Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická desítka na dráze

13.10.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická desítka na dráze
  • datum konání: 13.10.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hvězda SKP Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión - Pardubice Dukla

Čas prvního startu 16:40 hodin (pro závodníky s výkonností nad 40 minut)
Čas druhého startu 18:00 hodin

Přihlášky

V místě startu od 15:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

polytan

Délka závodu je 10 km.

Kategorie dle ISCAREX poháru

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Adresa organizátora:
Hvězda SKP Pardubice
Čs. armády 2515
530 02 Pardubice
Telefon: 466 304 881

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1339Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:29110,64
2MJ3254Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:39:2889,36
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:33:03100,91
2MA229Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:07100,51
3MA330Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:33:2798,57
4MA431Řemínek MatějISRT8600:33:4896,40
5MA734Musil JiříMK Hlinsko7200:34:2392,88
6MA835Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:2792,47
7MA1037Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:1787,46
8MA1138Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:2286,98
9MA1541Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4085,23
10MA1743Šutera JosefAtletika Polička7900:36:1981,27
11MA2046Borovec AlexandrChoceň7600:37:3673,50
12MA216Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:37:3873,35
13MA2347Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:38:0270,96
14MA2549Lorenčík AlešChrudim7300:38:5665,47
15MA2650Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:5765,44
16MA289Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:39:0165,03
17MA2951Kalný PetrAFK Chrudim8100:39:1263,92
18MA3052Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:39:1363,85
19MA3411Novák PavelKRB Chrudim8100:40:2057,12
20MA3612Stříhavka JindřichAC Choceň7100:41:5447,65
21MA5225Malý JiříČestice Podchlum7200:53:023,00
-MA-56Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice75DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB532Kalousek BořivojHvězda SKP Pardubice6500:34:02103,64
2MB633Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:21101,82
3MB1440Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:3694,55
4MB1642Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:36:1790,68
5MB1844Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:37:2084,54
6MB2448Kozák MiloslavSKP Nymburk6500:38:1479,44
7MB278Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:38:5975,03
8MB3310Ryzner MiroslavSK Srch6100:40:0468,82
9MB4317Tomšů PetrMlýn Janderov6400:47:2926,02
10MB5124Macháček JanCafe Bajer Pardubice6300:52:093,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC936Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:39110,60
2MC1945Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:2895,17
3MC227Bombera JiříMoravská Třebová5500:37:3894,23
4MC3153Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:1685,37
5MC3713Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:5870,54
6MC3914Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:44:1957,72
7MC4116Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:3650,74
8MC4720Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:48:0037,61
9MC4821Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:49:1930,40
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3855Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:11111,88
2MD4015Krajtl SvatoplukPardubice4900:44:32101,46
3MD4518Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:47:5186,66
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4619Janeček JaroslavPSK Olymp Praha4000:47:54106,56
2ME4922Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:1896,92
3ME5023Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:50:2396,53
4ME5326Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:54:1281,11
Juniorky 19 let a mladší (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA352Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:15111,00
2ZA423Stříhavková PetraAC Choceň7900:46:0389,00
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1227Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:27129,14
2ZB444Kalná JitkaAFK Chrudim7500:47:3270,86
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD545Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:05:03100,00
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:33:03100,91
2MA229Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:07100,51
3MA330Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:33:2798,57
4MA431Řemínek MatějISRT8600:33:4896,40
1MB532Kalousek BořivojHvězda SKP Pardubice6500:34:02103,64
2MB633Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:21101,82
5MA734Musil JiříMK Hlinsko7200:34:2392,88
6MA835Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:2792,47
1MC936Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:39110,60
7MA1037Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:1787,46
8MA1138Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:2286,98
1ZB1227Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:27129,14
1MJ1339Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:29110,64
3MB1440Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:3694,55
9MA1541Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4085,23
4MB1642Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:36:1790,68
10MA1743Šutera JosefAtletika Polička7900:36:1981,27
5MB1844Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:37:2084,54
2MC1945Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:2895,17
11MA2046Borovec AlexandrChoceň7600:37:3673,50
12MA216Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:37:3873,35
3MC227Bombera JiříMoravská Třebová5500:37:3894,23
13MA2347Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:38:0270,96
6MB2448Kozák MiloslavSKP Nymburk6500:38:1479,44
14MA2549Lorenčík AlešChrudim7300:38:5665,47
15MA2650Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:5765,44
7MB278Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:38:5975,03
16MA289Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:39:0165,03
17MA2951Kalný PetrAFK Chrudim8100:39:1263,92
18MA3052Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:39:1363,85
4MC3153Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:1685,37
2MJ3254Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:39:2889,36
8MB3310Ryzner MiroslavSK Srch6100:40:0468,82
19MA3411Novák PavelKRB Chrudim8100:40:2057,12
1ZA352Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:15111,00
20MA3612Stříhavka JindřichAC Choceň7100:41:5447,65
5MC3713Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:5870,54
1MD3855Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:11111,88
6MC3914Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:44:1957,72
2MD4015Krajtl SvatoplukPardubice4900:44:32101,46
7MC4116Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:3650,74
2ZA423Stříhavková PetraAC Choceň7900:46:0389,00
9MB4317Tomšů PetrMlýn Janderov6400:47:2926,02
2ZB444Kalná JitkaAFK Chrudim7500:47:3270,86
3MD4518Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:47:5186,66
1ME4619Janeček JaroslavPSK Olymp Praha4000:47:54106,56
8MC4720Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:48:0037,61
9MC4821Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:49:1930,40
2ME4922Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:1896,92
3ME5023Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:50:2396,53
10MB5124Macháček JanCafe Bajer Pardubice6300:52:093,00
21MA5225Malý JiříČestice Podchlum7200:53:023,00
4ME5326Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:54:1281,11
1ZD545Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:05:03100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:33:03100,91
2MA229Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:07100,51
3MA330Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:33:2798,57
4MA431Řemínek MatějISRT8600:33:4896,40
5MB532Kalousek BořivojHvězda SKP Pardubice6500:34:0295,03
6MB633Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:2193,13
7MA734Musil JiříMK Hlinsko7200:34:2392,88
8MA835Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:2792,47
9MC936Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:3991,34
10MA1037Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:1787,46
11MA1138Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:2286,98
12MJ1339Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:2986,29
13MB1440Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:3685,54
14MA1541Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4085,23
15MB1642Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:36:1781,51
16MA1743Šutera JosefAtletika Polička7900:36:1981,27
17MB1844Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:37:2075,10
18MC1945Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:2874,34
19MA2046Borovec AlexandrChoceň7600:37:3673,50
20MA216Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:37:3873,35
21MC227Bombera JiříMoravská Třebová5500:37:3873,30
22MA2347Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:38:0270,96
23MB2448Kozák MiloslavSKP Nymburk6500:38:1469,77
24MA2549Lorenčík AlešChrudim7300:38:5665,47
25MA2650Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:5765,44
26MB278Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:38:5965,17
27MA289Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:39:0165,03
28MA2951Kalný PetrAFK Chrudim8100:39:1263,92
29MA3052Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:39:1363,85
30MC3153Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:1663,53
31MJ3254Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:39:2862,27
32MB3310Ryzner MiroslavSK Srch6100:40:0458,69
33MA3411Novák PavelKRB Chrudim8100:40:2057,12
34MA3612Stříhavka JindřichAC Choceň7100:41:5447,65
35MC3713Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:5847,20
36MD3855Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:1145,88
37MC3914Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:44:1933,08
38MD4015Krajtl SvatoplukPardubice4900:44:3231,80
39MC4116Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:3625,38
40MB4317Tomšů PetrMlýn Janderov6400:47:2914,02
41MD4518Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:47:5111,81
42ME4619Janeček JaroslavPSK Olymp Praha4000:47:5411,45
43MC4720Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:48:0010,93
44MC4821Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:49:193,00
45ME4922Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:183,00
46ME5023Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:50:233,00
47MB5124Macháček JanCafe Bajer Pardubice6300:52:093,00
48MA5225Malý JiříČestice Podchlum7200:53:023,00
49ME5326Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:54:123,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1227Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:27126,75
2ZA352Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:1598,36
3ZA423Stříhavková PetraAC Choceň7900:46:0374,89
4ZB444Kalná JitkaAFK Chrudim7500:47:3267,65
5ZD545Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:05:033,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód