Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Malá Pardubická cross-country

6.11.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá Pardubická cross-country
  • datum konání: 6.11.2021
  • zobrazeno již 372x

Sociální sítě

Místo konání

Loděnice kanoistů TJ Dynamo za koupalištěm Na Cihelně, směr Kunětická hora. Od zdymadla bude příjezd označen šipkou (Malá pardubická)
od 9:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hod na loděnici TJ Dynamo a dále průběžně

Startovné

50 kč hlavní kategorie (M + Ž), děti zdarma

Popis tratě

Jsou vedeny po pravém břehu Labe po pískových, kamenitých a asfaltových cestách. Tratě jsou značeny fáborky.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ720Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:15:48112,71
2MJ822Outrata ŠtěpánAC Pardubice0700:16:03109,75
3MJ187Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:18:4677,54
Juniorky 19 let a mladší (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1164Teclová BarboraISTT0500:09:45144,35
2ZJ12163Chmelíčková ZuzanaSpartak Letohrad0200:12:4696,19
3ZJ16178Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:15:0459,47
4ZJ17179Chmelíčková MonikaLetohrad0500:15:0758,67
Muži A 20-39 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:14:02110,93
2MA225Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:14:24105,99
3MA924Šebek MichalČeská Třebová8400:16:0683,08
4MA1032Chaloupka JanRUN Team Široký Důl9000:16:2179,72
5MA268Mohaut MartinProsport Sezemice8600:23:433,00
6MA2735Strejček JiříPraha8300:24:273,00
Muži B 40-49 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB33Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:14:43106,50
2MB42Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:15:2796,86
3MB519Šimek PetrŘetůvka7700:15:2896,64
4MB1116Němec RadekLitomyšl7700:16:4280,42
5MB1411Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:17:3369,25
6MB2128Málek TomášPardubice7400:20:3629,15
7MB2229Pčola MarekPardubice7500:20:4427,39
Muži C 59 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC612Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:15:36112,92
2MC1221Kalousek JanMalšovice7100:16:4998,33
3MC1315Šolc VítězslavBKL Machov5700:17:18107,78
4MC155Vejběra JanGhost Team6600:17:3788,74
5MC1614Ráb PavelČeská Třebová5200:18:1297,78
6MC1723Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:18:3094,44
7MC1918Leplt JiříPivovar Miletín6100:19:1586,11
8MC2017Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:1768,75
9MC2313Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:21:1064,81
10MC2426Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:21:2842,57
11MC2527Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:15141,26
12MC286Pšenička JiříSypa Pardubice4600:28:5294,05
13MC2910Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6900:29:353,00
14MC301Rubeš MiroslavPardubice4500:32:5964,68
Ženy A 20-34 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA797Šebková MartinaČeská Třebová9200:11:38110,33
2ZA829Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:11:50107,07
3ZA1339Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:13:2082,61
4ZA1831Chaloupková BarboraRun team Široký Důl8700:15:3645,65
Ženy B 35 let a starší (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB226Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:52111,66
2ZB398Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:10:3298,94
3ZB428Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:11:0289,40
4ZB599Pirklová KateřinaLetohrad7600:11:03108,66
5ZB634Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:11:28101,44
6ZB936Málková LenkaPardubice7600:12:0889,90
7ZB1035Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:12:1167,44
8ZB1196Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:12:26111,97
9ZB1430Elichová AndreaAC Pardubice8100:13:4936,27
10ZB1542Hellerová HanaHradec Králové6100:14:0188,03
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1164Teclová BarboraISTT0500:09:45144,35
1ZB226Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:52111,66
2ZB398Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:10:3298,94
3ZB428Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:11:0289,40
4ZB599Pirklová KateřinaLetohrad7600:11:03108,66
5ZB634Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:11:28101,44
1ZA797Šebková MartinaČeská Třebová9200:11:38110,33
2ZA829Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:11:50107,07
6ZB936Málková LenkaPardubice7600:12:0889,90
7ZB1035Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:12:1167,44
8ZB1196Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:12:26111,97
2ZJ12163Chmelíčková ZuzanaSpartak Letohrad0200:12:4696,19
3ZA1339Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:13:2082,61
9ZB1430Elichová AndreaAC Pardubice8100:13:4936,27
10ZB1542Hellerová HanaHradec Králové6100:14:0188,03
3ZJ16178Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:15:0459,47
4ZJ17179Chmelíčková MonikaLetohrad0500:15:0758,67
4ZA1831Chaloupková BarboraRun team Široký Důl8700:15:3645,65
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:14:02110,93
2MA225Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:14:24105,99
1MB33Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:14:43106,50
2MB42Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:15:2796,86
3MB519Šimek PetrŘetůvka7700:15:2896,64
1MC612Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:15:36112,92
1MJ720Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:15:48112,71
2MJ822Outrata ŠtěpánAC Pardubice0700:16:03109,75
3MA924Šebek MichalČeská Třebová8400:16:0683,08
4MA1032Chaloupka JanRUN Team Široký Důl9000:16:2179,72
4MB1116Němec RadekLitomyšl7700:16:4280,42
2MC1221Kalousek JanMalšovice7100:16:4998,33
3MC1315Šolc VítězslavBKL Machov5700:17:18107,78
5MB1411Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:17:3369,25
4MC155Vejběra JanGhost Team6600:17:3788,74
5MC1614Ráb PavelČeská Třebová5200:18:1297,78
6MC1723Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:18:3094,44
3MJ187Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:18:4677,54
7MC1918Leplt JiříPivovar Miletín6100:19:1586,11
8MC2017Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:1768,75
6MB2128Málek TomášPardubice7400:20:3629,15
7MB2229Pčola MarekPardubice7500:20:4427,39
9MC2313Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:21:1064,81
10MC2426Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:21:2842,57
11MC2527Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:15141,26
5MA268Mohaut MartinProsport Sezemice8600:23:433,00
6MA2735Strejček JiříPraha8300:24:273,00
12MC286Pšenička JiříSypa Pardubice4600:28:5294,05
13MC2910Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6900:29:353,00
14MC301Rubeš MiroslavPardubice4500:32:5964,68
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:14:02104,87
2MA225Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:14:2499,77
3MB33Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:14:4395,37
4MB42Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:15:2785,17
5MB519Šimek PetrŘetůvka7700:15:2884,94
6MC612Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:15:3683,08
7MJ720Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:15:4880,30
8MJ822Outrata ŠtěpánAC Pardubice0700:16:0376,83
9MA924Šebek MichalČeská Třebová8400:16:0676,13
10MA1032Chaloupka JanRUN Team Široký Důl9000:16:2172,65
11MB1116Němec RadekLitomyšl7700:16:4267,79
12MC1221Kalousek JanMalšovice7100:16:4966,16
13MC1315Šolc VítězslavBKL Machov5700:17:1859,44
14MB1411Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:17:3355,97
15MC155Vejběra JanGhost Team6600:17:3755,04
16MC1614Ráb PavelČeská Třebová5200:18:1246,93
17MC1723Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:18:3042,76
18MJ187Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:18:4639,05
19MC1918Leplt JiříPivovar Miletín6100:19:1532,33
20MC2017Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:1731,87
21MB2128Málek TomášPardubice7400:20:3613,56
22MB2229Pčola MarekPardubice7500:20:4411,70
23MC2313Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:21:105,68
24MC2426Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:21:283,00
25MC2527Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:153,00
26MA268Mohaut MartinProsport Sezemice8600:23:433,00
27MA2735Strejček JiříPraha8300:24:273,00
28MC286Pšenička JiříSypa Pardubice4600:28:523,00
29MC2910Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6900:29:353,00
30MC301Rubeš MiroslavPardubice4500:32:593,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1164Teclová BarboraISTT0500:09:45105,97
2ZB226Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:52103,65
3ZB398Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:10:3290,38
4ZB428Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:11:0280,43
5ZB599Pirklová KateřinaLetohrad7600:11:0380,10
6ZB634Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:11:2871,81
7ZA797Šebková MartinaČeská Třebová9200:11:3868,49
8ZA829Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:11:5064,51
9ZB936Málková LenkaPardubice7600:12:0858,54
10ZB1035Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:12:1157,55
11ZB1196Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:12:2652,57
12ZJ12163Chmelíčková ZuzanaSpartak Letohrad0200:12:4645,94
13ZA1339Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:13:2034,66
14ZB1430Elichová AndreaAC Pardubice8100:13:4925,04
15ZB1542Hellerová HanaHradec Králové6100:14:0121,06
16ZJ16178Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:15:043,00
17ZJ17179Chmelíčková MonikaLetohrad0500:15:073,00
18ZA1831Chaloupková BarboraRun team Široký Důl8700:15:363,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód