3.11.2012, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
6.11.2021 | Malá Pardubická cross-country | 48 |
7.11.2020 | Malá Pardubická cross-country | - |
2.11.2019 | Malá Pardubická cross-country | 103 |
3.11.2018 | Malá Pardubická cross-country | 88 |
4.11.2017 | Malá Pardubická cross-country | 94 |
2.11.2013 | Malá Pardubická cross-country | 277 |
5.11.2011 | Malá Pardubická | 156 |
6.11.2010 | Malá pardubická cross country | 103 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 3 | 99 | Mužík Martin | Atletika Polička | 03 | 00:03:20 | 107,38 |
2 | M1 | 4 | 100 | Budig Matouš | Atletika Polička | 03 | 00:03:27 | 100,64 |
3 | M1 | 9 | 101 | Vebr Dominik | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:03:36 | 91,97 |
4 | M1 | 10 | 102 | Drahný Lukáš | ZŠ Pardubice Studánka | 04 | 00:03:37 | 91,01 |
5 | M1 | 11 | 103 | Haas Filip | ŠAK Benešovo | 04 | 00:03:39 | 89,09 |
6 | M1 | 18 | 104 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:03:47 | 81,38 |
7 | M1 | 20 | 105 | Chlup Ondřej | Atletika Albrechtice | 03 | 00:03:49 | 79,45 |
8 | M1 | 22 | 106 | Hemelík Jindřich | TJ Sokol Jaroměř | 03 | 00:03:51 | 77,53 |
9 | M1 | 25 | 107 | Dítě Marek | Jiskra Jaroměř | 04 | 00:03:54 | 74,64 |
10 | M1 | 28 | 108 | Hemelík František | TJ SOKOL Jaroměř | 06 | 00:04:07 | 62,12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 7 | 109 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:03:29 | 108,55 |
2 | Z1 | 12 | 110 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:03:40 | 98,47 |
3 | Z1 | 17 | 111 | Červená Eliška | Dukla Polička | 04 | 00:03:46 | 92,98 |
4 | Z1 | 27 | 112 | Koldinská Eliška | TJ Sokol Hradec Králové | 05 | 00:04:00 | 80,15 |
5 | Z1 | 29 | 113 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:04:11 | 70,08 |
5 | Z1 | 29 | 114 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 00:04:11 | 70,08 |
7 | Z1 | 31 | 115 | Proroková Adéla | Pardubice | 03 | 00:04:12 | 69,16 |
8 | Z1 | 32 | 116 | Musílková Eliška | AC Pardubice | 03 | 00:04:13 | 68,24 |
9 | Z1 | 33 | 117 | Rohlíková Nikola | AC Pardubice | 04 | 00:04:14 | 67,33 |
10 | Z1 | 34 | 118 | Louvarová Bára | AC Pardubice | 03 | 00:04:20 | 61,83 |
11 | Z1 | 36 | 119 | Kohoutová Kamila | AC Pardubice | 05 | 00:04:26 | 56,34 |
12 | Z1 | 37 | 120 | Dandová Veronika | Smiřice | 04 | 00:04:35 | 48,09 |
13 | Z1 | 39 | 121 | Strnadová Elena | AC Pardubice | 05 | 00:04:51 | 33,44 |
14 | Z1 | 40 | 122 | Haasová Klára | AC Pardubice | 06 | 00:06:02 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 97 | Verner Kristián | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:03:17 | 100,25 |
2 | M2 | 2 | 98 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:03:18 | 99,75 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 4 | 83 | Pourová Alžběta | TJ Sokol Jaroměř | 02 | 00:03:27 | 102,23 |
2 | Z2 | 6 | 84 | Hanáková Klára | Atletika Albrechtice | 02 | 00:03:28 | 101,27 |
3 | Z2 | 8 | 85 | Navrátilová Darja | TJ Svitavy | 01 | 00:03:33 | 96,50 |
4 | Z2 | 12 | 86 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:03:40 | 89,81 |
5 | Z2 | 14 | 87 | Veselková Zuzana | AC Pardubice | 01 | 00:03:42 | 87,90 |
6 | Z2 | 15 | 88 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:03:43 | 86,94 |
7 | Z2 | 16 | 89 | Pindorová Natálie | AC Pardubice | 01 | 00:03:44 | 85,99 |
8 | Z2 | 18 | 90 | Vavřinová Tereza | AC Pardubice | 01 | 00:03:47 | 83,12 |
9 | Z2 | 21 | 91 | Černá Tereza | AC Pardubice | 02 | 00:03:50 | 80,25 |
10 | Z2 | 22 | 92 | Perná Magdaléna | ŠAK Pardubice | 02 | 00:03:51 | 79,30 |
11 | Z2 | 24 | 93 | Karlíková Barbora | AC Pardubice | 02 | 00:03:52 | 78,34 |
12 | Z2 | 25 | 94 | Vlková Lenka | AC Pardubice | 02 | 00:03:54 | 76,43 |
13 | Z2 | 35 | 95 | Davidová Michaela | Smiřice | 02 | 00:04:23 | 48,73 |
14 | Z2 | 38 | 96 | Zárubová Vendula | Sokol Pardubice | 02 | 00:04:47 | 25,80 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 7 | 78 | Sobotka Jakub | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 99 | 00:08:10 | 102,82 |
2 | M3 | 8 | 79 | Chlup Tomáš | Atletika Albrechtice | 00 | 00:08:16 | 100,40 |
3 | M3 | 9 | 80 | Němec Jaroslav | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 99 | 00:08:25 | 96,78 |
4 | M3 | 15 | 81 | Porubek Ondřej | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 00 | 00:09:43 | 65,39 |
5 | M3 | 16 | 82 | Chlád Ondřej | TJ CHS TURBO Chotěboř | 99 | 00:09:49 | 62,98 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 10 | 67 | Šimůnková Tereza | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 00 | 00:08:46 | 105,78 |
2 | Z3 | 11 | 68 | Perná Eliška | ŠAK Pardubice | 99 | 00:09:05 | 98,77 |
3 | Z3 | 12 | 69 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:09:14 | 95,45 |
4 | Z3 | 13 | 70 | Suchánková Nikol | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:09:26 | 91,02 |
5 | Z3 | 14 | 71 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:09:34 | 88,06 |
6 | Z3 | 17 | 72 | Truhlářová Lucie | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 99 | 00:10:25 | 69,23 |
7 | Z3 | 18 | 73 | Hlaváčová Barbora | ŠAK Pardubice | 99 | 00:10:32 | 66,65 |
7 | Z3 | 18 | 74 | Cejnarová Eliška | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:10:32 | 66,65 |
9 | Z3 | 20 | 75 | Nová Marie | AC Pardubice | 00 | 00:13:21 | 4,25 |
10 | Z3 | 21 | 76 | Kloučková Tereza | AC Pardubice | 00 | 00:13:26 | 3,00 |
11 | Z3 | 22 | 77 | Užachovová Sabina | AC Pardubice | 00 | 00:13:28 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 61 | Kačerovský Michal | Atletika Albrechtice | 98 | 00:07:30 | 101,91 |
2 | M4 | 2 | 62 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:07:34 | 100,15 |
3 | M4 | 3 | 63 | Mužík Jan | Atletika Polička | 98 | 00:07:39 | 97,95 |
4 | M4 | 4 | 64 | Mojžíš Dominik | TJ Sokol Jaroměř | 97 | 00:07:44 | 95,74 |
5 | M4 | 5 | 65 | Vebr Patrik | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:07:47 | 94,42 |
6 | M4 | 6 | 66 | Kopecký Ondřej | ŠAK Pardubice | 98 | 00:07:50 | 93,10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 7 | 58 | Čerenkova Petra | TJ Maratonstav Úpice | 99 | 00:09:50 | 118,37 |
2 | Z4 | 13 | 59 | Svobodová Edita | Hvězda SKP Pardubice | 98 | 00:11:18 | 91,28 |
3 | Z4 | 14 | 60 | Koldinská Tereza | Sokol Hradec Králové | 98 | 00:11:21 | 90,35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 36 | Lakota Antonín | AC Spartak Choceň | 95 | 00:08:33 | 106,42 |
2 | M5 | 2 | 37 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:09:07 | 93,58 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:12:44 | 103,51 |
2 | MA | 2 | 2 | Miřejovský Jiří | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 79 | 00:13:03 | 98,63 |
3 | MA | 3 | 3 | Čivrný Jiří | SK Nové Město na Moravě | 80 | 00:13:06 | 97,86 |
4 | MA | 4 | 4 | Kratochvíl Miloš | Hvězda SKP Pardubice | 75 | 00:13:49 | 86,80 |
5 | MA | 5 | 5 | Uchytil Milan | KPA Pardubice | 74 | 00:14:00 | 83,97 |
5 | MA | 5 | 6 | Mocek Tomáš | AC Pardubice | 79 | 00:14:00 | 83,97 |
7 | MA | 7 | 7 | Hurdálek Robert | Yetti club Trutnov | 78 | 00:14:12 | 80,88 |
8 | MA | 9 | 9 | Hovorka Jan | OK Lokomotiva Pardubice | 79 | 00:14:38 | 74,20 |
9 | MA | 11 | 11 | Zajíc Jiří | Kutná Hora | 80 | 00:15:17 | 64,17 |
10 | MA | 14 | 14 | Gregora Zdenek | Atletika Albrechtice | 73 | 00:15:47 | 56,45 |
11 | MA | 16 | 16 | Goga Tomáš | Pardubice | 84 | 00:16:01 | 52,85 |
12 | MA | 17 | 18 | Jelen Jindřich | Ski Skuhrov | 74 | 00:16:08 | 51,05 |
13 | MA | 19 | 19 | David Václav | Smiřice | 74 | 00:16:50 | 40,25 |
14 | MA | 23 | 24 | Roleček Milan | Pěčín | 76 | 00:17:13 | 34,33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 8 | 8 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:14:18 | 106,68 |
2 | MB | 10 | 10 | Kábrt Michal | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 00:14:39 | 101,95 |
3 | MB | 12 | 12 | Zachař Jiří | Sruby | 72 | 00:15:26 | 91,36 |
4 | MB | 15 | 15 | Pour Jiří | TJ SOKOL Jaroměř | 70 | 00:15:49 | 86,18 |
5 | MB | 17 | 17 | Sedláček Roman | Lanškroun | 64 | 00:16:08 | 81,90 |
6 | MB | 19 | 20 | Šimonek Pavel | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:16:50 | 72,44 |
7 | MB | 27 | 27 | Kalousek Jan | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:18:26 | 50,81 |
8 | MB | 31 | 31 | Pindora Vlastimil | příchozí | 71 | 00:20:09 | 27,60 |
9 | MB | 32 | 32 | Moník Milan | MT Smiřice | 69 | 00:20:27 | 23,54 |
10 | MB | 33 | 33 | Krátký Josef | Hvězda SKP Pardubice | 65 | 00:20:42 | 20,17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 13 | 13 | Schaffer Petr | Mlýn Janderov | 60 | 00:15:37 | 120,10 |
2 | MC | 21 | 21 | Drozd Jiří | MOPOS Pardubice | 57 | 00:17:02 | 103,78 |
3 | MC | 22 | 22 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:17:04 | 102,70 |
4 | MC | 23 | 23 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:17:13 | 100,96 |
5 | MC | 25 | 25 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:17:37 | 96,34 |
6 | MC | 26 | 26 | Hrůša Zdeněk | Jirčany | 46 | 00:17:56 | 92,68 |
7 | MC | 28 | 28 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:19:26 | 76,13 |
8 | MC | 29 | 29 | Bajer Miloslav | Café Bajer Pardubice | 55 | 00:19:35 | 74,40 |
9 | MC | 30 | 30 | Doležal Stanislav | BK Pardubice | 38 | 00:19:58 | 115,34 |
10 | MC | 34 | 34 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 00:23:17 | 84,66 |
11 | MC | 35 | 35 | Rubeš Miroslav | Pardubice | 45 | 00:23:24 | 29,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 3 | 38 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:09:12 | 103,91 |
2 | ZA | 4 | 39 | Kozáková Denisa | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 00:09:20 | 101,07 |
3 | ZA | 6 | 41 | Vejrostová Hana | Atletika Chrudim | 83 | 00:09:37 | 95,03 |
4 | ZA | 8 | 42 | Lenčová Jana | TJ Jičín | 92 | 00:10:08 | 84,01 |
5 | ZA | 11 | 45 | Beranová Lenka | SK Srch | 85 | 00:10:53 | 68,03 |
6 | ZA | 14 | 47 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:11:21 | 58,08 |
7 | ZA | 16 | 48 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 00:11:38 | 52,04 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 5 | 40 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:09:22 | 115,84 |
2 | ZB | 9 | 43 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:10:31 | 93,23 |
3 | ZB | 10 | 44 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:10:38 | 90,93 |
4 | ZB | 12 | 46 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:11:05 | 116,68 |
5 | ZB | 17 | 49 | Chlubnová Zdeňka | Pardubice | 62 | 00:11:53 | 108,93 |
6 | ZB | 18 | 50 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:12:06 | 105,45 |
7 | ZB | 19 | 51 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:13:06 | 83,32 |
8 | ZB | 20 | 52 | Ratmanová Dana | AC Pardubice | 61 | 00:13:20 | 85,62 |
9 | ZB | 21 | 53 | Pojkarová Kateřina | AC Pardubice | 77 | 00:13:52 | 27,36 |
10 | ZB | 22 | 54 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 00:13:54 | 76,51 |
11 | ZB | 23 | 55 | Frydrychová Radka | AC Choceň | 74 | 00:14:10 | 21,46 |
12 | ZB | 24 | 56 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:15:23 | 52,66 |
13 | ZB | 25 | 57 | Sedláčková Hedvika | Lanškroun | 66 | 00:15:24 | 52,39 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
verner.olta