Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

19.8.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 19.8.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

hostinec U Bobše, Černovír u Ústí nad Orlicí
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 9:00 hodin v místě startu

Startovné

40 Kč - dospělí
10 Kč - děti

Popis tratě

Délka: 4,77 km a méně
kopcovitý terén, asfalt a polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Nemšák
tel. 607 558 436

E-mailová adresa

nemsak.miroslav@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.8.2019Černovírský kros-
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros53
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 2208

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8817
Šafář Jaroslav5113
Jelínek Matěj4213
Bielčik Jindřich4013
Svatoš Otakar3412
Jelínková Magdalena4512
Mannlová Jana8012
Jirásková Eva6412
Nemšák Miroslav6911
Keprtová Miloslava4811
Krupička Miroslav5311
Vacek Martin6911
Nemšáková Anna0211
Borková Agáta0211
Borek Viktor0411
Vondra Vojtěch9810
Sejkorová Lenka6310
Borek Petr7010
Matyášová Jana6510
Stránský Aleš6010
Šimůnek Jan499
Bubeníček Jiří519
Nechvíl Petr919
Červ Miloslav509
Šimůnek Jan039
Brychta Jakub088
Šimůnek Jan828
Marhold Luboš778
Ing. Moravec Martin848
Tomíšek Jindřich398
Boháč Bonifác018
Elčkner Lukáš018
Frydrychová Eliška018
Dušková Lenka808
Horáček Michal758
Sadílek Ota468
Frydrych Bedřich038
Boháč Pankrác068
Hruša Zdeněk468
Razým Jan578
Ducháček Bedřich598
Bogdał Paweł768
Krátká Anna698
Krejčí Stanislav637
Mlynář Vojtěch987
Ouřecká Renáta707
Šimůnková Pavla777
Kubišta Oto537
Cejnarová Eliška997
Volf Břetislav527

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci r. 09 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11113Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:01-
2C12150Marhold DanielHorní Jelení0900:00:01-
3C13185Vítek JanČeská Rybná0900:00:01-
4C14145Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
5C15164Lebeda ŠtěpánFort SMC Ústí nad Orlicí1000:00:01-
6C1686Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:01-
7C17157Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:01-
8C18142Pártlová AmálieChoceň1100:00:01-
9C19103Dostálek Šimon JosefSlunce1000:00:01-
Předškoláci r. 07-08 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D15176Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:32-
2D11266Kolář FilipTJ SOKOL Černovír0700:00:37-
3D11393Vetchá RozálieLanškroun0700:00:38-
4D114149Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:39-
5D115144Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:40-
6D11697Bartoníček DominikJablonné0800:00:41-
7D11754Elčkner NickTJ SOKOL Černovír0700:00:43-
8D11873Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:49-
9D119166Šilarová EliškaAtletika Jablonné0800:00:50-
10D120179Kovářová AnnaBudislav0800:00:52-
11D121129Metelka TomášHradec Králové0800:00:57-
12D122151Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:59-
Chlapci r.05-06 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2283Boháč PankrácAC Choceň0600:00:31-
2C24170Langer RobinEXTREM TEAM Hylváty0600:00:32-
3C26114Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:00:32-
4C27115Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:33-
5C2881Martínek Ondřejneregistrován0600:00:34-
Děvčata r. 05-06 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2155Carbová AdélaTJ Sokol Černovír0500:00:30-
2D23127Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:00:31-
3D2982Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:00:34-
4D21077Červená VeronikaDukla Polička0600:00:36-
5D211167Valterová Kláraneregistrována0600:00:37-
Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11291Budig MatoušAtletika Polička0300:01:30103,44
2M11489Mužík MartinAtletika Polička0300:01:32100,15
3M118107Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:01:3396,42
4M11994Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:3494,66
5M12187Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:01:3690,71
6M124118Jadrný TomášRENOVA RACE Team0400:01:3984,35
7M126100Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:4081,50
8M127186Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:4179,96
9M129112Hemelík JindřichTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:01:4277,99
10M134152Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:5254,73
11M136126Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí0300:01:5547,93
12M13880Truhlář JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:02:0918,76
Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z113106Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:31102,26
2Z115102Durdová MichaelaSK Jeseniova Praha0300:01:3299,64
3Z11676Červená EliškaDukla Polička0400:01:3398,10
4Z12956Kolářová KarolínaTJ Sokol Černovír0400:01:4278,39
5Z13161Elčknerová JanaTJ Sokol Černovír0400:01:4473,14
6Z132177Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:01:4865,26
7Z133123Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:5060,66
8Z137158Dostálová Hananeregistrována0400:02:0624,53
9Z139153Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:02:1211,82
Nejmladší žáci II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21108Verner KristiánTJ Sokol Králíky0100:01:19101,10
2M2285Boháč BonifácAC Choceň0100:01:19100,59
3M23128Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:01:2098,31
4M24122Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:2292,74
5M2584Boháč ServácAC Choceň0200:01:2390,71
6M2859Elčkner LukášTJ Sokol Černovír0100:01:2781,84
7M211105Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:2879,05
8M22072Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:01:3560,56
9M22257Hrdina TomášJiskra Ústí nad Orlicí0200:01:3756,50
10M223169Langer JanEXTRE TEAM Hylváty0100:01:3756,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z26125Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:01:26101,17
2Z27175Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:26100,00
3Z28188Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:2798,83
4Z21098Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:01:2797,90
5Z217116Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3383,88
6Z22563Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:01:4067,99
7Z228154Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:4164,25
8Z235156Sedláčková Kateřinaneregistrována0200:01:5337,85
Mladší žáci (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31140Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:02:00113,56
2M32182Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:02:09100,31
3M33131Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:1886,13
4M3499Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:02:1984,10
5M3571Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:02:1983,79
6M37163Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:2475,68
7M31167Gregor TomášTJ MARS Svratka0000:02:3657,91
Mladší žákyně (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3669Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:02:24102,80
2Z38132Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:25101,42
3Z39162Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:2995,78
4Z31065Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:02:3291,51
5Z312139Kulhavá DanielaHorní Čermná9900:02:3685,60
6Z31379Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:02:3784,63
7Z31458Hrdinová KateřinaJiskra Ústí nad Orlicí0000:02:3883,39
8Z315133Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:3981,33
9Z316121Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:02:4080,37
10Z31770Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:02:4968,39
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41180Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:03:19101,67
2M42174Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:2199,57
3M43181Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:03:2198,77
4M44148Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:03:3287,85
5M45120Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:3486,55
6M46124Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:3882,45
7M4792Mužík JanAtletika Polička9800:03:4574,94
8M48141Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:5367,23
9M4995Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:03:5763,32
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z410130Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:37100,00
Muži A 16-39 let (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1173Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:15:46108,18
2MA2149Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:16102,10
3MA3146Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:1789,73
4MA4103Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:17:2388,51
5MA588Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:17:3286,68
6MA6102Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:17:3586,08
7MA7129Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:3685,87
8MA9147Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:17:44100,00
9MA15119Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:18:5869,25
10MA17166Nechvíl LukášChoceň8300:19:2763,37
11MA20158Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:19:54131,30
12MA24150Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:20:2751,20
13MA2977Kalous PetrSK Žamberk7700:21:2938,63
14MA32199Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:21:4335,79
15MA46176Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:2415,31
16MA48165Lebeda MartinExtrem-Team Hylváty7300:23:568,82
17MA49170Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7900:24:017,81
18MA53115Marhold LubošHorní Jelení7700:24:135,37
19MA55106Pávek MilošLittle Peacock7300:24:423,00
20MA60190Ráb JaroslavSAK-HS-OH7600:25:363,00
21MA6496Vebr MichalČeská Třebová7800:25:553,00
22MA72160Navrátil Václavneregistrován9400:27:1768,70
Muži B 40-49 let (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB897Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:41101,43
2MB10157Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:17:5299,38
3MB11100Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:5399,19
4MB12191Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:18:3591,33
5MB16101Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:19:1583,84
6MB19151Donát VáclavSokol Hylváty6500:19:5177,11
7MB21104Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:5975,61
8MB22153Zachař JiříSruby7200:20:0973,74
9MB28137Metelka PavelHradec Králové6800:20:5165,88
10MB30136Pávek JiříPeklák Team6900:21:3657,45
11MB33145Sedláček RomanLanškroun6400:21:4455,96
12MB3878Belobrad IvanŽamberk6600:22:3845,85
13MB4068Kolář VlastimilTJ Sokol Ústí nad Orlicí6300:22:5243,23
14MB41155Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0041,73
15MB45178Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:1638,74
Muži C 50-59 let (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:49108,21
2MC18130Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:19:3999,72
3MC23194Valenta MichalHZS Praha6200:20:2492,07
4MC25185Krátký LubošLanškroun6200:20:2991,22
5MC3454Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:0275,42
6MC4399Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:1063,87
7MC61110Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:4337,88
8MC79168Wendlig MiroslavLuková5300:30:263,00
Muži D 60-69 let (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD35197Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:22:06103,56
2MD36142Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:09103,11
3MD44109Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:1593,33
4MD47167Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:4489,04
5MD50198Hruša ZdeněkJirčany4600:24:0386,22
6MD54121Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:1584,44
7MD56123Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:4380,30
8MD58183Dušek JanSOKOL Verměřovice5100:25:3073,33
9MD6566Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:26:0568,15
10MD6870Vilhelm VáclavPřívrat5100:26:3164,30
11MD6983Valter PavelLPS Media5200:26:4262,67
12MD7881Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:1031,85
Muži E 70 let a starší (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME57117Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:25:29102,71
2ME63171Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:25:5199,87
3ME66134Bielčik JindřichLichkov4000:26:1097,42
4ME67164Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:26:2096,13
5ME7656Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:28:2180,52
6ME82184Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:1650,19
7ME8873Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:47:483,00
Ženy A 16-34 let (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA26143Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:30116,60
2ZA37114Lauterbachová LucieLíšnice8100:22:2998,86
3ZA42135Brandová PetraAC Pardubice9600:23:08140,64
4ZA5161Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:0584,54
5ZA73113Krátká HanaLanškroun9500:27:28110,79
6ZA7776Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:29:58100,00
7ZA8664Husáková KristýnaTJ Sokol Černovír9500:36:3048,56
8ZA87161Navrátilová Terezaneregistrována9600:37:3041,68
Ženy B 35-44 let (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13138Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:40129,14
2ZB39192Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:4292,22
3ZB5286Černá MarkétaLanškroun7000:24:1178,64
4ZB62127Ouřecká RenátaLetohrad7000:25:4564,30
5ZB74144Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:27:3847,06
6ZB75179Hrušková DarinaČeská Třebová7500:28:0942,33
Ženy C 45 let a starší (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC27193Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:20:50149,82
2ZC31177Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:39124,85
3ZC5975Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:3193,57
4ZC7074Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:0081,57
5ZC71200Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:13103,80
6ZC80189Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:3752,31
7ZC8182Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:5342,07
8ZC8393Sedláčková HedvikaLanškroun6600:32:2837,35
9ZC84196Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:34:0124,81
10ZC85172Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:1146,38
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11113Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:01-
2C12150Marhold DanielHorní Jelení0900:00:01-
3C13185Vítek JanČeská Rybná0900:00:01-
4C14145Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
5C15164Lebeda ŠtěpánFort SMC Ústí nad Orlicí1000:00:01-
6C1686Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:01-
7C17157Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:01-
8C18142Pártlová AmálieChoceň1100:00:01-
9C19103Dostálek Šimon JosefSlunce1000:00:01-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21108Verner KristiánTJ Sokol Králíky0100:01:19101,10
2M2285Boháč BonifácAC Choceň0100:01:19100,59
3M23128Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:01:2098,31
4M24122Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:2292,74
5M2584Boháč ServácAC Choceň0200:01:2390,71
1Z26125Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:01:26101,17
2Z27175Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:26100,00
3Z28188Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:2798,83
6M2859Elčkner LukášTJ Sokol Černovír0100:01:2781,84
4Z21098Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:01:2797,90
7M211105Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:2879,05
1M11291Budig MatoušAtletika Polička0300:01:30103,44
1Z113106Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:31102,26
2M11489Mužík MartinAtletika Polička0300:01:32100,15
2Z115102Durdová MichaelaSK Jeseniova Praha0300:01:3299,64
3Z11676Červená EliškaDukla Polička0400:01:3398,10
5Z217116Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3383,88
3M118107Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:01:3396,42
4M11994Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:3494,66
8M22072Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:01:3560,56
5M12187Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:01:3690,71
9M22257Hrdina TomášJiskra Ústí nad Orlicí0200:01:3756,50
10M223169Langer JanEXTRE TEAM Hylváty0100:01:3756,00
6M124118Jadrný TomášRENOVA RACE Team0400:01:3984,35
6Z22563Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:01:4067,99
7M126100Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:4081,50
8M127186Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:4179,96
7Z228154Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:4164,25
9M129112Hemelík JindřichTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:01:4277,99
4Z12956Kolářová KarolínaTJ Sokol Černovír0400:01:4278,39
5Z13161Elčknerová JanaTJ Sokol Černovír0400:01:4473,14
6Z132177Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:01:4865,26
7Z133123Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:5060,66
10M134152Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:5254,73
8Z235156Sedláčková Kateřinaneregistrována0200:01:5337,85
11M136126Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí0300:01:5547,93
8Z137158Dostálová Hananeregistrována0400:02:0624,53
12M13880Truhlář JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:02:0918,76
9Z139153Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:02:1211,82
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41180Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:03:19101,67
2M42174Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:2199,57
3M43181Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:03:2198,77
4M44148Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:03:3287,85
5M45120Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:3486,55
6M46124Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:3882,45
7M4792Mužík JanAtletika Polička9800:03:4574,94
8M48141Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:5367,23
9M4995Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:03:5763,32
1Z410130Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:37100,00
Trať 4,47 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1173Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:15:46108,18
2MA2149Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:16102,10
3MA3146Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:1789,73
4MA4103Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:17:2388,51
5MA588Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:17:3286,68
6MA6102Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:17:3586,08
7MA7129Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:3685,87
1MB897Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:41101,43
8MA9147Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:17:44100,00
2MB10157Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:17:5299,38
3MB11100Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:5399,19
4MB12191Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:18:3591,33
1ZB13138Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:40129,14
1MC14111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:49108,21
9MA15119Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:18:5869,25
5MB16101Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:19:1583,84
10MA17166Nechvíl LukášChoceň8300:19:2763,37
2MC18130Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:19:3999,72
6MB19151Donát VáclavSokol Hylváty6500:19:5177,11
11MA20158Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:19:54131,30
7MB21104Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:5975,61
8MB22153Zachař JiříSruby7200:20:0973,74
3MC23194Valenta MichalHZS Praha6200:20:2492,07
12MA24150Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:20:2751,20
4MC25185Krátký LubošLanškroun6200:20:2991,22
1ZA26143Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:30116,60
1ZC27193Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:20:50149,82
9MB28137Metelka PavelHradec Králové6800:20:5165,88
13MA2977Kalous PetrSK Žamberk7700:21:2938,63
10MB30136Pávek JiříPeklák Team6900:21:3657,45
2ZC31177Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:39124,85
14MA32199Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:21:4335,79
11MB33145Sedláček RomanLanškroun6400:21:4455,96
5MC3454Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:0275,42
1MD35197Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:22:06103,56
2MD36142Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:09103,11
2ZA37114Lauterbachová LucieLíšnice8100:22:2998,86
12MB3878Belobrad IvanŽamberk6600:22:3845,85
2ZB39192Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:4292,22
13MB4068Kolář VlastimilTJ Sokol Ústí nad Orlicí6300:22:5243,23
14MB41155Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0041,73
3ZA42135Brandová PetraAC Pardubice9600:23:08140,64
6MC4399Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:1063,87
3MD44109Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:1593,33
15MB45178Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:1638,74
15MA46176Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:2415,31
4MD47167Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:4489,04
16MA48165Lebeda MartinExtrem-Team Hylváty7300:23:568,82
17MA49170Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7900:24:017,81
5MD50198Hruša ZdeněkJirčany4600:24:0386,22
4ZA5161Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:0584,54
3ZB5286Černá MarkétaLanškroun7000:24:1178,64
18MA53115Marhold LubošHorní Jelení7700:24:135,37
6MD54121Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:1584,44
19MA55106Pávek MilošLittle Peacock7300:24:423,00
7MD56123Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:4380,30
1ME57117Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:25:29102,71
8MD58183Dušek JanSOKOL Verměřovice5100:25:3073,33
3ZC5975Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:3193,57
20MA60190Ráb JaroslavSAK-HS-OH7600:25:363,00
7MC61110Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:4337,88
4ZB62127Ouřecká RenátaLetohrad7000:25:4564,30
2ME63171Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:25:5199,87
21MA6496Vebr MichalČeská Třebová7800:25:553,00
9MD6566Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:26:0568,15
3ME66134Bielčik JindřichLichkov4000:26:1097,42
4ME67164Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:26:2096,13
10MD6870Vilhelm VáclavPřívrat5100:26:3164,30
11MD6983Valter PavelLPS Media5200:26:4262,67
4ZC7074Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:0081,57
5ZC71200Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:13103,80
22MA72160Navrátil Václavneregistrován9400:27:1768,70
5ZA73113Krátká HanaLanškroun9500:27:28110,79
5ZB74144Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:27:3847,06
6ZB75179Hrušková DarinaČeská Třebová7500:28:0942,33
5ME7656Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:28:2180,52
6ZA7776Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:29:58100,00
12MD7881Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:1031,85
8MC79168Wendlig MiroslavLuková5300:30:263,00
6ZC80189Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:3752,31
7ZC8182Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:5342,07
6ME82184Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:1650,19
8ZC8393Sedláčková HedvikaLanškroun6600:32:2837,35
9ZC84196Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:34:0124,81
10ZC85172Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:1146,38
7ZA8664Husáková KristýnaTJ Sokol Černovír9500:36:3048,56
8ZA87161Navrátilová Terezaneregistrována9600:37:3041,68
7ME8873Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:47:483,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1173Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:15:46108,18
2MA2149Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:16102,10
3MA3146Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:1789,73
4MA4103Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:17:2388,51
5MA588Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:17:3286,68
6MA6102Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:17:3586,08
7MA7129Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:3685,87
8MB897Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:4184,86
9MA9147Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:17:4484,25
10MB10157Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:17:5282,63
11MB11100Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:5382,43
12MB12191Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:18:3573,91
13MC14111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:4971,07
14MA15119Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:18:5869,25
15MB16101Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:19:1565,80
16MA17166Nechvíl LukášChoceň8300:19:2763,37
17MC18130Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:19:3960,93
18MB19151Donát VáclavSokol Hylváty6500:19:5158,50
19MA20158Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:19:5457,89
20MB21104Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:5956,88
21MB22153Zachař JiříSruby7200:20:0954,85
22MC23194Valenta MichalHZS Praha6200:20:2451,81
23MA24150Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:20:2751,20
24MC25185Krátký LubošLanškroun6200:20:2950,79
25MB28137Metelka PavelHradec Králové6800:20:5146,33
26MA2977Kalous PetrSK Žamberk7700:21:2938,63
27MB30136Pávek JiříPeklák Team6900:21:3637,21
28MA32199Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:21:4335,79
29MB33145Sedláček RomanLanškroun6400:21:4435,59
30MC3454Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:0231,94
31MD35197Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:22:0631,13
32MD36142Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:0930,52
33MB3878Belobrad IvanŽamberk6600:22:3824,64
34MB4068Kolář VlastimilTJ Sokol Ústí nad Orlicí6300:22:5221,80
35MB41155Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0020,18
36MC4399Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:1018,15
37MD44109Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:1517,13
38MB45178Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:1616,93
39MA46176Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:2415,31
40MD47167Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:4411,25
41MA48165Lebeda MartinExtrem-Team Hylváty7300:23:568,82
42MA49170Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7900:24:017,81
43MD50198Hruša ZdeněkJirčany4600:24:037,40
44MA53115Marhold LubošHorní Jelení7700:24:135,37
45MD54121Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:154,97
46MA55106Pávek MilošLittle Peacock7300:24:423,00
47MD56123Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:433,00
48ME57117Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:25:293,00
49MD58183Dušek JanSOKOL Verměřovice5100:25:303,00
50MA60190Ráb JaroslavSAK-HS-OH7600:25:363,00
51MC61110Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:433,00
52ME63171Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:25:513,00
53MA6496Vebr MichalČeská Třebová7800:25:553,00
54MD6566Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:26:053,00
55ME66134Bielčik JindřichLichkov4000:26:103,00
56ME67164Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:26:203,00
57MD6870Vilhelm VáclavPřívrat5100:26:313,00
58MD6983Valter PavelLPS Media5200:26:423,00
59MA72160Navrátil Václavneregistrován9400:27:173,00
60ME7656Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:28:213,00
61MD7881Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:103,00
62MC79168Wendlig MiroslavLuková5300:30:263,00
63ME82184Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:163,00
64ME8873Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:47:483,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13138Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:40113,33
2ZA26143Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:3095,00
3ZC27193Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:20:5091,67
4ZC31177Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:3983,50
5ZA37114Lauterbachová LucieLíšnice8100:22:2975,17
6ZB39192Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:4273,00
7ZA42135Brandová PetraAC Pardubice9600:23:0868,67
8ZA5161Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:0559,17
9ZB5286Černá MarkétaLanškroun7000:24:1158,17
10ZC5975Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:3144,83
11ZB62127Ouřecká RenátaLetohrad7000:25:4542,50
12ZC7074Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:0030,00
13ZC71200Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:1327,83
14ZA73113Krátká HanaLanškroun9500:27:2825,33
15ZB74144Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:27:3823,67
16ZB75179Hrušková DarinaČeská Třebová7500:28:0918,50
17ZA7776Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:29:583,00
18ZC80189Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:373,00
19ZC8182Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:533,00
20ZC8393Sedláčková HedvikaLanškroun6600:32:283,00
21ZC84196Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:34:013,00
22ZC85172Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:113,00
23ZA8664Husáková KristýnaTJ Sokol Černovír9500:36:303,00
24ZA87161Navrátilová Terezaneregistrována9600:37:303,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód