Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Špindlerova Mlýna

19.10.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 19.10.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Slovan Špindlerův Mlýn

Sociální sítě

Místo konání

Špindlerův Mlýn - náměstí
11:00 hodin

Přihlášky

od 9:30 do 10:58 hodin v místě startu

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Délka: 14 km
Převýšení: 794 m

Ceny pro vítěze

Finanční, každý účastník obdrží diplom

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ivo Brunclík
Mateřská škola 86/B
543 51 Špindlerův Mlýn
tel. 737 536 297

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.ivosovybehyvespindlu.webnode.cz

E-mailová adresa

lev.bill@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna44
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 991

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5817
Grohová Jaroslava5116
Paulů Blanka5413
Groh Stanislav4613
Javůrek Jiří4812
Vraštilová Miloslava5612
Šrůtek Stanislav5811
Votava Vladimír6311
Šimůnek Jaromír5511
Havlíček Ivo6610
Šír Václav4810
Jirásková Eva649
Horáček Michal759
Stránský Aleš609
Štantejský Michal848
Šimůnek Jan828
Krátký Josef658
Havlíček Zdeněk358
Kubrová Dagmar637
Šteinc Ludvík417
Pechková Jana857
Berka Radim827
Jelínek Karel517
Hájková Renata756
Holý Václav416
Klimeš Bedřich566
Vanta Josef626
Šmída Oldřich486
Veselý Pavel666
Dunka Štěpán726
Šimůnek Jan496
Procházková Irena576
Groh Radoslav895
Tomíček Josef595
Valenta Michal625
Žák Jiří715
Malý Jan735
Cupák Martin715
Vejnar Josef575
Vacek Martin695
Karlík Michal645
Šesták Karel715
Turek Martin805
Vávra David575
Svoboda Petr685
Kubr Václav554
Krátká Anna694
Červ Miloslav504
Valenta Tomáš764
Zoubek Jiří654

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1510Jirman ŠtěpánHradec Králové9701:20:05105
2MJ3227Příhoda MatůšUSK Praha Vodní slalom9801:29:2393
3MJ3528Žížala JosefUSK Praha Vodní slalom9901:29:5381
4MJ4829Lhota MatyášUSK Praha Vodní slalom9901:40:3072
5MJ5025Petřík MatoušUSK Praha Vodní slalom9701:42:2466
6MJ5622Wallisch VítUSK Praha Vodní slalom9901:50:1360
Muži A (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA270Berka RadimKozákov8201:07:25105
2MA332Flegl VlastimilVrchlabí8601:08:3793
3MA54Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:10:0281
4MA67Herda JanSKP Nymburk8301:11:1772
5MA76Valenta TomášPardubice7601:11:3466
6MA958Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7501:12:3360
7MA118Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:14:1657
8MA1291Rousek MiloslavAKLVK Jánské Lázně8401:15:4654
9MA1720Busta JanUSK Praha Vodní slalom8901:20:2551
10MA229Matějka LubošKlub Lyžařů Slavoj8201:24:2748
11MA2419Pernej Kamil AndrzejFAURECIA Walbrzych POLSKO8401:24:34-
12MA2616Mikutel Jacek MarekLubin POLSKO7401:25:20-
13MA2811Mašek PetrFIT Centrum Vrchlabí7901:26:0845
14MA303Holub LiborAIR Frenštát pod Radoštem8001:28:0042
15MA4215Kozel JakubSokol Praha Vršovice8601:35:5239
16MA4412Crha ZdeněkLTC Slovan Kladno7901:37:0836
17MA4947Polívka PetrSKI Vítkovice7401:41:0733
18MA592Třeček MarekBaraqe Špindlerův Mlýn7501:56:3530
Muži B (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB144Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:06:41105
2MB424Žák JiříTechnika Brno7101:09:5693
3MB1045Šesták KarelX – AIR Ostrava7101:14:0881
4MB2149Havlíček IvoLánov6601:23:1772
5MB2377Lisý PavelFRC Hradec Králové6601:24:3166
6MB3146Karlík MichalLoko Trutnov6401:28:0960
7MB3675Szarafin SlawekWalbrzych6501:30:40-
8MB6140Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6502:05:5857
Muži C (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1353Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:18:40105
2MC1479Vejnar JosefVysoké nad Jizerou5701:18:4893
3MC1657Valenta MichalPrales Tužín6201:20:1581
4MC1956Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:21:4672
5MC3351Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:29:2766
6MC3778Pažout VladimírTrutnov5601:32:2960
7MC4169Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:35:5157
8MC5414Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:44:5554
9MC5855Sedlák JiříPřelouč5801:54:4951
Muži D (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3465Hájek FrantišekFGT Slatinany4901:29:35105
2MD3961Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:32:3993
3MD6262Zajíc JanSKP Hvězda Pardubice5302:17:4481
Muži E (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME572Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:59:52105
2ME1071Vorel MilanSlatiňany4001:09:1493
3ME1173Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:18:4881
Juniorky (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ135Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:42:50105
2ZJ286Dušková KateřinaUSK Praha Vodní slalom9800:53:3293
3ZJ387Dušková MichaelaUSK Praha Vodní slalom0100:58:1081
Ženy A (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1868Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9001:21:37105
2ZA4066Luštincová LucieADIDAS OUTDOOR TEAM9301:33:0493
3ZA4534Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:38:3381
4ZA5218Pernej Anna KarolinaWalbrzych POLSKO8301:42:29-
Ženy B (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB839Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:11:55105
2ZB2531Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:24:3593
3ZB2689Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7501:25:2081
4ZB2932Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:26:1272
5ZB3859Smith LucieVrchlabí7301:32:3266
Ženy C (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4336Jirásková EvaLanškroun6401:36:39105
2ZC4685Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6401:38:4093
3ZC4788Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:38:4681
4ZC6090Kubrová DagmarHvězda Pardubice6301:57:2572
Ženy D (trať 14,5 km, 730 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2095Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:22:12105
2ZD5137Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:42:2693
3ZD5330Procházková IrenaTJ Háje5701:43:2181
4ZD5551Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:45:0872
5ZD5733Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:53:1866
Žáci 2000-2002 (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2484Zeman VojtěchUSK Praha Vodní slalom0000:58:25-
2M2681Raška TomášUSK Praha Vodní slalom0101:01:34-
3M2782Lhota KrištovUSK Praha Vodní slalom0201:01:43-
4M2883Beran VáclavUSK Praha Vodní slalom0001:01:45-
5M2943Příhoda LukášUSK Praha Vodní slalom0101:07:18-
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ135Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:42:50105
2ZJ286Dušková KateřinaUSK Praha Vodní slalom9800:53:3293
3ZJ387Dušková MichaelaUSK Praha Vodní slalom0100:58:1081
1M2484Zeman VojtěchUSK Praha Vodní slalom0000:58:25-
1ME572Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:59:52105
2M2681Raška TomášUSK Praha Vodní slalom0101:01:34-
3M2782Lhota KrištovUSK Praha Vodní slalom0201:01:43-
4M2883Beran VáclavUSK Praha Vodní slalom0001:01:45-
5M2943Příhoda LukášUSK Praha Vodní slalom0101:07:18-
2ME1071Vorel MilanSlatiňany4001:09:1493
3ME1173Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:18:4881
Trať 14,5 km, 730 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB144Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:06:41105
1MA270Berka RadimKozákov8201:07:25105
2MA332Flegl VlastimilVrchlabí8601:08:3793
2MB424Žák JiříTechnika Brno7101:09:5693
3MA54Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:10:0281
4MA67Herda JanSKP Nymburk8301:11:1772
5MA76Valenta TomášPardubice7601:11:3466
1ZB839Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:11:55105
6MA958Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7501:12:3360
3MB1045Šesták KarelX – AIR Ostrava7101:14:0881
7MA118Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:14:1657
8MA1291Rousek MiloslavAKLVK Jánské Lázně8401:15:4654
1MC1353Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:18:40105
2MC1479Vejnar JosefVysoké nad Jizerou5701:18:4893
1MJ1510Jirman ŠtěpánHradec Králové9701:20:05105
3MC1657Valenta MichalPrales Tužín6201:20:1581
9MA1720Busta JanUSK Praha Vodní slalom8901:20:2551
1ZA1868Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9001:21:37105
4MC1956Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:21:4672
1ZD2095Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:22:12105
4MB2149Havlíček IvoLánov6601:23:1772
10MA229Matějka LubošKlub Lyžařů Slavoj8201:24:2748
5MB2377Lisý PavelFRC Hradec Králové6601:24:3166
11MA2419Pernej Kamil AndrzejFAURECIA Walbrzych POLSKO8401:24:34-
2ZB2531Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:24:3593
3ZB2689Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7501:25:2081
12MA2616Mikutel Jacek MarekLubin POLSKO7401:25:20-
13MA2811Mašek PetrFIT Centrum Vrchlabí7901:26:0845
4ZB2932Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:26:1272
14MA303Holub LiborAIR Frenštát pod Radoštem8001:28:0042
6MB3146Karlík MichalLoko Trutnov6401:28:0960
2MJ3227Příhoda MatůšUSK Praha Vodní slalom9801:29:2393
5MC3351Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:29:2766
1MD3465Hájek FrantišekFGT Slatinany4901:29:35105
3MJ3528Žížala JosefUSK Praha Vodní slalom9901:29:5381
7MB3675Szarafin SlawekWalbrzych6501:30:40-
6MC3778Pažout VladimírTrutnov5601:32:2960
5ZB3859Smith LucieVrchlabí7301:32:3266
2MD3961Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:32:3993
2ZA4066Luštincová LucieADIDAS OUTDOOR TEAM9301:33:0493
7MC4169Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:35:5157
15MA4215Kozel JakubSokol Praha Vršovice8601:35:5239
1ZC4336Jirásková EvaLanškroun6401:36:39105
16MA4412Crha ZdeněkLTC Slovan Kladno7901:37:0836
3ZA4534Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:38:3381
2ZC4685Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6401:38:4093
3ZC4788Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:38:4681
4MJ4829Lhota MatyášUSK Praha Vodní slalom9901:40:3072
17MA4947Polívka PetrSKI Vítkovice7401:41:0733
5MJ5025Petřík MatoušUSK Praha Vodní slalom9701:42:2466
2ZD5137Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:42:2693
4ZA5218Pernej Anna KarolinaWalbrzych POLSKO8301:42:29-
3ZD5330Procházková IrenaTJ Háje5701:43:2181
8MC5414Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:44:5554
4ZD5551Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:45:0872
6MJ5622Wallisch VítUSK Praha Vodní slalom9901:50:1360
5ZD5733Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:53:1866
9MC5855Sedlák JiříPřelouč5801:54:4951
18MA592Třeček MarekBaraqe Špindlerův Mlýn7501:56:3530
4ZC6090Kubrová DagmarHvězda Pardubice6301:57:2572
8MB6140Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6502:05:5857
3MD6262Zajíc JanSKP Hvězda Pardubice5302:17:4481
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB144Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:06:41105
2MA270Berka RadimKozákov8201:07:2593
3MA332Flegl VlastimilVrchlabí8601:08:3781
4MB424Žák JiříTechnika Brno7101:09:5672
5MA54Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:10:0266
6MA67Herda JanSKP Nymburk8301:11:1760
7MA76Valenta TomášPardubice7601:11:3457
8MA958Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7501:12:3354
9MB1045Šesták KarelX – AIR Ostrava7101:14:0851
10MA118Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:14:1648
11MA1291Rousek MiloslavAKLVK Jánské Lázně8401:15:4645
12MC1353Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:18:4042
13MC1479Vejnar JosefVysoké nad Jizerou5701:18:4839
14MJ1510Jirman ŠtěpánHradec Králové9701:20:0536
15MC1657Valenta MichalPrales Tužín6201:20:1533
16MA1720Busta JanUSK Praha Vodní slalom8901:20:2530
17MC1956Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:21:4627
18MB2149Havlíček IvoLánov6601:23:1724
19MA229Matějka LubošKlub Lyžařů Slavoj8201:24:2721
20MB2377Lisý PavelFRC Hradec Králové6601:24:3118
21MA2811Mašek PetrFIT Centrum Vrchlabí7901:26:0815
22MA303Holub LiborAIR Frenštát pod Radoštem8001:28:0012
23MB3146Karlík MichalLoko Trutnov6401:28:099
24MJ3227Příhoda MatůšUSK Praha Vodní slalom9801:29:236
25MC3351Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:29:273
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB839Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:11:55105
2ZA1868Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9001:21:3793
3ZD2095Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:22:1281
4ZB2531Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:24:3572
5ZB2689Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7501:25:2066
6ZB2932Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:26:1260
7ZB3859Smith LucieVrchlabí7301:32:3257
8ZA4066Luštincová LucieADIDAS OUTDOOR TEAM9301:33:0454
9ZC4336Jirásková EvaLanškroun6401:36:3951
10ZA4534Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:38:3348
11ZC4685Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6401:38:4045
12ZC4788Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:38:4642
13ZD5137Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:42:2639
14ZD5330Procházková IrenaTJ Háje5701:43:2136
15ZD5551Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:45:0833
16ZD5733Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:53:1830
17ZC6090Kubrová DagmarHvězda Pardubice6301:57:2527

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód