Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická desítka na dráze

10.10.2012, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická desítka na dráze
  • datum konání: 10.10.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hvězda SKP Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Pardubice, městský atletický stadion na Dukle
15:00 (pro závodníky, kterým vyhovuje dřívější hodina startu), 16:00 (nad 40 minut), 17:10 (pod 40 minut) hodin

Přihlášky

od 14:00 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
polytanový povrch po celém osmidráhovém okruhu

Ceny pro vítěze

věcné pro prvních 5 mužů a žen v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Zajíc
tel. 724 172 882

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:28104,48
2MJ44Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:2099,34
3MJ66Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:33:5196,18
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:42106,22
2MA33Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5199,18
3MA55Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:33:3694,60
4MA77Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:3782,22
5MA88Řehák PavelOB Vamberk8400:35:4681,27
6MA1010Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:36:0479,48
7MA1413Dočkálek LiborDobříš7300:36:5674,16
8MA1514Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:0367,33
9MA1615Valenta TomášPardubice7600:38:2465,24
10MA2017Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:39:1460,15
11MA2320Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:39:5056,41
12MA2724Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4850,50
13MA3530Dubský RomanPřibyslav7800:45:0524,30
14MA4034Pilc TomášKutná Hora7400:49:053,00
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB99Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:35:58107,93
2MB1111Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:42104,01
3MB2219Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:39:4188,06
4MB2522Olexa JiříTřemošnice6700:40:1884,75
5MB2623Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:40:3083,65
6MB2926Zachař JiříSruby7200:41:1279,91
7MB3832Moník MilanSmiřice6900:48:4539,63
8MB4236Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:49:2036,51
9MB4739Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:523,00
10MB4840Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:55:553,00
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1212Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:45108,28
2MC1816Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:5597,01
3MC2118Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:2194,72
4MC2421Vanta JosefSK Hronov6200:40:1090,48
5MC2825Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:41:0685,66
6MC3631Ryzner JanPřelouč5900:45:4861,06
7MC3933Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:48:5245,07
8MC4135Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:49:2042,69
9MC4438Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:50:1537,88
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3027Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:41:29110,11
2MD3328Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:4695,06
3MD3429Červ MiloslavAtletika Polička5000:44:4994,83
4MD4337Tučný JanMK Pardubice4700:49:3573,00
Muži E (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA172Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:28128,71
2ZA457Kalousová AlenaŽamberk8000:51:2271,29
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB131Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:54114,66
2ZB193Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:08103,44
3ZB314Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:43:2681,90
4ZB325Černá MarkétaLanškroun7000:44:4075,68
5ZB376Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:3666,00
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC499Šternerová HanaHradec Králové6300:59:07100,00
Ženy D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD468Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:52:43100,00
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:42106,22
1MJ22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:28104,48
2MA33Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5199,18
2MJ44Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:2099,34
3MA55Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:33:3694,60
3MJ66Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:33:5196,18
4MA77Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:3782,22
5MA88Řehák PavelOB Vamberk8400:35:4681,27
1MB99Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:35:58107,93
6MA1010Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:36:0479,48
2MB1111Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:42104,01
1MC1212Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:45108,28
1ZB131Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:54114,66
7MA1413Dočkálek LiborDobříš7300:36:5674,16
8MA1514Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:0367,33
9MA1615Valenta TomášPardubice7600:38:2465,24
1ZA172Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:28128,71
2MC1816Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:5597,01
2ZB193Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:08103,44
10MA2017Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:39:1460,15
3MC2118Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:2194,72
3MB2219Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:39:4188,06
11MA2320Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:39:5056,41
4MC2421Vanta JosefSK Hronov6200:40:1090,48
4MB2522Olexa JiříTřemošnice6700:40:1884,75
5MB2623Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:40:3083,65
12MA2724Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4850,50
5MC2825Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:41:0685,66
6MB2926Zachař JiříSruby7200:41:1279,91
1MD3027Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:41:29110,11
3ZB314Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:43:2681,90
4ZB325Černá MarkétaLanškroun7000:44:4075,68
2MD3328Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:4695,06
3MD3429Červ MiloslavAtletika Polička5000:44:4994,83
13MA3530Dubský RomanPřibyslav7800:45:0524,30
6MC3631Ryzner JanPřelouč5900:45:4861,06
5ZB376Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:3666,00
7MB3832Moník MilanSmiřice6900:48:4539,63
7MC3933Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:48:5245,07
14MA4034Pilc TomášKutná Hora7400:49:053,00
8MC4135Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:49:2042,69
8MB4236Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:49:2036,51
4MD4337Tučný JanMK Pardubice4700:49:3573,00
9MC4438Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:50:1537,88
2ZA457Kalousová AlenaŽamberk8000:51:2271,29
1ZD468Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:52:43100,00
9MB4739Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:523,00
10MB4840Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:55:553,00
1ZC499Šternerová HanaHradec Králové6300:59:07100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:42103,98
2MJ22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:2899,18
3MA33Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5196,85
4MJ44Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:2093,89
5MA55Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:33:3692,22
6MJ66Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:33:5190,65
7MA77Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:3779,69
8MA88Řehák PavelOB Vamberk8400:35:4678,74
9MB99Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:35:5877,58
10MA1010Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:36:0476,92
11MB1111Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:4273,05
12MC1212Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:4572,66
13MA1413Dočkálek LiborDobříš7300:36:5671,55
14MA1514Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:0364,63
15MA1615Valenta TomášPardubice7600:38:2462,52
16MC1816Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:5559,29
17MA2017Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:39:1457,37
18MC2118Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:2156,58
19MB2219Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:39:4154,57
20MA2320Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:39:5053,58
21MC2421Vanta JosefSK Hronov6200:40:1051,55
22MB2522Olexa JiříTřemošnice6700:40:1850,74
23MB2623Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:40:3049,46
24MA2724Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4847,61
25MC2825Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:41:0645,83
26MB2926Zachař JiříSruby7200:41:1245,14
27MD3027Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:41:2943,45
28MD3328Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:4623,11
29MD3429Červ MiloslavAtletika Polička5000:44:4922,80
30MA3530Dubský RomanPřibyslav7800:45:0521,10
31MC3631Ryzner JanPřelouč5900:45:4816,67
32MB3832Moník MilanSmiřice6900:48:453,00
33MC3933Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:48:523,00
34MA4034Pilc TomášKutná Hora7400:49:053,00
35MC4135Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:49:203,00
36MB4236Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:49:203,00
37MD4337Tučný JanMK Pardubice4700:49:353,00
38MC4438Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:50:153,00
39MB4739Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:523,00
40MB4840Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:55:553,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB131Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:54106,63
2ZA172Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:2898,44
3ZB193Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:0894,93
4ZB314Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:43:2672,45
5ZB325Černá MarkétaLanškroun7000:44:4065,96
6ZB376Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:3655,86
7ZA457Kalousová AlenaŽamberk8000:51:2230,87
8ZD468Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:52:4323,77
9ZC499Šternerová HanaHradec Králové6300:59:073,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Gratulace vítězi tohoto závodu ! Takovýto čas se běžně nevidí ani o větší atletice na tomto stadionu , natož od specialisty vrchaře .A pak že ty kopce zpomalují..
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód