Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX

Kompletní statistika všech proběhlých závodů tohoto poháru.

Nejlepší výkony

Jsou zobrazeny výkony na trati 5 km, 520 m převýšení (upřesnit zobrazení si můžete zde).

# Jméno Team Kdy Výkon Kategorie Startů
1 Dobšíček Pavel SK Hronov 7.9.2008 00:29:01 LB 6
2 Holec Pavel X-AIR Ostrava 21.8.2005 00:30:51 LB 2
3 Pusz Pawel ULKS Bystryca Klodzka 21.8.2010 00:30:55 LB 2
4 Kolek Petr ISCAREX Česká Třebová 7.9.2008 00:31:06 LB 8
5 Turek Martin FBŠ Bohemians Praha 18.8.2012 00:31:09 LB 3
6 Kunst Michal Skalní krysy Ádr 21.8.2005 00:31:51 LB 3
7 Kostecký Jan TJ Šumperk 21.8.2010 00:32:27 LB 4
8 Stránská Michaela ISCAREX Česká Třebová 15.8.2015 00:32:34 ZJ 6
9 Chlup Jiří TJ Rychnov 7.9.2008 00:32:45 LB 4
10 Macíček Miroslav BROSE Kopřivnice 25.8.2007 00:33:05 LB 8
11 Kadoch Michal Salomon team 15.8.2015 00:33:07 LB 1
12 Krejčí Stanislav Jiskra Ústí nad Orlicí 25.8.2007 00:33:14 LB 5
13 Kautz Robert Fenix ski Team Jeseník 21.8.2010 00:33:17 LB 1
14 Martinek Ondřej AK Olomouc 10.8.2013 00:33:35 LB 2
15 Pigula Sebastian ULKS MlodzikPolska 26.8.2006 00:33:37 LB 1
16 Zapalač Dušan Fenix Jeseník 23.8.2003 00:33:44 LB 2
17 Krmela Pavel TJ Rychnov na Moravě 7.9.2008 00:33:54 LB 2
18 Pankowski Lukasz ULKS MlodzikPolska 26.8.2006 00:34:02 LB 1
19 Vondra David Jiskra Ústí nad Orlicí 15.8.2009 00:34:17 LB 1
20 Jarosz Dawid ULKS Czarna góra Bystrzyca Klodzka 21.8.2005 00:34:21 LB 1
21 Ing. Moravec Martin ING. BOBÍK ELITE TEAM 15.8.2009 00:34:21 LB 3
22 Kubíček Jakub CK Stará Ves 21.8.2010 00:34:22 LB 2
23 Swietkowski Bartosz LKS Sana Kościan - Polsko 14.8.2004 00:34:27 LB 1
24 Strouhal Jakub Fenix Ski Team Jeseník 2.8.2014 00:34:28 LB 4
25 Janeček Jiří SKI Klub Česká Třebová 23.8.2003 00:34:36 LB 1
26 Skopalík Zbyněk KUS Náměšť na Hané 18.8.2012 00:34:38 LB 3
27 Pňáček Tomáš Fenix SKI Team Jeseník 20.8.2011 00:34:41 LB 2
28 Roskosz Bartosz ULKS MlodzikPolska 26.8.2006 00:34:47 LB 1
29 Divišová Kateřina Atletika Šumperk 18.8.2012 00:34:51 ZJ 4
30 Vévodová Martina AK Perná 7.9.2008 00:35:04 ŽJ 9
31 Moravec Filip 3D Fitness Race Team 10.8.2013 00:35:05 LB 1
32 Novotná Tereza Sokol Hradec Králové 15.8.2009 00:35:05 ZJ 1
33 Pospíšil Petr Horolezecký klub Choceň 7.9.2008 00:35:08 LB 4
34 Talikadze Roman LKS Sana Kościan - Polsko 14.8.2004 00:35:13 LB 2
35 Kubešová Petra SK Jeseniova 21.8.2010 00:35:16 ZJ 1
36 Bříza Václav Sokol Klášterec nad Orlicí 15.8.2009 00:35:20 LB 4
37 Pucholt Tomáš TJ Sokol Unhošť 21.8.2010 00:35:28 LB 10
38 Schwarz Josef SK Chotěboř 7.9.2008 00:35:29 LB 2
39 Živný Marek Orel Orlice Letohrad 20.8.2011 00:35:36 LB 4
40 Pelantová Lucie TJ AC Praha 1890 21.8.2005 00:35:40 ŽJ 1
41 Smolák Petr BK Vysoké Mýto 7.9.2008 00:35:49 LB 3
42 Dočkálek Michal - 15.8.2015 00:35:51 LB 1
43 Bota Iwona LKS Sana Kościan - Polsko 14.8.2004 00:35:59 ŽJ 2
44 Bielčik Petr MT Novák 10.8.2013 00:36:01 LB 2
45 Supík Martin Hella Mohelnice 7.9.2008 00:36:01 LB 1
46 Jirásková Hanka ISCAREX Česká Třebová 7.9.2008 00:36:02 ŽJ 11
47 Štefek Martin SKI Skuhrov nad Bělou 18.8.2012 00:36:04 LB 1
48 Píč Karel SKI Skuhrov nad Bělou 2.8.2014 00:36:20 LB 1
49 Klímová Ivana BATT Nové Město na Moravě 26.8.2006 00:36:21 ŽJ 2
50 Grohová Karolína TJ Dvůr Králové nad Labem 14.8.2004 00:36:23 ŽJ 2
51 Matoušek Denis - 10.8.2013 00:36:23 LB 1
52 Weissová Gabriela X-AIR Ostrava 7.9.2008 00:36:28 ŽJ 3
53 Rosenbergová Michaela Fenix SKI Team Jeseník 21.8.2010 00:36:31 ZJ 2
54 Strouhalová Anna Fenix SKI team Jeseník 18.8.2012 00:36:43 LB 4
55 Šicha Martin Brno 18.8.2012 00:36:49 LB 1
56 Špaček Jiří HS Dolní Morava 21.8.2010 00:36:51 LB 2
57 Mauer Petr Mauric 14.8.2004 00:36:57 LB 1
58 Prášek Štefan VSK Univerzita Brno 15.8.2015 00:36:59 LB 1
59 Golek Diana WKB META Lublinec - POL 25.8.2007 00:37:01 LB 1
60 Liška Pavel TK Ústí nad Orlicí 21.8.2005 00:37:03 LB 2
61 Johanidesová Lea TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.8.2005 00:37:04 ŽJ 3
62 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové 18.8.2012 00:37:07 LB 5
63 Beroušková Kateřina Mílaři Domažlice 21.8.2010 00:37:08 ZJ 1
64 Poláčková Pavlína AK Olymp Brno 15.8.2015 00:37:10 ZJ 2
65 Profous Daniel Fenix SKI Team Jeseník 21.8.2010 00:37:12 LB 2
66 Pechková Jana Maratonstav Úpice 14.8.2004 00:37:14 ŽJ 7
67 Poláček Martin EKOL TEAM o.s. 10.8.2013 00:37:25 LB 1
68 Hrdina Pavel ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 23.8.2003 00:37:32 LB 12
69 Spurná Marie SILD Team 14.8.2004 00:37:32 ŽJ 1
70 Bořánková Karolína SKI - OB Šternberk 10.8.2013 00:37:39 ZJ 1
71 Vévoda Ivan Sokol Švábenice 26.8.2006 00:37:45 LB 3
72 Divíšek Jan TJ Jiskra Králíky 7.9.2008 00:37:49 LB 2
73 Hrochová Tereza AC Česká Lípa 15.8.2015 00:37:53 ZJ 2
74 Voleský Martin Orel Česká Třebová 25.8.2007 00:37:54 LB 3
75 Arnošt Kamil USK Praha 21.8.2005 00:37:55 LB 1
76 Ptáčková Lenka AC Škoda Plzeň 17.8.2002 00:37:56 ŽJ 2
77 Vaníček Josef ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 23.8.2003 00:37:57 LB 3
78 Pastor Daniel - 21.8.2010 00:38:01 LB 1
79 Froš Štěpán OK LOKOMOTIVA Pardubice 2.8.2014 00:38:10 LB 1
80 Tarant Ladislav Líšnice 21.8.2005 00:38:17 LB 1
81 Chlup Tomáš Activity Lanškroun 2.8.2014 00:38:17 LB 1
82 Ožana Jakub TJ Nové Město na Moravě 14.8.2004 00:38:23 LB 1
83 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 10.8.2013 00:38:24 LB 15
84 Čermák Miroslav Tatry.cz 7.9.2008 00:38:25 LB 4
85 Hanyš Oldřich Sokol Frýdštejn 15.8.2009 00:38:26 LB 2
86 Šindelka Antonín Radiosport Bílovice N. Svitavou 2.8.2014 00:38:30 LB 1
87 Uhrner Petr TJ Sport Mladkov 7.9.2008 00:38:35 LB 6
88 Černý Vladimír Olymp Praha 20.8.2011 00:38:37 LB 6
89 Andrlík Tomáš - 7.9.2008 00:38:42 LB 1
90 Novák Richard Flowpark Dolní Morava 14.8.2004 00:38:42 LB 3
91 Schreier Jakub Fenix SKI Jeseník 21.8.2010 00:38:45 LB 2
92 Blažková Klára SKI klub Jablonec nad Nisou 14.8.2004 00:38:46 ŽJ 1
93 Ostrejšová Karolína TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.8.2010 00:38:48 ZJ 1
94 Remarová Eliška Chotěboř 18.8.2012 00:38:58 LB 2
95 Landová Jitka SKI klub Jablonec nad Nisou 14.8.2004 00:39:00 ŽJ 1
96 Halanič Jakub Králíky 21.8.2005 00:39:01 LB 5
97 Čížek Miloš SK Choceň 7.9.2008 00:39:03 LB 2
98 Wolf Vojtěch Ráječek 25.8.2007 00:39:11 LB 1
99 Rauscherová Lucie Fenix Ski Team Jeseník 21.8.2005 00:39:12 ŽJ 1
100 Hanák Marek TJ Sokol Bučovice 7.9.2008 00:39:20 LB 5
101 Zajíc Jakub Hvězda SKP Pardubice 21.8.2005 00:39:22 LB 1
102 Vavřín Josef TJ SOKOL Hnátnice 20.8.2011 00:39:24 LB 1
103 Zuzánková Tereza Tatran Jablonec nad Nisou OB 14.8.2004 00:39:29 ŽJ 1
104 Pešta Martin CKFV Nová Paka 15.8.2015 00:39:31 LB 1
105 Demel Jan ABK Liberec 7.9.2008 00:39:34 LB 1
106 Klaclová Šárka TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.8.2010 00:39:41 ZJ 3
107 Stonawská Martina Fenix Ski Team Jeseník 21.8.2005 00:39:44 LB 1
108 Mališ Robert Odry TJ 25.8.2007 00:39:44 LB 3
109 Klampflová Hana AC Dvůr Králové nad Labem 18.8.2012 00:39:44 ZJ 1
110 Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 7.9.2008 00:39:47 LB 12
111 Bednarská Veronika Atletika Šumperk 10.8.2013 00:39:54 ZJ 2
112 Šenoldová Iveta Ski Jilemnice 17.8.2002 00:39:59 ŽJ 1
113 Pavel Tomáš Atletika Rtyně v Pokrkonoší 20.8.2011 00:39:59 LB 3
114 Kubeová Jana AC Pardubice 14.8.2004 00:40:00 ŽJ 1
115 Stránská Adéla ISCAREX Česká Třebová 15.8.2009 00:40:01 ZJ 12
116 Večeřová Michaela Smart Team 7.9.2008 00:40:09 LB 4
117 Musil Ladislav SK Slavičín 14.8.2004 00:40:13 LB 2
118 Galaczová Eva TJ TŽ Třinec 15.8.2015 00:40:14 ZJ 1
119 Syrová Hana Atletika Albrechtice 7.9.2008 00:40:20 ŽJ 3
120 Čenský Jan SK Nohyb 7.9.2008 00:40:22 LB 3
121 Bílý Zdeněk Hvězda SKP Pardubice 2.8.2014 00:40:34 LB 7
122 Štefková Jitka SKI Skuhrov nad Bělou 15.8.2015 00:40:37 ZJ 2
123 Skybová Lucie ARC Brno 14.8.2004 00:40:43 ŽJ 1
124 Adamíková Eliška Fenix Ski Team Jeseník 21.8.2005 00:40:43 ŽJ 1
125 Vencl Jan Jiskra Ústí nad Orlicí 25.8.2007 00:40:45 LB 2
126 Holíková Zuzana SKI Skuhrov nad Bělou 2.8.2014 00:40:48 LB 1
127 Supík Svatopluk neregistrován 21.8.2005 00:40:54 LB 3
128 Markowski Adam WKB META Lubliniec - POL 25.8.2007 00:40:55 LB 1
129 Plášil Matěj Sokol Senohrady 15.8.2015 00:40:55 LB 1
130 Jindra Adam TJ Sokol Stodůlky 26.8.2006 00:40:57 LB 1
131 Brebera Martin - 15.8.2009 00:40:57 LB 1
132 Wastl Miroslav Hvězda SKP Pardubice 15.8.2015 00:40:59 LB 1
133 Mlynář Vojtěch Vencl tým Ústí nad Orlicí 18.8.2012 00:41:01 LB 1
134 Portyšová Lucie ISCAREX Česká Třebová 26.8.2006 00:41:02 ŽJ 8
135 Mikulenková Tereza Fenix Ski team Jeseník 7.9.2008 00:41:19 ŽJ 1
136 Kozáková Denisa SKP Nymburk 14.8.2004 00:41:21 LB 2
137 Hamilton Tess Hopkinton 20.8.2011 00:41:22 ZJ 1
138 Aliger Lukáš TJ SOKOL Hnátnice 20.8.2011 00:41:24 LB 1
139 Pastor Patrik - 21.8.2010 00:41:31 LB 1
140 Pastor Richard - 21.8.2010 00:41:32 LB 1
141 Hrubý Kryštof Atletika Poruba 15.8.2009 00:41:38 LB 1
142 Skyba Martin Barnex Sport Brno 14.8.2004 00:41:39 LB 1
143 Jirásková Bára ISCAREX Česká Třebová 15.8.2009 00:41:39 ZJ 7
144 Mikyska Michal SKITRI Jablonné nad Orlicí 15.8.2015 00:41:43 LB 3
145 Marek Dalimil ISCAREX Česká Třebová 26.8.2006 00:41:53 LB 8
146 Mrazková Karolína TJ TŽ Třinec 2.8.2014 00:41:54 ZJ 1
147 Spurný Daniel Smart Team 25.8.2007 00:42:00 LB 1
148 Kupec Michal Dolní Morava 14.8.2004 00:42:10 LB 1
149 Hanáková Miroslava Sokol Bučovice 20.8.2011 00:42:10 LB 6
150 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 21.8.2010 00:42:17 LB 9
151 Vacek Jiří ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 23.8.2003 00:42:17 LB 1
152 Fiala Jaroslav Nový Věk Trusnov 25.8.2007 00:42:19 LB 1
153 Karlová Veronika TJ Sokol Hradec Králové 21.8.2005 00:42:24 ŽJ 1
154 Heger Jiří Olomouc 21.8.2005 00:42:28 LB 6
155 Metelka Pavel OK99 Hradec Králové 2.8.2014 00:42:35 LB 2
156 Stříhavka Jindřich AC Choceň 20.8.2011 00:42:36 LB 2
157 Kvapilová Lenka LIAZ Jablonec nad Nisou 26.8.2006 00:42:36 ŽJ 1
158 Juríčková Marta AK SSK Vítkovice 18.8.2012 00:42:41 ZJ 1
159 Tempír Jiří Sokol Štíty 15.8.2009 00:42:42 LB 5
160 Kuběnka Vladislav Lokomotiva Česká Třebová 15.8.2009 00:42:47 LB 1
161 Zárybnická Lucie TJ JE Dukovany 21.8.2005 00:42:52 ŽJ 1
162 Vytlačilová Lenka ISCAREX Česká Třebová 23.8.2003 00:42:55 ŽJ 8
163 Valterová Ivana Jablonec n. N. 7.9.2008 00:42:57 LB 2
164 Kyncl Jiří Česká Třebová 21.8.2010 00:42:58 LB 1
165 Hanák Petr TJ Sokol Bučovice 7.9.2008 00:43:03 LB 3
166 Motyčka Martin Kuželov 21.8.2005 00:43:06 LB 1
167 Štočková Věra SKI Jilemnice 18.8.2012 00:43:07 LB 3
168 Spurná Jana Smart Team Olomouc 7.9.2008 00:43:07 LB 1
169 Brzobohatý Václav Plavecký oddíl Autoškoda Mladá Boleslav 7.9.2008 00:43:07 LB 6
170 Martinek Tomáš Smart Team 25.8.2007 00:43:11 LB 2
171 Rosinski Bartosz LKS NADWISLANIN Chetmno - Polska 14.8.2004 00:43:13 LB 1
172 Krátký Luboš Lanškroun 20.8.2011 00:43:13 LB 2
173 Kukulová Martina Cyklo Polách a syn 20.8.2011 00:43:16 LB 1
174 Nunvář Martin Drapák Polička 2.8.2014 00:43:25 LB 1
175 Pustina František - 25.8.2007 00:43:31 LB 3
176 Krupka Milan TJ Rumburk 20.8.2011 00:43:33 LB 9
177 Novák Aleš - 7.9.2008 00:43:37 LB 2
178 Kratina Milan Kuželov 21.8.2005 00:43:38 LB 1
179 Moravec Jakub JM Team Letohrad 10.8.2013 00:43:39 LB 1
180 Lubojacká Ivana TJ TŽ Třinec 10.8.2013 00:43:42 ZJ 2
181 Rulíšek Pavel IMOS BRNO 20.8.2011 00:43:49 LB 1
182 Hofmanová Veronika ISCAREX Česká Třebová 20.8.2011 00:43:53 LB 9
183 Černoch Michal Dlouhoňovice 21.8.2010 00:44:00 LB 1
184 Čerenkova Petra Atletika Rtyně v Podkrkonoší 20.8.2011 00:44:01 ZJ 1
185 Pražák Tomáš BPR Ústí n. Orl. 2.8.2014 00:44:08 LB 1
186 Štýbnarová Radka SK Piranha Bike Šumperk 14.8.2004 00:44:16 ŽJ 1
187 Stříhavka Jindřich AC Choceň 21.8.2010 00:44:19 LB 2
188 Martínek Tomáš Smart team Olomouc 26.8.2006 00:44:21 LB 2
189 Jorová Ludmila ISCAREX Česká Třebová 7.9.2008 00:44:21 LB 6
190 Kábrtová Pavla Atletika Rtyně v Podkrkonoší 18.8.2012 00:44:22 LB 6
191 Moravec Milan - 26.8.2006 00:44:23 LB 1
192 Ondrušek Pavel JAC Brno 21.8.2005 00:44:25 LB 1
193 Paďourová Renata ČTBK ISCAREX Česká Třebová 21.8.2005 00:44:25 ŽJ 1
194 Hlusička Josef Liga 100 Praha 15.8.2009 00:44:26 ME 3
195 Špindlerová Dagmar Ústí nad Orlicí 14.8.2004 00:44:27 LB 3
196 Shánělec Lukáš Lipnoman 15.8.2015 00:44:31 LB 1
197 Divišová Alice Stříbrňáci 18.8.2012 00:44:38 LB 4
198 Machaček Martin TTC Javůrek 20.8.2011 00:44:38 LB 1
199 Kobliha Milan LRS Vyškov 2.8.2014 00:44:44 LB 3
200 Brantlová Jana MÍLAŘI Domažlice 18.8.2012 00:44:45 ZJ 1
201 Vebr Dominik ISCAREX Junior team ČT 15.8.2015 00:44:48 LB 2
202 Černá Kristýna SKI Klub Česká Třebová 14.8.2004 00:44:48 ŽJ 2
203 Pucholtová Lenka Sokol Unhošť 18.8.2012 00:44:49 LB 4
204 Siegerová Magda AC Choceň 15.8.2009 00:44:49 LB 1
205 Kreidl Tomáš neregistrován 2.8.2014 00:44:55 LB 1
206 Jungová Adéla Atletika Albrechtice 7.9.2008 00:45:04 ŽJ 1
207 Fryauf Jan Atletika Albrechtice 7.9.2008 00:45:04 LB 2
208 Černá Jitka myzorliceoutdoor.cz 2.8.2014 00:45:05 LB 1
209 Chlebiková Aneta TJ TŽTřinec 2.8.2014 00:45:06 ZJ 1
210 Říha Petr Smart Team 26.8.2006 00:45:06 LB 4
211 Štancl Ladislav BK Vysoké Mýto 7.9.2008 00:45:07 LB 1
212 Novák Tomáš XXX 23.8.2003 00:45:12 LB 1
213 Procházková Michaela USK Praha 7.9.2008 00:45:14 ŽJ 1
214 Boguaj Stanislav Eta Hlinsko 14.8.2004 00:45:22 LB 1
215 Linhart Jindřich PSK Olymp Praha 15.8.2015 00:45:23 LB 1
216 Kulhánková Kristýna SKI Skuhrov nad Bělou 2.8.2014 00:45:27 LB 2
217 Hudetz Michael - 15.8.2009 00:45:29 LB 1
218 Machalická Libuše Olomouc 18.8.2012 00:45:33 LB 4
219 Metelková Michaela OK99 Hradec Králové 10.8.2013 00:45:35 LB 3
220 Velechovský Jiří Králiky 23.8.2003 00:45:36 LB 5
221 Moravčíková Zdena DTC Litomyšl 7.9.2008 00:45:36 LB 1
222 Vinduška Petr Atletika Albrechtice 21.8.2005 00:45:39 LB 5
223 Adamová Eva VBM 18.8.2012 00:45:39 LB 1
224 Bříza Václav Sokol Klášterec nad Orlicí 15.8.2009 00:45:42 LB 1
225 Merta Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 15.8.2009 00:45:44 ME 10
226 Medková Eva - 26.8.2006 00:45:45 LB 1
227 Olejáková Markéta X-AIR Ostrava 25.8.2007 00:45:48 LB 1
228 Kaminski Libor - 25.8.2007 00:45:50 LB 1
229 Šlechtová Jaroslava Lažany 2.8.2014 00:45:51 LB 1
230 Pospíšilová Blanka - 7.9.2008 00:45:51 LB 1
231 Marhold Luboš Horní Jelení 15.8.2015 00:45:52 LB 7
232 Suchánek Pavel - 7.9.2008 00:46:01 LB 1
233 Pešek Kamil Kameničky 21.8.2010 00:46:02 LB 4
234 Háger Ivo Bejcy Olomouc 21.8.2005 00:46:04 LB 1
235 Leszkow Martin MK Hlinsko 21.8.2005 00:46:05 LB 2
236 Strouhalová Jana SKI Fortex Moravský Beroun 21.8.2010 00:46:08 LB 4
237 Sontáková Lenka Atletika Albrechtice 21.8.2005 00:46:11 ŽJ 3
238 Vodák Jiří Smart Team Olomouc 26.8.2006 00:46:14 LB 5
239 Malířová Tereza - 18.8.2012 00:46:17 LB 1
240 Janeček Jaroslav PSK Union Praha 21.8.2010 00:46:23 ME 3
241 Dittrichová Alena - 7.9.2008 00:46:23 LB 2
242 Hrušková Darina Česká Třebová 18.8.2012 00:46:24 LB 3
243 Cinková Jitka DL Ponorka Pardubice 2.8.2014 00:46:32 LB 1
244 Medek Filip Fenix SKI Team Jeseník 20.8.2011 00:46:33 LB 1
245 Pechoušek Jan Fenix SKI Team Jeseník 20.8.2011 00:46:33 LB 1
246 Keclík Jan Fenix SKI Team Jeseník 20.8.2011 00:46:33 LB 1
247 Částková Eva Bežecký klub Částkovi 2.8.2014 00:46:34 LB 1
248 Pastor David - 21.8.2010 00:46:34 LB 1
249 Hanák Petr TJ Sokol Bučovice 7.9.2008 00:46:36 LB 4
250 Vanžura Lukáš Penzion Jiřinka 10.8.2013 00:46:38 LB 1
251 Jirásková Šárka SKI Skuhrov nad Bělou 2.8.2014 00:46:46 LB 1
252 Dresler Roman Lanškroun 21.8.2010 00:46:47 LB 1
253 Králová Barbora SKP Nymburk 15.8.2009 00:46:59 LB 1
254 Čechalová Hana TS Letohrad 17.8.2002 00:47:04 ŽJ 2
255 Šambergerová Anna PSK Olymp Praha 21.8.2010 00:47:06 ZJ 1
256 Marholdová Lucie Choceň 15.8.2015 00:47:06 LB 1
257 Macháček Martin - 10.8.2013 00:47:07 LB 1
258 Marek Jiří BK Vysoké Mýto 21.8.2005 00:47:10 LB 5
259 Zedník Jaroslav Radnice Česká Třebová 14.8.2004 00:47:12 LB 1
260 Diviš Miroslav Stříbrňáci 10.8.2013 00:47:15 LB 1
261 Pokluda Jakub ŠERELOR 18.8.2012 00:47:23 LB 3
262 Ulrichová Pavla SKI Skuhrov nad Bělou 15.8.2015 00:47:29 LB 1
263 Smažíková Petra SKI Skuhrov nad Bělou 2.8.2014 00:47:33 LB 1
264 Dostál Tadeáš BUDO KLUB Lanškroun 10.8.2013 00:47:34 LB 1
265 Nováková Zdeňka XXX 23.8.2003 00:47:41 LB 1
266 Skyvová Kristýna SKI - OB Šternberk 10.8.2013 00:47:55 LB 1
267 Stehno Jan - 2.8.2014 00:47:58 LB 1
268 Dufek Filip neregistrován 21.8.2005 00:47:59 LB 1
269 Melymuk Lisa - 15.8.2015 00:48:00 LB 1
270 Čapek Matěj SK Chotěboř 15.8.2015 00:48:01 LB 1
271 Dombrovska Aiga LTTC 10.8.2013 00:48:02 LB 1
272 Nováková Martina Amatér Bořislav 7.9.2008 00:48:02 LB 1
273 Pilgrová Jana OB Česká Třebová 25.8.2007 00:48:05 LB 3
274 Kostúrová Zuzana Dolní Morava 14.8.2004 00:48:09 LB 2
275 Dufek Tomáš Pardubice 15.8.2009 00:48:11 LB 3
276 Dostálová Petra BUDO KLUB Lanškroun 10.8.2013 00:48:12 LB 2
277 Vícenová Karolína KHB Radegast 17.8.2002 00:48:13 ŽJ 1
278 Zemanová Nika SKI Skuhrov nad Bělou 2.8.2014 00:48:15 LB 2
279 Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 26.8.2006 00:48:19 LB 10
280 Fiedlerová Zuzana SKI Klub Česká Třebová 23.8.2003 00:48:19 LB 1
281 Ježek Ondřej - 20.8.2011 00:48:31 LB 1
282 Novotný Jiří KB Letohrad 21.8.2005 00:48:34 LB 3
283 Kube Josef TJ Jiskra Kuks 14.8.2004 00:48:34 LB 1
284 Lacná Jindřiška Ostrava 7.9.2008 00:48:37 LB 2
285 Krabec Dušan Králíky 26.8.2006 00:48:37 LB 1
286 Černý Aleš SKI Klub Česká Třebová 14.8.2004 00:48:38 LB 1
287 Šamberger Karel - 21.8.2010 00:48:41 LB 1
288 Kopecký Libor AC Vysoké Mýto 2.8.2014 00:48:54 LB 7
289 Serbousková Sára ISCAREX Junior team ČT 15.8.2015 00:48:58 LB 1
290 Dittrichová Alexa SK Šumvald 15.8.2009 00:49:02 LB 1
291 Dostálová Viktorie BUDO KLUB Lanškroun 10.8.2013 00:49:04 LB 2
292 Jeníčková Hana Ústí nad Orlicí 14.8.2004 00:49:06 LB 4
293 Šír Daniel - 2.8.2014 00:49:08 LB 1
294 Ondrušek Vladimír JAC Brno 21.8.2005 00:49:11 LB 1
295 Kyncl Jan Česká Třebová 21.8.2010 00:49:17 LB 1
296 Dostál Miroslav BUDO KLUB Lanškroun 10.8.2013 00:49:18 LB 2
297 Šichová Radka - 15.8.2009 00:49:23 LB 2
298 Ouřecký Miloš LOKO OB Pardubice 21.8.2005 00:49:29 LB 1
299 Matyášová Hana Dolní Dobrouč 18.8.2012 00:49:35 LB 6
300 Špringrová Romana Maratonstav Úpice 23.8.2003 00:49:36 LB 2
301 Krejčí Josef Pepa Team Frýdek Místek 7.9.2008 00:49:37 LB 1
302 Brusenbauch Karel Česká Třebová 15.8.2009 00:49:42 LB 1
303 Bendová Ilona Česká Třebová 15.8.2015 00:49:44 LB 1
304 Dobiášová Petra Vlašim 7.9.2008 00:49:51 LB 1
305 Kučera Tomáš AC Tepo Kladno 15.8.2009 00:49:56 LB 2
306 Bulička Dominik AK Kroměříž 2.8.2014 00:50:00 LB 2
307 Blaženec Vojtěch TIOKA 15.8.2009 00:50:02 LB 1
308 Smoláková Alexandra BK Vysoké Mýto 7.9.2008 00:50:05 LB 1
309 Smoláková Valérie BK Vysoké Mýto 7.9.2008 00:50:05 LB 2
310 Krejčí Jiří Prdlavka SSSR Modřice 25.8.2007 00:50:23 LB 2
311 Weisner Jiří SP. Police n. Metují 15.8.2009 00:50:38 LB 1
312 Bartošová Monika Atletika Šumperk 18.8.2012 00:50:39 LB 1
313 Moravec Jan JM Team Letohrad 10.8.2013 00:50:40 LB 2
314 Obstová Kateřina Activity Lanškroun 2.8.2014 00:50:42 LB 1
315 Šafařík Ladislav T lab s.r.o. 23.8.2003 00:50:42 LB 2
316 Martínek Radek Smart Team 7.9.2008 00:50:45 LB 1
317 Vašut Michal - 10.8.2013 00:50:48 LB 1
318 Appleby Ella Cairns Road Runners Club Australia 10.8.2013 00:50:50 LB 1
319 Mikyska Jakub SKITRI Jablonné nad Orlicí 15.8.2015 00:50:59 LB 2
320 Coufalová Pavla AC Moravská Slávia Brno 20.8.2011 00:50:59 LB 4
321 Zadražil David - 10.8.2013 00:51:00 LB 1
322 Štěbra Mirulín Noprosu Varnsdorf 2.8.2014 00:51:01 LB 1
323 Zavřel Miloslav FANS a.s. Hlinsko 14.8.2004 00:51:05 LB 1
324 Kiedroň Dorota Třinec 7.9.2008 00:51:06 LB 1
325 Remarová Jana SK Chotěboř 18.8.2012 00:51:06 LB 1
326 Borek Petr Brzdy Horní Čermná 2.8.2014 00:51:11 LB 4
327 Přívětivý Pavel Branky 23.8.2003 00:51:12 LB 1
328 Procházková Irena TJ Háje 7.9.2008 00:51:14 LB 2
329 Kroul Josef Magnus Orienteering 20.8.2011 00:51:15 LB 1
330 Švec Pavel TJ SVitavy 15.8.2009 00:51:17 LB 1
331 Vebr Michal Česká Třebová 15.8.2015 00:51:20 LB 2
332 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 20.8.2011 00:51:21 LB 4
333 Vacek Tomáš Lanškroun 14.8.2004 00:51:25 LB 1
334 Cupalová Eva TJ Sokol Bučovice 7.9.2008 00:51:26 LB 7
335 Martinek Radek neregistrován 21.8.2005 00:51:28 LB 2
336 Stradějová Věra Kychová team 15.8.2009 00:51:28 LB 1
337 Šantavý Zbyněk RS ISCAR s.r.o 21.8.2010 00:51:32 LB 1
338 Švajdová Kateřina Atletika Šumperk 18.8.2012 00:51:42 LB 1
339 Brusenbauchová Hana SKI Klub Česká Třebová 15.8.2009 00:51:44 LB 1
340 Miles Jiří neregistrován 26.8.2006 00:51:46 LB 3
341 Dvořáková Eva Prostějov 2.8.2014 00:51:48 LB 5
342 Haničáková Lenka DHL PRAHA 15.8.2009 00:51:49 LB 1
343 Wolf Filip - 25.8.2007 00:51:50 LB 2
344 Červ Miloslav Atletika Polička 18.8.2012 00:51:53 LB 14
345 Kožíšek Václav SK Čtyři Dvory České Budějovice 21.8.2010 00:52:00 LB 1
346 Šklíba Karel TJ Maratonstav Úpice 21.8.2005 00:52:02 LB 4
347 Culka Václav Liga 100 Kostelec nad Orlicí 21.8.2010 00:52:09 ME 5
348 Weisner Jiří SP. Police n. Metují 15.8.2009 00:52:14 LB 1
349 Konupčíková Pavla SEXBOMBY s.r.o. 2.8.2014 00:52:15 LB 1
350 Brádle Václav Sokol Chuchelná 15.8.2009 00:52:21 ME 2
351 Morajda Lucian ULSK Czarna Gora Bystrzyca Klodzka 21.8.2005 00:52:22 LB 1
352 Vykydal Květoslav TJ Šumperk 14.8.2004 00:52:23 LB 1
353 Frydrychová Kateřina SKI Skuhrov nad Bělou 15.8.2015 00:52:28 LB 1
354 Trčková Lenka Fortex Moravský Beroun 14.8.2004 00:52:30 LB 1
355 Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 15.8.2015 00:52:54 LB 4
356 Chaloupková Marie ISCAREX Česká Třebová 18.8.2012 00:53:05 LB 5
357 Čížová Barbora - 15.8.2015 00:53:05 LB 1
358 Kubíček Jan Litomyšl 25.8.2007 00:53:06 LB 2
359 Skounic Alfred ISCAR ČR 15.8.2015 00:53:15 LB 1
360 Mukařovská Veronika - 20.8.2011 00:53:24 LB 1
361 Kábrt Martin Atletika Rtyně v Podkrkonoší 15.8.2015 00:53:26 LB 2
362 Přívětivá Svatava KHB Radegast 23.8.2003 00:53:31 LB 4
363 Filipi Martin ISCAREX team 18.8.2012 00:53:44 LB 1
364 Carrera Jesus Venezuela 7.9.2008 00:53:46 LB 1
365 Kojecký Radovan - 25.8.2007 00:53:54 LB 1
366 Vraštil Marián - 25.8.2007 00:53:54 LB 1
367 Doležalová Helena Atletika Zábřeh 21.8.2010 00:53:59 LB 1
368 Kábrt Aleš Loko Trutnov 2.8.2014 00:54:01 LB 1
369 Valert Michal neregistrován 21.8.2005 00:54:22 LB 1
370 Krátká Hana Lanškroun 15.8.2009 00:54:40 LB 2
371 Tumová Eva TJ Maratonstav Úpice 15.8.2015 00:54:42 LB 6
372 Hrdina Jaroslav Černovír 21.8.2005 00:54:46 LB 3
373 Hradil Libor ČSSD 14.8.2004 00:54:47 LB 1
374 Straděj Zeněk Kychová team 15.8.2009 00:54:58 LB 1
375 Moravec Jiří JM Team Letohrad 15.8.2015 00:55:00 LB 1
376 Půlpánová Zdeňka KRB Chrudim 7.9.2008 00:55:01 LB 3
377 Halaničová Lucie Králíky 21.8.2005 00:55:01 LB 3
378 Kotrle Jakub Šumperk 2.8.2014 00:55:19 LB 1
379 Šolc Jan BKL Machov 2.8.2014 00:55:19 LB 1
380 Nechvílová Kateřina Heřmanův Městec 2.8.2014 00:55:35 LB 1
381 Puchacz Andrzej WKB PIAST Wroclaw-Polsko 23.8.2003 00:55:37 LB 1
382 Kožíšková Kristýna Sokol České Budějovic 21.8.2010 00:55:45 ZJ 1
383 Polách Jiří XXX 23.8.2003 00:55:52 LB 1
384 Tioka Dalibor TIOKA 15.8.2009 00:55:56 LB 1
385 Jireček Vratislav KOlín 15.8.2009 00:56:08 LB 2
386 Borková Adéla Brzdy Horní Čermná 10.8.2013 00:56:10 LB 4
387 Krasula Josef neregistrován 2.8.2014 00:56:13 LB 1
388 Zatloukalová Lucie - 26.8.2006 00:56:31 LB 1
389 Růžičková Hana Česká Ves 15.8.2009 00:56:44 LB 1
390 Podhorská Karolína Lovosice 20.8.2011 00:56:58 LB 1
391 Jorová Michaela ISCAREX Česká Třebová 17.8.2002 00:57:03 ŽJ 1
392 Cehová Gabriela Dolní Morava 14.8.2004 00:57:05 LB 1
393 Bielčik Jindřich Lichkov 2.8.2014 00:57:08 LB 4
394 Jireček Vratislav Vinotéka Kolín 15.8.2015 00:57:23 LB 1
395 Gregora Filip Activity Lanškroun 2.8.2014 00:57:28 LB 1
396 Šejnoha Pavel Česká Třebová 21.8.2010 00:57:33 LB 1
397 Pucholt Jakub Unhošť 18.8.2012 00:57:35 LB 4
398 Wolf Petr Ráječek 25.8.2007 00:57:41 LB 1
399 Chládková Stanislava Activity Lanškroun 15.8.2015 00:57:41 LB 1
400 Pilgr Bohuslav OB Česká Třebová 15.8.2015 00:57:47 LB 8
401 Wolf Petr - 7.9.2008 00:57:47 LB 1
402 Pečenka Libor KHB Radegast 15.8.2015 00:57:56 LB 11
403 Borková Agáta Spartak OEZ Letohrad 10.8.2013 00:58:03 LB 4
404 Pokludová Barbora CHRT Brno 10.8.2013 00:58:06 LB 3
405 Král Josef ISCAREX Česká Třebová 21.8.2010 00:58:08 ME 6
406 Špringrová Ivona TJ Maratonstav Úpice 14.8.2004 00:58:09 LB 2
407 Marhold Jan Choceň 15.8.2015 00:58:20 LB 1
408 Vanžurová Jiřina Penzion Jiřinka 10.8.2013 00:58:20 LB 1
409 Čumpelík Vladimír KRB Chrudim 21.8.2005 00:58:33 LB 4
410 Hruška Vladislav SKI Klub Česká Třebová 2.8.2014 00:58:40 LB 1
411 Holinková Marcela KRB Chrudim 21.8.2005 00:58:45 LB 4
412 Kiedroň Agnieszka Třinec 7.9.2008 00:58:50 LB 1
413 Kubát Jan - 7.9.2008 00:58:53 LB 1
414 Zatloukal Ladislav - 26.8.2006 00:59:01 LB 1
415 Havlíčková Libuše - 7.9.2008 00:59:02 LB 3
416 Gregorová Monika Activity Lanškroun 2.8.2014 00:59:06 LB 1
417 Juřena Vilda - 18.8.2012 00:59:07 LB 1
418 Portyšová Jitka - 18.8.2012 00:59:13 LB 2
419 Pospíšilová Kristýna - 7.9.2008 00:59:15 LB 1
420 Zatloukal Jakub 26.8.2006 00:59:22 LB 1
421 Hajzera Bohumil HO Jeseník 20.8.2011 00:59:24 LB 1
422 Závodníková Helena RS Iscar, Brno 25.8.2007 00:59:25 LB 2
423 Kroul Jiří - 20.8.2011 00:59:25 LB 1
424 Závodník Viktor RS Iscar, Brno 25.8.2007 00:59:26 LB 2
425 Smrčková Jitka BK Říčany 21.8.2005 00:59:34 LB 1
426 Hladil Roman Vranová Lhota 18.8.2012 00:59:47 LB 2
427 Sedláčková Hedvika Lanškroun 18.8.2012 01:00:03 LB 4
428 Hladil Jakub Vranová Lhota 15.8.2015 01:00:24 LB 2
429 Konečná Martina Šťastní lidé 15.8.2015 01:00:34 LB 1
430 Šlégrová Eva Autotest 23.8.2003 01:00:45 LB 3
431 Kaminská Simona - 25.8.2007 01:00:47 LB 1
432 Minaříková Iva Horní Jelení 15.8.2015 01:00:57 LB 1
433 Hrozová Milena Orel Vyškov 14.8.2004 01:01:00 LB 3
434 Maixnerová Jana Dolní Dobrouč 18.8.2012 01:01:05 LB 3
435 Matyáš Martin Dolní Dobrouč 18.8.2012 01:01:05 LB 4
436 Jersonová Yvona - 15.8.2009 01:01:06 LB 1
437 Domanský Ivo AVC Praha 23.8.2003 01:01:34 LB 3
438 Tomšová Vladimíra Ženy Tanvald 2.8.2014 01:01:39 LB 1
439 Čtvrtečková Petra ISCAREX Česká Třebová 10.8.2013 01:01:40 LB 3
440 Souček Karel HO Tanvald 2.8.2014 01:01:40 LB 1
441 Kadaňková Petra neregistrován 21.8.2005 01:01:41 LB 1
442 Roubíček Zdeněk ISCAR ČR s.r.o. 21.8.2005 01:01:59 LB 2
443 Nováková Kateřina Česká Třebová 23.8.2003 01:02:15 LB 1
444 Lišková Růžena Ústí nad Orlicí 21.8.2005 01:02:33 LB 1
445 Durna Ivo - 20.8.2011 01:02:33 LB 1
446 Mikysková Tereza SKITRI Jablonné nad Orlicí 15.8.2015 01:02:36 LB 2
447 Leszkowová Ivana MK Hlinsko 14.8.2004 01:02:53 LB 1
448 Vodáková Sabina Smart team Olomouc 15.8.2009 01:03:08 LB 1
449 Říhová Petra SMART team 15.8.2009 01:03:14 ZJ 1
450 Horych Eduard Kladno 7.9.2008 01:03:19 LB 1
451 Pohl Martin - 2.8.2014 01:03:27 LB 1
452 Klimešová Petra PSK Olymp Praha 15.8.2015 01:03:40 LB 1
453 Pláničková Eva Atletika Tábor 7.9.2008 01:03:48 LB 1
454 Žáček Jaroslav Česká Třebová 23.8.2003 01:03:48 LB 1
455 Mikysková Barbora SKITRI Jablonné nad Orlicí 2.8.2014 01:03:55 LB 2
456 Šantavý Rostislav ISCARTOP Brno 23.8.2003 01:04:07 LB 2
457 Mauerová Martina XXX 14.8.2004 01:04:18 LB 1
458 Tioková Zuzana TIOKA 15.8.2009 01:04:20 LB 1
459 Panchártková Vendula Králiky 14.8.2004 01:04:28 LB 1
460 Pilgrová Anna Řetová 15.8.2009 01:04:33 LB 2
461 Duben Josef Kratzer - Duben 14.8.2004 01:04:35 LB 2
462 Kovář Miloslav - 18.8.2012 01:04:38 LB 5
463 Dubnová Alena Kratzer - Duben 14.8.2004 01:05:00 LB 2
464 Horák Jaroslav Agroservis P. Šálek 14.8.2004 01:05:17 LB 1
465 Kučerová Lucie KOB Kladno 18.8.2012 01:05:23 LB 2
466 Smoláková Dominika BK Vysoké Mýto 20.8.2011 01:05:36 LB 1
467 Konupčíková Markéta SEXBOMBY s.r.o. 2.8.2014 01:05:38 LB 1
468 Sasgary Adrian Wien 7.9.2008 01:05:52 LB 1
469 Smoláková Gabriela Rybníky Lanškroun 7.9.2008 01:05:53 LB 1
470 Mondeková Marcela - 7.9.2008 01:05:58 LB 2
471 Špringrová Jana Maratonstav Úpice 23.8.2003 01:06:01 LB 1
472 Šimůnková Zdena ISCAREX Česká Třebová 10.8.2013 01:06:18 LB 11
473 Šulcová Jana TEAM-PAVLIŠOV 15.8.2009 01:06:22 LB 1
474 Gruberová Věra Rentia Praha 7.9.2008 01:06:27 LB 2
475 Kožíšková Lenka SK Čtyři Dvory České Budějovice 21.8.2010 01:06:29 LB 1
476 Vacardová Alice - 21.8.2010 01:06:30 LB 1
477 Sandrini Margit Amateur Sport Club Berg 7.9.2008 01:06:39 LB 1
478 Metelka Tomáš Hradec Králové 2.8.2014 01:06:41 LB 2
479 Aufderklamm Roland Amateur-Sport-Club-Berg 7.9.2008 01:06:46 LB 1
480 Leszkowová Jaroslava MK Hlinsko 14.8.2004 01:07:19 LB 1
481 Pokludová Lucie CHRT Brno 10.8.2013 01:07:23 LB 3
482 Malá Lucie neregistrován 2.8.2014 01:07:25 LB 1
483 Stříhavková Eliška AC Choceň 20.8.2011 01:07:50 LB 1
484 Glaserová Milena Tanvald 2.8.2014 01:08:04 LB 1
485 Strejček Jiří - 15.8.2015 01:08:07 LB 1
486 Žáčková Jaromíra MěÚ Česká Třebová 23.8.2003 01:08:41 LB 1
487 Frysová Petra SK Salix Grymov 20.8.2011 01:08:54 LB 1
488 Pokluda Tomáš Mokrá Hora 15.8.2009 01:08:57 LB 4
489 Kreidl Lukáš neregistrován 2.8.2014 01:09:05 LB 1
490 Topinková Lenka AC Moravská Slavia Brno 15.8.2015 01:09:11 LB 1
491 Šolcová Ema Machov 2.8.2014 01:09:17 LB 1
492 Roubíčková Zuzana ISCAR ČR s.r.o. 21.8.2005 01:09:26 LB 2
493 Kreidl Vladimir neregistrován 2.8.2014 01:09:28 LB 1
494 Novák Tomáš Česká Třebová 23.8.2003 01:09:28 LB 1
495 Ptáček Květoslav Agroservis P. Šálek 14.8.2004 01:09:48 LB 1
496 Holubová Kateřina Žďár nad Metují 21.8.2005 01:09:49 LB 1
497 Štorek Roman Unhošť 18.8.2012 01:09:53 LB 1
498 Preislerová Elena Marie ISCAREX Česká Třebová 15.8.2015 01:10:34 LB 1
499 Marholdová Aneta Horní Jelení 15.8.2015 01:11:05 LB 1
500 Marholdová Michaela Horní Jelení 15.8.2015 01:11:05 LB 1
501 Pucholtová Alena Unhošť 18.8.2012 01:11:07 LB 4
502 Kovářová Věra - 18.8.2012 01:11:11 LB 5
503 Vejrek Radan Náchod 15.8.2009 01:11:29 LB 2
504 Vejrek Tomáš - 15.8.2009 01:11:32 LB 1
505 Pilgrová Natalia Toljatti 20.8.2011 01:11:33 LB 2
506 Kozel Karel Jiskra Dolní Brusnice 21.8.2005 01:11:36 LB 2
507 Kultová Veronika neregistrován 21.8.2005 01:11:54 LB 1
508 Říhová Petra Smart Team 25.8.2007 01:11:54 LB 1
509 Martinková Ivana - 25.8.2007 01:12:01 LB 1
510 Koutná Kristýna TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2.8.2014 01:12:24 LB 1
511 Janišová Denisa Česká Třebová 2.8.2014 01:12:25 LB 1
512 Scheuerová Ilona Activity Lanškroun 15.8.2015 01:12:50 LB 1
513 Kalousek Milan AK Sokolov 15.8.2015 01:14:21 LB 2
514 Vytlačilová Marie Kolík 15.8.2009 01:14:25 LB 1
515 Hegerová Iveta neregistrována 10.8.2013 01:14:33 LB 2
516 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 2.8.2014 01:14:50 LB 17
517 Pojezdalová Naďa Týniště nad Orlicí 10.8.2013 01:15:10 LB 1
518 Naxera Jan Plzeň 18.8.2012 01:15:14 LB 1
519 Maláková Miroslava ISCAREX Česká Třebová 26.8.2006 01:15:19 LB 2
520 Naxera Jan Plzeň 18.8.2012 01:15:33 LB 1
521 Kovářová Věra KČT Česká Třebová 2.8.2014 01:16:10 LB 1
522 Petránková Květa - 2.8.2014 01:16:11 LB 3
523 Gregrová Marie Brno 2.8.2014 01:16:24 LB 1
524 Kostinková Veronika neregistrována 10.8.2013 01:16:41 LB 1
525 Matyáš Miroslav neregistrován 10.8.2013 01:16:45 LB 1
526 Matyášová Lenka neregistrována 10.8.2013 01:16:56 LB 1
527 Hrubý Vojtěch Bystřička 20.8.2011 01:17:01 LB 2
528 Hladil Roman Vranová Lhota 15.8.2015 01:17:19 LB 2
529 Chroust Jan Krásná Lípa 21.8.2010 01:17:53 LB 3
530 Skounic Alfred ISCAR ČR 15.8.2015 01:18:09 LB 1
531 Poláchová Denisa XXX 23.8.2003 01:18:20 LB 1
532 Paulišová Agnesa Choceň 15.8.2015 01:18:20 LB 1
533 Maťátková Lenka Horní Čermná 23.8.2003 01:18:31 LB 1
534 Maťátková Nela Horní Čermná 23.8.2003 01:18:32 LB 1
535 Elischer Areta - 2.8.2014 01:18:44 LB 1
536 Tioková Jana TIOKA 15.8.2009 01:18:53 LB 1
537 Vondroušová Libuše - 15.8.2015 01:20:08 LB 1
538 Vodičková Milada - 26.8.2006 01:20:15 LB 4
539 Vévodová Daniela AK Perná 21.8.2010 01:20:18 LB 1
540 Hrubešová Eva - 20.8.2011 01:20:51 LB 1
541 Motyčková Vlasta ISCAREX TEAM 20.8.2011 01:20:51 LB 3
542 Zápecová Mirka - 20.8.2011 01:20:52 LB 1
543 Hoblerová Hana ISCAREX Česká Třebová 15.8.2009 01:20:53 LB 1
544 Klanicová Martina ISCARTOP Brno 23.8.2003 01:20:53 LB 2
545 Šantavá Pavla ISCARTOP Brno 23.8.2003 01:21:01 LB 1
546 Kubíčková Marie - 7.9.2008 01:21:12 LB 1
547 Matyáš Pavel Dolní Dobrouč 18.8.2012 01:24:13 LB 5
548 Heger Jan neregistrován 10.8.2013 01:24:26 LB 1
549 Tobiáš Jáchym Žamberk 15.8.2015 01:26:37 LB 1
550 Tobiášová Natálie Žamberk 15.8.2015 01:26:42 LB 1
551 Michlerová Vlasta - 26.8.2006 01:26:57 LB 1
552 Brzobohatá Martina ISCAR 21.8.2010 01:27:38 LB 3
553 Brzobohatá Eliška ISCAR 21.8.2010 01:27:39 LB 3
554 Horáková Martina - 2.8.2014 01:27:43 LB 1
555 Petráš Martin - 21.8.2010 01:27:52 LB 1
556 Křečková Hana Trailrun.cz 2.8.2014 01:27:54 LB 1
557 Kubíček Milan - 21.8.2010 01:27:54 LB 1
558 Frýdlová Jana - 10.8.2013 01:28:30 LB 1
559 Frýdl Michal - 10.8.2013 01:28:32 LB 1
560 Šteinmetzová Veronika Notable 2.8.2014 01:28:35 LB 1
561 Benešová Marcela Notable 2.8.2014 01:28:37 LB 1
562 Vejrková Pavlína - 25.8.2007 01:29:01 LB 1
563 Rosenberg Aleš ISCAREX Česká Třebová 25.8.2007 01:30:10 LB 1
564 Sedláčková Jaroslava Rychnov nad Kněžnou 25.8.2007 01:30:44 LB 1
565 Gryčová Margita 26.8.2006 01:31:38 LB 1
566 Gryč Jan 26.8.2006 01:31:39 LB 1
567 Buličková Jarmila AK Kroměříž 15.8.2015 01:32:05 LB 1
568 Bulička Vojtěch AK Kroměříž 15.8.2015 01:32:05 LB 1
569 Tioková Šárka TIOKA 15.8.2009 01:32:44 LB 1
570 Blaženec David Tioka 15.8.2009 01:32:56 LB 1
571 Metelková Naďa Týnyště nad Orlicí 21.8.2005 01:34:26 LB 1
572 Rosenbergová Michaela ISCAREX Česká Třebová 25.8.2007 01:35:46 LB 1
573 Rosenbergová Lusice - 25.8.2007 01:35:53 LB 1
574 Rosenbergová Bohumila ISCAREX Česká Třebová 25.8.2007 01:36:03 LB 1
575 Kristková Martina T-Lab 25.8.2007 01:36:21 LB 1
576 Mravec Marcel T-Lab 25.8.2007 01:36:22 LB 1
577 Šafařík Ladislav T-Lab 25.8.2007 01:36:25 LB 1
578 Fojtíková Hana Žamberk 15.8.2015 01:36:27 LB 1
579 Skounic Adam ISCAR ČR 15.8.2015 01:37:21 LB 1
580 MUžíková Vladka TIOKA 15.8.2009 01:37:38 LB 1
581 Tioková Petra TIOKA 15.8.2009 01:37:39 LB 1
582 Skounicová Šárka ISCAR ČR 15.8.2015 01:37:50 LB 1
583 Kohutová Veronika Orlová 26.8.2006 01:38:15 ŽJ 2
584 Šanda Josef Nechťáci 2.8.2014 01:38:43 LB 1
585 Steinmetzová Veronika Notable 15.8.2015 01:38:57 LB 1
586 Hyksa Tomáš HoroTým Nechťák 15.8.2015 01:39:47 LB 1
587 Hyksa Lukáš Nechťák 15.8.2015 01:40:02 LB 1
588 Hyksová Hedvika HoroTým Nechťák 15.8.2015 01:40:16 LB 2
589 Kiedroň Barbora Třinec 7.9.2008 01:41:07 LB 1
590 Kiedroň Mateusz Třinec 7.9.2008 01:41:07 LB 1
591 Ptáčníková Eliška Prachovice 2.8.2014 01:42:52 LB 1
592 Doležalová Blanka - 25.8.2007 01:45:37 LB 1
593 Doležalová Lenka - 25.8.2007 01:45:44 LB 1
594 Doležal Otmar ISCAR 25.8.2007 01:45:53 LB 1
595 Peterka Milan Svitavy 15.8.2015 01:46:24 LB 1
596 Peterková Irena Svitavy 15.8.2015 01:46:26 LB 1
597 Šmerák Jakub Vranová Lhota 18.8.2012 01:50:54 LB 1
598 Šmeráková Jitka Vranová Lhota 18.8.2012 01:50:54 LB 1
599 Komůrková Věra Široký Důl 15.8.2015 01:59:15 LB 1
600 Hladilová Emílie Vranová Lhota 18.8.2012 02:09:01 LB 1
601 Hladil Jan Vranová Lhota 18.8.2012 02:09:01 LB 1
602 Pirkl Vít ISCAREX Junior team ČT 15.8.2015 03:08:33 LB 1

Zvolte si trať, kategorii, závod a stiskněte tlačítko "Zobrazit" níže

Pro přechod na jednotlivé výsledky závodu kliněte na datum konání vybraného závodu.

Kategorie
Označit: |
Trať
Závody
Označit: |
Další nastavení