Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Desítka na dráze v Pardubicích

5.12.2007, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Desítka na dráze v Pardubicích
  • datum konání: 5.12.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hvězda SKP Pardubice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.10.2019Pardubická desítka na dráze23
10.10.2018Pardubická desítka na dráze29
11.10.2017Pardubická desítka na dráze45
12.10.2016Pardubická desítka na dráze - ZRUŠENO!!!-
14.10.2015Pardubická desítka na dráze40
8.10.2014Pardubická desítka na dráze43
9.10.2013Pardubická desítka na dráze70
6.2.2013Desítka na dráze v Pardubicích20
10.10.2012Pardubická desítka na dráze49
12.10.2011Pardubická desítka na dráze68

Statistika závodu Desítka na dráze v Pardubicích

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 387

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krátký Josef659
Novák Pavel819
Doucha Jiří718
Kratochvíl Miloš757
Kozáková Denisa797
Krátká Anna697
Kraus Václav646
Vacarda Vladimír596
Keprtová Miloslava486
Eliáš Petr606
Kopecký Libor565
Černá Markéta705
Leszkow Petr445
Dubský Roman785
Petržílek Zdeněk555
Bílý Zdeněk595
Hanuš Petr645
Sedlák Jiří584
Šternerová Hana634
Radiměřský Karel874
Kalousek Jan714
Novotný Zdeněk724
Janů Jan934
Bajer Miloslav554
Podroužek Dušan744
Zachař Jiří724
Brožek Radmil544
Ryzner Jan593
Mannlová Jana803
Šimůnková Pavla773
Fenclová Marta763
Chocholouš Dalibor463
Kalný Petr813
Roleček Milan763
Jirásková Eva643
Bubeníček Jiří513
Kulhavý David773
Schaffer Petr603
Ryzner Miroslav613
Kubišta Oto533
Moník Milan693
Jureček Michal963
Tučný Jan473
Marhold Luboš773
Mrklovský Miroslav723
Bača Jan763
Rossi Lenka543
Ing. Moravec Martin843
Borek Petr703
Tlapák Jaroslav873

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

10 km - muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Doucha JiříStart Náchod7100:36:31-
2MA23Mundok MarianTEPO Kladno9100:37:28-
3MA34Sobotka FrantišekPraha - Satalice7700:37:32-
4MA45Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:37:59-
5MA56Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:38:40-
6MA67Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:39:06-
7MA88Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:14-
8MA99Novák PavelKRB Chrudim8100:40:17-
9MA1010Ryzner MiroslavSK Srch6100:40:59-
10MA1111Polanský PetrSK OMT Pardubice5600:41:05-
11MA1212Kalný PetrPardubice8100:41:40-
12MA1313Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:42:08-
13MA1414Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:42:28-
14MA1515Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:43:04-
15MA1716Hromádka JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:45:44-
16MA1817Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:51:28-
17MA2018Páriš AttilaKRB Chrudim6000:51:59-
10 km - ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA719Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:39:38-
2ZA1620Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:45:44-
3ZA1921Pušová KristýnaSokol Nová Paka8900:51:40-
5 km - ženy (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB122Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:31-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB122Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:31-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Doucha JiříStart Náchod7100:36:31-
2MA23Mundok MarianTEPO Kladno9100:37:28-
3MA34Sobotka FrantišekPraha - Satalice7700:37:32-
4MA45Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:37:59-
5MA56Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:38:40-
6MA67Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:39:06-
1ZA719Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:39:38-
7MA88Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:14-
8MA99Novák PavelKRB Chrudim8100:40:17-
9MA1010Ryzner MiroslavSK Srch6100:40:59-
10MA1111Polanský PetrSK OMT Pardubice5600:41:05-
11MA1212Kalný PetrPardubice8100:41:40-
12MA1313Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:42:08-
13MA1414Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:42:28-
14MA1515Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:43:04-
2ZA1620Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:45:44-
15MA1716Hromádka JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:45:44-
16MA1817Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:51:28-
3ZA1921Pušová KristýnaSokol Nová Paka8900:51:40-
17MA2018Páriš AttilaKRB Chrudim6000:51:59-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód