Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá Pardubická

5.11.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá Pardubická
  • datum konání: 5.11.2011
  • zobrazeno již 13x

Sociální sítě

Místo konání

loděnice TJ Dynamo Pardubice
9:15 - 10:45 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin v místě startu

Startovné

20 Kč

Popis tratě

délka: 3,8 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AC Pardubice
mobil 775 710 742

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáčkové r. 2002 a mladší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M112Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:16115,44
2M193Velinský ŠimonZŠ Benešovo0200:03:3993,79
3M1174Veverka PetrZŠ Benešovo0300:03:4687,19
4M1195Pithart ČeněkZŠ Benešovo0200:03:4787,10
5M1246Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:5479,66
6M1257Drahný LukášZŠ Pardubice Studánka0400:03:5579,57
7M1268Burda DanielZŠ Benešovo0400:03:5677,78
8M1319Červenka KryštofZŠ Benešovo0400:04:0371,19
9M13510Frydrych BedřichAC Choceň0300:04:0471,09
10M13611Šmíd JakubZŠ Benešovo0300:04:0470,24
11M13712Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:04:0570,15
12M13813Tesař DanZŠ Benešovo0400:04:0569,30
13M14114Nadrchal MatoušPardubice0300:04:0767,42
14M14315Havlíček TomášZŠ Benešovo0200:04:1163,65
15M14416Hruška MartinZŠ Benešovo0200:04:1262,71
16M14717Krátký KryštofZŠ Benešovo0300:04:1658,95
17M14818Stodola MarekZŠ Benešovo0400:04:1758,00
18M15119Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2352,35
19M15320Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:04:2649,53
20M15521Sádovský MatějZŠ Benešovo0200:04:2847,65
21M15722Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:04:2946,70
22M15823Slach FilipAC Pardubice0400:04:3046,61
23M16124Šulc KryštofZŠ Benešovo0400:04:3442,00
24M16225Kuboušek MatějZŠ Benešovo0300:04:3541,05
25M16426Derner NicoleZŠ Benešovo0300:04:5918,46
26M16627Martínek OndřejAC Pardubice0300:05:108,10
27M16728Hartmann JonášZŠ Benešovo0300:05:153,39
28M17029Martínek MichalPardubice0200:05:513,00
Žákyňky r. 2002 a mladší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z152Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:26112,44
2Z1113Hezká EliškaZŠ Polabiny III0200:03:4099,70
3Z1234Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:5387,86
4Z1275Perná MagdalénaZŠ Benešovo0200:03:5784,22
5Z1296Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:5883,31
6Z1387Skořepová TerezaZŠ Benešovo0200:04:0576,93
7Z1498Švábová AnnaZŠ Benešovo0200:04:1865,10
8Z1509Čížková ZitaZŠ Benešovo0400:04:2162,37
9Z15210Máchová NatálieZŠ Benešovo0400:04:2459,64
10Z15411Pithartová VendyZŠ Benešovo0200:04:2756,90
11Z15512Horáková NelaZŠ Benešovo0300:04:2855,99
12Z15913Tesařová ElenZŠ Benešovo0400:04:3252,35
13Z16014Bašková ZuzanaTJ Sokol Atletika Jaroměř0400:04:3352,26
14Z16215Gottvaldová AdélaZŠ Benešovo0300:04:3549,62
15Z16516Strnadová ElenaAC Pardubice0500:05:0918,66
16Z16717Novotná KláraAC Pardubice0500:05:1513,20
Žáčkové r. 2001-2000 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M222Roudný MartinOK Loko Pardubice0000:03:19102,02
2M233Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:2299,04
3M244Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:2398,94
4M265Konvalinka JindřichOK Loko Pardubice0000:03:3190,08
5M286Bejsta MatyášZŠ Benešovo0100:03:3883,12
6M297Roudný VáclavOK Loko Pardubice0000:03:3982,13
7M2128Burger MatějOK Loko Pardubice0000:03:4279,14
8M2149Beran MatoušAC Pardubice0100:03:4379,04
9M2152Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:4390,77
10M21610Derner Luděk TylerZŠ Benešovo0000:03:4576,16
11M21711Prudič FrantišekZŠ Benešovo0000:03:4675,16
12M21912Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:03:4775,06
13M22113Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:03:4774,17
14M23014Jirásko JosefSK Srch0100:03:5962,23
15M23115Drahný MichalZŠ Pardubice Studánka0100:04:0358,25
16M23816Nejezchleb LukášPardubice0100:04:0556,26
Žákyňky r. 2001-2000 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z272Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:32107,56
2Z2123Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:4298,49
3Z2214Držková BerenikaOK Lokomotiva Pardubice0100:03:4793,95
4Z2275Krupová KarolínaZŠ Benešovo0100:03:5784,87
5Z2317Burdová KateřinaZŠ Benešovo0000:04:0379,43
5Z2316Užachovová SabinaAC Pardubice0000:04:0379,43
7Z2428Miřejovská LucieZŠ Benešovo0100:04:0874,89
8Z2459Vetišková EliškaPardubice0000:04:1370,35
8Z24510Hezká ŠtěpánkaZŠ Štefánikova0000:04:1370,35
10Z26911Lakotová TerezaAC Choceň0000:05:1811,35
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M342Chlád OndřejTurbo Chotěboř9900:08:05102,04
2M353Mužík JanAtletika Polička9800:08:1199,59
3M364Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:08:1498,37
4M385Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:08:3490,20
5M396Fencl JonášLoko OB Pardubice9900:08:4286,94
6M3107Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:08:4386,53
7M3168Soudek OndřejOK Loko Pardubice9900:10:5632,24
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3142Perná EliškaPardubice9900:10:10111,24
2Z3153Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:10:26106,29
3Z3184Řeháková VeronikaAC Pardubice9900:11:4382,47
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Halbrštát TomášAC Choceň9600:07:09104,56
2M423Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:07:14102,28
3M434Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:07:3493,17
Starší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z472Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:22112,34
2Z4113Brandová PetraŠAK Pardubice9600:09:0795,51
3Z4124Fenclová TerezaLoko OB Pardubice9700:09:1692,15
4Z4135Hrašová HanaŠAK Pardubice9600:09:3186,54
5Z4176Chládová KateřinaTJ CHS Turbo Chotěboř9600:10:5754,39
Dorostenci (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M513Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:08:00100,69
2M524Cink MartinAC Pardubice9400:08:01100,28
3M532Lakota AntonínAC Choceň9500:08:0499,03
4M545Havlíček JosefŠAK Pardubice9500:08:3685,74
5M556Polák ŠtěpánAC Choceň9500:08:4781,18
6M577Beran LukášSK OMT Pardubice9500:09:1171,21
Muži (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:12:42103,78
2MA23Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:13:0398,37
3MA34Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:13:0597,85
4MA45Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:3191,16
5MA56Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:13:3889,36
6MA67Mocek TomášAC Pardubice7900:13:4687,30
7MA98Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:14:2876,48
8MA119Švandrlík MichalPardubice8700:14:4871,33
9MA1210Hovorka PavelOK Lokomotiva Pardubice7900:14:5270,30
10MA1311Zachař JiříSruby7200:15:0965,92
11MA1412Horvat DavidHradec Králové7300:15:1464,64
12MA1613Šulc RadekMoira Team Milovice7500:15:4756,14
13MA2414Řehák JindřichRybitví7500:17:0137,08
14MA3015Šutera JosefAtletika Polička7900:18:4410,56
15MA3116Slabihoud AlešBapa Letohrad7500:19:173,00
Veteráni A (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB72Siegel JosefAC Choceň5800:13:56128,34
2MB83Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:14:24108,43
3MB104Stříhavka JindřichAC Choceň7100:14:37105,54
4MB175Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:16:0586,03
5MB196Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:2681,37
6MB217Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:16:3878,71
7MB228Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:4078,27
8MB239Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:16:4893,02
9MB2510Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:17:0273,39
10MB2711Strnad PavelAC Pardubice5700:17:5878,64
11MB2812Jirásko LubomírSK Srch7100:18:1457,43
12MB3213Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:19:2760,37
13MB3514Čapek PetrPardubice7100:20:0532,82
14MB3715Tomšů PetrMlýn Janderov6400:20:4224,61
15MB3916Moník MilanMT Smiřice6900:21:0719,07
16MB4217Hezký BořivojPolabiny III7000:22:463,00
Veteráni B (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC152Hájek FrantišekFGT Stolany4900:15:43105,37
2MC183Červ MiloslavAtletika Polička5000:16:1498,97
3MC204Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:16:3095,67
4MC265Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:17:5677,92
5MC296Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:18:4068,83
6MC337Doležal StanislavBK Pardubice3800:19:48105,56
7MC348Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:19:5952,53
8MC369Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:20:15101,15
9MC3810Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:21:0393,29
10MC4011Rubeš MiroslavPardubice4500:22:4318,68
11MC4112Kmošek MiroslavPardubice4200:22:4518,27
12MC4313Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4200:25:403,00
Juniorky (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1221Martincová KristýnaVENCL TEAM Ústí nad Orlicí9300:10:29111,96
2ZJ2018Ďurovcová SoňaAC Pardubice9200:11:4988,04
Ženy (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž616Fenclová MartaAC Pardubice7600:08:49111,30
2Ž811Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:09:12103,09
3Ž919Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:16111,21
4Ž103Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:09:42102,38
5Ž118Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:10:0185,61
6Ž1310Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:10:3086,42
7Ž144Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:10:4270,99
8Ž151Stříhavková PetraAC Choceň7900:10:4680,65
9Ž167Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:11:0673,86
10Ž179Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:11:19107,65
11Ž185Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:11:33103,68
12Ž1917Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:11:4261,63
13Ž216Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:12:07126,49
14Ž2214Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:12:2688,67
15Ž2313Šternerová HanaHradec Králové6300:12:5381,02
16Ž242Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:15:1640,51
17Ž2520Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:15:4973,51
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M112Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:16115,44
1M222Roudný MartinOK Loko Pardubice0000:03:19102,02
2M233Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:2299,04
3M244Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:2398,94
1Z152Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:26112,44
4M265Konvalinka JindřichOK Loko Pardubice0000:03:3190,08
1Z272Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:32107,56
5M286Bejsta MatyášZŠ Benešovo0100:03:3883,12
2M193Velinský ŠimonZŠ Benešovo0200:03:3993,79
6M297Roudný VáclavOK Loko Pardubice0000:03:3982,13
2Z1113Hezká EliškaZŠ Polabiny III0200:03:4099,70
7M2128Burger MatějOK Loko Pardubice0000:03:4279,14
2Z2123Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:4298,49
8M2149Beran MatoušAC Pardubice0100:03:4379,04
9M2152Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:4390,77
10M21610Derner Luděk TylerZŠ Benešovo0000:03:4576,16
3M1174Veverka PetrZŠ Benešovo0300:03:4687,19
11M21711Prudič FrantišekZŠ Benešovo0000:03:4675,16
4M1195Pithart ČeněkZŠ Benešovo0200:03:4787,10
12M21912Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:03:4775,06
13M22113Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:03:4774,17
3Z2214Držková BerenikaOK Lokomotiva Pardubice0100:03:4793,95
3Z1234Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:5387,86
5M1246Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:5479,66
6M1257Drahný LukášZŠ Pardubice Studánka0400:03:5579,57
7M1268Burda DanielZŠ Benešovo0400:03:5677,78
4Z2275Krupová KarolínaZŠ Benešovo0100:03:5784,87
4Z1275Perná MagdalénaZŠ Benešovo0200:03:5784,22
5Z1296Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:5883,31
14M23014Jirásko JosefSK Srch0100:03:5962,23
8M1319Červenka KryštofZŠ Benešovo0400:04:0371,19
5Z2316Užachovová SabinaAC Pardubice0000:04:0379,43
15M23115Drahný MichalZŠ Pardubice Studánka0100:04:0358,25
5Z2317Burdová KateřinaZŠ Benešovo0000:04:0379,43
9M13510Frydrych BedřichAC Choceň0300:04:0471,09
10M13611Šmíd JakubZŠ Benešovo0300:04:0470,24
11M13712Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:04:0570,15
12M13813Tesař DanZŠ Benešovo0400:04:0569,30
16M23816Nejezchleb LukášPardubice0100:04:0556,26
6Z1387Skořepová TerezaZŠ Benešovo0200:04:0576,93
13M14114Nadrchal MatoušPardubice0300:04:0767,42
7Z2428Miřejovská LucieZŠ Benešovo0100:04:0874,89
14M14315Havlíček TomášZŠ Benešovo0200:04:1163,65
15M14416Hruška MartinZŠ Benešovo0200:04:1262,71
8Z2459Vetišková EliškaPardubice0000:04:1370,35
8Z24510Hezká ŠtěpánkaZŠ Štefánikova0000:04:1370,35
16M14717Krátký KryštofZŠ Benešovo0300:04:1658,95
17M14818Stodola MarekZŠ Benešovo0400:04:1758,00
7Z1498Švábová AnnaZŠ Benešovo0200:04:1865,10
8Z1509Čížková ZitaZŠ Benešovo0400:04:2162,37
18M15119Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2352,35
9Z15210Máchová NatálieZŠ Benešovo0400:04:2459,64
19M15320Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:04:2649,53
10Z15411Pithartová VendyZŠ Benešovo0200:04:2756,90
11Z15512Horáková NelaZŠ Benešovo0300:04:2855,99
20M15521Sádovský MatějZŠ Benešovo0200:04:2847,65
21M15722Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:04:2946,70
22M15823Slach FilipAC Pardubice0400:04:3046,61
12Z15913Tesařová ElenZŠ Benešovo0400:04:3252,35
13Z16014Bašková ZuzanaTJ Sokol Atletika Jaroměř0400:04:3352,26
23M16124Šulc KryštofZŠ Benešovo0400:04:3442,00
14Z16215Gottvaldová AdélaZŠ Benešovo0300:04:3549,62
24M16225Kuboušek MatějZŠ Benešovo0300:04:3541,05
25M16426Derner NicoleZŠ Benešovo0300:04:5918,46
15Z16516Strnadová ElenaAC Pardubice0500:05:0918,66
26M16627Martínek OndřejAC Pardubice0300:05:108,10
16Z16717Novotná KláraAC Pardubice0500:05:1513,20
27M16728Hartmann JonášZŠ Benešovo0300:05:153,39
10Z26911Lakotová TerezaAC Choceň0000:05:1811,35
28M17029Martínek MichalPardubice0200:05:513,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Halbrštát TomášAC Choceň9600:07:09104,56
2M423Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:07:14102,28
3M434Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:07:3493,17
1M342Chlád OndřejTurbo Chotěboř9900:08:05102,04
2M353Mužík JanAtletika Polička9800:08:1199,59
3M364Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:08:1498,37
1Z472Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:22112,34
4M385Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:08:3490,20
5M396Fencl JonášLoko OB Pardubice9900:08:4286,94
6M3107Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:08:4386,53
2Z4113Brandová PetraŠAK Pardubice9600:09:0795,51
3Z4124Fenclová TerezaLoko OB Pardubice9700:09:1692,15
4Z4135Hrašová HanaŠAK Pardubice9600:09:3186,54
1Z3142Perná EliškaPardubice9900:10:10111,24
2Z3153Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:10:26106,29
7M3168Soudek OndřejOK Loko Pardubice9900:10:5632,24
5Z4176Chládová KateřinaTJ CHS Turbo Chotěboř9600:10:5754,39
3Z3184Řeháková VeronikaAC Pardubice9900:11:4382,47
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M513Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:08:00100,69
2M524Cink MartinAC Pardubice9400:08:01100,28
3M532Lakota AntonínAC Choceň9500:08:0499,03
4M545Havlíček JosefŠAK Pardubice9500:08:3685,74
5M556Polák ŠtěpánAC Choceň9500:08:4781,18
1Ž616Fenclová MartaAC Pardubice7600:08:49111,30
6M577Beran LukášSK OMT Pardubice9500:09:1171,21
2Ž811Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:09:12103,09
3Ž919Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:16111,21
4Ž103Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:09:42102,38
5Ž118Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:10:0185,61
1ZJ1221Martincová KristýnaVENCL TEAM Ústí nad Orlicí9300:10:29111,96
6Ž1310Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:10:3086,42
7Ž144Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:10:4270,99
8Ž151Stříhavková PetraAC Choceň7900:10:4680,65
9Ž167Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:11:0673,86
10Ž179Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:11:19107,65
11Ž185Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:11:33103,68
12Ž1917Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:11:4261,63
2ZJ2018Ďurovcová SoňaAC Pardubice9200:11:4988,04
13Ž216Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:12:07126,49
14Ž2214Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:12:2688,67
15Ž2313Šternerová HanaHradec Králové6300:12:5381,02
16Ž242Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:15:1640,51
17Ž2520Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:15:4973,51
Trať 3,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:12:42103,78
2MA23Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:13:0398,37
3MA34Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:13:0597,85
4MA45Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:3191,16
5MA56Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:13:3889,36
6MA67Mocek TomášAC Pardubice7900:13:4687,30
1MB72Siegel JosefAC Choceň5800:13:56128,34
2MB83Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:14:24108,43
7MA98Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:14:2876,48
3MB104Stříhavka JindřichAC Choceň7100:14:37105,54
8MA119Švandrlík MichalPardubice8700:14:4871,33
9MA1210Hovorka PavelOK Lokomotiva Pardubice7900:14:5270,30
10MA1311Zachař JiříSruby7200:15:0965,92
11MA1412Horvat DavidHradec Králové7300:15:1464,64
1MC152Hájek FrantišekFGT Stolany4900:15:43105,37
12MA1613Šulc RadekMoira Team Milovice7500:15:4756,14
4MB175Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:16:0586,03
2MC183Červ MiloslavAtletika Polička5000:16:1498,97
5MB196Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:2681,37
3MC204Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:16:3095,67
6MB217Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:16:3878,71
7MB228Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:4078,27
8MB239Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:16:4893,02
13MA2414Řehák JindřichRybitví7500:17:0137,08
9MB2510Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:17:0273,39
4MC265Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:17:5677,92
10MB2711Strnad PavelAC Pardubice5700:17:5878,64
11MB2812Jirásko LubomírSK Srch7100:18:1457,43
5MC296Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:18:4068,83
14MA3015Šutera JosefAtletika Polička7900:18:4410,56
15MA3116Slabihoud AlešBapa Letohrad7500:19:173,00
12MB3213Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:19:2760,37
6MC337Doležal StanislavBK Pardubice3800:19:48105,56
7MC348Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:19:5952,53
13MB3514Čapek PetrPardubice7100:20:0532,82
8MC369Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:20:15101,15
14MB3715Tomšů PetrMlýn Janderov6400:20:4224,61
9MC3810Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:21:0393,29
15MB3916Moník MilanMT Smiřice6900:21:0719,07
10MC4011Rubeš MiroslavPardubice4500:22:4318,68
11MC4112Kmošek MiroslavPardubice4200:22:4518,27
16MB4217Hezký BořivojPolabiny III7000:22:463,00
12MC4313Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4200:25:403,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:12:42103,78
2MA23Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:13:0398,37
3MA34Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:13:0597,85
4MA45Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:3191,16
5MA56Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:13:3889,36
6MA67Mocek TomášAC Pardubice7900:13:4687,30
7MB72Siegel JosefAC Choceň5800:13:5684,72
8MB83Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:14:2477,51
9MA98Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:14:2876,48
10MB104Stříhavka JindřichAC Choceň7100:14:3774,16
11MA119Švandrlík MichalPardubice8700:14:4871,33
12MA1210Hovorka PavelOK Lokomotiva Pardubice7900:14:5270,30
13MA1311Zachař JiříSruby7200:15:0965,92
14MA1412Horvat DavidHradec Králové7300:15:1464,64
15MC152Hájek FrantišekFGT Stolany4900:15:4357,17
16MA1613Šulc RadekMoira Team Milovice7500:15:4756,14
17MB175Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:16:0551,50
18MC183Červ MiloslavAtletika Polička5000:16:1449,18
19MB196Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:2646,09
20MC204Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:16:3045,06
21MB217Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:16:3843,00
22MB228Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:4042,49
23MB239Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:16:4840,43
24MA2414Řehák JindřichRybitví7500:17:0137,08
25MB2510Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:17:0236,82
26MC265Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:17:5622,92
27MB2711Strnad PavelAC Pardubice5700:17:5822,40
28MB2812Jirásko LubomírSK Srch7100:18:1418,28
29MC296Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:18:4011,59
30MA3015Šutera JosefAtletika Polička7900:18:4410,56
31MA3116Slabihoud AlešBapa Letohrad7500:19:173,00
32MB3213Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:19:273,00
33MC337Doležal StanislavBK Pardubice3800:19:483,00
34MC348Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:19:593,00
35MB3514Čapek PetrPardubice7100:20:053,00
36MC369Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:20:153,00
37MB3715Tomšů PetrMlýn Janderov6400:20:423,00
38MC3810Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:21:033,00
39MB3916Moník MilanMT Smiřice6900:21:073,00
40MC4011Rubeš MiroslavPardubice4500:22:433,00
41MC4112Kmošek MiroslavPardubice4200:22:453,00
42MB4217Hezký BořivojPolabiny III7000:22:463,00
43MC4313Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4200:25:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž616Fenclová MartaAC Pardubice7600:08:49106,11
2Ž811Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:09:1297,68
3Ž919Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:1696,21
4Ž103Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:09:4286,68
5Ž118Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:10:0179,72
6ZJ1221Martincová KristýnaVENCL TEAM Ústí nad Orlicí9300:10:2969,46
7Ž1310Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:10:3069,45
8Ž144Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:10:4264,69
9Ž151Stříhavková PetraAC Choceň7900:10:4663,23
10Ž167Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:11:0655,89
11Ž179Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:11:1951,13
12Ž185Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:11:3346,00
13Ž1917Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:11:4242,70
14ZJ2018Ďurovcová SoňaAC Pardubice9200:11:4940,13
15Ž216Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:12:0733,54
16Ž2214Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:12:2626,57
17Ž2313Šternerová HanaHradec Králové6300:12:5316,68
18Ž242Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:15:163,00
19Ž2520Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:15:493,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 31%
Zvolená trasa závodu: 63%
Značení závodu: 74%
Vyhlášení výsledků: 22%
Zpracování výsledků: 18%
Ceny vítězům: 0%
Celkový dojem ze závodu: 33%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
34%

Názory na závod

Závod byl mizerně organizován, pořadatelé nezvládali ve své snaze ulehčit si organizaci oproti spokojenosti závodníků, neobtěžovali se např se startovními listinami ani startovními čísly,čímž vůbec netušili kolik závodníků v kategorii startuje, slučovali kategorie a následně měli problém s určováním pořadí při velkém počtu závodníků atd.. Už určitě na tento závod nikdy nepřijedeme
jirikolto
Musím pochválit organizaci závodu, hlavně způsob rozdělování, startovních čísel v hlavní kategorii je opravdu originální :-) Intervalový start ve vlnách je určitě pro pořadatele náročnější, ale pro závodníky je to velmi příjemné zpěstření, pořád je koho předbíhat...Byl jsem poprvé a určitě zase přijedu :-)
pepa007
Smekám před každým, kdo je ochoten svůj čas věnovat pořádání závodů, ale pustit na start společně děti roč. 2002 a ml. na takovou trať mi opravdu připadá nešťastné. Tento závod byl totálně znehodnocen. Malým dětem nevysvětlíte, že blokování soupeřů nepatří k závodům a pokud se na trati v protisměru na nejužším místě objeví běžec se sluchátky na uších, tak je opravdu hotovo. Nechápu proč bylo nutné startovat společně, když potom běželi některé kategorie v takovém počtu, že se startující museli na trati bát.
jardanemec
Já myslím, že organizace závodu nebyla špatná, bylo to něco jiného než jsme zvyklí, ale fungovalo to. Trať dobře značená se spoustou pomocníků. Jedinou chybičkou bylo jen to, že když se ve spojené kategorii objevilo téměř 50 běžců, tak to pořadatel mohl operativně rozdělit. Časově by se to asi stihlo. PB
jampb
Tratě a značení bezva, jen to nešťastné spojení děvčat a chlapců 2002 se mi vůbec nelíbilo vzhledem k počtu startujících. Patří ke zjednodušení i to, že nejsou publikovány výsledky žákovských kategorii? Nebo špatně hledám?
hana.hr
Dobrý den, vezmu to od začátku. Prezentace závodníků stylem "Žákům čísla dávat nebudeme, protože to je moc práce s rozdáváním a sbíráním čísel" je opravdu ke smíchu. Jablko a perník potěší.V propozicích prezentujete, že běh je součástí Iscarex poháru, ale již neuvádíte pro které kategorie. Tak jsme jely 100 km, protože syn body potřeboval. Odstartování prvního běhu byl největší průser. Prostě výstřel a jdeme na to. Někteří účastníci to ani nestihli a děti tam pak brečely nebo běžely v jiné kategorii, ale to jaksi vzhledem k prezentaci prostě nemohl nikdo ani zjistit. Jak to ale chcete bodovat, když nemáte ty startovní čísla. Byla to jedna velká ostuda pro celkem známý oddíl, který malé děti nemůže ocenit ani lízátkem. Na hlavní závod jsme ani nečekaly a odjely s pocitem, že sem se již nevrátíme. Pane Ing. Ratmane a pane Růžičko, buřtík pro účastniky nebyl ani k zakoupení, ale jak jsem si všiml, selátko se točilo. Hlavně že chutnalo. S takovouhle tu naši běžeckou mládež já s Vámi vychovávat nechci. Děkuji S pozdravem Verner Ota Králíky
verner.ota
Nahlašuji chybu ve výsledcích v kategorii Muži B je uveden na prvním místě Siegel Josef, ale to je ročník 58 . Dle kategorie iscarex patří do Muži C. Prosím o opravu výsledků a bodového hodnocení. Děkuji Pour Jiří
jiri.pour
Jak že to bude s hodnocením žactva? Bude ještě jetos? Nebo čekáte, že někdo přijede za rok a vy se pokusíte udělat to lépe? Kdo tomu má věřit?
mourek321
Pod hlavičkou iscarex letos nejhůře zvládnuté závody. iscarex by se měl příští rok rozhodnout, jestli vás vůbec chce!
cdefgahcch
Vysledky byly odporadatele dodany vcas, jen jsme jiz nestihli mladeznicke kategorie zpracovat. Veteranske kategorie jsou v tomto zavode oproti poharu trochu jine, ale body dostanou vsichni ve svych poharovych kategoriich.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód