20.10.2012, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
20.10.2018 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 44 |
21.10.2017 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 64 |
22.10.2016 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 99 |
17.10.2015 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 47 |
18.10.2014 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 41 |
19.10.2013 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 73 |
22.10.2011 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 63 |
23.10.2010 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 58 |
17.10.2009 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 45 |
18.10.2008 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 77 |
13.10.2007 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 59 |
21.10.2006 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 72 |
22.10.2005 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 77 |
23.10.2004 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 75 |
19.10.2002 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 42 |
20.10.2001 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 61 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Brunclík Ivo | 58 | 17 |
Grohová Jaroslava | 51 | 16 |
Groh Stanislav | 46 | 13 |
Paulů Blanka | 54 | 13 |
Javůrek Jiří | 48 | 12 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 12 |
Votava Vladimír | 63 | 11 |
Šimůnek Jaromír | 55 | 11 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 11 |
Havlíček Ivo | 66 | 10 |
Šír Václav | 48 | 10 |
Horáček Michal | 75 | 9 |
Stránský Aleš | 60 | 9 |
Jirásková Eva | 64 | 9 |
Štantejský Michal | 84 | 8 |
Šimůnek Jan | 82 | 8 |
Krátký Josef | 65 | 8 |
Havlíček Zdeněk | 35 | 8 |
Kubrová Dagmar | 63 | 7 |
Šteinc Ludvík | 41 | 7 |
Pechková Jana | 85 | 7 |
Berka Radim | 82 | 7 |
Jelínek Karel | 51 | 7 |
Klimeš Bedřich | 56 | 6 |
Vanta Josef | 62 | 6 |
Šmída Oldřich | 48 | 6 |
Veselý Pavel | 66 | 6 |
Dunka Štěpán | 72 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Procházková Irena | 57 | 6 |
Hájková Renata | 75 | 6 |
Holý Václav | 41 | 6 |
Tomíček Josef | 59 | 5 |
Valenta Michal | 62 | 5 |
Žák Jiří | 71 | 5 |
Malý Jan | 73 | 5 |
Cupák Martin | 71 | 5 |
Vejnar Josef | 57 | 5 |
Vacek Martin | 69 | 5 |
Šesták Karel | 71 | 5 |
Karlík Michal | 64 | 5 |
Vávra David | 57 | 5 |
Turek Martin | 80 | 5 |
Svoboda Petr | 68 | 5 |
Groh Radoslav | 89 | 5 |
Buřil František | 66 | 4 |
Flegl Vlastimil | 86 | 4 |
Herda Jan | 83 | 4 |
Král Jindřich | 73 | 4 |
Čivrný Jiří | 53 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 15 | 53 | Cink Martin | AC Pardubice | 94 | 01:15:31 | 105 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 37 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 79 | 01:02:13 | 105 |
2 | MA | 2 | 68 | Ondráček Tomáš | Triexpert Adidas Team | 77 | 01:05:31 | 93 |
3 | MA | 3 | 32 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 01:06:06 | 81 |
4 | MA | 4 | 33 | Davídek Dušan | Vrchlabí | 81 | 01:07:26 | 72 |
5 | MA | 5 | 51 | Cink Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 01:08:04 | 66 |
6 | MA | 10 | 44 | Pross David | SKI Skuhrov nad Bělou | 75 | 01:12:32 | 60 |
7 | MA | 11 | 67 | Buriánek Miroslav | DB Labroxer | 73 | 01:13:35 | 57 |
8 | MA | 12 | 45 | Hurdálek Robert | Yetti club Trutnov | 78 | 01:14:37 | 54 |
8 | MA | 12 | 37 | Blaha Tomáš | AK Kroměříž | 76 | 01:14:37 | 54 |
10 | MA | 19 | 66 | Valenta Tomáš | Pardubice | 76 | 01:16:40 | 48 |
11 | MA | 24 | 23 | Štantejský Michal | SAC Špindlerův Mlýn | 84 | 01:19:59 | 45 |
12 | MA | 26 | 5 | Turek Martin | FBŠ Bohemians Praha | 80 | 01:20:44 | 42 |
13 | MA | 32 | 65 | Krásný Pavel | Mladá Boleslav | 75 | 01:24:05 | 39 |
14 | MA | 37 | 49 | Herbs Jan | Vrchaři Vrchlabí | 75 | 01:28:18 | 36 |
15 | MA | 55 | 10 | Crha Zdeněk | TJ Slovan Kladno | 79 | 01:46:26 | 33 |
- | MA | - | 72 | Malý Jan | Sokol Nová Paka | 73 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 71 | Wallenfels Jiří | TJ Sokol Královské Vinohrady | 72 | 01:09:54 | 105 |
2 | MB | 8 | 31 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 01:10:35 | 93 |
3 | MB | 9 | 73 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 01:11:08 | 81 |
4 | MB | 14 | 21 | Veselý Pavel | HSK Horní Rokytnice | 66 | 01:15:11 | 72 |
5 | MB | 16 | 54 | Kříž Zdeněk | Špindler | 72 | 01:15:50 | 66 |
6 | MB | 18 | 39 | Šesták Karel | X-AIR Ostrava | 71 | 01:16:34 | 60 |
7 | MB | 21 | 29 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 01:18:42 | 57 |
8 | MB | 23 | 15 | Ptáček Miloš | Petrovičky | 70 | 01:19:17 | 54 |
9 | MB | 26 | 76 | Dlab Ladislav | Roztoky u Jilemnice | 70 | 01:20:44 | 51 |
10 | MB | 29 | 70 | Dunka Štěpán | SAC Špindlerův Mlýn | 72 | 01:22:25 | 48 |
11 | MB | 30 | 58 | Havlíček Ivo | Lánov | 66 | 01:23:25 | 45 |
12 | MB | 35 | 74 | Rychecký Tomáš | HH Smíchov | 66 | 01:28:03 | 42 |
13 | MB | 38 | 16 | Ježek Martin | Plzeň Újezd | 64 | 01:28:24 | 39 |
14 | MB | 41 | 40 | Szarafin Sławomir | Biegigorskie.eu Walbrzych | 65 | 01:30:40 | - |
15 | MB | 47 | 75 | Macháček Radim | Moravská bouda | 70 | 01:35:16 | 36 |
16 | MB | 57 | 61 | Smith Grahame | Vrchlabí | 66 | 01:47:35 | 33 |
17 | MB | 61 | 8 | Krátký Josef | Hvězda SKP Pardubice | 65 | 02:09:03 | 30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 7 | 27 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 01:10:16 | 105 |
2 | MC | 17 | 56 | Šimůnek Jaromír | Jablonec nad Nisou | 55 | 01:16:25 | 93 |
3 | MC | 20 | 56 | Vejnar Josef | ČSK SKI Vysoké nad Jizerou | 57 | 01:17:09 | 81 |
4 | MC | 28 | 12 | Vanta Josef | SK Hronov | 62 | 01:21:36 | 72 |
5 | MC | 34 | 52 | Kotúček Pavel | Bemaniax Liberec | 61 | 01:27:46 | 66 |
6 | MC | 36 | 19 | Skalický Josef | Žichlínek | 62 | 01:28:08 | 60 |
7 | MC | 42 | 9 | Kubr Václav | Hvězda SKP Pardubice | 55 | 01:31:05 | 57 |
8 | MC | 46 | 69 | Chroust Jan | Krásná Lípa | 60 | 01:34:27 | 54 |
9 | MC | 48 | 64 | Šilhan Jaromír | Mělník | 55 | 01:35:33 | 51 |
10 | MC | 51 | 24 | Klimeš Bedřich | Sokol Bukovice | 56 | 01:38:42 | 48 |
11 | MC | 56 | 14 | Brunclík Ivo | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 01:47:33 | 45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 33 | 43 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 01:24:57 | 105 |
2 | MD | 40 | 18 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 01:30:35 | 93 |
3 | MD | 44 | 30 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 01:31:58 | 81 |
4 | MD | 45 | 22 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 01:32:51 | 72 |
5 | MD | 50 | 3 | Jelínek Karel | PSK Olymp Praha | 51 | 01:37:17 | 66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 2 | 20 | Šteinc Ludvík | AC Vrchlabí | 41 | 00:59:56 | 105 |
2 | ME | 3 | 25 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 01:04:05 | 93 |
3 | ME | 4 | 11 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 01:11:08 | 81 |
4 | ME | 5 | 62 | Holý Václav | TJ Liga 100 Praha | 41 | 01:15:15 | 72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 1 | 47 | Kožnarová Kristýna | SKI Club Jilemnice | 94 | 00:53:18 | 105 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 31 | 6 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 01:24:02 | 105 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 22 | 48 | Havlová Marie | Trutnov | 76 | 01:18:43 | 105 |
2 | ZB | 39 | 34 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 01:28:36 | 93 |
3 | ZB | 43 | 59 | Smith Lucie | Vrchlabí | 73 | 01:31:44 | 81 |
4 | ZB | 54 | 35 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 01:45:45 | 72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 59 | 7 | Kubrová Dagmar | Hvězda SKP Pardubice | 63 | 01:50:31 | 105 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 25 | 46 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 01:20:26 | 105 |
2 | ZD | 49 | 4 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:36:25 | 93 |
3 | ZD | 51 | 42 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 52 | 01:38:42 | 81 |
4 | ZD | 53 | 28 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 01:44:35 | 72 |
5 | ZD | 58 | 55 | Grohová Jaroslava | TJ Dvůr Králové nad Labem | 51 | 01:48:34 | 66 |
6 | ZD | 60 | 2 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:55:00 | 60 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 1 | 47 | Kožnarová Kristýna | SKI Club Jilemnice | 94 | 00:53:18 | 105 |
1 | ME | 2 | 20 | Šteinc Ludvík | AC Vrchlabí | 41 | 00:59:56 | 105 |
2 | ME | 3 | 25 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 01:04:05 | 93 |
3 | ME | 4 | 11 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 01:11:08 | 81 |
4 | ME | 5 | 62 | Holý Václav | TJ Liga 100 Praha | 41 | 01:15:15 | 72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 22 | 48 | Havlová Marie | Trutnov | 76 | 01:18:43 | 105 |
2 | ZD | 25 | 46 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 01:20:26 | 93 |
3 | ZA | 31 | 6 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 01:24:02 | 81 |
4 | ZB | 39 | 34 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 01:28:36 | 72 |
5 | ZB | 43 | 59 | Smith Lucie | Vrchlabí | 73 | 01:31:44 | 66 |
6 | ZD | 49 | 4 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:36:25 | 60 |
7 | ZD | 51 | 42 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 52 | 01:38:42 | 57 |
8 | ZD | 53 | 28 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 01:44:35 | 54 |
9 | ZB | 54 | 35 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 01:45:45 | 51 |
10 | ZD | 58 | 55 | Grohová Jaroslava | TJ Dvůr Králové nad Labem | 51 | 01:48:34 | 48 |
11 | ZC | 59 | 7 | Kubrová Dagmar | Hvězda SKP Pardubice | 63 | 01:50:31 | 45 |
12 | ZD | 60 | 2 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:55:00 | 42 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 98% Značení závodu: 95% Vyhlášení výsledků: 78% Zpracování výsledků: 77% Ceny vítězům: 95% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků. | Celkové hodnocení 92% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
evakollertova