Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

18.8.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 18.8.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Obecní úřad Dolní Morava
11:00 hodin (juniorky a lidový běh startují z 8. km hlavní trati ve stejný čas)

Přihlášky

od 8:30 hodin, sportovní areál Dolní Morava

Startovné

200 Kč (pouze do 11. 8. 2012, později 300 Kč)

Popis tratě

Délka: 13 km
Převýšení: 963 m
Povrch: smíšený (asfalt, terén)

Ceny pro vítěze

finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO-
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR306
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník233
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3816

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6416
Javůrek Jiří4816
Šimůnek Jan4916
Sadílek Ota4615
Tempír František4915
Stránský Aleš6015
Pechek František5315
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan8214
Vacek Martin6914
Mertová Michaela7613
Kebrle Milan7513
Keprtová Miloslava4812
Leszkow Petr4412
Hrdina Pavel8812
Dušková Lenka8012
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Stránská Adéla9112
Šimůnková Zdena5811
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Blaha Tomáš7611
Klášterecký Tomáš8111
Pečenka Libor6111
Šír Václav4811
Pilgr Luděk7611
Král Jindřich7310
Merta Jaroslav3510
Pucholt Jiří5910
Poduška Josef6210
Kolínek František5610
Žák Jiří719
Vévodová Martina909
Vraštilová Miloslava569
Jančařík Petr689
Hofmanová Veronika789
Šalplachta Jindřich479
Pucholt Tomáš949
Vacarda Vladimír599
Krupka Milan569
Šrůtek Stanislav589
Horáček Michal759
Ožana Václav649
Nečas Josef589
Suchánek Lukáš799
Mannlová Jana809
Volf Břetislav529
Krejčí Stanislav639
Šafář Jaroslav519

Fotogalerie ze závodu

zobrazit další fotogalerie (celkem 7)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8217Janů JanHvězda SKP Pardubice9301:01:17105
2MJ14215Havlíček JosefT.J. Sokol České Budějovice9401:02:3193
3MJ18180Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:05:0281
4MJ20190Bidmon JiříAtletika Chrudim9301:05:2872
5MJ256Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:06:2866
6MJ29189Voják MartinMílaři Domažlice9301:08:3260
7MJ30292Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9401:08:4557
8MJ35193Bechný MichalAK SSK Vítkovice9401:09:5754
9MJ38163Pavel JanLokomotiva Trutnov9501:10:1751
10MJ58128Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:14:2648
11MJ83142Cink MartinAC Pardubice9401:19:0045
12MJ108176Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:22:1742
Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1206Homoláč JiříAK Kroměříž9000:56:54105
2MA22Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:5793
3MA3188Voják JiříMílaři Domažlice8800:58:0881
4MA4116Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:58:3972
5MA5224Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:59:4466
6MA649Šedivý JanTJ Sokol Kbely8401:00:5160
7MA7177Pavlišta VítAC Slovan Liberec8501:01:0657
8MA9134Blaha TomášAK Kroměříž7601:01:2054
9MA10144Losman PetrPSK Olymp Praha7901:01:2351
10MA11205Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:4348
11MA12303Ondráček TomášTriexpert adidas team7701:02:0345
12MA13148Mrázek JanPSK Olymp Praha8101:02:1442
13MA15270Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7501:02:4639
14MA1653Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8801:04:4636
15MA1723Herda JanSK Týniště nad Orlicí8301:04:5733
16MA22143Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:05:4630
17MA23107Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:05:5627
18MA26286Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8701:06:3524
19MA28149Hrdina PavelAK Perná8801:08:1821
20MA31284Mareš JiříKerteam8701:08:5118
21MA3339Kazda OndřejBíglíci8201:09:3115
22MA34184Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:09:5612
23MA37310Henek VladanRBK Blansko8001:10:079
24MA39154Miřejovský JiříJiskta Ústí nad Orlicí7901:10:316
25MA40261Friček MartinPlzeň7901:10:363
26MA41136Morávek VlastaŠimůnek, s.r.o.7601:10:393
27MA42304Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:10:503
28MA4393Hejzlar Jonatan-8701:11:183
29MA4589Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:11:283
30MA54191Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9201:12:263
31MA55156Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8001:12:593
32MA5782Kalný PetrAtletika Chrudim8101:13:463
33MA65174Šmirják MiloslavMK Seitl Ostrava8901:16:033
34MA66160Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:16:083
35MA6791Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7701:16:113
36MA68232Šplíchal JanTJ Starkoč8301:16:173
37MA6954Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:16:243
38MA71170Pavelka RadimMarathon Team Klimkovice7901:16:493
39MA73281Bednář ZbyněkTJ Jamné7301:17:153
40MA74322Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8001:17:223
41MA76321Plhoň PatrikLoosers Blansko8001:17:353
42MA7725Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7401:17:443
43MA80106Vavák MichalClub deportivo Kutná Hora8001:18:173
44MA84227Zajíc JiříHasiči HK8001:19:143
45MA8552Vogel MichalŠumperk7601:19:173
46MA88152Staněk PetrTJ Velké Těšany7401:19:243
47MA89100Nechvíl LukášChoceň8301:19:263
48MA9342Škovránek OndřejHorolezci Šumperk7901:19:553
49MA94293Fišnar JiříKouty7601:19:563
50MA96151Jasenský OldřichAK Asics Kroměříž8201:20:063
51MA9941Saňák MartinSK Dama Sport Šumperk7801:21:053
52MA103109Urbánek OndřejČeská Třebová9201:21:263
53MA105185Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:21:573
54MA110273Kocián Petr-7801:22:353
55MA113175Kosek ŠtěpánStudené Crew8901:23:273
56MA114169Stezka MartinChřibská8401:23:283
57MA117129Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:24:323
58MA1233Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:26:143
59MA125230Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:26:343
60MA126313Penič MartinHO LETOHRAD8201:26:413
61MA127297Socha LadislavHorní Sloupnice7501:26:493
62MA129237Benák JanHradec Králové8201:27:073
63MA132167Strouhal TomášFortex SKI Moravský Beroun7401:28:073
64MA133243Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:28:153
65MA134158Tempír JiříSokol Štíty7501:28:163
66MA139324Janků PetrProfi Cargo7401:28:513
67MA14095Hanák MarekTJ Sokol Bučovice9101:28:583
68MA146252Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:30:123
69MA154115Roleček MilanPěčín7601:31:073
70MA158247Skalický Petr-7301:31:313
71MA161105Bartoš AntonínStříbrňáci7301:32:413
72MA17878Hájek VáclavČeská Třebová9001:38:353
73MA18124Částečka RomanHrabůvka7301:39:343
74MA187186Jankovský AlešSchafer - Menk8601:40:533
75MA190117Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:41:253
76MA195150Žídek RobertOstrava7801:43:103
77MA19629Hlaváč LiborAK Holub7801:43:203
78MA19799Čiernik Jan-7901:43:283
79MA20397Kraus Jiří-7301:44:523
80MA20513Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:45:023
81MA207181Skácel JindřichAC Moravská Slavia Brno7401:45:363
82MA21034Nikodým LukášNový Malín8001:47:053
-MA-81Hubáček PavelŠumperk76DNF-
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB19161Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:05:24105
2MB218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:4393
3MB2463Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:06:0781
4MB3261Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:09:0172
5MB49153Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:11:4966
6MB52178Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:12:1760
7MB62101Grün GustavAC Okrouhlá6801:15:0457
8MB64165Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:16:0154
9MB7057Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:16:2851
10MB7892Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:17:5148
11MB87179Zachař JiříSruby7201:19:1945
12MB9044Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:19:2642
13MB92157Kristek JiříRETIA Pardubice6701:19:4339
14MB100164Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:21:0836
15MB104263Frank PavelMoravský Beroun6801:21:5133
16MB109145Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:22:2430
17MB11545Sedláček RomanLanškroun6401:23:4927
18MB120210Skyva PetrAK Šternberk6501:25:1924
19MB130173Jančařík PetrAAC Brno6801:27:5021
20MB131112Belobrad IvanŽamberk6601:27:5418
21MB135296Pokluda TomášMokrá Hora7001:28:2715
22MB136103Pisarčík TomášVelká Bíteš6301:28:4012
23MB145182Myšák MilanSokol Jehnědí6601:29:529
24MB155323Krátký IvoLSR Vyškov6801:31:096
25MB156147Nesporý JanSK Nadoraz7001:31:203
26MB16048Bělohlávek JiříPardubice7101:32:283
27MB16784Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:33:443
28MB16858Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:34:203
29MB17240Mezník VladimírBíglíci6401:35:543
30MB179294Tomšů PetrMlýn Janderov6401:38:373
31MB19296Silnoušek JiříŠternberk7201:42:293
32MB193113Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:42:413
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2717Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:06:46105
2MC46162Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:11:3493
3MC48159Vévoda IvanAK Perná6001:11:4781
4MC53124Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:12:2072
5MC59319Moravčík ZdeněkORBEA Czech6201:14:3366
6MC6366Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:15:0860
7MC7565Vanta JosefSK Hronov6201:17:3257
8MC8162Valenta MichalHZS Praha6201:18:3754
9MC9864Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:20:3151
10MC102171Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:21:2448
11MC11168Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:22:5545
12MC119291Štoček MichalČKS SKI Jilemnice6001:25:0842
13MC13847Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:28:4839
14MC147102Skalický JosefŽichlínek6201:30:1636
15MC149240Čamek MiloslavBC Morava5501:30:3133
16MC150111Jandejsek ZdeněkStudené6101:30:3930
17MC15187Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:30:4227
18MC157166Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:2524
19MC15930Lisa OttoOrrero Tri Dvory5901:32:2221
20MC163295Fišnar JanLoučná5401:33:0518
21MC16432Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:33:0915
22MC169301Clemenz HeimoJonsdorf5901:34:34-
23MC171110Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6101:35:1112
24MC17390Ranš SlavojCB Černošice6201:36:039
25MC17646Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:37:006
26MC180308Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:39:143
27MC188226Eppert RomanCanis Team5901:41:153
28MC19851Fröhlich Svatoplukbezeckaskola.cz5501:43:503
29MC199320Kašpar JiříOrrero Tři Dvory5301:43:533
30MC20431Blaško ŠtefanHorní Morava5901:44:553
31MC21880Šulc JiříChřibská6201:53:503
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD50266Tadeusz JasekEKO-Instal Zywiec5101:12:06-
2MD79233Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:18:04105
3MD8226Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:5093
4MD86133Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:19:1881
5MD97269Sikora StefanBielsko Biała4901:20:29-
6MD101275Hájek FrantišekFGT Stolany4901:21:0972
7MD106257Kubíček VáclavVíno Karabina4701:22:0166
8MD107132Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:22:0460
9MD118280Rydrych JanUjezd nad Lesy4901:24:5457
10MD122121Černý VladimírPSK Olymp Praha5201:25:3654
11MD142317Sadílek VáclavAlbrechtice5001:29:2651
12MD162283Vodička JanSK Salix Grymov4501:32:4848
13MD17520Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:36:3345
14MD18370Tučný JanMK Pardubice4701:39:5042
15MD200125Říha MiroslavSokol Sadská4501:43:5539
16MD21443Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:48:3936
17MD2211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:58:4033
Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14873Marek FrantišekSK Hronov4101:30:29105
2ME191289Srovnal OtakarLoko Zábřeh4201:41:4193
3ME208127Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:46:5281
4ME209235Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:47:0272
5ME211168Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:47:2566
6ME22011Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:58:3860
Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4192Divišová KateřinaAtletika Šumperk9700:34:51105
2ZJ12126Klampflová HanaAC Dvůr Králové nad Labem9300:39:4493
3ZJ16223Juríčková MartaAK SSK Vítkovice9400:42:4181
4ZJ22282Brantlová JanaMÍLAŘI Domažlice9500:44:4572
-ZJ-146Mikysková TerezaTJ Čenkovice97DNF-
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA47220Havlová PavlaPSK Olymp Praha8201:11:43105
2ZA60155Gomzyk-Omová MichaelaAC Turnov8101:14:4093
3ZA61315Duchová IvetaOK Lokomotiva Pardubice8601:14:5381
4ZA91108Macháčková ŠárkaTriexpert Adidas Team8301:19:3072
5ZA9514Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:20:0566
6ZA128172Příhodová KláraTJ Neratovice8801:26:4960
7ZA13737Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8701:28:4157
8ZA14138Kazdová LenkaBíglíci8401:29:0754
9ZA143221Filipiová EvaTJ Šumperk8601:29:3751
10ZA17098Chmelková KristýnaOlomouc8701:34:3548
11ZA17412Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:36:2445
12ZA182262Dupalová BarboraOlomouc8201:39:3842
13ZA18419Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:39:5939
14ZA21315Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:48:3436
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3672Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:04105
2ZB44183Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:11:2393
3ZB51141Fenclová MartaAC Pardubice7601:12:0881
4ZB5610Mertová MichaelaISCAREX Česká Třebová7601:13:4472
5ZB124123Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:26:3366
6ZB17759Šumberová LucieČeská Třebová7201:37:5660
7ZB1864Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:40:5157
8ZB19476Černá MarkétaLanškroun7001:42:4654
9ZB21585Čierniková Linda-7701:49:0651
Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC11271Mališová KarlaUSK Praha6001:23:19105
2ZC11675Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:24:1393
3ZC12194Hanáková MiroslavaTJ Sokol Bučovice6601:25:2881
4ZC152131Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:30:4672
5ZC153114Naxerová JanaUSK CS Plzeň6601:30:5966
6ZC165225Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:33:1260
7ZC18577Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:40:3557
8ZC20160Jirásková EvaLanškroun6401:44:2154
9ZC2127Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:47:5851
10ZC21686Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:49:1348
11ZC223234Tovaryšová HanaSK Přerov6102:11:2945
-ZC-9Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58DNF-
Ženy D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7269Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:57105
2ZD144268Banasiak AlicjaTKKF Beskidek Bielsko-Biała5201:29:46-
3ZD166236Vacková HanaSK Hronov5601:33:2093
4ZD18933Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové - orientační běh5201:41:2481
5ZD20255Procházková IrenaTJ Háje5701:44:4772
6ZD20688Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:45:0766
7ZD21716Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:52:1060
8ZD21918Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:56:1357
9ZD22274Cupalová EvaBučovice4701:58:4154
Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1254Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:31:09-
2LB2267Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:34:38-
3LB3258Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník0100:34:49-
4LB5255Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:36:04-
5LB6259Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:36:43-
6LB7140Šicha MartinBrno8100:36:49-
7LB8276Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:37:07-
8LB950Živný MarekOrel Orlice9100:38:09-
9LB10245Schwarz JosefSK Chotěboř5500:38:51-
10LB11244Remarová EliškaChotěboř9900:38:58-
11LB13138Pavel TomášAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:40:29-
12LB1483Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:41:01-
13LB15256Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:42:23-
14LB17290Štočková VěraSKI Jilemnice6100:43:07-
15LB18302Novák RichardOBEC DOLN9 MORAVA8500:43:17-
16LB19278Mikyska MichalJablonné nad Orlicí7400:44:17-
17LB2056Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:44:22-
18LB21265Divišová AliceStříbrňáci7100:44:38-
19LB23251Pucholtová LenkaSokol Unhošť9200:44:49-
20LB24137Machalická LibušeOlomouc6400:45:33-
21LB25311Adamová EvaVBM 8700:45:39-
22LB26279Uhrner PetrSport Mladkov5800:46:04-
23LB27277Metelková MichaelaHradec Králové0500:46:09-
24LB28238Malířová Tereza-8200:46:17-
25LB29307Hrušková DarinaČeská Třebová7500:46:24-
26LB30260Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:46:44-
27LB31300Pokluda JakubŠERELOR9800:47:23-
28LB32306Dittrichová Alena-6800:47:41-
29LB33274Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:49:35-
30LB34239Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:50:38-
31LB35271Bartošová MonikaAtletika Šumperk9800:50:39-
32LB36246Remarová JanaSK Chotěboř6300:51:06-
33LB37272Švajdová KateřinaAtletika Šumperk9600:51:42-
34LB385Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:51:51-
35LB39305Červ MiloslavAtletika Polička5000:51:53-
36LB40242Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:53:05-
37LB41231Filipi MartinISCAREX team7400:53:44-
38LB42253Miles Jiří-4200:55:18-
39LB43249Pucholt JakubUnhošť0100:57:35-
40LB44309Juřena Vilda-0300:59:07-
41LB45119Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:59:10-
42LB46299Pokludová BarboraChrt Brno0200:59:12-
43LB47312Portyšová Jitka-7000:59:13-
44LB48120Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:59:16-
45LB49135Hladil RomanVranová Lhota7700:59:47-
46LB50118Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:59:52-
47LB51241Sedláčková HedvikaLanškroun6601:00:03-
48LB52314Maixnerová JanaDolní Dobrouč8601:01:05-
49LB53316Matyáš MartinDolní Dobrouč8501:01:05-
50LB54229Kovář Miloslav-4401:04:38-
51LB55264Kučerová LucieKOB Kladno9101:05:23-
52LB56298Pokludová LucieChrt Brno7001:08:20-
53LB57248Štorek RomanUnhošť8201:09:53-
54LB58250Pucholtová AlenaUnhošť6501:11:07-
55LB59228Kovářová Věra-5101:11:11-
56LB60287Naxera JanPlzeň0501:15:14-
57LB61288Naxera JanPlzeň6401:15:33-
58LB62285Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:24:13-
59LB63200Hladil JakubVranová Lhota0601:50:51-
60LB64199Šmerák JakubVranová Lhota0701:50:54-
61LB65198Šmeráková JitkaVranová Lhota7901:50:54-
62LB66196Hladilová EmílieVranová Lhota5502:09:01-
63LB67197Hladil RomanVranová Lhota0402:09:01-
64LB68195Hladil JanVranová Lhota5102:09:01-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1254Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:31:09-
2LB2267Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:34:38-
3LB3258Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník0100:34:49-
1ZJ4192Divišová KateřinaAtletika Šumperk9700:34:51105
4LB5255Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:36:04-
5LB6259Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:36:43-
6LB7140Šicha MartinBrno8100:36:49-
7LB8276Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:37:07-
8LB950Živný MarekOrel Orlice9100:38:09-
9LB10245Schwarz JosefSK Chotěboř5500:38:51-
10LB11244Remarová EliškaChotěboř9900:38:58-
2ZJ12126Klampflová HanaAC Dvůr Králové nad Labem9300:39:4493
11LB13138Pavel TomášAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:40:29-
12LB1483Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:41:01-
13LB15256Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:42:23-
3ZJ16223Juríčková MartaAK SSK Vítkovice9400:42:4181
14LB17290Štočková VěraSKI Jilemnice6100:43:07-
15LB18302Novák RichardOBEC DOLN9 MORAVA8500:43:17-
16LB19278Mikyska MichalJablonné nad Orlicí7400:44:17-
17LB2056Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:44:22-
18LB21265Divišová AliceStříbrňáci7100:44:38-
4ZJ22282Brantlová JanaMÍLAŘI Domažlice9500:44:4572
19LB23251Pucholtová LenkaSokol Unhošť9200:44:49-
20LB24137Machalická LibušeOlomouc6400:45:33-
21LB25311Adamová EvaVBM 8700:45:39-
22LB26279Uhrner PetrSport Mladkov5800:46:04-
23LB27277Metelková MichaelaHradec Králové0500:46:09-
24LB28238Malířová Tereza-8200:46:17-
25LB29307Hrušková DarinaČeská Třebová7500:46:24-
26LB30260Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:46:44-
27LB31300Pokluda JakubŠERELOR9800:47:23-
28LB32306Dittrichová Alena-6800:47:41-
29LB33274Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:49:35-
30LB34239Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:50:38-
31LB35271Bartošová MonikaAtletika Šumperk9800:50:39-
32LB36246Remarová JanaSK Chotěboř6300:51:06-
33LB37272Švajdová KateřinaAtletika Šumperk9600:51:42-
34LB385Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:51:51-
35LB39305Červ MiloslavAtletika Polička5000:51:53-
36LB40242Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:53:05-
37LB41231Filipi MartinISCAREX team7400:53:44-
38LB42253Miles Jiří-4200:55:18-
39LB43249Pucholt JakubUnhošť0100:57:35-
40LB44309Juřena Vilda-0300:59:07-
41LB45119Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:59:10-
42LB46299Pokludová BarboraChrt Brno0200:59:12-
43LB47312Portyšová Jitka-7000:59:13-
44LB48120Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:59:16-
45LB49135Hladil RomanVranová Lhota7700:59:47-
46LB50118Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:59:52-
47LB51241Sedláčková HedvikaLanškroun6601:00:03-
48LB52314Maixnerová JanaDolní Dobrouč8601:01:05-
49LB53316Matyáš MartinDolní Dobrouč8501:01:05-
50LB54229Kovář Miloslav-4401:04:38-
51LB55264Kučerová LucieKOB Kladno9101:05:23-
52LB56298Pokludová LucieChrt Brno7001:08:20-
53LB57248Štorek RomanUnhošť8201:09:53-
54LB58250Pucholtová AlenaUnhošť6501:11:07-
55LB59228Kovářová Věra-5101:11:11-
56LB60287Naxera JanPlzeň0501:15:14-
57LB61288Naxera JanPlzeň6401:15:33-
58LB62285Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:24:13-
59LB63200Hladil JakubVranová Lhota0601:50:51-
60LB64199Šmerák JakubVranová Lhota0701:50:54-
61LB65198Šmeráková JitkaVranová Lhota7901:50:54-
62LB66196Hladilová EmílieVranová Lhota5502:09:01-
63LB67197Hladil RomanVranová Lhota0402:09:01-
64LB68195Hladil JanVranová Lhota5102:09:01-
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1206Homoláč JiříAK Kroměříž9000:56:54105
2MA22Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:5793
3MA3188Voják JiříMílaři Domažlice8800:58:0881
4MA4116Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:58:3972
5MA5224Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:59:4466
6MA649Šedivý JanTJ Sokol Kbely8401:00:5160
7MA7177Pavlišta VítAC Slovan Liberec8501:01:0657
1MJ8217Janů JanHvězda SKP Pardubice9301:01:17105
8MA9134Blaha TomášAK Kroměříž7601:01:2054
9MA10144Losman PetrPSK Olymp Praha7901:01:2351
10MA11205Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:4348
11MA12303Ondráček TomášTriexpert adidas team7701:02:0345
12MA13148Mrázek JanPSK Olymp Praha8101:02:1442
2MJ14215Havlíček JosefT.J. Sokol České Budějovice9401:02:3193
13MA15270Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7501:02:4639
14MA1653Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8801:04:4636
15MA1723Herda JanSK Týniště nad Orlicí8301:04:5733
3MJ18180Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:05:0281
1MB19161Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:05:24105
4MJ20190Bidmon JiříAtletika Chrudim9301:05:2872
2MB218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:4393
16MA22143Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:05:4630
17MA23107Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:05:5627
3MB2463Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:06:0781
5MJ256Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:06:2866
18MA26286Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8701:06:3524
1MC2717Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:06:46105
19MA28149Hrdina PavelAK Perná8801:08:1821
6MJ29189Voják MartinMílaři Domažlice9301:08:3260
7MJ30292Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9401:08:4557
20MA31284Mareš JiříKerteam8701:08:5118
4MB3261Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:09:0172
21MA3339Kazda OndřejBíglíci8201:09:3115
22MA34184Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:09:5612
8MJ35193Bechný MichalAK SSK Vítkovice9401:09:5754
1ZB3672Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:04105
23MA37310Henek VladanRBK Blansko8001:10:079
9MJ38163Pavel JanLokomotiva Trutnov9501:10:1751
24MA39154Miřejovský JiříJiskta Ústí nad Orlicí7901:10:316
25MA40261Friček MartinPlzeň7901:10:363
26MA41136Morávek VlastaŠimůnek, s.r.o.7601:10:393
27MA42304Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:10:503
28MA4393Hejzlar Jonatan-8701:11:183
2ZB44183Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:11:2393
29MA4589Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:11:283
2MC46162Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:11:3493
1ZA47220Havlová PavlaPSK Olymp Praha8201:11:43105
3MC48159Vévoda IvanAK Perná6001:11:4781
5MB49153Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:11:4966
1MD50266Tadeusz JasekEKO-Instal Zywiec5101:12:06-
3ZB51141Fenclová MartaAC Pardubice7601:12:0881
6MB52178Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:12:1760
4MC53124Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:12:2072
30MA54191Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9201:12:263
31MA55156Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8001:12:593
4ZB5610Mertová MichaelaISCAREX Česká Třebová7601:13:4472
32MA5782Kalný PetrAtletika Chrudim8101:13:463
10MJ58128Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:14:2648
5MC59319Moravčík ZdeněkORBEA Czech6201:14:3366
2ZA60155Gomzyk-Omová MichaelaAC Turnov8101:14:4093
3ZA61315Duchová IvetaOK Lokomotiva Pardubice8601:14:5381
7MB62101Grün GustavAC Okrouhlá6801:15:0457
6MC6366Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:15:0860
8MB64165Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:16:0154
33MA65174Šmirják MiloslavMK Seitl Ostrava8901:16:033
34MA66160Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:16:083
35MA6791Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7701:16:113
36MA68232Šplíchal JanTJ Starkoč8301:16:173
37MA6954Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:16:243
9MB7057Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:16:2851
38MA71170Pavelka RadimMarathon Team Klimkovice7901:16:493
1ZD7269Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:57105
39MA73281Bednář ZbyněkTJ Jamné7301:17:153
40MA74322Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8001:17:223
7MC7565Vanta JosefSK Hronov6201:17:3257
41MA76321Plhoň PatrikLoosers Blansko8001:17:353
42MA7725Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7401:17:443
10MB7892Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:17:5148
2MD79233Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:18:04105
43MA80106Vavák MichalClub deportivo Kutná Hora8001:18:173
8MC8162Valenta MichalHZS Praha6201:18:3754
3MD8226Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:5093
11MJ83142Cink MartinAC Pardubice9401:19:0045
44MA84227Zajíc JiříHasiči HK8001:19:143
45MA8552Vogel MichalŠumperk7601:19:173
4MD86133Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:19:1881
11MB87179Zachař JiříSruby7201:19:1945
46MA88152Staněk PetrTJ Velké Těšany7401:19:243
47MA89100Nechvíl LukášChoceň8301:19:263
12MB9044Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:19:2642
4ZA91108Macháčková ŠárkaTriexpert Adidas Team8301:19:3072
13MB92157Kristek JiříRETIA Pardubice6701:19:4339
48MA9342Škovránek OndřejHorolezci Šumperk7901:19:553
49MA94293Fišnar JiříKouty7601:19:563
5ZA9514Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:20:0566
50MA96151Jasenský OldřichAK Asics Kroměříž8201:20:063
5MD97269Sikora StefanBielsko Biała4901:20:29-
9MC9864Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:20:3151
51MA9941Saňák MartinSK Dama Sport Šumperk7801:21:053
14MB100164Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:21:0836
6MD101275Hájek FrantišekFGT Stolany4901:21:0972
10MC102171Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:21:2448
52MA103109Urbánek OndřejČeská Třebová9201:21:263
15MB104263Frank PavelMoravský Beroun6801:21:5133
53MA105185Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:21:573
7MD106257Kubíček VáclavVíno Karabina4701:22:0166
8MD107132Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:22:0460
12MJ108176Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:22:1742
16MB109145Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:22:2430
54MA110273Kocián Petr-7801:22:353
11MC11168Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:22:5545
1ZC11271Mališová KarlaUSK Praha6001:23:19105
55MA113175Kosek ŠtěpánStudené Crew8901:23:273
56MA114169Stezka MartinChřibská8401:23:283
17MB11545Sedláček RomanLanškroun6401:23:4927
2ZC11675Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:24:1393
57MA117129Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:24:323
9MD118280Rydrych JanUjezd nad Lesy4901:24:5457
12MC119291Štoček MichalČKS SKI Jilemnice6001:25:0842
18MB120210Skyva PetrAK Šternberk6501:25:1924
3ZC12194Hanáková MiroslavaTJ Sokol Bučovice6601:25:2881
10MD122121Černý VladimírPSK Olymp Praha5201:25:3654
58MA1233Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:26:143
5ZB124123Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:26:3366
59MA125230Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:26:343
60MA126313Penič MartinHO LETOHRAD8201:26:413
61MA127297Socha LadislavHorní Sloupnice7501:26:493
6ZA128172Příhodová KláraTJ Neratovice8801:26:4960
62MA129237Benák JanHradec Králové8201:27:073
19MB130173Jančařík PetrAAC Brno6801:27:5021
20MB131112Belobrad IvanŽamberk6601:27:5418
63MA132167Strouhal TomášFortex SKI Moravský Beroun7401:28:073
64MA133243Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:28:153
65MA134158Tempír JiříSokol Štíty7501:28:163
21MB135296Pokluda TomášMokrá Hora7001:28:2715
22MB136103Pisarčík TomášVelká Bíteš6301:28:4012
7ZA13737Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8701:28:4157
13MC13847Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:28:4839
66MA139324Janků PetrProfi Cargo7401:28:513
67MA14095Hanák MarekTJ Sokol Bučovice9101:28:583
8ZA14138Kazdová LenkaBíglíci8401:29:0754
11MD142317Sadílek VáclavAlbrechtice5001:29:2651
9ZA143221Filipiová EvaTJ Šumperk8601:29:3751
2ZD144268Banasiak AlicjaTKKF Beskidek Bielsko-Biała5201:29:46-
23MB145182Myšák MilanSokol Jehnědí6601:29:529
68MA146252Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:30:123
14MC147102Skalický JosefŽichlínek6201:30:1636
1ME14873Marek FrantišekSK Hronov4101:30:29105
15MC149240Čamek MiloslavBC Morava5501:30:3133
16MC150111Jandejsek ZdeněkStudené6101:30:3930
17MC15187Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:30:4227
4ZC152131Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:30:4672
5ZC153114Naxerová JanaUSK CS Plzeň6601:30:5966
69MA154115Roleček MilanPěčín7601:31:073
24MB155323Krátký IvoLSR Vyškov6801:31:096
25MB156147Nesporý JanSK Nadoraz7001:31:203
18MC157166Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:2524
70MA158247Skalický Petr-7301:31:313
19MC15930Lisa OttoOrrero Tri Dvory5901:32:2221
26MB16048Bělohlávek JiříPardubice7101:32:283
71MA161105Bartoš AntonínStříbrňáci7301:32:413
12MD162283Vodička JanSK Salix Grymov4501:32:4848
20MC163295Fišnar JanLoučná5401:33:0518
21MC16432Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:33:0915
6ZC165225Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:33:1260
3ZD166236Vacková HanaSK Hronov5601:33:2093
27MB16784Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:33:443
28MB16858Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:34:203
22MC169301Clemenz HeimoJonsdorf5901:34:34-
10ZA17098Chmelková KristýnaOlomouc8701:34:3548
23MC171110Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6101:35:1112
29MB17240Mezník VladimírBíglíci6401:35:543
24MC17390Ranš SlavojCB Černošice6201:36:039
11ZA17412Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:36:2445
13MD17520Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:36:3345
25MC17646Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:37:006
6ZB17759Šumberová LucieČeská Třebová7201:37:5660
72MA17878Hájek VáclavČeská Třebová9001:38:353
30MB179294Tomšů PetrMlýn Janderov6401:38:373
26MC180308Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:39:143
73MA18124Částečka RomanHrabůvka7301:39:343
12ZA182262Dupalová BarboraOlomouc8201:39:3842
14MD18370Tučný JanMK Pardubice4701:39:5042
13ZA18419Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:39:5939
7ZC18577Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:40:3557
7ZB1864Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:40:5157
74MA187186Jankovský AlešSchafer - Menk8601:40:533
27MC188226Eppert RomanCanis Team5901:41:153
4ZD18933Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové - orientační běh5201:41:2481
75MA190117Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:41:253
2ME191289Srovnal OtakarLoko Zábřeh4201:41:4193
31MB19296Silnoušek JiříŠternberk7201:42:293
32MB193113Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:42:413
8ZB19476Černá MarkétaLanškroun7001:42:4654
76MA195150Žídek RobertOstrava7801:43:103
77MA19629Hlaváč LiborAK Holub7801:43:203
78MA19799Čiernik Jan-7901:43:283
28MC19851Fröhlich Svatoplukbezeckaskola.cz5501:43:503
29MC199320Kašpar JiříOrrero Tři Dvory5301:43:533
15MD200125Říha MiroslavSokol Sadská4501:43:5539
8ZC20160Jirásková EvaLanškroun6401:44:2154
5ZD20255Procházková IrenaTJ Háje5701:44:4772
79MA20397Kraus Jiří-7301:44:523
30MC20431Blaško ŠtefanHorní Morava5901:44:553
80MA20513Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:45:023
6ZD20688Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:45:0766
81MA207181Skácel JindřichAC Moravská Slavia Brno7401:45:363
3ME208127Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:46:5281
4ME209235Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:47:0272
82MA21034Nikodým LukášNový Malín8001:47:053
5ME211168Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:47:2566
9ZC2127Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:47:5851
14ZA21315Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:48:3436
16MD21443Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:48:3936
9ZB21585Čierniková Linda-7701:49:0651
10ZC21686Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:49:1348
7ZD21716Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:52:1060
31MC21880Šulc JiříChřibská6201:53:503
8ZD21918Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:56:1357
6ME22011Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:58:3860
17MD2211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:58:4033
9ZD22274Cupalová EvaBučovice4701:58:4154
11ZC223234Tovaryšová HanaSK Přerov6102:11:2945
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1206Homoláč JiříAK Kroměříž9000:56:54105
2MA22Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:5793
3MA3188Voják JiříMílaři Domažlice8800:58:0881
4MA4116Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:58:3972
5MA5224Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:59:4466
6MA649Šedivý JanTJ Sokol Kbely8401:00:5160
7MA7177Pavlišta VítAC Slovan Liberec8501:01:0657
8MJ8217Janů JanHvězda SKP Pardubice9301:01:1754
9MA9134Blaha TomášAK Kroměříž7601:01:2051
10MA10144Losman PetrPSK Olymp Praha7901:01:2348
11MA11205Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:4345
12MA12303Ondráček TomášTriexpert adidas team7701:02:0342
13MA13148Mrázek JanPSK Olymp Praha8101:02:1439
14MJ14215Havlíček JosefT.J. Sokol České Budějovice9401:02:3136
15MA15270Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7501:02:4633
16MA1653Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8801:04:4630
17MA1723Herda JanSK Týniště nad Orlicí8301:04:5727
18MJ18180Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:05:0224
19MB19161Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:05:2421
20MJ20190Bidmon JiříAtletika Chrudim9301:05:2818
21MB218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:4315
22MA22143Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:05:4612
23MA23107Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:05:569
24MB2463Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:06:076
25MJ256Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:06:283
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3672Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:04105
2ZB44183Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:11:2393
3ZA47220Havlová PavlaPSK Olymp Praha8201:11:4381
4ZB51141Fenclová MartaAC Pardubice7601:12:0872
5ZB5610Mertová MichaelaISCAREX Česká Třebová7601:13:4466
6ZA60155Gomzyk-Omová MichaelaAC Turnov8101:14:4060
7ZA61315Duchová IvetaOK Lokomotiva Pardubice8601:14:5357
8ZD7269Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:5754
9ZA91108Macháčková ŠárkaTriexpert Adidas Team8301:19:3051
10ZA9514Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:20:0548
11ZC11271Mališová KarlaUSK Praha6001:23:1945
12ZC11675Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:24:1342
13ZC12194Hanáková MiroslavaTJ Sokol Bučovice6601:25:2839
14ZB124123Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:26:3336
15ZA128172Příhodová KláraTJ Neratovice8801:26:4933
16ZA13737Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8701:28:4130
17ZA14138Kazdová LenkaBíglíci8401:29:0727
18ZA143221Filipiová EvaTJ Šumperk8601:29:3724
19ZC152131Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:30:4621
20ZC153114Naxerová JanaUSK CS Plzeň6601:30:5918
21ZC165225Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:33:1215
22ZD166236Vacková HanaSK Hronov5601:33:2012
23ZA17098Chmelková KristýnaOlomouc8701:34:359
24ZA17412Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:36:246
25ZB17759Šumberová LucieČeská Třebová7201:37:563

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 99%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 99%

Závod hodnotilo celkem 12 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Skvělé, třebaže po 7 letech jsem běžel o asi 12 minut pomaleji.
tomas.pisarcik
Celkový? Velmi dobrý. Děkuji za něj a těším se na shledanou.
patrik.plhon
Skele zorganizovany zavod. Libi se mi hlavne moznost lidoveho behu a zajisteni dopravy autobusy.
tomas.mond
super super super
heda.sedlackova
..no člověče, lidi, tak jsem byl letos z nedostatku finančních prostředků, a že bych jinak rád se zúčastnil Kraličáku , netvrrrdím ale , že Janovičky jsou prostě bomba závod, který kdo málo zná,ale musel jsem prostě jít tam, kde je levněji .Musel jsem na závod do Janoviček. Na zhruba 20kilometrů dlouhou trasu vedenou úžasnou krajinou Broumovska a po českopolské hranici až na vrch jménem Ruprechtický Špičák . Moje už tak děravá kapsa nezná kompromisů a velela jasně : Když na to nemáš ty vole, tak nechoď na značkové závody a běž na pouťák za třicet korun. Udělal jsem tak proto a dělám tak už asi po páté. Vynikající domácí prostředí od tamních pořadatelů, co ten závod dělají téměř tzv. na koleně a díky svým rodinným příslušníkům . Dvacetikilometrová trasa v prostředí absolutního klidu,kde až člověk má najednou strach ze sebe samého, z jeho hlučného tepu ve spáncích při stoupání na vysoký kopec . Fantastický závod a je jenom škoda, že prostě koliduje tady s tím Králičákem . Mimochodem jsme měli vydatnou hovězí polévku po doběhu ! A jen tak mimo bych se rád optal : Co měli letos na Králičáku k jídlu po doběhu, může mi to někdo říci ? Já mám tady tento závod v Janovičkách velmi rád , zároveň také bych rád se zúčastnil někdy i toho Králičáku , ale na to už prostě nezbývá . Ani fyzicky a ani materiálně . Může mi tady někdo relevantně poradit, jak mám běžet Janovičky a přitom dlouhou dobou našetřené peníze stratit na Králičáku za vstupné ? Díky za info .
turistickybezec
Turistickému běžci: mě by zase relevantně zajímalo, jestli tohle myslíš vážně..? Bez peněz do hospody nelez! Vyber si závod, zaplať startovný a nestěžuj si.
klasta
100% :) I když nemůžu hodnotit vyhlášení vítězů a ceny, protože jsem plynule přešel z doběhu do rodinného výletu, nemyslím, že by to nějak pokulhávalo za ostatními částmi závodu. Příští rok určitě znovu dorazím. I když asi znovu "jen" na Lidový běh, protože ten Kopec mě baví nejvíc.
mry
to turistickybezec: covece turisto, nebudes verit ale my meli vybornyho steaka.. navic jsem tak letmo zahledl ze na obcerstvovacce byly nachystani i melouni gigantickych rozmeru, susenky jsem teda priznam se nevidel.. ale secteno podtrzeno, proste jsi to prokaucoval na cely care :-P
turekm
Já myslím, že si turista nestěžuje, vybral si závod, zaplatil startovné, užil si a ještě se s námi opět podělil neopakovatelně o své zážitky a prožitky. To je prostě turista, ale jak jsem slyšel nedávno byl zase na bedně a vzhledem k tomu, že ho uspokojily melouny a sušenky nechal cenu pořadatelům. Prostě bourák, který se jen tak nevidí ... Jeho přístup je pro některé šokující!!!
John
Krásné prostředí, bezva atmosféra, skvělé zajištění, možnost účasti nejen "závodních" běžců, ale celé rodiny včetně dětí ...
pokludoval

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód