Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

21.8.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 21.8.2011
  • zobrazeno již 14x

Sociální sítě

Místo konání

hostinec U Bobše, Černovír u Ústí nad Orlicí
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 9:00 hodin v místě startu

Startovné

40 Kč

Popis tratě

délka: 4,47 km méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Nemšák
mobil 607 558 436

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.8.2019Černovírský kros-
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros49
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 2207

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8816
Svatoš Otakar3412
Nemšáková Anna0212
Jelínek Matěj4212
Bielčik Jindřich4012
Šafář Jaroslav5112
Nemšák Miroslav6911
Jirásková Eva6411
Borková Agáta0211
Jelínková Magdalena4511
Borek Viktor0411
Mannlová Jana8011
Krupička Miroslav5311
Keprtová Miloslava4811
Sejkorová Lenka6310
Vondra Vojtěch9810
Borek Petr7010
Matyášová Jana6510
Vacek Martin6910
Stránský Aleš609
Nechvíl Petr919
Bubeníček Jiří519
Elčkner Lukáš019
Šimůnek Jan039
Frydrychová Eliška019
Ing. Moravec Martin848
Boháč Bonifác018
Červ Miloslav508
Frydrych Bedřich038
Boháč Pankrác068
Bogdał Paweł768
Tomíšek Jindřich398
Hrdinová Kateřina008
Hruša Zdeněk468
Šimůnek Jan498
Krátká Anna698
Brychta Jakub088
Sadílek Ota468
Marhold Luboš778
Ducháček Bedřich597
Nechvílová Miroslava607
Razým Jan577
Ouřecká Renáta707
Krátký Josef657
Stránská Michaela977
Jadrný Tomáš047
Vítek Miroslav727
Smolák Petr947
Volf Břetislav527
Šimůnek Jan827

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci do 3 let (trať 80 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1173Brychta JakubChoceň0800:00:01-
2C12116Matějíček ŠimonDolní Dobrouč0800:00:01-
3C13102Šilarová EliškaAtletika Jablonné0800:00:01-
4C14147Vítek Matěj-0800:00:01-
5C15120Motlová Tereza-0900:00:01-
6C16112Bartoníček Dominik-0800:00:01-
7C17131Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:01-
8C18154Metelka TomášHradec Králové0800:00:01-
9C19163Vítek JanČeská Rybná0900:00:01-
10C110144Pořícká VeronikaČernovír0900:00:01-
11C11177Hladík SamuelČernovír0800:00:01-
Předškoláci 4-5 let (trať 80 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D112108Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:28-
2D11392Boháč PankrácAC Choceň0600:00:29-
3D11457Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:00:32-
4D115145Pořícký DavidČernovír0600:00:33-
5D11683Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:33-
6D117148Valterová Klára-0600:00:35-
7D118169Rožánková Natálka-0700:00:36-
8D119100Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:37-
9D120164Vítková AdélaČeská Třebová0700:00:37-
10D121114Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:01:32-
Chlapci 6-7 let (trať 120 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21103Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:25-
2C22124Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:26-
3C2376Klusoň FilipAtletika Svitavy0500:00:27-
Děvčata 6-7 let (trať 120 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D23152Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:27-
2D25121Motlová KateřinaAtletika Svitavy0500:00:30-
3D26119Horáková EliškaTJ - Svitavy0500:00:30-
Nejmladší žáci I (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1193Boháč ServácAC Choceň0200:01:16101,73
2M1281Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:16101,62
3M13160Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:1896,65
4M121122Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:01:3454,72
5M12358Němec JanAtletika Jaroměř0200:01:3552,62
6M125107Jasanský MaxJablonné nad Orlicí0200:01:3747,64
7M127167Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:3746,33
8M129171Vencl FilipAtletika Žamberk0300:01:4233,23
9M13055Hemelík JindřichTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:01:4331,92
10M13359Jaroš PavelAtletika Jaroměř0200:01:4527,20
11M134143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:4623,27
Nejmladší žákyně I (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z17115Škrabalová KristýnaZŠ Linhartice0200:01:22110,73
2Z116110Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:2798,92
3Z117106Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:01:3190,35
4Z124125Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:3677,84
5Z12895Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:4265,56
6Z13160Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:01:4361,85
7Z135113Bartoníčková VeronikaJablonné nad Orlicí0200:01:4654,90
8Z136151Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:01:4754,21
9Z137109Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:01:4948,65
10Z139105Beránková AdélaAtletika Jablonné0200:01:5826,87
11Z14078Hladíková TerezaČernovír0300:02:0022,24
-Z1-74Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř02DNF-
Nejmladší žáci II (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2454Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:01:19101,77
2M2594Boháč BonifácAC Choceň0100:01:20100,25
3M26153Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:01:2197,98
4M21196Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:2586,63
5M21461Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:01:2782,35
6M21856Hřivna DavidSokol Jaroměř0100:01:3269,74
7M220156Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:3464,69
8M222123Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:3562,67
9M22686Pavel TomášAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:01:3756,62
Nejmladší žákyně II (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z28157Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:23102,24
2Z2980Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:2499,60
3Z21099Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:2598,16
4Z212166Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:2596,48
5Z213129Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:01:2695,28
6Z21584Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:01:2791,92
7Z219135Kasperkiewics KlaudiaULKS Bystrica Klodska0000:01:3377,28
8Z232178Lámovská Lucie-0100:01:4452,56
9Z23891Klusoňová LuckaSvitavy0100:01:5038,16
Mladší žáci (trať 600 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31128Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:02:10105,70
2M32117Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:13101,50
3M33158Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:02:1992,80
4M34111Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:2288,15
5M3766Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:02:3074,94
6M39139Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:02:3371,64
7M31082Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:3666,99
Mladší žákyně (trať 600 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35130Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:22106,36
2Z36101Pártlová DanielaAC Choceň9700:02:2799,55
3Z3864Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:02:3194,09
4Z31163Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:02:3785,91
5Z31267Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:02:4969,55
6Z313136Naumowics AnnaULKS Bystrica Klodska9800:02:5364,09
7Z314137Wyroba AgataULKS Bystrica Klodska9900:02:5561,36
8Z31565Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:03:0153,18
9Z31689Vránová MarkétaSvitavy9900:03:1139,55
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4169Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:03:33102,17
2M42138Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:03:34101,24
3M43134Jilek KrzysztofULKS Bystrica Klodska9700:03:3996,59
4M4568Petiška OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:04:0572,45
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44180Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:00100,00
Muži A (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1186Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:26103,00
2MA2175Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:4299,80
3MA3107Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:16:5597,20
4MA482Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:16:5996,40
5MA567Jansa JiříSKOB Chrast8400:17:3190,01
6MA6150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:3489,41
7MA7193Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:17:39112,73
8MA8182Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:4387,61
9MA9135Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:17:4587,21
10MA11137Kopáček JanSKOB Chrast8500:17:4886,61
11MA13141Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:18:0683,02
12MA14142Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:18:1381,62
13MA17162Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:18:4275,82
14MA1972Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:5074,23
15MA20124Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:5174,03
16MA2174Mocek TomášAC Pardubice7900:19:0172,03
17MA2287Pavel JanLoko Trutnov9500:19:0497,70
18MA2678Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:19:3166,03
19MA29146Polák ŠtěpánAC Choceň9500:19:5089,57
20MA3385Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:20:1058,24
21MA3589Krejsa VladimírSK Chrast9200:20:2184,08
22MA3793Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:20:3082,49
23MA38132Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:20:4080,73
24MA41198Zachař JiříSruby7200:20:5150,05
25MA43149Koblížek KamilMagnus Orienteering8000:21:1844,66
26MA44177Bednář PetrDolní Čermná9300:21:2173,47
27MA47136Kalous PetrSK Žamberk7700:21:4339,66
28MA63104Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:5413,49
-MA-170Suchanec Miroslav-82DNF-
Muži B (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB10189Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:46107,70
2MB16179Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:18:3399,22
3MB2366Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:19:0793,08
4MB24100Buriánek RomanČeská Třebová6500:19:1691,46
5MB30121Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:5584,43
6MB31127Donát VáclavSokol Hylváty6500:19:5883,88
7MB3498Stříhavka JindřichAC Choceň7100:20:1481,00
8MB4088Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:20:4575,41
9MB42103Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:21:0971,08
10MB5370Pour JiříTJ SOKOL Atletika Jaroměř7000:22:2457,55
11MB62126Borek PetrBrzdy Horní čermná7000:23:3544,74
12MB8486Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:473,00
Muži C (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12166Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:50109,10
2MC18194Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:4898,75
3MC2595Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:2592,15
4MC2760Krupička MiroslavJiskra ÚO5300:19:3390,72
5MC28110Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:19:3590,37
6MC46164Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:21:2870,21
7MC49129Jandejsek ZdeněkStudené6100:22:0264,14
8MC50199Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:22:0563,60
9MC55176Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:22:5554,68
10MC57174Švec MiroslavSokol Potštejn5200:23:0852,36
11MC68152Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:3936,13
12MC89184Wendlig MiroslavLuková5300:32:253,00
Muži D (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD52172Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:18108,26
2MD61160Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:2898,23
3MD64165Hruša ZdeněkJirčany4600:24:0193,50
4MD67191Kudrna JiříSpartak Praha 45100:24:2789,78
5MD69122Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:4587,20
6MD70119Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:25:0085,05
7MD7781Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:26:3271,87
8MD88106Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:1839,48
Muži E (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME74190Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:25:38107,87
2ME79197Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:26:4499,63
3ME80105Sedláček FrantišekSokol Jeneč4000:27:4192,50
4ME83196Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:27:5890,38
5ME85168Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:28:5283,64
6ME87192Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:29:5775,52
7ME91200Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:563,00
Ženy A (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA32118Šaršonová MichaelaAK Olymp Brno9200:20:03116,66
2ZA39169Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:42111,63
3ZA4579Rájová JanaAK Olymp Brno9200:21:24104,32
4ZA4869Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:22:0199,65
5ZA58181Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:1388,73
6ZA59158Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:2087,66
7ZA60161Lauterbachová LucieAtletika Žamberk8100:23:2786,60
8ZA65183Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:24:1079,02
9ZA7175Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:0771,44
10ZA7299Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:1869,77
11ZA7597Stříhavková PetraAC Choceň7900:25:4066,43
12ZA76185Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:26:2260,06
13ZA82173Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:5346,26
-ZA-140Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska84DNF-
Ženy B (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15155Metelková TáňaTýniště nad Orlicí7200:18:27119,12
2ZB36157Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:2899,35
3ZB51188Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:1781,54
4ZB5684Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:23:0473,86
5ZB6691Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:24:1162,91
6ZB73133Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:25:3649,02
Ženy C (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC54117Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:30127,84
2ZC78148Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:26:4395,58
3ZC81109Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:42100,00
4ZC8671Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:1276,58
5ZC9080Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:1330,54
Trať 80 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1173Brychta JakubChoceň0800:00:01-
2C12116Matějíček ŠimonDolní Dobrouč0800:00:01-
3C13102Šilarová EliškaAtletika Jablonné0800:00:01-
4C14147Vítek Matěj-0800:00:01-
5C15120Motlová Tereza-0900:00:01-
6C16112Bartoníček Dominik-0800:00:01-
7C17131Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:01-
8C18154Metelka TomášHradec Králové0800:00:01-
9C19163Vítek JanČeská Rybná0900:00:01-
10C110144Pořícká VeronikaČernovír0900:00:01-
11C11177Hladík SamuelČernovír0800:00:01-
1D112108Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:28-
2D11392Boháč PankrácAC Choceň0600:00:29-
3D11457Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:00:32-
4D115145Pořícký DavidČernovír0600:00:33-
5D11683Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:33-
6D117148Valterová Klára-0600:00:35-
7D118169Rožánková Natálka-0700:00:36-
8D119100Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:37-
9D120164Vítková AdélaČeská Třebová0700:00:37-
10D121114Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:01:32-
Trať 120 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21103Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:25-
2C22124Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:26-
3C2376Klusoň FilipAtletika Svitavy0500:00:27-
1D23152Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:27-
2D25121Motlová KateřinaAtletika Svitavy0500:00:30-
3D26119Horáková EliškaTJ - Svitavy0500:00:30-
Trať 400 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1193Boháč ServácAC Choceň0200:01:16101,73
2M1281Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:16101,62
3M13160Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:1896,65
1M2454Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:01:19101,77
2M2594Boháč BonifácAC Choceň0100:01:20100,25
3M26153Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:01:2197,98
1Z17115Škrabalová KristýnaZŠ Linhartice0200:01:22110,73
1Z28157Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:23102,24
2Z2980Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:2499,60
3Z21099Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:2598,16
4M21196Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:2586,63
4Z212166Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:2596,48
5Z213129Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:01:2695,28
5M21461Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:01:2782,35
6Z21584Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:01:2791,92
2Z116110Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:2798,92
3Z117106Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:01:3190,35
6M21856Hřivna DavidSokol Jaroměř0100:01:3269,74
7Z219135Kasperkiewics KlaudiaULKS Bystrica Klodska0000:01:3377,28
7M220156Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:3464,69
4M121122Chlup OndřejTJ Rychnov na Moravě0300:01:3454,72
8M222123Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:3562,67
5M12358Němec JanAtletika Jaroměř0200:01:3552,62
4Z124125Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:3677,84
6M125107Jasanský MaxJablonné nad Orlicí0200:01:3747,64
9M22686Pavel TomášAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:01:3756,62
7M127167Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:3746,33
5Z12895Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:4265,56
8M129171Vencl FilipAtletika Žamberk0300:01:4233,23
9M13055Hemelík JindřichTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:01:4331,92
6Z13160Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:01:4361,85
8Z232178Lámovská Lucie-0100:01:4452,56
10M13359Jaroš PavelAtletika Jaroměř0200:01:4527,20
11M134143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:4623,27
7Z135113Bartoníčková VeronikaJablonné nad Orlicí0200:01:4654,90
8Z136151Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:01:4754,21
9Z137109Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:01:4948,65
9Z23891Klusoňová LuckaSvitavy0100:01:5038,16
10Z139105Beránková AdélaAtletika Jablonné0200:01:5826,87
11Z14078Hladíková TerezaČernovír0300:02:0022,24
Trať 600 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31128Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:02:10105,70
2M32117Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:13101,50
3M33158Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:02:1992,80
4M34111Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:2288,15
1Z35130Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:22106,36
2Z36101Pártlová DanielaAC Choceň9700:02:2799,55
5M3766Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:02:3074,94
3Z3864Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:02:3194,09
6M39139Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:02:3371,64
7M31082Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:3666,99
4Z31163Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:02:3785,91
5Z31267Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:02:4969,55
6Z313136Naumowics AnnaULKS Bystrica Klodska9800:02:5364,09
7Z314137Wyroba AgataULKS Bystrica Klodska9900:02:5561,36
8Z31565Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:03:0153,18
9Z31689Vránová MarkétaSvitavy9900:03:1139,55
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4169Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:03:33102,17
2M42138Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:03:34101,24
3M43134Jilek KrzysztofULKS Bystrica Klodska9700:03:3996,59
1Z44180Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:00100,00
4M4568Petiška OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:04:0572,45
Trať 4,77 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1186Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:26103,00
2MA2175Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:4299,80
3MA3107Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:16:5597,20
4MA482Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:16:5996,40
5MA567Jansa JiříSKOB Chrast8400:17:3190,01
6MA6150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:3489,41
7MA7193Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:17:39112,73
8MA8182Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:4387,61
9MA9135Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:17:4587,21
1MB10189Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:46107,70
10MA11137Kopáček JanSKOB Chrast8500:17:4886,61
1MC12166Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:50109,10
11MA13141Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:18:0683,02
12MA14142Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:18:1381,62
1ZB15155Metelková TáňaTýniště nad Orlicí7200:18:27119,12
2MB16179Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:18:3399,22
13MA17162Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:18:4275,82
2MC18194Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:4898,75
14MA1972Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:5074,23
15MA20124Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:5174,03
16MA2174Mocek TomášAC Pardubice7900:19:0172,03
17MA2287Pavel JanLoko Trutnov9500:19:0497,70
3MB2366Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:19:0793,08
4MB24100Buriánek RomanČeská Třebová6500:19:1691,46
3MC2595Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:2592,15
18MA2678Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:19:3166,03
4MC2760Krupička MiroslavJiskra ÚO5300:19:3390,72
5MC28110Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:19:3590,37
19MA29146Polák ŠtěpánAC Choceň9500:19:5089,57
5MB30121Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:5584,43
6MB31127Donát VáclavSokol Hylváty6500:19:5883,88
1ZA32118Šaršonová MichaelaAK Olymp Brno9200:20:03116,66
20MA3385Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:20:1058,24
7MB3498Stříhavka JindřichAC Choceň7100:20:1481,00
21MA3589Krejsa VladimírSK Chrast9200:20:2184,08
2ZB36157Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:2899,35
22MA3793Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:20:3082,49
23MA38132Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:20:4080,73
2ZA39169Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:42111,63
8MB4088Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:20:4575,41
24MA41198Zachař JiříSruby7200:20:5150,05
9MB42103Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:21:0971,08
25MA43149Koblížek KamilMagnus Orienteering8000:21:1844,66
26MA44177Bednář PetrDolní Čermná9300:21:2173,47
3ZA4579Rájová JanaAK Olymp Brno9200:21:24104,32
6MC46164Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:21:2870,21
27MA47136Kalous PetrSK Žamberk7700:21:4339,66
4ZA4869Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:22:0199,65
7MC49129Jandejsek ZdeněkStudené6100:22:0264,14
8MC50199Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:22:0563,60
3ZB51188Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:1781,54
1MD52172Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:18108,26
10MB5370Pour JiříTJ SOKOL Atletika Jaroměř7000:22:2457,55
1ZC54117Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:30127,84
9MC55176Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:22:5554,68
4ZB5684Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:23:0473,86
10MC57174Švec MiroslavSokol Potštejn5200:23:0852,36
5ZA58181Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:1388,73
6ZA59158Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:2087,66
7ZA60161Lauterbachová LucieAtletika Žamberk8100:23:2786,60
2MD61160Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:2898,23
11MB62126Borek PetrBrzdy Horní čermná7000:23:3544,74
28MA63104Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:5413,49
3MD64165Hruša ZdeněkJirčany4600:24:0193,50
8ZA65183Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:24:1079,02
5ZB6691Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:24:1162,91
4MD67191Kudrna JiříSpartak Praha 45100:24:2789,78
11MC68152Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:3936,13
5MD69122Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:4587,20
6MD70119Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:25:0085,05
9ZA7175Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:0771,44
10ZA7299Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:1869,77
6ZB73133Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:25:3649,02
1ME74190Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:25:38107,87
11ZA7597Stříhavková PetraAC Choceň7900:25:4066,43
12ZA76185Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:26:2260,06
7MD7781Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:26:3271,87
2ZC78148Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:26:4395,58
2ME79197Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:26:4499,63
3ME80105Sedláček FrantišekSokol Jeneč4000:27:4192,50
3ZC81109Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:42100,00
13ZA82173Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:5346,26
4ME83196Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:27:5890,38
12MB8486Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:473,00
5ME85168Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:28:5283,64
4ZC8671Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:1276,58
6ME87192Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:29:5775,52
8MD88106Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:1839,48
12MC89184Wendlig MiroslavLuková5300:32:253,00
5ZC9080Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:1330,54
7ME91200Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:563,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1186Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:26103,00
2MA2175Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:4299,80
3MA3107Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:16:5597,20
4MA482Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:16:5996,40
5MA567Jansa JiříSKOB Chrast8400:17:3190,01
6MA6150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:3489,41
7MA7193Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:17:3988,41
8MA8182Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:4387,61
9MA9135Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:17:4587,21
10MB10189Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:4687,01
11MA11137Kopáček JanSKOB Chrast8500:17:4886,61
12MC12166Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:5086,21
13MA13141Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:18:0683,02
14MA14142Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:18:1381,62
15MB16179Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:18:3377,62
16MA17162Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:18:4275,82
17MC18194Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:4874,63
18MA1972Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:5074,23
19MA20124Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:5174,03
20MA2174Mocek TomášAC Pardubice7900:19:0172,03
21MA2287Pavel JanLoko Trutnov9500:19:0471,43
22MB2366Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:19:0770,83
23MB24100Buriánek RomanČeská Třebová6500:19:1669,03
24MC2595Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:2567,23
25MA2678Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:19:3166,03
26MC2760Krupička MiroslavJiskra ÚO5300:19:3365,63
27MC28110Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:19:3565,23
28MA29146Polák ŠtěpánAC Choceň9500:19:5062,24
29MB30121Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:5561,24
30MB31127Donát VáclavSokol Hylváty6500:19:5860,64
31MA3385Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:20:1058,24
32MB3498Stříhavka JindřichAC Choceň7100:20:1457,44
33MA3589Krejsa VladimírSK Chrast9200:20:2156,04
34MA3793Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:20:3054,25
35MA38132Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:20:4052,25
36MB4088Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:20:4551,25
37MA41198Zachař JiříSruby7200:20:5150,05
38MB42103Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:21:0946,45
39MA43149Koblížek KamilMagnus Orienteering8000:21:1844,66
40MA44177Bednář PetrDolní Čermná9300:21:2144,06
41MC46164Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:21:2842,66
42MA47136Kalous PetrSK Žamberk7700:21:4339,66
43MC49129Jandejsek ZdeněkStudené6100:22:0235,86
44MC50199Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:22:0535,26
45MD52172Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:1832,67
46MB5370Pour JiříTJ SOKOL Atletika Jaroměř7000:22:2431,47
47MC55176Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:22:5525,27
48MC57174Švec MiroslavSokol Potštejn5200:23:0822,68
49MD61160Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:2818,68
50MB62126Borek PetrBrzdy Horní čermná7000:23:3517,28
51MA63104Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:5413,49
52MD64165Hruša ZdeněkJirčany4600:24:0112,09
53MD67191Kudrna JiříSpartak Praha 45100:24:276,89
54MC68152Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:394,50
55MD69122Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:453,30
56MD70119Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:25:003,00
57ME74190Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:25:383,00
58MD7781Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:26:323,00
59ME79197Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:26:443,00
60ME80105Sedláček FrantišekSokol Jeneč4000:27:413,00
61ME83196Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:27:583,00
62MB8486Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:473,00
63ME85168Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:28:523,00
64ME87192Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:29:573,00
65MD88106Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:183,00
66MC89184Wendlig MiroslavLuková5300:32:253,00
67ME91200Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:563,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15155Metelková TáňaTýniště nad Orlicí7200:18:27112,27
2ZA32118Šaršonová MichaelaAK Olymp Brno9200:20:0395,99
3ZB36157Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:2891,75
4ZA39169Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:4289,37
5ZA4579Rájová JanaAK Olymp Brno9200:21:2482,25
6ZA4869Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:22:0175,98
7ZB51188Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:1773,26
8ZC54117Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:3071,06
9ZB5684Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:23:0465,29
10ZA58181Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:1363,76
11ZA59158Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:2062,58
12ZA60161Lauterbachová LucieAtletika Žamberk8100:23:2761,39
13ZA65183Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:24:1054,10
14ZB6691Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:24:1153,93
15ZA7175Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:0744,43
16ZA7299Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:1842,57
17ZB73133Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:25:3639,51
18ZA7597Stříhavková PetraAC Choceň7900:25:4038,84
19ZA76185Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:26:2231,71
20ZC78148Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:26:4328,15
21ZC81109Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:4218,15
22ZA82173Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:5316,28
23ZC8671Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:123,00
24ZC9080Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:133,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, prosím o opravu u nejmladších žáků. Luděk Abrahám byl 2. Děkuji.Abrahámová
vabrahamova
Hezký den, jenom malá poznámka: Starší žáci - závodník na celkovém pořadí 4.,10.,12. - není to jeden? Díky Jarda Němec
6712.jn
Szkwarek opraven, dekujeme za upozorneni.
team
Abraham opraven, diky za upozorneni.
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód