Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická desítka na dráze

12.10.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická desítka na dráze
  • datum konání: 12.10.2011
  • zobrazeno již 12x

Sociální sítě

Místo konání

atletický stadion Dukla, Pardubice
první start - 16:30 hodin (pro výkonnost nad 40 minut)
druhý start - 17:30 hodin (pro výkonnost pod 40 minut)

Přihlášky

od 15:00 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 10 km na dráze

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Hvězda SKP Pardubice
tel. 466 304 881

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.10.2019Pardubická desítka na dráze23
10.10.2018Pardubická desítka na dráze29
11.10.2017Pardubická desítka na dráze45
12.10.2016Pardubická desítka na dráze - ZRUŠENO!!!-
14.10.2015Pardubická desítka na dráze40
8.10.2014Pardubická desítka na dráze43
9.10.2013Pardubická desítka na dráze70
10.10.2012Pardubická desítka na dráze49
13.10.2010Pardubická desítka na dráze55
5.12.2007Desítka na dráze v Pardubicích21

Statistika závodu Pardubická desítka na dráze

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 375

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novák Pavel819
Krátký Josef659
Doucha Jiří718
Vacarda Vladimír597
Kozáková Denisa797
Kratochvíl Miloš757
Krátká Anna697
Eliáš Petr607
Hanuš Petr646
Keprtová Miloslava486
Černá Markéta705
Petržílek Zdeněk555
Kraus Václav645
Dubský Roman785
Podroužek Dušan745
Kopecký Libor565
Novotný Zdeněk725
Bílý Zdeněk595
Leszkow Petr445
Kalný Petr814
Ing. Moravec Martin844
Zachař Jiří724
Radiměřský Karel874
Brožek Radmil544
Šternerová Hana634
Ryzner Miroslav614
Bajer Miloslav554
Janů Jan934
Kalousek Jan714
Borek Petr703
Roleček Milan763
Hübl Radek883
Dušková Lenka803
Ryzner Jan593
Bača Jan763
Stránský Aleš603
Šimůnková Pavla773
Červ Miloslav503
Marhold Luboš773
Moník Milan693
Nechvíl Petr913
Tučný Jan473
Krajtl Svatopluk493
Kalná Jitka753
Kulhavý David773
Metelková Táňa723
Chocholouš Dalibor463
Sedlák Jiří583
Kubišta Oto533
Bubeníček Jiří513

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:19102,63
2MA22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:30106,40
3MA33Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5099,46
4MA44Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:33:0597,91
5MA55Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:33:4593,88
6MA66Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:33:4793,72
7MA77Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:33:4898,64
8MA88Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:2594,96
9MA99Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:3488,91
10MA1010Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:59115,09
11MA1111Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:14110,22
12MA1212Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:4381,89
13MA1313Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:5680,51
14MA1414Mocek TomášAC Pardubice7900:36:0080,17
15MA1515Doucha JiříStart Náchod7100:36:07105,45
16MA1716Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:0979,19
17MA1917Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:37:1572,54
18MA2018Šutera JosefAtletika Polička7900:37:2071,96
19MA2119Lorenčík AlešAtletika Chrudim7300:37:2671,32
20MA2220Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:37:5368,63
21MA2321Maier LukášKRB Chrudim7800:38:0067,94
22MA2422Kalný PetrAtletika Chrudim8100:38:0967,00
23MA2523Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:38:1266,74
24MA2724Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:5694,22
25MA2825Ryzner MiroslavSK Srch6100:39:3690,70
26MA3026Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:5788,80
27MA3127Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:40:0355,42
28MA3228Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:40:0384,33
29MA3329Novák PavelKRB Chrudim8100:40:1554,16
30MA3430Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:40:1882,93
31MA3531Zachař JiříSruby7200:40:2653,04
32MA3632Hájek FrantišekFGT Stolany4900:40:42120,11
33MA3733Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:41:1148,50
34MA3834Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:41:3780,05
35MA3935Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:41:4644,91
36MA4036Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:42:0173,67
37MA4237Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:3974,51
38MA4338Schebesta MarekOrange Real7500:42:4139,27
39MA4739Sečka OndřejPardubice8400:44:2728,53
40MA4840Kalhous RadekPardubice7400:44:2728,53
41MA4941Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:44:2964,87
42MA5042Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:3564,29
43MA5343Krumer MiroslavMK Ostrov4900:45:3698,43
44MA5444Sedlák JiříPřelouč5800:45:4358,30
45MA5545Dubský RomanSK Přibyslav7800:46:3915,04
46MA5846Tučný JanMK Pardubice4700:49:2681,46
47MA5947Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5500:49:4437,07
48MA6048Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:50:01105,35
49MA6149Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:50:0835,01
50MA6350Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:52:0669,69
51MA6451Janeček JaroslavSABZO Praha4000:52:4694,65
52MA6552Krátký JosefTJ Svitavy6500:53:579,43
-MA-53Bečka MartinCafe Bajer Pardubice78DNF-
Ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA161Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:36:08106,74
2ZA182Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:16106,04
3ZA263Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:54113,78
4ZA294Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:4787,22
5ZA415Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:1897,43
6ZA446Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:42:5170,88
7ZA457Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:43:5365,34
8ZA468Stříhavková PetraAC Choceň7900:44:0788,79
9ZA519Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:5684,84
10ZA5210Pokorová JaroslavaSC MARATHON Plzeň7200:45:1957,63
11ZA5611Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:03121,51
12ZA5712Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:48:1768,79
13ZA6213Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:56100,00
14ZA6614Šternerová HanaHradec Králové6300:56:3090,08
15ZA6715Pospíšilová VěraPardubice5800:56:5788,42
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:19102,63
2MA22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:30106,40
3MA33Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5099,46
4MA44Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:33:0597,91
5MA55Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:33:4593,88
6MA66Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:33:4793,72
7MA77Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:33:4898,64
8MA88Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:2594,96
9MA99Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:3488,91
10MA1010Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:59115,09
11MA1111Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:14110,22
12MA1212Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:4381,89
13MA1313Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:5680,51
14MA1414Mocek TomášAC Pardubice7900:36:0080,17
15MA1515Doucha JiříStart Náchod7100:36:07105,45
1ZA161Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:36:08106,74
16MA1716Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:0979,19
2ZA182Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:16106,04
17MA1917Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:37:1572,54
18MA2018Šutera JosefAtletika Polička7900:37:2071,96
19MA2119Lorenčík AlešAtletika Chrudim7300:37:2671,32
20MA2220Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:37:5368,63
21MA2321Maier LukášKRB Chrudim7800:38:0067,94
22MA2422Kalný PetrAtletika Chrudim8100:38:0967,00
23MA2523Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:38:1266,74
3ZA263Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:54113,78
24MA2724Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:5694,22
25MA2825Ryzner MiroslavSK Srch6100:39:3690,70
4ZA294Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:4787,22
26MA3026Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:5788,80
27MA3127Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:40:0355,42
28MA3228Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:40:0384,33
29MA3329Novák PavelKRB Chrudim8100:40:1554,16
30MA3430Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:40:1882,93
31MA3531Zachař JiříSruby7200:40:2653,04
32MA3632Hájek FrantišekFGT Stolany4900:40:42120,11
33MA3733Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:41:1148,50
34MA3834Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:41:3780,05
35MA3935Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:41:4644,91
36MA4036Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:42:0173,67
5ZA415Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:1897,43
37MA4237Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:3974,51
38MA4338Schebesta MarekOrange Real7500:42:4139,27
6ZA446Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:42:5170,88
7ZA457Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:43:5365,34
8ZA468Stříhavková PetraAC Choceň7900:44:0788,79
39MA4739Sečka OndřejPardubice8400:44:2728,53
40MA4840Kalhous RadekPardubice7400:44:2728,53
41MA4941Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:44:2964,87
42MA5042Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:3564,29
9ZA519Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:5684,84
10ZA5210Pokorová JaroslavaSC MARATHON Plzeň7200:45:1957,63
43MA5343Krumer MiroslavMK Ostrov4900:45:3698,43
44MA5444Sedlák JiříPřelouč5800:45:4358,30
45MA5545Dubský RomanSK Přibyslav7800:46:3915,04
11ZA5611Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:03121,51
12ZA5712Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:48:1768,79
46MA5846Tučný JanMK Pardubice4700:49:2681,46
47MA5947Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5500:49:4437,07
48MA6048Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:50:01105,35
49MA6149Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:50:0835,01
13ZA6213Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:56100,00
50MA6350Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:52:0669,69
51MA6451Janeček JaroslavSABZO Praha4000:52:4694,65
52MA6552Krátký JosefTJ Svitavy6500:53:579,43
14ZA6614Šternerová HanaHradec Králové6300:56:3090,08
15ZA6715Pospíšilová VěraPardubice5800:56:5788,42
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:19101,43
2MA22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:30100,32
3MA33Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5098,25
4MA44Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:33:0596,68
5MA55Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:33:4592,63
6MA66Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:33:4792,47
7MA77Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:33:4892,32
8MA88Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:2588,52
9MA99Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:3487,63
10MA1010Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:5985,05
11MA1111Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:1483,47
12MA1212Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:4380,57
13MA1313Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:5679,18
14MA1414Mocek TomášAC Pardubice7900:36:0078,83
15MA1515Doucha JiříStart Náchod7100:36:0778,03
16MA1716Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:0977,85
17MA1917Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:37:1571,16
18MA2018Šutera JosefAtletika Polička7900:37:2070,58
19MA2119Lorenčík AlešAtletika Chrudim7300:37:2669,94
20MA2220Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:37:5367,22
21MA2321Maier LukášKRB Chrudim7800:38:0066,54
22MA2422Kalný PetrAtletika Chrudim8100:38:0965,58
23MA2523Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:38:1265,32
24MA2724Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:5660,80
25MA2825Ryzner MiroslavSK Srch6100:39:3656,70
26MA3026Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:5754,50
27MA3127Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:40:0353,94
28MA3228Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:40:0353,94
29MA3329Novák PavelKRB Chrudim8100:40:1552,67
30MA3430Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:40:1852,34
31MA3531Zachař JiříSruby7200:40:2651,55
32MA3632Hájek FrantišekFGT Stolany4900:40:4249,94
33MA3733Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:41:1146,97
34MA3834Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:41:3744,33
35MA3935Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:41:4643,36
36MA4036Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:42:0141,77
37MA4237Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:3937,89
38MA4338Schebesta MarekOrange Real7500:42:4137,69
39MA4739Sečka OndřejPardubice8400:44:2726,89
40MA4840Kalhous RadekPardubice7400:44:2726,88
41MA4941Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:44:2926,68
42MA5042Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:3526,01
43MA5343Krumer MiroslavMK Ostrov4900:45:3619,81
44MA5444Sedlák JiříPřelouč5800:45:4319,04
45MA5545Dubský RomanSK Přibyslav7800:46:3913,31
46MA5846Tučný JanMK Pardubice4700:49:263,00
47MA5947Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5500:49:443,00
48MA6048Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:50:013,00
49MA6149Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:50:083,00
50MA6350Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:52:063,00
51MA6451Janeček JaroslavSABZO Praha4000:52:463,00
52MA6552Krátký JosefTJ Svitavy6500:53:573,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA161Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:36:08105,18
2ZA182Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:16104,48
3ZA263Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:5490,34
4ZA294Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:4785,51
5ZA415Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:1871,93
6ZA446Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:42:5169,03
7ZA457Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:43:5363,45
8ZA468Stříhavková PetraAC Choceň7900:44:0762,20
9ZA519Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:5657,75
10ZA5210Pokorová JaroslavaSC MARATHON Plzeň7200:45:1955,68
11ZA5611Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:0341,00
12ZA5712Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:48:1739,68
13ZA6213Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:5625,44
14ZA6614Šternerová HanaHradec Králové6300:56:303,00
15ZA6715Pospíšilová VěraPardubice5800:56:573,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Vítěz měl super čas. Gratuluji ! Není žádným prototypem vychrtlého běžce, ale dobře osvaleného universálního atleta. A už proto je třeba to z tohoto hlediska ocenit . A těmto takto stavěným běžcům já fandím. No ,však jsem od něj dostal skoro několik těch výkonnostních lig !Ale, no tak, tak to se ale čekalo .
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód