Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

29.7.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 29.7.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: EkoBi Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/propozice.php?poharindex=74

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti r. 2003 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11175Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:30-
2D12323Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:31-
3D1337Barvínková Kristýnaneregistrována0400:00:45-
4D141361Horská Sofieneregistrována0500:00:50-
5D151366Borek ViktorHorní Čermná0400:00:51-
6D1648Vytlačil TadeášNěmčice0500:00:55-
Žákyně I r. 02-99 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2932Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:05-
2Ž210321Horská Sáraneregistrována0200:05:28-
3Ž21236Barvínková Barboraneregistrována0000:06:09-
Žáci I r. 02-99 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2439Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:22-
2M25489Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:38-
3M261095Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:57-
4M21156Jireček VratislavDolní Újezd9900:05:31-
Žákyně II r. 98-95 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž37930Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:13-
2Ž381094Krátká HanaLanškroun9500:04:15-
Žáci II r. 98-95 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31934Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:02:56-
2M32931Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:58-
3M33879Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:15-
Dorostenci a junioři 15-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:17-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1935Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:07-
2MA2928Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:13-
3MA343Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:05:14-
4MA420Řemínek MatějAC Choceň8600:05:22-
5MA58Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:05:26-
6MA850Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:05:38-
7MA919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:54-
8MA106Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:01-
9MA1151Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:06:10-
10MA12484Künzel DrahomírTJ - Svitavy7600:06:14-
11MA1435Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:17-
12MA1511Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:20-
13MA1658Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:21-
14MA1838Barvínek LadislavČeská Třebová7700:06:27-
15MA19154Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:06:33-
16MA203Kalous PetrSK Žamberk7700:06:36-
17MA237Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:50-
18MA24645Marhold PetrChoceň7800:06:51-
19MA2516Marhold LubošChoceň7700:06:55-
20MA3159Vávra ZdeněkPeklák team7600:07:17-
21MA321367Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:18-
22MA33933Novák JosefTJ Svitavy8500:07:22-
23MA4542Táfl LukášČeské Heřmanice8600:09:12-
-MA-40Táfl JosefČeské Heřmanice86DNF-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB628Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:29-
2MB754Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:36-
3MB179Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:22-
4MB2134Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:37-
5MB2244Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:06:38-
6MB261076Krátký LubošLanškroun6200:06:59-
7MB4152Křivohlávek Miroslavneregistrován6700:08:18-
8MB47630Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:09:32-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3047Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:13-
2MC3412Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:27-
3MC444Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:40-
Muži D 60 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2922Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:05-
2MD3529Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:29-
3MD385Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:54-
4MD491362Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:36-
Dorostenky a juniorky 15-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ37925Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:30-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA27922Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:00-
2ZA36893Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:30-
3ZA42927Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:24-
4ZA43461Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:08:29-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB281368Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:02-
2ZB5015Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:37-
Ženy C 45 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3945Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:02-
2ŽC481020Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:33-
3ŽC51923Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:44-
4ŽC5246Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:31-
5ŽC5341Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:38-
Hobby (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB4033Borek PetrHorní Čermná7000:08:10-
2LB46132Bignell Petraneregistrována7600:09:21-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11175Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:30-
2D12323Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:31-
3D1337Barvínková Kristýnaneregistrována0400:00:45-
4D141361Horská Sofieneregistrována0500:00:50-
5D151366Borek ViktorHorní Čermná0400:00:51-
6D1648Vytlačil TadeášNěmčice0500:00:55-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31934Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:02:56-
2M32931Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:58-
3M33879Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:15-
1M2439Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:22-
2M25489Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:38-
3M261095Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:57-
1Ž37930Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:13-
2Ž381094Krátká HanaLanškroun9500:04:15-
1Ž2932Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:05-
2Ž210321Horská Sáraneregistrována0200:05:28-
4M21156Jireček VratislavDolní Újezd9900:05:31-
3Ž21236Barvínková Barboraneregistrována0000:06:09-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1935Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:07-
2MA2928Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:13-
3MA343Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:05:14-
4MA420Řemínek MatějAC Choceň8600:05:22-
5MA58Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:05:26-
1MB628Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:29-
2MB754Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:36-
6MA850Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:05:38-
7MA919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:54-
8MA106Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:01-
9MA1151Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:06:10-
10MA12484Künzel DrahomírTJ - Svitavy7600:06:14-
1MJ1318Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:17-
11MA1435Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:17-
12MA1511Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:06:20-
13MA1658Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:21-
3MB179Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:22-
14MA1838Barvínek LadislavČeská Třebová7700:06:27-
15MA19154Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:06:33-
16MA203Kalous PetrSK Žamberk7700:06:36-
4MB2134Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:37-
5MB2244Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:06:38-
17MA237Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:50-
18MA24645Marhold PetrChoceň7800:06:51-
19MA2516Marhold LubošChoceň7700:06:55-
6MB261076Krátký LubošLanškroun6200:06:59-
1ZA27922Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:00-
1ZB281368Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:02-
1MD2922Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:05-
1MC3047Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:13-
20MA3159Vávra ZdeněkPeklák team7600:07:17-
21MA321367Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:18-
22MA33933Novák JosefTJ Svitavy8500:07:22-
2MC3412Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:27-
2MD3529Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:29-
2ZA36893Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:30-
1ŽJ37925Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:30-
3MD385Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:54-
1ŽC3945Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:02-
1LB4033Borek PetrHorní Čermná7000:08:10-
7MB4152Křivohlávek Miroslavneregistrován6700:08:18-
3ZA42927Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:24-
4ZA43461Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:08:29-
3MC444Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:40-
23MA4542Táfl LukášČeské Heřmanice8600:09:12-
2LB46132Bignell Petraneregistrována7600:09:21-
8MB47630Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:09:32-
2ŽC481020Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:33-
4MD491362Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:36-
2ZB5015Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:37-
3ŽC51923Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:44-
4ŽC5246Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:10:31-
5ŽC5341Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:38-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód