Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

17.8.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 17.8.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Černovír u Ústí nad Orlicí, hostinec U Bobše
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

v místě startu od 9:00 hodin

Startovné

dospělí 40 Kč
děti 10 Kč

Popis tratě

délka: 4,77 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Nemšák
Černovír 68
Ústí nad Orlicí
tel. 607 558 436

Plakátek pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

nemsak.miroslav@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros53
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2220

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8817
Šafář Jaroslav5113
Bielčik Jindřich4013
Jelínek Matěj4213
Svatoš Otakar3412
Jelínková Magdalena4512
Mannlová Jana8012
Jirásková Eva6412
Nemšáková Anna0211
Krupička Miroslav5311
Vacek Martin6911
Borková Agáta0211
Borek Viktor0411
Nemšák Miroslav6911
Keprtová Miloslava4811
Sejkorová Lenka6310
Borek Petr7010
Matyášová Jana6510
Stránský Aleš6010
Vondra Vojtěch9810
Šimůnek Jan499
Bubeníček Jiří519
Šimůnek Jan039
Nechvíl Petr919
Červ Miloslav509
Šimůnek Jan828
Elčkner Lukáš018
Frydrychová Eliška018
Frydrych Bedřich038
Tomíšek Jindřich398
Boháč Pankrác068
Hruša Zdeněk468
Dušková Lenka808
Horáček Michal758
Bogdał Paweł768
Sadílek Ota468
Moravec Martin848
Razým Jan578
Krátká Anna698
Ducháček Bedřich598
Brychta Jakub088
Marhold Luboš778
Boháč Bonifác018
Jadrný Tomáš047
Vacarda Vladimír597
Řemínek Matěj867
Ehrig Rudolf487
Merta Jaroslav357
Marholdová Aneta077
Vítek Miroslav727

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci r. 2011 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1199Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:01-
2C12124Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:01-
3C13143Škoda JiříÚstí nad Labem1200:00:01-
Předškoláci r. 2009-2010 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11102Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:01-
2D12151Vítek JanČeská Rybná0900:00:01-
3D13110Urbánková LucieSK Týniště nad Orlicí0900:00:01-
4D14141Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:01-
5D15139Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:01-
6D1656Markytánová NoraŘezno1000:00:01-
7D17145Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
8D1861Gartner JakobRegnsburg1000:00:01-
9D19140Dostálová EmaMoravská Třebová1000:00:01-
Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21081Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:22-
2C21186Bryška TomášAtletika Svitavy0700:00:23-
3C21369Kolář FilipSokol Hylváty0700:00:23-
4C214146Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:24-
5C21572Elčkner NickČernovír0700:00:24-
-C2-63Gartner JohannesRegensburg07DNF-
Děvčata 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D212142Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:23-
2D21654Lehká LucieÚstí nad Orlicí0700:00:25-
3D21770Tokárová SamantaÚstí nad Orlicí0700:00:25-
4D218126Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:26-
5D21993Kovářová AnnaBudislav0800:00:27-
6D22087Novotná NellaAC Děčín0700:00:27-
7D22155Markytánová NelaŘezno0700:00:28-
8D222117Horáčková JůlinkaAC Ještěd IAAF Liberec0700:00:28-
9D223155Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:32-
Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1894Boháč PankrácAC Choceň0600:01:26103,45
2M11276Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:2899,08
3M113112Barvínek DanielDlouhoňovice0600:01:2897,47
4M11465Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:2996,09
5M122104Kašpar MichalHylváty, ÚO0600:01:3876,06
6M12474Baláž OndřejÚstí nad Orlicí0500:01:4069,85
Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11780Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:31102,41
2Z11867Hamplová TerezaOstrov0500:01:32100,44
3Z119108Klementová LuisaACTIVITY Lanškroun0600:01:3397,15
4Z12385Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:3885,54
5Z124103Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:4080,94
6Z126147Kubcová DanielaÚstí nad Orlicí0600:01:4472,18
Nejmladší žáci II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M24116Budig MatoušSK Polička0300:01:19104,59
2M25109Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:01:20101,83
3M26137Dostál JakubMoravská Třebová0400:01:2393,58
4M21058Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:2783,82
5M21191Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:2782,32
6M220127Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:3466,56
7M221115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:3465,80
Nejmladší žákyně II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21101Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:17100,79
2Z2264Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:1799,74
3Z23161Durdová MichaelaSK Jeseniova Praha0300:01:1799,48
4Z27128Peukertová LucieBrzdy Horní Čermná0300:01:2482,46
5Z2968Kolářová KarolínaSOKOL Hylváty0400:01:2675,65
6Z215122Gregorová MichaelaACTIVITY Lanškroun0400:01:3065,18
7Z21673Elčknerová JanaČernovír0400:01:3064,40
8Z227118Horáčková AnnaAC Leštěd IAAF Liberec0400:01:563,00
9Z228138Dostálová HanaÚstí nad Orlicí0400:01:593,00
Mladší žáci (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3171Elčkner LukášČernovír0100:02:07103,10
2M32174Sniesiulski MateuszULKS Bystrica Klodska0100:02:08101,55
3M33175Soboń PatrykULKS Bystrzyca Klodzdka0100:02:1295,35
4M3495Boháč BonifácAC Choceň0100:02:1393,80
5M35125Gregora FilipACTIVITY Lanškroun0200:02:2181,40
Mladší žákyně (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z36105Jansová DenisaTJ SOKOL Deštné0200:02:23101,39
2Z37148Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:02:24100,00
3Z38173Pierzga MilenaULKS Bystrica Klodska0100:02:2598,61
4Z39111Hanáková KláraACTIVITY Lanškroun0200:02:3091,67
5Z310135Matyášová JitkaDolní Dobrouč0100:02:4965,28
6Z311129Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:5951,39
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4157Valenta TomášÚstí nad Orlicí9900:03:46104,05
2M42134Chlup TomášACTIVITY Lanškroun0000:03:48102,31
3M43133Pospíšil DavidNC Slovan Moravská Třebová9900:03:5893,64
4M44162Gregora JanACTIVITY Lanškroun0000:04:0290,17
5M4559Petr LudvíkÚstí nad Orlicí9900:04:2074,57
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45154Obstová KateřinaACTIVITY Lanškroun9900:04:20111,82
2Z47123Gregorová MonikaACTIVITY Lanškroun0000:04:4295,90
3Z48176Truhlářová LucieTJ SOKOL Jaroměř9900:04:4792,28
4Z49136Matyášová EliškaOREL Dolní Dobrouč9900:04:5487,21
5Z41082Cejnarová EliškaTJ SOKOL Jaroměř9900:05:1969,12
6Z411165Belobradová KarolínaŽamberk9900:05:5344,51
Muži A 16-39 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1117Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:15:53114,59
2MA292Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:16:04122,47
3MA3163Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:27111,18
4MA5153Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:17:3295,33
5MA6105Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:5990,08
6MA9182Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:15102,52
7MA10162Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:18:2285,60
8MA1259Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:18:4581,13
9MA14144Roháček JanXC SPORT.CZ8200:19:0377,63
10MA18119Lorenc MarekPolička9300:19:3371,79
11MA20111Dereň GrzegorzULKS Bystrica Klodska9800:19:4586,29
12MA21173Dotega AdamULKS Bystrica Klodska9400:19:4669,26
13MA24135Leschinger PetrŘíčky9600:20:0877,53
14MA2557Živný Marek3D Fitnes race team9100:20:2661,48
15MA39123Marhold PetrChoceň7800:21:5643,97
16MA6495Ota PavelSmetanova, Ústí nad Orlicí8100:25:253,31
17MA68125Franko MartinLetohrad8000:25:343,00
18MA7396Boháč JeronýmMěstské Lesy Vysoké Mýto9400:26:413,00
-MA-107Jureček MichalCotkytle96DNF-
Muži B 40-49 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB498Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:17:31104,47
2MB774Vítek MiroslavVENCL TEAM7200:18:0697,95
3MB887Hejl RadekLetohrad7200:18:0897,58
4MB15175Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:19:0487,16
5MB1763Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:1984,37
6MB1989Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:19:4080,47
7MB22132Chlup JiříACTIVITY Lanškroun7000:19:4978,79
8MB2397Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:19:5577,67
9MB26184Pávek JiříSMC FORT ÚO6900:20:3570,23
10MB32152Gregora ZdenekACTIVITY Lanškroun7300:21:2261,49
11MB3384Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:21:2361,30
12MB34185Kačerovský MichalACTIVITY Lanškroun6900:21:2760,56
13MB35166Belobrad IvanŽamberk6600:21:3559,07
14MB37136Jurajda PavelTK Letohrad7400:21:5355,72
15MB4580Mlynář PetrOREL Dolní Dobrouč7100:22:2549,77
16MB54174Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:23:3836,19
17MB55131Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:4235,44
18MB69189Křivohlávek MiroslavLetohrad Orlice6700:25:3813,86
19MB7893Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:27:493,00
Muži C 50-59 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11156Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:27109,19
2MC13112Raim LadislavNový Hradec Králové6400:18:51105,06
3MC28129Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:20:4385,75
4MC30110Kalous Tomᚎamberk6400:21:0282,48
5MC3170Krátký LubošLanškroun6200:21:1380,58
6MC38140Roháček MichalXCSPORT.CZ6100:21:5573,34
7MC4076Štyndl MiroslavATLETIKA Polička5700:22:0571,62
8MC7094Grätz LuděkSOKOL Ústí nad Orlicí5800:25:4733,35
Muži D 60-69 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD27179Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:20:40109,67
2MD41133Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:0696,47
3MD44183Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:2393,86
4MD49121Červ MiloslavATLETIKA Polička5000:23:0687,26
5MD51149Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:2384,65
6MD58172Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:24:0278,66
7MD59171Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:24:1077,44
8MD66150Hruša ZdeněkPsáry4600:25:3065,16
9MD67170Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:3364,70
10MD7488Dušek JanSOKOL Verměřovice5100:26:4553,65
11MD8583Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:29:3926,94
Muži E 70 let a starší (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5256Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:31124,06
2ME7965Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:5691,02
3ME82164Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:28:4584,91
4ME83118Bielčik JindřichLichkov4000:28:5383,92
5ME8775Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:0375,19
6ME88142Brádle VáclavSOKOL Chuchelna3700:30:2572,44
7ME90160Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:31:1865,84
8ME95168Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:433,00
Ženy A 16-34 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1655Moravcová KláraSKI klub Jablonec8300:19:14121,91
2ZA46157Kalousová EliškaVENCL TÝM ÚO9800:22:31100,00
3ZA47120Schauerová LenkaATLETIKA Polička8800:22:4189,97
4ZA48141Kalousová AlenaŽamberk8000:22:5388,12
5ZA56180Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:23:4580,09
6ZA65134Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:25:2664,51
7ZA71181Sontáková LenkaACTIVITY Lanškroun9100:25:5260,49
8ZA76126Krátká HanaLanškroun9500:27:22100,00
9ZA7771Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:4642,90
10ZA84178Hejkrlíková IvaJiříkov8200:29:0430,86
11ZA8661Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:5123,61
Ženy B 35-44 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB42186Topinková LenkaAC Moravská SLAVIA Brno7600:22:08103,79
2ZB4354Honsová HanaACTIVITY Lanškroun7900:22:19102,17
3ZB50106Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:1494,04
4ZB53113Barvínková RomanaŽamberk7900:23:3690,79
5ZB57114Fojtíková HanaŽamberk7900:23:5587,98
6ZB6179Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:4880,15
7ZB6266Dostálová PetraLanškroun7800:24:4980,00
8ZB6377Lehká JanaTJ Jiskra ÚO7900:24:5579,12
9ZB72188Horáčková PavlaAC Moravská SLAVIA Brno7700:26:1367,59
10ZB91130Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:2022,24
11ZB9467Fišerová JanaLetohrad7400:36:343,00
Ženy C 45 let a starší (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC29151Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:50113,85
2ZC36155Krátká AnnaSKP Hvězda Pradubice6900:21:37106,85
3ZC60100Jirásková EvaLanškroun6400:24:4279,30
4ZC75169Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:0258,45
5ZC8078Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:57112,14
6ZC81150Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:21109,45
7ZC89104Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:2727,92
8ZC92167Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:32:5878,42
9ZC93148Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:33:573,00
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1199Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:01-
2C12124Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:01-
3C13143Škoda JiříÚstí nad Labem1200:00:01-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21101Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:17100,79
2Z2264Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:1799,74
3Z23161Durdová MichaelaSK Jeseniova Praha0300:01:1799,48
1M24116Budig MatoušSK Polička0300:01:19104,59
2M25109Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:01:20101,83
3M26137Dostál JakubMoravská Třebová0400:01:2393,58
4Z27128Peukertová LucieBrzdy Horní Čermná0300:01:2482,46
1M1894Boháč PankrácAC Choceň0600:01:26103,45
5Z2968Kolářová KarolínaSOKOL Hylváty0400:01:2675,65
4M21058Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:2783,82
5M21191Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:2782,32
2M11276Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:2899,08
3M113112Barvínek DanielDlouhoňovice0600:01:2897,47
4M11465Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:2996,09
6Z215122Gregorová MichaelaACTIVITY Lanškroun0400:01:3065,18
7Z21673Elčknerová JanaČernovír0400:01:3064,40
1Z11780Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:31102,41
2Z11867Hamplová TerezaOstrov0500:01:32100,44
3Z119108Klementová LuisaACTIVITY Lanškroun0600:01:3397,15
6M220127Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:3466,56
7M221115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:3465,80
5M122104Kašpar MichalHylváty, ÚO0600:01:3876,06
4Z12385Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:3885,54
6M12474Baláž OndřejÚstí nad Orlicí0500:01:4069,85
5Z124103Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:4080,94
6Z126147Kubcová DanielaÚstí nad Orlicí0600:01:4472,18
8Z227118Horáčková AnnaAC Leštěd IAAF Liberec0400:01:563,00
9Z228138Dostálová HanaÚstí nad Orlicí0400:01:593,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3171Elčkner LukášČernovír0100:02:07103,10
2M32174Sniesiulski MateuszULKS Bystrica Klodska0100:02:08101,55
3M33175Soboń PatrykULKS Bystrzyca Klodzdka0100:02:1295,35
4M3495Boháč BonifácAC Choceň0100:02:1393,80
5M35125Gregora FilipACTIVITY Lanškroun0200:02:2181,40
1Z36105Jansová DenisaTJ SOKOL Deštné0200:02:23101,39
2Z37148Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:02:24100,00
3Z38173Pierzga MilenaULKS Bystrica Klodska0100:02:2598,61
4Z39111Hanáková KláraACTIVITY Lanškroun0200:02:3091,67
5Z310135Matyášová JitkaDolní Dobrouč0100:02:4965,28
6Z311129Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:5951,39
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4157Valenta TomášÚstí nad Orlicí9900:03:46104,05
2M42134Chlup TomášACTIVITY Lanškroun0000:03:48102,31
3M43133Pospíšil DavidNC Slovan Moravská Třebová9900:03:5893,64
4M44162Gregora JanACTIVITY Lanškroun0000:04:0290,17
1Z45154Obstová KateřinaACTIVITY Lanškroun9900:04:20111,82
5M4559Petr LudvíkÚstí nad Orlicí9900:04:2074,57
2Z47123Gregorová MonikaACTIVITY Lanškroun0000:04:4295,90
3Z48176Truhlářová LucieTJ SOKOL Jaroměř9900:04:4792,28
4Z49136Matyášová EliškaOREL Dolní Dobrouč9900:04:5487,21
5Z41082Cejnarová EliškaTJ SOKOL Jaroměř9900:05:1969,12
6Z411165Belobradová KarolínaŽamberk9900:05:5344,51
Trať 4,77 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1117Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:15:53114,59
2MA292Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:16:04122,47
3MA3163Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:27111,18
1MB498Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:17:31104,47
4MA5153Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:17:3295,33
5MA6105Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:5990,08
2MB774Vítek MiroslavVENCL TEAM7200:18:0697,95
3MB887Hejl RadekLetohrad7200:18:0897,58
6MA9182Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:15102,52
7MA10162Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:18:2285,60
1MC11156Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:27109,19
8MA1259Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:18:4581,13
2MC13112Raim LadislavNový Hradec Králové6400:18:51105,06
9MA14144Roháček JanXC SPORT.CZ8200:19:0377,63
4MB15175Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:19:0487,16
1ZA1655Moravcová KláraSKI klub Jablonec8300:19:14121,91
5MB1763Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:1984,37
10MA18119Lorenc MarekPolička9300:19:3371,79
6MB1989Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:19:4080,47
11MA20111Dereň GrzegorzULKS Bystrica Klodska9800:19:4586,29
12MA21173Dotega AdamULKS Bystrica Klodska9400:19:4669,26
7MB22132Chlup JiříACTIVITY Lanškroun7000:19:4978,79
8MB2397Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:19:5577,67
13MA24135Leschinger PetrŘíčky9600:20:0877,53
14MA2557Živný Marek3D Fitnes race team9100:20:2661,48
9MB26184Pávek JiříSMC FORT ÚO6900:20:3570,23
1MD27179Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:20:40109,67
3MC28129Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:20:4385,75
1ZC29151Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:50113,85
4MC30110Kalous Tomᚎamberk6400:21:0282,48
5MC3170Krátký LubošLanškroun6200:21:1380,58
10MB32152Gregora ZdenekACTIVITY Lanškroun7300:21:2261,49
11MB3384Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:21:2361,30
12MB34185Kačerovský MichalACTIVITY Lanškroun6900:21:2760,56
13MB35166Belobrad IvanŽamberk6600:21:3559,07
2ZC36155Krátká AnnaSKP Hvězda Pradubice6900:21:37106,85
14MB37136Jurajda PavelTK Letohrad7400:21:5355,72
6MC38140Roháček MichalXCSPORT.CZ6100:21:5573,34
15MA39123Marhold PetrChoceň7800:21:5643,97
7MC4076Štyndl MiroslavATLETIKA Polička5700:22:0571,62
2MD41133Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:0696,47
1ZB42186Topinková LenkaAC Moravská SLAVIA Brno7600:22:08103,79
2ZB4354Honsová HanaACTIVITY Lanškroun7900:22:19102,17
3MD44183Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:2393,86
15MB4580Mlynář PetrOREL Dolní Dobrouč7100:22:2549,77
2ZA46157Kalousová EliškaVENCL TÝM ÚO9800:22:31100,00
3ZA47120Schauerová LenkaATLETIKA Polička8800:22:4189,97
4ZA48141Kalousová AlenaŽamberk8000:22:5388,12
4MD49121Červ MiloslavATLETIKA Polička5000:23:0687,26
3ZB50106Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:1494,04
5MD51149Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:2384,65
1ME5256Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:31124,06
4ZB53113Barvínková RomanaŽamberk7900:23:3690,79
16MB54174Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:23:3836,19
17MB55131Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:4235,44
5ZA56180Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:23:4580,09
5ZB57114Fojtíková HanaŽamberk7900:23:5587,98
6MD58172Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:24:0278,66
7MD59171Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:24:1077,44
3ZC60100Jirásková EvaLanškroun6400:24:4279,30
6ZB6179Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:4880,15
7ZB6266Dostálová PetraLanškroun7800:24:4980,00
8ZB6377Lehká JanaTJ Jiskra ÚO7900:24:5579,12
16MA6495Ota PavelSmetanova, Ústí nad Orlicí8100:25:253,31
6ZA65134Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:25:2664,51
8MD66150Hruša ZdeněkPsáry4600:25:3065,16
9MD67170Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:3364,70
17MA68125Franko MartinLetohrad8000:25:343,00
18MB69189Křivohlávek MiroslavLetohrad Orlice6700:25:3813,86
8MC7094Grätz LuděkSOKOL Ústí nad Orlicí5800:25:4733,35
7ZA71181Sontáková LenkaACTIVITY Lanškroun9100:25:5260,49
9ZB72188Horáčková PavlaAC Moravská SLAVIA Brno7700:26:1367,59
18MA7396Boháč JeronýmMěstské Lesy Vysoké Mýto9400:26:413,00
10MD7488Dušek JanSOKOL Verměřovice5100:26:4553,65
4ZC75169Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:0258,45
8ZA76126Krátká HanaLanškroun9500:27:22100,00
9ZA7771Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:4642,90
19MB7893Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:27:493,00
2ME7965Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:5691,02
5ZC8078Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:57112,14
6ZC81150Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:21109,45
3ME82164Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:28:4584,91
4ME83118Bielčik JindřichLichkov4000:28:5383,92
10ZA84178Hejkrlíková IvaJiříkov8200:29:0430,86
11MD8583Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:29:3926,94
11ZA8661Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:5123,61
5ME8775Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:0375,19
6ME88142Brádle VáclavSOKOL Chuchelna3700:30:2572,44
7ZC89104Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:2727,92
7ME90160Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:31:1865,84
10ZB91130Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:2022,24
8ZC92167Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:32:5878,42
9ZC93148Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:33:573,00
11ZB9467Fišerová JanaLetohrad7400:36:343,00
8ME95168Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:433,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1117Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:15:53107,09
2MA292Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:16:04104,86
3MA3163Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:2788,06
4MB498Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:17:3187,25
5MA5153Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:17:3287,04
6MA6105Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:5981,58
7MB774Vítek MiroslavVENCL TEAM7200:18:0680,16
8MB887Hejl RadekLetohrad7200:18:0879,76
9MA9182Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:1578,34
10MA10162Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:18:2276,92
11MC11156Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:2775,91
12MA1259Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:18:4572,27
13MC13112Raim LadislavNový Hradec Králové6400:18:5171,05
14MA14144Roháček JanXC SPORT.CZ8200:19:0368,62
15MB15175Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:19:0468,42
16MB1763Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:1965,38
17MA18119Lorenc MarekPolička9300:19:3362,55
18MB1989Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:19:4061,13
19MA20111Dereň GrzegorzULKS Bystrica Klodska9800:19:4560,12
20MA21173Dotega AdamULKS Bystrica Klodska9400:19:4659,92
21MB22132Chlup JiříACTIVITY Lanškroun7000:19:4959,31
22MB2397Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:19:5558,10
23MA24135Leschinger PetrŘíčky9600:20:0855,47
24MA2557Živný Marek3D Fitnes race team9100:20:2651,82
25MB26184Pávek JiříSMC FORT ÚO6900:20:3550,00
26MD27179Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:20:4048,99
27MC28129Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:20:4348,38
28MC30110Kalous Tomᚎamberk6400:21:0244,53
29MC3170Krátký LubošLanškroun6200:21:1342,31
30MB32152Gregora ZdenekACTIVITY Lanškroun7300:21:2240,49
31MB3384Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:21:2340,28
32MB34185Kačerovský MichalACTIVITY Lanškroun6900:21:2739,47
33MB35166Belobrad IvanŽamberk6600:21:3537,85
34MB37136Jurajda PavelTK Letohrad7400:21:5334,21
35MC38140Roháček MichalXCSPORT.CZ6100:21:5533,81
36MA39123Marhold PetrChoceň7800:21:5633,60
37MC4076Štyndl MiroslavATLETIKA Polička5700:22:0531,78
38MD41133Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:0631,58
39MD44183Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:2328,14
40MB4580Mlynář PetrOREL Dolní Dobrouč7100:22:2527,73
41MD49121Červ MiloslavATLETIKA Polička5000:23:0619,43
42MD51149Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:2315,99
43ME5256Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:3114,37
44MB54174Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:23:3812,96
45MB55131Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:4212,15
46MD58172Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:24:028,10
47MD59171Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:24:106,48
48MA6495Ota PavelSmetanova, Ústí nad Orlicí8100:25:253,00
49MD66150Hruša ZdeněkPsáry4600:25:303,00
50MD67170Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:333,00
51MA68125Franko MartinLetohrad8000:25:343,00
52MB69189Křivohlávek MiroslavLetohrad Orlice6700:25:383,00
53MC7094Grätz LuděkSOKOL Ústí nad Orlicí5800:25:473,00
54MA7396Boháč JeronýmMěstské Lesy Vysoké Mýto9400:26:413,00
55MD7488Dušek JanSOKOL Verměřovice5100:26:453,00
56MB7893Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:27:493,00
57ME7965Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:563,00
58ME82164Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:28:453,00
59ME83118Bielčik JindřichLichkov4000:28:533,00
60MD8583Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:29:393,00
61ME8775Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:033,00
62ME88142Brádle VáclavSOKOL Chuchelna3700:30:253,00
63ME90160Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:31:183,00
64ME95168Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:433,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1655Moravcová KláraSKI klub Jablonec8300:19:14112,92
2ZC29151Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:5097,35
3ZC36155Krátká AnnaSKP Hvězda Pradubice6900:21:3789,73
4ZB42186Topinková LenkaAC Moravská SLAVIA Brno7600:22:0884,71
5ZB4354Honsová HanaACTIVITY Lanškroun7900:22:1982,92
6ZA46157Kalousová EliškaVENCL TÝM ÚO9800:22:3180,98
7ZA47120Schauerová LenkaATLETIKA Polička8800:22:4179,36
8ZA48141Kalousová AlenaŽamberk8000:22:5377,41
9ZB50106Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:1474,01
10ZB53113Barvínková RomanaŽamberk7900:23:3670,44
11ZA56180Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:23:4568,98
12ZB57114Fojtíková HanaŽamberk7900:23:5567,36
13ZC60100Jirásková EvaLanškroun6400:24:4259,74
14ZB6179Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:4858,77
15ZB6266Dostálová PetraLanškroun7800:24:4958,61
16ZB6377Lehká JanaTJ Jiskra ÚO7900:24:5557,63
17ZA65134Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:25:2652,61
18ZA71181Sontáková LenkaACTIVITY Lanškroun9100:25:5248,39
19ZB72188Horáčková PavlaAC Moravská SLAVIA Brno7700:26:1344,99
20ZC75169Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:0237,04
21ZA76126Krátká HanaLanškroun9500:27:2233,80
22ZA7771Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:4629,91
23ZC8078Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:5728,13
24ZC81150Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:2124,24
25ZA84178Hejkrlíková IvaJiříkov8200:29:0417,27
26ZA8661Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:519,65
27ZC89104Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:273,81
28ZB91130Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:203,00
29ZC92167Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:32:583,00
30ZC93148Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:33:573,00
31ZB9467Fišerová JanaLetohrad7400:36:343,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód