Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

10.8.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 10.8.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Obecní úřad Dolní Morava
11:00 hodin (juniorky a lidový běh startují z 8. km hlavní trati ve stejný čas)

Popis tratě

Délka: 13 km
Převýšení: 963 m
Povrch: smíšený (asfalt, terén)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO-
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR306
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník233
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3837

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4816
Šimůnek Jan4916
Jirásková Eva6416
Tempír František4915
Stránský Aleš6015
Pechek František5315
Sadílek Ota4615
Šimůnek Jan8214
Vacek Martin6914
Červ Miloslav5014
Kebrle Milan7513
Mertová Michaela7613
Dušková Lenka8012
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Stránská Adéla9112
Keprtová Miloslava4812
Leszkow Petr4412
Hrdina Pavel8812
Klášterecký Tomáš8111
Pečenka Libor6111
Šír Václav4811
Pilgr Luděk7611
Šimůnková Zdena5811
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Blaha Tomáš7611
Pucholt Jiří5910
Poduška Josef6210
Merta Jaroslav3510
Kolínek František5610
Král Jindřich7310
Vacarda Vladimír599
Krupka Milan569
Šrutek Stanislav589
Horáček Michal759
Ožana Václav649
Nečas Josef589
Suchánek Lukáš799
Mannlová Jana809
Volf Břetislav529
Krejčí Stanislav639
Šafář Jaroslav519
Mališová Karla609
Šimůnková Pavla779
Žák Jiří719
Vévodová Martina909
Vraštilová Miloslava569
Jančařík Petr689
Hofmanová Veronika789

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4191Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:59:37105
2MJ34228Skoupý JanAK Šternberk9401:10:2093
3MJ386Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:11:1681
4MJ42194Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9701:12:3772
5MJ54106Mikula JanSeverka Šumperk9601:14:2266
6MJ8029Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:18:3560
7MJ81195Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9801:18:4557
8MJ129164Brzobohatý VáclavBike & Ski Bakajda9801:26:3754
Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:30105
2MA2130Bajza JakubAK Kroměříž9000:58:4393
3MA3248Pelíšek DavidAK Olomouc9000:58:5381
4MA582Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:00:4672
5MA6230Míč RobertVSK Univerzita Brno9201:00:5966
6MA7259Losman PetrKerteam7901:01:1560
7MA9255Wurst MilanAK Šternberk8201:03:2057
8MA10167Hrdina PavelAK Perná8801:03:2554
9MA11278Ondráček TomášTriexpert Brno7701:03:4051
10MA12108Krška JanSK Nové Město na Moravě8601:04:4348
11MA13233Kostecký JanTJ Šumperk9101:04:5945
12MA14222Kura HynekSk Nové Město na Moravě9201:05:0842
13MA16211Sedláček VáclavATLAS CZECH REPUBLIC8601:05:1939
14MA17158Flegl VlastimilKrčský prales8601:05:3236
15MA19133Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:06:1533
16MA20129Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:06:4630
17MA2149Herda JanSKP Nymburk8301:07:0627
18MA24132Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8401:08:0224
19MA26263Stárek MartinPraha8001:08:1921
20MA27271Kubíček JanJiskra Litomyšl8701:08:3618
21MA28102Helleší Jiříhellesi.cz7901:08:3915
22MA2951Jetelina PetrHO Rychleby8501:09:0612
23MA30116Boháček PetrEurofoam Sport7401:09:109
24MA3571Honzíček MichalChrudim8801:10:346
25MA37279Kazda Ladislav-7501:11:013
26MA39240Matras TomášSK Chrast8001:11:233
27MA40209Valenta TomášPardubice7601:11:303
28MA4187Pešek OndřejK.O.B Choceň8501:12:173
29MA4386Pátek MichalK.O.B Choceň8601:12:453
30MA44270Řehák PavelOB Vamberk8401:12:463
31MA4936Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:13:073
32MA51136Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7701:13:093
33MA55112Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:14:353
34MA5633Vogel MichalŠumperk7601:14:463
35MA5741Odložil PetrHrabová7801:14:483
36MA5995Plhoň PatrikLoosers Boskovice8001:14:583
37MA61161Vinduška PetrActivity Lanškroun9301:15:163
38MA68162Štumpf Eduard3D fitness race team- Sokol Kunvald8001:16:083
39MA73281Fišnar JiříLoučná nad Desnou7601:16:353
40MA74239Kovařík Zbyněk-7401:16:533
41MA764Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:17:393
42MA7738Hejl JakubAVP UJEP8901:17:473
43MA84260Růžička Martin-8301:19:073
44MA8593Janů Libor-7801:19:213
45MA8611Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:19:383
46MA89185Šplíchal JanTJ Starkoč8301:20:093
47MA9243Bulín MartinPřerov8501:20:393
48MA95256Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:21:403
49MA99134Roleček MilanPěčín7601:22:263
50MA10296Marhold PetrChoceň7801:22:473
51MA10389Cibulka JiříHoro Česká Třebová7501:22:503
52MA105254Bittner Jiří-7401:23:083
53MA10672Kučera TomášSK Rover Praha7601:23:233
54MA107280Myšár PetrHK Choceň8601:23:333
55MA108109Jasiok PřemyslVáclavovice7401:24:043
56MA109253Stančo LadislavČelákovice7701:24:143
57MA110103Tempír JiříSokol Štíty7501:24:153
58MA115199Vlasák Radim-7901:24:483
59MA117137Tkadlčík ZbyněkŠrazet7401:25:173
60MA123107Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:26:093
61MA127200Rada PavelMoira Brno7401:26:333
62MA128238Vondra JanLanškroun7501:26:333
63MA132101Marhold LubošHorní Jelení7701:27:043
64MA134193Vanžura LeošPenzion Jiřinka8401:27:153
65MA13997Pirkl MartinHoro Česká Třebová8801:28:193
66MA140214Vraňan JosefPardubice8101:28:573
67MA14526Radiměřský KarelAtletika Polička8701:29:383
68MA146110Blaško RadekHorní Morava8001:29:503
69MA15369Valouch MilanRBSD Olomouc8801:30:473
70MA154241Borek Pavel-7401:31:083
71MA16342Hlaváč LiborAK Holub7801:34:393
72MA171250Švestka DavidRačí údolí8301:36:463
73MA17325Musil Tomášbez klubové příslušnosti8201:37:153
74MA17852Cholasta JiříHO Rychleby8301:38:343
75MA180175Červenka JaroslavDobřenice7901:39:533
76MA19813Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:51:093
77MA204274Švec MartinUhelná Příbram7701:57:263
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB810Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:03:05105
2MB1590Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:1393
3MB1853Malý JanSokol Nová Paka7301:05:4981
4MB229Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:07:1172
5MB23135Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:07:5966
6MB2557Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:08:1760
7MB31247Martínek JardaTRISK Olomouc6901:09:2857
8MB36159Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:10:5654
9MB45273Škrabálek JanKrčský prales7001:12:5051
10MB47152Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:13:0148
11MB5055Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:13:0745
12MB53111Braniš PavelPříbram6901:14:1542
13MB60220Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:15:0539
14MB64117Smetana JosefEurofoam Sport6901:15:3636
15MB69146Brzobohatý PavelATLETIKA ZÁBŘEH7201:16:1233
16MB71126Kristek JiříRETIA Pardubice6701:16:2030
17MB7822Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:18:1427
18MB7968Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6801:18:3024
19MB94105Souček JanŠumperk6501:21:1621
20MB9621Scheuer JanActivity Lanškroun6601:22:0318
21MB10470Belobrad IvanŽamberk6601:23:0415
22MB11388Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:24:2812
23MB116190Lubojacki KamilTJ TŽ Třinec7101:25:119
24MB119229Skyva PetrSKI - OB Šternberk6501:25:256
25MB120261Odehnal TomášSkalice nad Svitavou6801:25:373
26MB12585Půlpán RomanK.O.B Choceň6501:26:233
27MB126251Bednář ZbyněkSokol Jamné7301:26:263
28MB13063Utěšený JiříOlomouc7001:26:403
29MB13345Jančařík PetrAAC Brno6801:27:073
30MB141170Pokluda TomášCHRT Brno7001:29:083
31MB148166Myšák MilanSokol Jehnědí6601:29:583
32MB15654Bartoš AntonínSKP Šumperk7301:31:593
33MB16073Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:33:433
34MB16674Silnoušek Jiříski-ob Šternberk7201:35:173
35MB168196Šváb JiříCyklo Polach a Syn6901:35:343
36MB177207Skoták JiříMotor Journal6401:38:223
37MB18323Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:40:323
38MB185165Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:41:573
39MB18640Mészáros RobertSenec7301:42:25-
40MB18760Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:42:463
41MB192187Frýdl MiroslavHradec Králové6401:46:583
-MB-76Žák JiříTechnika Brno EXTREME71DNF-
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC46113Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6001:12:54105
2MC48153Šrámek JaromírKUS Šumperk5801:13:0593
3MC58115Sedlák RadekEurofoam Sport6301:14:5181
4MC62128Vévoda IvanAK Perná6001:15:1872
5MC63154Tichý PavelAC Náchod6301:15:2366
6MC6599Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:15:4260
7MC8732Skalický JosefŽichlínek6201:19:4657
8MC90157Vanta JosefSK Hronov6201:20:3554
9MC9375Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:20:4151
10MC10058Tarant JiříPraha 105801:22:4048
11MC11847Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:25:1945
12MC124282Sporek MiroslavLoučka5401:26:1642
13MC13665Bednarský JiříŠumperk6201:27:5439
14MC137235Fáber Viliam3D Fitnes race team6201:28:1536
15MC142231Dlabka Ludvík3D Fitnes race team6001:29:2033
16MC144114Dědek MiroslavKarlovy Vary6001:29:3730
17MC149169Kobliha MilanLRS Vyškov5701:30:1327
18MC15564Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:3324
19MC157179Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kużnia5701:32:15-
20MC161144Appleby NevilleCairns Road Runners Club Australia5401:33:48-
21MC162186Lanta StanislavVelké Poříčí6301:34:0621
22MC164208Šperka OldřichMotor Journal5601:34:5518
23MC167206Macháček Martin-5501:35:2215
24MC175262Učeň FrantišekBoskovice6301:37:3712
25MC18146Grätz LuděkSokol Ústí nad orlicí5801:40:129
26MC19344Blaško ŠtefanHorní Morava5901:47:216
27MC19428Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:48:103
28MC20594Jankovský DaliborOlomouc6101:59:183
-MC-83Valenta MichalHZS Praha62DNF-
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD67264Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5301:16:03105
2MD8379Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:18:5293
3MD88155Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:19:4981
4MD97125Tempír FrantišekSokol Štíty4901:22:1672
5MD11148Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:24:2066
6MD112156Bříza VladimírKRB Chrudim5101:24:2260
7MD143141Mareš BohumilLEAR Brno5101:29:3357
8MD158198Švec MiroslavSokol Potštejn5201:32:4154
9MD159232Červ MiloslavAtletika Polička5001:33:3151
10MD179249Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:39:3948
11MD182276Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:40:1645
12MD18434Volf BřetislavACTIVITY Lanškroun5201:41:4942
13MD18935Tučný JanMK Pardubice4701:44:3239
14MD2081Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:11:5136
Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME17050Marek FrantišekSK Hronov4101:36:45105
2ME195104Bielčik JindřichLichkov4001:48:3393
3ME19791Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4201:50:4781
4ME202181Miles Jiří-4201:55:1672
5ME20381Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:55:2766
6ME20620Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:02:1160
7ME209174Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:15:0557
Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6197Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:37:14105
2ZJ8265Poláčková PavlínaEKOL Team o. s.9600:37:2893
3ZJ9227Bořánková KarolínaSKI - OB Šternberk9500:37:3981
4ZJ1266Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:39:5472
5ZJ14192Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:43:4266
6ZJ3456Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:54:3560
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6614Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:15:53105
2ZA7078Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:16:1693
3ZA7217Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:16:2981
4ZA82180Vévodová MartinaAK Perná9001:18:4772
5ZA985Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:22:2166
6ZA10159Rybáčková SoňaMK Kladno8301:22:4560
7ZA121257Košárková IvaPobo Opava8101:25:4057
8ZA135234Filipiová EvaTJ Šumperk8601:27:2454
9ZA152147Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:30:3651
10ZA17262Povalová Eva-8401:36:4948
11ZA174277Honsová HanaActivity Lanškroun7901:37:3545
12ZA176118Příkopová EvaTěchonín8601:38:0142
13ZA20192Šichová RadkaBrno8001:54:0239
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32160Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:09:55105
2ZB33148Milesová IvaKrčský prales7701:10:0693
3ZB52236Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:14:1481
4ZB91177Barnetová DenisaHotel Vista**** Dolní Morava (Iscarex Team)7301:20:3772
5ZB12216Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:25:4366
6ZB131225Rychnovská DagmarAC Nové Město nad Metují7501:26:4760
7ZB15037Všetečková PavlaMotor Journal7501:30:1657
8ZB1997Hrušková DarinaČeská Třebová7501:51:1354
-ZB-67Masničáková BlankaOlomouc74DNF-
Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC11430Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:24:31105
2ZC14777Jirásková EvaLanškroun6401:29:5693
3ZC169145Gori AnitaCairns Road Runners Club Australia6601:35:59-
4ZC1918Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:46:2681
Ženy D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7584Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:17:23105
2ZD138127Hynštová MarieVyškov5701:28:1593
3ZD15180Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:30:2081
4ZD16531Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:35:1572
5ZD18812Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:43:2966
6ZD190142Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:45:0260
7ZD1963Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:50:1057
8ZD20019Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:52:0554
9ZD20798Cupalová EvaSokol Bučovice4702:03:5651
Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1246Martinek OndřejAK Olomouc9700:33:35-
2LB2223Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:35:05-
3LB3224Bielčik PetrMT Novák7100:36:01-
4LB4182Matoušek Denis-8800:36:23-
5LB5168Živný MarekOrel Orlice9100:36:29-
6LB7272Poláček MartinEKOL TEAM o.s.7000:37:25-
7LB10245Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:37:43-
8LB11237Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:24-
9LB13203Moravec JakubJM Team Letohrad9900:43:39-
10LB15243Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:45:35-
11LB16212Vanžura LukášPenzion Jiřinka9300:46:38-
12LB17205Macháček Martin-9800:47:07-
13LB18201Diviš MiroslavStříbrňáci7200:47:15-
14LB19123Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:47:34-
15LB20226Skyvová KristýnaSKI - OB Šternberk7000:47:55-
16LB2139Dombrovska AigaLTTC8700:48:02-
17LB22122Dostálová PetraBUDO KLUB Lanškroun7800:48:12-
18LB23275Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:48:24-
19LB24202Divišová AliceStříbrňáci7100:48:27-
20LB25124Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:49:04-
21LB26121Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:49:18-
22LB27204Moravec JanJM Team Letohrad0200:50:40-
23LB28150Matyášová HanaSDH Koloměřice8600:50:47-
24LB29252Vašut Michal-7800:50:48-
25LB30173Pokluda JakubŠerelor9800:50:49-
26LB31149Appleby EllaCairns Road Runners Club Australia0200:50:50-
27LB32258Zadražil David-7900:51:00-
28LB33139Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:53:06-
29LB35140Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:56:10-
30LB36210Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:56:54-
31LB3718Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:57:12-
32LB38138Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:58:03-
33LB39171Pokludová BarboraCHRT Brno0200:58:06-
34LB40213Vanžurová JiřinaPenzion Jiřinka5700:58:20-
35LB41131Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6901:01:40-
36LB42163Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:05:39-
37LB4315Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:06:18-
38LB44172Pokludová LucieCHRT Brno7001:07:23-
39LB45183Kovář MiloslavKČT Česká Třebová4401:12:22-
40LB46184Kovářová VěraKČT Česká Třebová5101:12:25-
41LB47216Hegerová Ivetaneregistrována8501:14:33-
42LB48242Pojezdalová NaďaTýniště nad Orlicí5101:15:10-
43LB49221Kostinková Veronikaneregistrována8601:16:41-
44LB50217Petránková Květaneregistrována6001:16:43-
45LB51218Matyáš Miroslavneregistrován5901:16:45-
46LB52219Matyášová Lenkaneregistrována6201:16:56-
47LB53215Heger Janneregistrován7601:24:26-
48LB54151Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:24:28-
49LB55189Frýdlová Jana-6801:28:30-
50LB56188Frýdl Michal-9901:28:32-
51LB57244Metelka TomášHradec Králové0801:28:45-
-LB-266Knězáčková Helena-50DNF-
-LB-267Folprechtová Hananeregistrována72DNF-
-LB-268Folprechtová JohankaLiberec04DNF-
-LB-269Knězáček LiboslavŠárovcova Lhota48DNF-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1246Martinek OndřejAK Olomouc9700:33:35-
2LB2223Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:35:05-
3LB3224Bielčik PetrMT Novák7100:36:01-
4LB4182Matoušek Denis-8800:36:23-
5LB5168Živný MarekOrel Orlice9100:36:29-
1ZJ6197Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:37:14105
6LB7272Poláček MartinEKOL TEAM o.s.7000:37:25-
2ZJ8265Poláčková PavlínaEKOL Team o. s.9600:37:2893
3ZJ9227Bořánková KarolínaSKI - OB Šternberk9500:37:3981
7LB10245Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:37:43-
8LB11237Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:24-
4ZJ1266Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:39:5472
9LB13203Moravec JakubJM Team Letohrad9900:43:39-
5ZJ14192Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:43:4266
10LB15243Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:45:35-
11LB16212Vanžura LukášPenzion Jiřinka9300:46:38-
12LB17205Macháček Martin-9800:47:07-
13LB18201Diviš MiroslavStříbrňáci7200:47:15-
14LB19123Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:47:34-
15LB20226Skyvová KristýnaSKI - OB Šternberk7000:47:55-
16LB2139Dombrovska AigaLTTC8700:48:02-
17LB22122Dostálová PetraBUDO KLUB Lanškroun7800:48:12-
18LB23275Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:48:24-
19LB24202Divišová AliceStříbrňáci7100:48:27-
20LB25124Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:49:04-
21LB26121Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:49:18-
22LB27204Moravec JanJM Team Letohrad0200:50:40-
23LB28150Matyášová HanaSDH Koloměřice8600:50:47-
24LB29252Vašut Michal-7800:50:48-
25LB30173Pokluda JakubŠerelor9800:50:49-
26LB31149Appleby EllaCairns Road Runners Club Australia0200:50:50-
27LB32258Zadražil David-7900:51:00-
28LB33139Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:53:06-
6ZJ3456Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:54:3560
29LB35140Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:56:10-
30LB36210Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:56:54-
31LB3718Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:57:12-
32LB38138Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:58:03-
33LB39171Pokludová BarboraCHRT Brno0200:58:06-
34LB40213Vanžurová JiřinaPenzion Jiřinka5700:58:20-
35LB41131Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6901:01:40-
36LB42163Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:05:39-
37LB4315Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:06:18-
38LB44172Pokludová LucieCHRT Brno7001:07:23-
39LB45183Kovář MiloslavKČT Česká Třebová4401:12:22-
40LB46184Kovářová VěraKČT Česká Třebová5101:12:25-
41LB47216Hegerová Ivetaneregistrována8501:14:33-
42LB48242Pojezdalová NaďaTýniště nad Orlicí5101:15:10-
43LB49221Kostinková Veronikaneregistrována8601:16:41-
44LB50217Petránková Květaneregistrována6001:16:43-
45LB51218Matyáš Miroslavneregistrován5901:16:45-
46LB52219Matyášová Lenkaneregistrována6201:16:56-
47LB53215Heger Janneregistrován7601:24:26-
48LB54151Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:24:28-
49LB55189Frýdlová Jana-6801:28:30-
50LB56188Frýdl Michal-9901:28:32-
51LB57244Metelka TomášHradec Králové0801:28:45-
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:30105
2MA2130Bajza JakubAK Kroměříž9000:58:4393
3MA3248Pelíšek DavidAK Olomouc9000:58:5381
1MJ4191Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:59:37105
4MA582Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:00:4672
5MA6230Míč RobertVSK Univerzita Brno9201:00:5966
6MA7259Losman PetrKerteam7901:01:1560
1MB810Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:03:05105
7MA9255Wurst MilanAK Šternberk8201:03:2057
8MA10167Hrdina PavelAK Perná8801:03:2554
9MA11278Ondráček TomášTriexpert Brno7701:03:4051
10MA12108Krška JanSK Nové Město na Moravě8601:04:4348
11MA13233Kostecký JanTJ Šumperk9101:04:5945
12MA14222Kura HynekSk Nové Město na Moravě9201:05:0842
2MB1590Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:1393
13MA16211Sedláček VáclavATLAS CZECH REPUBLIC8601:05:1939
14MA17158Flegl VlastimilKrčský prales8601:05:3236
3MB1853Malý JanSokol Nová Paka7301:05:4981
15MA19133Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:06:1533
16MA20129Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:06:4630
17MA2149Herda JanSKP Nymburk8301:07:0627
4MB229Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:07:1172
5MB23135Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:07:5966
18MA24132Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8401:08:0224
6MB2557Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:08:1760
19MA26263Stárek MartinPraha8001:08:1921
20MA27271Kubíček JanJiskra Litomyšl8701:08:3618
21MA28102Helleší Jiříhellesi.cz7901:08:3915
22MA2951Jetelina PetrHO Rychleby8501:09:0612
23MA30116Boháček PetrEurofoam Sport7401:09:109
7MB31247Martínek JardaTRISK Olomouc6901:09:2857
1ZB32160Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:09:55105
2ZB33148Milesová IvaKrčský prales7701:10:0693
2MJ34228Skoupý JanAK Šternberk9401:10:2093
24MA3571Honzíček MichalChrudim8801:10:346
8MB36159Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:10:5654
25MA37279Kazda Ladislav-7501:11:013
3MJ386Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:11:1681
26MA39240Matras TomášSK Chrast8001:11:233
27MA40209Valenta TomášPardubice7601:11:303
28MA4187Pešek OndřejK.O.B Choceň8501:12:173
4MJ42194Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9701:12:3772
29MA4386Pátek MichalK.O.B Choceň8601:12:453
30MA44270Řehák PavelOB Vamberk8401:12:463
9MB45273Škrabálek JanKrčský prales7001:12:5051
1MC46113Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6001:12:54105
10MB47152Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:13:0148
2MC48153Šrámek JaromírKUS Šumperk5801:13:0593
31MA4936Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:13:073
11MB5055Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:13:0745
32MA51136Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7701:13:093
3ZB52236Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:14:1481
12MB53111Braniš PavelPříbram6901:14:1542
5MJ54106Mikula JanSeverka Šumperk9601:14:2266
33MA55112Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:14:353
34MA5633Vogel MichalŠumperk7601:14:463
35MA5741Odložil PetrHrabová7801:14:483
3MC58115Sedlák RadekEurofoam Sport6301:14:5181
36MA5995Plhoň PatrikLoosers Boskovice8001:14:583
13MB60220Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:15:0539
37MA61161Vinduška PetrActivity Lanškroun9301:15:163
4MC62128Vévoda IvanAK Perná6001:15:1872
5MC63154Tichý PavelAC Náchod6301:15:2366
14MB64117Smetana JosefEurofoam Sport6901:15:3636
6MC6599Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:15:4260
1ZA6614Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:15:53105
1MD67264Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5301:16:03105
38MA68162Štumpf Eduard3D fitness race team- Sokol Kunvald8001:16:083
15MB69146Brzobohatý PavelATLETIKA ZÁBŘEH7201:16:1233
2ZA7078Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:16:1693
16MB71126Kristek JiříRETIA Pardubice6701:16:2030
3ZA7217Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:16:2981
39MA73281Fišnar JiříLoučná nad Desnou7601:16:353
40MA74239Kovařík Zbyněk-7401:16:533
1ZD7584Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:17:23105
41MA764Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:17:393
42MA7738Hejl JakubAVP UJEP8901:17:473
17MB7822Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:18:1427
18MB7968Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6801:18:3024
6MJ8029Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:18:3560
7MJ81195Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9801:18:4557
4ZA82180Vévodová MartinaAK Perná9001:18:4772
2MD8379Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:18:5293
43MA84260Růžička Martin-8301:19:073
44MA8593Janů Libor-7801:19:213
45MA8611Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:19:383
7MC8732Skalický JosefŽichlínek6201:19:4657
3MD88155Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:19:4981
46MA89185Šplíchal JanTJ Starkoč8301:20:093
8MC90157Vanta JosefSK Hronov6201:20:3554
4ZB91177Barnetová DenisaHotel Vista**** Dolní Morava (Iscarex Team)7301:20:3772
47MA9243Bulín MartinPřerov8501:20:393
9MC9375Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:20:4151
19MB94105Souček JanŠumperk6501:21:1621
48MA95256Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:21:403
20MB9621Scheuer JanActivity Lanškroun6601:22:0318
4MD97125Tempír FrantišekSokol Štíty4901:22:1672
5ZA985Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:22:2166
49MA99134Roleček MilanPěčín7601:22:263
10MC10058Tarant JiříPraha 105801:22:4048
6ZA10159Rybáčková SoňaMK Kladno8301:22:4560
50MA10296Marhold PetrChoceň7801:22:473
51MA10389Cibulka JiříHoro Česká Třebová7501:22:503
21MB10470Belobrad IvanŽamberk6601:23:0415
52MA105254Bittner Jiří-7401:23:083
53MA10672Kučera TomášSK Rover Praha7601:23:233
54MA107280Myšár PetrHK Choceň8601:23:333
55MA108109Jasiok PřemyslVáclavovice7401:24:043
56MA109253Stančo LadislavČelákovice7701:24:143
57MA110103Tempír JiříSokol Štíty7501:24:153
5MD11148Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:24:2066
6MD112156Bříza VladimírKRB Chrudim5101:24:2260
22MB11388Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:24:2812
1ZC11430Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:24:31105
58MA115199Vlasák Radim-7901:24:483
23MB116190Lubojacki KamilTJ TŽ Třinec7101:25:119
59MA117137Tkadlčík ZbyněkŠrazet7401:25:173
11MC11847Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:25:1945
24MB119229Skyva PetrSKI - OB Šternberk6501:25:256
25MB120261Odehnal TomášSkalice nad Svitavou6801:25:373
7ZA121257Košárková IvaPobo Opava8101:25:4057
5ZB12216Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:25:4366
60MA123107Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:26:093
12MC124282Sporek MiroslavLoučka5401:26:1642
26MB12585Půlpán RomanK.O.B Choceň6501:26:233
27MB126251Bednář ZbyněkSokol Jamné7301:26:263
61MA127200Rada PavelMoira Brno7401:26:333
62MA128238Vondra JanLanškroun7501:26:333
8MJ129164Brzobohatý VáclavBike & Ski Bakajda9801:26:3754
28MB13063Utěšený JiříOlomouc7001:26:403
6ZB131225Rychnovská DagmarAC Nové Město nad Metují7501:26:4760
63MA132101Marhold LubošHorní Jelení7701:27:043
29MB13345Jančařík PetrAAC Brno6801:27:073
64MA134193Vanžura LeošPenzion Jiřinka8401:27:153
8ZA135234Filipiová EvaTJ Šumperk8601:27:2454
13MC13665Bednarský JiříŠumperk6201:27:5439
14MC137235Fáber Viliam3D Fitnes race team6201:28:1536
2ZD138127Hynštová MarieVyškov5701:28:1593
65MA13997Pirkl MartinHoro Česká Třebová8801:28:193
66MA140214Vraňan JosefPardubice8101:28:573
30MB141170Pokluda TomášCHRT Brno7001:29:083
15MC142231Dlabka Ludvík3D Fitnes race team6001:29:2033
7MD143141Mareš BohumilLEAR Brno5101:29:3357
16MC144114Dědek MiroslavKarlovy Vary6001:29:3730
67MA14526Radiměřský KarelAtletika Polička8701:29:383
68MA146110Blaško RadekHorní Morava8001:29:503
2ZC14777Jirásková EvaLanškroun6401:29:5693
31MB148166Myšák MilanSokol Jehnědí6601:29:583
17MC149169Kobliha MilanLRS Vyškov5701:30:1327
7ZB15037Všetečková PavlaMotor Journal7501:30:1657
3ZD15180Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:30:2081
9ZA152147Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:30:3651
69MA15369Valouch MilanRBSD Olomouc8801:30:473
70MA154241Borek Pavel-7401:31:083
18MC15564Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:3324
32MB15654Bartoš AntonínSKP Šumperk7301:31:593
19MC157179Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kużnia5701:32:15-
8MD158198Švec MiroslavSokol Potštejn5201:32:4154
9MD159232Červ MiloslavAtletika Polička5001:33:3151
33MB16073Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:33:433
20MC161144Appleby NevilleCairns Road Runners Club Australia5401:33:48-
21MC162186Lanta StanislavVelké Poříčí6301:34:0621
71MA16342Hlaváč LiborAK Holub7801:34:393
22MC164208Šperka OldřichMotor Journal5601:34:5518
4ZD16531Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:35:1572
34MB16674Silnoušek Jiříski-ob Šternberk7201:35:173
23MC167206Macháček Martin-5501:35:2215
35MB168196Šváb JiříCyklo Polach a Syn6901:35:343
3ZC169145Gori AnitaCairns Road Runners Club Australia6601:35:59-
1ME17050Marek FrantišekSK Hronov4101:36:45105
72MA171250Švestka DavidRačí údolí8301:36:463
10ZA17262Povalová Eva-8401:36:4948
73MA17325Musil Tomášbez klubové příslušnosti8201:37:153
11ZA174277Honsová HanaActivity Lanškroun7901:37:3545
24MC175262Učeň FrantišekBoskovice6301:37:3712
12ZA176118Příkopová EvaTěchonín8601:38:0142
36MB177207Skoták JiříMotor Journal6401:38:223
74MA17852Cholasta JiříHO Rychleby8301:38:343
10MD179249Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:39:3948
75MA180175Červenka JaroslavDobřenice7901:39:533
25MC18146Grätz LuděkSokol Ústí nad orlicí5801:40:129
11MD182276Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:40:1645
37MB18323Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:40:323
12MD18434Volf BřetislavACTIVITY Lanškroun5201:41:4942
38MB185165Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:41:573
39MB18640Mészáros RobertSenec7301:42:25-
40MB18760Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:42:463
5ZD18812Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:43:2966
13MD18935Tučný JanMK Pardubice4701:44:3239
6ZD190142Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:45:0260
4ZC1918Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:46:2681
41MB192187Frýdl MiroslavHradec Králové6401:46:583
26MC19344Blaško ŠtefanHorní Morava5901:47:216
27MC19428Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:48:103
2ME195104Bielčik JindřichLichkov4001:48:3393
7ZD1963Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:50:1057
3ME19791Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4201:50:4781
76MA19813Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:51:093
8ZB1997Hrušková DarinaČeská Třebová7501:51:1354
8ZD20019Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:52:0554
13ZA20192Šichová RadkaBrno8001:54:0239
4ME202181Miles Jiří-4201:55:1672
5ME20381Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:55:2766
77MA204274Švec MartinUhelná Příbram7701:57:263
28MC20594Jankovský DaliborOlomouc6101:59:183
6ME20620Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:02:1160
9ZD20798Cupalová EvaSokol Bučovice4702:03:5651
14MD2081Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:11:5136
7ME209174Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:15:0557
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:30105
2MA2130Bajza JakubAK Kroměříž9000:58:4393
3MA3248Pelíšek DavidAK Olomouc9000:58:5381
4MJ4191Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:59:3772
5MA582Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:00:4666
6MA6230Míč RobertVSK Univerzita Brno9201:00:5960
7MA7259Losman PetrKerteam7901:01:1557
8MB810Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:03:0554
9MA9255Wurst MilanAK Šternberk8201:03:2051
10MA10167Hrdina PavelAK Perná8801:03:2548
11MA11278Ondráček TomášTriexpert Brno7701:03:4045
12MA12108Krška JanSK Nové Město na Moravě8601:04:4342
13MA13233Kostecký JanTJ Šumperk9101:04:5939
14MA14222Kura HynekSk Nové Město na Moravě9201:05:0836
15MB1590Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:1333
16MA16211Sedláček VáclavATLAS CZECH REPUBLIC8601:05:1930
17MA17158Flegl VlastimilKrčský prales8601:05:3227
18MB1853Malý JanSokol Nová Paka7301:05:4924
19MA19133Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:06:1521
20MA20129Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:06:4618
21MA2149Herda JanSKP Nymburk8301:07:0615
22MB229Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:07:1112
23MB23135Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:07:599
24MA24132Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8401:08:026
25MB2557Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:08:173
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32160Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:09:55105
2ZB33148Milesová IvaKrčský prales7701:10:0693
3ZB52236Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:14:1481
4ZA6614Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:15:5372
5ZA7078Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:16:1666
6ZA7217Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:16:2960
7ZD7584Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:17:2357
8ZA82180Vévodová MartinaAK Perná9001:18:4754
9ZB91177Barnetová DenisaHotel Vista**** Dolní Morava (Iscarex Team)7301:20:3751
10ZA985Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:22:2148
11ZA10159Rybáčková SoňaMK Kladno8301:22:4545
12ZC11430Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:24:3142
13ZA121257Košárková IvaPobo Opava8101:25:4039
14ZB12216Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:25:4336
15ZB131225Rychnovská DagmarAC Nové Město nad Metují7501:26:4733
16ZA135234Filipiová EvaTJ Šumperk8601:27:2430
17ZD138127Hynštová MarieVyškov5701:28:1527
18ZC14777Jirásková EvaLanškroun6401:29:5624
19ZB15037Všetečková PavlaMotor Journal7501:30:1621
20ZD15180Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:30:2018
21ZA152147Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:30:3615
22ZD16531Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:35:1512
23ZA17262Povalová Eva-8401:36:499
24ZA174277Honsová HanaActivity Lanškroun7901:37:356
25ZA176118Příkopová EvaTěchonín8601:38:013

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Nádherný závod a pocta všem pořadatelům a dokonalé organizaci! Děkuji za vaše neskutečné úsilí, díky níž máme možnost si každoročně Králičák zaběhnout. Spokojenost nás hobíků je poděkováním pro celý Iscarex tým!
mlynar7
Přidávám se k Vlastíkovi. Super den pod Kralickým Sněžníkem ;-) Díky Petr B. i s rodinou
jampb
Po předchozím nočním lijáku s mohutnou bouřkou,sledovanými z penzionu Na Rozcestí /vřele doporučuji!/ jsem si říkal "to bude maso"! Ale dopolední počasí i trať překvapily běžeckým ideálem. Svěží vzduch, teplota tak akorát a i slunce se chovalo v rozumných mezích a ke krásnému závodu přispěl i skvělý pořádající tým. Gratulace a dík!!! A za rok nashledanou!
zdefe
Skvělý závod, krásná příroda. Pořadatelský tým Iscarexu je jednička.
mrolecek
pro mě tam postavte lanovku a příště to zkusím
turistickybezec
hele túúristo, a neudelame stafetu ? ty pobezis zacatek - ja tu "druhou pulku" :-P
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód