hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Zemská míle

ročník 2015

Celkové pořadí poháru

Predškolní chlapci r. 2008 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT08---400:00:57.21
2Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč08---300:01:00.27
3Richtr MichalLanškroun08---400:01:01.14
4Gregora Lukᚎichlínek08---400:01:02.69
5Teichmann Radek-08---200:01:05.01
6Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT08---200:01:05.12
7Veselý DominikLanškroun09---200:01:07.36
8Karel DavidISCAREX Junior team ČT08---400:01:07.37
9Resler FilipRC Dětský svět---400:01:07.44
10Krátký LukášZŠ Dobrovského08---200:01:07.54
11Motyčka Matěj-09---200:01:10.47
12Mareš RomanRC Dětský svět08---200:01:10.75
13Sadílek FilipActivity Lanškroun08---300:01:12.33
14Pirkl VítISCAREX Junior team ČT10---400:01:12.94
15Marhold DanielHorní Jelení09---200:01:13.50

Předškolní děvčata r. 2008 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun08---400:01:01.59
2Čejková KláraISCAREX Junior team ČT08---400:01:02.79
3Vacková LucieRC Dětský svět08---200:01:04.35
4Dušková Žaneta-09---200:01:05.38
5Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT08---300:01:10.24
6Černá PavlaSDH Dolní Třešňovec08---300:01:12.49
7Kodytková LucieFK Řetůvka08---300:01:12.70
8Hepnarová StelaLanškroun09---400:01:14.53
9Gregorová AnnaŽichlínek10---400:01:16.69
10Koutníková Rozárie----200:01:17.75
11Bužgová MagdalénaTřinec10---200:01:23.99
12Kodytková NelaFK Řetůvka10---300:01:27.59
13Bilerová AntonieRC Dětský svět10---200:01:35.76
14Prouzová MarianaSDH Dolní Třešňovec11---300:01:49.96
15Jirásková ApolenaBBB Lanškroun11---300:01:52.09

Nejmladší žáci I

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč07---400:02:39.26
2Dostál TadeášBudo klub Lanškroun06---200:02:42.51
3Mareš Daniel-06---200:02:48.15
4Jurča FilipTenis Lanškroun06---400:02:50.13
5Bis MarekLanškroun07---400:02:53.37
6Vondra JanActivity Lanškroun07---300:02:56.85
7Skalický JanSDH Dolní Třešňovec06---300:02:58.50
8Daniel AdamHC Orli Lanškroun07---200:03:01.33
9Lochman MartinISCAREX Junior team ČT07---300:03:06.02
10Sedlák JakubSDH Dolní Třešňovec06---200:03:06.60
11Šulák DavidActivity Lanškroun06---200:03:18.75

Nejmladší žákyně I (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klementová LuisaActivity Lanškroun06---400:02:36.47
2Vetchá RozálieActivity Lanškroun07---300:02:49.91
3Svobodová AnnaActivity Lanškroun06---400:02:53.49
4Matějková AnnaLanškroun07---300:02:58.61
5Vrubelová PetraTJ Uničov07---300:03:01.42
6Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí07---300:03:04.17
7Hájková BarboraVOTJ Lanškroun06---300:03:07.58
8Chládková NikolaActivity Lanškroun07---300:03:08.11
9Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun06---400:03:10.56
10Bilerová RozálieRC Dětský svět07---400:03:12.37
11Růžičková KateřinaActivity Lanškroun07---200:03:13.95
12Dušková Tereza-07---200:03:19.54
13Kubešová KláraLanškroun06---300:03:21.55
14Šišánová VeronikaLanškroun06---300:03:23.23
15Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT07---400:03:33.42

Nejmladší žáci II

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT04---400:02:25.19
2Vetchý KryštofActivity Lanškroun04---400:02:29.61
3Gregor JanISCAREX Junior team ČT04---300:02:30.70
4Mareš LukášTJ Lanškroun05---300:02:31.71
5Topinka JonášActivity Lanškroun05---300:02:46.20
6Borovský ŠimonSDH Dolní Třešňovec05---200:02:47.83
7Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---400:02:53.18
8Stehlík AntonínLanškroun05---200:02:56.67
9Teichmann Vojtěch-05---200:03:04.62
10Nastoupil LukášSDH Dolní Třešňovec04---300:03:10.05
11Bárnet MatějSDH Dolní Třešňovec04---200:03:20.68
12Sadílek JakubActivity Lanškroun05---400:03:24.29
13Skalický JakubSDH Dolní Třešňovec04---300:04:17.16

Nejmladší žákyně II

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT04---300:02:15.63
2Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT04---300:02:17.70
3Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT05---400:02:32.19
4Gregorová MichaelaActivity Lanškroun04---300:02:37.71
5Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT05---400:02:39.37
6Slánská DanielaActivity Lanškroun05---400:02:42.82
7Šilarová LucieHorní Třešňovec05---300:02:52.07
8Dušánková Martina-05---300:02:56.16
9Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec04---300:02:56.45
10Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun05---400:02:57.38
11Sedláková VendulaSDH Dolní Třešňovec04---200:03:12.03
12Prokopová EllaHorní Třešňovec04---200:03:13.58
13Hejkrlíková ZdeňkaHorní Třešňovec05---200:03:19.07
14Chládková TerezaActivity Lanškroun05---400:03:33.46

Mladší žáci

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora FilipActivity Lanškroun02---300:05:10.33
2Vebr DominikISCAREX Junior team ČT03---300:05:31.43
3Skalický Vojtěch-03---400:05:39.49
4Kapoun JanAtletika Polička03---300:05:42.30
5Borovský MatějSDH Dolní Třešňovec03---200:06:06.29
6Šišán DominikLanškroun02---400:06:39.43
7Fajt VojtěchSDH Dolní Třešňovec02---200:07:07.90

Mladší žákyně

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02---300:05:15.61
2Jansová DenisaTJ Sokol Deštné02---300:05:21.03
3Hanáková KláraActivity Lanškroun02---300:05:22.40
4Dostálová ViktorieBudo Klub Lanškroun03---200:05:38.85
5Kubešová EliškaAtletika DDM Lanškroun03---200:06:42.60
6Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---300:06:42.65

Starší žáci

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chlup TomášActivity Lanškroun00---400:04:39.33
2Gregora JanActivity Lanškroun00---200:04:58.27
3Holubář PatrikÚstí nad Orlicí00---200:05:19.07
4Mareš AdamLanškroun01---300:05:23.41
5Hai HonzaActivity Lanškroun01---300:05:31.46

Starší žákyně

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Derková MartinaActivity Lanškroun01---200:05:45.33
2Vrubelová DenisaTJ Uničov01---400:05:49.08
3Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč01---200:06:14.54

Dorostenci

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98---300:09:01.16
2Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí98---200:09:15.50
3Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí98---200:09:28.94
4Grzyb MateuszOpoczno sport team99---300:09:57.70

Dorostenky

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí98---300:11:03.94
2Obstová KateřinaActivity Lanškroun99---200:12:03.26
3Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí98---200:12:16.28
4Pánková Pavlína-98---200:13:19.33
5Gregorová LenkaActivity Lanškroun98---200:14:34.26

Junioři 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JiříISCAREX Česká Třebová96---200:09:52.74
2Jureček MichalISCAREX Česká Třebová96---300:10:41.96
3Pavlas JanActivity Lanškroun96---200:11:25.23

Muži A 20-39 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nechvíl PetrAC Choceň91---400:09:12.93
2Matuška JaroslavAK Moravská Třebová87---300:09:16.22
3Jor MartinActivity Lanškroun87---300:10:06.40
4Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---300:10:15.69
5Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica81---200:10:31.76
6Živný Marek3D Fitnes race team91---300:10:48.74
7Kaplánek Jiří-83---200:11:31.81
8Marhold LubošHorní Jelení77---200:12:19.68
9Kubín TomášLanškroun95---200:17:49.19

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejl RadekKrálíky72---400:09:33.85
2Kačerovský MichalActivity Lanškroun69---300:10:44.09
3Scheuer JanActivity Lanškroun66---200:10:50.53
4Kubeš DavidActivity Lanškroun75---400:11:21.28
5Gregora ZdenekActivity Lanškroun73---200:11:57.21
6Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---400:12:05.76
7Gregora MilanActivity Lanškroun71---200:12:54.03

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátký LubošLanškroun62---300:10:17.78
2Sedláček RomanActivity Lanškroun64---300:11:32.59
3Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek62---200:13:09.17
4Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí58---400:13:52.83

Muži D 60-69 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou51---300:12:05.59
2Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53---200:12:07.04
3Červ MiloslavAtletika Polička50---200:13:27.57
4Vilhelm VáclavPřívrat51---200:13:44.75
5Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51---200:15:04.00

Muži E 70 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčik JindřichLichkov40---400:16:04.20

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká HanaLanškroun95---300:11:57.93
2Sontáková LenkaActivity Lanškroun91---200:13:27.44

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Honsová HanaActivity lanškroun79---400:11:54.27
2Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí79---200:12:11.56
3Dostálová PetraLanškroun78---300:12:45.44
4Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---300:12:52.36
5Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79---300:13:50.16
6Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---200:14:11.76
7Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75---200:16:45.39

Ženy C 45-54 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaHvězda Pardubice69---200:11:55.47
2Matyášová JanaDolní Dobrouč65---200:11:59.22
3Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---400:12:19.54
4Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---300:15:15.63
5Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun66---300:18:53.22

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nechvílová MiroslavaAC Choceň60---200:16:28.52
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---300:16:43.54


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.4.20151. Zemská míle152
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
28.8.20153. Zemská míle161
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148