Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická desítka na dráze

14.10.2015, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická desítka na dráze
  • datum konání: 14.10.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hvězda SKP Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
15:30 hodin (pro závodníky s přepokládanou výkonností nad 40 min)
17:00 hodin (pro závodníky s přepokládanou s výkonností pod 40 min)

Přihlášky

v závodní kanceláři od 14:30 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Polytan (8 drah po celém okruhu)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Hvězda SKP Pardubice – oddíl atletiky
Čs. armády 2515, 530 02 Pardubice
Tel., fax: 466 304 881

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.10.2019Pardubická desítka na dráze-
10.10.2018Pardubická desítka na dráze29
11.10.2017Pardubická desítka na dráze45
12.10.2016Pardubická desítka na dráze - ZRUŠENO!!!-
8.10.2014Pardubická desítka na dráze43
9.10.2013Pardubická desítka na dráze70
10.10.2012Pardubická desítka na dráze49
12.10.2011Pardubická desítka na dráze68
13.10.2010Pardubická desítka na dráze55
5.12.2007Desítka na dráze v Pardubicích21

Statistika závodu Pardubická desítka na dráze

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 380

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krátký Josef658
Novák Pavel818
Doucha Jiří718
Kozáková Denisa797
Krátká Anna697
Eliáš Petr607
Hanuš Petr646
Keprtová Miloslava486
Kratochvíl Miloš756
Vacarda Vladimír596
Černá Markéta705
Petržílek Zdeněk555
Kraus Václav645
Podroužek Dušan745
Dubský Roman785
Kopecký Libor565
Novotný Zdeněk725
Zachař Jiří724
Ing. Moravec Martin844
Radiměřský Karel874
Brožek Radmil544
Šternerová Hana634
Ryzner Miroslav614
Bílý Zdeněk594
Leszkow Petr444
Bajer Miloslav554
Janů Jan934
Kalousek Jan714
Kalný Petr814
Nechvíl Petr913
Bača Jan763
Tučný Jan473
Ryzner Jan593
Jureček Michal963
Šimůnková Pavla773
Moník Milan693
Marhold Luboš773
Krajtl Svatopluk493
Kalná Jitka753
Kulhavý David773
Stránský Aleš603
Jirásková Eva643
Metelková Táňa723
Chocholouš Dalibor463
Sedlák Jiří583
Kubišta Oto533
Bubeníček Jiří513
Červ Miloslav503
Schaffer Petr603
Mrklovský Miroslav723

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:43115,50
2MA229Hejl RadekKrálíky7200:34:23110,70
3MA330Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:3393,91
4MA431Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:3498,67
5MA51Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:0890,60
6MA62Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:5686,11
7MA732Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:38:0085,68
8MA833Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:0190,63
9MA934Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:02105,27
10MA1035Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:38:0590,32
11MA1136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:16104,09
12MA123Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:39:28100,00
13MA1337Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:2072,55
14MA144Zachař JiříSruby7200:40:3876,20
15MA155Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:5390,64
16MA166Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:41:0289,91
17MA188Ryzner MiroslavSK Srch6100:42:2782,65
18MA1938Novák PavelKRB Chrudim8100:42:3360,02
19MA209Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:04109,52
20MA2211Roleček MilanPěčín7600:43:5152,75
21MA2514Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:34102,91
22MA2639Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:4853,30
23MA2715Marhold LubošHorní Jelení7700:45:1844,47
24MA2917Novák PetrHSK7700:45:4342,21
25MA3018Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:46:3661,42
26MA3240Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:4755,33
27MA3320Krajtl SvatoplukPardubice4900:48:0287,57
28MA3421Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:48:0653,69
29MA3522Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:48:4350,53
30MA3623Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:16100,00
31MA3724Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:4857,65
32MA3825Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:56:3010,69
Ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA177Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:42:13103,89
2ZA2110Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:05106,09
3ZA2312Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:5396,11
4ZA2413Hlavová EvaPardubice7700:44:3299,57
5ZA2816Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:4294,33
6ZA3119Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:46:47100,00
7ZA3926Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:12104,30
8ZA4027Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:4395,70
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:43115,50
2MA229Hejl RadekKrálíky7200:34:23110,70
3MA330Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:3393,91
4MA431Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:3498,67
5MA51Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:0890,60
6MA62Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:5686,11
7MA732Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:38:0085,68
8MA833Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:0190,63
9MA934Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:02105,27
10MA1035Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:38:0590,32
11MA1136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:16104,09
12MA123Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:39:28100,00
13MA1337Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:2072,55
14MA144Zachař JiříSruby7200:40:3876,20
15MA155Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:5390,64
16MA166Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:41:0289,91
1ZA177Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:42:13103,89
17MA188Ryzner MiroslavSK Srch6100:42:2782,65
18MA1938Novák PavelKRB Chrudim8100:42:3360,02
19MA209Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:04109,52
2ZA2110Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:05106,09
20MA2211Roleček MilanPěčín7600:43:5152,75
3ZA2312Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:5396,11
4ZA2413Hlavová EvaPardubice7700:44:3299,57
21MA2514Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:34102,91
22MA2639Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:4853,30
23MA2715Marhold LubošHorní Jelení7700:45:1844,47
5ZA2816Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:4294,33
24MA2917Novák PetrHSK7700:45:4342,21
25MA3018Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:46:3661,42
6ZA3119Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:46:47100,00
26MA3240Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:4755,33
27MA3320Krajtl SvatoplukPardubice4900:48:0287,57
28MA3421Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:48:0653,69
29MA3522Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:48:4350,53
30MA3623Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:16100,00
31MA3724Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:4857,65
32MA3825Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:56:3010,69
7ZA3926Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:12104,30
8ZA4027Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:4395,70
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:43110,59
2MA229Hejl RadekKrálíky7200:34:23100,98
3MA330Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:3388,43
4MA431Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:3488,33
5MA51Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:0885,03
6MA62Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:5680,42
7MA732Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:38:0079,98
8MA833Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:0179,87
9MA934Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:0279,80
10MA1035Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:38:0579,55
11MA1136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:1678,46
12MA123Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:39:2871,53
13MA1337Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:2066,51
14MA144Zachař JiříSruby7200:40:3864,70
15MA155Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:5363,26
16MA166Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:41:0262,43
17MA188Ryzner MiroslavSK Srch6100:42:2754,22
18MA1938Novák PavelKRB Chrudim8100:42:3353,64
19MA209Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:0450,63
20MA2211Roleček MilanPěčín7600:43:5146,17
21MA2514Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:3441,97
22MA2639Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:4840,63
23MA2715Marhold LubošHorní Jelení7700:45:1837,68
24MA2917Novák PetrHSK7700:45:4335,36
25MA3018Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:46:3630,22
26MA3240Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:4723,33
27MA3320Krajtl SvatoplukPardubice4900:48:0221,90
28MA3421Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:48:0621,47
29MA3522Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:48:4317,90
30MA3623Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:163,00
31MA3724Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:483,00
32MA3825Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:56:303,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA177Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:42:13103,94
2ZA2110Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:0599,89
3ZA2312Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:5396,17
4ZA2413Hlavová EvaPardubice7700:44:3293,16
5ZA2816Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:4287,75
6ZA3119Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:46:4782,74
7ZA3926Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:1234,31
8ZA4027Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:4322,64

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč