusnov0200:01:283,37
10M9267Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:290,00
17Ž92747Rudová DenisaTrusnov0200:01:330,00
11M92859Borek ViktorHorní Čermná0400:01:490,00
18Ž929101Nováková MarkétaMěstec0400:01:530,00
12M9304Jirásek TomášPardubice0500:02:130,00
13M931103Hemer JaromírTrusnov0500:02:320,00
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3112Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:42109,94
2M3246Kašpar JosefAtletika Rtyně9900:01:46102,48
1Ž3314Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:01:49102,42
2Ž3480Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:50100,60
3Ž3596Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:5296,98
3M3644Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:01:5487,58
4Ž373Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:5689,73
4M3816Vilímek VáclavAC Choceň9800:02:0174,53
5Ž3975Svobodová EditaPardubice9800:02:0475,23
5M3109Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:02:0567,08
6M31152Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:02:1155,90
7M31213Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:02:1548,45
8M3136Dojčan JanUW Rugby Pardubice9900:02:1744,72
6Ž31494Šedová KristýnaAC Choceň9800:02:2242,60
7Ž31595Kroupová monikaAC Choceň9800:02:2340,79
8Ž31645Awramová PavlaUW Rugby Pardubice9900:02:3028,10
9Ž3171Dojčanová KateřinaUW Rugby Pardubice9900:02:3224,47
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM155Le Viet MilanAtletika Polička9600:03:36121,86
1ŽM210Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:03:49103,71
2ŽM319Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:52101,14
3ŽM483Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:5995,14
4ŽM562Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:04:1482,29
5ŽM648Čerenková DenisaAtletika Rtyně9600:04:2077,14
6ŽM772Pešková AdélaAC Choceň9600:04:2374,57
7ŽM892Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:2473,71
2MM92Adamec MatoušAC Choceň9700:04:2978,14
8ŽM1018Poláková AnnaAC Choceň9700:04:5051,43
Trať 2,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS177Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:09:28107,78
2MS286Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:10:0096,95
3MS354Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:10:0595,26
4MS438Lakota AntonínAC Choceň9500:10:0993,91
5MS587Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:10:1492,22
6MS671Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:5678,00
7MS763Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:11:0076,65
8MS864Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:11:1372,25
1ŽS956Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:11:59119,95
2ŽS1040Civišová AnnaAC Choceň9500:13:3695,66
3ŽS1121Krátká HanaLanškroun9500:14:2184,39
9MS1230Frydrych JakubAC Choceň9500:14:560,00
Trať 3,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD169Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:11:51112,40
2MD227Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:12:34101,06
3MD3127Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:13:2986,54
1ZD482Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:15:39104,07
2ZD570Valenová AdélaAtletika Polička9300:16:1895,93
Trať 5,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ190Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:19:06-
2MJ297Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:07-
3MJ3104Večeře TomášAtletika Polička9000:21:15-
1LB431Hemer JindřichTrusnov7500:23:15-
1ŽJ5118Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:53-
2LB639Pokorný MilanSK Vraclav6400:25:33-
2ŽJ7119Kůtová EliškaAC Choceň9000:27:15-
3ŽJ8142Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:28:33-
3LB974Střílek JiříSK Vraclav7400:29:18-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:00-
2MA2101Švarc PřemyslNový věk TT Trusnov8500:33:20-
3MA311Čivrný JiříAC Semily8000:33:26-
4MA4106Berka MartinHvězda SKP Pardubice8700:34:27-
5MA5129Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:34:41-
6MA6141Sejkora KarelAtletika Polička8800:35:01-
1MC728Siegel JosefAC Choceň5800:35:05-
1MB8134Holický MilanPardubice6500:35:28-
7MA9113Řemínek MatějAC Choceň8600:35:43-
8MA1024Dobšíček PavelSK Hronov8000:36:00-
2MB11132Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:12-
3MB12121Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:36:23-
9MA1381Bogdał PawełMiedzygorze7600:36:32-
2MC14108Filip LubošAC Choceň5900:36:40-
10MA15135Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:36:43-
11MA16147Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:36:45-
12MA17124Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:36:52-
4MB1826Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:36:58-
13MA1959Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:37:03-
5MB2023Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:13-
6MB2167Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:37:39-
7MB22126Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:37:47-
14MA23131Pusz PawelBystryca Klodzka8100:37:52-
15MA24125Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:38:33-
8MB25148Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:40-
16MA2657Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:38:44-
3MC27103Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:48-
4MC2815Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:38:54-
17MA2958Maier LukášKRB Chrudim7800:39:22-
5MC30105Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:27-
18MA31115Stříhavka JindřichAC Choceň7100:39:30-
19MA32107Rezek LukášNový věk TT Trusnov8600:39:42-
6MC3379Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:23-
20MA34116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:30-
9MB3560Pavel JanAtletika Rtyně6700:40:35-
1ZB36137Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:40:54-
21MA3735Mocek TomášHvězda Pardubice7900:41:55-
1ZA38145Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:05-
10MB3993Krátký LubošLanškroun6200:42:12-
2ZA40139Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:18-
7MC41109Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:42:24-
11MB42143Voleský JiříDžbánov6900:42:48-
22MA4385Marhold LubošChoceň7700:42:49-
23MA4476Marhold PetrChoceň7800:43:21-
12MB45123Kovařík PetrLanškroun6900:43:26-
24MA46149Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:43:37-
13MB4778Marhold StanislavChoceň6600:43:57-
1MD48112Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:58-
8MC4998Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:45:19-
25MA5034Dojčan IvošUW Rugby Pardubice7300:45:44-
3ZA51114Hemerová JitkaVenango Praha7700:45:47-
2MD524Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:46:41-
1ZC53140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:55-
4ZA54117Stříhavková PetraAC Choceň7900:47:31-
14MB5588Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:54-
26MA5673Čejka PavelUW Rugby Pardubice7100:48:40-
3MD57111Bielčik JindřichLichkov4000:48:57-
4MD58110Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:06-
2ZB59128Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:49:25-
1ME60133Fiala JaroslavNový Věk TT Trusnov3800:49:28-
27MA6189Avramov ValentýnUW Rugby Pardubice7200:49:53-
3ZB6247Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:51:38-
5ZA6391Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:53:16-
5MD6425Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:00-
28MA65144Čejka MartinPardubice7400:54:01-
2ZC66122Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:11-
3ZC67146Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:00-
4ZC68120Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:08:02-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Běh Okolo Trusnova jsem běžel poprvé. Trať je zvolená skvěle, mile mě překvapil skoro nulový provoz. Na trati jsem potkal pouze jedno auto, které zůstalo stát vzorně u krajnice. Počasí jste měli objednané výborně a samozřejmě musím pochválit zázemí i organizátory závodu. Také mě potěšily fotky, které byly po pár hodinkách na webu. Ještě dodávám, že s doprovodným vozidlem v podobě pohřebního vozu jsem se ještě nikdy nesetkal - jednička s hvezdičkou za originální nápad. Díky za hezkou sobotu. Lukáš Maier - KRB Chrudim
Lmaier
Perfektní závod, kvalitně objednané počasí, perfektní organizace. S pohřebním vozem jsem se již setkal na Běchovicích, zatím jsem však jeho služeb nevyužil. Co není může být.
avramov

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód