6.11.2010, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
6.11.2021 | Malá Pardubická cross-country | 48 |
7.11.2020 | Malá Pardubická cross-country | - |
2.11.2019 | Malá Pardubická cross-country | 103 |
3.11.2018 | Malá Pardubická cross-country | 88 |
2.11.2013 | Malá Pardubická cross-country | 277 |
3.11.2012 | Malá Pardubická Cross-Country | 122 |
5.11.2011 | Malá Pardubická | 156 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 8 | 94 | Černá Tereza | AC Pardubice | 02 | 00:03:53 | - |
2 | Z1 | 10 | 95 | Pindorová Natálie | AC Pardubice | 01 | 00:03:54 | - |
3 | Z1 | 12 | 96 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:04:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 2 | 97 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:03:23 | - |
2 | D1 | 7 | 98 | Beran Matouš | ZŠ Polabiny III. PA | 01 | 00:03:51 | - |
3 | D1 | 8 | 99 | Dušek Miloslav | KPA Pardubice | 02 | 00:03:53 | - |
4 | D1 | 13 | 100 | Havlíček Tomáš | ŠAK Pardubice | 02 | 00:04:07 | - |
5 | D1 | 15 | 101 | Halbich Dominik | KPA Pardubice | 02 | 00:04:40 | - |
6 | D1 | 17 | 102 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:04:46 | - |
7 | D1 | 18 | 103 | Jakubec Jan | KPA Pardubice | 04 | 00:05:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 3 | 86 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:03:28 | - |
2 | Z3 | 4 | 87 | Šimečková Linda | AC Pardubice | 99 | 00:03:41 | - |
3 | Z3 | 5 | 88 | Veselková Zuzana | AC Pardubice | 01 | 00:03:44 | - |
4 | Z3 | 14 | 89 | Drahoňovská Natálie | KPA Pardubice | 00 | 00:04:09 | - |
5 | Z3 | 15 | 90 | Marková Aneta | AC Pardubice | 00 | 00:04:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 91 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:03:22 | - |
2 | M3 | 6 | 92 | Čapek Filip | ZŠ Staňkova PA | 00 | 00:03:45 | - |
3 | M3 | 11 | 93 | Gregor Matěj | KPA Pardubice | 01 | 00:03:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZM | 8 | 80 | Divišová Kateřina | TJ Šumperk | 97 | 00:08:09 | - |
2 | ZM | 11 | 81 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:08:38 | - |
3 | ZM | 15 | 82 | Kmošková Natálie | AC Pardubice | 98 | 00:11:06 | - |
4 | ZM | 16 | 83 | Machytková Eliška | ZŠ Polabiny III. PA | 98 | 00:11:45 | - |
5 | ZM | 17 | 84 | Šuhajková Anna | AC Pardubice | 98 | 00:12:58 | - |
6 | ZM | 18 | 85 | Knížková Aneta | AC Pardubice | 98 | 00:12:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 7 | 78 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:08:05 | - |
2 | MM | 14 | 79 | Mikulecký Jiří | AC Pardubice | 98 | 00:10:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZS | 10 | 68 | Truplová Iva | AC Pardubice | 96 | 00:08:33 | - |
2 | ZS | 12 | 69 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:08:53 | - |
3 | ZS | 13 | 70 | Kurulová Martina | TJ Šumperk | 95 | 00:09:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 71 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:06:59 | - |
2 | MS | 2 | 72 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:07:16 | - |
3 | MS | 3 | 73 | Havlíček Josef | ŠAK Pardubice | 95 | 00:07:25 | - |
4 | MS | 4 | 74 | Haltmar Miroslav | TJ Šumperk | 95 | 00:07:38 | - |
5 | MS | 5 | 75 | Beran Lukáš | SK OMT Pardubice | 95 | 00:07:39 | - |
6 | MS | 6 | 76 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:07:54 | - |
7 | MS | 9 | 77 | Leviet Milan | Atletika Polička | 96 | 00:08:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 18 | 24 | Timko Martin | TJ Šumperk | 94 | 00:16:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 4 | 4 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:13:35 | 109,58 |
2 | MJ | 6 | 6 | Procházka Tomáš | AC Pardubice | 91 | 00:13:55 | 104,91 |
3 | MJ | 17 | 17 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:15:18 | 85,51 |
4 | MJ | 23 | 23 | Keclík Petr | OMT Pardubice | 91 | 00:16:14 | 72,43 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Vodička Oldřich | Hvězda SKP Pardubice | 77 | 00:12:58 | 101,02 |
2 | MA | 2 | 2 | Miřejovský Jiří | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:13:01 | 100,26 |
3 | MA | 3 | 3 | Kratochvíl Miloš | SKP Hvězda Pardubice | 75 | 00:13:07 | 98,72 |
4 | MA | 5 | 5 | Erbs Dušan | AC Pardubice | 79 | 00:13:36 | 91,30 |
5 | MA | 7 | 7 | Mocek Tomáš | AC Pardubice | 79 | 00:13:58 | 85,68 |
6 | MA | 8 | 8 | Berka Martin | OMT Pardubice | 87 | 00:14:14 | 81,59 |
7 | MA | 9 | 10 | Čejka Bořivoj | KRB Chrudim | 80 | 00:14:24 | 79,03 |
8 | MA | 11 | 27 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:14:34 | 76,47 |
9 | MA | 13 | 11 | Novotný Zdeněk | Jiskra Litomyšl | 72 | 00:14:47 | 73,15 |
10 | MA | 15 | 15 | Kalný Petr | Atletika Chrudim | 81 | 00:14:57 | 70,59 |
11 | MA | 18 | 18 | Hartman Karel | OMT Pardubice | 77 | 00:15:49 | 57,29 |
12 | MA | 19 | 19 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 00:15:50 | 57,03 |
13 | MA | 21 | 22 | Gregora Zdenek | Lanškroun | 73 | 00:16:07 | 52,69 |
14 | MA | 27 | 28 | Hromádko Jaroslav | Vojenská Policie | 71 | 00:16:58 | 39,64 |
15 | MA | 28 | 29 | Bradáč Jiří | Žďár nad Sázavou | 82 | 00:17:01 | 38,87 |
16 | MA | 29 | 30 | Morávek Michal | Pardubice | 83 | 00:17:03 | 38,36 |
17 | MA | 35 | 36 | Křivohlávek Jan | Pardubice | 75 | 00:18:52 | 10,49 |
18 | MA | 39 | 40 | Machytka Petr | Pardubice | 71 | 00:19:51 | 3,00 |
19 | MA | 46 | 47 | Čapek Petr | Pardubice | 71 | 00:22:19 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 9 | 9 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:14:24 | 110,39 |
2 | MB | 12 | 12 | Svoboda Petr | AC Pardubice | 60 | 00:14:44 | 105,64 |
3 | MB | 14 | 14 | Schaffer Petr | Mlýn Janderov | 60 | 00:14:51 | 104,10 |
4 | MB | 16 | 16 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 61 | 00:15:03 | 101,83 |
5 | MB | 20 | 20 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 54 | 00:15:54 | 90,25 |
6 | MB | 21 | 21 | Valtera Petr | Hradec Králové | 67 | 00:16:07 | 87,78 |
7 | MB | 24 | 25 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:16:34 | 81,46 |
8 | MB | 26 | 13 | Kučera Zdeněk | AC Náchod | 55 | 00:16:49 | 78,16 |
9 | MB | 30 | 31 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:17:11 | 73,32 |
10 | MB | 31 | 32 | Strnad Pavel | AC Pardubice | 57 | 00:17:15 | 72,44 |
11 | MB | 32 | 33 | Bílý Zdeněk | Hvězda SKP Pardubice | 59 | 00:17:20 | 71,34 |
12 | MB | 33 | 34 | Jelínek Karel | PSK Olymp Praha | 51 | 00:17:21 | 71,12 |
13 | MB | 34 | 35 | Konvalinka Pavel | Pardubice | 70 | 00:18:09 | 61,01 |
14 | MB | 47 | 48 | Rozinek Jiří | NAA Pardubice | 53 | 00:22:27 | 3,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 25 | 26 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:16:38 | 128,62 |
2 | MC | 36 | 37 | Doležal Stanislav | BK Pardubice | 38 | 00:19:02 | 102,71 |
3 | MC | 37 | 38 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:19:20 | 99,60 |
4 | MC | 38 | 39 | Janeček Jaroslav | PSK Praha | 40 | 00:19:31 | 97,70 |
5 | MC | 40 | 41 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:19:58 | 93,03 |
6 | MC | 41 | 42 | Chocholouš Dalibor | Dubina Pardubice | 46 | 00:20:48 | 85,69 |
7 | MC | 42 | 43 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:20:49 | 85,69 |
8 | MC | 43 | 44 | Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 40 | 00:21:09 | 80,77 |
9 | MC | 44 | 45 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:21:17 | 80,71 |
10 | MC | 45 | 46 | Rubeš Miroslav | Pardubice | 45 | 00:22:15 | 70,75 |
11 | MC | 48 | 49 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 00:23:10 | 59,86 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 5 | 55 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:10:28 | 110,08 |
2 | ZJ | 10 | 59 | Onesorková Jana | AC Pardubice | 92 | 00:10:57 | 101,31 |
3 | ZJ | 11 | 60 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:11:39 | 88,61 |
4 | ZJ | 12 | 61 | Ďurovcová Soňa | AC Pardubice | 92 | 00:11:41 | 88,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 50 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:09:04 | 106,86 |
2 | ZA | 2 | 51 | Kozáková Denisa | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 00:09:32 | 96,92 |
3 | ZA | 3 | 52 | Čejková Věra | KRB Chrudim | 81 | 00:09:34 | 96,21 |
4 | ZA | 4 | 53 | Fenclová Marta | AC Pardubice | 76 | 00:10:10 | 83,43 |
5 | ZA | 7 | 56 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:10:44 | 71,36 |
6 | ZA | 8 | 57 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:10:54 | 67,81 |
7 | ZA | 9 | 58 | Kalná Jitka | Atletika Chrudim | 75 | 00:10:56 | 100,00 |
8 | ZA | 13 | 62 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:11:47 | 136,72 |
9 | ZA | 14 | 63 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:12:00 | 112,58 |
10 | ZA | 15 | 64 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 00:12:07 | 110,76 |
11 | ZA | 16 | 65 | Pojkarová Kateřina | AC Pardubice | 77 | 00:13:43 | 7,81 |
12 | ZA | 17 | 66 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:14:18 | 76,66 |
13 | ZA | 19 | 67 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:17:05 | 63,28 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | XX | 5 | 54 | Kalousek Jan | Týniště | 91 | 00:10:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 91 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:03:22 | - |
1 | D1 | 2 | 97 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:03:23 | - |
1 | Z3 | 3 | 86 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:03:28 | - |
2 | Z3 | 4 | 87 | Šimečková Linda | AC Pardubice | 99 | 00:03:41 | - |
3 | Z3 | 5 | 88 | Veselková Zuzana | AC Pardubice | 01 | 00:03:44 | - |
2 | M3 | 6 | 92 | Čapek Filip | ZŠ Staňkova PA | 00 | 00:03:45 | - |
2 | D1 | 7 | 98 | Beran Matouš | ZŠ Polabiny III. PA | 01 | 00:03:51 | - |
3 | D1 | 8 | 99 | Dušek Miloslav | KPA Pardubice | 02 | 00:03:53 | - |
1 | Z1 | 8 | 94 | Černá Tereza | AC Pardubice | 02 | 00:03:53 | - |
2 | Z1 | 10 | 95 | Pindorová Natálie | AC Pardubice | 01 | 00:03:54 | - |
3 | M3 | 11 | 93 | Gregor Matěj | KPA Pardubice | 01 | 00:03:56 | - |
3 | Z1 | 12 | 96 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:04:06 | - |
4 | D1 | 13 | 100 | Havlíček Tomáš | ŠAK Pardubice | 02 | 00:04:07 | - |
4 | Z3 | 14 | 89 | Drahoňovská Natálie | KPA Pardubice | 00 | 00:04:09 | - |
5 | Z3 | 15 | 90 | Marková Aneta | AC Pardubice | 00 | 00:04:40 | - |
5 | D1 | 15 | 101 | Halbich Dominik | KPA Pardubice | 02 | 00:04:40 | - |
6 | D1 | 17 | 102 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:04:46 | - |
7 | D1 | 18 | 103 | Jakubec Jan | KPA Pardubice | 04 | 00:05:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 71 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:06:59 | - |
2 | MS | 2 | 72 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:07:16 | - |
3 | MS | 3 | 73 | Havlíček Josef | ŠAK Pardubice | 95 | 00:07:25 | - |
4 | MS | 4 | 74 | Haltmar Miroslav | TJ Šumperk | 95 | 00:07:38 | - |
5 | MS | 5 | 75 | Beran Lukáš | SK OMT Pardubice | 95 | 00:07:39 | - |
6 | MS | 6 | 76 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:07:54 | - |
1 | MM | 7 | 78 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:08:05 | - |
1 | ZM | 8 | 80 | Divišová Kateřina | TJ Šumperk | 97 | 00:08:09 | - |
7 | MS | 9 | 77 | Leviet Milan | Atletika Polička | 96 | 00:08:28 | - |
1 | ZS | 10 | 68 | Truplová Iva | AC Pardubice | 96 | 00:08:33 | - |
2 | ZM | 11 | 81 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:08:38 | - |
2 | ZS | 12 | 69 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:08:53 | - |
3 | ZS | 13 | 70 | Kurulová Martina | TJ Šumperk | 95 | 00:09:16 | - |
2 | MM | 14 | 79 | Mikulecký Jiří | AC Pardubice | 98 | 00:10:02 | - |
3 | ZM | 15 | 82 | Kmošková Natálie | AC Pardubice | 98 | 00:11:06 | - |
4 | ZM | 16 | 83 | Machytková Eliška | ZŠ Polabiny III. PA | 98 | 00:11:45 | - |
5 | ZM | 17 | 84 | Šuhajková Anna | AC Pardubice | 98 | 00:12:58 | - |
6 | ZM | 18 | 85 | Knížková Aneta | AC Pardubice | 98 | 00:12:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 50 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:09:04 | 106,86 |
2 | ZA | 2 | 51 | Kozáková Denisa | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 00:09:32 | 96,92 |
3 | ZA | 3 | 52 | Čejková Věra | KRB Chrudim | 81 | 00:09:34 | 96,21 |
4 | ZA | 4 | 53 | Fenclová Marta | AC Pardubice | 76 | 00:10:10 | 83,43 |
5 | ZJ | 5 | 55 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:10:28 | 77,04 |
6 | ZA | 7 | 56 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:10:44 | 71,36 |
7 | ZA | 8 | 57 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:10:54 | 67,81 |
8 | ZA | 9 | 58 | Kalná Jitka | Atletika Chrudim | 75 | 00:10:56 | 67,10 |
9 | ZJ | 10 | 59 | Onesorková Jana | AC Pardubice | 92 | 00:10:57 | 66,75 |
10 | ZJ | 11 | 60 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:11:39 | 51,83 |
11 | ZJ | 12 | 61 | Ďurovcová Soňa | AC Pardubice | 92 | 00:11:41 | 51,12 |
12 | ZA | 13 | 62 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:11:47 | 48,99 |
13 | ZA | 14 | 63 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:12:00 | 44,38 |
14 | ZA | 15 | 64 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 00:12:07 | 41,89 |
15 | ZA | 16 | 65 | Pojkarová Kateřina | AC Pardubice | 77 | 00:13:43 | 7,81 |
16 | ZA | 17 | 66 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:14:18 | 3,00 |
17 | ZA | 19 | 67 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:17:05 | 3,00 |
Organizace závodu: 30% Zvolená trasa závodu: 40% Značení závodu: 20% Vyhlášení výsledků: 20% Zpracování výsledků: 0% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 30% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 23% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.