Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická desítka na dráze

9.10.2013, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická desítka na dráze
  • datum konání: 9.10.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hvězda SKP Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
15:00 - 17:10 hodin

Přihlášky

v místě startu od 14:00 hodin

Startovné

50 kč

Popis tratě

Polytan (8 drah po celém okruhu)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Hvězda SKP Pardubice – oddíl atletiky
Čs. armády 2515, 530 02 Pardubice
Tel., fax : 466 304 881

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:31:16102,36
2MA22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:31:26101,28
3MA33Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:32:1296,36
4MA44Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5691,82
5MA55Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:33:1389,98
6MA66Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:5885,22
7MA77Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:34:5978,79
8MA88Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:35:1277,44
9MA99Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:18108,36
10MA1010Šourek KarelJR Running Sport Nasavrky6500:35:26106,11
11MA1111Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov7800:35:3175,43
12MA1212Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:48100,00
13MA1313Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:16101,54
14MA1514Žila MilošBystré6200:37:2796,75
15MA1615Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:37:3962,00
16MA1716Valenta TomášPardubice7600:37:4661,16
17MA1817Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:37:4794,89
18MA1918Kalný PetrAtletika Chrudim8100:37:4860,98
19MA2019Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:37:5792,35
20MA2120Raim LadislavHradec Králové6400:38:2290,07
21MA2221Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3556,04
22MA2422Kučera PetrSKI Klub Pastviny8800:38:4455,10
23MA2523Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:2486,12
24MA2624Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:4348,91
25MA2725Novák PavelKRB Chrudim8100:39:4348,89
26MA2826Belobrad IvanŽamberk6600:39:4482,59
27MA2927Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:39:4782,28
28MA3028Rejda JanSK OMT Pardubice7000:39:5281,84
29MA3129Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:0282,68
30MA3230Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7900:40:1945,10
31MA3431Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:40:4776,82
32MA3532Bača JanChrudim7600:41:1639,04
33MA3633Gregora MilanActivity Lanškroun7100:41:2873,07
34MA3734Zachař JiříSruby7200:41:3972,04
35MA3835Kristek JiříRETIA Pardubice6700:41:4371,68
36MA3936Dubský RomanPřibyslav7800:42:0134,34
37MA4037Marhold LubošHorní Jelení7700:42:1033,38
38MA4238Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:42:36117,46
39MA4339Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:4468,04
40MA4440Jirák RomanBřehy7500:42:4529,73
41MA4541Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:44:1258,07
42MA4642Jelínek PetrKostelec u Heř. Městce7800:45:0415,05
43MA4843Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:23112,04
44MA5044Krajtl SvatoplukPardubice4900:47:5394,82
45MA5145Moník MilanSmiřice6900:47:5737,56
46MA5246Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:48:5834,20
47MA5347Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:2799,62
48MA5448Tučný JanMK Pardubice4700:49:3387,72
49MA5549Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:3678,93
50MA5650Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:52:1488,34
51MA5751Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:2615,38
52MA5952Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:573,00
53MA6053Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:56:1059,33
54MA6254Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:57:463,00
55MA6455Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:00:4653,71
56MA6656Rubeš MiroslavPardubice4501:16:033,00
-MA-57Kubec DominikHvězda SKP Pardubice96DNF-
-MA-58Mocek TomášAC Pardubice79DNF-
Ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA141Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:21117,03
2ZA232Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:43119,26
3ZA333Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:40:2696,42
4ZA414Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:42:2486,56
5ZA475Jirásková EvaLanškroun6400:46:03120,08
6ZA496Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:46:5880,74
7ZA587Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:01121,62
8ZA618Šternerová HanaHradec Králové6300:56:2079,92
9ZA639Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:00:4695,55
10ZA6510Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:3382,83
Muži - 5 km (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:15:33-
2M522Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:23:03-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:15:33-
2M522Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:23:03-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:31:16102,36
2MA22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:31:26101,28
3MA33Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:32:1296,36
4MA44Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5691,82
5MA55Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:33:1389,98
6MA66Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:5885,22
7MA77Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:34:5978,79
8MA88Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:35:1277,44
9MA99Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:18108,36
10MA1010Šourek KarelJR Running Sport Nasavrky6500:35:26106,11
11MA1111Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov7800:35:3175,43
12MA1212Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:48100,00
13MA1313Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:16101,54
1ZA141Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:21117,03
14MA1514Žila MilošBystré6200:37:2796,75
15MA1615Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:37:3962,00
16MA1716Valenta TomášPardubice7600:37:4661,16
17MA1817Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:37:4794,89
18MA1918Kalný PetrAtletika Chrudim8100:37:4860,98
19MA2019Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:37:5792,35
20MA2120Raim LadislavHradec Králové6400:38:2290,07
21MA2221Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3556,04
2ZA232Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:43119,26
22MA2422Kučera PetrSKI Klub Pastviny8800:38:4455,10
23MA2523Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:2486,12
24MA2624Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:4348,91
25MA2725Novák PavelKRB Chrudim8100:39:4348,89
26MA2826Belobrad IvanŽamberk6600:39:4482,59
27MA2927Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:39:4782,28
28MA3028Rejda JanSK OMT Pardubice7000:39:5281,84
29MA3129Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:0282,68
30MA3230Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7900:40:1945,10
3ZA333Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:40:2696,42
31MA3431Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:40:4776,82
32MA3532Bača JanChrudim7600:41:1639,04
33MA3633Gregora MilanActivity Lanškroun7100:41:2873,07
34MA3734Zachař JiříSruby7200:41:3972,04
35MA3835Kristek JiříRETIA Pardubice6700:41:4371,68
36MA3936Dubský RomanPřibyslav7800:42:0134,34
37MA4037Marhold LubošHorní Jelení7700:42:1033,38
4ZA414Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:42:2486,56
38MA4238Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:42:36117,46
39MA4339Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:4468,04
40MA4440Jirák RomanBřehy7500:42:4529,73
41MA4541Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:44:1258,07
42MA4642Jelínek PetrKostelec u Heř. Městce7800:45:0415,05
5ZA475Jirásková EvaLanškroun6400:46:03120,08
43MA4843Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:23112,04
6ZA496Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:46:5880,74
44MA5044Krajtl SvatoplukPardubice4900:47:5394,82
45MA5145Moník MilanSmiřice6900:47:5737,56
46MA5246Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:48:5834,20
47MA5347Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:2799,62
48MA5448Tučný JanMK Pardubice4700:49:3387,72
49MA5549Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:3678,93
50MA5650Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:52:1488,34
51MA5751Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:2615,38
7ZA587Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:01121,62
52MA5952Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:573,00
53MA6053Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:56:1059,33
8ZA618Šternerová HanaHradec Králové6300:56:2079,92
54MA6254Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:57:463,00
9ZA639Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:00:4695,55
55MA6455Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:00:4653,71
10ZA6510Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:3382,83
56MA6656Rubeš MiroslavPardubice4501:16:033,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:31:16102,36
2MA22Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:31:26101,28
3MA33Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:32:1296,36
4MA44Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:5691,82
5MA55Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:33:1389,98
6MA66Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:5885,22
7MA77Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:34:5978,79
8MA88Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:35:1277,44
9MA99Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:1876,77
10MA1010Šourek KarelJR Running Sport Nasavrky6500:35:2675,98
11MA1111Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov7800:35:3175,43
12MA1212Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:4873,68
13MA1313Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:1670,70
14MA1514Žila MilošBystré6200:37:2763,24
15MA1615Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:37:3962,00
16MA1716Valenta TomášPardubice7600:37:4661,16
17MA1817Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:37:4761,07
18MA1918Kalný PetrAtletika Chrudim8100:37:4860,98
19MA2019Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:37:5760,08
20MA2120Raim LadislavHradec Králové6400:38:2257,45
21MA2221Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3556,04
22MA2422Kučera PetrSKI Klub Pastviny8800:38:4455,10
23MA2523Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:2450,87
24MA2624Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:4348,91
25MA2725Novák PavelKRB Chrudim8100:39:4348,89
26MA2826Belobrad IvanŽamberk6600:39:4448,81
27MA2927Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:39:4748,45
28MA3028Rejda JanSK OMT Pardubice7000:39:5247,93
29MA3129Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:0246,85
30MA3230Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7900:40:1945,10
31MA3431Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:40:4742,14
32MA3532Bača JanChrudim7600:41:1639,04
33MA3633Gregora MilanActivity Lanškroun7100:41:2837,81
34MA3734Zachař JiříSruby7200:41:3936,62
35MA3835Kristek JiříRETIA Pardubice6700:41:4336,20
36MA3936Dubský RomanPřibyslav7800:42:0134,34
37MA4037Marhold LubošHorní Jelení7700:42:1033,38
38MA4238Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:42:3630,60
39MA4339Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:4429,80
40MA4440Jirák RomanBřehy7500:42:4529,73
41MA4541Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:44:1220,48
42MA4642Jelínek PetrKostelec u Heř. Městce7800:45:0415,05
43MA4843Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:236,72
44MA5044Krajtl SvatoplukPardubice4900:47:533,00
45MA5145Moník MilanSmiřice6900:47:573,00
46MA5246Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:48:583,00
47MA5347Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:273,00
48MA5448Tučný JanMK Pardubice4700:49:333,00
49MA5549Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:363,00
50MA5650Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:52:143,00
51MA5751Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:263,00
52MA5952Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:573,00
53MA6053Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:56:103,00
54MA6254Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:57:463,00
55MA6455Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:00:463,00
56MA6656Rubeš MiroslavPardubice4501:16:033,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA141Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:21111,19
2ZA232Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:4398,89
3ZA333Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:40:2689,92
4ZA414Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:42:2479,75
5ZA475Jirásková EvaLanškroun6400:46:0360,76
6ZA496Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:46:5856,04
7ZA587Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:0124,55
8ZA618Šternerová HanaHradec Králové6300:56:207,36
9ZA639Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:00:463,00
10ZA6510Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:333,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód