Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická desítka na dráze

9.10.2013, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická desítka na dráze
  • datum konání: 9.10.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hvězda SKP Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
15:00 - 17:10 hodin

Přihlášky

v místě startu od 14:00 hodin

Startovné

50 kč

Popis tratě

Polytan (8 drah po celém okruhu)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Hvězda SKP Pardubice – oddíl atletiky
Čs. armády 2515, 530 02 Pardubice
Tel., fax : 466 304 881

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.10.2019Pardubická desítka na dráze-
10.10.2018Pardubická desítka na dráze29
11.10.2017Pardubická desítka na dráze45
12.10.2016Pardubická desítka na dráze - ZRUŠENO!!!-
14.10.2015Pardubická desítka na dráze40
8.10.2014Pardubická desítka na dráze43
10.10.2012Pardubická desítka na dráze49
12.10.2011Pardubická desítka na dráze68
13.10.2010Pardubická desítka na dráze55
5.12.2007Desítka na dráze v Pardubicích21

Statistika závodu Pardubická desítka na dráze

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 350

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krátký Josef658
Doucha Jiří718
Novák Pavel818
Eliáš Petr607
Krátká Anna697
Kozáková Denisa797
Kratochvíl Miloš756
Vacarda Vladimír596
Hanuš Petr646
Keprtová Miloslava486
Dubský Roman785
Podroužek Dušan745
Kopecký Libor565
Novotný Zdeněk725
Černá Markéta705
Petržílek Zdeněk555
Kraus Václav645
Brožek Radmil544
Moravec Martin844
Bílý Zdeněk594
Bajer Miloslav554
Janů Jan934
Leszkow Petr444
Kalný Petr814
Zachař Jiří724
Kalousek Jan714
Radiměřský Karel874
Šternerová Hana634
Ryzner Miroslav614
Sedlák Jiří583
Kubišta Oto533
Krajtl Svatopluk493
Mrklovský Miroslav723
Stránský Aleš603
Jirásková Eva643
Metelková Táňa723
Chocholouš Dalibor463
Rossi Lenka543
Bubeníček Jiří513
Fenclová Marta763
Červ Miloslav503
Roleček Milan763
Schaffer Petr603
Bača Jan763
Hübl Radek883
Dušková Lenka803
Ryzner Jan593
Tomíšek Jindřich393
Jureček Michal963
Šimůnková Pavla773

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:31:16102,36
2MA22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:31:26101,28
3MA33Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:32:1296,36
4MA44Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5691,82
5MA55Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:33:1389,98
6MA66Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:5885,22
7MA77Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:34:5978,79
8MA88Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:35:1277,44
9MA99Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:18108,36
10MA1010Šourek KarelJR Running Sport Nasavrky6500:35:26106,11
11MA1111Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov7800:35:3175,43
12MA1212Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:48100,00
13MA1313Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:16101,54
14MA1514Žila MilošBystré6200:37:2796,75
15MA1615Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:37:3962,00
16MA1716Valenta TomášPardubice7600:37:4661,16
17MA1817Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:37:4794,89
18MA1918Kalný PetrAtletika Chrudim8100:37:4860,98
19MA2019Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:37:5792,35
20MA2120Raim LadislavHradec Králové6400:38:2290,07
21MA2221Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3556,04
22MA2422Kučera PetrSKI Klub Pastviny8800:38:4455,10
23MA2523Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:2486,12
24MA2624Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:4348,91
25MA2725Novák PavelKRB Chrudim8100:39:4348,89
26MA2826Belobrad IvanŽamberk6600:39:4482,59
27MA2927Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:39:4782,28
28MA3028Rejda JanSK OMT Pardubice7000:39:5281,84
29MA3129Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:0282,68
30MA3230Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7900:40:1945,10
31MA3431Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:40:4776,82
32MA3532Bača JanChrudim7600:41:1639,04
33MA3633Gregora MilanActivity Lanškroun7100:41:2873,07
34MA3734Zachař JiříSruby7200:41:3972,04
35MA3835Kristek JiříRETIA Pardubice6700:41:4371,68
36MA3936Dubský RomanPřibyslav7800:42:0134,34
37MA4037Marhold LubošHorní Jelení7700:42:1033,38
38MA4238Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:42:36117,46
39MA4339Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:4468,04
40MA4440Jirák RomanBřehy7500:42:4529,73
41MA4541Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:44:1258,07
42MA4642Jelínek PetrKostelec u Heř. Městce7800:45:0415,05
43MA4843Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:23112,04
44MA5044Krajtl SvatoplukPardubice4900:47:5394,82
45MA5145Moník MilanSmiřice6900:47:5737,56
46MA5246Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:48:5834,20
47MA5347Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:2799,62
48MA5448Tučný JanMK Pardubice4700:49:3387,72
49MA5549Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:3678,93
50MA5650Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:52:1488,34
51MA5751Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:2615,38
52MA5952Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:573,00
53MA6053Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:56:1059,33
54MA6254Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:57:463,00
55MA6455Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:00:4653,71
56MA6656Rubeš MiroslavPardubice4501:16:033,00
-MA-57Kubec DominikHvězda SKP Pardubice96DNF-
-MA-58Mocek TomášAC Pardubice79DNF-
Ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA141Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:21117,03
2ZA232Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:43119,26
3ZA333Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:40:2696,42
4ZA414Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:42:2486,56
5ZA475Jirásková EvaLanškroun6400:46:03120,08
6ZA496Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:46:5880,74
7ZA587Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:01121,62
8ZA618Šternerová HanaHradec Králové6300:56:2079,92
9ZA639Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:00:4695,55
10ZA6510Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:3382,83
Muži - 5 km (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:15:33-
2M522Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:23:03-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:15:33-
2M522Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:23:03-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:31:16102,36
2MA22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:31:26101,28
3MA33Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:32:1296,36
4MA44Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5691,82
5MA55Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:33:1389,98
6MA66Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:5885,22
7MA77Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:34:5978,79
8MA88Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:35:1277,44
9MA99Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:18108,36
10MA1010Šourek KarelJR Running Sport Nasavrky6500:35:26106,11
11MA1111Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov7800:35:3175,43
12MA1212Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:48100,00
13MA1313Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:16101,54
1ZA141Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:21117,03
14MA1514Žila MilošBystré6200:37:2796,75
15MA1615Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:37:3962,00
16MA1716Valenta TomášPardubice7600:37:4661,16
17MA1817Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:37:4794,89
18MA1918Kalný PetrAtletika Chrudim8100:37:4860,98
19MA2019Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:37:5792,35
20MA2120Raim LadislavHradec Králové6400:38:2290,07
21MA2221Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3556,04
2ZA232Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:43119,26
22MA2422Kučera PetrSKI Klub Pastviny8800:38:4455,10
23MA2523Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:2486,12
24MA2624Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:4348,91
25MA2725Novák PavelKRB Chrudim8100:39:4348,89
26MA2826Belobrad IvanŽamberk6600:39:4482,59
27MA2927Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:39:4782,28
28MA3028Rejda JanSK OMT Pardubice7000:39:5281,84
29MA3129Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:0282,68
30MA3230Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7900:40:1945,10
3ZA333Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:40:2696,42
31MA3431Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:40:4776,82
32MA3532Bača JanChrudim7600:41:1639,04
33MA3633Gregora MilanActivity Lanškroun7100:41:2873,07
34MA3734Zachař JiříSruby7200:41:3972,04
35MA3835Kristek JiříRETIA Pardubice6700:41:4371,68
36MA3936Dubský RomanPřibyslav7800:42:0134,34
37MA4037Marhold LubošHorní Jelení7700:42:1033,38
4ZA414Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:42:2486,56
38MA4238Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:42:36117,46
39MA4339Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:4468,04
40MA4440Jirák RomanBřehy7500:42:4529,73
41MA4541Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:44:1258,07
42MA4642Jelínek PetrKostelec u Heř. Městce7800:45:0415,05
5ZA475Jirásková EvaLanškroun6400:46:03120,08
43MA4843Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:23112,04
6ZA496Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:46:5880,74
44MA5044Krajtl SvatoplukPardubice4900:47:5394,82
45MA5145Moník MilanSmiřice6900:47:5737,56
46MA5246Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:48:5834,20
47MA5347Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:2799,62
48MA5448Tučný JanMK Pardubice4700:49:3387,72
49MA5549Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:3678,93
50MA5650Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:52:1488,34
51MA5751Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:2615,38
7ZA587Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:01121,62
52MA5952Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:573,00
53MA6053Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:56:1059,33
8ZA618Šternerová HanaHradec Králové6300:56:2079,92
54MA6254Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:57:463,00
9ZA639Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:00:4695,55
55MA6455Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:00:4653,71
10ZA6510Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:3382,83
56MA6656Rubeš MiroslavPardubice4501:16:033,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:31:16102,36
2MA22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:31:26101,28
3MA33Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:32:1296,36
4MA44Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5691,82
5MA55Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:33:1389,98
6MA66Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:5885,22
7MA77Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:34:5978,79
8MA88Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:35:1277,44
9MA99Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:1876,77
10MA1010Šourek KarelJR Running Sport Nasavrky6500:35:2675,98
11MA1111Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov7800:35:3175,43
12MA1212Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:4873,68
13MA1313Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:1670,70
14MA1514Žila MilošBystré6200:37:2763,24
15MA1615Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:37:3962,00
16MA1716Valenta TomášPardubice7600:37:4661,16
17MA1817Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:37:4761,07
18MA1918Kalný PetrAtletika Chrudim8100:37:4860,98
19MA2019Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:37:5760,08
20MA2120Raim LadislavHradec Králové6400:38:2257,45
21MA2221Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3556,04
22MA2422Kučera PetrSKI Klub Pastviny8800:38:4455,10
23MA2523Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:2450,87
24MA2624Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:4348,91
25MA2725Novák PavelKRB Chrudim8100:39:4348,89
26MA2826Belobrad IvanŽamberk6600:39:4448,81
27MA2927Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:39:4748,45
28MA3028Rejda JanSK OMT Pardubice7000:39:5247,93
29MA3129Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:0246,85
30MA3230Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7900:40:1945,10
31MA3431Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:40:4742,14
32MA3532Bača JanChrudim7600:41:1639,04
33MA3633Gregora MilanActivity Lanškroun7100:41:2837,81
34MA3734Zachař JiříSruby7200:41:3936,62
35MA3835Kristek JiříRETIA Pardubice6700:41:4336,20
36MA3936Dubský RomanPřibyslav7800:42:0134,34
37MA4037Marhold LubošHorní Jelení7700:42:1033,38
38MA4238Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:42:3630,60
39MA4339Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:4429,80
40MA4440Jirák RomanBřehy7500:42:4529,73
41MA4541Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:44:1220,48
42MA4642Jelínek PetrKostelec u Heř. Městce7800:45:0415,05
43MA4843Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:236,72
44MA5044Krajtl SvatoplukPardubice4900:47:533,00
45MA5145Moník MilanSmiřice6900:47:573,00
46MA5246Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:48:583,00
47MA5347Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:273,00
48MA5448Tučný JanMK Pardubice4700:49:333,00
49MA5549Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:363,00
50MA5650Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:52:143,00
51MA5751Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:263,00
52MA5952Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:573,00
53MA6053Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:56:103,00
54MA6254Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:57:463,00
55MA6455Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:00:463,00
56MA6656Rubeš MiroslavPardubice4501:16:033,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA141Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:21111,19
2ZA232Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:4398,89
3ZA333Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:40:2689,92
4ZA414Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:42:2479,75
5ZA475Jirásková EvaLanškroun6400:46:0360,76
6ZA496Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:46:5856,04
7ZA587Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:0124,55
8ZA618Šternerová HanaHradec Králové6300:56:207,36
9ZA639Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:00:463,00
10ZA6510Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:333,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód