Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Černovírský kros

24.8.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Černovírský kros
  • datum konání: 24.8.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

restaurace U Bobše, Černovír
10.00 hodin

Přihlášky

na místě od 9.00 hodin

Startovné

muži a ženy 30,- Kč

Popis tratě

okolí Černovíra, kopcovitý terén
předškoláci 120 m
mladší žactvo 600 m
starší žactvo 1000 m
muži A, B, C 5000 m
ženy A, B 5000 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Miroslav Nemšák
Černovír 68
562 01 Ústí nad Orlicí
Tel. 0607 558 436

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.8.2020Černovírský kros-
18.8.2019Černovírský kros123
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros53
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101

Statistika závodu 1. Černovírský kros

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 2321

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8817
Bielčik Jindřich4014
Jirásková Eva6412
Šafář Jaroslav5112
Borek Viktor0412
Jelínek Matěj4212
Borková Agáta0212
Mannlová Jana8012
Nemšák Miroslav6911
Svatoš Otakar3411
Vacek Martin6911
Krupička Miroslav5311
Sejkorová Lenka6311
Jelínková Magdalena4511
Matyášová Jana6511
Borek Petr7011
Vondra Vojtěch9810
Keprtová Miloslava4810
Nemšáková Anna0210
Brychta Jakub089
Šimůnek Jan039
Červ Miloslav509
Stránský Aleš609
Boháč Bonifác019
Tomíšek Jindřich399
Ing. Moravec Martin849
Kubišta Oto538
Bogdał Paweł768
Šimůnek Jan498
Serbousková Sára048
Vacarda Vladimír598
Nechvíl Petr918
Krátká Anna698
Marhold Luboš778
Ducháček Bedřich598
Boháč Pankrác068
Horáček Michal758
Hruša Zdeněk468
Bubeníček Jiří518
Frydrych Bedřich037
Cejnarová Eliška997
Hrdinová Kateřina007
Mlynář Vojtěch987
Sadílek Ota467
Jadrný Tomáš047
Elčkner Lukáš017
Razým Jan577
Kalous Petr777
Nechvílová Miroslava607
Vítek Miroslav727

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně do 7 let (trať 0,120 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž116Husáková KristýnaTJ Černovír9500:00:25-
2Ž1232Lukášová ZuzkaVysoké Mýto9500:00:26-
3Ž1514Hainzová EvičkaTJ Černovír9600:00:39-
4Ž185Nemšáková RomanaTJ Černovír9500:00:50-
5Ž1940Novotná EvaLetohrad9800:00:58-
Žáci do 7 let (trať 0,120 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1313Šimášek NikolasTJ Černovír9700:00:28-
2M1434Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:00:30-
3M1639Ouřecký TomášPardubice9700:00:40-
4M176Hylák TadeášTJ Černovír9700:00:45-
5M11041Novotný JiříLetohrad0000:01:00-
6M11130Elčkner LukášTJ Černovír0100:01:05-
Žákyně 8-11 let (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2617Hegerová RenataTJ Černovír9300:02:33-
2Ž2825Hainzová LeonkaTJ Černovír9200:03:05-
Žáci 8-11 let (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2124Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:02:04-
2M237Husák StanislavTJ Černovír9200:02:11-
3M2442Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:02:13-
4M2710Kindl DavidTJ Černovír9400:02:52-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM220Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:02:07-
2ŽM55Schmiedová AdélaTJ Černovír9000:02:26-
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,600 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS427Karpíšková TerezaAC Choceň8700:04:33-
Žáci starší 14-15 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS115Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:02-
2MS23Bílek MartinSokol Klášterec nad Orlicí8800:03:07-
3MS316Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:08-
Muži A (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:25-
2MA435Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:23-
2MA423Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:17:23-
4MA845Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:17:56-
5MA1046Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:29-
6MA1336Levý TomášSK Žamberk6700:18:57-
7MA1438Martinák JakubFort SMC Ústí nad Orlicí8600:19:11-
8MA164Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:19:45-
9MA1928Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:50-
10MA2111Kaválek OndřejOrel Orlice8300:21:42-
11MA2454Nágl MarekÚstí nad Orlicí6800:23:47-
-MA-57Čáp PavelCAN Černovír75DNF-
Muži B (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB248Filip LubošAC Choceň5900:16:51-
2MB327Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:17-
3MB630Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:17:30-
4MB737Toman JiříHZS Hradec Králové6100:17:37-
5MB91Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:59-
6MB1147Šlajs TomášChoceň6000:18:41-
7MB1222Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:18:48-
8MB1552Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:19:18-
9MB1729Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:20:04-
10MB2219Jeníček PavelHK Ústí nad Orlicí5900:22:03-
11MB2751Novotný PřemyslPastviny5900:26:48-
12MB2831Velechovský JiříAGIT E.R. Králíky5500:27:34-
Muži C (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1833Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:31-
2MC2049Koblížek JindřichŽamberk4800:21:27-
3MC2544Novotný JiříLetohrad4500:23:57-
4MC2950Kalousek JanKČT Žamberk4100:27:49-
Ženy A (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2343Ouřecká RenátaPardubice7000:23:07-
2ZA262Čechalová HanaTS Letohrad8600:25:42-
Ženy B (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3018Jeníčková HanaHK Ústí nad Orlicí5900:33:03-
Trať 0,120 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž116Husáková KristýnaTJ Černovír9500:00:25-
2Ž1232Lukášová ZuzkaVysoké Mýto9500:00:26-
1M1313Šimášek NikolasTJ Černovír9700:00:28-
2M1434Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:00:30-
3Ž1514Hainzová EvičkaTJ Černovír9600:00:39-
3M1639Ouřecký TomášPardubice9700:00:40-
4M176Hylák TadeášTJ Černovír9700:00:45-
4Ž185Nemšáková RomanaTJ Černovír9500:00:50-
5Ž1940Novotná EvaLetohrad9800:00:58-
5M11041Novotný JiříLetohrad0000:01:00-
6M11130Elčkner LukášTJ Černovír0100:01:05-
Trať 0,600 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2124Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:02:04-
1ŽM220Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:02:07-
2M237Husák StanislavTJ Černovír9200:02:11-
3M2442Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:02:13-
2ŽM55Schmiedová AdélaTJ Černovír9000:02:26-
1Ž2617Hegerová RenataTJ Černovír9300:02:33-
4M2710Kindl DavidTJ Černovír9400:02:52-
2Ž2825Hainzová LeonkaTJ Černovír9200:03:05-
Trať 1,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS115Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:02-
2MS23Bílek MartinSokol Klášterec nad Orlicí8800:03:07-
3MS316Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:08-
1ŽS427Karpíšková TerezaAC Choceň8700:04:33-
Trať 5,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:25-
1MB248Filip LubošAC Choceň5900:16:51-
2MB327Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:17-
2MA435Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:23-
2MA423Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:17:23-
3MB630Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:17:30-
4MB737Toman JiříHZS Hradec Králové6100:17:37-
4MA845Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:17:56-
5MB91Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:59-
5MA1046Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:29-
6MB1147Šlajs TomášChoceň6000:18:41-
7MB1222Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:18:48-
6MA1336Levý TomášSK Žamberk6700:18:57-
7MA1438Martinák JakubFort SMC Ústí nad Orlicí8600:19:11-
8MB1552Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:19:18-
8MA164Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:19:45-
9MB1729Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:20:04-
1MC1833Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:31-
9MA1928Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:50-
2MC2049Koblížek JindřichŽamberk4800:21:27-
10MA2111Kaválek OndřejOrel Orlice8300:21:42-
10MB2219Jeníček PavelHK Ústí nad Orlicí5900:22:03-
1ZA2343Ouřecká RenátaPardubice7000:23:07-
11MA2454Nágl MarekÚstí nad Orlicí6800:23:47-
3MC2544Novotný JiříLetohrad4500:23:57-
2ZA262Čechalová HanaTS Letohrad8600:25:42-
11MB2751Novotný PřemyslPastviny5900:26:48-
12MB2831Velechovský JiříAGIT E.R. Králíky5500:27:34-
4MC2950Kalousek JanKČT Žamberk4100:27:49-
1ZB3018Jeníčková HanaHK Ústí nad Orlicí5900:33:03-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 70%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 65%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
77%

Názory na závod

Pěkný závod, jenom občerstvení po závedě chybělo. Ještěže tam byla ta hospoda!
kebrle
Jak to kluci (kruci) děláte, že máte kilometr za tři minuty?!
ondrej.lukas

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód